Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Flashimine lendas metsa..... :( märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 26.10.2004 15:36:50 Flashimine lendas metsa..... :( vasta tsitaadiga

Hakkasin siis MSI RX9800 pro-le XT-e biosi panema......winflashi ajal tuli voolukatkestus, enam video ei funka...panin ajutiselt mingi PCI kaardi sisse......Aidake mida peaks nüüd tegema icon_rolleyes.gif

viimati muutis Mario153 26.10.2004 18:28:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 15:41:43 vasta tsitaadiga

lase pci kaardiga uuesti bios peale... peaks tööle hakkama küll ju icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 26.10.2004 15:42:48 vasta tsitaadiga

Mismoodi seda küll teha icon_sad.gif Kaks videot korraga siis sees or what icon_biggrin.gif

viimati muutis Mario153 26.10.2004 15:43:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 15:43:49 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
Mismoodi seda küll teha icon_sad.gif

agp kaardi jätad sisse, molu juhe pci oma taha, ronid win-i flashid uuesti agp kaardi biosi üle.
mis siin siis võimatut on? icon_confused.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 26.10.2004 15:44:17 vasta tsitaadiga

Kohe proovin icon_confused.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 26.10.2004 15:44:29 vasta tsitaadiga

Jama jah, et voolukatkestus thumbs_up.gif

Asi peaks siiski töökorras olema juhul kui seal majas on automaat korgid icon_exclaim.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 15:46:23 vasta tsitaadiga

mtv23 kirjutas:
Asi peaks siiski töökorras olema juhul kui seal majas on automaat korgid icon_exclaim.gif

ja kui ei ole? siis oleks ju terve masin surnud icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 26.10.2004 15:52:46 vasta tsitaadiga

Nu jah aga nii ei lähe winflash tööle....ta arvab et vaja on seda pci kaarti flashida...
Fakk mida nüüd teha.... icon_confused.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2004 16:03:44 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
Nu jah aga nii ei lähe winflash tööle....ta arvab et vaja on seda pci kaarti flashida...
Fakk mida nüüd teha.... icon_confused.gif

proovi veel, peab minema
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 26.10.2004 16:09:03 vasta tsitaadiga

This utility does not support this graphic device.
BIOS structure maybe slighty different.

Fakk ta ei lähe mitte kuidagi........
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 26.10.2004 16:26:52 vasta tsitaadiga

Keegi siis ei oska aidata icon_question.gif icon_cry.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.10.2004 16:31:55 vasta tsitaadiga

Aga kas AGP esimeseks ka määrasid, kui ei, siis proovi järgi kas pöördub õieti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 26.10.2004 16:42:30 vasta tsitaadiga

Kui sa mõtlesid seda biosest määramist siis see ei aidanud kuna siis ei jookse ju arvuti enam üles....
Kas kuidagi windi all ei saa seda määrata või miskit teha......Mida fakki nüüd üldse teha saab.....


viimati muutis Mario153 26.10.2004 17:00:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.10.2004 16:59:21 vasta tsitaadiga

BIOS-ist - otsid koha üles - valikus kas AGP või siis PCI thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 26.10.2004 17:00:36 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif siis ei boodi üles kuna agp kaart ju ei tööta
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 26.10.2004 17:11:10 vasta tsitaadiga

Apppiiiii kas keegi ei tea mida saab teha......
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.10.2004 17:16:35 vasta tsitaadiga

Pead ära määrama, muidu võtabki esimesena PCI-kaardi ja siis õiendab selle kallal beer_yum.gif

Kunagi kui mingit kaarti ise sai tehtud, siis tuli asi teha täiesti "pimedana", et masin kinni, asenduskaart välja, masin tööle ja siis tuli oodata niikaua kuni pärast lõplikku restarti pilt "ette tuli" 8)
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 26.10.2004 17:28:39 vasta tsitaadiga

icon_confused.gif

viimati muutis Mario153 26.10.2004 18:55:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 26.10.2004 18:02:14 vasta tsitaadiga

Still need help.....Kas kellelgi pole siis ühtegi ideed kuidas oma vahenditega asja korda saaksin.....Nagu AGP peale panna nii kohe restardis teeb pc speaker paar piiksu ja kogu lugu...rohkem ei toimu miskit.....Kas windis sees pole mingit moodi võimalik asja ära ajada......
icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Kuulsin et Tartus Ordi tegeleb flashimisega....on kellelgi kogemusi icon_question.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 00:00:34 vasta tsitaadiga

saada winflash pekki icon_smile.gif
flashrom või atiflash abiks
tee bootflopi, lase flopilt yles
flashrom -p 0 -f image.bin
see 0 tähendab esimest kaarti, ehk siis pci kaart.
-f forsib kui biosis ja images on tyybierinevus.
ma ise olen aint 1x pidanud teise pci kaardiga möllama, siis kui veel olin njuupar ja elu esimene videoflash
lõppes kakasti. teised korrad olen pimesi flashinud.
aga kuna sa pimesi ei saa flopilt bootima lasta, siis on.. jama icon_wink.gif
flopi asemel sobib bootiv cd ka, kui sul see lihtsam on.

aga. siin on yks suur aga. paljudel juhtudel võrdub videokaardi flashikatkestus kaardi surmaga.
aga kuna kaotada pole sul midagi, siis proovi ja katseta.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 27.10.2004 11:09:28 vasta tsitaadiga

Tulen täna Tartu, kas keegi tahaks mind video uuesti flashimisel aidata.....kes teeks asja korda.....TASU eest loomulikult thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Helistasin kõik Tartu firmad läbi mitte keegi ei tegele sellega........
Kui kellelgi asi käpas ja tahab väikest lisaraha teenida siis andku märku: 50 72 670 täna Tartus.....
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tõnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 27.10.2004 19:09:50 vasta tsitaadiga

kui garantrii on, siis vii sinna ja ütle et lihtsalt ükskord ei võtnud enam pilti ette. Ega siis nemad tea millega sa tegeled.... icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 19:40:00 vasta tsitaadiga

Tõnu kirjutas:
kui garantrii on, siis vii sinna ja ütle et lihtsalt ükskord ei võtnud enam pilti ette. Ega siis nemad tea millega sa tegeled.... icon_wink.gif

vaevalt tõesti, et nad HV-d loevad nagu ülejäänud inimesed icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 27.10.2004 20:52:15 vasta tsitaadiga

[quote="lamp"]saada winflash pekki icon_smile.gif
flashrom või atiflash abiks
tee bootflopi, lase flopilt yles
flashrom -p 0 -f image.bin
see 0 tähendab esimest kaarti, ehk siis pci kaart.
-f forsib kui biosis ja images on tyybierinevus.
ma ise olen aint 1x pidanud teise pci kaardiga möllama, siis kui veel olin njuupar ja elu esimene videoflash
lõppes kakasti. teised korrad olen pimesi flashinud.
aga kuna sa pimesi ei saa flopilt bootima lasta, siis on.. jama icon_wink.gif
flopi asemel sobib bootiv cd ka, kui sul see lihtsam on.
.............................................................................
..............................................................................
..................................
Lamp kas seletaksid selle paremini lahti või teeks seda keegi teine vähemalt:
Pci kaart sees
Agp sees
teen boot disci
teisele discile panen flashromi ja selle ..........bin-i

nüüd mis edasi samm sammult tuleks teha......sorry ma suht algaja sellistel teemadel...... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.10.2004 21:12:44 vasta tsitaadiga

Edasi peabki toimuma pimeflash, et siis ajutine kaart välja, masin tööle ning edasi peab masin ise pöörduma õige pesa ja kaardi poole. Muud võimalust pole, kuna ajutise kaardi korral pöördutakse selle poole icon_cry.gif
Ning kui ta seda ei tee, siis on oletatavalt asi "Bad, bad", nagu juba eespool hoiatatud icon_redface.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 27.10.2004 21:22:01 vasta tsitaadiga

Kaua see pöördumine siis aega võtab...kui ma AGP peale panen siis compu sisse lülitades teeb pc speaker paar piiksu ja rohkem ei toimu muffigi....monitori lülitab kollaseks ja jääb ootereziimi....FAKK ON IKKA JAMA.....
KUI SIIN ON MÕNI OSAV FLASHIJA LIIKVEL SIIS MA VÕIN KAARDI KOJU POSTIGA TÖÖLEAJAMISEKS SAATA....HINNAS LEPIME KOKKU..... thumbs_up.gif
MA ISE EI TAHAKSI SURKIDA ERITI....
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2004 23:37:46 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:

MA ISE EI TAHAKSI SURKIDA ERITI....


sul kaotada pole enam midagi.

1. teed windowsis bootflopi (my computeri all A: parem hiireklõps, format ja linnuke "create .. startup disk")
2. kopid selle flashrom fafa koos selle xt biosiga flopile
3. kopid igaksjuhuks orig bios image ka flopile
4. paned nii pci kui ka agp video sisse
5. lased masina yles, biosis paned primary videoks pci ja first boot deviceks flopi.
kui masin ei tule 2 kaardiga yles, siis vahetad punktid 4 ja 5 ära
6. boodid masina flopilt yles, mõlemad kaardid sees
7. kui prompt ees siis kirjutad (ilma jutumärkideta) "flashrom -f -p 0 fail.bin" kus fail.bin on su biosifail
kui on atiflash flashromi asemel, siis reageerid vastavalt
8. kui programmmeerimine õnnestus, siis lylita masin välja, võta pci kaart välja, hoia hinge kinni (tee vahepeal yks suits kui suitsetad), joo klaas vett, loe paar rida porriajakirjast ja lylita masin sisse.
9. kui aga programmeerimine ei õnnestund siis paste see jutt siia mis ta kobises.
"file not found" ei klassifitseeru siiapastemiseks muideks.

edu

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 28.10.2004 10:31:06 vasta tsitaadiga

Sulle peaks kohe suure pudeli kanget välja tegema..... thumbs_up.gif icon_biggrin.gif ASI KORRAS NAGU VAREM, TEEMA LUKKU........
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dr.Jobelbaum
HV vaatleja
dr.Jobelbaum

liitunud: 25.01.2002




sõnum 29.10.2004 23:33:38 vasta tsitaadiga

RTFM ! User Lamp on tase, Krt kõik kirjas, tee se fking disk, tüübi sisse flashrom /?
ja loe ! RTFM
Mis Teil kõigil viga on ? KRT ! Kirjutada oskate küll, lugeda ei oska tänapäeval vist keegi ...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pec
HV vaatleja
pec

liitunud: 06.02.2004




sõnum 30.10.2004 01:01:20 vasta tsitaadiga

dr.Jobelbaum kirjutas:
RTFM ! User Lamp on tase, Krt kõik kirjas, tee se fking disk, tüübi sisse flashrom /?
ja loe ! RTFM
Mis Teil kõigil viga on ? KRT ! Kirjutada oskate küll, lugeda ei oska tänapäeval vist keegi ...


eneseimetleja.
tänapäevases maailmas on kõige tähtsam see, kui kiiresti probleemile vastus saadakse. kui ühelt poolt on valida selle vahel, et süveneda kaheks päevaks mingi threadi lugemisse, millest suurem osa on off topic ja antud probleemiga üldse mitte seotud ning teiselt poolt küsida otse teadjalt inimeselt ning saada vastus tunni ajaga, siis sellised emotsioonipursked on täiesti kohatud. minu tööalal näiteks on täiesti mõeldamatu see, et ühele probleemile lahenduse otsimise peale kulutakse rohkem kui tund oma tööaega, kui selle asemel on võimalik küsida suurelt ringilt, et äkki keegi juba teab lahendust.
minu jutt tegelikult ei puuduta üldse otseselt seda threadi siin, küll aga kogu meelestatust siinses foorumis. tahan öelda seda, et tegelikult ei ole praktiline teha threade, mis kujunevad umbes 80 leheküljeliseks mölaajamiseks, millest kasulikku infot on ainult 3-s postituses, mida siis sellest suurest hulgast mölavahust tikutulega on vaja taga ajada.
näiteks praegune thread. ennustan, et varsti on see üks tüüpiline thread, kus alguses on küsimus, lõpus on seebivaht ning kusagil seal keskel on vastus küsimusele, mis vaese küsija probleemi lahendab. ning kui tehakse uus thread sarnase probleemiga, siis leidub "vaikivaid" tarku, kes suures üllameelsues annavad lingi siia threadile ning vaene küsija on sunnitud kaevuma sellistes off topic postitustes nagu see minu oma siin.
mõned inimesed küsivad, teised vastavad, kolmandad on profesionaalsed mölaajajad, kes tunnevad püha kohustust näidata ennast targana ning samas tarkust ise mitte jagada.

_________________
noh, primitiiv, tulid leiba varastama vä?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2004 04:16:58 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
Sulle peaks kohe suure pudeli kanget välja tegema..... thumbs_up.gif icon_biggrin.gif ASI KORRAS NAGU VAREM, TEEMA LUKKU........


okas siis.
prindi see guide välja siis.
ja järgmine kord flashi dosis flopipealt.
nii saad sama asja ilma pci kaardita teha - masin tuleb pimesi ka flopilt yles.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
leits
HV Guru
leits

liitunud: 28.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2004 12:08:50 vasta tsitaadiga

ehee, tubli :p vähemalt korda said, räägi kelladest ka kuidas jookseb >icon_wink.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Flashimine lendas metsa..... :(
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.