Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Geforce 6200 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lorien
HV kasutaja
Lorien

liitunud: 30.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2004 22:56:12 Geforce 6200 vasta tsitaadiga

Just sain teada, et täna saadeti tootmisse siis Geforce 6200 isend. Mis on ilmselt paljudele suureks üllatuseks, kuna kuulda ei olnud (vähemalt minu teada) sellest küll midagi. Kuna mul on praegu väga kiire, siis igaüks loeb siit ise-> http://www.tomshardware.com/column/20041011/index.html
Esimene review kah siis selle kohta http://firingsquad.com/hardware/nvidia_geforce_6200/
Niisiis tuleb Geforce 6200 välja nelja pipe-linega (4x1), core sagedus on 300Mhz ja mälu tuleb 128 bitine ja 275Mhz(550 Mhz effective).

_________________
Live and let die.
\,,/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2004 19:31:03 vasta tsitaadiga

link :: http://nvidia.com/page/geforce_6200.html

nvidia liigub tagurpidi icon_biggrin.gif aga ma arvan et eks ikka kontori arvutite jaoks kus PCI-E pesad on. mängimiseks nad just väga head ei ole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2004 19:37:41 vasta tsitaadiga

no aga 6xxx seeriast ju veel low budget kaarti polnudki. nüüd siis tuli.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2004 20:48:43 vasta tsitaadiga

Oo õudust.
Nagu neid veel vähe oleks.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2004 20:49:59 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja kirjutas:
Oo õudust.
Nagu neid veel vähe oleks.

nvidialt esimene odav PCI-E kaart ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meankorner
HV kasutaja


liitunud: 18.12.2003




sõnum 13.10.2004 22:02:23 vasta tsitaadiga

see ju väga hea saab jälle miski 2000 eest uue kaardi ja miski mõne kuu pärast kukub hind veelgi nii et minu rahakott kah seda kannatab võibolla ja siis saab jälle kolbid sooja ajada ja vaadata palju kaart välja annab icon_razz.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2004 22:10:09 vasta tsitaadiga

No jõudlust tal küll eriti 2k eest pole
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2004 22:11:27 vasta tsitaadiga

A-Circus. kirjutas:
No jõudlust tal küll eriti 2k eest pole

kas kuskil juba reaalseid teste näha või ütled seda numbrite põhjal?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oobik
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2004 23:20:59 vasta tsitaadiga

Fast&Furious kirjutas:
A-Circus. kirjutas:
No jõudlust tal küll eriti 2k eest pole

kas kuskil juba reaalseid teste näha või ütled seda numbrite põhjal?



Memory Interface 128-bit
Fill Rate 1.2 billion texels/sec.
Vertices per Second 225 million
Pixels per Clock (peak) 4
RAMDACs 400 MHz
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 15.10.2004 00:41:41 vasta tsitaadiga

Oobik kirjutas:
Fast&Furious kirjutas:
A-Circus. kirjutas:
No jõudlust tal küll eriti 2k eest pole

kas kuskil juba reaalseid teste näha või ütled seda numbrite põhjal?



Memory Interface 128-bit
Fill Rate 1.2 billion texels/sec.
Vertices per Second 225 million
Pixels per Clock (peak) 4
RAMDACs 400 MHz

oi õudust, poole nõrgem, kui minu kellatud 9600XT (2450Mtexlit sekundis)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lorien
HV kasutaja
Lorien

liitunud: 30.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2004 13:10:47 vasta tsitaadiga

Palju eelmisel põlvkonnal(FX 5200) oli?
_________________
Live and let die.
\,,/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 16.10.2004 22:32:32 vasta tsitaadiga

5200 non-U 1000 Mtexels/s
5200 Ultra 1300 Mtexels/s
http://www.inno3d.com/support/cards_comparison.html
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2004 01:31:44 vasta tsitaadiga

irw olge veel õnnelikud et 64bit ei tulnd.. icon_lol.gif . a, ega need ka tulemata ei jää.icon_razz.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2004 10:35:21 vasta tsitaadiga

Tastid ammu üleval juba...
http://www.hardocp.com/article.html?art=Njc0LDEx
icon_eek.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 17.10.2004 12:28:10 vasta tsitaadiga

A-Circus. kirjutas:
Tastid ammu üleval juba...
http://www.hardocp.com/article.html?art=Njc0LDEx
icon_eek.gif


Sealt väike jupp :
tsitaat:
We managed to achieve some incredible overclocks that simply blew us away. It surprised us when we hit a 100MHz GPU overclock. It shocked us when we hit a 200MHz overclock over default speed. We completely had our jaws on the floor setting the card to 550MHz GPU speed and finding it was stable! In fact, the card passed the “Test Changes” and worked at 600MHz! However, after a minute of gaming graphic corruption would occur. We found that 550MHz was completely stable, an incredible 250MHz overclock from the default speed.

The memory was equally as impressive. The modules being used are Hynix 3.6ns which are rated for 277MHz (554MHz DDR). We managed to clock the memory up an incredible 63MHz to 340MHz (680MHz DDR)! It was simply unbelievable, yet it completely worked without artifacts.


Üsna uskumatu overclock GPU'l võimalik
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.10.2004 13:20:23 vasta tsitaadiga

mnjaa... oc jaoks tõesti hea icon_biggrin.gif
aga jõudlus küll pole kiita thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2004 14:17:00 vasta tsitaadiga

Eks need 4 pipelinet teevad ikka oma töö.
Muidugi huvitaks ka palju Geforce 6600 non gt klokkab...
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sumpz
Kreisi kasutaja
sumpz

liitunud: 06.06.2002




sõnum 18.10.2004 17:57:43 vasta tsitaadiga

A-Circus. kirjutas:
Eks need 4 pipelinet teevad ikka oma töö.
Muidugi huvitaks ka palju Geforce 6600 non gt klokkab...

ega ei usu et mõni firma BGA mälusid peale hakkab toppima.. seega suht vähe ilmselt, mälu poole pealt vähemalt.
muidugi see on vaid spekulatsioon
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.10.2004 18:03:05 vasta tsitaadiga

ilmselt on see üsna õige arvamus... thumbs_up.gif
ei usu jah, et väga sinna mäludesse investeerida tahetakse icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 15.12.2004 16:13:21 vasta tsitaadiga

tõstaks veidi teemat ja esitaks küsimuse:
NV GF 6200: uus budget-mainstreami valitseja?

www.tweaktown.com sai testida ühte tavalist Nvidia Geforce 6200 videokaarti:
http://www.tweaktown.com/document.php?dType=article&dId=726&dPage=1

siinkohal ei võrdle me kaarti muidugi 6600/6800 või ati perfomance kaartidega, vaid KUNI ~2000 krooni maksvate kaartidega. Tegu on mõeldud eelkõige hinnatundlikule kliendile, kes tahab mõõduka raha eest mõistlikku mänguelamust. Praeguse ajani on seda turgu TÄIELIKULT valitsenud 9600 seeria, seda nii nonpro kui pro ja XT kaartidega. NV sama hinna 5700LE polnud lihtsalt võimeline 9600prole vastu hakkama.
GeForce 6200 hind on julgelt alla 100 dollari ehk euroopa liidu liikmesriikides on loota kusagil max 1500 krooni ringis olevat hinda. Arvatavasti tuleb letihinnaks umbes sama, mis mõni aega tagasi maksis 9200 128bit või fx5200 128bit, ehk nii 1300-1400 krooni.

väike review tulemustest:
NB! testimasin oli küll üsna korralik ja vaevalt sellisele masinale 6200 tüüpi kaarte pannakse (intel 560, 1GB DDR2, MSI 925X Neo, Raid0)
3dmark2001se test: 17877
3dmark03: 5121
lisaks olid korralikud skoorid ka vingemates mängudes nagu Doom3, Halo, FarCry

taolised tulemused on peaaegu võrdväärsed 5900XT kaartidele ja on PEAJAGU üle 9600pro/9600XT tulemustest, mis tähendab, et alla 1500 kroonine kaart on suuteline lööma ka oluliselt kallimaid kaarte (näiteks üle 500 krooni kallim 9600XT)
siiamaani on küll ainult mõeldud PCI-Express versioon ja arvatavasti AGP-d ei tule, sest pcie-agp bridge hind on liiga kõrge, et nii soodsal kaardil seda implementeerida, kuid soodsa PCIe süsteemi jaoks on kaart tabanud otse kümnesse.

budget komplekt: celeron 330J (2,66Ghz) + AG8-V kompott saaks uue 6200 PCIe näol head täiendust, selle hind oleks ca 4200 ringis, samas kui sama hinna eest oleva AMD budget komplekt oleks oluliselt nõrgem: sempron 2400+, NF7-SL, 9600pro
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2004 20:47:47 vasta tsitaadiga

klokitud kaart oli? Samade sagedustega 6600(aga 8pipe) saab 3dmark03 alla 5000p
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 15.12.2004 20:51:14 vasta tsitaadiga

ei usu, kuigi pole mainitud. samas väitsid, et sitasti klokkub, vaid 30Mhz core lisa ja 2x25mhz mälule, isegi selliste kelladega on tõsiselt head tulemused
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.12.2004 22:23:08 vasta tsitaadiga

imelikud hea tulemused... peaks asja homme tõsiselt uurima... igatahes hetkel tundub olema imelikult hea ost icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2004 22:58:48 vasta tsitaadiga

Only for PCI-E icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 16.12.2004 00:58:55 vasta tsitaadiga

selge see, tootjad tahavad ka edasi minna ja uusi kaarte toota. kõik tahavad süüa. järelikult leidi PCIe-s midagi sellist, mida tasuks arendada.
mitte PCIe ei tule kohe kindlasti pcie->AGP silla hinna tõttu, muidu poleks sub 100 doltsi hinnast midagi järel, väidetavalt ainuüksi bridge implementeerimine kaardile maksab tootjale 15-20$, mis on üle 20% kaarti hinnast. mõttetu teha lihtsalt.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 16.12.2004 01:55:01 vasta tsitaadiga

väga tervitatav uudis, 2000 krooniga jälle mängudes peajagu parem skoor, võrreldes mu vana radeon 9100'ga, eriti, kui pci-e siini mudel.
_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2004 03:09:37 vasta tsitaadiga

http://www.theinquirer.net/?article=20212

Säästukaardid ka tulekul.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 16.12.2004 04:03:18 vasta tsitaadiga

circles kirjutas:
väga tervitatav uudis, 2000 krooniga jälle mängudes peajagu parem skoor, võrreldes mu vana radeon 9100'ga, eriti, kui pci-e siini mudel.

Noh, ORDIs on GF6600 NonGT saada 2100kr eest. Usun, kui see kaart rohkem levima hakkab, on hinnad veelgi allpool.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 16.12.2004 10:57:14 vasta tsitaadiga

selles mõttes täitsa tore seeria:
odavaim 6200TC ca 1K eeguga (nagu praegu 5200 64bit), 6200 regular 1,5K-ga, 6600 nonGT 2-2,5K, 6600GT 3-3,5K, 6800 std 5K, 6800GT 7K. Ultra ja UE tihti ei levi ja need rohkem paberimäärimiseks. vahepeale veel 6800LE (kuigi kaheldakse, et see kaart kaua retail lettidel püsib, sest seda pole mõtet hoida).
igas hinnaklassis mingi kaart olemas ja kusjuures täitsa pädevad teised.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 16.12.2004 11:00:26 vasta tsitaadiga

Tõesti oleks vaja korralikku videokaarti 1000-1300kr hinnavahemikus, mis asendaks senised R9200 ja FX5200 seeriad.
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.12.2004 11:23:59 vasta tsitaadiga

Jõulutroll kirjutas:
Tõesti oleks vaja korralikku videokaarti 1000-1300kr hinnavahemikus, mis asendaks senised R9200 ja FX5200 seeriad.
täiesti nõus... see jõudluse vahe on järgmiste kaartidega seal juba natuke suureks läinud... praktiliselt toimub paigaltammumine
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 17.12.2004 01:10:03 vasta tsitaadiga

nüüd saab isegi Nforce 4 emme soetamise peale mõelda, enne poleks peale emaplaadi midagi muud osta jaksanud icon_razz.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.02.2005 15:12:18 vasta tsitaadiga

mnjaa... modijatele tundub igatahes see päris hea ost thumbs_up.gif
jõudlus ka igati norm icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 05.02.2005 15:44:09 vasta tsitaadiga

http://www.pcmoddingmy.com/content.php?review.186.6

Originaal : GPU300/MEM500 .. aga ilma modideta saab sellele ikka hullult kellasid juurde keerata - 553Mhz/653MHz icon_eek.gif .. kuigi piipe jääb väheseks on siiski väga suur preformance kasv thumbs_up.gif .. nagu küll sai juba ka ennem mainitud, ent ikkagi paneb imestama

Edit : 4 piipu saab ka lahti ? thumbs_up.gif


viimati muutis Elof 05.02.2005 15:56:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.02.2005 15:53:26 vasta tsitaadiga

copy-paste ühest minu varasemast postist teises teemas:
natuke 6200 teste: http://www.nvnews.net/previews/geforce_6200/index.shtml
http://forums.vr-zone.com.sg/showthread.php?t=19589 (sparkle, Asus, Leadtek) 4 vs 8 pipe tulemused
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2005 16:06:28 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
http://www.pcmoddingmy.com/content.php?review.186.6

Originaal : GPU300/MEM500 .. aga ilma modideta saab sellele ikka hullult kellasid juurde keerata - 553Mhz/653MHz icon_eek.gif .. kuigi piipe jääb väheseks on siiski väga suur preformance kasv thumbs_up.gif .. nagu küll sai juba ka enne mainitud, ent ikkagi paneb imestama

Edit : 4 piipu saab ka lahti ? thumbs_up.gif
enda saavutus hetkel on 539/730 8 pipe 03es üle 8k veidi
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
minunimi
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2006




sõnum 31.01.2006 13:46:51 vasta tsitaadiga

Tere,kas seda kaarti on mõtet osta 700 eegu eest minu arvutile(duron 750mhz,256mb ram,32 mb geforce 2 mx400 asemele) http://www.asus.com/products.aspx?l1=2&l2=7&l3=155&model=484&modelmenu=1

Kas on paremat kaarti selle raha eest(mitte kasutatud)?<700.-
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2006 17:14:10 vasta tsitaadiga

Kui leiaks ti4200 (soovitavalt 128mb) vs 6200 128bit skoore siis oskaks pakkuda
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minunimi
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2006




sõnum 01.02.2006 12:01:19 vasta tsitaadiga

Kas kuskil on müüa kasutamata ti4200?
ti4200 ei toeta ju directx 9 ja 6200 on uuem tehnoloogia,aga N6200/TD 700.- kaart on 64 bitine kahjuks icon_sad.gif

kas tallinnas on poodi kus müügil kasutatud videokaarte?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omnibook
HV kasutaja
omnibook

liitunud: 17.07.2005




sõnum 01.02.2006 15:02:05 vasta tsitaadiga

minunimi kirjutas:
Kas kuskil on müüa kasutamata ti4200?
ti4200 ei toeta ju directx 9 ja 6200 on uuem tehnoloogia,aga N6200/TD 700.- kaart on 64 bitine kahjuks icon_sad.gif

kas tallinnas on poodi kus müügil kasutatud videokaarte?


osta siit samast foorumist endale videokaart, saad mis vaja ja odavamalt ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minunimi
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2006




sõnum 01.02.2006 22:55:20 vasta tsitaadiga

Siit osta-arvan et ei sest pole mingit garantiid ja ikka uus asi on kindlam.
Nii ma leidsin ühe testi selle kaardiga.
http://www.overclockzone.com/spin9/review/vga/asus/n6200/index.html
päris norm skoor tuli 3dmarkis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2006 10:25:24 vasta tsitaadiga

Mis kindlam... kui on modifitseerimata ja pole läbi käinud mingi 31337 häkkeri käest kes jahutusega nussinud siis võib suht julgelt osta... eriti kui summa pole mingi teabmis suur.
Aga videokaardid tõesti pole tihti väga töökindlad... coldbugid, sudden death (lihtsalt mitte mingit pilti ette ei võta äkki ükskord jälle masinat sisse lülitades), jäävate artifactide tekkimine (reeglina peale modimist ja jahutustega jamamist altid tekkima).
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2006 23:10:33 vasta tsitaadiga

minunimi kirjutas:
Siit osta-arvan et ei sest pole mingit garantiid ja ikka uus asi on kindlam.
Nii ma leidsin ühe testi selle kaardiga.
http://www.overclockzone.com/spin9/review/vga/asus/n6200/index.html
päris norm skoor tuli 3dmarkis icon_biggrin.gif
suht juust ju? ma sain 03es 9,1k 05es 4k 01 te eriti ei proovinud aga 24k tuli ära
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Drover
HV vaatleja
Drover

liitunud: 03.03.2006




sõnum 04.03.2006 15:10:32 vasta tsitaadiga

Kas mul on motet osta 6200 128MB 64bit (http://www.atf.ee/shop/index.php?productID=1413) ,
kui praegu on Ti 4200 64MB 128bit ja palju annab uhesugustel kaartidel juurde ainult bit-i erinevus nt. 128MB 64bit ja 128MB 128bit icon_question.gif
Asi selles , et kast ise suht vana juba ning selle parast ei raatsi midagi eriti julma osta ... a.la ~ 1000 eek-i eest , tere tulnud on ka alternatiivid icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 15:11:15 vasta tsitaadiga

64bit pole mõtet osta. mõttetud kaardid hetkel osta.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drover
HV vaatleja
Drover

liitunud: 03.03.2006




sõnum 04.03.2006 15:15:02 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif aga kas ~ 1000 eek-i eest leiaks midagi , et parast ka vahet oleks margata ... 6200 vist 128bit-ist ei ole icon_neutral.gif
ja palju 3DMark punkti erinevust naitaks 64bit ja 128bit-istel


viimati muutis Drover 04.03.2006 15:19:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 15:18:11 vasta tsitaadiga

Drover kirjutas:
icon_lol.gif aga kas ~ 1000 eek-i eest leiaks midagi , et parast ka vahet oleks margata ... 6200 vist 128bit-ist ei ole icon_neutral.gif


saab ikka..muretse kasutatud asus 6200GE/TD 128MB/128bit(y)..avanevad 8 piipu ja ülikõva kaart selle raha eest..uuena peaks olema ~1,4k icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2006 15:20:33 vasta tsitaadiga

r9600 pro XT 1000 eest hea, kuigi tiga peaks toorest jõudu samapalju olema, aga näed dx9 efekte jne
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olaviv
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005




sõnum 03.04.2006 22:52:46 vasta tsitaadiga

Drover kirjutas:
icon_lol.gif aga kas ~ 1000 eek-i eest leiaks midagi , et parast ka vahet oleks margata ... 6200 vist 128bit-ist ei ole icon_neutral.gif
ja palju 3DMark punkti erinevust naitaks 64bit ja 128bit-istel


gf6200 - tehakse enamasti 64bit säästukaarte aga ka korralikumad 128bit mäluga isendid on olemas. Kuigi hetkel ma eesti poodidest selliseid ei leia, vähemalt mina ei silmanud kusagil.
Et mida oleks mõtet osta ... kuna nõrgem masin nagunii vingeid 3d mänge välja ei vea ja agp siinil tulevikku pole, siis erilist raha agp kaardile investeerida ei maksa, kui just kange mänguhimu pole. Niiet võiks valida mingi korralikuma säästukaardi, näiteks radeon 9550 128bit või R9600 või gf 6200 128bit, näiteks eelpool viidatud Asus N6200GE on hea. Ka FX5600 ja FX5700 saab kasutatult suht soodsalt kätte. Kõige odavamaid 64bit mäluga säästukaarte ei soovitaks eriti. Asi pole ainuld kitsas mälusiinis, mis jõudlust piirab, vaid ka selles, et nendes hästi odavates kaartides on kõik komponendid hästi odavad ja tehtud odavalt ning siililegi selge, et nii tehtud asi eriti kvaliteetne ei saa olla. Ka OC võimalused on tõenäoliselt piiratud.
Ja kasutatud kaarte osta pole eriline risk, ole ise tähelepanelik ja uuri enne müüja tausta, kui kahtled. Ning tee selgeks, mida täpselt ostad, sarnase nime taga võib peituda täiesti erinev kaup.

_________________
digiallkiri
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Geforce 6200
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.