|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Lorien
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2004
|
11.10.2004 22:56:12
Geforce 6200 |
|
|
Just sain teada, et täna saadeti tootmisse siis Geforce 6200 isend. Mis on ilmselt paljudele suureks üllatuseks, kuna kuulda ei olnud (vähemalt minu teada) sellest küll midagi. Kuna mul on praegu väga kiire, siis igaüks loeb siit ise-> http://www.tomshardware.com/column/20041011/index.html
Esimene review kah siis selle kohta http://firingsquad.com/hardware/nvidia_geforce_6200/
Niisiis tuleb Geforce 6200 välja nelja pipe-linega (4x1), core sagedus on 300Mhz ja mälu tuleb 128 bitine ja 275Mhz(550 Mhz effective).
_________________ Live and let die.
\,,/ |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.10.2004 19:37:41
|
|
|
| no aga 6xxx seeriast ju veel low budget kaarti polnudki. nüüd siis tuli.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
13.10.2004 20:48:43
|
|
|
Oo õudust.
Nagu neid veel vähe oleks.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.10.2004 20:49:59
|
|
|
| käiguvahetaja kirjutas: |
Oo õudust.
Nagu neid veel vähe oleks. |
nvidialt esimene odav PCI-E kaart ju
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meankorner
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2003
|
13.10.2004 22:02:23
|
|
|
see ju väga hea saab jälle miski 2000 eest uue kaardi ja miski mõne kuu pärast kukub hind veelgi nii et minu rahakott kah seda kannatab võibolla ja siis saab jälle kolbid sooja ajada ja vaadata palju kaart välja annab
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
13.10.2004 22:10:09
|
|
|
| No jõudlust tal küll eriti 2k eest pole
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.10.2004 22:11:27
|
|
|
| A-Circus. kirjutas: |
| No jõudlust tal küll eriti 2k eest pole |
kas kuskil juba reaalseid teste näha või ütled seda numbrite põhjal?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oobik
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2002
|
13.10.2004 23:20:59
|
|
|
| Fast&Furious kirjutas: |
| A-Circus. kirjutas: |
| No jõudlust tal küll eriti 2k eest pole |
kas kuskil juba reaalseid teste näha või ütled seda numbrite põhjal? |
Memory Interface 128-bit
Fill Rate 1.2 billion texels/sec.
Vertices per Second 225 million
Pixels per Clock (peak) 4
RAMDACs 400 MHz
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
15.10.2004 00:41:41
|
|
|
| Oobik kirjutas: |
| Fast&Furious kirjutas: |
| A-Circus. kirjutas: |
| No jõudlust tal küll eriti 2k eest pole |
kas kuskil juba reaalseid teste näha või ütled seda numbrite põhjal? |
Memory Interface 128-bit
Fill Rate 1.2 billion texels/sec.
Vertices per Second 225 million
Pixels per Clock (peak) 4
RAMDACs 400 MHz |
oi õudust, poole nõrgem, kui minu kellatud 9600XT (2450Mtexlit sekundis)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lorien
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2004
|
16.10.2004 13:10:47
|
|
|
Palju eelmisel põlvkonnal(FX 5200) oli?
_________________ Live and let die.
\,,/ |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
17.10.2004 01:31:44
|
|
|
irw olge veel õnnelikud et 64bit ei tulnd.. . a, ega need ka tulemata ei jää.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
17.10.2004 12:28:10
|
|
|
Sealt väike jupp :
| tsitaat: |
We managed to achieve some incredible overclocks that simply blew us away. It surprised us when we hit a 100MHz GPU overclock. It shocked us when we hit a 200MHz overclock over default speed. We completely had our jaws on the floor setting the card to 550MHz GPU speed and finding it was stable! In fact, the card passed the Test Changes and worked at 600MHz! However, after a minute of gaming graphic corruption would occur. We found that 550MHz was completely stable, an incredible 250MHz overclock from the default speed.
The memory was equally as impressive. The modules being used are Hynix 3.6ns which are rated for 277MHz (554MHz DDR). We managed to clock the memory up an incredible 63MHz to 340MHz (680MHz DDR)! It was simply unbelievable, yet it completely worked without artifacts. |
Üsna uskumatu overclock GPU'l võimalik
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.10.2004 13:20:23
|
|
|
mnjaa... oc jaoks tõesti hea
aga jõudlus küll pole kiita
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
17.10.2004 14:17:00
|
|
|
Eks need 4 pipelinet teevad ikka oma töö.
Muidugi huvitaks ka palju Geforce 6600 non gt klokkab...
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sumpz
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
18.10.2004 17:57:43
|
|
|
| A-Circus. kirjutas: |
Eks need 4 pipelinet teevad ikka oma töö.
Muidugi huvitaks ka palju Geforce 6600 non gt klokkab... |
ega ei usu et mõni firma BGA mälusid peale hakkab toppima.. seega suht vähe ilmselt, mälu poole pealt vähemalt.
muidugi see on vaid spekulatsioon
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.10.2004 18:03:05
|
|
|
ilmselt on see üsna õige arvamus...
ei usu jah, et väga sinna mäludesse investeerida tahetakse
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
15.12.2004 16:13:21
|
|
|
tõstaks veidi teemat ja esitaks küsimuse:
NV GF 6200: uus budget-mainstreami valitseja?
www.tweaktown.com sai testida ühte tavalist Nvidia Geforce 6200 videokaarti:
http://www.tweaktown.com/document.php?dType=article&dId=726&dPage=1
siinkohal ei võrdle me kaarti muidugi 6600/6800 või ati perfomance kaartidega, vaid KUNI ~2000 krooni maksvate kaartidega. Tegu on mõeldud eelkõige hinnatundlikule kliendile, kes tahab mõõduka raha eest mõistlikku mänguelamust. Praeguse ajani on seda turgu TÄIELIKULT valitsenud 9600 seeria, seda nii nonpro kui pro ja XT kaartidega. NV sama hinna 5700LE polnud lihtsalt võimeline 9600prole vastu hakkama.
GeForce 6200 hind on julgelt alla 100 dollari ehk euroopa liidu liikmesriikides on loota kusagil max 1500 krooni ringis olevat hinda. Arvatavasti tuleb letihinnaks umbes sama, mis mõni aega tagasi maksis 9200 128bit või fx5200 128bit, ehk nii 1300-1400 krooni.
väike review tulemustest:
NB! testimasin oli küll üsna korralik ja vaevalt sellisele masinale 6200 tüüpi kaarte pannakse (intel 560, 1GB DDR2, MSI 925X Neo, Raid0)
3dmark2001se test: 17877
3dmark03: 5121
lisaks olid korralikud skoorid ka vingemates mängudes nagu Doom3, Halo, FarCry
taolised tulemused on peaaegu võrdväärsed 5900XT kaartidele ja on PEAJAGU üle 9600pro/9600XT tulemustest, mis tähendab, et alla 1500 kroonine kaart on suuteline lööma ka oluliselt kallimaid kaarte (näiteks üle 500 krooni kallim 9600XT)
siiamaani on küll ainult mõeldud PCI-Express versioon ja arvatavasti AGP-d ei tule, sest pcie-agp bridge hind on liiga kõrge, et nii soodsal kaardil seda implementeerida, kuid soodsa PCIe süsteemi jaoks on kaart tabanud otse kümnesse.
budget komplekt: celeron 330J (2,66Ghz) + AG8-V kompott saaks uue 6200 PCIe näol head täiendust, selle hind oleks ca 4200 ringis, samas kui sama hinna eest oleva AMD budget komplekt oleks oluliselt nõrgem: sempron 2400+, NF7-SL, 9600pro
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
15.12.2004 20:47:47
|
|
|
| klokitud kaart oli? Samade sagedustega 6600(aga 8pipe) saab 3dmark03 alla 5000p
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
15.12.2004 20:51:14
|
|
|
| ei usu, kuigi pole mainitud. samas väitsid, et sitasti klokkub, vaid 30Mhz core lisa ja 2x25mhz mälule, isegi selliste kelladega on tõsiselt head tulemused
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.12.2004 22:23:08
|
|
|
imelikud hea tulemused... peaks asja homme tõsiselt uurima... igatahes hetkel tundub olema imelikult hea ost
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
15.12.2004 22:58:48
|
|
|
Only for PCI-E
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
16.12.2004 00:58:55
|
|
|
selge see, tootjad tahavad ka edasi minna ja uusi kaarte toota. kõik tahavad süüa. järelikult leidi PCIe-s midagi sellist, mida tasuks arendada.
mitte PCIe ei tule kohe kindlasti pcie->AGP silla hinna tõttu, muidu poleks sub 100 doltsi hinnast midagi järel, väidetavalt ainuüksi bridge implementeerimine kaardile maksab tootjale 15-20$, mis on üle 20% kaarti hinnast. mõttetu teha lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
16.12.2004 01:55:01
|
|
|
väga tervitatav uudis, 2000 krooniga jälle mängudes peajagu parem skoor, võrreldes mu vana radeon 9100'ga, eriti, kui pci-e siini mudel.
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
16.12.2004 04:03:18
|
|
|
| circles kirjutas: |
| väga tervitatav uudis, 2000 krooniga jälle mängudes peajagu parem skoor, võrreldes mu vana radeon 9100'ga, eriti, kui pci-e siini mudel. |
Noh, ORDIs on GF6600 NonGT saada 2100kr eest. Usun, kui see kaart rohkem levima hakkab, on hinnad veelgi allpool.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
16.12.2004 10:57:14
|
|
|
selles mõttes täitsa tore seeria:
odavaim 6200TC ca 1K eeguga (nagu praegu 5200 64bit), 6200 regular 1,5K-ga, 6600 nonGT 2-2,5K, 6600GT 3-3,5K, 6800 std 5K, 6800GT 7K. Ultra ja UE tihti ei levi ja need rohkem paberimäärimiseks. vahepeale veel 6800LE (kuigi kaheldakse, et see kaart kaua retail lettidel püsib, sest seda pole mõtet hoida).
igas hinnaklassis mingi kaart olemas ja kusjuures täitsa pädevad teised.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
16.12.2004 11:00:26
|
|
|
Tõesti oleks vaja korralikku videokaarti 1000-1300kr hinnavahemikus, mis asendaks senised R9200 ja FX5200 seeriad.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
16.12.2004 11:23:59
|
|
|
| Jõulutroll kirjutas: |
| Tõesti oleks vaja korralikku videokaarti 1000-1300kr hinnavahemikus, mis asendaks senised R9200 ja FX5200 seeriad. |
täiesti nõus... see jõudluse vahe on järgmiste kaartidega seal juba natuke suureks läinud... praktiliselt toimub paigaltammumine
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
incognito
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2004
|
17.12.2004 01:10:03
|
|
|
nüüd saab isegi Nforce 4 emme soetamise peale mõelda, enne poleks peale emaplaadi midagi muud osta jaksanud
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
05.02.2005 15:12:18
|
|
|
mnjaa... modijatele tundub igatahes see päris hea ost
jõudlus ka igati norm
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
05.02.2005 15:44:09
|
|
|
http://www.pcmoddingmy.com/content.php?review.186.6
Originaal : GPU300/MEM500 .. aga ilma modideta saab sellele ikka hullult kellasid juurde keerata - 553Mhz/653MHz .. kuigi piipe jääb väheseks on siiski väga suur preformance kasv .. nagu küll sai juba ka ennem mainitud, ent ikkagi paneb imestama
Edit : 4 piipu saab ka lahti ?
viimati muutis Elof 05.02.2005 15:56:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
20.05.2005 16:06:28
|
|
|
| TanElofJ kirjutas: |
http://www.pcmoddingmy.com/content.php?review.186.6
Originaal : GPU300/MEM500 .. aga ilma modideta saab sellele ikka hullult kellasid juurde keerata - 553Mhz/653MHz .. kuigi piipe jääb väheseks on siiski väga suur preformance kasv .. nagu küll sai juba ka enne mainitud, ent ikkagi paneb imestama
Edit : 4 piipu saab ka lahti ?  |
enda saavutus hetkel on 539/730 8 pipe 03es üle 8k veidi
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minunimi
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
31.01.2006 17:14:10
|
|
|
| Kui leiaks ti4200 (soovitavalt 128mb) vs 6200 128bit skoore siis oskaks pakkuda
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minunimi
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2006
|
01.02.2006 12:01:19
|
|
|
Kas kuskil on müüa kasutamata ti4200?
ti4200 ei toeta ju directx 9 ja 6200 on uuem tehnoloogia,aga N6200/TD 700.- kaart on 64 bitine kahjuks
kas tallinnas on poodi kus müügil kasutatud videokaarte?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omnibook
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
01.02.2006 15:02:05
|
|
|
| minunimi kirjutas: |
Kas kuskil on müüa kasutamata ti4200?
ti4200 ei toeta ju directx 9 ja 6200 on uuem tehnoloogia,aga N6200/TD 700.- kaart on 64 bitine kahjuks
kas tallinnas on poodi kus müügil kasutatud videokaarte? |
osta siit samast foorumist endale videokaart, saad mis vaja ja odavamalt ka
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minunimi
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
02.02.2006 10:25:24
|
|
|
Mis kindlam... kui on modifitseerimata ja pole läbi käinud mingi 31337 häkkeri käest kes jahutusega nussinud siis võib suht julgelt osta... eriti kui summa pole mingi teabmis suur.
Aga videokaardid tõesti pole tihti väga töökindlad... coldbugid, sudden death (lihtsalt mitte mingit pilti ette ei võta äkki ükskord jälle masinat sisse lülitades), jäävate artifactide tekkimine (reeglina peale modimist ja jahutustega jamamist altid tekkima).
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
02.02.2006 23:10:33
|
|
|
|
suht juust ju? ma sain 03es 9,1k 05es 4k 01 te eriti ei proovinud aga 24k tuli ära
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drover
HV vaatleja

liitunud: 03.03.2006
|
04.03.2006 15:10:32
|
|
|
Kas mul on motet osta 6200 128MB 64bit (http://www.atf.ee/shop/index.php?productID=1413) ,
kui praegu on Ti 4200 64MB 128bit ja palju annab uhesugustel kaartidel juurde ainult bit-i erinevus nt. 128MB 64bit ja 128MB 128bit
Asi selles , et kast ise suht vana juba ning selle parast ei raatsi midagi eriti julma osta ... a.la ~ 1000 eek-i eest , tere tulnud on ka alternatiivid
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
04.03.2006 15:11:15
|
|
|
| 64bit pole mõtet osta. mõttetud kaardid hetkel osta.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drover
HV vaatleja

liitunud: 03.03.2006
|
04.03.2006 15:15:02
|
|
|
aga kas ~ 1000 eek-i eest leiaks midagi , et parast ka vahet oleks margata ... 6200 vist 128bit-ist ei ole
ja palju 3DMark punkti erinevust naitaks 64bit ja 128bit-istel
viimati muutis Drover 04.03.2006 15:19:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
04.03.2006 15:18:11
|
|
|
| Drover kirjutas: |
aga kas ~ 1000 eek-i eest leiaks midagi , et parast ka vahet oleks margata ... 6200 vist 128bit-ist ei ole  |
saab ikka..muretse kasutatud asus 6200GE/TD 128MB/128bit(y)..avanevad 8 piipu ja ülikõva kaart selle raha eest..uuena peaks olema ~1,4k
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
04.03.2006 15:20:33
|
|
|
| r9600 pro XT 1000 eest hea, kuigi tiga peaks toorest jõudu samapalju olema, aga näed dx9 efekte jne
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olaviv
HV kasutaja
liitunud: 04.12.2005
|
03.04.2006 22:52:46
|
|
|
| Drover kirjutas: |
aga kas ~ 1000 eek-i eest leiaks midagi , et parast ka vahet oleks margata ... 6200 vist 128bit-ist ei ole
ja palju 3DMark punkti erinevust naitaks 64bit ja 128bit-istel |
gf6200 - tehakse enamasti 64bit säästukaarte aga ka korralikumad 128bit mäluga isendid on olemas. Kuigi hetkel ma eesti poodidest selliseid ei leia, vähemalt mina ei silmanud kusagil.
Et mida oleks mõtet osta ... kuna nõrgem masin nagunii vingeid 3d mänge välja ei vea ja agp siinil tulevikku pole, siis erilist raha agp kaardile investeerida ei maksa, kui just kange mänguhimu pole. Niiet võiks valida mingi korralikuma säästukaardi, näiteks radeon 9550 128bit või R9600 või gf 6200 128bit, näiteks eelpool viidatud Asus N6200GE on hea. Ka FX5600 ja FX5700 saab kasutatult suht soodsalt kätte. Kõige odavamaid 64bit mäluga säästukaarte ei soovitaks eriti. Asi pole ainuld kitsas mälusiinis, mis jõudlust piirab, vaid ka selles, et nendes hästi odavates kaartides on kõik komponendid hästi odavad ja tehtud odavalt ning siililegi selge, et nii tehtud asi eriti kvaliteetne ei saa olla. Ka OC võimalused on tõenäoliselt piiratud.
Ja kasutatud kaarte osta pole eriline risk, ole ise tähelepanelik ja uuri enne müüja tausta, kui kahtled. Ning tee selgeks, mida täpselt ostad, sarnase nime taga võib peituda täiesti erinev kaup.
_________________ digiallkiri |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|