|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
taipohh
HV kasutaja
liitunud: 23.11.2003
|
18.08.2004 18:48:02
Radeon 9600xt'ga liiga vähe punke 3dmargis |
|
|
ehk siis ~8700p 3dmark2001's
Konf siis selline: Athlon XP 2400+
512 ddram
His Radeon 9600xt 256mb...
Kas peab äkki midagi settingute alt muutma? Sest vahetatud on nii prose kui videokaart eelmine oli nvidia oma. Emaplaat on AGP 4x.
Milles võib viga ollla?
_________________ Tapa sionist! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amd2500
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2003
|
18.08.2004 18:51:25
|
|
|
AA,AF pane optimal (st. kõik optimal) ja biosest vaata kas kaardi mälu suurus on õieti määratud , pane topelt rohkem kui muidu.
_________________ powerd by: AMD&ATI
[b] |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taipohh
HV kasutaja
liitunud: 23.11.2003
|
18.08.2004 20:17:12
|
|
|
ot,et kui kaart on 256mb siis biosest panen 512?? aga mul aint 512 ongi ju mälu!?
_________________ Tapa sionist! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taipohh
HV kasutaja
liitunud: 23.11.2003
|
18.08.2004 20:38:06
|
|
|
ok panin kõik optimal ja application preference jne. biosest lasi ainult 256 panna
ja nüüd sain 10775 punkti!
aga üks asi veel.... kobakas ei taha vist proset ära tunda..... boot up-is näitab
Unknown CPU 2000mhz
ja kui ma tahan windowsis installida siis tahab mingeid drivereid mida ta ei leia??!!
kas ta mitte ei peaks näitama,et xp2400+ jne protsessor??!!
_________________ Tapa sionist! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.08.2004 03:04:43
|
|
|
| taipohh kirjutas: |
ok panin kõik optimal ja application preference jne. biosest lasi ainult 256 panna
ja nüüd sain 10775 punkti!
aga üks asi veel.... kobakas ei taha vist proset ära tunda..... boot up-is näitab
Unknown CPU 2000mhz
ja kui ma tahan windowsis installida siis tahab mingeid drivereid mida ta ei leia??!!
kas ta mitte ei peaks näitama,et xp2400+ jne protsessor??!! |
see protsessor on suva...
endal tehtud AXP T-bred'ile mobile ja MP support ning annab ka taolise teate bootides...
see, et ta ära ei tunne, on BIOS'i viga...
ja kas AGP aperture size'st käis jutt ?
seda pole eriti mõtet üle 128 panna, 256mb kaardi puhul piisab kindlalt ka 64'st...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taipohh
HV kasutaja
liitunud: 23.11.2003
|
21.08.2004 19:28:35
|
|
|
aga MOBO on vana mingi dfi ct bla bla bla kt266 se ei või piduriks olla ``??
_________________ Tapa sionist! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
21.08.2004 21:08:35
|
|
|
| taipohh kirjutas: |
| aga MOBO on vana mingi dfi ct bla bla bla kt266 se ei või piduriks olla ``?? |
piduriks ta ei ole, kuna BUS ja FSB on mõlemad 266 Mhz. kui aga klokkima hakata (muutub FSB ja BUS) siis võib mobo küll piduriks saada.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
21.08.2004 23:49:08
|
|
|
se eon norm punktiarv kuna sul ju 400mhz mälud ainult
miks selle 256mb kaardi üldse ostid vaatasid et ohh suuremad nr eks?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.08.2004 00:52:24
|
|
|
| margusser kirjutas: |
se eon norm punktiarv kuna sul ju 400mhz mälud ainult
miks selle 256mb kaardi üldse ostid vaatasid et ohh suuremad nr eks? |
mis 400Mhz mälud ???
kust sellised andmed ja kas on üldse 9600XT kaarti nii madalatega tehtud ???
ise kuulnud vaid vanematest 297Mhz ja uuematest 325Mhz kaartidest (596 ja 650 DDR siis)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
22.08.2004 09:50:44
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| margusser kirjutas: |
se eon norm punktiarv kuna sul ju 400mhz mälud ainult
miks selle 256mb kaardi üldse ostid vaatasid et ohh suuremad nr eks? |
mis 400Mhz mälud ???
kust sellised andmed ja kas on üldse 9600XT kaarti nii madalatega tehtud ???
ise kuulnud vaid vanematest 297Mhz ja uuematest 325Mhz kaartidest (596 ja 650 DDR siis) |
256mb mälud on aeglasemad kui 128mb-sed
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.08.2004 10:29:46
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| margusser kirjutas: |
se eon norm punktiarv kuna sul ju 400mhz mälud ainult
miks selle 256mb kaardi üldse ostid vaatasid et ohh suuremad nr eks? |
mis 400Mhz mälud ???
kust sellised andmed ja kas on üldse 9600XT kaarti nii madalatega tehtud ???
ise kuulnud vaid vanematest 297Mhz ja uuematest 325Mhz kaartidest (596 ja 650 DDR siis) |
256mb mälud on aeglasemad kui 128mb-sed |
nii palju ei ole, kohe kindlasti mitte...
tegelikult üldse ei tohiks aeglasemad olla...
http://www.hisdigital.com/html/9600xt_std.htm#
vaadake specification alla
| tsitaat: |
| 128/256MB-600MHz DDR memory - 600MHz |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001

|
22.08.2004 10:32:45
|
|
|
| Ega mingit AA'd ega AF'i teste tehes peal ei ole? Driverid instalitud kõik korralikult? Näit Via 4in1.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taipohh
HV kasutaja
liitunud: 23.11.2003
|
28.08.2004 17:25:48
|
|
|
| margusser kirjutas: |
se eon norm punktiarv kuna sul ju 400mhz mälud ainult
miks selle 256mb kaardi üldse ostid vaatasid et ohh suuremad nr eks? |
tahtsin club 3d radeoni aga K arvutist vend ütles,et se on parem ja odavam!
_________________ Tapa sionist! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
28.08.2004 18:23:35
|
|
|
| taipohh kirjutas: |
| margusser kirjutas: |
se eon norm punktiarv kuna sul ju 400mhz mälud ainult
miks selle 256mb kaardi üldse ostid vaatasid et ohh suuremad nr eks? |
tahtsin club 3d radeoni aga K arvutist vend ütles,et se on parem ja odavam! |
8)
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dr.Jobelbaum
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2002
|
29.08.2004 09:30:23
|
|
|
Jälle see HIS !
Tundub, et HIS on saanud hakkama pettusega, nimelt on neil core clok madalamal sagedusel kui peaks olema,
kõige lagi seejuures on see, et nad on saanud kuidagi NÄILISELT sageduse õigeks.
Saatke palun, kellel on ja kes oskab teha oma HIS Radeon xxxx kaartide bios backupid.
arvo@elicom.ee
Ette tänades.
Vaadake seda kah:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=115785
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
06.09.2004 11:20:06
|
|
|
| Küsiks siis ka. Kaardiks Connect3D 9600XT 256MB 500/300(297) ja proovisin AtiTooliga sagedusi tõsta. Mälu kannatas metsikut klokki, 314 MHz peal hakkas see karvakera artifakte loopima. Kas mäluradikad võiksid tulemust vähe parandada (katsudes üsna tulised), või see 256MB variant ongi suht lootusetu juhus? Mälude markeeringut peast ei mäleta, ja kuidas neid ns-e üldse leida/vaadata?
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
06.09.2004 13:14:24
|
|
|
| Radikad aitavad kindlasti
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
06.09.2004 14:34:33
|
|
|
| haigo kirjutas: |
| Küsiks siis ka. Kaardiks Connect3D 9600XT 256MB 500/300(297) ja proovisin AtiTooliga sagedusi tõsta. Mälu kannatas metsikut klokki, 314 MHz peal hakkas see karvakera artifakte loopima. Kas mäluradikad võiksid tulemust vähe parandada (katsudes üsna tulised), või see 256MB variant ongi suht lootusetu juhus? Mälude markeeringut peast ei mäleta, ja kuidas neid ns-e üldse leida/vaadata? |
samsungide puhul on mälu tüübi 4 viimast tähte/numbrit mis tähendavad ns'ij vastavalt ka megahertse
hynix (hyundai) phul ei tea
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
06.09.2004 17:47:52
|
|
|
Mälud on hynix 3,3 ns. Originaaljahutusega (s.t. ilma jahutuseta) tugev 15 MHz võit. Metsik potentsiaal.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
06.09.2004 17:50:10
|
|
|
8700 on vähe või? Mina oma kastiga saan vaid 5000~ agp ka 4x.
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
06.09.2004 19:24:22
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| 8700 on vähe või? Mina oma kastiga saan vaid 5000~ agp ka 4x. |
umm, sina ja oma kastiga 3dm2001's 5000 ?
nalja teed või ?
tal 8700 on jah vähe, ise sain oma kastiga mingi 13500 või sinna lähedale kuskile
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
06.09.2004 19:53:47
|
|
|
5000 jah kuidagi eriti vähe, samas mul mingi 14300+ tundub, et süsteem pidurdab julmalt. eriti see emme 4x AGP...
äkki ajas segamini 3DM2k1 ja 3DM2k3?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
06.09.2004 20:05:58
|
|
|
| rene p kirjutas: |
5000 jah kuidagi eriti vähe, samas mul mingi 14300+ tundub, et süsteem pidurdab julmalt. eriti see emme 4x AGP...
äkki ajas segamini 3DM2k1 ja 3DM2k3? |
8700 ei ole võimalik saada 9600XT kaardiga 3DM03's
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
06.09.2004 21:33:52
|
|
|
| ma mõtlesin pigem seda 5000 punkti 3DM2k1 ja Radeon 9800pro iceQ....et äkki ta mõtles selle all hoopis 3DM2k3-me?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
06.09.2004 21:46:33
|
|
|
| rene p kirjutas: |
| ma mõtlesin pigem seda 5000 punkti 3DM2k1 ja Radeon 9800pro iceQ....et äkki ta mõtles selle all hoopis 3DM2k3-me? |
nojah, aga lihtsalt see, et ta võrdleb kaht eri põlvkonna testi niivisi siis omavahel
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
06.09.2004 21:58:08
|
|
|
| Tunneksin huvi, et kust te näete neid 3D marks punkte?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
06.09.2004 23:23:25
|
|
|
Panin vanad 3xx driverid ja sain nüüd 8500~
Mul see süsteem ka nii aeglane pole ikka 400 fsb-d ja 512mb 2700 mälud 2,5ns 8)
2001 ikka
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
08.09.2004 16:35:43
|
|
|
| Mull ka see 2001, kuid ei mõista kuidas see töötab. Äkki keegi aitaks?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aquarius
HV vaatleja

liitunud: 04.10.2002
|
08.09.2004 18:57:11
|
|
|
Asi väga lihtne...paned proge ilusti käima, siis peaks ette tulema kas selline (3DMark2001) või selline (3DMark03) pilt. 2001 puhul vajuta nuppu "Benchmark", 03 puhul "Run 3DMark". Siis ta teeb mõne minuti jooksul hunniku hästi ilusaid testikesi ja lõpuks viskab skoori ka ette
_________________ I can't dance, I can't talk... |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
08.09.2004 20:27:06
|
|
|
Nii, esimese prooviga skoor: 1699, 3 testi ta jättis vahele kuna minu videokaardil puudub Pixel Shader.
See skoor, kas see oleneb ainult videkaardist või ka masinast?
Minu masin:
Protsessor: Intel Pentium 4, 1500 MHz
Emaplaat: Abit BL7(-RAID)/BW7(-RAID)
Videokaart: GeForce 2 MX/MX 400
Mälu: 256 MB SDRAM (133Mhz)
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haigo
HV veteran

liitunud: 05.07.2002
|
08.09.2004 20:36:04
|
|
|
| 3DMark01 tundub olevat. See sõltub masinast ka päris palju jah.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
08.09.2004 20:47:56
|
|
|
| haigo kirjutas: |
| 3DMark01 tundub olevat. See sõltub masinast ka päris palju jah. |
Minu masin kohta on see tulemus normaalne? (vabandan et teemast mööda panen)
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
08.09.2004 20:57:11
|
|
|
Mul tuli üle 12000 punkti 3Dmark2001-ga.
Videkaart on Sapphire Radeon9600XT 128MB 128bit
Prose AthlonXP 1700+@1916MHz
Mobo Eopx EP8RDA+
512MB rami
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.09.2004 23:05:27
|
|
|
| Linnavurle kirjutas: |
Mul tuli üle 12000 punkti 3Dmark2001-ga.
Videkaart on Sapphire Radeon9600XT 128MB 128bit
Prose AthlonXP 1700+@1916MHz
Mobo Eopx EP8RDA+
512MB rami |
see on täiesti normaalne tulemus
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|