Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X800 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 123, 124, 125  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2004 18:29:41 vasta tsitaadiga

Tuleks ikka sellele ka mõelda, et nVidia GeForce6800 võimaldab Dx9c võimalusi.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 23.08.2004 18:41:02 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
amd2500 kirjutas:
aga esialgu kui mälule radikaid ei tee,siis ta @16 pipes + natuke kellasi tõstetuna slapib 6800u ära? doom3 vist jääb alla aga suht pohh see mõni fps icon_wink.gif

... mis jura Sa ajad ? Praegu on valikuks ainult, kas Radeon x800 või mitte midagi, 6800GT'st võid siinmail ainult unistada ...


Kel tõsine soov. siis jänkide juurest ikka saab seda GT`d icon_wink.gif

http://www.newegg.com näiteks
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2004 18:52:05 vasta tsitaadiga

predator kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
amd2500 kirjutas:
aga esialgu kui mälule radikaid ei tee,siis ta @16 pipes + natuke kellasi tõstetuna slapib 6800u ära? doom3 vist jääb alla aga suht pohh see mõni fps icon_wink.gif

... mis jura Sa ajad ? Praegu on valikuks ainult, kas Radeon x800 või mitte midagi, 6800GT'st võid siinmail ainult unistada ...


Kel tõsine soov. siis jänkide juurest ikka saab seda GT`d icon_wink.gif

http://www.newegg.com näiteks

... kõik tahavad ju kohe kätte või vähemalt kohaliku garantiiga, nii kallist asja ei juleta eriti ilma osta ...

_________________


viimati muutis DigeBeni 23.08.2004 18:53:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2004 18:53:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kel tõsine soov. siis jänkide juurest ikka saab seda GT`d

"USA vanaema käest" mänge ju saate, mis see kaardi saatminegi siis talle ära ei ole icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.08.2004 19:00:41 vasta tsitaadiga

irw icon_smile.gif aga vanaemale on seda raske garantiisse saata icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 23.08.2004 19:34:57 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
amd2500 kirjutas:
aga esialgu kui mälule radikaid ei tee,siis ta @16 pipes + natuke kellasi tõstetuna slapib 6800u ära? doom3 vist jääb alla aga suht pohh see mõni fps icon_wink.gif

... mis jura Sa ajad ? Praegu on valikuks ainult, kas Radeon x800 või mitte midagi, 6800GT'st võid siinmail ainult unistada ...

http://doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=80&id=196530

_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2004 20:12:57 vasta tsitaadiga

Noh kirjas ju,et tellimisel.Mul ka 6800U tellimisel icon_lol.gif kurat aga seda teab millal asja kätte saab.Mõeldi ikka sellist varianti,et lähed ostad ,lähed koju ja paned masinasse.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 23.08.2004 20:31:16 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Noh kirjas ju,et tellimisel.Mul ka 6800U tellimisel icon_lol.gif kurat aga seda teab millal asja kätte saab.Mõeldi ikka sellist varianti,et lähed ostad ,lähed koju ja paned masinasse.

jah sellest tõesti võib und näha :S krt peab ikka oma juust kaardiga pelama d00m 3-le

_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2004 21:41:36 vasta tsitaadiga

täitsa pael... 800pro jõudlus on selline, et korjan siiamaani lõuga maast yles... ja see on kõigest pro icon_eek.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2004 21:45:18 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
täitsa pael... 800pro jõudlus on selline, et korjan siiamaani lõuga maast yles... ja see on kõigest pro icon_eek.gif


proovid 16 toru lahti ka teha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2004 21:46:36 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
Scart kirjutas:
täitsa pael... 800pro jõudlus on selline, et korjan siiamaani lõuga maast yles... ja see on kõigest pro icon_eek.gif


proovid 16 toru lahti ka teha icon_rolleyes.gif


kõigepealt teen doomi läbi icon_lol.gif

1280x960 & 2xfsaa + 4x af ja ultra settungid... nagu siidi
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 07:55:22 vasta tsitaadiga

amd2500 kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
amd2500 kirjutas:
aga esialgu kui mälule radikaid ei tee,siis ta @16 pipes + natuke kellasi tõstetuna slapib 6800u ära? doom3 vist jääb alla aga suht pohh see mõni fps icon_wink.gif

... mis jura Sa ajad ? Praegu on valikuks ainult, kas Radeon x800 või mitte midagi, 6800GT'st võid siinmail ainult unistada ...

http://doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=80&id=196530

... x800 peaks ka mujalt saada olema ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 08:53:21 vasta tsitaadiga

far cry 1600x1200, kõik põhjas + 2x fsaa ja 4x af... päris kena näeb välja 8)
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 10:09:22 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
far cry 1600x1200, kõik põhjas + 2x fsaa ja 4x af... päris kena näeb välja 8)


Mis kaart sul ennem oli icon_question.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 10:32:06 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Scart kirjutas:
far cry 1600x1200, kõik põhjas + 2x fsaa ja 4x af... päris kena näeb välja 8)


Mis kaart sul ennem oli icon_question.gif


9800 pro, siis oli 1280x960 ja kõik high peal, loomulikult ilma af ja fsaa'ta
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 13:02:13 vasta tsitaadiga

@Scart, Siis võimas küll thumbs_up.gif Endal sama plaan,et niikui kaardi kätte saan viljelen kohe uuesti farcry'd.Iseenesest analoogne diil,et ennem oli 9800pro icon_biggrin.gif ,prose muidugi on juustum kõvasti icon_sad.gif icon_redface.gif .
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 13:43:44 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
@Scart, Siis võimas küll thumbs_up.gif Endal sama plaan,et niikui kaardi kätte saan viljelen kohe uuesti farcry'd.Iseenesest analoogne diil,et ennem oli 9800pro icon_biggrin.gif ,prose muidugi on juustum kõvasti icon_sad.gif icon_redface.gif .


proset peaks sul jätkuma küll ja küll... rohkem oli ikka see 9800 piduriks icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 24.08.2004 15:08:11 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
amd2500 kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
amd2500 kirjutas:
aga esialgu kui mälule radikaid ei tee,siis ta @16 pipes + natuke kellasi tõstetuna slapib 6800u ära? doom3 vist jääb alla aga suht pohh see mõni fps icon_wink.gif

... mis jura Sa ajad ? Praegu on valikuks ainult, kas Radeon x800 või mitte midagi, 6800GT'st võid siinmail ainult unistada ...

http://doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=80&id=196530

... x800 peaks ka mujalt saada olema ...
kust ? näiteks 6800gt,v x800pro vivo kuni 6,7k
_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 15:31:23 vasta tsitaadiga

Oodake ja kannatage kuni teise põlvkonna 6800 GT välja ujuvad, pidid nad olema parema PCB ja jahutusega (uus lahendus!?) ning võimalik on ka et VIVO vidin lisatakse def. komplekti.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 24.08.2004 16:11:06 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Oodake ja kannatage kuni teise põlvkonna 6800 GT välja ujuvad, pidid nad olema parema PCB ja jahutusega (uus lahendus!?) ning võimalik on ka et VIVO vidin lisatakse def. komplekti.


Kust see inf pärit on? Mõni link oleks abiks.


* Kas x800gt`st ka midagi uut kuulda on olnud?
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 16:20:37 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Oodake ja kannatage kuni teise põlvkonna 6800 GT välja ujuvad, pidid nad olema parema PCB ja jahutusega (uus lahendus!?) ning võimalik on ka et VIVO vidin lisatakse def. komplekti.


avestades nende praegust liikumist, on nvidia pääsukesi meie põllule oodata jõuludeks icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 18:21:19 vasta tsitaadiga

ei noh palju õnne siis uue kaardi puhul icon_smile.gif
huvitav, et D3 sul 512 ultra setingutega puhtalt jookseb.
Mul video poolest oleks ka jooksnud aga mõningane swappimine nullis video poweri ära.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 18:39:56 vasta tsitaadiga

njaa FSAA D3 on kena aga mäng tüütab ära ikka icon_razz.gif koguaeg sees ja sees... laborites tuulad ringi... kõik muutub liiga vanaks liiga kiiresti icon_razz1.gif
HL2 tuleb parem.
Scart palju uue kaardi peale raha kulutasid? icon_razz.gif
Ise ootan kuni X800PRO 3600.- peale läheb siis ostan ära. Hetkel ple mõtet kuna Doom 3 isegi 9800PRO peal jookseb nagu siidi 1024@Ultra icon_razz.gif timedemo sain 50fps keskmiseks

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 24.08.2004 19:39:02 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:


Ise ootan kuni X800PRO 3600.- peale läheb siis ostan ära. Hetkel ple mõtet kuna Doom 3 isegi 9800PRO peal jookseb nagu siidi 1024@Ultra icon_razz.gif timedemo sain 50fps keskmiseks


Karta on, et pead vähemalt kevadeni siis ootama, võib-olla veidi kauemgi.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.08.2004 19:54:38 vasta tsitaadiga

kauem kauem icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 08:50:43 vasta tsitaadiga

kaart eekus samapalju, kui peebus pny GT
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 25.08.2004 09:18:43 vasta tsitaadiga

Hmm , Pärnus K-s tundub HIS X800Pro päris lettikaup olevat icon_biggrin.gif .
_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KENWOOD
HV Guru
KENWOOD

liitunud: 01.03.2004




sõnum 25.08.2004 10:22:15 vasta tsitaadiga

hmm paneks tuuri öösel või päeval loosi icon_razz.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.08.2004 10:44:52 vasta tsitaadiga

Asdaf kirjutas:
Hmm , Pärnus K-s tundub HIS X800Pro päris lettikaup olevat icon_biggrin.gif .

Tartus ka igas K's olemas icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 11:03:12 vasta tsitaadiga

Asdaf kirjutas:
Hmm , Pärnus K-s tundub HIS X800Pro päris lettikaup olevat icon_biggrin.gif .


Jap,see HIS'i oma on seal juba poodi tulekust saati vedelend ehk siis näide ,et ega eriti seda ATI kaarti himustata icon_neutral.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 25.08.2004 13:23:32 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Asdaf kirjutas:
Hmm , Pärnus K-s tundub HIS X800Pro päris lettikaup olevat icon_biggrin.gif .


Jap,see HIS'i oma on seal juba poodi tulekust saati vedelend ehk siis näide ,et ega eriti seda ATI kaarti himustata icon_neutral.gif


Naljamees icon_smile.gif
Mis sa arvad, et GT läheks suurtes kogustes müügiks või icon_eek.gif, põhjus vast ikka selles, et suurem jagu inimesi ja raatsi või ei jõua üle 6k. maksvat videokaarti osta lihtsalt.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 13:49:21 vasta tsitaadiga

predator kirjutas:
Auron kirjutas:
Asdaf kirjutas:
Hmm , Pärnus K-s tundub HIS X800Pro päris lettikaup olevat icon_biggrin.gif .


Jap,see HIS'i oma on seal juba poodi tulekust saati vedelend ehk siis näide ,et ega eriti seda ATI kaarti himustata icon_neutral.gif


Naljamees icon_smile.gif
Mis sa arvad, et GT läheks suurtes kogustes müügiks või icon_eek.gif, põhjus vast ikka selles, et suurem jagu inimesi ja raatsi või ei jõua üle 6k. maksvat videokaarti osta lihtsalt.


Tõsi aga kui valida on selle kaardi ja GT vahel, siis sellise hinnaklassi juures juba ostja teab mida võtta.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2004 08:02:30 vasta tsitaadiga

predator kirjutas:
Naljamees icon_smile.gif
Mis sa arvad, et GT läheks suurtes kogustes müügiks või icon_eek.gif, põhjus vast ikka selles, et suurem jagu inimesi ja raatsi või ei jõua üle 6k. maksvat videokaarti osta lihtsalt.


Mis sa arvad,et eestis on ainult mõned inimesed kes jõuavad omale kallimat kaarti osta ve? icon_wink.gif Pakun,et iga teine inimene kes tööl käib ja kes huvitub piisavalt arutist ja mängimiseks saab endale 6k maksvat kaarti lubada,mis tähendab,et selliseid on tegelt ikka päris palju.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2004 08:24:33 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Pakun,et iga teine inimene kes tööl käib ja kes huvitub piisavalt arutist ja mängimiseks saab endale 6k maksvat kaarti lubada,mis tähendab,et selliseid on tegelt ikka päris palju.

Suur vahe on selles, et lubada saamine ja reaalselt ostmine on erinevad asjad. Mõni eelistab selle raha eest hoopis midagi muud osta... või reisile minna.

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.08.2004 08:40:32 vasta tsitaadiga

neil paadunud mänguritel on teinekord üsna kehvad arvutid - mängitakse võrgus CSi ja wolfi... milleks siis vaja eriti head videokat, pigem ostetakse võimalikult suur monitor, korralikud klapid ja mikker, siis vaadatakse, et rammi oleks piisavalt ja raa mis üle jääb läheb uue videoka rahaks(kogumiseks)... kuigi jah teisel ringil arvutit uuendades jäävad kulud väiksemaks, nii et eks mõnigi võib tõesti kaaluda GT või X800pro ostu... korraga komplekti ostes jääb see enamikele liialt kalliks.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 26.08.2004 10:17:09 vasta tsitaadiga

Iga täine arvuti friik on nõus üle 6k video peale plekkama icon_eek.gif Auron sul on aint rikkurid tuttavateks või? Isegi kui mulle keegi 10 tonni niisama annaks ma ei ostaks selle eest endale 6kilose videokaardi.

EDIT: Kõik rahad PC peale raisata on mõttetu!
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 26.08.2004 10:21:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

EDIT: Kõik rahad PC peale raisata on mõttetu!


ümberlükkamatu argument icon_lol.gif

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.08.2004 10:29:23 vasta tsitaadiga

mnjaa... ma siin plaate sorteerides leidsin ühe plaadi, kust vaatas mulle vastu 98a kuni 00ni tehtud arvuti peale läinud raha arvestus...koos arvutiostuga olid kulud 34K(arvuti maksis ise 20K), päris masendavalt suured thumbs_down.gif sealt edasi muidugi on kulud järjest vähenenud, aga ikka päris suur summa ikka, nii et arvuti võib päris suur rahasöödik olla thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 26.08.2004 11:27:25 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:

Suur vahe on selles, et lubada saamine ja reaalselt ostmine on erinevad asjad. Mõni eelistab selle raha eest hoopis midagi muud osta... või reisile minna.


Täpselt thumbs_up.gif

Ma võiks iga kell omale selle X800 Pro osta aga leian, et üle 5k. küll ei viitsi raisata videokaardi peale ja eks muud huvid ka neela pappi ja mitte vähe icon_wink.gif
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 26.08.2004 11:29:46 vasta tsitaadiga

predator kirjutas:
Raiku kirjutas:

Suur vahe on selles, et lubada saamine ja reaalselt ostmine on erinevad asjad. Mõni eelistab selle raha eest hoopis midagi muud osta... või reisile minna.


Täpselt thumbs_up.gif

Ma võiks iga kell omale selle X800 Pro osta aga leian, et üle 5k. küll ei viitsi raisata videokaardi peale ja eks muud huvid ka neela pappi ja mitte vähe icon_wink.gif



Chaintech GF4 MX440 64 MB 128-bit <<<-- see on sul küll hetkel boonus kaart ,kui sa selle 5k nii vabalt keiad siis müü oma gf maha ja pane 1/4 sellest 5k-st juurde ja osta mingi korralikum kaart endale 8)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
predator
HV Guru
predator

liitunud: 08.12.2001




sõnum 26.08.2004 11:55:17 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:


Chaintech GF4 MX440 64 MB 128-bit <<<-- see on sul küll hetkel boonus kaart ,kui sa selle 5k nii vabalt keiad siis müü oma gf maha ja pane 1/4 sellest 5k-st juurde ja osta mingi korralikum kaart endale 8)


Ma ei tegele ka praegu mängimisega nii, et pole vahet ja korralikku pilti ta näitab aga varsti viskan tiba parema Ti4200 v. 4400 küll masinasse kui kaardid kunagi järgmisel nädalal kohale saabuvad.

Majandusliku kaalutluse koha pealt toon niisama välja:

X800Pro v. 6800gt hind u. 6,5-7k.
Peaaegu sama raha eest saaks kasut. R9800/9800Pro (2,5k, ajab ju asja ära küll praegu täitsa edukalt) + uue A64 emme (1,7k.) + A64 3000+ prose (2,8k.).
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2004 13:20:40 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
Suur vahe on selles, et lubada saamine ja reaalselt ostmine on erinevad asjad. Mõni eelistab selle raha eest hoopis midagi muud osta... või reisile minna.


Kui jõuad reaalselt üldse sellise kasti omale osta millele see kaart pädev oleks,siis vast jõuad ka kaarti osta ilma viimast kopikat hinge tagant ära andmatta icon_wink.gif Midagi muud ja reisida võib selle raha eest mis üle jääb.

486 kirjutas:
Iga täine arvuti friik on nõus üle 6k video peale plekkama icon_eek.gif Auron sul on aint rikkurid tuttavateks või? Isegi kui mulle keegi 10 tonni niisama annaks ma ei ostaks selle eest endale 6kilose videokaardi.

EDIT: Kõik rahad PC peale raisata on mõttetu!


Ütlesin,et kuskil iga teine inimene kes on arvutifriik ja samas omab normaalset töökohta.Ega mõelnudki miskit tänapühkjast haxx0rit kes miimimumi saab icon_biggrin.gif Kui miski 15k pappi kukub,siis vist friik olles ei ole kahju miskit 6 kilo kaardi alla panna ju?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2004 13:29:34 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
miski 15k pappi


et palju sul siis "kukub" Auron? icon_smile.gif


viimati muutis marko 26.08.2004 13:32:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.08.2004 13:31:13 vasta tsitaadiga

15K kuus ja friik... siis küll ei saa kahju olla icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2004 16:11:02 vasta tsitaadiga

marko kirjutas:
Auron kirjutas:
miski 15k pappi


et palju sul siis "kukub" Auron? icon_smile.gif


Nu 6800U sai tellitud ja mitte viimaste säästude eest,niipalju ikka kukub icon_razz.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2004 14:10:43 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

irv... mõni ime, et XT'd poest osta ei saa
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.08.2004 14:25:05 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
irv... mõni ime, et XT'd poest osta ei saa

ossa pu**, irw, ostad Pro ja saad selle eest allakellatud ja BIOS vahetatud XT...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002




sõnum 27.08.2004 14:35:36 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Scart kirjutas:
irv... mõni ime, et XT'd poest osta ei saa

ossa pu**, irw, ostad Pro ja saad selle eest allakellatud ja BIOS vahetatud XT...


Tundub tüüpiline ati turundusnipp, lased mõne partii pro-si XT rauaga ja rahvas
hakkab hullult ostma pro-si, et äkki saan mina ka. Sama oli 9500-ga ka.
Lahe kui ati vahepeal jõuluvana ka mägib icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2004 14:37:43 vasta tsitaadiga

Beanladen kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Scart kirjutas:
irv... mõni ime, et XT'd poest osta ei saa

ossa pu**, irw, ostad Pro ja saad selle eest allakellatud ja BIOS vahetatud XT...


Tundub tüüpiline ati turundusnipp, lased mõne partii pro-si XT rauaga ja rahvas
hakkab hullult ostma pro-si, et äkki saan mina ka. Sama oli 9500-ga ka.
Lahe kui ati vahepeal jõuluvana ka mägib icon_biggrin.gif


prosid ostetakse nagunii... selle asemel oleks võinud rahuldada tohutut XT nõudlust
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002




sõnum 27.08.2004 15:40:00 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Beanladen kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Scart kirjutas:
irv... mõni ime, et XT'd poest osta ei saa

ossa pu**, irw, ostad Pro ja saad selle eest allakellatud ja BIOS vahetatud XT...


Tundub tüüpiline ati turundusnipp, lased mõne partii pro-si XT rauaga ja rahvas
hakkab hullult ostma pro-si, et äkki saan mina ka. Sama oli 9500-ga ka.
Lahe kui ati vahepeal jõuluvana ka mägib icon_biggrin.gif


prosid ostetakse nagunii... selle asemel oleks võinud rahuldada tohutut XT nõudlust


Kus sa seda XT TOHUTUT nõudlust näed...? Ise oleks ka ostnud XT ala 8kiloga.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X800 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 123, 124, 125  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.