|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
23.08.2004 18:29:41
|
|
|
Tuleks ikka sellele ka mõelda, et nVidia GeForce6800 võimaldab Dx9c võimalusi.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
23.08.2004 18:41:02
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| amd2500 kirjutas: |
aga esialgu kui mälule radikaid ei tee,siis ta @16 pipes + natuke kellasi tõstetuna slapib 6800u ära? doom3 vist jääb alla aga suht pohh see mõni fps  |
... mis jura Sa ajad ? Praegu on valikuks ainult, kas Radeon x800 või mitte midagi, 6800GT'st võid siinmail ainult unistada ... |
Kel tõsine soov. siis jänkide juurest ikka saab seda GT`d
http://www.newegg.com näiteks
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
23.08.2004 18:52:05
|
|
|
| predator kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
| amd2500 kirjutas: |
aga esialgu kui mälule radikaid ei tee,siis ta @16 pipes + natuke kellasi tõstetuna slapib 6800u ära? doom3 vist jääb alla aga suht pohh see mõni fps  |
... mis jura Sa ajad ? Praegu on valikuks ainult, kas Radeon x800 või mitte midagi, 6800GT'st võid siinmail ainult unistada ... |
Kel tõsine soov. siis jänkide juurest ikka saab seda GT`d
http://www.newegg.com näiteks |
... kõik tahavad ju kohe kätte või vähemalt kohaliku garantiiga, nii kallist asja ei juleta eriti ilma osta ...
_________________

viimati muutis DigeBeni 23.08.2004 18:53:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahib
HV veteran

liitunud: 25.08.2003
|
23.08.2004 18:53:08
|
|
|
| tsitaat: |
Kel tõsine soov. siis jänkide juurest ikka saab seda GT`d
|
"USA vanaema käest" mänge ju saate, mis see kaardi saatminegi siis talle ära ei ole
_________________ Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ... |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
23.08.2004 19:00:41
|
|
|
irw aga vanaemale on seda raske garantiisse saata
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amd2500
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2003
|
23.08.2004 19:34:57
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| amd2500 kirjutas: |
aga esialgu kui mälule radikaid ei tee,siis ta @16 pipes + natuke kellasi tõstetuna slapib 6800u ära? doom3 vist jääb alla aga suht pohh see mõni fps  |
... mis jura Sa ajad ? Praegu on valikuks ainult, kas Radeon x800 või mitte midagi, 6800GT'st võid siinmail ainult unistada ... |
http://doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=80&id=196530
_________________ powerd by: AMD&ATI
[b] |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
23.08.2004 20:12:57
|
|
|
Noh kirjas ju,et tellimisel.Mul ka 6800U tellimisel kurat aga seda teab millal asja kätte saab.Mõeldi ikka sellist varianti,et lähed ostad ,lähed koju ja paned masinasse.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amd2500
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2003
|
23.08.2004 20:31:16
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Noh kirjas ju,et tellimisel.Mul ka 6800U tellimisel kurat aga seda teab millal asja kätte saab.Mõeldi ikka sellist varianti,et lähed ostad ,lähed koju ja paned masinasse. |
jah sellest tõesti võib und näha :S krt peab ikka oma juust kaardiga pelama d00m 3-le
_________________ powerd by: AMD&ATI
[b] |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
23.08.2004 21:41:36
|
|
|
täitsa pael... 800pro jõudlus on selline, et korjan siiamaani lõuga maast yles... ja see on kõigest pro
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
23.08.2004 21:45:18
|
|
|
| Scart kirjutas: |
täitsa pael... 800pro jõudlus on selline, et korjan siiamaani lõuga maast yles... ja see on kõigest pro  |
proovid 16 toru lahti ka teha
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
23.08.2004 21:46:36
|
|
|
| aise kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
täitsa pael... 800pro jõudlus on selline, et korjan siiamaani lõuga maast yles... ja see on kõigest pro  |
proovid 16 toru lahti ka teha  |
kõigepealt teen doomi läbi
1280x960 & 2xfsaa + 4x af ja ultra settungid... nagu siidi
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
24.08.2004 07:55:22
|
|
|
| amd2500 kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
| amd2500 kirjutas: |
aga esialgu kui mälule radikaid ei tee,siis ta @16 pipes + natuke kellasi tõstetuna slapib 6800u ära? doom3 vist jääb alla aga suht pohh see mõni fps  |
... mis jura Sa ajad ? Praegu on valikuks ainult, kas Radeon x800 või mitte midagi, 6800GT'st võid siinmail ainult unistada ... |
http://doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=80&id=196530 |
... x800 peaks ka mujalt saada olema ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.08.2004 08:53:21
|
|
|
| far cry 1600x1200, kõik põhjas + 2x fsaa ja 4x af... päris kena näeb välja 8)
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
24.08.2004 10:09:22
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| far cry 1600x1200, kõik põhjas + 2x fsaa ja 4x af... päris kena näeb välja 8) |
Mis kaart sul ennem oli
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.08.2004 10:32:06
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| far cry 1600x1200, kõik põhjas + 2x fsaa ja 4x af... päris kena näeb välja 8) |
Mis kaart sul ennem oli  |
9800 pro, siis oli 1280x960 ja kõik high peal, loomulikult ilma af ja fsaa'ta
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
24.08.2004 13:02:13
|
|
|
@Scart, Siis võimas küll Endal sama plaan,et niikui kaardi kätte saan viljelen kohe uuesti farcry'd.Iseenesest analoogne diil,et ennem oli 9800pro ,prose muidugi on juustum kõvasti .
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.08.2004 13:43:44
|
|
|
| Auron kirjutas: |
@Scart, Siis võimas küll Endal sama plaan,et niikui kaardi kätte saan viljelen kohe uuesti farcry'd.Iseenesest analoogne diil,et ennem oli 9800pro ,prose muidugi on juustum kõvasti . |
proset peaks sul jätkuma küll ja küll... rohkem oli ikka see 9800 piduriks
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amd2500
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2003
|
24.08.2004 15:08:11
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| amd2500 kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
| amd2500 kirjutas: |
aga esialgu kui mälule radikaid ei tee,siis ta @16 pipes + natuke kellasi tõstetuna slapib 6800u ära? doom3 vist jääb alla aga suht pohh see mõni fps  |
... mis jura Sa ajad ? Praegu on valikuks ainult, kas Radeon x800 või mitte midagi, 6800GT'st võid siinmail ainult unistada ... |
http://doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=80&id=196530 |
... x800 peaks ka mujalt saada olema ... |
kust ? näiteks 6800gt,v x800pro vivo kuni 6,7k
_________________ powerd by: AMD&ATI
[b] |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
24.08.2004 15:31:23
|
|
|
| Oodake ja kannatage kuni teise põlvkonna 6800 GT välja ujuvad, pidid nad olema parema PCB ja jahutusega (uus lahendus!?) ning võimalik on ka et VIVO vidin lisatakse def. komplekti.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
24.08.2004 16:11:06
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
| Oodake ja kannatage kuni teise põlvkonna 6800 GT välja ujuvad, pidid nad olema parema PCB ja jahutusega (uus lahendus!?) ning võimalik on ka et VIVO vidin lisatakse def. komplekti. |
Kust see inf pärit on? Mõni link oleks abiks.
* Kas x800gt`st ka midagi uut kuulda on olnud?
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.08.2004 16:20:37
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
| Oodake ja kannatage kuni teise põlvkonna 6800 GT välja ujuvad, pidid nad olema parema PCB ja jahutusega (uus lahendus!?) ning võimalik on ka et VIVO vidin lisatakse def. komplekti. |
avestades nende praegust liikumist, on nvidia pääsukesi meie põllule oodata jõuludeks
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
24.08.2004 18:21:19
|
|
|
ei noh palju õnne siis uue kaardi puhul
huvitav, et D3 sul 512 ultra setingutega puhtalt jookseb.
Mul video poolest oleks ka jooksnud aga mõningane swappimine nullis video poweri ära.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.08.2004 18:39:56
|
|
|
njaa FSAA D3 on kena aga mäng tüütab ära ikka koguaeg sees ja sees... laborites tuulad ringi... kõik muutub liiga vanaks liiga kiiresti
HL2 tuleb parem.
Scart palju uue kaardi peale raha kulutasid?
Ise ootan kuni X800PRO 3600.- peale läheb siis ostan ära. Hetkel ple mõtet kuna Doom 3 isegi 9800PRO peal jookseb nagu siidi 1024@Ultra timedemo sain 50fps keskmiseks
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
24.08.2004 19:39:02
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Ise ootan kuni X800PRO 3600.- peale läheb siis ostan ära. Hetkel ple mõtet kuna Doom 3 isegi 9800PRO peal jookseb nagu siidi 1024@Ultra timedemo sain 50fps keskmiseks |
Karta on, et pead vähemalt kevadeni siis ootama, võib-olla veidi kauemgi.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.08.2004 19:54:38
|
|
|
kauem kauem
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
25.08.2004 08:50:43
|
|
|
| kaart eekus samapalju, kui peebus pny GT
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
25.08.2004 09:18:43
|
|
|
Hmm , Pärnus K-s tundub HIS X800Pro päris lettikaup olevat .
_________________ Back to Nvidia . |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
25.08.2004 10:22:15
|
|
|
hmm paneks tuuri öösel või päeval loosi
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
25.08.2004 10:44:52
|
|
|
| Asdaf kirjutas: |
Hmm , Pärnus K-s tundub HIS X800Pro päris lettikaup olevat . |
Tartus ka igas K's olemas
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
25.08.2004 11:03:12
|
|
|
| Asdaf kirjutas: |
Hmm , Pärnus K-s tundub HIS X800Pro päris lettikaup olevat . |
Jap,see HIS'i oma on seal juba poodi tulekust saati vedelend ehk siis näide ,et ega eriti seda ATI kaarti himustata
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
25.08.2004 13:23:32
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Asdaf kirjutas: |
Hmm , Pärnus K-s tundub HIS X800Pro päris lettikaup olevat . |
Jap,see HIS'i oma on seal juba poodi tulekust saati vedelend ehk siis näide ,et ega eriti seda ATI kaarti himustata  |
Naljamees
Mis sa arvad, et GT läheks suurtes kogustes müügiks või , põhjus vast ikka selles, et suurem jagu inimesi ja raatsi või ei jõua üle 6k. maksvat videokaarti osta lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
25.08.2004 13:49:21
|
|
|
| predator kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
| Asdaf kirjutas: |
Hmm , Pärnus K-s tundub HIS X800Pro päris lettikaup olevat . |
Jap,see HIS'i oma on seal juba poodi tulekust saati vedelend ehk siis näide ,et ega eriti seda ATI kaarti himustata  |
Naljamees
Mis sa arvad, et GT läheks suurtes kogustes müügiks või , põhjus vast ikka selles, et suurem jagu inimesi ja raatsi või ei jõua üle 6k. maksvat videokaarti osta lihtsalt. |
Tõsi aga kui valida on selle kaardi ja GT vahel, siis sellise hinnaklassi juures juba ostja teab mida võtta.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
26.08.2004 08:02:30
|
|
|
| predator kirjutas: |
Naljamees
Mis sa arvad, et GT läheks suurtes kogustes müügiks või , põhjus vast ikka selles, et suurem jagu inimesi ja raatsi või ei jõua üle 6k. maksvat videokaarti osta lihtsalt. |
Mis sa arvad,et eestis on ainult mõned inimesed kes jõuavad omale kallimat kaarti osta ve? Pakun,et iga teine inimene kes tööl käib ja kes huvitub piisavalt arutist ja mängimiseks saab endale 6k maksvat kaarti lubada,mis tähendab,et selliseid on tegelt ikka päris palju.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
26.08.2004 08:24:33
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| Pakun,et iga teine inimene kes tööl käib ja kes huvitub piisavalt arutist ja mängimiseks saab endale 6k maksvat kaarti lubada,mis tähendab,et selliseid on tegelt ikka päris palju. |
Suur vahe on selles, et lubada saamine ja reaalselt ostmine on erinevad asjad. Mõni eelistab selle raha eest hoopis midagi muud osta... või reisile minna.
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
26.08.2004 08:40:32
|
|
|
| neil paadunud mänguritel on teinekord üsna kehvad arvutid - mängitakse võrgus CSi ja wolfi... milleks siis vaja eriti head videokat, pigem ostetakse võimalikult suur monitor, korralikud klapid ja mikker, siis vaadatakse, et rammi oleks piisavalt ja raa mis üle jääb läheb uue videoka rahaks(kogumiseks)... kuigi jah teisel ringil arvutit uuendades jäävad kulud väiksemaks, nii et eks mõnigi võib tõesti kaaluda GT või X800pro ostu... korraga komplekti ostes jääb see enamikele liialt kalliks.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
26.08.2004 10:17:09
|
|
|
Iga täine arvuti friik on nõus üle 6k video peale plekkama Auron sul on aint rikkurid tuttavateks või? Isegi kui mulle keegi 10 tonni niisama annaks ma ei ostaks selle eest endale 6kilose videokaardi.
EDIT: Kõik rahad PC peale raisata on mõttetu!
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
26.08.2004 10:21:43
|
|
|
| tsitaat: |
EDIT: Kõik rahad PC peale raisata on mõttetu!
|
ümberlükkamatu argument
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
26.08.2004 10:29:23
|
|
|
mnjaa... ma siin plaate sorteerides leidsin ühe plaadi, kust vaatas mulle vastu 98a kuni 00ni tehtud arvuti peale läinud raha arvestus...koos arvutiostuga olid kulud 34K(arvuti maksis ise 20K), päris masendavalt suured sealt edasi muidugi on kulud järjest vähenenud, aga ikka päris suur summa ikka, nii et arvuti võib päris suur rahasöödik olla
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
26.08.2004 11:27:25
|
|
|
| Raiku kirjutas: |
Suur vahe on selles, et lubada saamine ja reaalselt ostmine on erinevad asjad. Mõni eelistab selle raha eest hoopis midagi muud osta... või reisile minna. |
Täpselt
Ma võiks iga kell omale selle X800 Pro osta aga leian, et üle 5k. küll ei viitsi raisata videokaardi peale ja eks muud huvid ka neela pappi ja mitte vähe
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
26.08.2004 11:29:46
|
|
|
| predator kirjutas: |
| Raiku kirjutas: |
Suur vahe on selles, et lubada saamine ja reaalselt ostmine on erinevad asjad. Mõni eelistab selle raha eest hoopis midagi muud osta... või reisile minna. |
Täpselt
Ma võiks iga kell omale selle X800 Pro osta aga leian, et üle 5k. küll ei viitsi raisata videokaardi peale ja eks muud huvid ka neela pappi ja mitte vähe  |
Chaintech GF4 MX440 64 MB 128-bit <<<-- see on sul küll hetkel boonus kaart ,kui sa selle 5k nii vabalt keiad siis müü oma gf maha ja pane 1/4 sellest 5k-st juurde ja osta mingi korralikum kaart endale 8)
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
26.08.2004 11:55:17
|
|
|
| margusser kirjutas: |
Chaintech GF4 MX440 64 MB 128-bit <<<-- see on sul küll hetkel boonus kaart ,kui sa selle 5k nii vabalt keiad siis müü oma gf maha ja pane 1/4 sellest 5k-st juurde ja osta mingi korralikum kaart endale 8) |
Ma ei tegele ka praegu mängimisega nii, et pole vahet ja korralikku pilti ta näitab aga varsti viskan tiba parema Ti4200 v. 4400 küll masinasse kui kaardid kunagi järgmisel nädalal kohale saabuvad.
Majandusliku kaalutluse koha pealt toon niisama välja:
X800Pro v. 6800gt hind u. 6,5-7k.
Peaaegu sama raha eest saaks kasut. R9800/9800Pro (2,5k, ajab ju asja ära küll praegu täitsa edukalt) + uue A64 emme (1,7k.) + A64 3000+ prose (2,8k.).
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
26.08.2004 13:20:40
|
|
|
| Raiku kirjutas: |
| Suur vahe on selles, et lubada saamine ja reaalselt ostmine on erinevad asjad. Mõni eelistab selle raha eest hoopis midagi muud osta... või reisile minna. |
Kui jõuad reaalselt üldse sellise kasti omale osta millele see kaart pädev oleks,siis vast jõuad ka kaarti osta ilma viimast kopikat hinge tagant ära andmatta Midagi muud ja reisida võib selle raha eest mis üle jääb.
| 486 kirjutas: |
Iga täine arvuti friik on nõus üle 6k video peale plekkama Auron sul on aint rikkurid tuttavateks või? Isegi kui mulle keegi 10 tonni niisama annaks ma ei ostaks selle eest endale 6kilose videokaardi.
EDIT: Kõik rahad PC peale raisata on mõttetu! |
Ütlesin,et kuskil iga teine inimene kes on arvutifriik ja samas omab normaalset töökohta.Ega mõelnudki miskit tänapühkjast haxx0rit kes miimimumi saab Kui miski 15k pappi kukub,siis vist friik olles ei ole kahju miskit 6 kilo kaardi alla panna ju?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
26.08.2004 13:29:34
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| miski 15k pappi |
et palju sul siis "kukub" Auron?
viimati muutis marko 26.08.2004 13:32:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
26.08.2004 13:31:13
|
|
|
15K kuus ja friik... siis küll ei saa kahju olla
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
26.08.2004 16:11:02
|
|
|
| marko kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
| miski 15k pappi |
et palju sul siis "kukub" Auron?  |
Nu 6800U sai tellitud ja mitte viimaste säästude eest,niipalju ikka kukub
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.08.2004 14:10:43
|
|
|
link :: kae siit
irv... mõni ime, et XT'd poest osta ei saa
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
27.08.2004 14:25:05
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| irv... mõni ime, et XT'd poest osta ei saa |
ossa pu**, irw, ostad Pro ja saad selle eest allakellatud ja BIOS vahetatud XT...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Beanladen
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2002
|
27.08.2004 14:35:36
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| irv... mõni ime, et XT'd poest osta ei saa |
ossa pu**, irw, ostad Pro ja saad selle eest allakellatud ja BIOS vahetatud XT... |
Tundub tüüpiline ati turundusnipp, lased mõne partii pro-si XT rauaga ja rahvas
hakkab hullult ostma pro-si, et äkki saan mina ka. Sama oli 9500-ga ka.
Lahe kui ati vahepeal jõuluvana ka mägib
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.08.2004 14:37:43
|
|
|
| Beanladen kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| irv... mõni ime, et XT'd poest osta ei saa |
ossa pu**, irw, ostad Pro ja saad selle eest allakellatud ja BIOS vahetatud XT... |
Tundub tüüpiline ati turundusnipp, lased mõne partii pro-si XT rauaga ja rahvas
hakkab hullult ostma pro-si, et äkki saan mina ka. Sama oli 9500-ga ka.
Lahe kui ati vahepeal jõuluvana ka mägib  |
prosid ostetakse nagunii... selle asemel oleks võinud rahuldada tohutut XT nõudlust
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Beanladen
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2002
|
27.08.2004 15:40:00
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Beanladen kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| irv... mõni ime, et XT'd poest osta ei saa |
ossa pu**, irw, ostad Pro ja saad selle eest allakellatud ja BIOS vahetatud XT... |
Tundub tüüpiline ati turundusnipp, lased mõne partii pro-si XT rauaga ja rahvas
hakkab hullult ostma pro-si, et äkki saan mina ka. Sama oli 9500-ga ka.
Lahe kui ati vahepeal jõuluvana ka mägib  |
prosid ostetakse nagunii... selle asemel oleks võinud rahuldada tohutut XT nõudlust |
Kus sa seda XT TOHUTUT nõudlust näed...? Ise oleks ka ostnud XT ala 8kiloga.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|