Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Muruniidukivaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2026 18:52:07 vasta tsitaadiga

On see vihmakate väga vajalik-laadimisjaam elupuude heji sees ja päike sinna eriti ei paista.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.06.2026 20:03:44 vasta tsitaadiga

Mul sama paigaldus, pole mingit katet lisaks pannud.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2026 22:10:49 vasta tsitaadiga

Käisin võtsin Yuka Mini 2 800 ära ja panin ohakaid ja rakvere raibet rappima.

Veidi häirib see ühenduse ootamine, kuigi kui ühendub, siis näitab, et 4G on excellent küll aga ikka ootab BT või wifit (mis mul õues hetkel katkendlik)

Selles mõttes meeldib husqvarna robustne lahendus, et kui võtad äpi lahti siis on niiduk alati online

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2026 11:08:47 vasta tsitaadiga

Võtsin ka Yuka Mini 2 800 ära ning samuti on ühendus katkendlik... Samas lugedes teiste omanike kommentaare, on tegemist viimas(t)e uuendus(t)e tekitatud probleemiga. Loodame, et läheb paremaks. Muus osas aga väga ok niiduk, eriti arvestades hinda.

Sellega seoses, mu vana Worx M700 Plus on müügis, kes tahab saab hea hinnaga mõistliku roboti.

_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2026 13:07:51 vasta tsitaadiga

Nagu, see ühendus pole katkendlik, vb on see feature, et kui paned äpi käima, siis pushib niidukile, et aeg on sessioon üles ajada vms. Lihtsalt husq 4G otsas on alati koheselt online. Mul muidugi värske haljastus, hommikul oli kilo pinnast mõlema tagaratta ümber
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvik67
HV vaatleja

liitunud: 26.05.2008




sõnum 27.06.2026 07:01:11 vasta tsitaadiga

Tere.Ostsin 40 päeva tagasi Husqvarna kõige uuema mudeli(tuli välja märts 2026) HUSQVARNA AUTOMOWER 430v NERA(maksis koos 3 aastat lisa garantiiga 3968 euri) ja vot see on tõsine sitt kui eesti keeles välja öelda.See sobib ainult sellisele niidualale kus on maja pandud keset jalgpalliväljakut ja rohkem seal ei ole midagi.Pane millises resiimis tööle kui tahad aga piiride ääri ei niida mitte kunagi kuigi äpis on funktsioon aktiivseks pandud,jätab suvalise koha pealt isegi keset suurt platsi niitmata kohad kui on niiduala lõpetatuks saanud.Äpp on ka tugevate puudustega ja uuendusi ei tule nii äpile kui ka masinale.Müüjaga suheldes ei tule temalt mingeid lahendusi ja see ga andsin asja tarbijakaitsesse.Mul on palju pilte kus on masin niitmata jätnud ja kus on roninud kännu ots või siis põõsasse kinni kuigi on funktsioon peal et väldib neid.See on muidugi väike osa sellest mis sigadusi ta mul 40 päeva jooksul teinud on.Minu soovitus on see et kui teil ei ole maja keset jalgpalliplatsi siis kindlasti ärge ostke seda aga loomulikult kui teil on maja sellises kohas siis peale niitmise lõpetamist jätab ta teile ikka väga palju lisa tööd trimmeriga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2026 07:15:30 vasta tsitaadiga

Vanem juhtmega 430x toimetab juba 5a vist maal, suht keerulise ala peal ja ei saa kurta. Servasid ei lõika neist ükski millel pole lisatera, sest nad lihtsalt ei ulatu, kui on füüsiline serv, saab jah äpis panna, et palju üle juhtme võib minna. Ma usun, et sinu masinal on asi vaid seadistamise vaev, sest husqvarna on suht solid valik. Pane ta nt sellesse korrapäratu niitmise reziimi või kaardista esialgu kõik kännud ja kivid ning ohualad ja keera see ai takistuste vältimine kinni. Minu yuka vältis ka igasugu ohakaid esimesel korral, sest need olid temast kõrgemad

Sold OUT kirjutas:
Nagu, see ühendus pole katkendlik, vb on see feature, et kui paned äpi käima, siis pushib niidukile, et aeg on sessioon üles ajada vms. Lihtsalt husq 4G otsas on alati koheselt online. Mul muidugi värske haljastus, hommikul oli kilo pinnast mõlema tagaratta ümber


Olles nüüd pikemalt kasutanud, siis jah panin wifi üldse kinni niidukil niikauaks kuni õue korraliku wifi tekitan, kehva signaali otsas ei taha ta lahti lasta aga samas ei liigu ükski bitt ja 4G peale ei switchi kiirelt. Kui ainult 4g kasutada, siis muretum

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2026 07:38:54 vasta tsitaadiga

Ma oma ecovacs goatiga suht rahul.O probleemi.Äpp on normaalne.Äärtest niidab ilusti-trimmer ka saab oma tööga hakkama.Maja taha veel lasta ei saa-seal kus on mulda näha -siis mätsib rattad kõik täis.Ainuke tähelepanek-kui oli seadistatud 6.5 cm peale siis tegelikult niitis madalamalt-ca7 mm-lükkasin 8 cm peale ja nüüd muru kõrgus normaalne.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Muruniidukivaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.