Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika 2026 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2026 09:37:33 vasta tsitaadiga

Emotsionaalselt üles köetud valgete meeste vägi.
Mõni vastassugupool võiks ka sõna saada icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 10:24:23 vasta tsitaadiga

Ühiskonnaõpetuse tunnis panid õpa alastipildi peale ona? Mis on presidendi funktsioon võimude lahususest tulenevalt? Mingit valgevenet tahad?
Pigem on küsimus selles, miks uhhuudele läheb see sisuliselt funktsioonitu positsioon nii korda? Antud juhul valiks rahvaz otse mingi reinsalu isa ja siis langeks maskid.. "aga rahvas valis" oleks kõige peale ja jokk.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 24.06.2026 10:36:38 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Emotsionaalselt üles köetud valgete meeste vägi.
Mõni vastassugupool võiks ka sõna saada icon_idea.gif


Siin annab tunda, kuidas Eestist väljaspool olevate kaasfoorumlaste maailmavaade piirdub argumendiga "ei sallita, sest naine". Pesumasin töötab täistuuridel.

Teda ei sallita, sest väga selgelt valib pooli. Eesti pole veel Norra ega Saksamaa, kus kõik valged, keskeaised mehed on kõige kurja juureks. Mingil määral kaine mõistus veel olemas siin, kuigi ilmselgelt praegune valitsus seda kurssi üritab muuta, Mõned üksikud ihalevad seda maailmakorda, õnneks enamus mitte.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 10:38:29 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120592833/analuus-karisel-polnud-valikut-sest-tal-polnud-toetust-aga-praegu-pole-seda-ka-kellelgi-teisel
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 24.06.2026 10:42:35 vasta tsitaadiga

Arvan, et President Meri sai omal ajal staar olla, kuna tal olid selleks vastavad isikuomadused ning puudusid sissetöötatud parteihierarhiad. Kahtlen, kas tänapäeval see toimiks. Kersti jäi sellele saunaklubile ette peale 2019 Riigikogu valimisi. Samuti on "konservatiivsetel" erakondadel teda mugav tampida, kuna see sobib sealse maailmapildiga.
_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 10:45:46 vasta tsitaadiga

Konservatiiv = populist.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 10:47:41 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Ühiskonnaõpetuse tunnis panid õpa alastipildi peale ona? Mis on presidendi funktsioon võimude lahususest tulenevalt? Mingit valgevenet tahad?
Pigem on küsimus selles, miks uhhuudele läheb see sisuliselt funktsioonitu positsioon nii korda? Antud juhul valiks rahvaz otse mingi reinsalu isa ja siis langeks maskid.. "aga rahvas valis" oleks kõige peale ja jokk.

Teil seal Tartus mingi veider ühiskonnaõpetus.
Uhhuudele lähevad peale kõik avalikud positsioonid, sest mida rohkem oma jopesid, seda parem. See tegelikult kehtib kõikide parteide puhul.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 11:00:57 vasta tsitaadiga

Tiit Pruuli kirjutab Facebookis

tsitaat:
Soonvald küsis kiirarvamust PRESIDENDIVALIMISTE KOHTA. Vastasin nii:
Igal inimesel on suveräänne õigus ise otsustada, kas ta kandideerib mõnda ametisse või mitte. Ja tal on õigus oma otsusest teatada talle sobival ajal ja viisil. Alar Karis andis oma otsusest teada väärikalt ja stiilselt, nii nagu on kulgenud ka tema presidentuur. Vara on veel Karist tänada, aga loodan, et seda teevad lõpuks ka need, kes kiskusid tüli Vabariigi Presidendiga kohtades, kus seda kellelegi vaja ei olnud. Sama loll, kui praegune tüli Poola ja Ukraina presidentide vahel. Kreml itsitab pihku.
Mis mind mõnede poliitikute esimeste reaktsioonide puhul häirib, on see, et peale Karise otsuse teatavakstegemist alustati valdavalt isiklike ja erakondlike punktide kogumist selmet kinnitada ja selgitada rahvale, mis edasi saab. Meie presidendi üks olulisemaid rolle on põhiseaduse mõtte järgi olla rahva ühendajaks, see on sama tähtis, kui esindada Eestit rahvusvahelisel areenil või olla riigikaitse kõrgeim juht. Just see veidi ebamäärane „rahva ühendamine“ annab kätte ka meie presidendi rolli kammertooni – tseremoniaalne, moraalne ja tänase maailma kontekstis oluline - kriisiolukorras juht, kes pasaks ei löö.
Kui meil pole presidenti, kes rahvast ühendab, muutuvad mõttetuks ka ostetud Himrasid ja iseliikuvad suurtükid.
Opositsioonierakondade jaanilaupäeval meedias valatud pisarate siirust ei usu ma enne, kui nad on tõestanud, et on valmis tegema kompromisse ja valima Riigikogus uue konsensusliku riigipea. Aga selle eeldus on, et Kristen Michal ja Lauri Hussar suudavad sellise kandidaadi üles leida, nõusse saada ja välja pakkuda. Ettevõtjana olen harjunud, et konkreetselt iga inimene vastutab oma töölõigu eest. Meie enamusdemokraatias kuulub peaministri ja Riigikogu spiikri palga sisse ka sobiva presidendikandidaadi leidmine. Ja mitte endale sobiva, vaid Riigikogu enamusele sobiva. Kordan üle nagu kohtuprotokollis: K. Michal ja L. Hussar vastutavad, kaasvastutus lasub U. Reinsalul, M. Kõlvartil ja L. Läänemetsal. Kuni meie poliitikud vastutuse mõistest aru ei saa, on demokraatia ohus, sest vastutusvõimetut riiki on kerge üle võtta populistide või putinistide poolt.
Eesti põhiseadus ei sea presidendile selliseid ülesandeid välis- ja julgeolekupoliitikas nagu Soome põhiseadus. Ei maksa taga nutta, et meil peaks olema oma Alexander Stubb. Vaieldamatult peab president orienteeruma välispoliitikas, aga sama vaieldamatult peab ta orienteeruma ka sisepoliitikas, et mitte jääda mõne erakonna mängukanniks või jääda mõistmatuna kõrvalseisjaks olukordades, mis eesti inimestele olulised.
Alar Karis oleks olnud Eestile hea president ka järgmistel aastatel. Aga hea uudis on see, et häid kandidaate sellesse ametisse on meil veel. Ülle Madisest, Maive Rutest, Riina Kionkast kuni Jüri Luige ja Matti Maasikani. Teine hea uudis on mul veel – olen kindel, et me ei pea muretsema selle pärast, et presidendiks saab inimene, kes tahab Kadrioru tiigist teha oma peegelduvat basseini.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2026 11:15:53 vasta tsitaadiga

President valitakse Riigikogus, ei - ei.
Naine Presidendiks, ei - ei.
Meil on Mart icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 11:36:05 vasta tsitaadiga

Tanel no ei valita ära seda presidenti riigikogus, kõik ju tõmbavad tekki enda poole.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 11:52:26 vasta tsitaadiga

Oisu., mis sul naiste vastu on?
Eestis on palju väärikaid ja tarku naisi, kes võiksid kanda vastutusrikast Presidendi rolli.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2026 12:00:11 vasta tsitaadiga

Siin kõik ju naiste vastu icon_idea.gif
Eks pean ka vooluga kaasa minema icon_idea.gif

Ah jaa, Martin ei taha edaspidi a,la 400 miljoniga aastas Ukrainat toetada icon_idea.gif Et riigieelarve miinust vähendada icon_idea.gif
https://vikerraadio.err.ee/1610043893/uudis-mirko-ojakivi/7bb1d6fbc096c0b661497a1bd70af0ac
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 13:03:32 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Tagantjärgi muidugi selgus, et Tõnis Sildaru osas oli tal õigus.


Inimesel võib paljude asjade suhtes õigus olla, aga kui ta ei oska seda piisavalt karismaatiliselt ja diplomaatiliselt väljendada, nii et sellest oleks kasu, ja tekitab ainult uusi konflikte juurde, mis kuhugi ei vii, siis ta ei sobi juhtima ei riiki, ega nagu me EOK asjus nägime, ka mõnd väiksemat organisatsiooni.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 13:04:02 vasta tsitaadiga

Kes siin naiste vastu on?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 13:08:49 vasta tsitaadiga

Jah, paluks nimeliselt thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2026 13:14:27 vasta tsitaadiga

Ainuüksi foorum on valgete meeste poole kaldu icon_idea.gif
Kas naised ei vaatlegi hindu icon_rolleyes.gif
Naistele väga ei sobi hindade vaatlus icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 13:23:56 vasta tsitaadiga

Oisu., küsiti midagi muud.
Või soovid sa siin foorumis ka kehtestada kvoodid? icon_lol.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 14:18:23 vasta tsitaadiga

Millega tegeleb meie Haridusministeerium.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10242835238205828&set=a.4270411447334

tsitaat:
Mul on tütar. Kujutage ette, et teie laps tuleb koolist ja peab pähe õppima teksti, kus räägitakse "poolkõvadest mu---dest", "seksikast saagimisest" ja "palja ülakehaga" Tinderist. Ta on 13. See on kohustuslik kodutöö. 7. klass. Kirjanduse tund.

Mida te teeksite?
See juhtus Tallinna Rahumäe Põhikoolis. Minu sõbra 13-aastane tütar sai tunni lõpus juhuslikult valitud teksti, mida ta pidi pähe õppima ja klassi ees esitama. Tekst sisaldab otsest seksuaalset keelekasutust ja vulgarisme.

Ma ei räägi lugemisest tunnis, kus õpetaja saab konteksti luua ja arutelu juhtida. Pähe õppimine tähendab, et laps loeb seda teksti kümneid kordi. Sõna-sõnalt. Üksi. Ja siis esitab seda klassi ees.

Me kõik pingutame iga päev, et kasvatada oma lastest toimivaid inimesi. Ja kujutage ette, et ühel hetkel tuleb laps koolist sellise tekstiga. Kolmeteistkümneselt. Seda ei saa ära kustutada. Seda ei saa tagasi võtta. See on nüüd osa selle lapse kogemusest.

Pere on selle asjaga tegelenud üle seitsme kuu. Nad on käinud seda teed kannatlikult ja korrektselt - kool, Tallinna Haridusamet. Tulemust ei ole. Keegi ei võta vastutust.

Seitse kuud. Mitte seitse päeva. Seitse kuud.

Mina isana ei suuda sellest vaikides mööda vaadata. Mitte sellepärast, et tahaksin kedagi häbistada. Vaid sellepärast, et lapsed väärivad turvalist (õpi) keskkonda ja vastutus peab olema kellegi käes.

Tallinna Rahumäe Põhikool peab vastutama selle eest, millist õppematerjali lastele antakse. Tallinna Haridusamet peab vastutama selle eest, et lapsevanema pöördumisele reageeritakse. Ja Haridus- ja Teadusministeerium peab vastutama selle eest, et Eesti haridussüsteemis on mehhanismid, mis vajadusel last kaitseksid.

Kas me lihtsalt lõpetame kooliaasta ära ja alustame uut? Justkui midagi polekski juhtunud?

Lapsed ei ole eksperimendi objektid. Ja süsteem, kus keegi ei vastuta, ei ole süsteem - see on fassaad.


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 15:06:09 vasta tsitaadiga

loen ja muigan 12h hiljem......ma pole zoo vastane, tilliga või tillita jne

Kerstikene ei suuda isegi EOK hakkama saada, mis krd riigi presidendiks ......a veel vaja uuesti panna, täiesti tühi koht oli eelmine kord (õnneks järgmist korda ei tule)

Aga ma nüüd paugutan teile ära, kes võiks presidendiks saada. Ennem saate krd vikingu jackpoti, kui ära arvate....algul naerate, aga pärast hakkate mõtlema, miks mitte

Spoiler Spoiler Spoiler

Mõelda vaid, polegi tilli püksis....


Ainuke takistus on, et talle ei meeldi pissida käsu peale teise liivakasti. Meie krd poliitikud räägivad, et president peaks a poliitiline olema, aga alati tahavad oma jopet sinna saada.

Äkki peaks järgmistel riigikogu valimistel tõesti ekre valima, et siis 4 aastat hiljem ülejäänud poliitikud saaks aru, et ei tasu eesti rahvaga m´´´i mängida....Hästi kiidetud reform on meid juba saatmas kreeka tasemele, , vaevalt ekre vennad põhja koreani suudavad veeretada 4 aastaga...mõtlemise koht kas pole.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 15:58:10 vasta tsitaadiga

Kumnastav. Kaja ei sobi aga aadu tütar on ok.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2026 16:36:44 vasta tsitaadiga

Seda Kreekat mõeldakse?

Eestis oli 2006. aastal keskmine aastapalk 7212 €.
Eestis oli 2025. aastal keskmine aastapalk 25 104 €.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 18:15:43 vasta tsitaadiga

Oisu., ohjeldamatult kasvavat riigivõlga ikka mõeldakse




_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2026 18:47:20 vasta tsitaadiga

Tead, neil raha numbritel nagu poleks väärtust icon_idea.gif
Ma saan ainuüksi oma intressikulu aastas ka tuhandetes mõõta. Pole probleemi, sest rahal nagu poleks väärtust icon_idea.gif
Ma olen kindel, et ükski Sinu tabelites olev arv ei saa olema õige icon_idea.gif
Nende numbrite ritta panemine on tänamatu töö.
Paar...suurriikide eesotsas ütlevad/teevad/jätavad tegemata midagi ja Eesti on jälle tormide räsida icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 19:09:44 vasta tsitaadiga

Oisu., mine norra liiklusteemasse tagasi
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2026 19:24:25 vasta tsitaadiga

Ma lihtsalt panin kirja Mihkel Nestori ja Peeter Koppeli öeldu icon_idea.gif
Mine ise.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2026 08:31:39 vasta tsitaadiga

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120592927/ma-olen-sulle-ju-oelnud-ma-ei-kandideeri-uuesti-alar-karise-otsus-oli-juba-ammu-langenud
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2026 08:46:59 vasta tsitaadiga

Johhaidii vol. 2 icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
greaper
HV kasutaja
greaper

liitunud: 27.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2026 09:39:34 vasta tsitaadiga

Tanel,
tsitaat:

Millega tegeleb meie Haridusministeerium.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10242835238205828&set=a.4270411447334



Äkki lõpetaks selle fake moraalsuse ja kiljudes minestusse langemise kui kui kuskil tekstis 13 aastane loeb veidi karvasemat sõna. T*ridemaa ma ütlen, linn on täis veel nooremaid, kes ropendavad nagu meremehed, telos jookseb porr ja pask 24/7, joovad, suitsetavad, teevad narkot, kepivad nagu koerad ja käivad vahetunnis üksteisel peldikus põske kahmamas, nüüd aga oioioi mõtle, millega tegeleb haridusministeerium, sest tekstis oli sees hirmus sõna. Need fucking "helikoptervanemad", kes kasvatavad oma kujutletava vati sees sotsiaalseid hälvikuid, võiks korra mõelda, et millega hoopis kodus tegeletakse või pigem ei tegeleta, probleem algab kodust, mitte koolist, aga haridusministeeriumit on ju palju lihtsam süüdistada, kui peeglisse vaadata. Helbekeste kari ma ytlen, tulge välja oma "ohvriks" olemisest. Raudselt jälle mingi "konservatiivne" moraalijynger, kes koolis ainult jumalasõna kasutamist nõuabkuid ise samal ajal õhtul netis lapsi jahib

_________________
Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception".
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2026 11:25:25 vasta tsitaadiga

greaper, mismoodi see oli:" ära riku head narratiivi ära". Moodsal ajal "kasvatavad last lasteaed,kool, tööandja, sest mina, maksan makse und shiet". Ei ole keerulisemat lapsevanemat kui koertekooli taustaga veits itti tudeerinud lapsevanemad naise õpetatava lasteaiafühma näitel: lühikesi pükse lapsele võimlemisse ei anta, sest kukub ju muidu ennast siniseks/marraskile. Õues üritusi korraldada ei saa, sest päike põletab (nädalake varem läbustati terve some ära piltidega, kus murukann nädala jagi türgi kuurordis sooja päikese all jäätist pugis erinevates asendites jms..
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2026 12:53:50 vasta tsitaadiga

Sellist jama ja perverssust pole tarvis 13 aastastele õpetada icon_idea.gif Mõistaks veel kuidagi keskkooli klasside ilukirjanduse vms temaatikat, aga tegemist on ometi noorte alaealistega.
Ühesõnaga, teame juba ammu teiesuguste seisukohti, aga siinkohal let's agree to disagree ja jätan endale õiguse siin astuda samme, mis kaitseks meie lapsi pervertide eest.
Samamoodi nagu sul on õigus oma seisukohale.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2026 13:22:03 vasta tsitaadiga

Olukorras, kus üksildus on tänapäeva maailma epideemia nr 1 ja mõjutab nii inimeste vaimset, füüsilist kui sotsiaalset toimetulekut, näen mina selles tekstijupis hoopis sügavamaid probleeme kui see et seal mainiti Tinderit ja m*nne. Kuid kõige suurema küsimuse tekitab mulle hoopis see, mis ülesanne selle tekstiga seoses anti. Mille jaoks peaks seda sõna otseses mõttes pähe õppima ja seejärel klassi ees deklameerima? Ega see mõni poeem ole.

Mis eesmärki selline ülesanne täidab? Kindlasti ei ole suur probleem (kuigi teksti sobivus vanuseklassile on tugevalt küsitav) kui selles vanuses laps kohtab "paari karvast sõna" loetavas tekstis, aga asi on kontekstis ja eesmärgis. Panna ta seda pähe õppima ja klassi ees esitama, rääkides minavormis paariselust, m*nnidest, tinderist ja saagimisest on ehk tiba liiga varajane siiski selles vanuses teismelisele, rääkimata et võib olla ääretult piinlik ja ahistav. Igasugu kohatud kehalised ja sõnalised ettepanekud õpetajate poolt on loomulikult rängalt hukka mõistetud õpilaste suhtes, aga sellise seksualiseeritud teksti kaaslaste ees esitama sundimine - ei ole? Mulle tundub see kui ahistamise erivorm, eriti kui õpilane ise ei saa valida, kas ta teeb seda või mitte.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2026 14:28:52 vasta tsitaadiga

Selle peale ma kihla ei veaks, et teksti autor üldse 13 aastane on.
Pigem kuskil 20+ kui mitte vanem.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2026 14:35:07 vasta tsitaadiga

napoleon, jutt ei käinud autori vanusest vaid et 13 aastasele pandi see tekst päheõppimiseks ette.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2026 14:39:00 vasta tsitaadiga

Sry, my bad.
Pähe õppida vara jah. Kui ma 13 olin, siis pakkusid huvi jalgrattad, võrrid, puu otsa ronimine jms. Pere, kodu, üksindus jms. jäid ikka üsna kaugeks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greaper
HV kasutaja
greaper

liitunud: 27.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2026 15:13:12 vasta tsitaadiga

KAs 13 aastane peaks koolis ainult piiblit, postimeest ja tõde ja õigust pähe õppima? Või oleks ajule kasulik ka natsa teistsugust mõtteharjutust teha?



tsitaat:
Panna ta seda pähe õppima ja klassi ees esitama, rääkides minavormis paariselust, m*nnidest, tinderist ja saagimisest on ehk tiba liiga varajane siiski selles vanuses teismelisele, rääkimata et võib olla ääretult piinlik ja ahistav.



icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Sa vist ei ole kuulnud kuidas 13 aastased räägivad. Ahistav ja piinlik icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception".
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 25.06.2026 15:32:17 vasta tsitaadiga

greaper kirjutas:
KAs 13 aastane peaks koolis ainult piiblit, postimeest ja tõde ja õigust pähe õppima? Või oleks ajule kasulik ka natsa teistsugust mõtteharjutust teha?



Sa unustasid nimekirjas Konservatiivse Suveakadeemia mainida

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 25.06.2026 15:37:52 vasta tsitaadiga

greaper kirjutas:
KAs 13 aastane peaks koolis ainult piiblit, postimeest ja tõde ja õigust pähe õppima? Või oleks ajule kasulik ka natsa teistsugust mõtteharjutust teha?



tsitaat:
Panna ta seda pähe õppima ja klassi ees esitama, rääkides minavormis paariselust, m*nnidest, tinderist ja saagimisest on ehk tiba liiga varajane siiski selles vanuses teismelisele, rääkimata et võib olla ääretult piinlik ja ahistav.



icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Sa vist ei ole kuulnud kuidas 13 aastased räägivad. Ahistav ja piinlik icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

8 aastastel on kõik selge juba. Päris eluvõõras värk
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 25.06.2026 21:25:03 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1610063143/oja-volakoormuse-kasv-on-koikide-erakondade-valitsemise-tulemus

Ei ole vist ikka ainult ref süüdi ja mujal puhtalt piimajõed. Kahjuks koidab EKREIKE või lihtsalt IKE uuesti ja kordub kõik samamoodi.
Eks leitakse muidugi põhjus, kuidas teised süüdi on ka.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2026 21:45:57 vasta tsitaadiga

greaper kirjutas:



icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Sa vist ei ole kuulnud kuidas 13 aastased räägivad. Ahistav ja piinlik icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


See, kui _mõned_ 13 aastased omavahelises jutus nii räägivad, ei tähenda, et igale 13 aastasele sobib seda klassi ees deklameerida. Kontekst loeb.
Katsume nüüd kuidagi olla, eks ole. Me oleme siin arvatavasti kõik pärit koolisüsteemist, kus oli suht võimatu, et õpetaja paneks 13 aastast sellist teksti valjusti klassi ees ette lugema, veel vähem sunniks pähe õppima. Kas keegi tunneb, et tal jäi seetõttu midagi elus puudu?

Mida see üldse peaks andma, et ta selle pähe õpib ja klassi ees ette loeb? Tekstiga sisuliseks töötamiseks ja arutluseks on hoopis teistsugused meetodid kui päheõppimine ja deklameerimine.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 25.06.2026 21:46:23 vasta tsitaadiga

630 kirjutas:
https://www.err.ee/1610063143/oja-volakoormuse-kasv-on-koikide-erakondade-valitsemise-tulemus

Ei ole vist ikka ainult ref süüdi ja mujal puhtalt piimajõed. Kahjuks koidab EKREIKE või lihtsalt IKE uuesti ja kordub kõik samamoodi.
Eks leitakse muidugi põhjus, kuidas teised süüdi on ka.




tsitaat:
"Selle valiku tegid suures laastus kõik Euroopa riigid. See oli niisugune vältimatu kaasnev olukord, millega Eestis silmitsi oli," ütles Isamaa esimees Urmas Reinsalu.


icon_lol.gif

Kui kõik pidu panevad, kuidas sa siis kaineks jääd?

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.


viimati muutis degrass 25.06.2026 22:24:06, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2026 22:03:38 vasta tsitaadiga

greaper kirjutas:
KAs 13 aastane peaks koolis ainult piiblit, postimeest ja tõde ja õigust pähe õppima?
Millises koolis 13 aastaseid neid asju praegu tegema sunnitakse?
"Tõde ja õigus" on üldse 9. klassi või G1 materjal.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 08:35:05 vasta tsitaadiga

https://arvamus.delfi.ee/artikkel/120593200/10-presidendikandidaati-kes-voiks-saada-parimaks-eesti-presidendiks
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greaper
HV kasutaja
greaper

liitunud: 27.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 09:09:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

See, kui _mõned_ 13 aastased omavahelises jutus nii räägivad, ei tähenda, et igale 13 aastasele sobib seda klassi ees deklameerida. Kontekst loeb.


Kas tead konteksti? Kõik mille üle hysteeria käib on ju ühe helikopter vanemast helbekese trauma. Äkki see tekst oli mõeldud nagu näidendi monoloog, kus noor räägib oma nägemusest ja tunnetest, millega ta puutub igapäev kokku sotsmeedias jne?

tsitaat:

Katsume nüüd kuidagi olla, eks ole. Me oleme siin arvatavasti kõik pärit koolisüsteemist, kus oli suht võimatu, et õpetaja paneks 13 aastast sellist teksti valjusti klassi ees ette lugema, veel vähem sunniks pähe õppima. Kas keegi tunneb, et tal jäi seetõttu midagi elus puudu?


Meie aegne koolisysteem oli väga lihtne, kasvatati nõukogude liidule usinaid töökäsi, kes küsimusi ei küsi ja ise ei mõtle, kõik mis vähegi võimalik salati maha, ajalugu räägiti nii nagu liit käskis. Kas sellel põlvkonnal jäi midagi elus puudu? Julgen väita, et väga palju, julgus enda eest seista, julgus ise mõelda, julgus probleemile tähelepanu juhtida, julgus rääkida "tabu" teemadest jne jne.

tsitaat:

Mida see üldse peaks andma, et ta selle pähe õpib ja klassi ees ette loeb? Tekstiga sisuliseks töötamiseks ja arutluseks on hoopis teistsugused meetodid kui päheõppimine ja deklameerimine.


Aga mis nüüd päriselt nende lastega juhtus, kes seda teksti pähe õppisid ja ette kandsid? Lapsevanem kukkus mentaalselt kokku nagu näha, aga mis tegelikult selle lapsega juhtus? icon_lol.gif

tsitaat:

Millises koolis 13 aastaseid neid asju praegu tegema sunnitakse?
"Tõde ja õigus" on üldse 9. klassi või G1 materjal.


Sa ju muidugi said tegelikult aru, et tegemist oli illustreeriva näitega, et rõhutada mõtet/mõttetust.


Kuulge "laste kaitsjad" viskute siin ambrasuuridele kui 13 aastased tipsununnutupsud peavad korra teistsuguste tekstidega tutvuma ja jumal hoia isegi mõni karvane sõna ja vihje gay vms asjale sees. Kõik kiljuvad hysteerias ja "kaitsevad" lapsi homo ja liberaalse propa eest, sest see on ju lapsele ahistav ja piinlik ja traumeeriv ja teeb nad gayks nagu konnad. Statistika aga ytleb niimoodi
Kõige sagedamini (umbes 70–80% juhtudest) toimub seksuaalne või füüsiline väärkohtlemine just koduseinte vahel või lähisuhetes, kus toimepanijaks on lapse vanem, kasuvanem või ema/isa elukaaslane. Üle 90% laste vastu suunatud seksuaalkuritegudest pannakse toime heteroseksuaalsete meeste poolt.
Äkki peaks sellele keskenduma ja päris probleemidega tegelema? Aga ei, "rõve woke jms", see on asi, mille eest tuleb lapsi kaitsta. See eelnev statistika ja probleem võiks olla nagu see hirmus hirmus "tekst", kortsutame kulmu ja veel parem keelame ära sellest rääkimise, siis on nii nagu meid õpetati ja see on ju hea.

_________________
Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception".
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 09:18:14 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
greaper kirjutas:
KAs 13 aastane peaks koolis ainult piiblit, postimeest ja tõde ja õigust pähe õppima?
Millises koolis 13 aastaseid neid asju praegu tegema sunnitakse?
"Tõde ja õigus" on üldse 9. klassi või G1 materjal.

siin pole küsimustki, 13 aastane ei pea vägisi midagi tegema icon_biggrin.gif
ja ta ei teegi icon_lol.gif
või kui teeb siis tal pole selgroogu kasvanud

jah, sunnitakse aga siis on juba hilja.

ma enam ei mäleta mis klassis mind sunniti lugema tõde ja õigust.
see ei meeldind mulle, vanainimese kirjutatud masendav jura icon_biggrin.gif

kuid hiljem hakkas meeldima, kui ma olin umbes 30, siis olin juba vanainimene icon_lol.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 10:12:55 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
P.s. ma sunnin oma lapsi tegema nende jaoks ebameeldivaid asju ajast kui nad veel rääkida ei oska - koristamine, riietumine, söömine, õppimine.. ..lugemine.


Hmmm.... kas siit järeldub, et kõik su lapsed oleks ammu nälga surnud kui sa neid sööma ei sunniks ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 10:17:36 vasta tsitaadiga

laurx, 1984 - 1991
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 10:28:07 vasta tsitaadiga

ma sunnin oma lapsi tegema nende jaoks ebameeldivaid asju ajast kui nad veel rääkida ei oska - koristamine, riietumine, söömine, õppimine.. ..lugemine.
ma sundisin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 10:42:03 vasta tsitaadiga

Eksid, ma olen libertaar (mitte segi ajada liberaaliga).
https://et.wikipedia.org/wiki/Libertarism

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 26.06.2026 10:44:21, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 10:42:17 vasta tsitaadiga

lapsele tuleb reeglid seada icon_idea.gif
mo poeg kah nüid ulub purjus peaga, et isa andis rihma icon_evil.gif
ega mina kah ei tea, kas see oli kena icon_rolleyes.gif
vähemalt on ta nüid hetkel tartu ülikoolis ja vahepeal vingub, et tahaks akadeemilist võtta.
minu käest ta luba ei saa
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2026 10:47:12 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
napoleon, sa lapsevanem pole. Kui sa laseks lapsel ise omale tänapäeval toitu valida, oleks see magus, õlis leotatud, nisust.. võib-olla sisaldaks veidi banaani.


Ei ole. Aga õe last kõrvalt näen. Lemmiktoit on tal õun. Kala sööb ka. Aga friikad, vinkud jms. on n-go.
Otseselt keelanud pole tal keegi midagi süüa, tema enda valik.
6 aastane poisslaps st. pole teismeline tüdruk, kes muul põhjusel oma menüüd kohendaks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika 2026 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.