|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
24.06.2026 09:28:03
|
|
|
Need naljakad väljamõeldud "uudissõnad" tulevad kuskilt populistide uhhuudistest või mingitest emotsionaalsetest some karjetest. Koertekooliharidusega fännid korjavad need üles nagu sead sooja pori ja röögivad kaasa siis. Hiljem kui küsida 1) aga kuidas saaks parem? 2) aga kuidas teha nii, et oleks teisiti? lööb koertekooli tase välja ja kommanda lause sees tuleb mingi SI süsteemis "aga normaalne inimene peaks ise aru saama kuidas on" mõtleomapeaga pläma. Simbu ema kohta ametnik öelda ja jätra arvestamata tema kontrollikoja tausta on kuidagi asjatundmatu. Antud kontekstis on oluline see, et friihikogu valis presidendi kolmandal korral ja tema valimine oli ilmselgelt töökoht. Meenutage neid kandidaate, keda ära ei suudetud valida. Olid "karismaatilised ja seisukohaga" ja siis toodi mängu "sõltumatu ametnik" keda ilmselt tagantjärele sõimajatel omale soodsas suunas keerata ei õnnestunud. Mälu järgi käis üheö isamaa mehel ka möll, et ise kontrollikotta saada.
Igasugu asjapulkade meelest peaks president vist olema midagi arnold rüütli sarnast. Pigem mitte.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
24.06.2026 09:37:33
|
|
|
Emotsionaalselt üles köetud valgete meeste vägi.
Mõni vastassugupool võiks ka sõna saada
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
24.06.2026 10:16:16
|
|
|
| laurx kirjutas: |
Need naljakad väljamõeldud "uudissõnad" tulevad kuskilt populistide uhhuudistest või mingitest emotsionaalsetest some karjetest. Koertekooliharidusega fännid korjavad need üles nagu sead sooja pori ja röögivad kaasa siis. Hiljem kui küsida 1) aga kuidas saaks parem? 2) aga kuidas teha nii, et oleks teisiti? lööb koertekooli tase välja ja kommanda lause sees tuleb mingi SI süsteemis "aga normaalne inimene peaks ise aru saama kuidas on" mõtleomapeaga pläma. Simbu ema kohta ametnik öelda ja jätra arvestamata tema kontrollikoja tausta on kuidagi asjatundmatu. Antud kontekstis on oluline see, et friihikogu valis presidendi kolmandal korral ja tema valimine oli ilmselgelt töökoht. Meenutage neid kandidaate, keda ära ei suudetud valida. Olid "karismaatilised ja seisukohaga" ja siis toodi mängu "sõltumatu ametnik" keda ilmselt tagantjärele sõimajatel omale soodsas suunas keerata ei õnnestunud. Mälu järgi käis üheö isamaa mehel ka möll, et ise kontrollikotta saada.
Igasugu asjapulkade meelest peaks president vist olema midagi arnold rüütli sarnast. Pigem mitte. |
Viimaste presidentide puhul võiks küsida, et milleks meile üldse presidenti vaja?
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
24.06.2026 10:24:23
|
|
|
Ühiskonnaõpetuse tunnis panid õpa alastipildi peale ona? Mis on presidendi funktsioon võimude lahususest tulenevalt? Mingit valgevenet tahad?
Pigem on küsimus selles, miks uhhuudele läheb see sisuliselt funktsioonitu positsioon nii korda? Antud juhul valiks rahvaz otse mingi reinsalu isa ja siis langeks maskid.. "aga rahvas valis" oleks kõige peale ja jokk.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
24.06.2026 10:36:38
|
|
|
| Oisu. kirjutas: |
Emotsionaalselt üles köetud valgete meeste vägi.
Mõni vastassugupool võiks ka sõna saada  |
Siin annab tunda, kuidas Eestist väljaspool olevate kaasfoorumlaste maailmavaade piirdub argumendiga "ei sallita, sest naine". Pesumasin töötab täistuuridel.
Teda ei sallita, sest väga selgelt valib pooli. Eesti pole veel Norra ega Saksamaa, kus kõik valged, keskeaised mehed on kõige kurja juureks. Mingil määral kaine mõistus veel olemas siin, kuigi ilmselgelt praegune valitsus seda kurssi üritab muuta, Mõned üksikud ihalevad seda maailmakorda, õnneks enamus mitte.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
24.06.2026 10:42:35
|
|
|
Arvan, et President Meri sai omal ajal staar olla, kuna tal olid selleks vastavad isikuomadused ning puudusid sissetöötatud parteihierarhiad. Kahtlen, kas tänapäeval see toimiks. Kersti jäi sellele saunaklubile ette peale 2019 Riigikogu valimisi. Samuti on "konservatiivsetel" erakondadel teda mugav tampida, kuna see sobib sealse maailmapildiga.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
24.06.2026 10:45:46
|
|
|
Konservatiiv = populist.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
24.06.2026 10:47:41
|
|
|
| laurx kirjutas: |
Ühiskonnaõpetuse tunnis panid õpa alastipildi peale ona? Mis on presidendi funktsioon võimude lahususest tulenevalt? Mingit valgevenet tahad?
Pigem on küsimus selles, miks uhhuudele läheb see sisuliselt funktsioonitu positsioon nii korda? Antud juhul valiks rahvaz otse mingi reinsalu isa ja siis langeks maskid.. "aga rahvas valis" oleks kõige peale ja jokk. |
Teil seal Tartus mingi veider ühiskonnaõpetus.
Uhhuudele lähevad peale kõik avalikud positsioonid, sest mida rohkem oma jopesid, seda parem. See tegelikult kehtib kõikide parteide puhul.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
24.06.2026 11:00:57
|
|
|
Tiit Pruuli kirjutab Facebookis
| tsitaat: |
Soonvald küsis kiirarvamust PRESIDENDIVALIMISTE KOHTA. Vastasin nii:
Igal inimesel on suveräänne õigus ise otsustada, kas ta kandideerib mõnda ametisse või mitte. Ja tal on õigus oma otsusest teatada talle sobival ajal ja viisil. Alar Karis andis oma otsusest teada väärikalt ja stiilselt, nii nagu on kulgenud ka tema presidentuur. Vara on veel Karist tänada, aga loodan, et seda teevad lõpuks ka need, kes kiskusid tüli Vabariigi Presidendiga kohtades, kus seda kellelegi vaja ei olnud. Sama loll, kui praegune tüli Poola ja Ukraina presidentide vahel. Kreml itsitab pihku.
Mis mind mõnede poliitikute esimeste reaktsioonide puhul häirib, on see, et peale Karise otsuse teatavakstegemist alustati valdavalt isiklike ja erakondlike punktide kogumist selmet kinnitada ja selgitada rahvale, mis edasi saab. Meie presidendi üks olulisemaid rolle on põhiseaduse mõtte järgi olla rahva ühendajaks, see on sama tähtis, kui esindada Eestit rahvusvahelisel areenil või olla riigikaitse kõrgeim juht. Just see veidi ebamäärane „rahva ühendamine“ annab kätte ka meie presidendi rolli kammertooni – tseremoniaalne, moraalne ja tänase maailma kontekstis oluline - kriisiolukorras juht, kes pasaks ei löö.
Kui meil pole presidenti, kes rahvast ühendab, muutuvad mõttetuks ka ostetud Himrasid ja iseliikuvad suurtükid.
Opositsioonierakondade jaanilaupäeval meedias valatud pisarate siirust ei usu ma enne, kui nad on tõestanud, et on valmis tegema kompromisse ja valima Riigikogus uue konsensusliku riigipea. Aga selle eeldus on, et Kristen Michal ja Lauri Hussar suudavad sellise kandidaadi üles leida, nõusse saada ja välja pakkuda. Ettevõtjana olen harjunud, et konkreetselt iga inimene vastutab oma töölõigu eest. Meie enamusdemokraatias kuulub peaministri ja Riigikogu spiikri palga sisse ka sobiva presidendikandidaadi leidmine. Ja mitte endale sobiva, vaid Riigikogu enamusele sobiva. Kordan üle nagu kohtuprotokollis: K. Michal ja L. Hussar vastutavad, kaasvastutus lasub U. Reinsalul, M. Kõlvartil ja L. Läänemetsal. Kuni meie poliitikud vastutuse mõistest aru ei saa, on demokraatia ohus, sest vastutusvõimetut riiki on kerge üle võtta populistide või putinistide poolt.
Eesti põhiseadus ei sea presidendile selliseid ülesandeid välis- ja julgeolekupoliitikas nagu Soome põhiseadus. Ei maksa taga nutta, et meil peaks olema oma Alexander Stubb. Vaieldamatult peab president orienteeruma välispoliitikas, aga sama vaieldamatult peab ta orienteeruma ka sisepoliitikas, et mitte jääda mõne erakonna mängukanniks või jääda mõistmatuna kõrvalseisjaks olukordades, mis eesti inimestele olulised.
Alar Karis oleks olnud Eestile hea president ka järgmistel aastatel. Aga hea uudis on see, et häid kandidaate sellesse ametisse on meil veel. Ülle Madisest, Maive Rutest, Riina Kionkast kuni Jüri Luige ja Matti Maasikani. Teine hea uudis on mul veel – olen kindel, et me ei pea muretsema selle pärast, et presidendiks saab inimene, kes tahab Kadrioru tiigist teha oma peegelduvat basseini. |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
24.06.2026 11:15:53
|
|
|
President valitakse Riigikogus, ei - ei.
Naine Presidendiks, ei - ei.
Meil on Mart
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
24.06.2026 11:36:05
|
|
|
Tanel no ei valita ära seda presidenti riigikogus, kõik ju tõmbavad tekki enda poole.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
24.06.2026 13:03:32
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
| Tagantjärgi muidugi selgus, et Tõnis Sildaru osas oli tal õigus. |
Inimesel võib paljude asjade suhtes õigus olla, aga kui ta ei oska seda piisavalt karismaatiliselt ja diplomaatiliselt väljendada, nii et sellest oleks kasu, ja tekitab ainult uusi konflikte juurde, mis kuhugi ei vii, siis ta ei sobi juhtima ei riiki, ega nagu me EOK asjus nägime, ka mõnd väiksemat organisatsiooni.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
24.06.2026 13:14:27
|
|
|
Ainuüksi foorum on valgete meeste poole kaldu
Kas naised ei vaatlegi hindu
Naistele väga ei sobi hindade vaatlus
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
24.06.2026 14:18:23
|
|
|
Millega tegeleb meie Haridusministeerium.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=10242835238205828&set=a.4270411447334
| tsitaat: |
Mul on tütar. Kujutage ette, et teie laps tuleb koolist ja peab pähe õppima teksti, kus räägitakse "poolkõvadest mu---dest", "seksikast saagimisest" ja "palja ülakehaga" Tinderist. Ta on 13. See on kohustuslik kodutöö. 7. klass. Kirjanduse tund.
Mida te teeksite?
See juhtus Tallinna Rahumäe Põhikoolis. Minu sõbra 13-aastane tütar sai tunni lõpus juhuslikult valitud teksti, mida ta pidi pähe õppima ja klassi ees esitama. Tekst sisaldab otsest seksuaalset keelekasutust ja vulgarisme.
Ma ei räägi lugemisest tunnis, kus õpetaja saab konteksti luua ja arutelu juhtida. Pähe õppimine tähendab, et laps loeb seda teksti kümneid kordi. Sõna-sõnalt. Üksi. Ja siis esitab seda klassi ees.
Me kõik pingutame iga päev, et kasvatada oma lastest toimivaid inimesi. Ja kujutage ette, et ühel hetkel tuleb laps koolist sellise tekstiga. Kolmeteistkümneselt. Seda ei saa ära kustutada. Seda ei saa tagasi võtta. See on nüüd osa selle lapse kogemusest.
Pere on selle asjaga tegelenud üle seitsme kuu. Nad on käinud seda teed kannatlikult ja korrektselt - kool, Tallinna Haridusamet. Tulemust ei ole. Keegi ei võta vastutust.
Seitse kuud. Mitte seitse päeva. Seitse kuud.
Mina isana ei suuda sellest vaikides mööda vaadata. Mitte sellepärast, et tahaksin kedagi häbistada. Vaid sellepärast, et lapsed väärivad turvalist (õpi) keskkonda ja vastutus peab olema kellegi käes.
Tallinna Rahumäe Põhikool peab vastutama selle eest, millist õppematerjali lastele antakse. Tallinna Haridusamet peab vastutama selle eest, et lapsevanema pöördumisele reageeritakse. Ja Haridus- ja Teadusministeerium peab vastutama selle eest, et Eesti haridussüsteemis on mehhanismid, mis vajadusel last kaitseksid.
Kas me lihtsalt lõpetame kooliaasta ära ja alustame uut? Justkui midagi polekski juhtunud?
Lapsed ei ole eksperimendi objektid. Ja süsteem, kus keegi ei vastuta, ei ole süsteem - see on fassaad. |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.06.2026 15:06:09
|
|
|
loen ja muigan 12h hiljem......ma pole zoo vastane, tilliga või tillita jne
Kerstikene ei suuda isegi EOK hakkama saada, mis krd riigi presidendiks ......a veel vaja uuesti panna, täiesti tühi koht oli eelmine kord (õnneks järgmist korda ei tule)
Aga ma nüüd paugutan teile ära, kes võiks presidendiks saada. Ennem saate krd vikingu jackpoti, kui ära arvate....algul naerate, aga pärast hakkate mõtlema, miks mitte
Spoiler 
Kadri Simson
Mõelda vaid, polegi tilli püksis....
Ainuke takistus on, et talle ei meeldi pissida käsu peale teise liivakasti. Meie krd poliitikud räägivad, et president peaks a poliitiline olema, aga alati tahavad oma jopet sinna saada.
Äkki peaks järgmistel riigikogu valimistel tõesti ekre valima, et siis 4 aastat hiljem ülejäänud poliitikud saaks aru, et ei tasu eesti rahvaga m´´´i mängida....Hästi kiidetud reform on meid juba saatmas kreeka tasemele, , vaevalt ekre vennad põhja koreani suudavad veeretada 4 aastaga...mõtlemise koht kas pole.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
24.06.2026 15:58:10
|
|
|
Kumnastav. Kaja ei sobi aga aadu tütar on ok.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
24.06.2026 16:36:44
|
|
|
Seda Kreekat mõeldakse?
Eestis oli 2006. aastal keskmine aastapalk 7212 €.
Eestis oli 2025. aastal keskmine aastapalk 25 104 €.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|