Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika 2026 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2026 09:28:03 vasta tsitaadiga

Need naljakad väljamõeldud "uudissõnad" tulevad kuskilt populistide uhhuudistest või mingitest emotsionaalsetest some karjetest. Koertekooliharidusega fännid korjavad need üles nagu sead sooja pori ja röögivad kaasa siis. Hiljem kui küsida 1) aga kuidas saaks parem? 2) aga kuidas teha nii, et oleks teisiti? lööb koertekooli tase välja ja kommanda lause sees tuleb mingi SI süsteemis "aga normaalne inimene peaks ise aru saama kuidas on" mõtleomapeaga pläma. Simbu ema kohta ametnik öelda ja jätra arvestamata tema kontrollikoja tausta on kuidagi asjatundmatu. Antud kontekstis on oluline see, et friihikogu valis presidendi kolmandal korral ja tema valimine oli ilmselgelt töökoht. Meenutage neid kandidaate, keda ära ei suudetud valida. Olid "karismaatilised ja seisukohaga" ja siis toodi mängu "sõltumatu ametnik" keda ilmselt tagantjärele sõimajatel omale soodsas suunas keerata ei õnnestunud. Mälu järgi käis üheö isamaa mehel ka möll, et ise kontrollikotta saada.
Igasugu asjapulkade meelest peaks president vist olema midagi arnold rüütli sarnast. Pigem mitte.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 09:37:33 vasta tsitaadiga

Emotsionaalselt üles köetud valgete meeste vägi.
Mõni vastassugupool võiks ka sõna saada icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 10:16:16 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Need naljakad väljamõeldud "uudissõnad" tulevad kuskilt populistide uhhuudistest või mingitest emotsionaalsetest some karjetest. Koertekooliharidusega fännid korjavad need üles nagu sead sooja pori ja röögivad kaasa siis. Hiljem kui küsida 1) aga kuidas saaks parem? 2) aga kuidas teha nii, et oleks teisiti? lööb koertekooli tase välja ja kommanda lause sees tuleb mingi SI süsteemis "aga normaalne inimene peaks ise aru saama kuidas on" mõtleomapeaga pläma. Simbu ema kohta ametnik öelda ja jätra arvestamata tema kontrollikoja tausta on kuidagi asjatundmatu. Antud kontekstis on oluline see, et friihikogu valis presidendi kolmandal korral ja tema valimine oli ilmselgelt töökoht. Meenutage neid kandidaate, keda ära ei suudetud valida. Olid "karismaatilised ja seisukohaga" ja siis toodi mängu "sõltumatu ametnik" keda ilmselt tagantjärele sõimajatel omale soodsas suunas keerata ei õnnestunud. Mälu järgi käis üheö isamaa mehel ka möll, et ise kontrollikotta saada.
Igasugu asjapulkade meelest peaks president vist olema midagi arnold rüütli sarnast. Pigem mitte.

Viimaste presidentide puhul võiks küsida, et milleks meile üldse presidenti vaja?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2026 10:24:23 vasta tsitaadiga

Ühiskonnaõpetuse tunnis panid õpa alastipildi peale ona? Mis on presidendi funktsioon võimude lahususest tulenevalt? Mingit valgevenet tahad?
Pigem on küsimus selles, miks uhhuudele läheb see sisuliselt funktsioonitu positsioon nii korda? Antud juhul valiks rahvaz otse mingi reinsalu isa ja siis langeks maskid.. "aga rahvas valis" oleks kõige peale ja jokk.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 24.06.2026 10:36:38 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Emotsionaalselt üles köetud valgete meeste vägi.
Mõni vastassugupool võiks ka sõna saada icon_idea.gif


Siin annab tunda, kuidas Eestist väljaspool olevate kaasfoorumlaste maailmavaade piirdub argumendiga "ei sallita, sest naine". Pesumasin töötab täistuuridel.

Teda ei sallita, sest väga selgelt valib pooli. Eesti pole veel Norra ega Saksamaa, kus kõik valged, keskeaised mehed on kõige kurja juureks. Mingil määral kaine mõistus veel olemas siin, kuigi ilmselgelt praegune valitsus seda kurssi üritab muuta, Mõned üksikud ihalevad seda maailmakorda, õnneks enamus mitte.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2026 10:38:29 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120592833/analuus-karisel-polnud-valikut-sest-tal-polnud-toetust-aga-praegu-pole-seda-ka-kellelgi-teisel
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 24.06.2026 10:42:35 vasta tsitaadiga

Arvan, et President Meri sai omal ajal staar olla, kuna tal olid selleks vastavad isikuomadused ning puudusid sissetöötatud parteihierarhiad. Kahtlen, kas tänapäeval see toimiks. Kersti jäi sellele saunaklubile ette peale 2019 Riigikogu valimisi. Samuti on "konservatiivsetel" erakondadel teda mugav tampida, kuna see sobib sealse maailmapildiga.
_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2026 10:45:46 vasta tsitaadiga

Konservatiiv = populist.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 10:47:41 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Ühiskonnaõpetuse tunnis panid õpa alastipildi peale ona? Mis on presidendi funktsioon võimude lahususest tulenevalt? Mingit valgevenet tahad?
Pigem on küsimus selles, miks uhhuudele läheb see sisuliselt funktsioonitu positsioon nii korda? Antud juhul valiks rahvaz otse mingi reinsalu isa ja siis langeks maskid.. "aga rahvas valis" oleks kõige peale ja jokk.

Teil seal Tartus mingi veider ühiskonnaõpetus.
Uhhuudele lähevad peale kõik avalikud positsioonid, sest mida rohkem oma jopesid, seda parem. See tegelikult kehtib kõikide parteide puhul.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2026 11:00:57 vasta tsitaadiga

Tiit Pruuli kirjutab Facebookis

tsitaat:
Soonvald küsis kiirarvamust PRESIDENDIVALIMISTE KOHTA. Vastasin nii:
Igal inimesel on suveräänne õigus ise otsustada, kas ta kandideerib mõnda ametisse või mitte. Ja tal on õigus oma otsusest teatada talle sobival ajal ja viisil. Alar Karis andis oma otsusest teada väärikalt ja stiilselt, nii nagu on kulgenud ka tema presidentuur. Vara on veel Karist tänada, aga loodan, et seda teevad lõpuks ka need, kes kiskusid tüli Vabariigi Presidendiga kohtades, kus seda kellelegi vaja ei olnud. Sama loll, kui praegune tüli Poola ja Ukraina presidentide vahel. Kreml itsitab pihku.
Mis mind mõnede poliitikute esimeste reaktsioonide puhul häirib, on see, et peale Karise otsuse teatavakstegemist alustati valdavalt isiklike ja erakondlike punktide kogumist selmet kinnitada ja selgitada rahvale, mis edasi saab. Meie presidendi üks olulisemaid rolle on põhiseaduse mõtte järgi olla rahva ühendajaks, see on sama tähtis, kui esindada Eestit rahvusvahelisel areenil või olla riigikaitse kõrgeim juht. Just see veidi ebamäärane „rahva ühendamine“ annab kätte ka meie presidendi rolli kammertooni – tseremoniaalne, moraalne ja tänase maailma kontekstis oluline - kriisiolukorras juht, kes pasaks ei löö.
Kui meil pole presidenti, kes rahvast ühendab, muutuvad mõttetuks ka ostetud Himrasid ja iseliikuvad suurtükid.
Opositsioonierakondade jaanilaupäeval meedias valatud pisarate siirust ei usu ma enne, kui nad on tõestanud, et on valmis tegema kompromisse ja valima Riigikogus uue konsensusliku riigipea. Aga selle eeldus on, et Kristen Michal ja Lauri Hussar suudavad sellise kandidaadi üles leida, nõusse saada ja välja pakkuda. Ettevõtjana olen harjunud, et konkreetselt iga inimene vastutab oma töölõigu eest. Meie enamusdemokraatias kuulub peaministri ja Riigikogu spiikri palga sisse ka sobiva presidendikandidaadi leidmine. Ja mitte endale sobiva, vaid Riigikogu enamusele sobiva. Kordan üle nagu kohtuprotokollis: K. Michal ja L. Hussar vastutavad, kaasvastutus lasub U. Reinsalul, M. Kõlvartil ja L. Läänemetsal. Kuni meie poliitikud vastutuse mõistest aru ei saa, on demokraatia ohus, sest vastutusvõimetut riiki on kerge üle võtta populistide või putinistide poolt.
Eesti põhiseadus ei sea presidendile selliseid ülesandeid välis- ja julgeolekupoliitikas nagu Soome põhiseadus. Ei maksa taga nutta, et meil peaks olema oma Alexander Stubb. Vaieldamatult peab president orienteeruma välispoliitikas, aga sama vaieldamatult peab ta orienteeruma ka sisepoliitikas, et mitte jääda mõne erakonna mängukanniks või jääda mõistmatuna kõrvalseisjaks olukordades, mis eesti inimestele olulised.
Alar Karis oleks olnud Eestile hea president ka järgmistel aastatel. Aga hea uudis on see, et häid kandidaate sellesse ametisse on meil veel. Ülle Madisest, Maive Rutest, Riina Kionkast kuni Jüri Luige ja Matti Maasikani. Teine hea uudis on mul veel – olen kindel, et me ei pea muretsema selle pärast, et presidendiks saab inimene, kes tahab Kadrioru tiigist teha oma peegelduvat basseini.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 11:15:53 vasta tsitaadiga

President valitakse Riigikogus, ei - ei.
Naine Presidendiks, ei - ei.
Meil on Mart icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 11:36:05 vasta tsitaadiga

Tanel no ei valita ära seda presidenti riigikogus, kõik ju tõmbavad tekki enda poole.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2026 11:52:26 vasta tsitaadiga

Oisu., mis sul naiste vastu on?
Eestis on palju väärikaid ja tarku naisi, kes võiksid kanda vastutusrikast Presidendi rolli.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 12:00:11 vasta tsitaadiga

Siin kõik ju naiste vastu icon_idea.gif
Eks pean ka vooluga kaasa minema icon_idea.gif

Ah jaa, Martin ei taha edaspidi a,la 400 miljoniga aastas Ukrainat toetada icon_idea.gif Et riigieelarve miinust vähendada icon_idea.gif
https://vikerraadio.err.ee/1610043893/uudis-mirko-ojakivi/7bb1d6fbc096c0b661497a1bd70af0ac
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 13:03:32 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Tagantjärgi muidugi selgus, et Tõnis Sildaru osas oli tal õigus.


Inimesel võib paljude asjade suhtes õigus olla, aga kui ta ei oska seda piisavalt karismaatiliselt ja diplomaatiliselt väljendada, nii et sellest oleks kasu, ja tekitab ainult uusi konflikte juurde, mis kuhugi ei vii, siis ta ei sobi juhtima ei riiki, ega nagu me EOK asjus nägime, ka mõnd väiksemat organisatsiooni.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 13:04:02 vasta tsitaadiga

Kes siin naiste vastu on?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2026 13:08:49 vasta tsitaadiga

Jah, paluks nimeliselt thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 13:14:27 vasta tsitaadiga

Ainuüksi foorum on valgete meeste poole kaldu icon_idea.gif
Kas naised ei vaatlegi hindu icon_rolleyes.gif
Naistele väga ei sobi hindade vaatlus icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2026 13:23:56 vasta tsitaadiga

Oisu., küsiti midagi muud.
Või soovid sa siin foorumis ka kehtestada kvoodid? icon_lol.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2026 14:18:23 vasta tsitaadiga

Millega tegeleb meie Haridusministeerium.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10242835238205828&set=a.4270411447334

tsitaat:
Mul on tütar. Kujutage ette, et teie laps tuleb koolist ja peab pähe õppima teksti, kus räägitakse "poolkõvadest mu---dest", "seksikast saagimisest" ja "palja ülakehaga" Tinderist. Ta on 13. See on kohustuslik kodutöö. 7. klass. Kirjanduse tund.

Mida te teeksite?
See juhtus Tallinna Rahumäe Põhikoolis. Minu sõbra 13-aastane tütar sai tunni lõpus juhuslikult valitud teksti, mida ta pidi pähe õppima ja klassi ees esitama. Tekst sisaldab otsest seksuaalset keelekasutust ja vulgarisme.

Ma ei räägi lugemisest tunnis, kus õpetaja saab konteksti luua ja arutelu juhtida. Pähe õppimine tähendab, et laps loeb seda teksti kümneid kordi. Sõna-sõnalt. Üksi. Ja siis esitab seda klassi ees.

Me kõik pingutame iga päev, et kasvatada oma lastest toimivaid inimesi. Ja kujutage ette, et ühel hetkel tuleb laps koolist sellise tekstiga. Kolmeteistkümneselt. Seda ei saa ära kustutada. Seda ei saa tagasi võtta. See on nüüd osa selle lapse kogemusest.

Pere on selle asjaga tegelenud üle seitsme kuu. Nad on käinud seda teed kannatlikult ja korrektselt - kool, Tallinna Haridusamet. Tulemust ei ole. Keegi ei võta vastutust.

Seitse kuud. Mitte seitse päeva. Seitse kuud.

Mina isana ei suuda sellest vaikides mööda vaadata. Mitte sellepärast, et tahaksin kedagi häbistada. Vaid sellepärast, et lapsed väärivad turvalist (õpi) keskkonda ja vastutus peab olema kellegi käes.

Tallinna Rahumäe Põhikool peab vastutama selle eest, millist õppematerjali lastele antakse. Tallinna Haridusamet peab vastutama selle eest, et lapsevanema pöördumisele reageeritakse. Ja Haridus- ja Teadusministeerium peab vastutama selle eest, et Eesti haridussüsteemis on mehhanismid, mis vajadusel last kaitseksid.

Kas me lihtsalt lõpetame kooliaasta ära ja alustame uut? Justkui midagi polekski juhtunud?

Lapsed ei ole eksperimendi objektid. Ja süsteem, kus keegi ei vastuta, ei ole süsteem - see on fassaad.


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 15:06:09 vasta tsitaadiga

loen ja muigan 12h hiljem......ma pole zoo vastane, tilliga või tillita jne

Kerstikene ei suuda isegi EOK hakkama saada, mis krd riigi presidendiks ......a veel vaja uuesti panna, täiesti tühi koht oli eelmine kord (õnneks järgmist korda ei tule)

Aga ma nüüd paugutan teile ära, kes võiks presidendiks saada. Ennem saate krd vikingu jackpoti, kui ära arvate....algul naerate, aga pärast hakkate mõtlema, miks mitte

Spoiler Spoiler Spoiler

Mõelda vaid, polegi tilli püksis....


Ainuke takistus on, et talle ei meeldi pissida käsu peale teise liivakasti. Meie krd poliitikud räägivad, et president peaks a poliitiline olema, aga alati tahavad oma jopet sinna saada.

Äkki peaks järgmistel riigikogu valimistel tõesti ekre valima, et siis 4 aastat hiljem ülejäänud poliitikud saaks aru, et ei tasu eesti rahvaga m´´´i mängida....Hästi kiidetud reform on meid juba saatmas kreeka tasemele, , vaevalt ekre vennad põhja koreani suudavad veeretada 4 aastaga...mõtlemise koht kas pole.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2026 15:58:10 vasta tsitaadiga

Kumnastav. Kaja ei sobi aga aadu tütar on ok.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 16:36:44 vasta tsitaadiga

Seda Kreekat mõeldakse?

Eestis oli 2006. aastal keskmine aastapalk 7212 €.
Eestis oli 2025. aastal keskmine aastapalk 25 104 €.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika 2026 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.