|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
24.06.2026 09:28:03
|
|
|
Need naljakad väljamõeldud "uudissõnad" tulevad kuskilt populistide uhhuudistest või mingitest emotsionaalsetest some karjetest. Koertekooliharidusega fännid korjavad need üles nagu sead sooja pori ja röögivad kaasa siis. Hiljem kui küsida 1) aga kuidas saaks parem? 2) aga kuidas teha nii, et oleks teisiti? lööb koertekooli tase välja ja kommanda lause sees tuleb mingi SI süsteemis "aga normaalne inimene peaks ise aru saama kuidas on" mõtleomapeaga pläma. Simbu ema kohta ametnik öelda ja jätra arvestamata tema kontrollikoja tausta on kuidagi asjatundmatu. Antud kontekstis on oluline see, et friihikogu valis presidendi kolmandal korral ja tema valimine oli ilmselgelt töökoht. Meenutage neid kandidaate, keda ära ei suudetud valida. Olid "karismaatilised ja seisukohaga" ja siis toodi mängu "sõltumatu ametnik" keda ilmselt tagantjärele sõimajatel omale soodsas suunas keerata ei õnnestunud. Mälu järgi käis üheö isamaa mehel ka möll, et ise kontrollikotta saada.
Igasugu asjapulkade meelest peaks president vist olema midagi arnold rüütli sarnast. Pigem mitte.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
24.06.2026 09:37:33
|
|
|
Emotsionaalselt üles köetud valgete meeste vägi.
Mõni vastassugupool võiks ka sõna saada
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
24.06.2026 10:16:16
|
|
|
| laurx kirjutas: |
Need naljakad väljamõeldud "uudissõnad" tulevad kuskilt populistide uhhuudistest või mingitest emotsionaalsetest some karjetest. Koertekooliharidusega fännid korjavad need üles nagu sead sooja pori ja röögivad kaasa siis. Hiljem kui küsida 1) aga kuidas saaks parem? 2) aga kuidas teha nii, et oleks teisiti? lööb koertekooli tase välja ja kommanda lause sees tuleb mingi SI süsteemis "aga normaalne inimene peaks ise aru saama kuidas on" mõtleomapeaga pläma. Simbu ema kohta ametnik öelda ja jätra arvestamata tema kontrollikoja tausta on kuidagi asjatundmatu. Antud kontekstis on oluline see, et friihikogu valis presidendi kolmandal korral ja tema valimine oli ilmselgelt töökoht. Meenutage neid kandidaate, keda ära ei suudetud valida. Olid "karismaatilised ja seisukohaga" ja siis toodi mängu "sõltumatu ametnik" keda ilmselt tagantjärele sõimajatel omale soodsas suunas keerata ei õnnestunud. Mälu järgi käis üheö isamaa mehel ka möll, et ise kontrollikotta saada.
Igasugu asjapulkade meelest peaks president vist olema midagi arnold rüütli sarnast. Pigem mitte. |
Viimaste presidentide puhul võiks küsida, et milleks meile üldse presidenti vaja?
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
24.06.2026 10:24:23
|
|
|
Ühiskonnaõpetuse tunnis panid õpa alastipildi peale ona? Mis on presidendi funktsioon võimude lahususest tulenevalt? Mingit valgevenet tahad?
Pigem on küsimus selles, miks uhhuudele läheb see sisuliselt funktsioonitu positsioon nii korda? Antud juhul valiks rahvaz otse mingi reinsalu isa ja siis langeks maskid.. "aga rahvas valis" oleks kõige peale ja jokk.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002

|
24.06.2026 10:36:38
|
|
|
| Oisu. kirjutas: |
Emotsionaalselt üles köetud valgete meeste vägi.
Mõni vastassugupool võiks ka sõna saada  |
Siin annab tunda, kuidas Eestist väljaspool olevate kaasfoorumlaste maailmavaade piirdub argumendiga "ei sallita, sest naine". Pesumasin töötab täistuuridel.
Teda ei sallita, sest väga selgelt valib pooli. Eesti pole veel Norra ega Saksamaa, kus kõik valged, keskeaised mehed on kõige kurja juureks. Mingil määral kaine mõistus veel olemas siin, kuigi ilmselgelt praegune valitsus seda kurssi üritab muuta, Mõned üksikud ihalevad seda maailmakorda, õnneks enamus mitte.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
24.06.2026 10:42:35
|
|
|
Arvan, et President Meri sai omal ajal staar olla, kuna tal olid selleks vastavad isikuomadused ning puudusid sissetöötatud parteihierarhiad. Kahtlen, kas tänapäeval see toimiks. Kersti jäi sellele saunaklubile ette peale 2019 Riigikogu valimisi. Samuti on "konservatiivsetel" erakondadel teda mugav tampida, kuna see sobib sealse maailmapildiga.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
24.06.2026 10:45:46
|
|
|
Konservatiiv = populist.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|
| lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|