Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika 2026 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2026 09:28:03 vasta tsitaadiga

Need naljakad väljamõeldud "uudissõnad" tulevad kuskilt populistide uhhuudistest või mingitest emotsionaalsetest some karjetest. Koertekooliharidusega fännid korjavad need üles nagu sead sooja pori ja röögivad kaasa siis. Hiljem kui küsida 1) aga kuidas saaks parem? 2) aga kuidas teha nii, et oleks teisiti? lööb koertekooli tase välja ja kommanda lause sees tuleb mingi SI süsteemis "aga normaalne inimene peaks ise aru saama kuidas on" mõtleomapeaga pläma. Simbu ema kohta ametnik öelda ja jätra arvestamata tema kontrollikoja tausta on kuidagi asjatundmatu. Antud kontekstis on oluline see, et friihikogu valis presidendi kolmandal korral ja tema valimine oli ilmselgelt töökoht. Meenutage neid kandidaate, keda ära ei suudetud valida. Olid "karismaatilised ja seisukohaga" ja siis toodi mängu "sõltumatu ametnik" keda ilmselt tagantjärele sõimajatel omale soodsas suunas keerata ei õnnestunud. Mälu järgi käis üheö isamaa mehel ka möll, et ise kontrollikotta saada.
Igasugu asjapulkade meelest peaks president vist olema midagi arnold rüütli sarnast. Pigem mitte.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 09:37:33 vasta tsitaadiga

Emotsionaalselt üles köetud valgete meeste vägi.
Mõni vastassugupool võiks ka sõna saada icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 10:16:16 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Need naljakad väljamõeldud "uudissõnad" tulevad kuskilt populistide uhhuudistest või mingitest emotsionaalsetest some karjetest. Koertekooliharidusega fännid korjavad need üles nagu sead sooja pori ja röögivad kaasa siis. Hiljem kui küsida 1) aga kuidas saaks parem? 2) aga kuidas teha nii, et oleks teisiti? lööb koertekooli tase välja ja kommanda lause sees tuleb mingi SI süsteemis "aga normaalne inimene peaks ise aru saama kuidas on" mõtleomapeaga pläma. Simbu ema kohta ametnik öelda ja jätra arvestamata tema kontrollikoja tausta on kuidagi asjatundmatu. Antud kontekstis on oluline see, et friihikogu valis presidendi kolmandal korral ja tema valimine oli ilmselgelt töökoht. Meenutage neid kandidaate, keda ära ei suudetud valida. Olid "karismaatilised ja seisukohaga" ja siis toodi mängu "sõltumatu ametnik" keda ilmselt tagantjärele sõimajatel omale soodsas suunas keerata ei õnnestunud. Mälu järgi käis üheö isamaa mehel ka möll, et ise kontrollikotta saada.
Igasugu asjapulkade meelest peaks president vist olema midagi arnold rüütli sarnast. Pigem mitte.

Viimaste presidentide puhul võiks küsida, et milleks meile üldse presidenti vaja?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2026 10:24:23 vasta tsitaadiga

Ühiskonnaõpetuse tunnis panid õpa alastipildi peale ona? Mis on presidendi funktsioon võimude lahususest tulenevalt? Mingit valgevenet tahad?
Pigem on küsimus selles, miks uhhuudele läheb see sisuliselt funktsioonitu positsioon nii korda? Antud juhul valiks rahvaz otse mingi reinsalu isa ja siis langeks maskid.. "aga rahvas valis" oleks kõige peale ja jokk.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002



Online
sõnum 24.06.2026 10:36:38 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Emotsionaalselt üles köetud valgete meeste vägi.
Mõni vastassugupool võiks ka sõna saada icon_idea.gif


Siin annab tunda, kuidas Eestist väljaspool olevate kaasfoorumlaste maailmavaade piirdub argumendiga "ei sallita, sest naine". Pesumasin töötab täistuuridel.

Teda ei sallita, sest väga selgelt valib pooli. Eesti pole veel Norra ega Saksamaa, kus kõik valged, keskeaised mehed on kõige kurja juureks. Mingil määral kaine mõistus veel olemas siin, kuigi ilmselgelt praegune valitsus seda kurssi üritab muuta, Mõned üksikud ihalevad seda maailmakorda, õnneks enamus mitte.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2026 10:38:29 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120592833/analuus-karisel-polnud-valikut-sest-tal-polnud-toetust-aga-praegu-pole-seda-ka-kellelgi-teisel
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 24.06.2026 10:42:35 vasta tsitaadiga

Arvan, et President Meri sai omal ajal staar olla, kuna tal olid selleks vastavad isikuomadused ning puudusid sissetöötatud parteihierarhiad. Kahtlen, kas tänapäeval see toimiks. Kersti jäi sellele saunaklubile ette peale 2019 Riigikogu valimisi. Samuti on "konservatiivsetel" erakondadel teda mugav tampida, kuna see sobib sealse maailmapildiga.
_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.06.2026 10:45:46 vasta tsitaadiga

Konservatiiv = populist.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika 2026 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.