Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 128, 129, 130
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 51 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 35 ]
50/50
5%
 5%  [ 25 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 65 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 241 ]
hääli kokku : 417

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 21:02:27 vasta tsitaadiga

Üle tuhande euro... ilma puldita.
single channel mälu... algselt lubati dual.
Tarbib ligi 200W seinast... ehk siis kõvasti ebaefektiivsem kui võimsam Series X.

Oh boy.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 21:15:07 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
single channel mälu... algselt lubati dual.

Loterii, osad saavad 1x16GB, osad saavad 2x8GB (vastavalt sellele kuidas Valve suudab mälusid hankida )

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 22:01:00 vasta tsitaadiga

Ehk siis osad saavad CPU-ga piiratud mängudes juba tehase poolt halvema perfi? icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 22:45:34 vasta tsitaadiga

Njaaa.... i guess valve sõprade seade, casualile soovitada sellise hinna juures raske.
Upgrade pathi ka ei ole, aga noh, tänases kliimas ongi ainult halvad variandid. Unlucky.
Oleks nad aasta tagasi sellega välja tulnud ja vist esialgse planeeritud 800 või alla hinnaga, oleks teine jutt olnud.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 22:48:29 vasta tsitaadiga

800 eest oleks hea diil olnud? icon_eek.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 23:46:11 vasta tsitaadiga

No siis oleks mida arutada ja arvutada vähemalt.
Selle raha juures nagu eriti ei ole.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2026 07:29:58 vasta tsitaadiga

SKG sul päris pidupäev nüüd ja puha. icon_lol.gif
Üldisel hinnatõusul ja mälude kriisil ei ole siin mingit mõju icon_rolleyes.gif

---

Sellise hinnaga jätan selle hetkel ootele. See jääb rohkem demo tooteks antud ajahetkel. Huvitav kui palju neid ülds müügiks läheb.
Esimene partii müüakse kindlasti maha aga edasi.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.06.2026 07:52:17 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif
ootele ootele
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2026 09:55:36 vasta tsitaadiga

Ma ei usu,et SKG mingi pudeli lahti tegi selle puhul.
Raua kriis on halb kõigile ja Windows on halb kõigile kes seda kasutama peavad.
Hea konkurent teeks kõigi elu paremaks.
Linuxi edust võidaks kõik, sh Microsoft. Nemad küll läbi selle, et nende toode oleks sunnitud arenema.
Ka elutoas oleks mõnus, kui oleks valikut rohkem...

In other news, pc being pc at its finest:
https://www.timesplittersrewind.com/

Link


...ja veel see...

Link

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2026 19:00:24 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Sellise hinnaga jätan selle hetkel ootele.

Et äkki ajapikku "muutub" see vananenud raud paremaks?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2026 23:37:03 vasta tsitaadiga

SKG, millega võrreldes vananenud raud?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 00:36:38 vasta tsitaadiga

Ega see toode siin ei ole ju tegelikult see kuubik.
Kuubik on lihtsalt vorm, sa võid endale DYI steamboxi teha, mis on nii odavam kui võimekam, aga ei ole see kuublik lihtsalt.
Selles suhtes ma liiga palju ei stressi, aga kui nad oleks selle kuubi suutnud soodsaks teha, siis oleks see olnud äge.
SteamOS on tegelik toode.
Eks järgmine huvitav milestone on see kui NVIDIA tuleb SteamOSile.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 24.06.2026 00:37:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 00:44:43 vasta tsitaadiga

Ükskõik millega. 2026 välja lasta kast, mil on 8GB videomälu, peaks olema keelatud, mis teatud situatsioonides jääb isegi 1080p juures väheks. Keskpärane CPU ja veel nõrgem GPU. 512GB SSD, mis peaks samuti keelatud olema, arvestades, et 100+ GB mängud on juba tavaline asi. Isegi XBOX Series S on 1GB saadaval. 1Gbit LAN, samas kui isegi kõige rämpsumd entry level mobod on juba minimaalselt 2.5Gb standardina. Seda kõike hinnaga üle 1000 euro ja ilma puldita. Valvel oli sunk cost fallacy - oleks pidanud katkestama, kuid oli liiga "hilja".

Mänguarvuti, mis on sisuliselt "dead end" ehk uuendada ka ei saa, et soovi korral jõudlust tõsta. Asi, mida on PC-de üheks põhiliseks plussiks loetud konsoolide ees.

Lisaks tundub asi veel väga beeta staadiumis olema:


Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 01:05:20 vasta tsitaadiga

Nõus, aga samas mängimata täitsa jäävad endiselt ilmselt väga vähesed asjad.
Teed lihtsalt erinevas mahus ohverdusi. LANi kiirus on 95%+ juhtudes pseudoprobleem.
Aga jah, kõik need asjad kokku tähendavad ilmselt seda, et valve fanbase'i toode ja massides ilmselt edukaks ei saa.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 01:09:58 vasta tsitaadiga

Oleks hind 499 vms, siis LAN kiiruse üle ei kobiseks, aga kuna hind on premium, siis ootaks ka nagu enamat. 1Gb on "eilne päev".
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 01:11:07 vasta tsitaadiga

Ma keeldun kaitsmast 1GB LAN kaarti, aga samas, see ei ole enamikule probleem.
Also, alati saab ehitada enda GabeCube'i:

Link

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 01:18:20 vasta tsitaadiga

Vähemalt saab nüüd puldist arvuti tööle panna. Ainuke pluss.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 08:13:48 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
bugbrake kirjutas:
Sellise hinnaga jätan selle hetkel ootele.

Et äkki ajapikku "muutub" see vananenud raud paremaks?

Mine tea, ajapikku võib leida sobiva hinnaga kasutatud asja. Mul ei ole kiiret.
Mind see raua uudsus ei morjenda, ma ei jookse koguaeg kõige uuemate ja ägedamate mängude järel.
On veel palju vanu ja uuemaid mänge mis selle raua peal väga hästi jookseb.
Huvitav kuidas su konsoolide raud aja jooksul paremaks muutub icon_lol.gif

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 11:03:28 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
SKG kirjutas:
single channel mälu... algselt lubati dual.

Loterii, osad saavad 1x16GB, osad saavad 2x8GB (vastavalt sellele kuidas Valve suudab mälusid hankida )

Valve täpsustas ja ütles, et see siiski nii ei ole. Kõik karbid tulevad single channel mäluga.

bugbrake, konsoolid on ~6 aastat vanad ja vaatamata mitmele hinnatõusule, poole odavamad kui Valve karp. Erinevalt konsoolidest ei hakka Valve karbi jaoks keegi mänge optimeerima.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 11:32:48 vasta tsitaadiga

SKG, erinevalt konsoolidest on sul võimalus ise oma raua peal SteamOS käima tõmmata jne.
Ma hoian jätkuvalt silma peal. Põhiline on, et Valve püssi põõsasse ei viskaks ja seda edasi ajaks vähemalt SteamOS arendamist.
Mängude optimeerimine on hoopis omaette ooper, millele pööratakse üsna vähe tähelepanu nii konsooli kui PC peal.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 11:50:47 vasta tsitaadiga

bugbrake, mis keelab sul kaasaegne ja palju paindlikum/uuendatav masin ehitada ja SteamOS sinna installida, selle asemel, et ülehinnatud dead end vanarauda "oodata".

Täna konsoole, et osad mängud paremini jooksevad.

https://www.windowscentral.com/gaming/battlefield-6-on-xbox-series-s-made-the-game-better
https://www.windowscentral.com/gaming/stalker-2-interview-xbox-game-pass-xbox-series-x-s-dlc-expansions

Aga Steam Machine jaoks ei hakka peale Valve keegi nii tegema. See asi lasub peamiselt FSR peal. Parimal juhul saad mingi profiili, kui ei, siis timmid iga mängu jaoks eraldi settinguid, et asi jookseks.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 12:00:13 vasta tsitaadiga

SKG ennekõike näeb see kuubik hea välja, koostekvaliteet on üldiselt kiita saanud. Out of the box tootena ju täitsa pädev toode. Mis siis selles halba on kui ma peaksin selle kasti hea hinna eest kätte saama ja ma tean et need mängud mida ma enamasti mängin selle peal hästi jooksevad. Minu jaoks ei ole probleem mängu settinguid seadistada kui selleks vajadus on.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 18:21:04 vasta tsitaadiga

No steamdecki profiilid töötavad kindlasti, kuigi pole optimaalsed ja ega see sätetega toimetamine nüüd mingi nii hirmus asi ei ole.
Vähemalt mitte ma usun siinsetele kasutajatele. Suurema üldsuse jaoks võiks olla jah korralikud profiilid - nice ja fast vms.

Aga jah, eks seal endiselt on alles need tavalise PC eelised avatüd ökosüsteemi, 0 kuutasude ja paremate mänguhindade juures.
Samas, need kes palju mänge ostavad on pigem entusiastid ja entusiast tahaks ilmselt tummisemat rauda, ning ehitaks seega ise endale Steam Boxi.
Kuuldavasti olla Nvidia driverite kallal ka mingi töö käimas, ma ise ilmselt vahetan enda masinas OS'i siis kui Nvidia koos oma featuritega Linuxile kättesaadavaks muutub.
Vb lapse arvutisse panen varem. Btw, keegi teab kuidas parental controls on Linuxi peal?

E: nagu tellitud:
Pirat_Nation 🔴 on X: "NVIDIA’s DLSS upscaling technology is now supported by the open-source NVK Vulkan driver for Linux, which is good news for Linux gamers. The feature was added in Mesa 26.2 and lets supported Vulkan games use DLSS. This update allows the open-source NVK driver to work with https://t.co/a0SGlm6VJ7" / X https://share.google/H8qvk430gTgtOHe60

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2026 01:00:57 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
SKG ennekõike näeb see kuubik hea välja, koostekvaliteet on üldiselt kiita saanud. Out of the box tootena ju täitsa pädev toode. Mis siis selles halba on kui ma peaksin selle kasti hea hinna eest kätte saama ja ma tean et need mängud mida ma enamasti mängin selle peal hästi jooksevad. Minu jaoks ei ole probleem mängu settinguid seadistada kui selleks vajadus on.

Kui 500 eest saab, siis miks mitte. Ei näe, et see kast rohkem väärt oleks.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2026 09:59:07 vasta tsitaadiga

Kui ostad 2-3 mängu ca 30% soodsama hinnaga aastas ja 80 eur subs (mida PC-l pole), teevad vs pc rahaliselt ikka vahe sisse.
See on 100-140 € aastas, mis sa PC peal kulutad vähem. 5 aasta peale vaadatuna 500-700 € vahe.
Nii vaadatuna võib see pc ka tänapäevase hinna maksta.
Kompaktne, vaikne, suurepärane pult. Unbeatable sortiment.
Mulle see hind endiselt ei meeldi, aga numbrid ei maali ka täiesti ebaloogilist pilti.
Lihtsalt 600-800 € puhul ei oleks milleskti rääkida eriti, kui sa just neid 3-5 mängu ei pea mängima, mis PSi peal on või kui kõik su sõbread PSi peal ei ole.

Vb xboxi vastu on rahaliselt natuke viletsam võrdlus, aga xbox on ka üsna meh 2/3 inimeste arvates...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2026 11:00:15 vasta tsitaadiga

SKG sa ei ostaks ka seda kasti 500€ eest.
Sa oled ju läbi ja lõhki konsooli mees, SteamMachine kast sinu kodus oleks ju pühaduseteotus icon_lol.gif

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2026 11:44:03 vasta tsitaadiga

Eks võib igasuguseid stsenaariumeid välja mõelda, et seda DOA karpi õigustada. Cope on tugev ma vaatan.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 25.06.2026 11:46:26 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Täna konsoole, et osad mängud paremini jooksevad.


Aamen.
Nende sõnade kõrval on isegi Mr Trumpi jutt täitsa pädev.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2026 11:55:06 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
SKG kirjutas:

Täna konsoole, et osad mängud paremini jooksevad.


Aamen.
Nende sõnade kõrval on isegi Mr Trumpi jutt täitsa pädev.

Tegelikult on selles tõde oma jagu. Vaata või Naughty Dogi algusaastaid ja millist vaeva nad pidid nägema, et mängud sujuvalt jookseksid. Sel hetkel muidugi oli PS võimekuselt PC-st mäekõrguselt üle.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2026 12:26:03 vasta tsitaadiga

Noh, tänapäeval tänad siis xbss'i, mis on natuke võimsam, kui teaduslik kalkulaator või äärmisel juhul külmkapi display icon_smile.gif
Aga selles suhtes nõus jah, et mänge optimeeritaks nõrgima laialt levinud lüli ümber ja viimased paarteist aastat on see mingi konsool olnud mille speci tuleb mäng suruda.
Enamasti reliis hetkel on olukord üsna ok, aga paari aasta pärast on juba üsna meh. Selle pärast on ka mängudel just kui generatsioonid.

SKG kirjutas:
Eks võib igasuguseid stsenaariumeid välja mõelda, et seda DOA karpi õigustada. Cope on tugev ma vaatan.

Mis siin ikka cope'ida on. On nagu on. Kogu seis on nii vilets raua hinna tõttu, et asjad mis varem tundusid mõeldamatud või jaburad on täna vähem halvad võrreldes alternatiividega.

SMi hind on nõme, PS5 on 2x soodsam umbes sama jõudluse juures.
Samas, teenid tõenäoliselt selle hinna pc peal u 5 aastaga tagasi. SMi ise on sarnaselt PS5ga relevante veel 5-7 aastat.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 128, 129, 130
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.