Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 128, 129, 130
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 51 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 35 ]
50/50
5%
 5%  [ 25 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 65 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 241 ]
hääli kokku : 417

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 21:02:27 vasta tsitaadiga

Üle tuhande euro... ilma puldita.
single channel mälu... algselt lubati dual.
Tarbib ligi 200W seinast... ehk siis kõvasti ebaefektiivsem kui võimsam Series X.

Oh boy.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 21:15:07 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
single channel mälu... algselt lubati dual.

Loterii, osad saavad 1x16GB, osad saavad 2x8GB (vastavalt sellele kuidas Valve suudab mälusid hankida )

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 22:01:00 vasta tsitaadiga

Ehk siis osad saavad CPU-ga piiratud mängudes juba tehase poolt halvema perfi? icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 22:45:34 vasta tsitaadiga

Njaaa.... i guess valve sõprade seade, casualile soovitada sellise hinna juures raske.
Upgrade pathi ka ei ole, aga noh, tänases kliimas ongi ainult halvad variandid. Unlucky.
Oleks nad aasta tagasi sellega välja tulnud ja vist esialgse planeeritud 800 või alla hinnaga, oleks teine jutt olnud.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 22:48:29 vasta tsitaadiga

800 eest oleks hea diil olnud? icon_eek.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 23:46:11 vasta tsitaadiga

No siis oleks mida arutada ja arvutada vähemalt.
Selle raha juures nagu eriti ei ole.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2026 07:29:58 vasta tsitaadiga

SKG sul päris pidupäev nüüd ja puha. icon_lol.gif
Üldisel hinnatõusul ja mälude kriisil ei ole siin mingit mõju icon_rolleyes.gif

---

Sellise hinnaga jätan selle hetkel ootele. See jääb rohkem demo tooteks antud ajahetkel. Huvitav kui palju neid ülds müügiks läheb.
Esimene partii müüakse kindlasti maha aga edasi.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.06.2026 07:52:17 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif
ootele ootele
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2026 09:55:36 vasta tsitaadiga

Ma ei usu,et SKG mingi pudeli lahti tegi selle puhul.
Raua kriis on halb kõigile ja Windows on halb kõigile kes seda kasutama peavad.
Hea konkurent teeks kõigi elu paremaks.
Linuxi edust võidaks kõik, sh Microsoft. Nemad küll läbi selle, et nende toode oleks sunnitud arenema.
Ka elutoas oleks mõnus, kui oleks valikut rohkem...

In other news, pc being pc at its finest:
https://www.timesplittersrewind.com/

Link


...ja veel see...

Link

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2026 19:00:24 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
Sellise hinnaga jätan selle hetkel ootele.

Et äkki ajapikku "muutub" see vananenud raud paremaks?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2026 23:37:03 vasta tsitaadiga

SKG, millega võrreldes vananenud raud?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 00:36:38 vasta tsitaadiga

Ega see toode siin ei ole ju tegelikult see kuubik.
Kuubik on lihtsalt vorm, sa võid endale DYI steamboxi teha, mis on nii odavam kui võimekam, aga ei ole see kuublik lihtsalt.
Selles suhtes ma liiga palju ei stressi, aga kui nad oleks selle kuubi suutnud soodsaks teha, siis oleks see olnud äge.
SteamOS on tegelik toode.
Eks järgmine huvitav milestone on see kui NVIDIA tuleb SteamOSile.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 24.06.2026 00:37:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 00:44:43 vasta tsitaadiga

Ükskõik millega. 2026 välja lasta kast, mil on 8GB videomälu, peaks olema keelatud, mis teatud situatsioonides jääb isegi 1080p juures väheks. Keskpärane CPU ja veel nõrgem GPU. 512GB SSD, mis peaks samuti keelatud olema, arvestades, et 100+ GB mängud on juba tavaline asi. Isegi XBOX Series S on 1GB saadaval. 1Gbit LAN, samas kui isegi kõige rämpsumd entry level mobod on juba minimaalselt 2.5Gb standardina. Seda kõike hinnaga üle 1000 euro ja ilma puldita. Valvel oli sunk cost fallacy - oleks pidanud katkestama, kuid oli liiga "hilja".

Mänguarvuti, mis on sisuliselt "dead end" ehk uuendada ka ei saa, et soovi korral jõudlust tõsta. Asi, mida on PC-de üheks põhiliseks plussiks loetud konsoolide ees.

Lisaks tundub asi veel väga beeta staadiumis olema:


Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 01:05:20 vasta tsitaadiga

Nõus, aga samas mängimata täitsa jäävad endiselt ilmselt väga vähesed asjad.
Teed lihtsalt erinevas mahus ohverdusi. LANi kiirus on 95%+ juhtudes pseudoprobleem.
Aga jah, kõik need asjad kokku tähendavad ilmselt seda, et valve fanbase'i toode ja massides ilmselt edukaks ei saa.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 01:09:58 vasta tsitaadiga

Oleks hind 499 vms, siis LAN kiiruse üle ei kobiseks, aga kuna hind on premium, siis ootaks ka nagu enamat. 1Gb on "eilne päev".
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 01:11:07 vasta tsitaadiga

Ma keeldun kaitsmast 1GB LAN kaarti, aga samas, see ei ole enamikule probleem.
Also, alati saab ehitada enda GabeCube'i:

Link

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2026 01:18:20 vasta tsitaadiga

Vähemalt saab nüüd puldist arvuti tööle panna. Ainuke pluss.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 128, 129, 130
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.