|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
19.06.2026 12:29:47
|
|
|
Pseudoteema.
Valimised ju lähenevad.
Arvan, et kui venelaste integratsioon oleks kunagi tõsiselt päevakorras olnud, ei oleks meil seda vestlust siin.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
greaper
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2005
|
19.06.2026 12:33:52
|
|
|
Just nimelt
_________________ Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception". |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
19.06.2026 12:41:22
|
|
|
| degrass kirjutas: |
Pseudoteema.
Valimised ju lähenevad.
Arvan, et kui venelaste integratsioon oleks kunagi tõsiselt päevakorras olnud, ei oleks meil seda vestlust siin. |
Me oleme täpselt selles olukorras, nagu me oleme. Oleks on poleks, nagu öeldakse, ajalugu muuta ei saa, saame vaid otsustada, kuidas praegu käitume. Ja haridusminister suutis taaskord lati alt läbi joosta.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.06.2026 12:55:01
|
|
|
Jah ärme lähe kakskeelseks Samas see oli suisa ju eraldi sisu tootmine
Ma tibla ei oska rääkida seega nad reeglina on sunnitud rääkima inglise/eesti keele segakeelt...
saksa keelt pole kohanud
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
19.06.2026 13:01:43
|
|
|
On see teile üllatus?
Jeesti 2% on ju kogu aeg kakskeelset riiki soovinud, isegi valimiskampaanias oli see ära märgitud.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.06.2026 13:22:08
|
|
|
No E200 kindlasti mitte, aga see Kallas küll. Ma ei saa seni aru kuidas tal raha üle jäi...oleks tasunud ju keeleõpet need koolid täis punnitada.
Selle keeleõppeha vist muidugi jant veel see, et mingi MTÜ teeb lihtsalt raha ja loogika ei muutu...10 aastat õpet, aga ikka keelt ei oska.
Kuskil saates rääkis, et kõige efektiivsem vii sisuliselt sohu ja tee elulist õpet, siis jääb midagi külge nn sund rääkida.
Hetkel selle sunniga nirud lood. Lisaks see valdade liitumine on mõnelpool loonud olukorra, et täiesti estimeelsed said kinga ja umbkeelsed narvast asemel... Ehk narva ümbruses see liitumine poleks üldse tohtinud toimuda.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.06.2026 14:19:15
|
|
|
No mis teha kui võrus said sisuliselt "tühjast" kohast molli. Laskeala eluaeg olnud ja nüüd kaitsevad mingid uhuud metsa...
Bürokraatia ja õigusriik nii vägev, et midagi tehtud ei saa
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
19.06.2026 16:04:39
|
|
|
Uhuud metsa...uus põlvkond
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFusion
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2009
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
20.06.2026 15:46:47
|
|
|
Hea idee saata kohalik broiler juttu vestma ja siis hala mis nüüd juhtus
Ühes väikses omavalitsuses on kontrolle/arvajaid rohkem kui eales varem...
Ehk nendes võimumängudes ikka kohalik kannatajaks.
viimati muutis Magic 20.06.2026 15:56:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
20.06.2026 15:50:59
|
|
|
see totakas irve näos peegeldab hästi mõttemaailma
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
22.06.2026 19:59:34
|
|
|
Ukrainas on enamus neid IIRIS-T süsteemidest pihta saanud ja hävinenud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
22.06.2026 20:09:47
|
|
|
Häda kui ostetakse ja häda kui ei osteta
Oli see siis õige otsus või mitte, mis meie foorumi eksperdid arvavad?
Vahet pole millise erakonna minister oleks, ikkagi sätivad pildile ja kui ei läheks siis keegi ikkagi viriseks, et kus minister on
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
22.06.2026 21:46:40
|
|
|
| Mis kell Peetril käel on?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.06.2026 01:03:16
|
|
|
| bugbrake kirjutas: |
Häda kui ostetakse ja häda kui ei osteta
Oli see siis õige otsus või mitte, mis meie foorumi eksperdid arvavad?
Vahet pole millise erakonna minister oleks, ikkagi sätivad pildile ja kui ei läheks siis keegi ikkagi viriseks, et kus minister on  |
Teatud lendavate objektide maha võtmiseks on ju tore, kuid Ukrainas nähtava praktika põhjal odavate drooniparvedega see võistelda ei suuda.
| tsitaat: |
| Eestisse esimene keskmaa õhutõrjesüsteem IRIS-T. See võimaldab maha võtta 20 kilomeetri kõrgusel ja 40 kilomeetri kaugusel asuvaid sihtmärke. |
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
23.06.2026 12:41:58
|
|
|
| tsitaat: |
| Õhuväe ülem brigaadikindral Rivo Valge märkis esmaspäeval Ämari lennubaasis õhutõrjesüsteemi tutvustusel, et süsteem tagab kaitse eelkõige lennukite, tiibrakettide ja kopterite vastu, kuid droonide ja muude ohtudega peavad tegelema need üksused, kes paiknevad keskmaa õhutõrjesüsteemi ümber. |
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.06.2026 13:20:18
|
|
|
| Ei ole j mötet kandideerida, kui on teada, et oravad seda ei soovi, ni t neil on häälteenamus
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
23.06.2026 13:22:29
|
|
|
Ootame siis pudru mägesid ja piima jõgesid
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
23.06.2026 14:20:24
|
|
|
Kersti for the win
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
23.06.2026 14:49:35
|
|
|
| See memm ei saa õnneks ka peale makstes
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
23.06.2026 14:56:34
|
|
|
Reinsalu juba hädaldab. Kindlasti ei ole tegemist Karise enda isikliku otsusega. Samasuguse arvamuse oleks ta avaldanud ka siis kui Karis oleks jätkanud. Kogu selle taustal on kõige olulisem ikkagi enda parteid upitada. Eestis on kindlasti ka teisi sobivaid inimesi aga parteid otsivad ennekõike endale sobivat presidenti ja sellega tegeleb ka Reinsalu.
https://www.err.ee/1610061691/reinsalu-koalitsioon-tegeles-pikalt-karise-survestamisega
Tüürib koos oma Isamaaga samasugusesse liigasse koos teiste parteidega.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.06.2026 16:23:55
|
|
|
| ei tüüri nad kuhugile samasse liigasse, juba kõik on samas liigas.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
23.06.2026 16:45:16
|
|
|
bugbrake, populism nii töötabki paraku.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
23.06.2026 19:26:36
|
|
|
| Plin500 kirjutas: |
Kersti for the win  |
Häbi peaks olema isegi kanditaatuuri üles seada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
23.06.2026 19:29:53
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Plin500 kirjutas: |
Kersti for the win  |
Häbi peaks olema isegi kanditaatuuri üles seada |
Mis teema selle Kerstiga on?
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
23.06.2026 19:42:13
|
|
|
| degrass kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Plin500 kirjutas: |
Kersti for the win  |
Häbi peaks olema isegi kanditaatuuri üles seada |
Mis teema selle Kerstiga on? |
Teda ei armastata eriti.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
23.06.2026 19:55:16
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| degrass kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Plin500 kirjutas: |
Kersti for the win  |
Häbi peaks olema isegi kanditaatuuri üles seada |
Mis teema selle Kerstiga on? |
Teda ei armastata eriti. |
Ei armastata, kuna Kersti on naise nimi? Krisjanil seega seda probleemi ei oleks?
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
23.06.2026 20:35:10
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
degrass, naiseksolemisega pole mingit probleemi.
Ta on lihtsalt rõvedalt woke ja Eesti rahvast lõhestanud oma käitumisega. |
Seega probleem on ikkagi soos ja, et naine julges vanameeste saunaklubile vastu hakata?
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.06.2026 22:14:07
|
|
|
Kui sulle ajupestud berliinis nii paistab, ju siis nii on.
Tallinna Ülikoolis selgitataks Kersti olemust viisil,
| tsitaat: |
| "Kabineti bürokraat" on kujundlik väljend ametniku kohta, kes on võõrandunud reaalelust ja inimeste tegelikest probleemidest. Ta eelistab bürokraatlike vormelite, reeglite ja paberimajanduse pimesi täitmist. |
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
23.06.2026 22:40:11
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
degrass, soos absoluutselt pole probleem, nagu olen korduvalt rõhutanud.
Probleem on Eesti rahva lõhestamises. |
Kui soos probleemi ei ole, siis ehk põhjendaksid lühidalt, milles seisneb Eesti rahva lõhestamine?
Mida tähendab "rõvedalt woke"?
See on sinu arvamus, mitte argumentatsioon, et probleem ei ole soolises kuuluvuses.
PS. ma ei mõtle siin aknal telefoniga lehvitamist või "sõna on vaba" kirjaga riietuseset. Mulle ei meenu, et keegi oleks siin kunagi siuliselt ära põhjendanud, miks ta oli halb president.
PPS. isiku ründamine argumendiga "sulle ajupestud berliinis" on alati vihje sellele, et midagi tegelikult öelda ei ole. Seega põhjus on soolises kuuluvuses.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
23.06.2026 22:48:11
|
|
|
Ta ei ole president. Ta oli ja on bürokraat. Presidendiks sai ta ka sisuliselt lihtsalt lambist. Ilma selleta oleks ta lihtne juhtiv eurobürokraat kusagil Euroopa Liidu institutsioonides. Pärast presidendiks olemist maandus pehmelt nagu poliitikutele ja poliitikulaadsetele toodetele kombeks, kuna piisavalt noor ja veidi vara pensionile minna.
Tema ametiaeg oli suhteliselt tihkelt piinlikke momente täis, kuna tal puudus varasem kokkupuude poliitikaga ja tihti reageeris subjektiivsel tasandil.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
23.06.2026 22:55:00
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Ta ei ole president. Ta oli ja on bürokraat. Presidendiks sai ta ka sisuliselt lihtsalt lambist. Ilma selleta oleks ta lihtne juhtiv eurobürokraat kusagil Euroopa Liidu institutsioonides. Pärast presidendiks olemist maandus pehmelt nagu poliitikutele ja poliitikulaadsetele toodetele kombeks, kuna piisavalt noor ja veidi vara pensionile minna.
Tema ametiaeg oli suhteliselt tihkelt piinlikke momente täis, kuna tal puudus varasem kokkupuude poliitikaga ja tihti reageeris subjektiivsel tasandil. |
Absoluutselt, kuid see ei seleta, milles seisneb Eesti rahva lõhestamine ja "rõvedalt woke" olemine.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.06.2026 23:10:32
|
|
|
| degrass kirjutas: |
| PS. isiku ründamine argumendiga "sulle ajupestud berliinis" on alati vihje sellele, et midagi tegelikult öelda ei ole. Seega põhjus on soolises kuuluvuses. |
see on just põhjendatud väide, kuna normaalselt funktsioneeriva ajuga isik peaks aduma, et tegu on selgelt ebapopulaarse ikikuga aletes presidendiks määramist (mitte valimist)
Selle asemel aga hakatakse siin rääkima vikerkaarest ja soost ja rabast.
Ja siis veel nõuda siin "põhjendamist"
Inimene peab enda jaoks ikka ise asjad selgeks mõtlema, mitte keegi teine ei ütle, mis teha ja mis mõelda.
Kui pärsiselt Eesti ühiskondlikus elus osaleksid, ehk oleks su arusaamad ehk midagi muud, kui kusagil kaugel maal eesti eluolu kohte lugeda ja lugusid kuulda. Mine tea, võib nii olla ja võib ka mitte olla. Teoretiseerin.
PS: Kui sulle Kersti meeldib, pole ka probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
23.06.2026 23:13:38
|
|
|
| degrass kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
Ta ei ole president. Ta oli ja on bürokraat. Presidendiks sai ta ka sisuliselt lihtsalt lambist. Ilma selleta oleks ta lihtne juhtiv eurobürokraat kusagil Euroopa Liidu institutsioonides. Pärast presidendiks olemist maandus pehmelt nagu poliitikutele ja poliitikulaadsetele toodetele kombeks, kuna piisavalt noor ja veidi vara pensionile minna.
Tema ametiaeg oli suhteliselt tihkelt piinlikke momente täis, kuna tal puudus varasem kokkupuude poliitikaga ja tihti reageeris subjektiivsel tasandil. |
Absoluutselt, kuid see ei seleta, milles seisneb Eesti rahva lõhestamine ja "rõvedalt woke" olemine. |
Sa vist ei jälginud seda EOK saagat?
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
23.06.2026 23:17:59
|
|
|
Ta midagi ilmselt jälgis, kuid kaugel maal olles jäi siiski miskit arusaamatuks
Hinnangud on tal hästi meelde jäänud, muud ilmselt mitte.
| degrass kirjutas: |
| Seega probleem on ikkagi soos ja, et naine julges vanameeste saunaklubile vastu hakata? |
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
23.06.2026 23:28:50
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Sa vist ei jälginud seda EOK saagat? |
Kas õige vastus on 728k?
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
23.06.2026 23:35:54
|
|
|
Ei. Ta ei saanud EOKs oma tööga hakkama, kuna ta ei olnud spordi siseeluga Eestis absoluutselt kursis ega ka kokku puutunud kunagi. Selle tõttu rikkus ta EOK juhitvtasandil väga paljude alaliitudega suhted. Viimaseks piisaks sai Sildarude saaga, kus ta läks jälle oma emotsioonidega lappama ning tuli lõpuks umbusaldus ära. Woke osa ongi selles, et ta süüdistab selles mingeid vanu mehi, kes ei salli naisi. Reaalsus muidugi on midagi muud.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
24.06.2026 00:15:23
|
|
|
Tagantjärgi muidugi selgus, et Tõnis Sildaru osas oli tal õigus.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
24.06.2026 00:17:45
|
|
|
Betamax, sa kirjeldad siin viimasel kahel aastal toimunut, kuid teema on oluliselt vanem. Kui ta nii halb (saamatu) juht oli (eeldan, et see oli varem teada. Nagu ma aru saan, oli ta juba Presidendina halb), miks ta üldse valiti. Presidendi valis Riigikogu. Seega ei saanud Riigikogu oma tööga hakama. Kuna peeglisse nad vaadata ei suuda, tuleb kedagi teist süüdistada. Korrektne argumentatsioon siin oleks, nagu näiteks eespool kirjutasid.
See Eesti rahva lõhestamine ja "rõvedalt woke" olemine on puhtalt kajakambrist pärit lööklaused, mitte argumentatsioon.
Ühest küljest soovitakse, et arvamust tolereeritakse, kuid jumal hoidku, kui keegi midagi muud öelda julgeb. Seega, kui midagi öelda ei ole, rünnatakse isikut. Antud juhul naiseks olemist.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
|