Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika 2026 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 19.06.2026 12:29:47 vasta tsitaadiga

Pseudoteema.
Valimised ju lähenevad.
Arvan, et kui venelaste integratsioon oleks kunagi tõsiselt päevakorras olnud, ei oleks meil seda vestlust siin.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greaper
HV kasutaja
greaper

liitunud: 27.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2026 12:33:52 vasta tsitaadiga

Just nimelt
_________________
Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception".
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2026 12:41:22 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Pseudoteema.
Valimised ju lähenevad.
Arvan, et kui venelaste integratsioon oleks kunagi tõsiselt päevakorras olnud, ei oleks meil seda vestlust siin.
Me oleme täpselt selles olukorras, nagu me oleme. Oleks on poleks, nagu öeldakse, ajalugu muuta ei saa, saame vaid otsustada, kuidas praegu käitume. Ja haridusminister suutis taaskord lati alt läbi joosta.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.06.2026 12:55:01 vasta tsitaadiga

Jah ärme lähe kakskeelseks icon_lol.gif Samas see oli suisa ju eraldi sisu tootmine thumbs_down.gif
Ma tibla ei oska rääkida seega nad reeglina on sunnitud rääkima inglise/eesti keele segakeelt...
saksa keelt pole kohanud icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2026 13:01:43 vasta tsitaadiga

On see teile üllatus?
Jeesti 2% on ju kogu aeg kakskeelset riiki soovinud, isegi valimiskampaanias oli see ära märgitud. icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2026 13:13:53 vasta tsitaadiga

Mingi lömitamine venelaste ees käimas
https://arvamus.delfi.ee/artikkel/120588396/juhtkiri-kaitseminister-habenes-narvas-eesti-julgeolekuvajadusi-ebavajalik-norkuse-mark

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.06.2026 13:22:08 vasta tsitaadiga

No E200 kindlasti mitte, aga see Kallas küll. Ma ei saa seni aru kuidas tal raha üle jäi...oleks tasunud ju keeleõpet need koolid täis punnitada.

Selle keeleõppeha vist muidugi jant veel see, et mingi MTÜ teeb lihtsalt raha ja loogika ei muutu...10 aastat õpet, aga ikka keelt ei oska.
Kuskil saates rääkis, et kõige efektiivsem vii sisuliselt sohu ja tee elulist õpet, siis jääb midagi külge nn sund rääkida.
Hetkel selle sunniga nirud lood. Lisaks see valdade liitumine on mõnelpool loonud olukorra, et täiesti estimeelsed said kinga ja umbkeelsed narvast asemel... Ehk narva ümbruses see liitumine poleks üldse tohtinud toimuda.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2026 14:13:25 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mingi lömitamine venelaste ees käimas
https://arvamus.delfi.ee/artikkel/120588396/juhtkiri-kaitseminister-habenes-narvas-eesti-julgeolekuvajadusi-ebavajalik-norkuse-mark

See võis suht piinlik üritus olla icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.06.2026 14:19:15 vasta tsitaadiga

No mis teha kui võrus said sisuliselt "tühjast" kohast molli. Laskeala eluaeg olnud ja nüüd kaitsevad mingid uhuud metsa...

Bürokraatia ja õigusriik nii vägev, et midagi tehtud ei saa icon_mad.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2026 16:04:39 vasta tsitaadiga

Uhuud metsa...uus põlvkond icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 19.06.2026 23:22:32 vasta tsitaadiga

https://arvamus.delfi.ee/artikkel/120592182/raul-tokke-rank-lugu-sinu-elu-ja-247-tooajaga-pingutus-on-riigi-silmis-vaart-vaid-50-eurot-kuus?navTime=1781900371039

Häbiväärne thumbs_down.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 20.06.2026 14:40:52 vasta tsitaadiga

Hariduspoliitika teemal, mida külvad, seda lõikad
https://www.delfi.ee/artikkel/120592291/video-elva-gumnaasiumi-opetajad-tousid-valla-esindaja-kone-ajal-aktusel-pusti-ja-lahkusid-protestiks
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.06.2026 15:46:47 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Hariduspoliitika teemal, mida külvad, seda lõikad
https://www.delfi.ee/artikkel/120592291/video-elva-gumnaasiumi-opetajad-tousid-valla-esindaja-kone-ajal-aktusel-pusti-ja-lahkusid-protestiks

Hea idee saata kohalik broiler juttu vestma ja siis hala mis nüüd juhtus icon_lol.gif thumbs_up.gif

Ühes väikses omavalitsuses on kontrolle/arvajaid rohkem kui eales varem...
Ehk nendes võimumängudes ikka kohalik kannatajaks.


viimati muutis Magic 20.06.2026 15:56:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2026 15:50:59 vasta tsitaadiga

see totakas irve näos peegeldab hästi mõttemaailma
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 22.06.2026 17:13:36 vasta tsitaadiga

Juba eputavad https://www.delfi.ee/artikkel/120592677/video-ja-fotod-eestisse-joudis-esimene-keskmaa-ohutorjesusteem-pevkur-see-ei-ole-mingi-tolmuimeja
Üks odav droonikene ja kaputt, pidades silmas tänast väidet, et venemaa suudab miljon odavat droonikest aastas toota.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 17:26:06 vasta tsitaadiga

Ma ka ei saa aru, kes tema elektoraat on? Siinsed mehed, naised? Retrobestile muidugi sobib icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 19:59:34 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Juba eputavad https://www.delfi.ee/artikkel/120592677/video-ja-fotod-eestisse-joudis-esimene-keskmaa-ohutorjesusteem-pevkur-see-ei-ole-mingi-tolmuimeja
Üks odav droonikene ja kaputt, pidades silmas tänast väidet, et venemaa suudab miljon odavat droonikest aastas toota.

Ukrainas on enamus neid IIRIS-T süsteemidest pihta saanud ja hävinenud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.06.2026 20:09:47 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Juba eputavad https://www.delfi.ee/artikkel/120592677/video-ja-fotod-eestisse-joudis-esimene-keskmaa-ohutorjesusteem-pevkur-see-ei-ole-mingi-tolmuimeja
Üks odav droonikene ja kaputt, pidades silmas tänast väidet, et venemaa suudab miljon odavat droonikest aastas toota.

Häda kui ostetakse ja häda kui ei osteta rofl.gif
Oli see siis õige otsus või mitte, mis meie foorumi eksperdid arvavad?

Vahet pole millise erakonna minister oleks, ikkagi sätivad pildile ja kui ei läheks siis keegi ikkagi viriseks, et kus minister on icon_lol.gif

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 21:14:07 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ma ka ei saa aru, kes tema elektoraat on? Siinsed mehed, naised? Retrobestile muidugi sobib icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif


Peeter Koppel ju.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 21:46:40 vasta tsitaadiga

Mis kell Peetril käel on?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 23.06.2026 01:03:16 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
jägaja kirjutas:
Juba eputavad https://www.delfi.ee/artikkel/120592677/video-ja-fotod-eestisse-joudis-esimene-keskmaa-ohutorjesusteem-pevkur-see-ei-ole-mingi-tolmuimeja
Üks odav droonikene ja kaputt, pidades silmas tänast väidet, et venemaa suudab miljon odavat droonikest aastas toota.

Häda kui ostetakse ja häda kui ei osteta rofl.gif
Oli see siis õige otsus või mitte, mis meie foorumi eksperdid arvavad?

Vahet pole millise erakonna minister oleks, ikkagi sätivad pildile ja kui ei läheks siis keegi ikkagi viriseks, et kus minister on icon_lol.gif


Teatud lendavate objektide maha võtmiseks on ju tore, kuid Ukrainas nähtava praktika põhjal odavate drooniparvedega see võistelda ei suuda.

tsitaat:
Eestisse esimene keskmaa õhutõrjesüsteem IRIS-T. See võimaldab maha võtta 20 kilomeetri kõrgusel ja 40 kilomeetri kaugusel asuvaid sihtmärke.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2026 12:41:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Õhuväe ülem brigaadikindral Rivo Valge märkis esmaspäeval Ämari lennubaasis õhutõrjesüsteemi tutvustusel, et süsteem tagab kaitse eelkõige lennukite, tiibrakettide ja kopterite vastu, kuid droonide ja muude ohtudega peavad tegelema need üksused, kes paiknevad keskmaa õhutõrjesüsteemi ümber.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2026 13:07:41 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1610061145/alar-karis-teatas-et-ei-kandideeri-teiseks-ametiajaks-presidendiks
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 23.06.2026 13:20:18 vasta tsitaadiga

Ei ole j mötet kandideerida, kui on teada, et oravad seda ei soovi, ni t neil on häälteenamus
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2026 13:22:29 vasta tsitaadiga

Ootame siis pudru mägesid ja piima jõgesid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 23.06.2026 14:20:24 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://www.err.ee/1610061145/alar-karis-teatas-et-ei-kandideeri-teiseks-ametiajaks-presidendiks


Kersti for the win thumbs_up.gif

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.06.2026 14:49:35 vasta tsitaadiga

See memm ei saa õnneks ka peale makstes
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.06.2026 14:56:34 vasta tsitaadiga

Reinsalu juba hädaldab. Kindlasti ei ole tegemist Karise enda isikliku otsusega. Samasuguse arvamuse oleks ta avaldanud ka siis kui Karis oleks jätkanud. Kogu selle taustal on kõige olulisem ikkagi enda parteid upitada. Eestis on kindlasti ka teisi sobivaid inimesi aga parteid otsivad ennekõike endale sobivat presidenti ja sellega tegeleb ka Reinsalu.
https://www.err.ee/1610061691/reinsalu-koalitsioon-tegeles-pikalt-karise-survestamisega
Tüürib koos oma Isamaaga samasugusesse liigasse koos teiste parteidega.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 23.06.2026 16:23:55 vasta tsitaadiga

ei tüüri nad kuhugile samasse liigasse, juba kõik on samas liigas.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2026 16:45:16 vasta tsitaadiga

bugbrake, populism nii töötabki paraku.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2026 19:26:36 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
Tanel kirjutas:
https://www.err.ee/1610061145/alar-karis-teatas-et-ei-kandideeri-teiseks-ametiajaks-presidendiks


Kersti for the win thumbs_up.gif

Häbi peaks olema isegi kanditaatuuri üles seada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 23.06.2026 19:29:53 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Plin500 kirjutas:
Tanel kirjutas:
https://www.err.ee/1610061145/alar-karis-teatas-et-ei-kandideeri-teiseks-ametiajaks-presidendiks


Kersti for the win thumbs_up.gif

Häbi peaks olema isegi kanditaatuuri üles seada


Mis teema selle Kerstiga on?

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2026 19:42:13 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Plin500 kirjutas:
Tanel kirjutas:
https://www.err.ee/1610061145/alar-karis-teatas-et-ei-kandideeri-teiseks-ametiajaks-presidendiks


Kersti for the win thumbs_up.gif

Häbi peaks olema isegi kanditaatuuri üles seada


Mis teema selle Kerstiga on?


Teda ei armastata eriti.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2026 19:45:47 vasta tsitaadiga

Reform on ta ainus fanclub.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 23.06.2026 19:55:16 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
degrass kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Plin500 kirjutas:
Tanel kirjutas:
https://www.err.ee/1610061145/alar-karis-teatas-et-ei-kandideeri-teiseks-ametiajaks-presidendiks


Kersti for the win thumbs_up.gif

Häbi peaks olema isegi kanditaatuuri üles seada


Mis teema selle Kerstiga on?


Teda ei armastata eriti.


Ei armastata, kuna Kersti on naise nimi? Krisjanil seega seda probleemi ei oleks?

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2026 20:03:13 vasta tsitaadiga

degrass, naiseksolemisega pole mingit probleemi.
Ta on lihtsalt rõvedalt woke ja Eesti rahvast lõhestanud oma käitumisega.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 23.06.2026 20:35:10 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
degrass, naiseksolemisega pole mingit probleemi.
Ta on lihtsalt rõvedalt woke ja Eesti rahvast lõhestanud oma käitumisega.


Seega probleem on ikkagi soos ja, et naine julges vanameeste saunaklubile vastu hakata?

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2026 22:10:56 vasta tsitaadiga

degrass, soos absoluutselt pole probleem, nagu olen korduvalt rõhutanud.
Probleem on Eesti rahva lõhestamises.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 23.06.2026 22:14:07 vasta tsitaadiga

Kui sulle ajupestud berliinis nii paistab, ju siis nii on.

Tallinna Ülikoolis selgitataks Kersti olemust viisil,
tsitaat:
"Kabineti bürokraat" on kujundlik väljend ametniku kohta, kes on võõrandunud reaalelust ja inimeste tegelikest probleemidest. Ta eelistab bürokraatlike vormelite, reeglite ja paberimajanduse pimesi täitmist.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2026 22:37:46 vasta tsitaadiga

jägaja, thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 23.06.2026 22:40:11 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
degrass, soos absoluutselt pole probleem, nagu olen korduvalt rõhutanud.
Probleem on Eesti rahva lõhestamises.


Kui soos probleemi ei ole, siis ehk põhjendaksid lühidalt, milles seisneb Eesti rahva lõhestamine?
Mida tähendab "rõvedalt woke"?
See on sinu arvamus, mitte argumentatsioon, et probleem ei ole soolises kuuluvuses.

PS. ma ei mõtle siin aknal telefoniga lehvitamist või "sõna on vaba" kirjaga riietuseset. Mulle ei meenu, et keegi oleks siin kunagi siuliselt ära põhjendanud, miks ta oli halb president.

PPS. isiku ründamine argumendiga "sulle ajupestud berliinis" on alati vihje sellele, et midagi tegelikult öelda ei ole. Seega põhjus on soolises kuuluvuses.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2026 22:48:11 vasta tsitaadiga

Ta ei ole president. Ta oli ja on bürokraat. Presidendiks sai ta ka sisuliselt lihtsalt lambist. Ilma selleta oleks ta lihtne juhtiv eurobürokraat kusagil Euroopa Liidu institutsioonides. Pärast presidendiks olemist maandus pehmelt nagu poliitikutele ja poliitikulaadsetele toodetele kombeks, kuna piisavalt noor ja veidi vara pensionile minna.
Tema ametiaeg oli suhteliselt tihkelt piinlikke momente täis, kuna tal puudus varasem kokkupuude poliitikaga ja tihti reageeris subjektiivsel tasandil.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 23.06.2026 22:55:00 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ta ei ole president. Ta oli ja on bürokraat. Presidendiks sai ta ka sisuliselt lihtsalt lambist. Ilma selleta oleks ta lihtne juhtiv eurobürokraat kusagil Euroopa Liidu institutsioonides. Pärast presidendiks olemist maandus pehmelt nagu poliitikutele ja poliitikulaadsetele toodetele kombeks, kuna piisavalt noor ja veidi vara pensionile minna.
Tema ametiaeg oli suhteliselt tihkelt piinlikke momente täis, kuna tal puudus varasem kokkupuude poliitikaga ja tihti reageeris subjektiivsel tasandil.


Absoluutselt, kuid see ei seleta, milles seisneb Eesti rahva lõhestamine ja "rõvedalt woke" olemine.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 23.06.2026 23:10:32 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
PS. isiku ründamine argumendiga "sulle ajupestud berliinis" on alati vihje sellele, et midagi tegelikult öelda ei ole. Seega põhjus on soolises kuuluvuses.


see on just põhjendatud väide, kuna normaalselt funktsioneeriva ajuga isik peaks aduma, et tegu on selgelt ebapopulaarse ikikuga aletes presidendiks määramist (mitte valimist)
Selle asemel aga hakatakse siin rääkima vikerkaarest ja soost ja rabast.
Ja siis veel nõuda siin "põhjendamist"
Inimene peab enda jaoks ikka ise asjad selgeks mõtlema, mitte keegi teine ei ütle, mis teha ja mis mõelda.

Kui pärsiselt Eesti ühiskondlikus elus osaleksid, ehk oleks su arusaamad ehk midagi muud, kui kusagil kaugel maal eesti eluolu kohte lugeda ja lugusid kuulda. Mine tea, võib nii olla ja võib ka mitte olla. Teoretiseerin.

PS: Kui sulle Kersti meeldib, pole ka probleemi.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2026 23:13:38 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Betamax kirjutas:
Ta ei ole president. Ta oli ja on bürokraat. Presidendiks sai ta ka sisuliselt lihtsalt lambist. Ilma selleta oleks ta lihtne juhtiv eurobürokraat kusagil Euroopa Liidu institutsioonides. Pärast presidendiks olemist maandus pehmelt nagu poliitikutele ja poliitikulaadsetele toodetele kombeks, kuna piisavalt noor ja veidi vara pensionile minna.
Tema ametiaeg oli suhteliselt tihkelt piinlikke momente täis, kuna tal puudus varasem kokkupuude poliitikaga ja tihti reageeris subjektiivsel tasandil.


Absoluutselt, kuid see ei seleta, milles seisneb Eesti rahva lõhestamine ja "rõvedalt woke" olemine.

Sa vist ei jälginud seda EOK saagat?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 23.06.2026 23:17:59 vasta tsitaadiga

Ta midagi ilmselt jälgis, kuid kaugel maal olles jäi siiski miskit arusaamatuks

Hinnangud on tal hästi meelde jäänud, muud ilmselt mitte.
degrass kirjutas:
Seega probleem on ikkagi soos ja, et naine julges vanameeste saunaklubile vastu hakata?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 23.06.2026 23:27:40 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

Sa vist ei jälginud seda EOK saagat?


728k põhjus milles seisneb Eesti rahva lõhestamine ja "rõvedalt woke" olemine?

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika 2026 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.