Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika 2026 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 19.06.2026 12:29:47 vasta tsitaadiga

Pseudoteema.
Valimised ju lähenevad.
Arvan, et kui venelaste integratsioon oleks kunagi tõsiselt päevakorras olnud, ei oleks meil seda vestlust siin.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greaper
HV kasutaja
greaper

liitunud: 27.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2026 12:33:52 vasta tsitaadiga

Just nimelt
_________________
Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception".
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2026 12:41:22 vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Pseudoteema.
Valimised ju lähenevad.
Arvan, et kui venelaste integratsioon oleks kunagi tõsiselt päevakorras olnud, ei oleks meil seda vestlust siin.
Me oleme täpselt selles olukorras, nagu me oleme. Oleks on poleks, nagu öeldakse, ajalugu muuta ei saa, saame vaid otsustada, kuidas praegu käitume. Ja haridusminister suutis taaskord lati alt läbi joosta.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.06.2026 12:55:01 vasta tsitaadiga

Jah ärme lähe kakskeelseks icon_lol.gif Samas see oli suisa ju eraldi sisu tootmine thumbs_down.gif
Ma tibla ei oska rääkida seega nad reeglina on sunnitud rääkima inglise/eesti keele segakeelt...
saksa keelt pole kohanud icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2026 13:01:43 vasta tsitaadiga

On see teile üllatus?
Jeesti 2% on ju kogu aeg kakskeelset riiki soovinud, isegi valimiskampaanias oli see ära märgitud. icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2026 13:13:53 vasta tsitaadiga

Mingi lömitamine venelaste ees käimas
https://arvamus.delfi.ee/artikkel/120588396/juhtkiri-kaitseminister-habenes-narvas-eesti-julgeolekuvajadusi-ebavajalik-norkuse-mark

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.06.2026 13:22:08 vasta tsitaadiga

No E200 kindlasti mitte, aga see Kallas küll. Ma ei saa seni aru kuidas tal raha üle jäi...oleks tasunud ju keeleõpet need koolid täis punnitada.

Selle keeleõppeha vist muidugi jant veel see, et mingi MTÜ teeb lihtsalt raha ja loogika ei muutu...10 aastat õpet, aga ikka keelt ei oska.
Kuskil saates rääkis, et kõige efektiivsem vii sisuliselt sohu ja tee elulist õpet, siis jääb midagi külge nn sund rääkida.
Hetkel selle sunniga nirud lood. Lisaks see valdade liitumine on mõnelpool loonud olukorra, et täiesti estimeelsed said kinga ja umbkeelsed narvast asemel... Ehk narva ümbruses see liitumine poleks üldse tohtinud toimuda.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2026 14:13:25 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mingi lömitamine venelaste ees käimas
https://arvamus.delfi.ee/artikkel/120588396/juhtkiri-kaitseminister-habenes-narvas-eesti-julgeolekuvajadusi-ebavajalik-norkuse-mark

See võis suht piinlik üritus olla icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.06.2026 14:19:15 vasta tsitaadiga

No mis teha kui võrus said sisuliselt "tühjast" kohast molli. Laskeala eluaeg olnud ja nüüd kaitsevad mingid uhuud metsa...

Bürokraatia ja õigusriik nii vägev, et midagi tehtud ei saa icon_mad.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2026 16:04:39 vasta tsitaadiga

Uhuud metsa...uus põlvkond icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 19.06.2026 23:22:32 vasta tsitaadiga

https://arvamus.delfi.ee/artikkel/120592182/raul-tokke-rank-lugu-sinu-elu-ja-247-tooajaga-pingutus-on-riigi-silmis-vaart-vaid-50-eurot-kuus?navTime=1781900371039

Häbiväärne thumbs_down.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.06.2026 14:40:52 vasta tsitaadiga

Hariduspoliitika teemal, mida külvad, seda lõikad
https://www.delfi.ee/artikkel/120592291/video-elva-gumnaasiumi-opetajad-tousid-valla-esindaja-kone-ajal-aktusel-pusti-ja-lahkusid-protestiks
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.06.2026 15:46:47 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Hariduspoliitika teemal, mida külvad, seda lõikad
https://www.delfi.ee/artikkel/120592291/video-elva-gumnaasiumi-opetajad-tousid-valla-esindaja-kone-ajal-aktusel-pusti-ja-lahkusid-protestiks

Hea idee saata kohalik broiler juttu vestma ja siis hala mis nüüd juhtus icon_lol.gif thumbs_up.gif

Ühes väikses omavalitsuses on kontrolle/arvajaid rohkem kui eales varem...
Ehk nendes võimumängudes ikka kohalik kannatajaks.


viimati muutis Magic 20.06.2026 15:56:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2026 15:50:59 vasta tsitaadiga

see totakas irve näos peegeldab hästi mõttemaailma
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.06.2026 17:13:36 vasta tsitaadiga

Juba eputavad https://www.delfi.ee/artikkel/120592677/video-ja-fotod-eestisse-joudis-esimene-keskmaa-ohutorjesusteem-pevkur-see-ei-ole-mingi-tolmuimeja
Üks odav droonikene ja kaputt, pidades silmas tänast väidet, et venemaa suudab miljon odavat droonikest aastas toota.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 17:26:06 vasta tsitaadiga

Ma ka ei saa aru, kes tema elektoraat on? Siinsed mehed, naised? Retrobestile muidugi sobib icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 19:59:34 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Juba eputavad https://www.delfi.ee/artikkel/120592677/video-ja-fotod-eestisse-joudis-esimene-keskmaa-ohutorjesusteem-pevkur-see-ei-ole-mingi-tolmuimeja
Üks odav droonikene ja kaputt, pidades silmas tänast väidet, et venemaa suudab miljon odavat droonikest aastas toota.

Ukrainas on enamus neid IIRIS-T süsteemidest pihta saanud ja hävinenud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 20:09:47 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Juba eputavad https://www.delfi.ee/artikkel/120592677/video-ja-fotod-eestisse-joudis-esimene-keskmaa-ohutorjesusteem-pevkur-see-ei-ole-mingi-tolmuimeja
Üks odav droonikene ja kaputt, pidades silmas tänast väidet, et venemaa suudab miljon odavat droonikest aastas toota.

Häda kui ostetakse ja häda kui ei osteta rofl.gif
Oli see siis õige otsus või mitte, mis meie foorumi eksperdid arvavad?

Vahet pole millise erakonna minister oleks, ikkagi sätivad pildile ja kui ei läheks siis keegi ikkagi viriseks, et kus minister on icon_lol.gif

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 21:14:07 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ma ka ei saa aru, kes tema elektoraat on? Siinsed mehed, naised? Retrobestile muidugi sobib icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif


Peeter Koppel ju.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2026 21:46:40 vasta tsitaadiga

Mis kell Peetril käel on?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.06.2026 01:03:16 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
jägaja kirjutas:
Juba eputavad https://www.delfi.ee/artikkel/120592677/video-ja-fotod-eestisse-joudis-esimene-keskmaa-ohutorjesusteem-pevkur-see-ei-ole-mingi-tolmuimeja
Üks odav droonikene ja kaputt, pidades silmas tänast väidet, et venemaa suudab miljon odavat droonikest aastas toota.

Häda kui ostetakse ja häda kui ei osteta rofl.gif
Oli see siis õige otsus või mitte, mis meie foorumi eksperdid arvavad?

Vahet pole millise erakonna minister oleks, ikkagi sätivad pildile ja kui ei läheks siis keegi ikkagi viriseks, et kus minister on icon_lol.gif


Teatud lendavate objektide maha võtmiseks on ju tore, kuid Ukrainas nähtava praktika põhjal odavate drooniparvedega see võistelda ei suuda.

tsitaat:
Eestisse esimene keskmaa õhutõrjesüsteem IRIS-T. See võimaldab maha võtta 20 kilomeetri kõrgusel ja 40 kilomeetri kaugusel asuvaid sihtmärke.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika 2026 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.