Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika 2026 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 19.03.2026 11:29:13 vasta tsitaadiga

greaper kirjutas:
Kes parem valik oleks olnud kogu selle klounikarja seast, kes end poliitikuteks kutsuvad meil? JA pealegi palju su hääl tregelikult üldse loeb? Veits imelik pole, et mõni on terve perega riigikogus ja mõni nägu on nagu taasiseseisvumisest saadik igas riigikogu koosseisus sees icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

greaper, Hästi öeldud thumbs_up.gif. Ma vaatan ka, et varsti terve suguvõsa takkaotsa seal pudrukausi juures kui nii edasi läheb. Tegeld juba praegugi, isegi kui nimed pole samad ollakse riburada mööda sugulased.
Minnakse riigikokku ja oodatakse kuni sealt kirstu kukutakse, isegi pensionile ei taheta minna.
Ja pole võimalik nende ringkaitse tõttu vastu võtta otsust, et ollakse üks hooaeg ning asjaga lõpp. Ideaalis ei tohiks riigikogulased mingisse erafirmade juhatusse vms kuuluda, a'la 4a enne ja pärast riigikogus olemist.

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2026 11:49:19 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
Ideaalis ei tohiks riigikogulased mingisse erafirmade juhatusse vms kuuluda, a'la 4a enne ja pärast riigikogus olemist.
Kõigile üks ametiaeg pluss see reegel tähendaks, et Riigikogus ei oleks ühtegi juhtimiskogemusega inimest icon_lol.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2026 12:08:16 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Betamax kirjutas:
Ise te valisite nad sinna.

Ei, sina valisid need sinna.

Mina? Oma 1 häälega valisin nad kõik sinna? Krt, siis need e-valimised on tõesti häkitud.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 19.03.2026 13:26:07 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Longero kirjutas:
Ideaalis ei tohiks riigikogulased mingisse erafirmade juhatusse vms kuuluda, a'la 4a enne ja pärast riigikogus olemist.
Kõigile üks ametiaeg pluss see reegel tähendaks, et Riigikogus ei oleks ühtegi juhtimiskogemusega inimest icon_lol.gif

Et siis 4a õpitakse juhtima ja 8a juhitakse ve? Nojah-võibolla, nad pole 12 aastaga ka juhtimist ära õppinud... riik on kraavis rattad taevapoole, piilupart oli rongijuht, kes süüdi on ei teata icon_lol.gif

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.03.2026 17:18:25 vasta tsitaadiga

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120443343/riigikogu-kantselei-direktor-vallandatud-ametnik-proovis-end-meedias-puhtaks-pesta


Spoiler Spoiler Spoiler


tsitaat:
Mitte keegi ei öelnud, et laske Piia Schults lahti?
Mulle ei meenu küll ühtegi vestlust, kus seda oleks otseselt öeldud. Kindlasti ei ole olnud mingisugust poliitilist survestamist, et inimene lahti lastaks. See on puhtalt haldusorgani ametnike otsus.


Jäi silma kaks asja, ametniku nime on hoitud teadlikult salajas, isegi küsimise peale ei peetud poliitikute poolt vajalikuks nime avalikustada. Ka vallandamise järgses artiklis oli nimi ajakirjanike poolt välja ütlemata, kuna tegu polnud avaliku elu tegelasega.
Täna siis otsene juht räägib juba avalikult vallandatud isikut isikustatud nimega.

tsitaat:
Kas ta oli esimene inimene, kelle te olete pidanud lahti laskma?
Pigem mitte.



tsitaat:
Mis tunne seda teha on?
Selles asjas tunnen, et see on avalikule sektorile positiivne nähtus, kui suudame madala kvaliteediga tööd tegeva inimese ära saata.

Jäi artiklitest silma, et antud isik oli, kui ei eksi, 33 aastat töötanud antud ametikohal. 33 aasta madalakvaliteedilist tööd?!
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2026 17:59:10 vasta tsitaadiga

Keegi oli vaja lihtsalt avalikult risti lüüa. icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 19.03.2026 17:59:27 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120443343/riigikogu-kantselei-direktor-vallandatud-ametnik-proovis-end-meedias-puhtaks-pesta


Spoiler Spoiler Spoiler


tsitaat:
Mitte keegi ei öelnud, et laske Piia Schults lahti?
Mulle ei meenu küll ühtegi vestlust, kus seda oleks otseselt öeldud. Kindlasti ei ole olnud mingisugust poliitilist survestamist, et inimene lahti lastaks. See on puhtalt haldusorgani ametnike otsus.


Jäi silma kaks asja, ametniku nime on hoitud teadlikult salajas, isegi küsimise peale ei peetud poliitikute poolt vajalikuks nime avalikustada. Ka vallandamise järgses artiklis oli nimi ajakirjanike poolt välja ütlemata, kuna tegu polnud avaliku elu tegelasega.
Täna siis otsene juht räägib juba avalikult vallandatud isikut isikustatud nimega.

tsitaat:
Kas ta oli esimene inimene, kelle te olete pidanud lahti laskma?
Pigem mitte.



tsitaat:
Mis tunne seda teha on?
Selles asjas tunnen, et see on avalikule sektorile positiivne nähtus, kui suudame madala kvaliteediga tööd tegeva inimese ära saata.

Jäi artiklitest silma, et antud isik oli, kui ei eksi, 33 aastat töötanud antud ametikohal. 33 aasta madalakvaliteedilist tööd?!
tegelikult on see bürokratiamasinale üsna omane, et hoitakse tööl ja lahti ei lasta ehki põhjust oleks
alles siis kui patuoinast tarvis ülejäänutel nugava äraolemise muretuks jätkumiseks, vaat siis lastakse lahti
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2026 18:37:44 vasta tsitaadiga

Süüdlast ei otsita. Süüdlane määratakse icon_exclaim.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2026 21:40:28 vasta tsitaadiga

630 kirjutas:

Absoluutselt nõus sellega, et rahvasaadikud oma tööd ei teinud. Aga see teine pool. Keegi ei teinud kedagi patuoinaks (v.a Isamaa kõva kisa). Kui ikka tuvastati, et see ametnik oli see, kes muudatuse ellu viis ilma, et ootus oli - siis tuli ootus järelikult ju kuskilt mujalt. Sa tahaks omale sellist töötajat? Asi pole patuoinaks olemises, asi ongi natuke midagi muud. Kui sa viid sisse suht kahtlaseid muudatusi, millest keegi veel otseselt kahtlaselt kasu saab siis ...
Ei usu, et seal mingi mõistlik selgitus oli, et miks seda tehti. Muidu oleks keegi kaasta tõmmatud (kui oleks poliitiline tellimus olnud). Hetkel on ka ametniku tegutsemine ikka rohkem kui kahtlane (ehk kelle huvides).


Ei ole mina kusagilt lugenud viidet, et tema selle "muudatuse" "sisse viis". Viga, mida ta tegi, oli täpselt see mille kõik ülejäänud antud teksti lugenud tegid - jättis vigase lause, mida poleks selles versioonis enam olema pidanud, märkamata.

Kas jättis märkamata kogemata, meelega või heameelega, see sõltub juba paranoilisuse astmest, eks ole, aga tema seda lauset sinna ometi ei kirjutanud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 19.03.2026 21:50:13 vasta tsitaadiga

Tõsi, eeldasin seda kuidagi automaatselt.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.03.2026 22:20:41 vasta tsitaadiga

Lause viis sisse rahmin ametnik.Ligi aga ei vastuta.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2026 22:33:10 vasta tsitaadiga

kirjutas:
Riigikogule ettepanek jätta ära aktsiisitõusud
Istungil võttis valitsus muu hulgas vastu eelnõud, millega kiirendavad kohtumenetlust, ajakohastavad relvaseadust, loovad õigusliku raamistiku tuumaenergia kasutamiseks ning tühistavad kütuseaktsiisi tõusu, mis oleks 1. mail pidanud kehtima hakkama.

Otsus puudutab aktsiisitõuse bensiinile ja diislikütusele, kütteõlidele ning maagaasile ja elektrile. Näiteks hoiab see nii bensiini kui diislikütuse hinna ligi 4 senti liitri kohta madalamana. See aitab leevendada kütuse maailmaturu hinnatõusu mõju lõpptarbijale, teatas valitsus.

Aktsiisitõusu ärajätmine toob kaasa riigieelarve tulude vähenemise – hinnanguliselt umbes 36 miljonit eurot 2026. aastal ja 20 miljonit eurot 2027. aastal.

Katteallikad selguvad pärast rahandusministeeriumi kevadise majandusprognoosi avaldamist 2. aprillil. Sellele tuginedes saab valitsus teha edasisi otsuseid. Eesmärk on püsida 2026. aastal kokku lepitud eelarvepuudujäägi piires, mis on 4,5% sisemajanduse koguproduktist.


Ma saan vist väga valesti aru...
Aktsiisitõusu ära jätmisele vaja leida katteallikas. Samas hindade hüppeline tõus toob palju suurema osa käibemaksuna.
Või ma saan valesti aru, et summa summaarum ollakse plussis, samas rahvalt nii kui nii võtta pole... Ok ok, aktsiisi maksab firma ja keerab selle oma marginaalile.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2026 22:39:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Aktsiisitõusu ära jätmisele vaja leida katteallikas

hind on nii kõrge, et riik teenib juba käibemaksult vast rohkem kui sellelt aktsiisitõusult
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2026 08:16:25 vasta tsitaadiga

jeesus188, sa saad samas mahus aru, järelikult pole ma veel täitsa lolliks jäänud sellist hülge möla lugedes....
Või nemad ei saa aru, et hetkel jookseb jõhkralt plussi peale ja ei pea selle miinuse pärast vahutama ja võiks teha nagu päris tööd vahelduseks icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.03.2026 09:27:41 vasta tsitaadiga

No kütuse pealt võib ju rohkem sisse tulle, teisest kohast läheb aga korralikult minema
https://www.postimees.ee/8436704/peoarve-kaes-vaata-mille-peale-kulutas-rmk-133-000-eurot

See on ka hea,
tsitaat:
«Lähenesime nii toitlustuse kui ka meelelahutuse korraldamisele kuluteadlikult: küsisime ja otsisime soodsamaid lahendusi, vähendasime pakutavate toidukoguste mahtu ning loobusime sealhulgas mitmetest loovlahendusega pakutud lisavõimalustest, kuna need ei olnud ürituse kordaminekuks hädavajalikud,» kommenteeris RMK personalijuht Signe Vaks Postimehele, jättes mulje, justkui oleks RMK, hoolimata Jolose võetud viiekohalisest summast, osaliselt ise ürituse korraldamise ära korraldanud.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2026 09:34:47 vasta tsitaadiga

Maksumaksja raha riiigaadlil nii hea kulutada beer_yum.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2026 15:36:44 vasta tsitaadiga

Kitsastes oludes aitavad sellised tellimused vastava sektori ettevõtlust.. see raha tuli tagasi ringlusse.

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/120443321/metsik-lobi-iii-osa-neid-tuleb-utsitada-ja-kiirendada-nende-tegevust-teadlased-kisti-metsasotta

hea sari mis kirjeldab " kuidas asjad käivad ".

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 21.03.2026 11:36:56 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609973340/tonis-saarts-reformierakond-muub-meile-tulevikuvisiooni-pahe-udukogu

tsitaat:
Paari nädala eest käis Reformierakond suurejooneliselt välja oma visioonidokumendi, milles sedastati, et Eesti tulevikuedu võtmeks on tehisintellekti tõhus rakendamine. Avalikkuses järgnes sellele teemapüstitusele vaikus ja mõne päeva pärast oldi see suuresti juba unustatud.


tsitaat:
Reformierakonna paari aastakümne taguses visioonis oli ka selge programm, kuidas viie jõukaima Euroopa riigi hulka jõuda, seda läbi maksude langetamise ja soodsa ettevõtluskeskkonna. Reformierakonna nüüdses tehisintellekti visioonidokumendis me seevastu konkreetseid samme peaaegu ei kohta: mida peab siin tegema riik, mida erasektor, mida kodanikud, et Eesti oleks kümne aasta pärast tehistaibu rakendamisel võitjate poolel ja maailmas esirinnas?


tsitaat:
Toimuv on tegelikult ka lakmustestiks Reformierakonna ühiskonnatajule. Kas nad ikka panid tähele piinlikku ja nõutut vaikust, mis nende uhke manifesti väljakäimisele järgnes, või jätkavad samas vaimus? Kui viimast, siis ilmselt näeme ka Reformierakonna valimisprogrammis hulga uhkeid tehisarulubadusi, millega ei suhestu veel valijad ja milles ei näe ohtu konkurendid. Põrumine valimistel on nii kindlustatud.


Olematu tahe midagi päriselt otsustada ja teha on asja nimetus. Rasked ning ebapopulaarsed valikud, selle asemel aga jookseme pea laiali ringi ning muudame iga nädal oma suunda seoses tulevate valimistega, küll maksude, küll poliitika osas.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.03.2026 13:31:49 vasta tsitaadiga

Valides oravad = riiki juhib edaspdi Ai
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 22.03.2026 13:46:26 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609974519/tallinna-koalitsioon-taidab-ariuhingute-noukogusid-oma-parteide-liikmetega

Toiduahel või mis see oligi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2026 19:53:07 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609971917/hussari-sonul-ei-ole-riigikogu-juhatus-nouniku-vallandamisega-seotud
Loomulikult E200 kiunub selle tööle ennistamise pärast...

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greaper
HV kasutaja
greaper

liitunud: 27.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2026 10:22:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

https://www.err.ee/1609974519/tallinna-koalitsioon-taidab-ariuhingute-noukogusid-oma-parteide-liikmetega

Toiduahel või mis see oligi.


Ära nüüd hakka, kohe siin poisid tulevad ja selgitavad kuidas praegu on igati ok ja isegi vajalik, sest isamaa on ju hoopis teistsugune ja teeb seda vaid ainult tallinnlaste heaks icon_lol.gif . Ennem oli paha paha, kahju, et Reinsalu seda lubadust notari juures ei allkirjastanud, kuidas keskerakondlik hunjaa saab tallinnas lõpetatud, nüüd on nõukogus ja puha icon_lol.gif

_________________
Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception".
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2026 14:08:47 vasta tsitaadiga

Koalitsioon (ekre ja) isamaaga tagab venekeelse koolihariduse (taastamise?).
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 23.03.2026 14:10:15 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609975116/kasiinoseaduse-vea-tottu-vallandatud-ametnik-kavatseb-otsuse-vaidlustada

See otsus, mis sealt lõpuks tuleb, saad olema pretsedent. Toetan. thumbs_up.gif

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.03.2026 14:29:58 vasta tsitaadiga

Kohtusse icon_lol.gif
Ja suures pildis hingetraumade eest mitte töö.
Sellist asja soosida on sama kui neile õlitehase vaidlustanud roheuhuudele kaasaelada thumbs_down.gif

Menetlused on niigi aeglased... kui ei jõua tööd teha tulevad nooremad
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.03.2026 15:34:02 vasta tsitaadiga

Macic
Töötad samas asutuses 30 kirjutan sõnadega kolmkümmend + aastat ja esimese eksimusega saad kinga icon_rolleyes.gif
Õiglane?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2026 15:37:43 vasta tsitaadiga

Kindlasti mitte, kui seal taga midagi ei olnud millest ei räägita.
Samas, kes tahaks, et teda ennistataks tööle asutusse, kus suhtumine sinusse on selline? Mis tööd sa sellises õhkkonnas enam teed?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2026 15:57:15 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Kindlasti mitte, kui seal taga midagi ei olnud millest ei räägita.
Samas, kes tahaks, et teda ennistataks tööle asutusse, kus suhtumine sinusse on selline? Mis tööd sa sellises õhkkonnas enam teed?


See on natuke peenem skeem vist. Saad kogu illegaalselt vabastatud aja eest miski hüvitise ja ennistatakse tööle. Siis võid avalduse lauale panna ja hüvitis jääb ikka alles. Vahepeal ei keela keegi mingit muud tööd teha.
Kuigi asi on ka põhimõttes kui ikka liiga tehti. Kas ja mil määral, seda ei oska mina öelda. Ma ei tea ju mis selle inimese tööülesanded ja vastutus on. Kuigi panna üks väike mutrike vastutama ministeeriumi ja riigikogu töö eest on pehmelt öeldes kummaline.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.03.2026 16:39:49 vasta tsitaadiga

Noh, juht ei saa ju vastutust võtta, jääks oma magusast kohast ilma.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greaper
HV kasutaja
greaper

liitunud: 27.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2026 16:42:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Noh, juht ei saa ju vastutust võtta, jääks oma magusast kohast ilma.


Ometi tondid lobistavad päevast päeva, et nende suur palk ja hyvitised/preemiad kõik ju ainult selle pärast, et vastutus nii nii suur icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception".
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2026 16:51:17 vasta tsitaadiga

Ma laseks end ennistada tööle. Seejärel tiksuks niisama seal, kuni koondatakse ja 30+ aasta eest saab korraliku hüvitise. Vaevalt, et keegi enam vallandada julgeks pärast seda jama icon_lol.gif
Pmst win-win.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.03.2026 16:57:10 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ma laseks end ennistada tööle. Seejärel tiksuks niisama seal, kuni koondatakse ja 30+ aasta eest saab korraliku hüvitise. Vaevalt, et keegi enam vallandada julgeks pärast seda jama icon_lol.gif
Pmst win-win.

icon_lol.gif
Nojah, seda ka näinud omavalitsuses/sihtasutuses...tegin IT praktikat. Kinga saama pidanud töötaja pandi hoopis kõrgemale kohale tiksuma.

//

Eks taust pole seal hull töötegemine vaid pigem vastutus... kui töötaja ületunde ei teinud on ka raske rääkida suuremast koormusest...
Nüüd minnakse hoopis emotsionaalset traumat teesklema thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2026 17:17:21 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:

Nojah, seda ka näinud omavalitsuses/sihtasutuses...tegin IT praktikat. Kinga saama pidanud töötaja pandi hoopis kõrgemale kohale tiksuma.


Dilberti printsiip?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.03.2026 21:20:18 vasta tsitaadiga

https://arvamus.delfi.ee/artikkel/120448510/juhtkiri-tallinn-poordub-omade-jopede-ametissenimetamistega-tagasi-savisaare-aega
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2026 22:34:29 vasta tsitaadiga

Isaaaaaamaaaaaaaaaaaa icon_lol.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2026 09:58:46 vasta tsitaadiga

Imelik kah, kui mingid Reformi ja E200 võllid kaigasteks kodaratesse endale jäetakse.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.03.2026 10:45:26 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Isaaaaaamaaaaaaaaaaaa icon_lol.gif

Ei usu, ei tea, kas ikka on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2026 11:15:54 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/8438723/eesti-idaserva-kolm-piiripunkti-teenindavad-peamiselt-venemaa-kodanikke
Soomel juba mitu aastat piir Venemaaga kinni. Meil endiselt ministritel mune pole.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2026 11:38:35 vasta tsitaadiga

Riigiettevõtetel pappi jagub, ise on "kahjumis" aga pidu panna, selleks jagub ju ikka:
https://www.delfi.ee/artikkel/120448547/eesti-energia-kollektiivi-pidu-unibet-arenal-laks-maksma-350-000-eurot-ettevote-tegu-oli-tanuuritusega

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2026 12:08:43 vasta tsitaadiga

Mingi uus termin kommunikatsiooni "ekspertide" poolt välja mõeldud - tänuüritus.
Nimetage seda kuidas tahate aga see ei muuda asja olemust.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2026 12:33:44 vasta tsitaadiga

Omandivorm ei muuda kuidagi ettevõtte toimimise põhialuseid kui tegemist pole just mingi väga spetsiifilise ja kinnisel turul toimiva ettevõttega.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 24.03.2026 14:01:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Sügisel ootame uut rida El arvele🖍 :Tänuürituse jätkusuutlikuse toetus


thumbs_up.gif

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2026 14:09:52 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Omandivorm ei muuda kuidagi ettevõtte toimimise põhialuseid kui tegemist pole just mingi väga spetsiifilise ja kinnisel turul toimiva ettevõttega.


Kuidas ei muuda?
Üks toimib sisuliselt maksumaksja raha eest. icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2026 16:36:09 vasta tsitaadiga

Mingi käis orbanit kiitmas.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.03.2026 17:17:20 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
https://www.postimees.ee/8438723/eesti-idaserva-kolm-piiripunkti-teenindavad-peamiselt-venemaa-kodanikke
Soomel juba mitu aastat piir Venemaaga kinni. Meil endiselt ministritel mune pole.


tsitaat:
Ta ütles, et oleks väga keeruline, väga suur krahh, kui osa töötajaid järsku tööle ei tule. «Kust me võtame tööjõu?» küsis ta.

Setomaa Hooldekodu 22 töötajast viis käib tööle Venemaalt. Nood viis on kõik hooldajad, vanuses 35 kuni 60

Kas nad eesti keelt ikka oskavad? Inimestega töö ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.03.2026 12:28:57 vasta tsitaadiga

Kas meil ka sellist uuringut on tehtud?
https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011901232.html
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 25.03.2026 12:39:41 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Betamax kirjutas:
https://www.postimees.ee/8438723/eesti-idaserva-kolm-piiripunkti-teenindavad-peamiselt-venemaa-kodanikke
Soomel juba mitu aastat piir Venemaaga kinni. Meil endiselt ministritel mune pole.


tsitaat:
Ta ütles, et oleks väga keeruline, väga suur krahh, kui osa töötajaid järsku tööle ei tule. «Kust me võtame tööjõu?» küsis ta.

Setomaa Hooldekodu 22 töötajast viis käib tööle Venemaalt. Nood viis on kõik hooldajad, vanuses 35 kuni 60

Kas nad eesti keelt ikka oskavad? Inimestega töö ju icon_rolleyes.gif

Enamus sanitare hooldus- ja õendushaiglates on umbkeelsed (mitte kõik aga enamus). Nii mõnegi taolise asutuse faktiline töökeel on vene keel ja nii juba aastaid... Ühelt poolt kinni tööjõu nappuses - tuleb võtta kõiki keda saab ja teiselt poolt tööjõus (päris kena kogus neid sanitare on vanemad naisterahvad kes tänaseks kas noore versiooni vastu välja vahetatud või abikaasa kusagil teises ilmas/trellide taga ja nüüd vaja esimest korda omale sissetulek leida ning mingit kogemust/kvalifikatsiooni peale kahe käe ja jala pole).

Jah, eelnev on tiba üldistus (kahjuks kokkupuuteid viimaste aastate jooksul + lähedane sugulane on pikalt erinevates hooldusasutustes töötanud) aga kohati on selline see tänane turg kogu hooldus-/õendusektorile.

_________________
Elektri hind koos tasudega
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2026 23:00:45 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/8438847/voimupoliitikud-vaanasid-korruptsioonikomisjoni-kasi-ulme-ikka-mis-toimub
tsitaat:
Võimupoliitikud hääletasid esmaspäeval riigikogu korruptsioonivastases erikomisjonis maha töökava, mistõttu ei saanud komisjon aru pärida majandusuuringute äravõtmise kohta valitsusele ebameeldivalt Eesti Konjunktuuriinstituudilt.


Eesti muutumas järjest autoritaarsemaks thumbs_down.gif

Lisaks tahab Gruz200 legaliseerida riigivargused
https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120448775/pakosta-vahendaks-ametnike-kriminaalvastutust-jouasutustega-plaani-ei-arutatud

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 26.03.2026 09:43:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

https://www.postimees.ee/8438847/voimupoliitikud-vaanasid-korruptsioonikomisjoni-kasi-ulme-ikka-mis-toimub
tsitaat:
Võimupoliitikud hääletasid esmaspäeval riigikogu korruptsioonivastases erikomisjonis maha töökava, mistõttu ei saanud komisjon aru pärida majandusuuringute äravõtmise kohta valitsusele ebameeldivalt Eesti Konjunktuuriinstituudilt.


Eesti muutumas järjest autoritaarsemaks


Ligi, Ligi ja jälle Ligi... Kes kahtleb, minug lugegu postitusi ning just kommentaare tema Facebooki lehelt. Vähegi argumenteerituma kommentaarile vastus puudub või on pehmelt öeldes segane. icon_neutral.gif

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2026 10:09:15 vasta tsitaadiga

Ligi Ligiks, see komisjon on praegu farss.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Sisepoliitika 2026 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.