|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
vinski
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2002
|
24.08.2004 20:04:50
|
|
|
nagu directx9.0c peal aga ikka viskab error reporti ette
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
24.08.2004 20:12:59
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
Minu arvamus: Colin McRae Rally 2004 oli parem. Siin läks auto jamamini mustaks, tagarattaveolise autol on ebaloogiline juhitavus, graafika oli halvem jpm. Minu arust seda mängu võib võrrelda CMR 3-ega ja ma usun, et võib-olla isegi kolmas osa võidaks ära. Enne ostaks CMR '04-ja.
Hinne: 3 Selle kohta, mis ta olla võinuks. Seda võis ka arvata. |
Demo on 70% lõpptulemusest ja ei ole see asi midagi nii hull.
Asi võib ka sinus või sinu arvutis olla!?
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
24.08.2004 20:17:17
|
|
|
| Taavi_789 kirjutas: |
Asi jookseb väga sitasti minu arvutil, paha kohe ropendada, aga ma ei leia lihtsalt sõnu.
Mäng jookseb talutavalt 640*680, low graphics, frame rate 60, antialiasingud/nsynid on kõik maas ja seda ka ainult siis, kui seestvaates mängida.
Samas CMR 04 jookseb 1024*768 max detailidega (antialiasing maas, aga see praeguse case puhul ei loe niikuinii) nagu kulda.
Kurat, isegi Doom3 jookseb palju paremini. Draiverites asi küll olla ei saa, kuna teised mängud jooksevad ilusti. Ei tea, igaksjuhuks lasen video draiverid, directx 9.0c ja siis mängu üle. |
See sul mingi muu jama jah. Endal jooksis vabalt 1280x768 graaf. põhjas.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
24.08.2004 20:18:24
|
|
|
ajuNolk, mida Sa sellega mõtled (mitte paha pärast)? Sinu arust on see demo siis teistest parem?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
24.08.2004 20:29:35
|
|
|
| mul läks isegi colin 2005 tööle kuigi graafika kaart on ati radeon 9000 series 32 mb,lisasin mõned pildid ka http://pilt.ee/cmr3vs5/colin5
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
24.08.2004 20:32:03
|
|
|
weee
paar screeni dont cut!
puhas autu
tavaline nähtus
edit:kuidas saab teha print screeni järjest?...nägin kellelgi oli kohe mega seeria olemas...kas mingi progrega ve?
viimati muutis Dominus 24.08.2004 22:18:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
24.08.2004 22:08:10
|
|
|
poste ja märke saab maha sõita ja puudel lendavad ka lehed maha .väga lahe
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
24.08.2004 22:15:47
|
|
|
Ei tea, miks Nicky Christ kaarti loeb?
See kah vähe ebaloogiline, et linnud talvel laulavad..
Saksamaal on publik väliskurvi pandud.
viimati muutis Rajareits 24.08.2004 22:20:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
24.08.2004 22:19:06
|
|
|
| Nicky Christ on parem kaardilugeja kui Derek
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
24.08.2004 22:21:10
|
|
|
| tsitaat: |
edit:kuidas saab teha print screeni järjest?...nägin kellelgi oli kohe mega seeria olemas...kas mingi progrega ve?
|
Fraps on selle programmi nimi
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
24.08.2004 22:22:16
|
|
|
| me@homeq kirjutas: |
| Nicky Christ on parem kaardilugeja kui Derek |
Seda küll, aga ta ei tohiks ju siin lugeda minu arust. See peaks käima viimase hooaja kohta ju.
See on äge, et publik paneb vihmaga kohe vihmavarjud pea kohale, aga vaatab ikkagi valesse suunda.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
24.08.2004 22:22:24
|
|
|
tänud...oodake siis multiple seeriat minu poolt
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
24.08.2004 22:22:26
|
|
|
| tsitaat: |
Saksamaal on publik väliskurvi pandud
|
aga muidu jah uuendusi tundub vähe....liiga vähe
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serviti
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2003
|
24.08.2004 22:24:29
|
|
|
mida krdit ma olen elu mängu maha magand v vakk.... ise ootasin seda nagu jobu ja nüüd ei tiagi et demo väljas.... mängu kohta ei oska veel midagi öelda panen öösex tirima prääga tuleb 22,2kb/sek.... migilt lehelt asi seegi ex homme paistab kui kõva mäng on.... karta võib et mängux lääb igaljuul
_________________ Teisipäeval vaktsineeritakse meid kõiki maavärina vastu. Olge siis valmis! |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
24.08.2004 22:29:41
|
|
|
neetud...ma ei saa seda tööle. käima pannes jääb pilt lihtsalt mustaks. (mul on configa ikka mingi jama, kuna 3d marki skoorid on ka suht kahtlased minu arvuti kohta )
_________________ I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
viimati muutis trv 24.08.2004 22:31:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
24.08.2004 22:30:42
|
|
|
| trv kirjutas: |
neetud...ma ei saa seda tööle. käima pannes jääb pilt lihtsalt mustaks. (mul on configa ikka mingi jama, kuna 3d marki skoorid on ka suht kahtlased ) |
DirectX 9.0c panid ikka peale?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
24.08.2004 22:31:18
|
|
|
panin
_________________ I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal. |
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
24.08.2004 22:32:27
|
|
|
ei tea kas just elu mängu...aa mingisuguse ikka
regage end parem codemastersi lehel ja seal antud linkidest otsige mõni kiireim...mul tõmbas yhest 300kb/sek...a nüüd on codemastersi leht nii panges et ma ei saa enam sisse sinna
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
24.08.2004 22:33:36
|
|
|
trv...ma tean milles viga on...
mul on samamoodi...kui mängu käima paned siis peab ikka veidike ootama kuni screen ette tuleb...mul oli vähemalt nii
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
24.08.2004 22:36:28
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
trv...ma tean milles viga on...
mul on samamoodi...kui mängu käima paned siis peab ikka veidike ootama kuni screen ette tuleb...mul oli vähemalt nii  |
Mul samamoodi aga kui lõpuks midagi tuleb siis on kõik kiire
ATi radeon 9200 64MB
256MB DDRAM
AXP 2500+ @ 2200Mhz
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
24.08.2004 22:42:40
|
|
|
Colin ja Nicky testisid cmr 2005 koos
| tsitaat: |
me@homeq kirjutas:
Nicky Christ on parem kaardilugeja kui Derek
Seda küll, aga ta ei tohiks ju siin lugeda minu arust. See peaks käima viimase hooaja kohta ju.
See on äge, et publik paneb vihmaga kohe vihmavarjud pea kohale, aga vaatab ikkagi valesse suunda.
|
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oru
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
24.08.2004 22:52:48
|
|
|
X. Known Issues
5. There may be a black screen for a few seconds when you first boot the game
Niiet oodake
_________________ viu viu viu |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raalifriik
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2001
|
24.08.2004 22:54:52
|
|
|
Täitsa ok, lahe et radasid on rallil rohkem ja custom rallil sai vist isegi rohkem kui 8 rada panna. Täiendatud on ka keskkonda(suvad kivid teel, kraavid, rahvas teeääres jne) ja lisatud on ka ilma(3-4 varianti, ei mäleta enam) ja kellaja muutmised(3 varianti), need vist olenevad ka maadest. Kusjuures rooliga oli kuidagi lihtsam(arcade tundus olevat) sõita või on see tingitud liigsest Colin 4 mängimisest
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
24.08.2004 23:30:29
|
|
|
Üks demo aeg kah:
Germany
Seda kannatab minu seniste sõitude põhjal kindlasti 2 sekundit paremaks sõita. Rohkem harjutades ka enam. Asfaldil juhitavus parem kui Colin4-s!
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
24.08.2004 23:38:52
|
|
|
| oru kirjutas: |
X. Known Issues
5. There may be a black screen for a few seconds when you first boot the game
Niiet oodake  |
ma ootasin miski 15 min. ikka black screen. help
_________________ I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal. |
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oru
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
24.08.2004 23:44:33
|
|
|
Pole hullu, mul on mingi müstiline error ja ma ei ole veel black screen'ini jõudnud
Üks kiire link: http://www.gameland.ee/index.php?page=fileinfo&id=1222 aga mul oli sellega error ja gamershellist tõmmatud versiooniga kah, VOT
_________________ viu viu viu |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
25.08.2004 01:18:50
|
|
|
nii ma laadisin sinu antud lingilt mängu ära ja algus ka ei töötanud, siis laadisin microsofti lehelt 9.0c run-time ja pärast seda läks tööle. Demo ei ole just minu jaoks kõige meeldivam, algus on suht jama ja mul ei jookse pooltki nii hästi kui colin 4 jooksis, aga seal oli mingi 70% ainult tehtud, järelikult on päris mäng äkki parem ja siis juba peaks parema graafikakaardiga ka mängima.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
25.08.2004 01:30:24
|
|
|
| Tirin, 12% olemas, siiamaani suurim kiirus 74,4 kb/sec
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oru
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
25.08.2004 01:34:58
|
|
|
OK, error probleem peab olema minul, kuna katsetasin 4 erinevat exe't, tõmmatud 4 erinevast kohast. Äkki on kellegi vihjeid, mis võiks conflikti põhjustada?
_________________ viu viu viu |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
25.08.2004 01:59:12
|
|
|
ei paku pinget see mäng enam, uuemad paremad tulevad peale.
Näiteks xpand rally ja richard burns rally, vot neid ootan.
Proovin vast fulli ka natuke aga 100% läbi pole ma colini seerjatest
mitte ühtegi teinud
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mutter
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2004
|
25.08.2004 02:19:44
|
|
|
see errori probleem on ka minul ,oskab keegi nõu anda milles probleem?.Ise kahtlustan videokaarti
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rain69
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2002
|
25.08.2004 02:45:16
|
|
|
| Mul töötas laitmatult masin 2GHZ vidio radeon 8500le64MB ja mälu 512MB 2700 keskmine fps oli 20-40 ja kõige kõrgem 60-70 ja see aint nati aega. settings siis kõik hight ja neid fsaa ja teist asja peale ei pannud mängisin gamepadiga ( logitech dual actiob game pad) ning rez0 1024*768. jään ootama fulli. ja muidugi direct X 9.0C.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mutter
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2004
|
25.08.2004 02:48:39
|
|
|
| on ka keegi mängu tööle saand kellel on geforce mx 420 videokaart??
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Denke
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
25.08.2004 03:14:26
|
|
|
| raalifriik kirjutas: |
Täitsa ok, lahe et radasid on rallil rohkem ja custom rallil sai vist isegi rohkem kui 8 rada panna. Täiendatud on ka keskkonda(suvad kivid teel, kraavid, rahvas teeääres jne) ja lisatud on ka ilma(3-4 varianti, ei mäleta enam) ja kellaja muutmised(3 varianti), need vist olenevad ka maadest. Kusjuures rooliga oli kuidagi lihtsam(arcade tundus olevat) sõita või on see tingitud liigsest Colin 4 mängimisest  |
Rooliga jah kuidagi lihtsam kui colin 4-s. Cmr4-s see proble ,et rooliga kuidagi jõle uimane juhtimine nagu suur lõtk oleks sees
_________________ a.k.a Ummikummi |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrive
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
25.08.2004 03:28:58
|
|
|
colin 4-s juhtimine meeldis rohkem aga ex see ole rohkem harjumuse asi.
muidu tore mäng ootan kindlasti.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
25.08.2004 03:56:51
|
|
|
| Henrive kirjutas: |
colin 4-s juhtimine meeldis rohkem aga ex see ole rohkem harjumuse asi.
muidu tore mäng ootan kindlasti. |
Tore mäng ???? wtf, rally peab realistic olema mitte tore!!!!
Anyways, panin ka tõmbama selle colin 4ja pätsi! ex näos kas teeb colin 4ja paremaks
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
25.08.2004 04:03:20
|
|
|
| Henrive kirjutas: |
colin 4-s juhtimine meeldis rohkem aga ex see ole rohkem harjumuse asi.
muidu tore mäng ootan kindlasti. |
proovisid sa keyboardiga või rooliga?
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volthezz
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krunge
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
25.08.2004 09:00:34
|
|
|
| Erksxx kirjutas: |
Tore mäng ???? wtf, rally peab realistic olema mitte tore!!!!
|
Ei pea, mõlemaid võiks olla. Realistic neile, kel on hunnik vaba aega treenimiseks, tore-lihtne neile, kes pärast tööd tunni või paar sõpradega võrgus rallitada tahavad. Endale sobib viimane variant rohkem.
Aga Colin 5 demo mul kah tööle ei lähe
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
25.08.2004 09:04:00
|
|
|
... ilmselt avalduvad põhilised muudatused ikka täismängus, demo tundus pigem järjena CMR03'le, kui 04'le. Halb just pole ja näha, et mõningaid fännide soovitusi on kuulda võetud, kui ikkagi jääb kuidagi väga vale maitse suhu, mõeldes sellest mängust, kui täiesti uuest osast. Nagu The Sims seeria, mille lisapakid vaevu andsid midagi mängule juurde, aga küsiti igaühe eest täismängu hinda ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
25.08.2004 11:11:46
|
|
|
sai kah demo proovitud,mingieid erilisi muudatusi pole tehtud aga siiski mulle meeldis,peab fulli ootama jääma
_________________ don't click this link... |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
25.08.2004 11:12:19
|
|
|
Auto suitseb kah megalt..
Btw., ma selline pessimistlik kah nii, et tehke omad järeldused..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
25.08.2004 11:19:41
|
|
|
mul nod32 ütleb, et Codemasters kaustas protect.dll on viirus ja ei saa mängu käima panna
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
25.08.2004 11:50:14
|
|
|
| no krt, see stt ei lähe käima rsk! Direct x 9.0c on peal, ärge driveritest rääkige midagi ning must pilt tuleb ette ja viskab desktopile! proovisin ka reinstall teha kuid midagi!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
25.08.2004 12:22:22
|
|
|
Kõigile NOD32 antiviiruse kasutajatele
avada kontrollpaneel, siis valida sealt AMON
sealt Setup, uus aknas ülevalt valida tabloo "Exclusions" (erandid)
ja siis "Add...", tüübiks valida fail ja see on siis cmr2k5 kaustas asuv protect.dll fail...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_789
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2004
|
25.08.2004 12:26:00
|
|
|
See Crapmastersi esialgne käkk on üllatavalt bugine, või siis on ikka arvutis viga.
Asi ei tööta absoluutselt korralikult ja mäng käitub väga imelikult. Nagu varem juba mainisin ei taha mäng kuidagi joosta.
Ok, teen uninstall. Seejärel videodraiverid uuesti peale ja directx 9.0c tagantjärele. Restart, nüüd uuesti mäng peale. Proovin siis pelada, ja uskumatu mäng jookseb 1024*768 nii nagu peab. Kasutan juhust ja proovin sõita. Peale umbes 10 min. mängimist, jookseb arvuti kokku. Egas midagi, restart, ning lähen uuele katsele. Proovin, ja mäng hakib täiega, isegi 640*680 low detailidega. Täitsa lõpp, uninstall. Restart, ning nüüd lasen mängu teisele kettale. Proovin ja jällegi ei mingit muret, jookseb 1024*768 nagu kulda. Proovin korra UK ja lähen mängust ilusasti välja, ilma arvuti hangumiseta. Seejärel panen kohe mängu uuesti tööle, ja jälle, mäng hakib rämedalt. Teised mängud, sealhulgas Doom3, jooksevad hästi.
Mina rohkem jamada ei viitsi ja kustutasin mängu ohutult ära.
_________________ "Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!) |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
25.08.2004 12:48:14
|
|
|
mull küll colin 2005 tööab normaalselt kuigi video kaart on 32mb (Minimum Requirements,Supported 64Mb Graphics Card) ja kokku pole ka jooksnud.lisasin ühe lõhkise 206 pildi ka http://pilt.ee/photo/179205/3395160/
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
25.08.2004 12:50:14
|
|
|
Mäng on ikka palju parem kui ma ootasin, pilt on ka ikkagi väga , juhitavuse kallal on ka palju tööd tehtud
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|