Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin Mcrae Rally 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vinski
HV vaatleja
vinski

liitunud: 10.12.2002




sõnum 24.08.2004 20:04:50 vasta tsitaadiga

nagu directx9.0c peal aga ikka viskab error reporti ette icon_sad.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 24.08.2004 20:12:59 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Minu arvamus: Colin McRae Rally 2004 oli parem. Siin läks auto jamamini mustaks, tagarattaveolise autol on ebaloogiline juhitavus, graafika oli halvem jpm. Minu arust seda mängu võib võrrelda CMR 3-ega ja ma usun, et võib-olla isegi kolmas osa võidaks ära. Enne ostaks CMR '04-ja.

Hinne: 3 Selle kohta, mis ta olla võinuks. Seda võis ka arvata.


Demo on 70% lõpptulemusest ja ei ole see asi midagi nii hull.

Asi võib ka sinus või sinu arvutis olla!? icon_wink.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 20:17:17 vasta tsitaadiga

Taavi_789 kirjutas:
Asi jookseb väga sitasti minu arvutil, paha kohe ropendada, aga ma ei leia lihtsalt sõnu.
Mäng jookseb talutavalt 640*680, low graphics, frame rate 60, antialiasingud/nsynid on kõik maas ja seda ka ainult siis, kui seestvaates mängida.
Samas CMR 04 jookseb 1024*768 max detailidega (antialiasing maas, aga see praeguse case puhul ei loe niikuinii) nagu kulda.
Kurat, isegi Doom3 jookseb palju paremini. Draiverites asi küll olla ei saa, kuna teised mängud jooksevad ilusti. Ei tea, igaksjuhuks lasen video draiverid, directx 9.0c ja siis mängu üle.


See sul mingi muu jama jah. Endal jooksis vabalt 1280x768 graaf. põhjas. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 20:18:24 vasta tsitaadiga

ajuNolk, mida Sa sellega mõtled (mitte paha pärast)? Sinu arust on see demo siis teistest parem? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 20:29:35 vasta tsitaadiga

mul läks isegi colin 2005 tööle kuigi graafika kaart on ati radeon 9000 series 32 mb,lisasin mõned pildid ka http://pilt.ee/cmr3vs5/colin5
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 20:32:03 vasta tsitaadiga

weee icon_razz1.gif
paar screeni icon_smile.gif dont cut! icon_razz1.gif
puhas autu
tavaline nähtus icon_biggrin.gif
edit:kuidas saab teha print screeni järjest?...nägin kellelgi oli kohe mega seeria olemas...kas mingi progrega ve?


viimati muutis Dominus 24.08.2004 22:18:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 22:08:10 vasta tsitaadiga

poste ja märke saab maha sõita icon_smile.gif ja puudel lendavad ka lehed maha icon_razz.gif .väga lahe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 22:15:47 vasta tsitaadiga

Ei tea, miks Nicky Christ kaarti loeb? icon_rolleyes.gif
See kah vähe ebaloogiline, et linnud talvel laulavad..
Saksamaal on publik väliskurvi pandud.


viimati muutis Rajareits 24.08.2004 22:20:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 22:19:06 vasta tsitaadiga

Nicky Christ on parem kaardilugeja kui Derek
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 24.08.2004 22:21:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

edit:kuidas saab teha print screeni järjest?...nägin kellelgi oli kohe mega seeria olemas...kas mingi progrega ve?

Fraps on selle programmi nimi
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 22:22:16 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
Nicky Christ on parem kaardilugeja kui Derek


Seda küll, aga ta ei tohiks ju siin lugeda minu arust. See peaks käima viimase hooaja kohta ju.
See on äge, et publik paneb vihmaga kohe vihmavarjud pea kohale, aga vaatab ikkagi valesse suunda.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 22:22:24 vasta tsitaadiga

tänud...oodake siis multiple seeriat minu poolt icon_razz1.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 22:22:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Saksamaal on publik väliskurvi pandud


icon_lol.gif aga muidu jah uuendusi tundub vähe....liiga vähe thumbs_down.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serviti
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 22:24:29 vasta tsitaadiga

mida krdit ma olen elu mängu maha magand v vakk.... ise ootasin seda nagu jobu ja nüüd ei tiagi et demo väljas.... mängu kohta ei oska veel midagi öelda panen öösex tirima prääga tuleb 22,2kb/sek.... migilt lehelt icon_lol.gif asi seegi icon_wink.gif ex homme paistab kui kõva mäng on.... karta võib et mängux lääb igaljuul thumbs_up.gif
_________________
Teisipäeval vaktsineeritakse meid kõiki maavärina vastu. Olge siis valmis!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 22:29:41 vasta tsitaadiga

neetud...ma ei saa seda tööle. käima pannes jääb pilt lihtsalt mustaks. (mul on configa ikka mingi jama, kuna 3d marki skoorid on ka suht kahtlased minu arvuti kohta icon_neutral.gif )
_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.


viimati muutis trv 24.08.2004 22:31:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 22:30:42 vasta tsitaadiga

trv kirjutas:
neetud...ma ei saa seda tööle. käima pannes jääb pilt lihtsalt mustaks. (mul on configa ikka mingi jama, kuna 3d marki skoorid on ka suht kahtlased icon_neutral.gif )


DirectX 9.0c panid ikka peale?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 22:31:18 vasta tsitaadiga

panin
_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 22:32:27 vasta tsitaadiga

ei tea kas just elu mängu...aa mingisuguse ikka icon_biggrin.gif
regage end parem codemastersi lehel ja seal antud linkidest otsige mõni kiireim...mul tõmbas yhest 300kb/sek...a nüüd on codemastersi leht nii panges et ma ei saa enam sisse sinna icon_razz1.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 22:33:36 vasta tsitaadiga

trv...ma tean milles viga on... icon_biggrin.gif
mul on samamoodi...kui mängu käima paned siis peab ikka veidike ootama kuni screen ette tuleb...mul oli vähemalt nii icon_wink.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 24.08.2004 22:36:28 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
trv...ma tean milles viga on... icon_biggrin.gif
mul on samamoodi...kui mängu käima paned siis peab ikka veidike ootama kuni screen ette tuleb...mul oli vähemalt nii icon_wink.gif


Mul samamoodi aga kui lõpuks midagi tuleb siis on kõik kiire

ATi radeon 9200 64MB
256MB DDRAM
AXP 2500+ @ 2200Mhz
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 22:42:40 vasta tsitaadiga

Colin ja Nicky testisid cmr 2005 koos
tsitaat:

me@homeq kirjutas:
Nicky Christ on parem kaardilugeja kui Derek


Seda küll, aga ta ei tohiks ju siin lugeda minu arust. See peaks käima viimase hooaja kohta ju.
See on äge, et publik paneb vihmaga kohe vihmavarjud pea kohale, aga vaatab ikkagi valesse suunda.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oru
HV kasutaja
oru

liitunud: 31.01.2002




sõnum 24.08.2004 22:52:48 vasta tsitaadiga

X. Known Issues
5. There may be a black screen for a few seconds when you first boot the game

Niiet oodake icon_wink.gif

_________________
viu viu viu
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raalifriik
HV kasutaja


liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 22:54:52 vasta tsitaadiga

Täitsa ok, lahe et radasid on rallil rohkem ja custom rallil sai vist isegi rohkem kui 8 rada panna. Täiendatud on ka keskkonda(suvad kivid teel, kraavid, rahvas teeääres jne) ja lisatud on ka ilma(3-4 varianti, ei mäleta enam) ja kellaja muutmised(3 varianti), need vist olenevad ka maadest. Kusjuures rooliga oli kuidagi lihtsam(arcade tundus olevat) sõita või on see tingitud liigsest Colin 4 mängimisest icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 24.08.2004 23:30:29 vasta tsitaadiga

Üks demo aeg kah:

Germany

Seda kannatab minu seniste sõitude põhjal kindlasti 2 sekundit paremaks sõita. Rohkem harjutades ka enam. Asfaldil juhitavus parem kui Colin4-s!

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trv
HV veteran
trv

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2004 23:38:52 vasta tsitaadiga

oru kirjutas:
X. Known Issues
5. There may be a black screen for a few seconds when you first boot the game

Niiet oodake icon_wink.gif


ma ootasin miski 15 min. ikka black screen. help icon_neutral.gif

_________________
I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oru
HV kasutaja
oru

liitunud: 31.01.2002




sõnum 24.08.2004 23:44:33 vasta tsitaadiga

Pole hullu, mul on mingi müstiline error ja ma ei ole veel black screen'ini jõudnud icon_biggrin.gif
Üks kiire link: http://www.gameland.ee/index.php?page=fileinfo&id=1222 aga mul oli sellega error ja gamershellist tõmmatud versiooniga kah, VOT

_________________
viu viu viu
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 01:18:50 vasta tsitaadiga

nii ma laadisin sinu antud lingilt mängu ära ja algus ka ei töötanud, siis laadisin microsofti lehelt 9.0c run-time ja pärast seda läks tööle. Demo ei ole just minu jaoks kõige meeldivam, algus on suht jama ja mul ei jookse pooltki nii hästi kui colin 4 jooksis, aga seal oli mingi 70% ainult tehtud, järelikult on päris mäng äkki parem ja siis juba peaks parema graafikakaardiga ka mängima. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 01:30:24 vasta tsitaadiga

Tirin, 12% olemas, siiamaani suurim kiirus 74,4 kb/sec
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oru
HV kasutaja
oru

liitunud: 31.01.2002




sõnum 25.08.2004 01:34:58 vasta tsitaadiga

OK, error probleem peab olema minul, kuna katsetasin 4 erinevat exe't, tõmmatud 4 erinevast kohast. Äkki on kellegi vihjeid, mis võiks conflikti põhjustada?
_________________
viu viu viu
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 25.08.2004 01:59:12 vasta tsitaadiga

ei paku pinget see mäng enam, uuemad paremad tulevad peale.
Näiteks xpand rally ja richard burns rally, vot neid ootan.

Proovin vast fulli ka natuke aga 100% läbi pole ma colini seerjatest
mitte ühtegi teinud
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mutter
HV vaatleja
Mutter

liitunud: 24.08.2004




sõnum 25.08.2004 02:19:44 vasta tsitaadiga

see errori probleem on ka minul icon_cry.gif ,oskab keegi nõu anda milles probleem?.Ise kahtlustan videokaarti icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rain69
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2002




sõnum 25.08.2004 02:45:16 vasta tsitaadiga

Mul töötas laitmatult masin 2GHZ vidio radeon 8500le64MB ja mälu 512MB 2700 keskmine fps oli 20-40 ja kõige kõrgem 60-70 ja see aint nati aega. settings siis kõik hight ja neid fsaa ja teist asja peale ei pannud mängisin gamepadiga ( logitech dual actiob game pad) ning rez0 1024*768. jään ootama fulli. ja muidugi direct X 9.0C.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mutter
HV vaatleja
Mutter

liitunud: 24.08.2004




sõnum 25.08.2004 02:48:39 vasta tsitaadiga

on ka keegi mängu tööle saand kellel on geforce mx 420 videokaart??
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Denkeš
HV kasutaja
Denkeš

liitunud: 11.09.2002




sõnum 25.08.2004 03:14:26 vasta tsitaadiga

raalifriik kirjutas:
Täitsa ok, lahe et radasid on rallil rohkem ja custom rallil sai vist isegi rohkem kui 8 rada panna. Täiendatud on ka keskkonda(suvad kivid teel, kraavid, rahvas teeääres jne) ja lisatud on ka ilma(3-4 varianti, ei mäleta enam) ja kellaja muutmised(3 varianti), need vist olenevad ka maadest. Kusjuures rooliga oli kuidagi lihtsam(arcade tundus olevat) sõita või on see tingitud liigsest Colin 4 mängimisest icon_smile.gif

Rooliga jah kuidagi lihtsam kui colin 4-s. Cmr4-s see proble ,et rooliga kuidagi jõle uimane juhtimine nagu suur lõtk oleks sees icon_confused.gif

_________________
a.k.a Ummikummi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henrive
HV kasutaja
Henrive

liitunud: 28.03.2003




sõnum 25.08.2004 03:28:58 vasta tsitaadiga

colin 4-s juhtimine meeldis rohkem aga ex see ole rohkem harjumuse asi.
muidu tore mäng ootan kindlasti.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 03:56:51 vasta tsitaadiga

Henrive kirjutas:
colin 4-s juhtimine meeldis rohkem aga ex see ole rohkem harjumuse asi.
muidu tore mäng ootan kindlasti.


Tore mäng ???? wtf, rally peab realistic olema mitte tore!!!!

Anyways, panin ka tõmbama selle colin 4ja pätsi! ex näos kas teeb colin 4ja paremaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 04:03:20 vasta tsitaadiga

Henrive kirjutas:
colin 4-s juhtimine meeldis rohkem aga ex see ole rohkem harjumuse asi.
muidu tore mäng ootan kindlasti.


proovisid sa keyboardiga või rooliga?
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volthezz
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2004




sõnum 25.08.2004 04:40:01 vasta tsitaadiga

http://games.softpedia.com/public/cat/3/3-264.shtml <-- siit saab ka tõmmata icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krunge
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 25.08.2004 09:00:34 vasta tsitaadiga

Erksxx kirjutas:

Tore mäng ???? wtf, rally peab realistic olema mitte tore!!!!


Ei pea, mõlemaid võiks olla. Realistic neile, kel on hunnik vaba aega treenimiseks, tore-lihtne neile, kes pärast tööd tunni või paar sõpradega võrgus rallitada tahavad. Endale sobib viimane variant rohkem.

Aga Colin 5 demo mul kah tööle ei lähe icon_sad.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 09:04:00 vasta tsitaadiga

... ilmselt avalduvad põhilised muudatused ikka täismängus, demo tundus pigem järjena CMR03'le, kui 04'le. Halb just pole ja näha, et mõningaid fännide soovitusi on kuulda võetud, kui ikkagi jääb kuidagi väga vale maitse suhu, mõeldes sellest mängust, kui täiesti uuest osast. Nagu The Sims seeria, mille lisapakid vaevu andsid midagi mängule juurde, aga küsiti igaühe eest täismängu hinda ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 11:11:46 vasta tsitaadiga

sai kah demo proovitud,mingieid erilisi muudatusi pole tehtud aga siiski mulle meeldis,peab fulli ootama jääma
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 11:12:19 vasta tsitaadiga

Auto suitseb kah megalt.. icon_lol.gif

Btw., ma selline pessimistlik kah nii, et tehke omad järeldused..
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 25.08.2004 11:19:41 vasta tsitaadiga

mul nod32 ütleb, et Codemasters kaustas protect.dll on viirus ja ei saa mängu käima panna icon_lol.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 11:50:14 vasta tsitaadiga

no krt, see stt ei lähe käima rsk! Direct x 9.0c on peal, ärge driveritest rääkige midagi ning must pilt tuleb ette ja viskab desktopile! proovisin ka reinstall teha kuid midagi!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 12:04:44 vasta tsitaadiga

krt. ma ei saa isegi Direct x 9.0c installitud icon_sad.gif kirjutab,et mingi ühenduse jama ja proovi hiljem uuesti icon_confused.gif
http://www.zone.ee/digweed/stuff/dxjama.JPG
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.08.2004 12:22:22 vasta tsitaadiga

Kõigile NOD32 antiviiruse kasutajatele

avada kontrollpaneel, siis valida sealt AMON
sealt Setup, uus aknas ülevalt valida tabloo "Exclusions" (erandid)
ja siis "Add...", tüübiks valida fail ja see on siis cmr2k5 kaustas asuv protect.dll fail...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_789
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004




sõnum 25.08.2004 12:26:00 vasta tsitaadiga

See Crapmastersi esialgne käkk on üllatavalt bugine, või siis on ikka arvutis viga.
Asi ei tööta absoluutselt korralikult ja mäng käitub väga imelikult. Nagu varem juba mainisin ei taha mäng kuidagi joosta.
Ok, teen uninstall. Seejärel videodraiverid uuesti peale ja directx 9.0c tagantjärele. Restart, nüüd uuesti mäng peale. Proovin siis pelada, ja uskumatu mäng jookseb 1024*768 nii nagu peab. Kasutan juhust ja proovin sõita. Peale umbes 10 min. mängimist, jookseb arvuti kokku. Egas midagi, restart, ning lähen uuele katsele. Proovin, ja mäng hakib täiega, isegi 640*680 low detailidega. Täitsa lõpp, uninstall. Restart, ning nüüd lasen mängu teisele kettale. Proovin ja jällegi ei mingit muret, jookseb 1024*768 nagu kulda. Proovin korra UK ja lähen mängust ilusasti välja, ilma arvuti hangumiseta. Seejärel panen kohe mängu uuesti tööle, ja jälle, mäng hakib rämedalt. icon_eek.gif Teised mängud, sealhulgas Doom3, jooksevad hästi.
Mina rohkem jamada ei viitsi ja kustutasin mängu ohutult ära. icon_razz.gif

_________________
"Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 12:48:14 vasta tsitaadiga

mull küll colin 2005 tööab normaalselt kuigi video kaart on 32mb icon_lol.gif (Minimum Requirements,Supported 64Mb Graphics Card) ja kokku pole ka jooksnud.lisasin ühe lõhkise 206 pildi ka http://pilt.ee/photo/179205/3395160/
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 25.08.2004 12:50:14 vasta tsitaadiga

Mäng on ikka palju parem kui ma ootasin, pilt on ka ikkagi väga thumbs_up.gif , juhitavuse kallal on ka palju tööd tehtud
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2004 13:04:29 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/networkproject/erooor.JPG?2
nujah.. direct x 9c peal... tuli error... lasin igaks juhuks colin maha ja uuesti peale.. ikka error. smooth, see on see euroopaliit
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Colin Mcrae Rally 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.