Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Youtube üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58, 59  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Oompa
HV kasutaja
Oompa

liitunud: 18.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2025 13:46:39 vasta tsitaadiga

https://support.google.com/youtube/thread/393332200/you-can-now-a-b-test-titles-and-thumbnails-on-your-videos-%F0%9F%A5%B3?hl=en

Nüüd saab mitu pealkirja ka testimiseks panna. Muidu varasemalt käsitsi muutsid ka paljud loojad pealkiri mingi aja peale ära

_________________
icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 12.12.2025 14:48:11 vasta tsitaadiga

Täiesti haige värk mu arust, nagu pooleldi trollimine juba.... sellise asja peale annab ikka tulla.
Mõned vähesed YT videod mis mul arvutisse tõmmatud, neile olen kõigile "Comments" lahtrisse url'i ja video pealkirja käsitsi lisanud ja sisukorra koos kirjeldusega takkaotsa.

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 13.12.2025 20:45:56 vasta tsitaadiga

Longero, Nojah, haige on see seni, kuni ise hakkad videosid tegema. Siis muutub joonelt oluliseks, et oskaksid valida parimaid tulemusi andva pildikese (thumbnail) ja pealkirja. Ja kuidas sa seda siis ikka teada saad, kui ei testi?
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2026 10:09:05 vasta tsitaadiga

Liiga sageli näitab YT videot laadima hakates kirja "Experiencing interruptions? Find out why" ja video mängima hakkamiseni kulub ca 5s. Obviously on see reklaamiblokeerijate kasutajate kottimine Google poolt - kas mingit bypassi leidub? (Reklaami vaatamine / Google premeerimine huiamise eest, ostes Premium subscriptioni, ei tule kõne alla)

viimati muutis time123 04.01.2026 10:11:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 04.01.2026 10:10:41 vasta tsitaadiga

Premium
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 04.01.2026 12:12:14 vasta tsitaadiga

time123, Kui kindlasti pead piraaditsema, siis oleks seda moraalsem teha torrentiga. Vähemalt hoiate serveripoole oma vahenditest üleval. Aga nüüd rotid Google serveriresurssi ja sõimad neid veel pealekauba. Sisulooja peale sülitamisest ma ei siinkohal ei räägigi.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2026 12:59:38 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
Obviously on see reklaamiblokeerijate kasutajate kottimine Google poolt

Nagu vanasõna ütleb, et "kuidas küla kutsule, nõnda kuts külale" ehk siis kotid sina Guuglit, kotib tema sind vastu.
Seega, ära pahanda, ise ju alustasid.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 04.01.2026 13:01:44 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
time123 kirjutas:
Obviously on see reklaamiblokeerijate kasutajate kottimine Google poolt

Nagu vanasõna ütleb, et "kuidas küla kutsule, nõnda kuts külale" ehk siis kotid sina Guuglit, kotib tema sind vastu.
Seega, ära pahanda, ise ju alustasid.
 


Oota, kohe tulevad eriti helged pead seletama, kuidas see pole tegelikult google kottimine ja internetis peab kõik tasuta olema icon_lol.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 04.01.2026 13:11:48 vasta tsitaadiga

Mul on reklaamiblokeerija sees.
Aga mul on ka ilma reklaamita näiteks oma whisper rap video:
Spoiler Spoiler Spoiler

(ei ole youtuuber)


viimati muutis mina634 05.01.2026 04:51:23, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2026 15:17:07 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
Liiga sageli näitab YT videot laadima hakates kirja "Experiencing interruptions? Find out why" ja video mängima hakkamiseni kulub ca 5s. Obviously on see reklaamiblokeerijate kasutajate kottimine Google poolt - kas mingit bypassi leidub? (Reklaami vaatamine / Google premeerimine huiamise eest, ostes Premium subscriptioni, ei tule kõne alla)

Kõige tähtsam küsimus on, et mis brauserit sa kasutad? Kui Chrome, siis ma ei oska aidata. Sellega peaks Youtube kõige kiirem olema.
Kui Firefox, siis ma oskan soovitada mida muuta, et Youtube renderdamine kiiremaks muuta, et videod kohe mängima hakkaks.

Muidugi tavalised kahtlusalused ilmselt rääkimas siin midagi piraatimisest jms samas ise täielikult teemast mööda rääkides (ei viitsi nende ignoreeritud kasutajate poolt genereeritud jama lugemagi hakata. Vastamisest rääkimata.)

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 04.01.2026 16:10:50 vasta tsitaadiga

Tomorrow, Ega keegi ole ju midagi küsinudki, millele vastata tuleks - ära üldse muretse. Aga läbi lugemata poleks ju teadagi, kas 'ignoreeritud' räägivadki üldse antud teemal, või milleski muust, mis samuti YT-ga seondub. See ei ole ju ainult piraatlusteema. LOL

EDIT: Üks väikene soovitus neile, kes ei soovi vargaskripte oma brasuerile lisada, kuid ka ei taha maksta Premiumi eest. Kui nüüd reklaam hakkab mängima ja see üldse ei huvita, siis võib vajutada refesh või listis olles klikata uuesti valitud thumbile - pooltel juhtudel hakkab reklaami asemel video mängima ning teisel juhul näidatakse uut reklaami. Kui ka see ei huvita - uuesti refresh ja sama suhe: kas hakkab nüüd video mängima, või on jällegi uus reklaam. Ei pea ilmtingimata vaatama ära ebameeldivat reklaami. Jõudu tsiviliseerituse teel!

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2026 16:12:48 vasta tsitaadiga

See "piraatlus" toimub tegelikult google vaikival nõusolekul.
Neil oleks kindlasti tehniline võimekus see reklaamide blokeerimine äärmiselt ebamugavaks või lausa võimatuks teha. Aga sel juhul nad riskiks sellega, et tekib mingi arvestatav konkurent
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




see post läheb kustutamisele sõnum 04.01.2026 18:06:19 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
See "piraatlus" toimub tegelikult google vaikival nõusolekul.
Neil oleks kindlasti tehniline võimekus see reklaamide blokeerimine äärmiselt ebamugavaks või lausa võimatuks teha. Aga sel juhul nad riskiks sellega, et tekib mingi arvestatav konkurent


Norite tüli? Mul on GNU/Linux
ja legaalne skript.
Copyright (c) Raymond Hill 2014-present

Eks Youtube peab ise mõtlema, et kuidas Raymond Hill LEGAALSETEST skriptidest pääseda. tux.gif lappar.gif thumbs_up.gif

Mõned youtuuberid sulatavad ise enda videosse reklaami sisse- sel juhul pean edasi kerima! Mulle ei ole igasuguseid google petureklaame ette lasta.. putini reklaame, hamassi ja vale botaseid. (nüüd nad vist kõike ei reklaami ammu juba) ... aga tüütu oleks küll kogu aeg sponsorereerida ja ühtegi klippi rahulikult vaatamata.. [pole harjunud reklaame vaatama, pole veel kõigetarbija..]
facebook messenger on kõige jälgim s***! mis kinnise-koodi tarbija peab kannatama - google hangouts ei topi reklaami õnneks sinna sisse.. jälk!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
see post läheb kustutamisele sõnum 04.01.2026 18:10:11 vasta tsitaadiga

mina634, oled loll või mängid lolli? Mul on kodus kirves. Täiesti legaalne tööriist omada, isegi mingit luba selle jaoks omama ei pea.
Aga ometi võib selle kasutamine kriminaalne olla kui seda mittesihipäraselt kasutada.
YT ilmselt ei viitsiks niikaugele minna, et sind kohtusse anda vaid lihtsalt piiraks su konto kui miski ei meeldi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




see post läheb kustutamisele sõnum 04.01.2026 18:30:50 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
mina634, oled loll või mängid lolli? Mul on kodus kirves. Täiesti legaalne tööriist omada, isegi mingit luba selle jaoks omama ei pea.
Aga ometi võib selle kasutamine kriminaalne olla kui seda mittesihipäraselt kasutada.
YT ilmselt ei viitsiks niikaugele minna, et sind kohtusse anda vaid lihtsalt piiraks su konto kui miski ei meeldi.

Ma ei pea vaatama reklaame kui ma ei taha. Ja ma võin kopeerida videosi enda jaoks nii palju kui ma tahan. Kui ei levita.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2026 19:32:10 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Kui Firefox, siis ma oskan soovitada mida muuta, et Youtube renderdamine kiiremaks muuta, et videod kohe mängima hakkaks.

Jaga teadmisi, mul ka Firefox igas seadmes.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2026 19:45:38 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Kui Firefox, siis ma oskan soovitada mida muuta, et Youtube renderdamine kiiremaks muuta, et videod kohe mängima hakkaks.

Jaga teadmisi, mul ka Firefox igas seadmes.

https://www.ghacks.net/2025/11/24/these-two-tweaks-should-improve-firefoxs-performance-on-youtube-significantly/

gfx.webrender.layer-compositor

See on hetkel veel arendusjärgus (webrender ise on stabiilne), aga minul on desktopil stabiilne olnud. Mobiilis ma pole kindel, sest seal ma küll YT ei vaata aga lülitasin sisse. Seal esineb lehtede kerimisel hakkimist, aga ma pole kindel kas just selle sätte tõttu.

media.wmf.zero-copy-nv12-textures-force-enabled

Selle sisselülitamisel tekkis mul PiP videote mängimisega probleem, seega ei soovita.

Kommentaarides osad väidavad, et nemad vahet ei märganud, aga mina märkasin. Eriti puutub see just seda kui kiiresti peale play vajutamist videot esitama hakkab.
Muidugi see võib sõltuda ka rauast. Pead oma raual testima ja vaatama kas muudab midagi paremaks või halvemaks.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 04.01.2026 21:38:07 vasta tsitaadiga

napoleon, YT ju ongi 'konkurendid' teoreetiliselt ammugi olemas. Aga praktikas ei suuda nad suurt midagi, sest neist ühelgi ei ole lihtsalt võrreldavat trafficut pakkuda. Ma usun, et osade sisutootjate osas vastu tulles nad ehk mängivadki seda mängu, kus otsekui kass laseb hiire jälle lahti - et tollele siis jälle järgi karata. Sest paljude ärimudeli jaoks pole videokanalis oluline mitte teenitav reklaamitulu, vaid ekspositsioon. Kui näiteks jurist teeb endale kanali, kus mingitel teemadel räägib, siis ei oota ta niivõrd seda raha, mida Adsense maksab, vaid seda, et vaatajad tema sekretäriga ühendust võtaksid. Selliste kanalite pärast nad taluvadki piraate. Siiski võiks see talumine olla kanali tegija jaoks valikuline. Umbes nagu veebileht, mis lööb ette teate: lülita skript välja, maksa või tee minekut.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2026 22:02:34 vasta tsitaadiga

Johhaidii, te teete miljon liigutust, et reklaamidest pääseda ja kui miski muutub, siis peate jälle häkke ja skripte jurama... Kui vaid oleks üks lihtne võimalus igas oma seadmes YT normaalselt ilma reklaamideta käima saada...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2026 22:11:31 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Johhaidii, te teete miljon liigutust, et reklaamidest pääseda ja kui miski muutub, siis peate jälle häkke ja skripte jurama...

Aga see võib ju mõne arvates olla sama lõbus ajaviide kui nende sisuliselt mõttetute videote vaatamine.
Mina küll selle jama eest maksta ei soovi, aga "miljon liigutust" võin vaba aja sisustamiseks teha küll.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2026 01:23:32 vasta tsitaadiga

Üsna raske mõista, mis miljonist liigutusest siin jahutakse. Tõmbasin mingi asja/plugina browserile...isegi enam ei mäleta täpselt mis selle nimi oli, kokku ehk a'la 5 klikki ja see oli installitud ning käima pandud. Ja kasutan tuubi inimese kombel, mitte ühtegi reklaami mitte kunagi. Kogu lugu. Miljon liigutust??? icon_lol.gif Kui jaburat juttu saab veel ajada.

Miljon liigutust teevad need lambad, kes iga video juures mingit kümmet erinevat reklaami pidevalt skipivad. Või olete lausa nii ausad ja ustavad "piraatluse" vastased rüütlid, et vaatate alati kõik reklaamid lõpuni ära ka? icon_lol.gif

See on 100% kindel, et niinimetatud piraatlus toimub YT nõusolekul. Vahepeal korra nad ju põhimõtteliselt proovisid seda skeemi ka, et päriselt "keelasidki" piraatluse ära. Aga üsna kähku said ka ise aru, et ei see variant siiski ei toimi mitte

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2026 02:33:43 vasta tsitaadiga

Te toidupoes käite ka samamoodi ja jaburate, et maksta ei soovi?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 05.01.2026 04:55:00 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Te toidupoes käite ka samamoodi ja jaburate, et maksta ei soovi?

Miks ei või kraaniveel olla filtrid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.01.2026 08:48:42 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Te toidupoes käite ka samamoodi ja jaburate, et maksta ei soovi?

Ei tasu arvata, et siin selliseid poevargaid pole. Iseteenindusega laseb kindlasti nii mõnigi endale siit midagi vasakule kui seda juttu lugeda. Vargused on tegelikult 100% poes lubatud kuna neil on eelarves niikuinii selle kuluga arvestatud.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2026 10:16:06 vasta tsitaadiga

Vahe on selles, et kas tegu on reaalse vargusega ehk kellegi taskust raha võtmisega. Või on tegemist olukorraga, kus lihtsalt kellegi taskusse raha juurde ei teki ehk siis kasum ei kasva. Need on natukene erinevad asjad.

Kui keegi soovib hakata inimeste käest aknast väljavaatamise eest raha kasseerima (sest see pilt, mis aknast paistab, pole ju minu oma/tehtud), siis huvitav oleks teada, palju neid maksjaid, kes heameelega maksavad või siis "vargaid" oleks? Mõni ehk ostaks endale "premium" paketi, aga mina igatahes ei maksaks.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2026 10:42:09 vasta tsitaadiga

Seega Speek tegi omal ajal ausat äri nagu ta väitis, kellegi taskust raha ei võtnud kui müüs piraatkoopiaid?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.01.2026 10:46:47 vasta tsitaadiga

Jah, saamata jäänud kasum ei ole kahjum!
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2026 11:04:08 vasta tsitaadiga

Eelmisel sajandil oli teleris saade (seeria tegelikult), kus räägiti arvutitest ja programmidest. Ja osad tootjad rääkisid, et kui inimene tahab mingit programmi varastada, siis varastagu parem minu, mitte konkurendi oma. Saab rikkamaks, ostab programmi ja loomulikult jällegi minu oma, sest see on talle tuttav. Ehk siis vargus toimis nagu reklaam.

Janis kirjutas:
Jah, saamata jäänud kasum ei ole kahjum!

Nii tegelikult on, paraku "ärimehed" tunnevad vaid sõna kahjum. Oli aastaid tagasi telekanali edastamisel mingi jama (elektriga midagi), pilt oli mõnda aega must. Ja hiljem pasundasid nemad kahjumist, mis tekkis sellest, et reklaami ei saanud näidata. Ei saanud vaesekesed aru sellest, et tegemist oli saamata jäänud kasumiga, mitte kahjumiga.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 05.01.2026 11:20:36 vasta tsitaadiga

Telereklaami lepingu nö. rikkumine pole üldiselt nii lihtne keiss, et ups, juhtus.
Kui strateegilisele ajale on reklaam müüdud, siis lisanduvad ka teatud garantiid.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 05.01.2026 12:36:37 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Telereklaami lepingu nö. rikkumine pole üldiselt nii lihtne keiss, et ups, juhtus.
Kui strateegilisele ajale on reklaam müüdud, siis lisanduvad ka teatud garantiid.

internet on tasuta (selles mõttes, et protokolli kasutamine on tasuta) - aga mingit suurfirmad ja eu keskused tahavad hakata nuhkima,
isegi WWW looja protesteeris selle vastu. [lihtsalt mainisin ära kui keegi ei tea veel]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 05.01.2026 12:58:19 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Eelmisel sajandil oli teleris saade (seeria tegelikult), kus räägiti arvutitest ja programmidest. Ja osad tootjad rääkisid, et kui inimene tahab mingit programmi varastada, siis varastagu parem minu, mitte konkurendi oma. Saab rikkamaks, ostab programmi ja loomulikult jällegi minu oma, sest see on talle tuttav. Ehk siis vargus toimis nagu reklaam.

Minuga hiljuti nii juhtuski. Kunagi pirasin SyncBackPro versiooni, seejärel kasutasin mõned aastad SyncBackFree versiooni ja nüüd jõulude ajal ostsin SyncBackSE https://www.2brightsparks.com/syncback/compare.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 05.01.2026 13:06:37 vasta tsitaadiga

Internet, kui kontseptsioon ongi tasuta. Umbes nagu on tasuta õhk. Aga see ei tähenda, et seda tasuta õhku võiks minna ilma midagi maksmata hingama tasulisse hotellituppa. Või et kellegi serveriressurssi - mille eest tema väga konkreeetselt maksab - võiks muidu saada. Tuleb maksta iga etapi eest: et üleülse pääsed võrku ning siis otseselt või kaudselt selle sisu eest, mida tarvitad ja mille eest on keegi samuti kulutusi teinud - olgu siis rahalisi või mingil muul moel. Päriselt tasuta sisu (millel pole ka reklaami juures) on enamasti ise reklaam, mille eesmärgiks on kasutaja oma ettevõtte kliendiks püüda. Erandina võiks nimetada ainult mitmesuguseid arhiive, millede eest võetakse raha maksumaksja käest.

Kordan siinkohal juba mitu korda väljendatud mõtte: reklaamiblokaatorid on tavapiraatlusest oluliselt hullemad, kuivõrd nad mitte lihtsalt ei jäta sisu loojat tema tasust ilma, vaid ka kasutavad serveriressurssi, mille eest maksab otse või kaudselt selle sisu omanik. Siin ei ole enam tegu ainult saamatajäänud tuluga, vaid otsese kahjuga.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 05.01.2026 15:11:38 vasta tsitaadiga

Siin on näide, kui oluline on kui USA neeger jõuab päris aafrikasse:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ja see on rahvusvaheline õigus ja peab seda vaadata saama!
--
perenoel kirjutas:
Internet, kui kontseptsioon ongi tasuta. Umbes nagu on tasuta õhk. Aga see ei tähenda, et seda tasuta õhku võiks minna ilma midagi maksmata hingama tasulisse hotellituppa. Või et kellegi serveriressurssi - mille eest tema väga konkreeetselt maksab - võiks muidu saada. Tuleb maksta iga etapi eest: et üleülse pääsed võrku ning siis otseselt või kaudselt selle sisu eest, mida tarvitad ja mille eest on keegi samuti kulutusi teinud - olgu siis rahalisi või mingil muul moel. Päriselt tasuta sisu (millel pole ka reklaami juures) on enamasti ise reklaam, mille eesmärgiks on kasutaja oma ettevõtte kliendiks püüda. Erandina võiks nimetada ainult mitmesuguseid arhiive, millede eest võetakse raha maksumaksja käest.

Kordan siinkohal juba mitu korda väljendatud mõtte: reklaamiblokaatorid on tavapiraatlusest oluliselt hullemad, kuivõrd nad mitte lihtsalt ei jäta sisu loojat tema tasust ilma, vaid ka kasutavad serveriressurssi, mille eest maksab otse või kaudselt selle sisu omanik. Siin ei ole enam tegu ainult saamatajäänud tuluga, vaid otsese kahjuga.

Selle sinu jutuga olemegi jõudnud sinna - kuidas miljardärid ja VOn-id võivad piirata meie internetti ja sõnavabadust, mis ka HV blokeerib GNU kodulehte. (freejs - fsf)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2026 16:20:21 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
SKG kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Kui Firefox, siis ma oskan soovitada mida muuta, et Youtube renderdamine kiiremaks muuta, et videod kohe mängima hakkaks.

Jaga teadmisi, mul ka Firefox igas seadmes.

https://www.ghacks.net/2025/11/24/these-two-tweaks-should-improve-firefoxs-performance-on-youtube-significantly/

gfx.webrender.layer-compositor

See on hetkel veel arendusjärgus (webrender ise on stabiilne), aga minul on desktopil stabiilne olnud. Mobiilis ma pole kindel, sest seal ma küll YT ei vaata aga lülitasin sisse. Seal esineb lehtede kerimisel hakkimist, aga ma pole kindel kas just selle sätte tõttu.

media.wmf.zero-copy-nv12-textures-force-enabled

Selle sisselülitamisel tekkis mul PiP videote mängimisega probleem, seega ei soovita.

Kommentaarides osad väidavad, et nemad vahet ei märganud, aga mina märkasin. Eriti puutub see just seda kui kiiresti peale play vajutamist videot esitama hakkab.
Muidugi see võib sõltuda ka rauast. Pead oma raual testima ja vaatama kas muudab midagi paremaks või halvemaks.

Tundub, et läksi paremaks, sh brauseri mälukasutus.

Kõik videod hakkavad nüüd momentaanselt mängima.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 10.02.2026 23:31:03 vasta tsitaadiga

Mida arvata antud YT reklaamist (täpselt seesama video hakkas pärisvideo ees reklaamina mängima):



Link


Mina arvan, et esiteks peaks ka kodunt väljumata olema võimalik raha teha ja teiseks peaksid lastest rääkimise korral ka nemad näha olema - kuigi seadus ilmselt nõuaks nägude hägustamist.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 11.02.2026 12:27:55 vasta tsitaadiga

Discord kavatseb näotuvastuse külge panna. Mis te arvate, et kas Youtube/GMail teeb seda samuti? Seda nimetatakse vanusekontrolliks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2026 13:37:30 vasta tsitaadiga

TikTok juba küsib.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2026 14:15:33 vasta tsitaadiga

Ei meeldi mulle üldse see biomeetriaga tuvastus. Välja arvatud lokaalses masinas.
Kui mu parool jalutama läheb, saan selle ära vahetada. Kui mu id kaart jalutama läheb, saan selle kehtetuks muuta ja uue tellida. Aga vot uut lõusta ega uusi käpajälgi ei saa.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2026 15:40:45 vasta tsitaadiga

Ega jah, edaspidi on ju siis oht kas peast või kergemal juhul käest ilma jääda... /s icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2026 16:52:28 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ei meeldi mulle üldse see biomeetriaga tuvastus. Välja arvatud lokaalses masinas.
Kui mu parool jalutama läheb, saan selle ära vahetada. Kui mu id kaart jalutama läheb, saan selle kehtetuks muuta ja uue tellida. Aga vot uut lõusta ega uusi käpajälgi ei saa.

Täpselt. See on pandora laegas mida enam kinni ei pane. Peab peast ikka päris soe olema arvamaks, et biomeetria on nii turvaline, et seda kunagi lahti ei murta ja see kunagi ei leki.
Tegelikult on Eesti riigil juba vastav andmebaas olemas, sest ID kaardi taotlemisel võetakse ka sõrmejäljed.
Teades meie e-vankri lombakust, siis on ainult aja küsimus millal need andmed lekivad.
bladerunner kirjutas:
Ega jah, edaspidi on ju siis oht kas peast või kergemal juhul käest ilma jääda... /s icon_lol.gif

Miks? Biomeetria andmed digitaliseeritakse ja nendega toimetatakse edasi nagu lekkunud salasõnadega. Sinult pole enam midagi vaja.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 16.02.2026 20:18:23 vasta tsitaadiga

Näpujälje saamiseks ei ole üldsegi vaja kuhugi andmebaasi sisse saada. Piisab, kui vastavate vahendite ja oskustega tegelane inimese välisukse lingi juurs paar minutit toimetab.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2026 20:25:34 vasta tsitaadiga

Sõrmejäljekujutist saab sisse skanneerida ja 3d printeri abil 1:1-le koopia teha ja siis igale poole näpujälgi sokutada kuhu vaja. Tõesta siis, et "Mina pole Mina" ehk alibi on nõrk nagu hiljuti meediast läbi käis... icon_rolleyes.gif icon_sad.gif
Ma siiani ilma sõrmejäljeta autenditud saanud, kauaks ei tea. iPhone on Touch ID võimekusega, aga pole sõrmejälge telefonisse salvestanud ega kavatse ka seda teha. Mujal biomeetriat pole vaja veel läinud.


viimati muutis BA79 16.02.2026 20:26:23, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 16.02.2026 20:25:54 vasta tsitaadiga

youtube on viimane tsentraalne sotsiaalkonto, mis mul veel järgi on kui nostr (detsentraalne relay) välja arvata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 16.02.2026 20:39:28 vasta tsitaadiga

BA79, Ega sa palju sõrmejäljeskänneri mittekasutamisega ei kaota. Mul iPadil on see. Mõni päev peale skänneerimist töötab kõik ilusti, siis hakkab esiteks nimetissõrm jukerdama, sest ilmselt on see kõige enam kasutuses ja jälg mingil määral moondub kõige kiiremini. Väikese sõrme oma püsib kõige kindlamalt, aga ikka võib hakata probleemitama. Ja paari katse järel tuleb hakata koodi sisestama. Seevastu Face ID töötab täiesti probleemivabalt: nagu telefon sind näeb (ei ole salli varjus ja ei vaata mujale) nii on pilt kohe ees.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 16.02.2026 20:49:46 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
BA79, Ega sa palju sõrmejäljeskänneri mittekasutamisega ei kaota. Mul iPadil on see. Mõni päev peale skänneerimist töötab kõik ilusti, siis hakkab esiteks nimetissõrm jukerdama, sest ilmselt on see kõige enam kasutuses ja jälg mingil määral moondub kõige kiiremini. Väikese sõrme oma püsib kõige kindlamalt, aga ikka võib hakata probleemitama. Ja paari katse järel tuleb hakata koodi sisestama. Seevastu Face ID töötab täiesti probleemivabalt: nagu telefon sind näeb (ei ole salli varjus ja ei vaata mujale) nii on pilt kohe ees.

microsoft ja apple koguvad sõrmejälgi ja saadavad NSA andmebaasi.. lihtsalt turgatas selline mõte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2026 01:02:13 vasta tsitaadiga

milles sinutoru süüdi on? icon_eek.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 17.02.2026 08:05:57 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
milles sinutoru süüdi on? icon_eek.gif
youtube võib ka küsida näotuvastust või 18 aasta vanust kui tahab - ja seda vaikimisi kui eu nõudma hakkab..
siis on mul meediaks ainult nostr võrk - saad postitada teksti, faile, videosi ja pilte. (ja ipfs)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2026 12:14:25 vasta tsitaadiga

Üks emme juba kurtis mulle, et TikTok küsib talt näo tuvastamist, kuna laadib kogu aeg videosid oma põngerjast sinna üles. Hiinlaste AI arvab vist, et tegemist on 5-aastase kontoga.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2026 14:50:13 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
milles sinutoru süüdi on? icon_eek.gif

Näotuvastust küsiti minuteada viimati siis, kui tahtsid oma kanaliga raha teenima hakata st "monetization" sisse lülitada.
Sisu tarbijatelt (veel) seda ei nõuta aga arvestades mis suunas asjad liiguvad (nt Discord), siis kindlasti tuleb see kah.
Kõik muidugi lastekaitse sildi all...

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2026 14:56:06 vasta tsitaadiga

Sinutorus ju nagunii pornot, vägivalda jms. ei lubata. Vähemalt pole kohanud et seda seal oleks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Youtube üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58, 59  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.