|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
31.12.2025 18:58:34
|
|
|
Selleks, et aru saada Apple'i eelistest, tuleb omada mitut seadet. Siis see, et kõik on kättesaadav ka arvutis või tahvlis, telefoni kaamera on emaili saatmise osa, bookmargid, passwrodid jmt on sükroniseeritud ja palju muud sellist kaalub üles kõik Androidi eelised. Juba SMS-de saatmine ja lugemine arvutis olevast äpist kaalub, minu meelest. Või siis näiteks see, et telefonis note äpis kirjutatud tekst, skännid ja fotod on kohe saadaval arvuti samas äpis. See kõik lihtsustab ja kiirendab tööd päris märgatavalt. Ainult eraldi iPhone on vist tõesti rohkem eputamise asi.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
31.12.2025 19:12:18
|
|
|
Ma android puhul kasutasin PC companionitja köik oli kenasti süngitud arvutiga. köik telefoni haldamine käis sellega.
Windows PC ja iPhone ei käi kuidagi omavahel kokku, kirjeldatud asju ikka mugavalt teha ei lase
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
31.12.2025 19:16:16
|
|
|
jägaja, Ei käi muidugi kokku, selleks ongi vajalik, et oleksid kõik Apple'i tooted. Ja noh, Mac-i ja PC-d juba omavahel ei võrdle. Üks on kiire ja energiasäästlik ning lihtsalt töötab, nii et hooldamise üldse ära unustada, teisega tuleb umbes 10% ajast arvestada käkkidega toimetulemisele. Kui ma üleminuke ühelt teisele tegin, mõtlesin, et Microsoftile tuleks tegelikult kulutatud aja ja närvide eest kahjunõue esitada.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
31.12.2025 20:07:03
|
|
|
Mul pole Windows tööarvutiga 5 aastat mingit muret olnud.
see on ka ajaloost legend, et peab häkkidega tegelema.
Ning 90 tööstus ja äritarkarast jookseb Windowsis aga mitte Macis.
Ma ei pea siin silmas tabeleid ega tekstitöötlust.
Linuxi peal jookseb ka üht-teist. Spetsiifilisenaid asju.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.01.2026 02:03:27
|
|
|
jägaja, and who f*cking cares?
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003
|
01.01.2026 11:35:28
|
|
|
kas droidi / vindvussi teemat pole, kus saab kõvatada, et mitu tuuma prosel ikka on ja mida kõike sellega teha saab
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
01.01.2026 13:01:31
|
|
|
Küllap on neid aastakümnete jooksul võitlustandrisse tehtud hulgi ja üritatud siit suunata, aga need, keda hädasti harida vaja, ei lähe ju siit seda ometi lugema...
Ma arvan, et mõõdukas võrdlus on omal kohal, ei tasu lihtsalt lumepalli mäest alla veeretama asuda.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
01.01.2026 13:03:45
|
|
|
| See on pm sama võrdlus et mis värvi aluspesu kellelegi kanda meeldib
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
01.01.2026 17:13:13
|
|
|
Jah, Apple kasutajate meelest on täiesti normaalne et pükse on ainult 5 värvi ja 3-s suuruses saadaval.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
01.01.2026 17:16:07
|
|
|
Absoluutselt, 5 värvi on juba püksivaliku juures mitu korda rohkem kui vaja ning suurust on stabiilselt vaid ühte vaja Ja no kui on probleem, et aluspesu värvivalikut on liiga vähe, siis no ma ei tea
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
01.01.2026 17:49:28
|
|
|
Vahet pole, mitu tükki ja värvi sul iga nädalapäeva jaoks on.
Kodukasutajad vajavad teatud lahendusi,ärikliendid teisi.
Möned on maailmas laiemalt levinud, teised vähe kitsamale, kuid spetsiifilisemate vajadustega kasutajaskonnale.
Tuumad ja riistvara on tehniline pool, ootad möne sekundi siis kauem renderduse tulemust. Stabiilsus ja tulemuslikkus on olulisemad teatud bling blingiga harjunud kasutajagruppidest.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
01.01.2026 19:55:02
|
|
|
| perenoel kirjutas: |
| Selleks, et aru saada Apple'i eelistest, tuleb omada mitut seadet. Siis see, et kõik on kättesaadav ka arvutis või tahvlis, telefoni kaamera on emaili saatmise osa, bookmargid, passwrodid jmt on sükroniseeritud ja palju muud sellist kaalub üles kõik Androidi eelised. Juba SMS-de saatmine ja lugemine arvutis olevast äpist kaalub, minu meelest. Või siis näiteks see, et telefonis note äpis kirjutatud tekst, skännid ja fotod on kohe saadaval arvuti samas äpis. See kõik lihtsustab ja kiirendab tööd päris märgatavalt. Ainult eraldi iPhone on vist tõesti rohkem eputamise asi. |
Vaene ma...mul vaid 1 õun
Ja pükstega on sitasti....mul polegi enam vabaaja pükse, viimased läksid katki(ma nagu monk, 5 paari oli neid) ja nüüd käin dressidega.....naljata
Eks lähen käin väljamaal, äkki seal müüakse.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
02.01.2026 11:04:46
|
|
|
Pruudile sai soovitatud, et jätaks pigem selle vedelklaasi OSi oma 64gb i̶P̶h̶o̶n̶e̶ ̶1̶3̶ iPhone 12 peale installimata. Aga ilmselt jäid automaatsed uuendused ikka sisse, sest asi päädis nüüd sellega, et telefon oli ikkagi oma mälu kurguauguni iOS 26 täis tõmmanud ja siis avastanud, et uuenduse lõpetamiseks ei ole ikkagi piisavalt ruumi. Ehk siis tavakasutaja vaatest olukord, kus järsku telefon karjub, et teadmata põhjusel storage full ja peale mõningate äppide miskit kustutada ei olegi.
viimati muutis hemmar 02.01.2026 11:40:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
02.01.2026 11:10:22
|
|
|
| hemmar kirjutas: |
| Pruudile sai soovitatud, et jätaks pigem selle vedelklaasi OSi oma 64gb iPhone 13 peale installimata. Aga ilmselt jäid automaatsed uuendused ikka sisse, sest asi päädis nüüd sellega, et telefon oli ikkagi oma mälu kurguauguni iOS 26 täis tõmmanud ja siis avastanud, et uuenduse lõpetamiseks ei ole ikkagi piisavalt ruumi. Ehk siis tavakasutaja vaatest olukord, kus järsku telefon karjub, et teadmata põhjusel storage full ja peale mõningate äppide miskit kustutada ei olegi. |
iPhone 13 väikseim mälumaht on 128GB.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
02.01.2026 11:33:34
|
|
|
| Elpex, Sul on tuline õigus! Minu paha, tegemist oli siiski 12-ga.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.01.2026 12:21:59
|
|
|
Et siis tõmbas ainult installika ja uuendada ei suutnud? Annab ehk veel päästa ja installikas kustutada ja uuendamine kinni keerata.
Vaatan, et kuskilt seal OS 18 kandist algab netis kisa, et installikat ei lasta lihtsa vaevaga kustutada. Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi vast ikka... Jailbreak?
Näotu muidugi, et Apple laseb selliseid toiminguid teha ilma kontrollita, kas selleks ruumi on.
viimati muutis rex 02.01.2026 12:23:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
02.01.2026 12:23:15
|
|
|
| Mul 64gb 12 ja sellist probleemi küll pole.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
02.01.2026 12:44:21
|
|
|
| hemmar kirjutas: |
| Pruudile sai soovitatud, et jätaks pigem selle vedelklaasi OSi oma 64gb i̶P̶h̶o̶n̶e̶ ̶1̶3̶ iPhone 12 peale installimata. Aga ilmselt jäid automaatsed uuendused ikka sisse, sest asi päädis nüüd sellega, et telefon oli ikkagi oma mälu kurguauguni iOS 26 täis tõmmanud ja siis avastanud, et uuenduse lõpetamiseks ei ole ikkagi piisavalt ruumi. Ehk siis tavakasutaja vaatest olukord, kus järsku telefon karjub, et teadmata põhjusel storage full ja peale mõningate äppide miskit kustutada ei olegi. |
Kindel, et pildid / videod (mida annaks nt. “pilve” tõsta) sellest 64GB suuremat osa enda alla ei võta?
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
02.01.2026 15:16:29
|
|
|
beastbeats, Enamus oli juba varem pilve tõstetud ja sealt mingi pisku 300mb sai. Aga lõpuks polnudki muud kui kõik suuremad äpid maha lasta kuni telefoni arvates oli piisavalt ruumi uuenduse installimiseks. Nüüd siis iOS 26 peal ja peale äppide tagasi installimist veel 20gb vaba ruumi olemas.
Kogu loo juures muud ei olegi kui see, et olin pisut üllatunud, et nii tark masin ennast sellisesse tupikseisu tõmbab. Muidugi jah, 100% kindlalt ei saa ka väita, et seal veel mingeid muid faktoreid mängus ei olnud.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
02.01.2026 15:32:43
|
|
|
Mul ka 64gb i12 peal viimane iOS ja tark tegu see igastahes polnud 😀.
Arvestades, et masin tahab ka vaba ruumi, et aeglaseks ei muutuks siis ehk mõned pildid ja videod, mõni mäng ja ongi maht otsas.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
02.01.2026 15:40:31
|
|
|
| Eks siin ka see, et 64GB on ajale jalgu ka jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
03.01.2026 10:55:16
|
|
|
| Kasuks ei tule ka tõsiasi, et rakendused ja süsteem on iOSil suuremad kui Androidil.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
03.01.2026 19:14:07
|
|
|
| Pereliikmel vaja uut telef. valikus iph 15 v 16 , kumba eelistada? Märgatavat vahet ei tohiks olla ise kalduks 15 poole.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
03.01.2026 19:20:36
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| Pereliikmel vaja uut telef. valikus iph 15 v 16 , kumba eelistada? Märgatavat vahet ei tohiks olla ise kalduks 15 poole. |
iP16 kasuks räägib peamiselt suurem aku ja 2GB rohkem RAM'i.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
03.01.2026 22:02:42
|
|
|
hugo, Mnjah. Ku omale SE2020 valima hakkasin siis mõtlesin selle peale, et 64GB võib jääda väheseks. Sai seepärast 128GB võetud. iOS 18 peal ja hetkeseisuga 53GB kasutatud sellest. Fotode all on iOS andmetel 7GB, Muud meediat kokku kusagil 28GB. Ent seejuures on oluline arvestada ka sellega, et äpid võtavad ka ruumi. Ainuüksi Bolti rakendus 325MB, Whatsapp 265MB jne. Kui iga äpp võtab niipalju, siis loomulikult jääb väiksemast sisemälust väheks, et kõike ära talletada. Kui kriitiliseks peaks minema, siis esimese asjana ilmselt kustutaksin enamus fotodest ära aga praeguseks ajaks olen aktiivsest klõpsutamisest loobunud ehk siis sellepoolest peaks mäluruumist veel pikalt jätkuma sest vaba mahtu ca 74GB veel.
viimati muutis BA79 04.01.2026 03:30:33, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
03.01.2026 22:21:58
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| Pereliikmel vaja uut telef. valikus iph 15 v 16 , kumba eelistada? Märgatavat vahet ei tohiks olla ise kalduks 15 poole. |
Uuem on ikka parem, saab aasta rohkem tarkvarauuendusi näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bpuhnja
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
04.01.2026 15:44:18
|
|
|
See on viimane asi mille pärast Apple telefoni valida.
Reeglina annab riistvara kuskilt enne ikkagi otsad, kui et tarkvara uuendused ära lõppevad.
Mul siin üks iPhone 11, mis sai eelmine aasta (ja ka ilmselt saab see aasta) kõik viimased uuendused.
Ning isegi kui ei saa uusi uuendusi, siis turvauuendusi tilgub ikka edasi.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
04.01.2026 19:57:00
|
|
|
bpuhnja, Enda kogemusest on telefonide puhul sõltumata tootjast kõige kriitilisem komponent aku. Kipuvad aja jooksul väsima, vaatamata sellele, mida tootjad lubavad või kui suured mAh numbrid konkreetsel akul on. Apple mängib selles osas klientide emotsioonide peale:Inimene vaatab, et "Oih, aku mahutavus on degradeerunud 80% peale, mis nüüd küll saab, peab ruttu aku ära vahetama". Telefonitootja loodab, et saab telefoni järelteeninduse pealt veel lisa teenida sest eeldatavasti viib kuulekas klient telefoni ikka ametliku hoolduspartneri juurde, kes selle eest kopsaka arve välja kirjutada saab, sest asendatakse originaalakuga ja töötund maksab.
Teegelikkuses ei juhtu mitte midagi, lihtsalt laadima peab sagedamini. Iga inimene peab ise otsutama, millal liiga sage saba seinas või laadimisalusel telefoni hoidmine närvidele käima hakkab, et sellisel viisil telefoni kasutamine ebamugavaks muutub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
04.01.2026 21:27:49
|
|
|
| See aku % on ka nagu on. Mul on 15, aku 81%, samas pole nagu täheldanud et vähem kestaks kui alguses. Hommikul laadijast, õhtul laadijasse, tühjaks päevaga minu kasutuse juures ei saa nüüd ei ega ei saanud uuena.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
05.01.2026 14:32:12
|
|
|
M prose macidega ka inimesed % ja laadmise kordadega lolliks läinud.
8x % ja 2xx laadimist on vana mac.
Inteli puhul 400-500x ei olnud kunagi probleeme.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
05.01.2026 14:42:40
|
|
|
| BA79 kirjutas: |
| Teegelikkuses ei juhtu mitte midagi, lihtsalt laadima peab sagedamini. |
Ka siin teemas on juttu olnud, et seade võib hakata throtteldama ehk ei lase näiteks prose takti enam sama kõrgele kui uue akuga. Tulemuseks lisaks sagedamale laadimisvajadusele ka uueväärsest aeglasem seade.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
05.01.2026 14:46:32
|
|
|
| Ja külmaga viskab ka kotti suvalise protsendi peal
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
05.01.2026 15:30:47
|
|
|
| Alari A. kirjutas: |
M prose macidega ka inimesed % ja laadmise kordadega lolliks läinud.
8x % ja 2xx laadimist on vana mac.
Inteli puhul 400-500x ei olnud kunagi probleeme. |
Inteli puhul tuli 400-500x kiiremini kui M prosega 200x
| Janis kirjutas: |
| Ja külmaga viskab ka kotti suvalise protsendi peal |
Seda pole mul isiklikult enam ammu juhtunud, iPhone 5-6 aegadel oli küll probleem. Üks põhjuseid, miks see nüüd harvemini juhtub, ongi ilmselt see, et nüüd ei lasta proset piirajasse, kui aku enam esimeses nooruses ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
05.01.2026 15:34:05
|
|
|
| 12 peal alles juhtus kui telefon pidi õues veits vedelema. 4a saab täis, varem pole juhtunud nii
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
05.01.2026 15:36:40
|
|
|
sakinaga, no just.
M1 2020/21 mudelid ka veel. Plaanivad järgmised 15a. sama maci kasutada
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
05.01.2026 18:12:54
|
|
|
| Alari A. kirjutas: |
M prose macidega ka inimesed % ja laadmise kordadega lolliks läinud.
8x % ja 2xx laadimist on vana mac.
Inteli puhul 400-500x ei olnud kunagi probleeme. |
Eks ostjaid on igasuguseid. Ma isiklikult ei hakka müüjana kellegagi vaidlema, kui kauplemise esmärgil hakatakse kelbast ajama. Vaba valik, ei ole keegi kohustatud ostma (ega mina talle müüma).
Eriti igasugused 15 minutit peale kuulutuse (näiteks hind 600€) lisamist tulnud pakkumised stiilis "450€ ja tulen kohe järgi" - jah, palun, tule järgi. Kuid hind on 600€. Küll ma vaatan hinna üle, kui piisavalt pika aja peale pole tehingut õnnestunud teha.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
05.01.2026 18:14:57
|
|
|
| Dirty Harry kirjutas: |
| Alari A. kirjutas: |
M prose macidega ka inimesed % ja laadmise kordadega lolliks läinud.
8x % ja 2xx laadimist on vana mac.
Inteli puhul 400-500x ei olnud kunagi probleeme. |
Eks ostjaid on igasuguseid. Ma isiklikult ei hakka müüjana kellegagi vaidlema, kui kauplemise esmärgil hakatakse kelbast ajama. Vaba valik, ei ole keegi kohustatud ostma (ega mina talle müüma).
Eriti igasugused 15 minutit peale kuulutuse (näiteks hind 600€) lisamist tulnud pakkumised stiilis "450€ ja tulen kohe järgi" - jah, palun, tule järgi. Kuid hind on 600€. Küll ma vaatan hinna üle, kui piisavalt pika aja peale pole tehingut õnnestunud teha. |
Siin foorumis ei tasu nii kalleid asju müüa, siin pole inimestel eriti raha. Mujal sellist jama ei näe
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
05.01.2026 18:19:55
|
|
|
| Janis kirjutas: |
Siin foorumis ei tasu nii kalleid asju müüa, siin pole inimestel eriti raha. Mujal sellist jama ei näe |
FB Marketplaces on peale kuulutuse lisamist neid poole- ja kolmveerand hinnaga pakkujaid kohe küll ja küll kiibitsemas, sama siin.
Aga jah, HV foorum on sobiv ainult ostmiseks. Müümiseks peab liiga palju tõestama, et ei ole kaamel ning vaatama, et järjekordse reeglipunkti vastu ei eksi. Mõistlikum on nii ajurakkude kulumise kui rahalise tulemuse poolest mujal müüa.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
05.01.2026 18:41:05
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| Ja külmaga viskab ka kotti suvalise protsendi peal |
See vist sõltub telefoni vanusest ja sellest, millises seisus aku on. Mida vanem aku, seda väiksem on tegelik mahutavus. Reeglina kipub nii minema, et kui akut on vähem, kui 40% siis hakkab ressurssinõudlik rakendus või režiim aku tühjenemist kiirendama. Ennekõike GPS ja Bluetooth. Võib-olla BT 5.0 LE enam nii hullult akule ei mõju, aga vanemad versioonid küll.
Mu iPhone on keskeltläbi 5 aastat vana juba. Kui lähen jalgsi linna ja telefon on püksi- või jopetaskus siis pole pilti veel "tasku" visanud, aga kui aku on tühjem nagu eelnevalt juba kirjeldasin siis kipub lisaks tühjenemisele ka kuumenema, kui akujääki vähe, aga vooluõgardist rakendus on aktiivne. Kuni 50% siis aku väga ei kuumene.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
05.01.2026 18:42:05
|
|
|
| Ja? Otsusta ära mida sa toodad lõpuks
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
05.01.2026 18:43:40
|
|
|
See külm oli mingite vanemate mudelite probleem suures osas. 5SE,6,7 vms.
Hiljem olen pigem kohanud "too hot" muret, suvel kuskil armatuuril autos telefon laeb, siis lõpetab laadimise ja ähvardab, et jahuta maha.
Mul on mõned vanad juustud ka veel aegajalt eri asjade jaoks kasutusel ja no on aku veidi nõrgem.. laual peab ikka seistes 4-5 päeva vastu kui ei kasuta.
Siis kui Aku näitab korraks 100 ja hetk hiljem 0 peal pildi tasku viskab, siis on õige aeg akut vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
05.01.2026 22:16:15
|
|
|
Dirty Harry, saatsin ~10a. tagasi ühe lowballeri ( pakkus äkki 3x odavamat hinda ) Telliskivis kindlale aadressile. Ütlesin, et kirjutaks kui kohal.
Kirjutas.
Kirutasin vastu: otsi nüüd comedy estonia kontor. Ehk pakuvad tööd
viimati muutis Alari A. 05.01.2026 22:16:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
05.01.2026 22:16:36
|
|
|
| Dirty Harry kirjutas: |
| Janis kirjutas: |
Siin foorumis ei tasu nii kalleid asju müüa, siin pole inimestel eriti raha. Mujal sellist jama ei näe |
FB Marketplaces on peale kuulutuse lisamist neid poole- ja kolmveerand hinnaga pakkujaid kohe küll ja küll kiibitsemas, sama siin.
Aga jah, HV foorum on sobiv ainult ostmiseks. Müümiseks peab liiga palju tõestama, et ei ole kaamel ning vaatama, et järjekordse reeglipunkti vastu ei eksi. Mõistlikum on nii ajurakkude kulumise kui rahalise tulemuse poolest mujal müüa. |
Ma siin müüsin ~4k ühtesid seadmeid, keegi ei tahtnud. Paar kuud hiljem sain 7k mujalt selle komplekti eest
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
05.01.2026 22:18:20
|
|
|
| Te olete nii ahned. Üldse hinnavaatlejast ei hooli.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
05.01.2026 22:20:53
|
|
|
Ma siiralt soovisin heategevust teha ja seepärast pakkusingi siin nii soodsalt. Jutu järgi on siin igast valdkonnast teravaid kriite koos aga tundub et reaalselt mitte
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
05.01.2026 22:35:36
|
|
|
| indrpo, Kui aku laadimisel hetkega näitab 100% ja siis saba seinast 0% siis on akuvahetusega juba hiljaks jäädud. Sellist telefoni ei saagi mõistlikult kasutada. Ma vist ei vahetagi akut ära kui aku mahutavus 50% peale kukub. Lasen kasuliku ea lõpuni ja siis läheb n.ö autotelefoniks. Sigaretisüütajasse ühendatud laadija otsas saab hakkama kasvõi Auto GPS seadmena, mis muuhulgas ka kõnedele automaatselt vastab, kui vaja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
05.01.2026 22:53:51
|
|
|
need vanemad juustud ei näita aku protsenti, küll aga indikaator on nende jaoks eelnev.
Ma ise olen läbi aegade selline liikuva loomuga, autos on telefon täna magnetiga laadijas ja wireless carplay, vanasti juhtmega carplays.
Seega minu jaoks on küsimus, kuidas kellegi aku kestab kehvasti, kell käib korra laadijasse kui dušš, saab 80% vähemalt, telefon on öösel magnetil, hommikul valmis toimetamiseks kuni lubatud 95%
Pole kordagi akupuudust tundnud.
Ilmselt ei tunne seni kuni aku tõttu pilt kotti ei lähe.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
05.01.2026 22:54:53
|
|
|
| Ma selle pärast just ei kasutagi wireless carplayd, siis on kindel et laeb ka. Ja no see ka mugav, et iga kord autosse istudes ei ühenda end kohe autoga siis.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
05.01.2026 23:23:44
|
|
|
| kas su autol on juhtmevaba laadija siis katki, et pole kindel, kas laeb või mitte?
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
05.01.2026 23:27:11
|
|
|
Seda vist ei olegi mu autol, pole leidnud ja ausaltöeldes ei huvita ka. Pole üheski autos normaaslet kogemust juhtmevaba laadijaga olnud, kütab telefoni kuumaks. Äkki on kantosssis asi aga no seda maha võtma küll ei hakka selle pärast.
Ja siis oleks ikkagi see probleem, et koheselt ja alati autoga ühenduses
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|