Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 435, 436, 437 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 31.12.2025 18:58:34 vasta tsitaadiga

Selleks, et aru saada Apple'i eelistest, tuleb omada mitut seadet. Siis see, et kõik on kättesaadav ka arvutis või tahvlis, telefoni kaamera on emaili saatmise osa, bookmargid, passwrodid jmt on sükroniseeritud ja palju muud sellist kaalub üles kõik Androidi eelised. Juba SMS-de saatmine ja lugemine arvutis olevast äpist kaalub, minu meelest. Või siis näiteks see, et telefonis note äpis kirjutatud tekst, skännid ja fotod on kohe saadaval arvuti samas äpis. See kõik lihtsustab ja kiirendab tööd päris märgatavalt. Ainult eraldi iPhone on vist tõesti rohkem eputamise asi.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 31.12.2025 19:12:18 vasta tsitaadiga

Ma android puhul kasutasin PC companionitja köik oli kenasti süngitud arvutiga. köik telefoni haldamine käis sellega.
Windows PC ja iPhone ei käi kuidagi omavahel kokku, kirjeldatud asju ikka mugavalt teha ei lase
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 31.12.2025 19:16:16 vasta tsitaadiga

jägaja, Ei käi muidugi kokku, selleks ongi vajalik, et oleksid kõik Apple'i tooted. Ja noh, Mac-i ja PC-d juba omavahel ei võrdle. Üks on kiire ja energiasäästlik ning lihtsalt töötab, nii et hooldamise üldse ära unustada, teisega tuleb umbes 10% ajast arvestada käkkidega toimetulemisele. Kui ma üleminuke ühelt teisele tegin, mõtlesin, et Microsoftile tuleks tegelikult kulutatud aja ja närvide eest kahjunõue esitada.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 31.12.2025 20:07:03 vasta tsitaadiga

Mul pole Windows tööarvutiga 5 aastat mingit muret olnud.
see on ka ajaloost legend, et peab häkkidega tegelema.
Ning 90 tööstus ja äritarkarast jookseb Windowsis aga mitte Macis.
Ma ei pea siin silmas tabeleid ega tekstitöötlust.

Linuxi peal jookseb ka üht-teist. Spetsiifilisenaid asju.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2026 02:03:27 vasta tsitaadiga

jägaja, and who f*cking cares?
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2026 11:35:28 vasta tsitaadiga

kas droidi / vindvussi teemat pole, kus saab kõvatada, et mitu tuuma prosel ikka on ja mida kõike sellega teha saab icon_rolleyes.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2026 13:01:31 vasta tsitaadiga

Küllap on neid aastakümnete jooksul võitlustandrisse tehtud hulgi ja üritatud siit suunata, aga need, keda hädasti harida vaja, ei lähe ju siit seda ometi lugema...

Ma arvan, et mõõdukas võrdlus on omal kohal, ei tasu lihtsalt lumepalli mäest alla veeretama asuda.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.01.2026 13:03:45 vasta tsitaadiga

See on pm sama võrdlus et mis värvi aluspesu kellelegi kanda meeldib
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2026 17:13:13 vasta tsitaadiga

Jah, Apple kasutajate meelest on täiesti normaalne et pükse on ainult 5 värvi ja 3-s suuruses saadaval. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.01.2026 17:16:07 vasta tsitaadiga

Absoluutselt, 5 värvi on juba püksivaliku juures mitu korda rohkem kui vaja ning suurust on stabiilselt vaid ühte vaja icon_biggrin.gif Ja no kui on probleem, et aluspesu värvivalikut on liiga vähe, siis no ma ei tea icon_lol.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 01.01.2026 17:49:28 vasta tsitaadiga

Vahet pole, mitu tükki ja värvi sul iga nädalapäeva jaoks on.
Kodukasutajad vajavad teatud lahendusi,ärikliendid teisi.

Möned on maailmas laiemalt levinud, teised vähe kitsamale, kuid spetsiifilisemate vajadustega kasutajaskonnale.
Tuumad ja riistvara on tehniline pool, ootad möne sekundi siis kauem renderduse tulemust. Stabiilsus ja tulemuslikkus on olulisemad teatud bling blingiga harjunud kasutajagruppidest.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2026 19:55:02 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
Selleks, et aru saada Apple'i eelistest, tuleb omada mitut seadet. Siis see, et kõik on kättesaadav ka arvutis või tahvlis, telefoni kaamera on emaili saatmise osa, bookmargid, passwrodid jmt on sükroniseeritud ja palju muud sellist kaalub üles kõik Androidi eelised. Juba SMS-de saatmine ja lugemine arvutis olevast äpist kaalub, minu meelest. Või siis näiteks see, et telefonis note äpis kirjutatud tekst, skännid ja fotod on kohe saadaval arvuti samas äpis. See kõik lihtsustab ja kiirendab tööd päris märgatavalt. Ainult eraldi iPhone on vist tõesti rohkem eputamise asi.

Vaene ma...mul vaid 1 õun

Ja pükstega on sitasti....mul polegi enam vabaaja pükse, viimased läksid katki(ma nagu monk, 5 paari oli neid) ja nüüd käin dressidega.....naljata

Eks lähen käin väljamaal, äkki seal müüakse.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2026 11:04:46 vasta tsitaadiga

Pruudile sai soovitatud, et jätaks pigem selle vedelklaasi OSi oma 64gb i̶P̶h̶o̶n̶e̶ ̶1̶3̶ iPhone 12 peale installimata. Aga ilmselt jäid automaatsed uuendused ikka sisse, sest asi päädis nüüd sellega, et telefon oli ikkagi oma mälu kurguauguni iOS 26 täis tõmmanud ja siis avastanud, et uuenduse lõpetamiseks ei ole ikkagi piisavalt ruumi. Ehk siis tavakasutaja vaatest olukord, kus järsku telefon karjub, et teadmata põhjusel storage full ja peale mõningate äppide miskit kustutada ei olegi.

viimati muutis hemmar 02.01.2026 11:40:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2026 11:10:22 vasta tsitaadiga

hemmar kirjutas:
Pruudile sai soovitatud, et jätaks pigem selle vedelklaasi OSi oma 64gb iPhone 13 peale installimata. Aga ilmselt jäid automaatsed uuendused ikka sisse, sest asi päädis nüüd sellega, et telefon oli ikkagi oma mälu kurguauguni iOS 26 täis tõmmanud ja siis avastanud, et uuenduse lõpetamiseks ei ole ikkagi piisavalt ruumi. Ehk siis tavakasutaja vaatest olukord, kus järsku telefon karjub, et teadmata põhjusel storage full ja peale mõningate äppide miskit kustutada ei olegi.

iPhone 13 väikseim mälumaht on 128GB.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2026 11:33:34 vasta tsitaadiga

Elpex, Sul on tuline õigus! Minu paha, tegemist oli siiski 12-ga.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2026 12:21:59 vasta tsitaadiga

Et siis tõmbas ainult installika ja uuendada ei suutnud? Annab ehk veel päästa ja installikas kustutada ja uuendamine kinni keerata.

Vaatan, et kuskilt seal OS 18 kandist algab netis kisa, et installikat ei lasta lihtsa vaevaga kustutada. Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi vast ikka... Jailbreak? icon_smile.gif

Näotu muidugi, et Apple laseb selliseid toiminguid teha ilma kontrollita, kas selleks ruumi on.


viimati muutis rex 02.01.2026 12:23:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.01.2026 12:23:15 vasta tsitaadiga

Mul 64gb 12 ja sellist probleemi küll pole.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2026 12:44:21 vasta tsitaadiga

hemmar kirjutas:
Pruudile sai soovitatud, et jätaks pigem selle vedelklaasi OSi oma 64gb i̶P̶h̶o̶n̶e̶ ̶1̶3̶ iPhone 12 peale installimata. Aga ilmselt jäid automaatsed uuendused ikka sisse, sest asi päädis nüüd sellega, et telefon oli ikkagi oma mälu kurguauguni iOS 26 täis tõmmanud ja siis avastanud, et uuenduse lõpetamiseks ei ole ikkagi piisavalt ruumi. Ehk siis tavakasutaja vaatest olukord, kus järsku telefon karjub, et teadmata põhjusel storage full ja peale mõningate äppide miskit kustutada ei olegi.

Kindel, et pildid / videod (mida annaks nt. “pilve” tõsta) sellest 64GB suuremat osa enda alla ei võta?

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2026 15:16:29 vasta tsitaadiga

beastbeats, Enamus oli juba varem pilve tõstetud ja sealt mingi pisku 300mb sai. Aga lõpuks polnudki muud kui kõik suuremad äpid maha lasta kuni telefoni arvates oli piisavalt ruumi uuenduse installimiseks. Nüüd siis iOS 26 peal ja peale äppide tagasi installimist veel 20gb vaba ruumi olemas.
Kogu loo juures muud ei olegi kui see, et olin pisut üllatunud, et nii tark masin ennast sellisesse tupikseisu tõmbab. Muidugi jah, 100% kindlalt ei saa ka väita, et seal veel mingeid muid faktoreid mängus ei olnud.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2026 15:32:43 vasta tsitaadiga

Mul ka 64gb i12 peal viimane iOS ja tark tegu see igastahes polnud 😀.
Arvestades, et masin tahab ka vaba ruumi, et aeglaseks ei muutuks siis ehk mõned pildid ja videod, mõni mäng ja ongi maht otsas.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 02.01.2026 15:40:31 vasta tsitaadiga

Eks siin ka see, et 64GB on ajale jalgu ka jäänud.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2026 10:55:16 vasta tsitaadiga

Kasuks ei tule ka tõsiasi, et rakendused ja süsteem on iOSil suuremad kui Androidil.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 03.01.2026 19:14:07 vasta tsitaadiga

Pereliikmel vaja uut telef. valikus iph 15 v 16 , kumba eelistada? Märgatavat vahet ei tohiks olla ise kalduks 15 poole.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2026 19:20:36 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Pereliikmel vaja uut telef. valikus iph 15 v 16 , kumba eelistada? Märgatavat vahet ei tohiks olla ise kalduks 15 poole.

iP16 kasuks räägib peamiselt suurem aku ja 2GB rohkem RAM'i.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2026 22:02:42 vasta tsitaadiga

hugo, Mnjah. Ku omale SE2020 valima hakkasin siis mõtlesin selle peale, et 64GB võib jääda väheseks. Sai seepärast 128GB võetud. iOS 18 peal ja hetkeseisuga 53GB kasutatud sellest. Fotode all on iOS andmetel 7GB, Muud meediat kokku kusagil 28GB. Ent seejuures on oluline arvestada ka sellega, et äpid võtavad ka ruumi. Ainuüksi Bolti rakendus 325MB, Whatsapp 265MB jne. Kui iga äpp võtab niipalju, siis loomulikult jääb väiksemast sisemälust väheks, et kõike ära talletada. Kui kriitiliseks peaks minema, siis esimese asjana ilmselt kustutaksin enamus fotodest ära aga praeguseks ajaks olen aktiivsest klõpsutamisest loobunud ehk siis sellepoolest peaks mäluruumist veel pikalt jätkuma sest vaba mahtu ca 74GB veel.

viimati muutis BA79 04.01.2026 03:30:33, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2026 22:21:58 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Pereliikmel vaja uut telef. valikus iph 15 v 16 , kumba eelistada? Märgatavat vahet ei tohiks olla ise kalduks 15 poole.
Uuem on ikka parem, saab aasta rohkem tarkvarauuendusi näiteks.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bpuhnja
HV kasutaja
bpuhnja

liitunud: 12.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2026 15:44:18 vasta tsitaadiga

See on viimane asi mille pärast Apple telefoni valida.
Reeglina annab riistvara kuskilt enne ikkagi otsad, kui et tarkvara uuendused ära lõppevad.
Mul siin üks iPhone 11, mis sai eelmine aasta (ja ka ilmselt saab see aasta) kõik viimased uuendused.
Ning isegi kui ei saa uusi uuendusi, siis turvauuendusi tilgub ikka edasi.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2026 19:57:00 vasta tsitaadiga

bpuhnja, Enda kogemusest on telefonide puhul sõltumata tootjast kõige kriitilisem komponent aku. Kipuvad aja jooksul väsima, vaatamata sellele, mida tootjad lubavad või kui suured mAh numbrid konkreetsel akul on. Apple mängib selles osas klientide emotsioonide peale:Inimene vaatab, et "Oih, aku mahutavus on degradeerunud 80% peale, mis nüüd küll saab, peab ruttu aku ära vahetama". Telefonitootja loodab, et saab telefoni järelteeninduse pealt veel lisa teenida sest eeldatavasti viib kuulekas klient telefoni ikka ametliku hoolduspartneri juurde, kes selle eest kopsaka arve välja kirjutada saab, sest asendatakse originaalakuga ja töötund maksab.
Teegelikkuses ei juhtu mitte midagi, lihtsalt laadima peab sagedamini. Iga inimene peab ise otsutama, millal liiga sage saba seinas või laadimisalusel telefoni hoidmine närvidele käima hakkab, et sellisel viisil telefoni kasutamine ebamugavaks muutub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2026 21:27:49 vasta tsitaadiga

See aku % on ka nagu on. Mul on 15, aku 81%, samas pole nagu täheldanud et vähem kestaks kui alguses. Hommikul laadijast, õhtul laadijasse, tühjaks päevaga minu kasutuse juures ei saa nüüd ei ega ei saanud uuena.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2026 14:32:12 vasta tsitaadiga

M prose macidega ka inimesed % ja laadmise kordadega lolliks läinud.
8x % ja 2xx laadimist on vana mac.
Inteli puhul 400-500x ei olnud kunagi probleeme.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2026 14:42:40 vasta tsitaadiga

BA79 kirjutas:
Teegelikkuses ei juhtu mitte midagi, lihtsalt laadima peab sagedamini.

Ka siin teemas on juttu olnud, et seade võib hakata throtteldama ehk ei lase näiteks prose takti enam sama kõrgele kui uue akuga. Tulemuseks lisaks sagedamale laadimisvajadusele ka uueväärsest aeglasem seade.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.01.2026 14:46:32 vasta tsitaadiga

Ja külmaga viskab ka kotti suvalise protsendi peal
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2026 15:30:47 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
M prose macidega ka inimesed % ja laadmise kordadega lolliks läinud.
8x % ja 2xx laadimist on vana mac.
Inteli puhul 400-500x ei olnud kunagi probleeme.
Inteli puhul tuli 400-500x kiiremini kui M prosega 200x icon_lol.gif

Janis kirjutas:
Ja külmaga viskab ka kotti suvalise protsendi peal
Seda pole mul isiklikult enam ammu juhtunud, iPhone 5-6 aegadel oli küll probleem. Üks põhjuseid, miks see nüüd harvemini juhtub, ongi ilmselt see, et nüüd ei lasta proset piirajasse, kui aku enam esimeses nooruses ei ole.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.01.2026 15:34:05 vasta tsitaadiga

12 peal alles juhtus kui telefon pidi õues veits vedelema. 4a saab täis, varem pole juhtunud nii
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2026 15:36:40 vasta tsitaadiga

sakinaga, no just.
M1 2020/21 mudelid ka veel. Plaanivad järgmised 15a. sama maci kasutada icon_smile.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2026 18:12:54 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
M prose macidega ka inimesed % ja laadmise kordadega lolliks läinud.
8x % ja 2xx laadimist on vana mac.
Inteli puhul 400-500x ei olnud kunagi probleeme.
Eks ostjaid on igasuguseid. Ma isiklikult ei hakka müüjana kellegagi vaidlema, kui kauplemise esmärgil hakatakse kelbast ajama. Vaba valik, ei ole keegi kohustatud ostma (ega mina talle müüma).

Eriti igasugused 15 minutit peale kuulutuse (näiteks hind 600€) lisamist tulnud pakkumised stiilis "450€ ja tulen kohe järgi" - jah, palun, tule järgi. Kuid hind on 600€. Küll ma vaatan hinna üle, kui piisavalt pika aja peale pole tehingut õnnestunud teha.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.01.2026 18:14:57 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
Alari A. kirjutas:
M prose macidega ka inimesed % ja laadmise kordadega lolliks läinud.
8x % ja 2xx laadimist on vana mac.
Inteli puhul 400-500x ei olnud kunagi probleeme.
Eks ostjaid on igasuguseid. Ma isiklikult ei hakka müüjana kellegagi vaidlema, kui kauplemise esmärgil hakatakse kelbast ajama. Vaba valik, ei ole keegi kohustatud ostma (ega mina talle müüma).

Eriti igasugused 15 minutit peale kuulutuse (näiteks hind 600€) lisamist tulnud pakkumised stiilis "450€ ja tulen kohe järgi" - jah, palun, tule järgi. Kuid hind on 600€. Küll ma vaatan hinna üle, kui piisavalt pika aja peale pole tehingut õnnestunud teha.

Siin foorumis ei tasu nii kalleid asju müüa, siin pole inimestel eriti raha. Mujal sellist jama ei näe
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2026 18:19:55 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:

Siin foorumis ei tasu nii kalleid asju müüa, siin pole inimestel eriti raha. Mujal sellist jama ei näe
FB Marketplaces on peale kuulutuse lisamist neid poole- ja kolmveerand hinnaga pakkujaid kohe küll ja küll kiibitsemas, sama siin.

Aga jah, HV foorum on sobiv ainult ostmiseks. Müümiseks peab liiga palju tõestama, et ei ole kaamel ning vaatama, et järjekordse reeglipunkti vastu ei eksi. Mõistlikum on nii ajurakkude kulumise kui rahalise tulemuse poolest mujal müüa.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2026 18:41:05 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Ja külmaga viskab ka kotti suvalise protsendi peal
See vist sõltub telefoni vanusest ja sellest, millises seisus aku on. Mida vanem aku, seda väiksem on tegelik mahutavus. Reeglina kipub nii minema, et kui akut on vähem, kui 40% siis hakkab ressurssinõudlik rakendus või režiim aku tühjenemist kiirendama. Ennekõike GPS ja Bluetooth. Võib-olla BT 5.0 LE enam nii hullult akule ei mõju, aga vanemad versioonid küll.
Mu iPhone on keskeltläbi 5 aastat vana juba. Kui lähen jalgsi linna ja telefon on püksi- või jopetaskus siis pole pilti veel "tasku" visanud, aga kui aku on tühjem nagu eelnevalt juba kirjeldasin siis kipub lisaks tühjenemisele ka kuumenema, kui akujääki vähe, aga vooluõgardist rakendus on aktiivne. Kuni 50% siis aku väga ei kuumene.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.01.2026 18:42:05 vasta tsitaadiga

Ja? Otsusta ära mida sa toodad lõpuks
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2026 18:43:40 vasta tsitaadiga

See külm oli mingite vanemate mudelite probleem suures osas. 5SE,6,7 vms.
Hiljem olen pigem kohanud "too hot" muret, suvel kuskil armatuuril autos telefon laeb, siis lõpetab laadimise ja ähvardab, et jahuta maha.

Mul on mõned vanad juustud ka veel aegajalt eri asjade jaoks kasutusel ja no on aku veidi nõrgem.. laual peab ikka seistes 4-5 päeva vastu kui ei kasuta.

Siis kui Aku näitab korraks 100 ja hetk hiljem 0 peal pildi tasku viskab, siis on õige aeg akut vahetada.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2026 22:16:15 vasta tsitaadiga

Dirty Harry, saatsin ~10a. tagasi ühe lowballeri ( pakkus äkki 3x odavamat hinda ) Telliskivis kindlale aadressile. Ütlesin, et kirjutaks kui kohal.
Kirjutas.
Kirutasin vastu: otsi nüüd comedy estonia kontor. Ehk pakuvad tööd thumbs_up.gif


viimati muutis Alari A. 05.01.2026 22:16:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.01.2026 22:16:36 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
Janis kirjutas:

Siin foorumis ei tasu nii kalleid asju müüa, siin pole inimestel eriti raha. Mujal sellist jama ei näe
FB Marketplaces on peale kuulutuse lisamist neid poole- ja kolmveerand hinnaga pakkujaid kohe küll ja küll kiibitsemas, sama siin.

Aga jah, HV foorum on sobiv ainult ostmiseks. Müümiseks peab liiga palju tõestama, et ei ole kaamel ning vaatama, et järjekordse reeglipunkti vastu ei eksi. Mõistlikum on nii ajurakkude kulumise kui rahalise tulemuse poolest mujal müüa.


Ma siin müüsin ~4k ühtesid seadmeid, keegi ei tahtnud. Paar kuud hiljem sain 7k mujalt selle komplekti eest icon_cool.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2026 22:18:20 vasta tsitaadiga

Te olete nii ahned. Üldse hinnavaatlejast ei hooli.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.01.2026 22:20:53 vasta tsitaadiga

Ma siiralt soovisin heategevust teha ja seepärast pakkusingi siin nii soodsalt. Jutu järgi on siin igast valdkonnast teravaid kriite koos aga tundub et reaalselt mitte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2026 22:35:36 vasta tsitaadiga

indrpo, Kui aku laadimisel hetkega näitab 100% ja siis saba seinast 0% siis on akuvahetusega juba hiljaks jäädud. Sellist telefoni ei saagi mõistlikult kasutada. Ma vist ei vahetagi akut ära kui aku mahutavus 50% peale kukub. Lasen kasuliku ea lõpuni ja siis läheb n.ö autotelefoniks. Sigaretisüütajasse ühendatud laadija otsas saab hakkama kasvõi Auto GPS seadmena, mis muuhulgas ka kõnedele automaatselt vastab, kui vaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2026 22:53:51 vasta tsitaadiga

need vanemad juustud ei näita aku protsenti, küll aga indikaator on nende jaoks eelnev.
Ma ise olen läbi aegade selline liikuva loomuga, autos on telefon täna magnetiga laadijas ja wireless carplay, vanasti juhtmega carplays.
Seega minu jaoks on küsimus, kuidas kellegi aku kestab kehvasti, kell käib korra laadijasse kui dušš, saab 80% vähemalt, telefon on öösel magnetil, hommikul valmis toimetamiseks kuni lubatud 95%
Pole kordagi akupuudust tundnud.
Ilmselt ei tunne seni kuni aku tõttu pilt kotti ei lähe.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.01.2026 22:54:53 vasta tsitaadiga

Ma selle pärast just ei kasutagi wireless carplayd, siis on kindel et laeb ka. Ja no see ka mugav, et iga kord autosse istudes ei ühenda end kohe autoga siis.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 05.01.2026 23:23:44 vasta tsitaadiga

kas su autol on juhtmevaba laadija siis katki, et pole kindel, kas laeb või mitte?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.01.2026 23:27:11 vasta tsitaadiga

Seda vist ei olegi mu autol, pole leidnud ja ausaltöeldes ei huvita ka. Pole üheski autos normaaslet kogemust juhtmevaba laadijaga olnud, kütab telefoni kuumaks. Äkki on kantosssis asi aga no seda maha võtma küll ei hakka selle pärast.
Ja siis oleks ikkagi see probleem, et koheselt ja alati autoga ühenduses thumbs_down.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 435, 436, 437 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.