Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 427, 428, 429 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 16.09.2025 16:02:09 vasta tsitaadiga

Fixed kirjutas:
Jagage siis infot ka aku pidamise kohta uue IOS26-ga. Ise ka eile uuendasin aga 18.7 peale.
Youtube andis suht hävitava hinnangu IOS26 beetale aku pidmise osas. Süüdi siis see uus läbipaistev graafika. Aga vb nüüd valmis versioon on parem.


Kas seda läbipaisttvat graafikat peab kasutama v on muid võimalusi ? Hetkel pole ise uut peale installimud, kuigi pakub.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2025 16:34:21 vasta tsitaadiga

hugo, momendil sellest päris lahti veel ei saa:
https://lifehacker.com/tech/how-to-undo-iphone-ios-26-liquid-glass

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 17.09.2025 09:00:35 vasta tsitaadiga

Aku kestvuse osas küll vahet ei märka. Laen endiselt suht üle päeva igapäevarutiini juures. 16 Pro Max.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2025 18:15:42 vasta tsitaadiga

Kaks asja pekkis, klaviatuuril on nüüd Õ Ü jms tähed mitte vasakult paremale lohistades vaid paremalt vasakule. Vajab harjumist.
Näotuvastus ei tunne enam maskikandjat nagu covid ajal sai tehtud. Näotuvastus õppis selle siis ära. Loll juhus aga oli vaja haiglas korra maski kasutada.

Iseenesest muu on justkui kiirem ja aku kestvus ikka sama. Glass vaade pole kasutuskogemust rikkunud.
Carplay on veidi avarama vaatega sest ikoonid veidi koomale tõmmatud. Kõned ei viska waze kaarti eest ära ja vastamine tekib alla serva.
IP16PM
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2025 18:49:19 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
... klaviatuuril on nüüd Õ Ü jms tähed mitte vasakult paremale lohistades vaid paremalt vasakule. Vajab harjumist ...

See tõesti harjumatu icon_eek.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jh_
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2021




sõnum 17.09.2025 19:14:49 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
indrpo kirjutas:
... klaviatuuril on nüüd Õ Ü jms tähed mitte vasakult paremale lohistades vaid paremalt vasakule. Vajab harjumist ...

See tõesti harjumatu icon_eek.gif

iPadil töötasid täpitähed varem lihtsalt üles libistamisega, aga mitte enam icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2025 19:29:55 vasta tsitaadiga

iPadi ma pole veel julgenud uuendada, mõtlesin, et ootan suuremad ämbrid ära. Seal pole küll ka midagi kriitilist mis segaks aga uuendust jõuliselt ei pakutud vaid all eraldi, kui tahad, pane 26.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2025 20:50:19 vasta tsitaadiga

Kasutan alternatiivset klaverit
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2025 21:01:39 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kasutan alternatiivset klaverit

Eks neid alternatiive on, aga krt, sa ostad omale üle tonni asja, võiks kohe ise asju teha. Apple uldiselt teebki kui see viimane ü poleks olnud u.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2025 21:13:09 vasta tsitaadiga

Õun pole kunagi täpitähti kuvanud. Ses suhtes mul kama 7 milline orikas klaver on. Kuniks õäü pole otse klaveril, siis ei kasuta seda
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2025 11:07:06 vasta tsitaadiga

iOS 26-ga 3rd party klaviatuurid on kõik täiega bugged out, nii Google keyboard kui ka Microsofti SwiftKey keyboard
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 18.09.2025 11:13:32 vasta tsitaadiga

Azatris kirjutas:
iOS 26-ga 3rd party klaviatuurid on kõik täiega bugged out, nii Google keyboard kui ka Microsofti SwiftKey keyboard
Mul Swiftkey vigurdas enne iOS 26e.
Nüüd kui 26 oli peale pandud tegin Swiftkey'le reinstalli ... seni töötab hästi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2025 11:34:09 vasta tsitaadiga

Veel mõned tähelepanekud (iPhone 16 Pro). Kui "Reduce Transparency" ja "Icrease Contrast" on aktiivsed, siis UI on kordades uimane ja bugine. Mõned elemendid (nt klaviatuuri, nuppude jm "border") ei mahu ekraanile ära ja on "udused".


_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2025 11:54:10 vasta tsitaadiga

Eile tegi telefon lambi restardi, midagi ei jooksutanud, avasin lihtsalt ühe äppide kausta, ehk glassview jooksis kokku.
Täna lambist Apple Pay tanklas letis ei toiminud, kahe erineva kaardiga proovisin. Pangakaart aitas.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 18.09.2025 14:24:34 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Kaks asja pekkis, klaviatuuril on nüüd Õ Ü jms tähed mitte vasakult paremale lohistades vaid paremalt vasakule. Vajab harjumist.
Näotuvastus ei tunne enam maskikandjat nagu covid ajal sai tehtud. Näotuvastus õppis selle siis ära. Loll juhus aga oli vaja haiglas korra maski kasutada.

Iseenesest muu on justkui kiirem ja aku kestvus ikka sama. Glass vaade pole kasutuskogemust rikkunud.
Carplay on veidi avarama vaatega sest ikoonid veidi koomale tõmmatud. Kõned ei viska waze kaarti eest ära ja vastamine tekib alla serva.
IP16PM


Ma mõtlesin et mina olen düsgraafiks hakanud aga on jah teistpidi need täpitähed icon_biggrin.gif

Vahva uuendus on Apple Music AudioMix. Mixib lood kokku nagu mitte ainult fade kasutades aga nagu olekski mingi DJ keerutamas. Kahjuks ei toimi see veel AppleTV+Homepod comboga aga carplay jms kenasti toimetab.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2025 15:55:01 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Azatris kirjutas:
iOS 26-ga 3rd party klaviatuurid on kõik täiega bugged out, nii Google keyboard kui ka Microsofti SwiftKey keyboard
Mul Swiftkey vigurdas enne iOS 26e.
Nüüd kui 26 oli peale pandud tegin Swiftkey'le reinstalli ... seni töötab hästi.


Kuidas ma saan välja lülitada selle Microsofti SwiftKey sõnade soovituse mis trükides üleval näitab, ma ei leidnud kuskilt seda kohta icon_redface.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2025 16:05:22 vasta tsitaadiga

Seadete all siis säherdust kohta pole leida vä?
https://support.microsoft.com/en-us/topic/how-to-set-up-microsoft-swiftkey-keyboard-e6351699-7b8c-455a-af3d-32730af4fd81#category=ios
Androidil igatahes justkui sai seda teha..
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2025 16:20:47 vasta tsitaadiga

Fixed kirjutas:
Jagage siis infot ka aku pidamise kohta uue IOS26-ga. Ise ka eile uuendasin aga 18.7 peale.
Youtube andis suht hävitava hinnangu IOS26 beetale aku pidmise osas. Süüdi siis see uus läbipaistev graafika. Aga vb nüüd valmis versioon on parem.


iPhone 16 Pro Max ja iOS 26 alates juulist beetadena peal. Ei ole kordagi mõelnud ega tähendanud, et aku peaks vähem vastu kui varem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2025 16:52:50 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Seadete all siis säherdust kohta pole leida vä?
https://support.microsoft.com/en-us/topic/how-to-set-up-microsoft-swiftkey-keyboard-e6351699-7b8c-455a-af3d-32730af4fd81#category=ios
Androidil igatahes justkui sai seda teha..
 


näppisin siit näppisin seal ei saanud ma jagu sellest. Ju tuleb ümber harjuta iphone enda tähtede sisestamisega
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pässapoiss
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2012




sõnum 19.09.2025 23:12:38 vasta tsitaadiga

iP15PM ja aku kestvus langenud mürinal. Kasutuses mingeid muutuseid ei ole, pigem kasutus olnud uue iOsi laadimisel olnud tagasihoidlikum. Ehk tulevased parandused aitavad
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2025 11:15:54 vasta tsitaadiga

Kell 10:00 kenasti iPhone 17 Pro Max pakiautomaadis. On ikka kena küll see oranž värv. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Polaroid
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2022




sõnum 20.09.2025 11:49:57 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Kell 10:00 kenasti iPhone 17 Pro Max pakiautomaadis. On ikka kena küll see oranž värv. thumbs_up.gif


Kust tellitud sai ja kui kaua aega tagasi eeltellimuse tegid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonathan19
HV kasutaja
jonathan19

liitunud: 13.11.2011




sõnum 20.09.2025 23:34:50 vasta tsitaadiga

Tellisin ise C&C-st eelmine reede 14:59 2x iphone 17 pro max. Kell 15:00 oli presale ametlik kellaaeg. Täna käisin uurimas poes et kuna oodata võiks, kohalik teenindaja ütles, et neile tuli eile 10 telefoni kohale ning et C&C-l on baltikumist suht suva ja pole nende jaoks prioriteet, võib veel vabalt paar kuud minna. Väga nõme asi mida teha suure ettevõtte poolt. Ise kindlasti tellin järgmine kord kuskilt vähe kohalikumast kohas, praegu canceldaks tellimuse ära aga krt kardan, et siis ei saa kuskilt mujalt ikkagi enam kiiremini… Lootsin 2ndl pärast reisil uue teloga pilte teha
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2025 23:55:18 vasta tsitaadiga

26 läks 16 max liiga soojaks. 18 peale ja ootab 26.1
M1 16GB maciga sai samuti tagasi mindud.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tohoh
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2025 11:47:41 vasta tsitaadiga

jonathan19 kirjutas:
Tellisin ise C&C-st eelmine reede 14:59 2x iphone 17 pro max. Kell 15:00 oli presale ametlik kellaaeg. Täna käisin uurimas poes et kuna oodata võiks, kohalik teenindaja ütles, et neile tuli eile 10 telefoni kohale ning et C&C-l on baltikumist suht suva ja pole nende jaoks prioriteet, võib veel vabalt paar kuud minna. Väga nõme asi mida teha suure ettevõtte poolt. Ise kindlasti tellin järgmine kord kuskilt vähe kohalikumast kohas, praegu canceldaks tellimuse ära aga krt kardan, et siis ei saa kuskilt mujalt ikkagi enam kiiremini… Lootsin 2ndl pärast reisil uue teloga pilte teha


Siiani olen ostnud Euronicsist ja mobiilioperaatorite käest. Alati saanud lubatud ajal, päev paar hilinenud aga see pigem kullerfirma tõttu. Kõik need nö hüper-super esindused - kuupäevad on ikka ulmelised.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2025 13:06:25 vasta tsitaadiga

jonathan19 kirjutas:
Tellisin ise C&C-st eelmine reede 14:59 2x iphone 17 pro max. Kell 15:00 oli presale ametlik kellaaeg. Täna käisin uurimas poes et kuna oodata võiks, kohalik teenindaja ütles, et neile tuli eile 10 telefoni kohale ning et C&C-l on baltikumist suht suva ja pole nende jaoks prioriteet, võib veel vabalt paar kuud minna. Väga nõme asi mida teha suure ettevõtte poolt. Ise kindlasti tellin järgmine kord kuskilt vähe kohalikumast kohas, praegu canceldaks tellimuse ära aga krt kardan, et siis ei saa kuskilt mujalt ikkagi enam kiiremini… Lootsin 2ndl pärast reisil uue teloga pilte teha

Sama olukord mul. Mõtlesin, et kuna vb brändimuudatusega pole kõige populaarsem, aga nad ütlesid, et neile ei tulnudki peaaegu neid telefone. 15:01 mina.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 21.09.2025 14:33:40 vasta tsitaadiga

Kiire küss siia vahele, et kui ma viimased pea 10 aastat olen androidi peal olnud ja seadmeteks on garmini fenixi seeria, klappdieks on näiteks Samsung Galaxy Buds2 Pro siis kas iphone peal need töötaksid tõrgeteta või mitte?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2025 14:57:13 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Kiire küss siia vahele, et kui ma viimased pea 10 aastat olen androidi peal olnud ja seadmeteks on garmini fenixi seeria, klappdieks on näiteks Samsung Galaxy Buds2 Pro siis kas iphone peal need töötaksid tõrgeteta või mitte?
Mida ChatGPT või sarnane juturobot selle küsimuse peale arvab?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2025 15:24:46 vasta tsitaadiga

Peaks saama kenasti. applel enamasti erinevad äpid ka teistele kelladele ja klappidele olemas. Bluetooth toimib igatpidi ka ilma äpita.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2025 16:29:32 vasta tsitaadiga

Sõnumite sisu näitas aifööni kasutades natuke vähem mu meelest.

Kevvare kirjutas:
Kiire küss siia vahele, et kui ma viimased pea 10 aastat olen androidi peal olnud ja seadmeteks on garmini fenixi seeria, klappdieks on näiteks Samsung Galaxy Buds2 Pro siis kas iphone peal need töötaksid tõrgeteta või mitte?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonathan19
HV kasutaja
jonathan19

liitunud: 13.11.2011




sõnum 21.09.2025 16:47:50 vasta tsitaadiga

Azatris kirjutas:
jonathan19 kirjutas:
Tellisin ise C&C-st eelmine reede 14:59 2x iphone 17 pro max. Kell 15:00 oli presale ametlik kellaaeg. Täna käisin uurimas poes et kuna oodata võiks, kohalik teenindaja ütles, et neile tuli eile 10 telefoni kohale ning et C&C-l on baltikumist suht suva ja pole nende jaoks prioriteet, võib veel vabalt paar kuud minna. Väga nõme asi mida teha suure ettevõtte poolt. Ise kindlasti tellin järgmine kord kuskilt vähe kohalikumast kohas, praegu canceldaks tellimuse ära aga krt kardan, et siis ei saa kuskilt mujalt ikkagi enam kiiremini… Lootsin 2ndl pärast reisil uue teloga pilte teha

Sama olukord mul. Mõtlesin, et kuna vb brändimuudatusega pole kõige populaarsem, aga nad ütlesid, et neile ei tulnudki peaaegu neid telefone. 15:01 mina.


Võimalik ettekavatsetud see värk, et noh locked in nkn las ootavad icon_biggrin.gif, sitta sinna eestisse ikka saadame. Vb canceldan enne reisi ära siis ja ostan sealt.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
droz
Kreisi kasutaja
droz

liitunud: 31.12.2002




sõnum 21.09.2025 17:32:00 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Kiire küss siia vahele, et kui ma viimased pea 10 aastat olen androidi peal olnud ja seadmeteks on garmini fenixi seeria, klappdieks on näiteks Samsung Galaxy Buds2 Pro siis kas iphone peal need töötaksid tõrgeteta või mitte?

Garmini ja teiste 3nda osapoole kellade kasutamine IOSiga on palju piiratum. Aga on lootust, et varsti läheb paremaks: https://garminrumors.com/apple-must-adapt-to-new-eu-interoperability-rules-how-this-will-affect-garmin-smartwatches/
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2025 18:45:45 vasta tsitaadiga

droz, no kuni Fenix 8ni polnud neid võimaluseid olemas. See pigem ikka Garmini rida asjad lihtsamana hoida.
8 kokkupuuted puuduvad. Pidavat kõne võimalused olema. Epix 2 pro on mul täiest funktisoneeriv kell nii nagu Garmin selle tegi. Mõne kerge kiiksuga mis iOSi vist ei puutu icon_razz.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 21.09.2025 20:56:05 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
Kevvare kirjutas:
Kiire küss siia vahele, et kui ma viimased pea 10 aastat olen androidi peal olnud ja seadmeteks on garmini fenixi seeria, klappdieks on näiteks Samsung Galaxy Buds2 Pro siis kas iphone peal need töötaksid tõrgeteta või mitte?
Mida ChatGPT või sarnane juturobot selle küsimuse peale arvab?

Kui midagi öelda pole ega siis ju pole mõtet punnitada? Küsisin siit just sellepärast, et tahtsin inimeste enda arvamusi ja nagu näha siis ikka mingid aga'd võivad ees oodata ehk suhtun skeptiliselt ja seedin vähe.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 21.09.2025 21:07:04 vasta tsitaadiga

Kas sellist vidinat ka meie poodides kohe saada oleks ehk usb A to type c ? Akupangal pole type c laadimis väljundit on vaid IN ehk akupanga enda laadimise väljund.

https://www.upload.ee/image/18621633/IMG_1920.png
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2025 22:34:51 vasta tsitaadiga

https://www.oomipood.ee/en/product/ccgb60925gy_usb_adapter_usb_3_2_gen_1_usb_a_male_usb_c_female_5
https://www.oomipood.ee/en/product/caaotg_01_usb_a_pistik_usb_c_pesa_uleminek_5a_baseus

Laadimiseks võib 5A vist väheseks jääda?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2025 22:48:29 vasta tsitaadiga

Arvestades, et akupangal A vaid saadaval, siis mis iganes C ka teises otsas on, siis tõenäoliselt täit kiirust laadimisel ei saa niikuinii. Protokollid jne puudu.
Mingi hetk tasuks uuem akupank muretseda...arvatavasti i see akupank on juba küll elu näinud...ehk pole lihtsalt rohepööre
E:

Kes iganes ostab akupanku ja reklaamiohvriks langeb odava hinna peale...ärge ostke

Kui läppar olemas, siis 65w miinimum ja elu lill olenemata asukohast ja ilmast

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2025 03:06:46 vasta tsitaadiga

Ma laen vahel oma telefoni ka vanema sülearvuti USB-A pordi kaudu, kasutan sellist adaptrit:
https://lanberg.eu/product/adapter-usb-c-f-3-1-usb-a-m-black-lanberg?ir=1
Põhilaadijaks on Aukey PD 20W laadija USB-C sisendiga, aga on tulnud ette olukorda kus seinapistikupesa jääb liiga kaugele lauast (Lightning kaabel ei ulatu).
Siis selle abil saab laua peal otse sülearvuti kõrval. Samuti läheb see adapter käiku autoga liigeldes. Sigaretisüütajasse mõeldud autolaadija USB pessa ja laeb. Laadimiskiirus pole minu jaoks väga primaarne, aga tundub, et USB pesa 5V peal saab siiski laetud. Autolaadijal üks pesa on suurema vooluga (2.4A) siis 12W laadimisvõimsust ja ajab asja ära. Sülearvutil väiksem vool ja samuti laeb. Lihtsalt läheb kauem aega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 22.09.2025 14:00:29 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Kaks asja pekkis, klaviatuuril on nüüd Õ Ü jms tähed mitte vasakult paremale lohistades vaid paremalt vasakule. Vajab harjumist.
Näotuvastus ei tunne enam maskikandjat nagu covid ajal sai tehtud. Näotuvastus õppis selle siis ära. Loll juhus aga oli vaja haiglas korra maski kasutada.

Iseenesest muu on justkui kiirem ja aku kestvus ikka sama. Glass vaade pole kasutuskogemust rikkunud.
Carplay on veidi avarama vaatega sest ikoonid veidi koomale tõmmatud. Kõned ei viska waze kaarti eest ära ja vastamine tekib alla serva.
IP16PM


Lisan siia et FaceID tuvastab ikka maskiga ära, lihtsalt seal tuli eraldi seadistada et soovid seda varianti kasutada. Uut telefoni üles seades tuli seesama teade ette, OSi uuendades vb viis miskit viltu läind ja pead uuesti FaceID seadistama?

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2025 14:18:57 vasta tsitaadiga

Kevvare, olen kasutanud Garmini kella Applega. Jah, kellalt vastata ei saa nagu androidiga, aga see pole minu arust eriline tehingumurdja.

Pigem ma vaatan, et mul on kolakastis iPhone 12, millel viimane iOS ja kui kõrvale võtta iPhone 17, siis soft on neil sama, üldjoontes on uus mudel igalt poolt parem, aga üldjoontes ma ei näeks väärtust, et 1000 euri lisaks välja käia uue mudeli eest. Ma siin mõtlesin S23 välja vahetada, aga no ei näe kuskil mingit suurt erinevust, võta võrdluseks vastu mis telefon tahad.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Faroxh
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2016




sõnum 22.09.2025 17:15:30 vasta tsitaadiga

Teliast 12.09 eeltellimus

Kätte saadud 21.09, ilmselt juba 20.09, kui poleks ülekoormatud automaati valinud.

Väga rahul!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2025 17:41:03 vasta tsitaadiga

Euronicsist sai ka pre order tehtud PM jaoks ja ainult tõmbetuul siiani icon_biggrin.gif pole maaletoojalt midagi saanud
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2025 18:13:09 vasta tsitaadiga

Arvestades kui kehv see alumiiniumi anodiseerimine vms on see aasta, siis oleks ka tegelikult läinud hõbedase peale. Samas aga istub ta nii kui nii mul koguaeg ümbrise sees, nii et tumesinisel natuke rohkem karakterit. Iseasi kas peaks camera bumpile ka mingi kaitsekile peale panema.
Kaitseklaasist rääkides -> ma pole veel ühestki reviewst aru saanud, et kas tegu on siis pisut matima klaasiga? Ja curved äärtest pisut või mulle ainult tundus? Nii et kui panna oma kaitseklaas peale, tekivad nii peegeldused kui ka jätab curved osa kaitsmata?

edit:// Siiski lihtsalt rohkem anti-glare'i, mitte matt, aga küsimus vist jääb
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2025 18:28:32 vasta tsitaadiga

https://digi.geenius.ee/rubriik/apple/disainiviga-uued-iphone-17-prod-korjavad-lihtsalt-kriimustusi/
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2025 21:12:12 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif Järelturul kaotavad siis väärtust kiiremini, kui eelnevate generatsioonide mudelid... Kriimuvabalt müüa ei õnnestu.
"Palju õnne" siis... icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 22.09.2025 21:14:50 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Kevvare, olen kasutanud Garmini kella Applega. Jah, kellalt vastata ei saa nagu androidiga, aga see pole minu arust eriline tehingumurdja.

Pigem ma vaatan, et mul on kolakastis iPhone 12, millel viimane iOS ja kui kõrvale võtta iPhone 17, siis soft on neil sama, üldjoontes on uus mudel igalt poolt parem, aga üldjoontes ma ei näeks väärtust, et 1000 euri lisaks välja käia uue mudeli eest. Ma siin mõtlesin S23 välja vahetada, aga no ei näe kuskil mingit suurt erinevust, võta võrdluseks vastu mis telefon tahad.

Ok siis jätan hetkel diili katki ja pigem sihin s26 poole, kui nad nüüd kaamerat upgradeks.

Kriimustuste kohta üks video ka
https://www.youtube.com/watch?v=KrOBzFwVzwA
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 22.09.2025 22:52:12 vasta tsitaadiga

Noaga või mündiga kriipides on igale telefonile alati kahjustused peale tulnud. Eks päriskasutuses varsti näeb - ise case’i ei kasuta. Oranz variant sai võetud. Ei tundu küll et peaks pilpa peal hoidma.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2025 07:24:25 vasta tsitaadiga

jonathan19 kirjutas:
Tellisin ise C&C-st eelmine reede 14:59 2x iphone 17 pro max. Kell 15:00 oli presale ametlik kellaaeg. Täna käisin uurimas poes et kuna oodata võiks, kohalik teenindaja ütles, et neile tuli eile 10 telefoni kohale ning et C&C-l on baltikumist suht suva ja pole nende jaoks prioriteet, võib veel vabalt paar kuud minna. Väga nõme asi mida teha suure ettevõtte poolt. Ise kindlasti tellin järgmine kord kuskilt vähe kohalikumast kohas, praegu canceldaks tellimuse ära aga krt kardan, et siis ei saa kuskilt mujalt ikkagi enam kiiremini… Lootsin 2ndl pärast reisil uue teloga pilte teha


Kahjuks sattusid kogenematu teenindaja jutule. Eelmüüki ja esimese päeva letimüüki jõuabki iga aasta üsna vähe seadmeid. See ei ole C&C eripära, kõikidel ametlikel edasimüüjatel on sama mure vähemalt eestis. Baasmudeleid saabub protsentuaalselt rohkem, kallemaid vähem.

Kui tahad olla pahane siis ole Apple peale. Edasimüüjad saavad info reaalsete koguste kohta alles kauba kohalejõudmise hetkel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2025 07:35:09 vasta tsitaadiga

Päris palju kohe saadaval:
https://pood.telia.ee/nutitelefonid?manufacturers=Apple&orderBy=new
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2025 07:42:47 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Päris palju kohe saadaval:
https://pood.telia.ee/nutitelefonid?manufacturers=Apple&orderBy=new


Mis sul seal kohe saadaval on? Kõik baasmudelid va Air on "Tellimisel"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 427, 428, 429 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.