Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Muruniidukivaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 28.04.2025 11:34:07 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
Kui mõni trimmeri ostu plaanib siis võib sellest natuke abi olla

Akukate puhul lõpuks valid ikka selle tootja mudeli mille akud/laadija kodus olemas on. Lillepeenarde vahel toimetavad need kõik ilmselt.
Ise eelmisel aasta ostsin bensiiniga võsaka kõrvale DUR192L ja igast otsast rahul. Võssa sellega ilmselgelt pole mõtet ronida aga seina- ja peenraääri väga mugav teha. Makita osutus valituks peamiselt just 18V akude pärast, mis kodus olemas ja ei vedele kui trimmeri hooaeg läbi saab.

Eks neid akukaid on ka juba, millega on võimalik võsa ka võtta aga peale vähese müra neil bensukate ees eeliseid siiski pole. Jõudu on neil üllatavalt palju aga üsna rasked on ja ega need akud ka kaua vastu ei pea.

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2025 11:43:49 vasta tsitaadiga

arny, tee kokkuvõta, ei viitsi 20 min vahtida.
Kes võitis? icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2025 16:54:47 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
arny, tee kokkuvõta, ei viitsi 20 min vahtida.
Kes võitis? icon_neutral.gif

18:30 peal on kokkuvõte. Milwaukee võitis.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020




sõnum 28.04.2025 17:20:18 vasta tsitaadiga

Keegi Husqvarna robotniidukite akudega on kursis? Mul nüüd juba mingi 5-6 aastat vana Husqvarna 420 aku andis otsad. Mõtlen, et kas osta uus originaal aku või alternatiiv aku või ehk kõige parem oleks ise uued cellid panna. Vaatan, et aku tal ikka väga niru. 10x 18650 ja ainult 1600 mAh on üks cell. Sellises suuruses saaks panna kuni 3500 mAh põhimõtteliselt. Küsimus, et kas saan niisama ära vahetada või läheb BMS lukku vms? Pole PCB ennast veel uurida jõudnud, mis chipid seal kasutusel on. Aga eeldan, et võiks niisama swap töötada. Kui kellelgi alternatiiv akudega kogemusi võib ka jagada. Vaatasin, et näiteks 430X aku, mis on poole suurem võiks ka siia sobida? Mingid suvalised, mis leidsin:

https://www.patareid.ee/et/products/husqvarna-automower-430x-6800mah-li-ion-muruniiduki-aku/
https://www.patareid.ee/et/products/fulbat-fl-hu04-18v-52ah-husqvarna-muruniiduki-aku/
https://www.patareid.ee/et/products/fulbat-fl-hu03-18v-4000mah-husqvarna-muruniiduki-aku/
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2025 19:31:56 vasta tsitaadiga

315x masinal vahetasin ise aku ära alternatiivi vastu, covidi aeg oli ning laos polnud ühtegi akut, tellides pakuti paar kuud, alternatiiv sain Euroopast kätte nädala-paariga. Võtsin veidi suurema kui originaalis oli, minu mudelil oli ühendus pistikuga, uuematel samasugustel masinatel enam ei ole pistikuga.
Laadimise aeg pikenes (kusjuures 100% peal istub tükk aega, aga liikvele kohe ei lähe, ilmselt siis tarkvara ei saa aru, et aku mahutavus on suurem ja ootab mingi lõpliku pinge saabumist) ja tööaeg samuti. Midagi lukku ei läinud. Pärast seda on käinud masin hoolduses, midagi pole öeldud.

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mini1
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2020




sõnum 28.04.2025 19:37:30 vasta tsitaadiga

lauri kirjutas:
315x masinal vahetasin ise aku ära alternatiivi vastu, covidi aeg oli ning laos polnud ühtegi akut, tellides pakuti paar kuud, alternatiiv sain Euroopast kätte nädala-paariga. Võtsin veidi suurema kui originaalis oli, minu mudelil oli ühendus pistikuga, uuematel samasugustel masinatel enam ei ole pistikuga.
Laadimise aeg pikenes (kusjuures 100% peal istub tükk aega, aga liikvele kohe ei lähe, ilmselt siis tarkvara ei saa aru, et aku mahutavus on suurem ja ootab mingi lõpliku pinge saabumist) ja tööaeg samuti. Midagi lukku ei läinud. Pärast seda on käinud masin hoolduses, midagi pole öeldud.


Selge. Siis vist pole mõtet mahutavust suurendada? Aga selles suhtes, et kui on kogu aku pinge saavutanud ehk aku on 100% ei näe ühtegi põhjust miks tarkvara peaks viivitama. Ses suhtes lihtsalt peaks kauem laadima kui laadimisvool jääb samaks.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2025 19:57:06 vasta tsitaadiga

Mini1 kirjutas:
lauri kirjutas:
315x masinal vahetasin ise aku ära alternatiivi vastu, covidi aeg oli ning laos polnud ühtegi akut, tellides pakuti paar kuud, alternatiiv sain Euroopast kätte nädala-paariga. Võtsin veidi suurema kui originaalis oli, minu mudelil oli ühendus pistikuga, uuematel samasugustel masinatel enam ei ole pistikuga.
Laadimise aeg pikenes (kusjuures 100% peal istub tükk aega, aga liikvele kohe ei lähe, ilmselt siis tarkvara ei saa aru, et aku mahutavus on suurem ja ootab mingi lõpliku pinge saabumist) ja tööaeg samuti. Midagi lukku ei läinud. Pärast seda on käinud masin hoolduses, midagi pole öeldud.


Selge. Siis vist pole mõtet mahutavust suurendada? Aga selles suhtes, et kui on kogu aku pinge saavutanud ehk aku on 100% ei näe ühtegi põhjust miks tarkvara peaks viivitama. Ses suhtes lihtsalt peaks kauem laadima kui laadimisvool jääb samaks.

Laebki kauem. Väga suureks pole ilmselt jah mõtet ajada. Mul sai lihtsalt natukene mahukam.
Hetkel ei kurda.

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2025 11:20:22 vasta tsitaadiga

Eelmisel aastal ostetud ja korda tehtud niitja käivitus eile "hooaja avamisel" esimesest tõmbest. icon_lol.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 05.05.2025 17:40:07 vasta tsitaadiga

Ma pidin täkku andma, et põka käima läheks icon_confused.gif

Proovisin hiljem ka laadija "repair modega" aga tundub, et polnud tolku ja aku aastast 2017 tahab vahetust.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2025 19:11:28 vasta tsitaadiga

talveks tuppa viisid?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 05.05.2025 19:52:33 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
talveks tuppa viisid?


No ta garaazis ca +5 käes seisab. Aga peab vaatama äkki päästab kui vedelikku juurde valada. Ma pole seda küll kunagi teinud aga vast google aitab.

Peale "repair mode" võtit keerates vähemalt korragi ketras. Alguses ei teinud võtme keeramine midagi.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2025 20:01:31 vasta tsitaadiga

Ah kohe nii peenelt tahad mömmida ..
Elektrolüüt koosneb kahest komponendist, sul on siis vaja seda vanakooli ujukit, millega erikaalu mõõta. Või noh, tihedust.
Mingis veidras kohas olid akud odavad. Koostööpartner oma murukale just võttis.. ma ütlen, et pole mämmimist väärt kui sul just hapet / destvett mingist projektist üle pole jäänud.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 05.05.2025 20:22:13 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Ah kohe nii peenelt tahad mömmida ..
Elektrolüüt koosneb kahest komponendist, sul on siis vaja seda vanakooli ujukit, millega erikaalu mõõta. Või noh, tihedust.
Mingis veidras kohas olid akud odavad. Koostööpartner oma murukale just võttis.. ma ütlen, et pole mämmimist väärt kui sul just hapet / destvett mingist projektist üle pole jäänud.


Okei. See kõlab juba liialt keeruliselt icon_biggrin.gif Mõtlesin, et veits dest vett selga valada ja kärab.

Aga eks siis vaatab uue aku ja korras.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2025 05:54:20 vasta tsitaadiga

No vala. Halvemaks ikka ei lähe.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2025 09:37:04 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
No vala. Halvemaks ikka ei lähe.

Üldiselt on see ikka enesepettus, mis kipub alati kõige halvemal momendil kätte tasuma.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holma
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 18.05.2025 11:55:11 vasta tsitaadiga

Läks omajagu aega, tarne viibis, aga nüüdseks siis loetud päevad on "elukas" (Luba 2 5000X) krundil tegutsemas. Paigaldamine/häälestamine probleemideta. RTK antenni panin maja katuse otsaviilu külge. Siin hirmutati GPS signaalide segamise jutuga, mina seda väga tõsiselt siin sisemaal ja maapinnal ei uskunud ja pole ka alust olnud. Signaal kogu aeg hea olnud ja elukas tõmbab triipe, mis lausa joonlauga tõmmatud. Interneedusest on jäänud kohati mulje, et äpp ei pidavat väga kasutajasõbralik olema, aga mina küll ei nurise. Minuarust vägagi lihtne. Kuna wifi niikuinii ei levi kogu krundi ulatuses, siis suhtlen elukaga üle sisseehitatud 4g ühenduse. Elan mobiililevide äärealal ja aeg-ajalt ikka juhtub, et ka üle mobiilse neti ühendust ei saa. Pakett on esimene aasta tasuta, edasi 49.- aasta e. siis 4.- euri kuu. Saab ka lühema ajavahemiku peale paketi osta. Niiduki koostekvaliteet paistab igati tummine ja tugev. Igaljuhul seni ainult kiidusõnad.

https://i.ibb.co/qYY3tDnW/IMG-20250517-104806140.jpg
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2025 16:24:52 vasta tsitaadiga

holma kirjutas:
...Kuna wifi niikuinii ei levi kogu krundi ulatuses, siis suhtlen elukaga üle sisseehitatud 4g ühenduse. Elan mobiililevide äärealal ja aeg-ajalt ikka juhtub, et ka üle mobiilse neti ühendust ei saa. Pakett on esimene aasta tasuta, edasi 49.- aasta e. siis 4.- euri kuu.https://i.ibb.co/qYY3tDnW/IMG-20250517-104806140.jpg


Huvitav on see, et paar kuud tagasi veel Eesti ei olnud 4G toetatud riikide seas. Pidin RTK ikka üles panema, kuigi paras piix oli, sest räästas oli liiga sügav ka pikenduse jaoks. Kas sul äppis reaalselt näitab ka, et pakett on tasuta aasta aega? Mul oli algne kehtivusaeg 2 kuud vist. Ei hakanud kisa ka tõstma, sest Eestis tugi nagunii puudus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2025 16:28:38 vasta tsitaadiga

4G töötab ja seadeid ja kaamerapilti saab vaadata üle 4G aga see iNAV valik ikkagi ei tööta meil ehk siis RTK jaama ülespanekust ei oleks Sa kuidagi pääsenud.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2025 16:29:18 vasta tsitaadiga

holma, kaua tarne viibis? ma ka tükk aega ootel...
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 05.06.2025 11:42:23 vasta tsitaadiga

Heips. Kas keegi siinolijatest murutraktoriga maakohas kõrgemat rohtu/heina ja mutimullahunnikuid ka niidab icon_lol.gif .
Mis terasi kasutate selle jaoks? Kas tänapäeval eri tootjate teradel väga vahet on või tulevad nad "ühe pressi alt" ja lihtsalt sildid teised?
Mul oleks terad esimest teritust tahtnud, võtsin alt ära, muidu polnud nagu häda midagi, aga tera otsast see "painutatud koht" oli suht läbi, pragu peaaegu sees.
Mõtlesin, et täidan tera mõlemad otsad võrdselt ca 7cm elektroodkeevitusega paksemaks tagasi, aga ei õnnestunud.

Need terad mis kunagi enne sees olid said mitu teritust enne kui ära visata sai, aga tootjat ega midagi ei tea, sest mina neid ei ostnud.

Spoileris olev uus tera on minu ostetud ja sellised ma sisse panin, sai 3tk võetud eelmine aasta, nüüd läks viimane sisse. Kuidagi kahtlaselt vähe pidas vastu... just see tera otsasolev "painutuskoht".
Pilt lihtsalt sellepärast muruka taustal, et hiljem teloefonis vajadusel sirvides jääks kergelt silma.
Spoiler Spoiler Spoiler

Kas keegi on proovinud erinevaid terasi rasketesse oludesse, mul endal pole võrdlust võtta.
Või lihtsalt suvaline sobiv ja odavam sisse osta icon_rolleyes.gif

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2025 11:56:56 vasta tsitaadiga

Kaasa tulnud teradega toimetanud ja lähevad kivid ja mutihunnikud, midagi murdunud pole lihtsalt kulub ümarguseks. Suurem oht on võll kõveraks lüüa kui kuskile kännnu otsa sõidad. Või noh nii räägitakse, pole seda ka juhtund.

Kui praguneb siis praak.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 05.06.2025 12:44:29 vasta tsitaadiga

elukaz, Ma pakun, et uue asja kaasatulnud terad võivad kvaliteetsemad olla... see on nii paljudel asjadel, vähemalt enne oli nii.
Ei mul ei pragunenud tera materjali pärast, vaid see pragu tuli painde kohalt õhukeseks kulumisest. Aga need vägavanad mis ära visatud said, neil sellist problat polnud, terad lihtsalt otsast kulusid ära mis loomulik.
Tundub, et mingi materjali kvaliteedi vahe on olemas.

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2025 19:02:35 vasta tsitaadiga

Longero, kuitihti ja kuipalju niidad? Üldiselt kui lased mingit a'la hektarit nii korra nädalas siis paar hooaega terad kestavadki - saab teritada ja köntidega lasta aga mingil hetkel otsad lühikesed ja nö. kahe tera vahel keskel hakkab niitmata triip tekkima. Ühe hooajaga enamvähem mõistliku niitmisega niiotsas kindlasti ei tohiks olla, et see painutatud otsaosa omadega aamen on. Äkki midagi töllis või lased niimadala peal, et käib pidevalt vasta maad?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2025 19:11:12 vasta tsitaadiga

Võib sirged ilma multshita terad panna siis pole murdekohta mida läbi kulutada.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2025 20:32:33 vasta tsitaadiga

Mingi 15a all olnud tera, ainult teritanud vb üle aasta. Arvan, et see tera oli seal masinas enne ka juba 15a. Stiga Garden 600e
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 05.06.2025 22:24:39 vasta tsitaadiga

Mul vbla ca 0,4 hektarit max mida niidan, ja mingit nädalas niitmist ma eemal ei tee... lasen kõrgemaks ära ja siis niidan.
Mutimullahunnikuid ikka tekib seal eemal ja eks need kindlasti loevad.
Spoileris seesama vana tera mida täita keevitusega proovisin ja mis aiataha läks, pikkus ca 48,5 cm, aga mingit erilist kahe tera vahelist rohu mahajätmisse triipu ma ei täheldanud veel, samas ma pohui stiilis lasen ka.
Spoiler Spoiler Spoiler

Eks lihtsalt proovimise värk, võtan mingi muu tootja terad ja vaatan.

Mis näit sellistest teradest arvata, võtavad kõrget rohtu paremini ve?
Teine ilmselt minujaoks vast ei sobiks... mutimullahunnikud, nagu künnivõistlus oleks st vbla peaks hoopis mõne adra vaatama icon_lol.gif
Raskemates kohtades lasengi kõige kõrgema niidukõrgusega ja ikka kipub vahel nii olema, et niiduk üle ei lähe, ma suve jooksul ca korra labidaga ajan maha need rasked kohad.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2025 22:32:11 vasta tsitaadiga

Too mulle, lasen traadiga täis selle
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 05.06.2025 22:55:03 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
Spoileris seesama vana tera

Mäs sa sellest terast poldini teritad? Nende terade puhul esimene heal juhul sentimeeter teeb ainult tööd ja kogu lugu. Suht mõttetu käia ja tera kulutada üleliigse teritusega. Multši puhul natuke aitavad ka muud teraosad aga siis ka ei pea eriti terav see olema.

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 05.06.2025 23:53:35 vasta tsitaadiga

Sold OUT, Mul traadikas ka olemas, aga ei hakand seda välja vedama mingi tera pärast, sees ma teha ei saa... puust hoone, vana väike ait.
Vbla nö tööriista terase jts materjalide jaoks mõeldud elektroodiga oleks isegi saanud, need stardivad väga väikese voolu pealt, aga sellisel asjal poleks mõtet, elektroodid ise kallid, lihtsam tera "üle õla visata" ja uus panna.
Samas tunnistan, et pole tükimat aega keevitanud ja siis juhtubki nii, et kui kähku vaja tuleb algul "karusitt". Muidugi mingi elukutseline ma pole kuid omajaoks asjad olemas.

woox2k, Teritasin sinnamaani nagu poestostes uuel teral oli, aga pmst saan su mõttest aru.

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 06.06.2025 08:32:58 vasta tsitaadiga

Endal ka see terade "taastamine" läbikäidud tee, nähtud nii pragunemist, otsade kulumist kuni tera deformeerumist, mis vibra sisse viskab ja niidujäljest ka näha, et pole enam ühtlane. Üldiselt tasub ainult hädapärast teha, nagu isegi olen teinud, kus poole niitmise peal vaatad miski jama, aga laupäeva õhtu ja e-poest terad saaks a'la heal juhul nädala pärast. Krutidki terad alt ja vaatad mis aitaks teha, et saaks selle korra niitmise kuidagi ära..

Nüüd niipalju targem, või ka laisem icon_smile.gif, et hoian uut terapaari varus, ehk ka mõne aja pärast ka lihtsalt kulunud, teritatud aga kasutatav paar varus.
Muidu nt eelmise MTD niidukiga, kus Stokker oli maaletooja ja nö volitatud esindus, juunikuus kõige kibedamal rohukasvu ajal niidudeki varurihma tellimisaeg 4-5 nädalat - mingu p.rse, esindus või asi.. icon_evil.gif jäin meelega kordi odavamaid traktori kiilrihmu kasutama..

Värskelt teravate teradega on endal ka valus üle mutimulla hunnikute lasta, muld ise ei teegi niivõrd hävingut aga seal mullas on ka kive üles aetud ja vahest ikka suudab selle kivi kaasa haarata ja multši seades siis kuulad kuidas kõristab killustikku teha icon_lol.gif
Mõnikord ka nii teinud kus suuremate mutihunnikute juures lükkan niitmise välja, sõidan niidutekiga korra hunnikud tasasemaks, tagurdan ja niidan üle - aga seda ei viitsi väga teha ja ikka riskin kivikolinaga..

Terade altkruttimisega ka õppinud, kus MTD oli kergem-nõrgem ja kannatas musklijõuga ka tagaotsale püsti lükata, nüüd Cub Cadet raskem ja võimsam, ise väetim ja vanem aga siiski nii laisk, et terade pärast niidudekki alt ära nikerdada ei viitsi, sõitnud traktori esiosa ca 10cm klotsi peale ja ulatab juba maast ka terad ära saada.
Lisaks see õpikoht ka, et tasub neid terasid tihemini ära kruttida, ei poo ja paaku nii kinni, viimased korrad lasknud vaskmääret ka nii pinna kui keerme vahele, midagi lahti ei ole loksunud ja terad saab edaspidi kultuurselt vandumata kätte icon_razz.gif
Kui nö enda jaoks protseduur paigas ei tundu enam terade aegajalt teritamine suur ettevõtmine vaid rohkem a'la 15 minutit möödaminnes teema..

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 06.06.2025 10:07:18 vasta tsitaadiga

Prillpapa kirjutas:
viimased korrad lasknud vaskmääret ka nii pinna kui keerme vahele, midagi lahti ei ole loksunud ja terad saab edaspidi kultuurselt vandumata kätte icon_razz.gif

Selle oleks võinud lausa boldi panna. Grafiit või vaskmääre ikka ülioluline just keerme vahel. Need poldid sünnivad ilma selleta ikka nii kinni jääma, et pärast keerad enda või poldi pooleks. Ise paar korda torudega neid väänanud ja peale seda alati grafiitmääret vahel hoidnud (igal teritusel ei pea määrima.) Pole veel kordagi näinud ise neid lahti tulemas. Kuiva keerme puhul on oht isegi suurem kuna "krääksuv" keere võib takistada korralikult kinni keeramist.

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 06.06.2025 12:23:11 vasta tsitaadiga

Olen väga rahul, et raideri kasuks otsustasin. Lihtne puhastada, terasid lihtne vahetada, mutihunnikuid lihtne tasasemaks lükata, palju paremast manööverdusvõimest rääkimata.
Häda pärast niidab põlvekõrgust rohtu ka, aga nii kõrgeks ei tohikski lasta.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2025 20:52:16 vasta tsitaadiga

Longero,
Multšiterad kuluvadki tüüpiliselt sedasi läbi. Need pisikesed "tiivakesed" seal otstes kuluvad paindekohalt läbi ja murduvad ära. Praod ja otsapidi tera küljes veel kuidagimoodi lipendavad tiivad on selle vaheetapid. icon_lol.gif
Mul on samasuguseid kulunud terasid varna otsas terve rodu juba.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 06.06.2025 21:49:03 vasta tsitaadiga

Dogbert, Jah, ilmselt on see asja loomulik käik, et sealt kulub. See "keerukoht" saab kõvasti vatti. Vbla on on mõistlik terasi mitte niikaua all hoida, võtaks vahepeal ära, relaga üle ja tõmmaks sinna "keerukohale" keevitusega kohe paar paksendusõmblust peale.
Aga tavaliselt ma ise ka... kes kurat viitsib ukerdada ja lasen niikaua kui kannatab icon_lol.gif
Tellin omale kolm tera tagavaraks lähiajal, on hea küll kui olemas ja ekstra ei pea jooksma hakkama. Kolme kaupa tundub mõistlik kaheteralisele masinale, väljaviske poolne kärvab nagu enne ja siis uus asemele.

Edit: Mis te puusalt pakute. Kui trimmeriga teenust teha siis mis võiks 1L bensu läbilaskmise hinnaks olla icon_rolleyes.gif
Ma isiklikult pole nagu jõudnud kunagi 5L bentsu päevas ära lasta kui kunagi kodu juures lasta sai... ennem läheb toss välja omal.
Bentsu liitri pealt tundub õiglane... kui ära väsin saan puhata ilma, et peaks tunde lugema.
Maastik koos kasvava suure rohuga on erinev, seega maa-ala pealt oleks ka raske hinda küsida.
Ilmelge on see, et odavalt sellist asja teha ei saaks... Ise tahaks raha + bents + jõhv + hooldekuluks summa.
Või mis võiks m2 hind olla rasktes oludes kuhu murutraktoriga ei lähe... kivid, puudealused kus igasugust jama võib olla, kõrge rohi, jne icon_rolleyes.gif

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2025 23:32:18 vasta tsitaadiga

Keegi makita dlm539z oskab kiita või laita?

Akud on olemas juba ja niita pole palju, osad aiatagused platsid ja tiigi ümbrus, kus robot ei käi.

Tahaks lärmava bensuka pensile saata, aga kerge kartus, et elektrikal pole äkki powerit piisavalt.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2025 05:43:07 vasta tsitaadiga

ostsin just 538, 190 asemele, Krt pmst sama töö teeb aga 2 akut kulutab selle ajaga. Ebameeldivalt üllatas
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.06.2025 09:29:51 vasta tsitaadiga

Mul mingi taoline 4 aku kohaga, bensukas on vist vaiksem ja kergem icon_lol.gif Ja see kirjas olevate ruutude arv on ka luulu. Neljas aasta läheb akudega, 1200 ruudu jaoks läheb juba terve päev ühe laadija ja 4 akuga, alguses sai ühe laadimisega hakkama - et tuleb arvestada ka päris parajale aku kulule. Järgmist kindlasti akukat ei osta, võiks ära laguneda see juba thumbs_down.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 07.06.2025 10:31:15 vasta tsitaadiga

Janis, Kas mahamüüa ei kannata ja bensukas võtta? Mul küll akutrimmeriga kogemust pole, aga bensukaga peab samuti ilmas pidama, et väga lahjat ei võta muidu pettud. Kui suuremat rohtu soov lasta siis kindlasti mingi tummisem bensukas muidu pettud samuti.
_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 07.06.2025 14:20:49 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Tahaks lärmava bensuka pensile saata

Akukas lärmab ka:
tsitaat:
Helivõimsuse tase (LWA)
96 dB(A)

Helirõhu tase (LpA)
85 dB(A)


Kõrvaklappe on ikka vaja.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.06.2025 14:21:43 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
Janis, Kas mahamüüa ei kannata ja bensukas võtta? Mul küll akutrimmeriga kogemust pole, aga bensukaga peab samuti ilmas pidama, et väga lahjat ei võta muidu pettud. Kui suuremat rohtu soov lasta siis kindlasti mingi tummisem bensukas muidu pettud samuti.

Ei viitsi tegeleda.
Trimmer on väga ok
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2025 19:41:58 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
S.I.L.L.U kirjutas:
Tahaks lärmava bensuka pensile saata

Akukas lärmab ka:
tsitaat:
Helivõimsuse tase (LWA)
96 dB(A)

Helirõhu tase (LpA)
85 dB(A)


Kõrvaklappe on ikka vaja.

Akukaga lased nagunii ainult mingeid müüriääri ja ümber puude-põõsaste ja tal pole tühikäigumüra ka. IMHO oli väga mugav Makita DUX60Z trimmeripeaga EM409MP-ga lasta selliseid kohti. Ei teinud ligilähedaseltki sellist müra kui võsakas. Võsakas paneb ikka >100dB, kui punni põhja keerad ja isegi tühikäigul summuti väiksuse tõttu hakkab see podin kuulmise peale. Lisaks on võsaka peamine müra allikas kõrvadele rohkem kui poole lähemal. Ei tundnud akukaga vajadust kõrvade kaitse järele, suurem osa ajast on peaaegu hääletu ja madalate pööretega teeb vaid minimaalset suminat.
Täispööretega mingit sitket kasteheina jõhviga raiuma lähed, siis teeb jah ka müra natuke.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maalane
HV kasutaja
maalane

liitunud: 15.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2025 12:32:49 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:
Mul vbla ca 0,4 hektarit max mida niidan, ja mingit nädalas niitmist ma eemal ei tee... lasen kõrgemaks ära ja siis niidan.
Mutimullahunnikuid ikka tekib seal eemal ja eks need kindlasti loevad.
Spoileris seesama vana tera mida täita keevitusega proovisin ja mis aiataha läks, pikkus ca 48,5 cm, aga mingit erilist kahe tera vahelist rohu mahajätmisse triipu ma ei täheldanud veel, samas ma pohui stiilis lasen ka.
Spoiler Spoiler Spoiler

Eks lihtsalt proovimise värk, võtan mingi muu tootja terad ja vaatan.

Mis näit sellistest teradest arvata, võtavad kõrget rohtu paremini ve?
Teine ilmselt minujaoks vast ei sobiks... mutimullahunnikud, nagu künnivõistlus oleks st vbla peaks hoopis mõne adra vaatama icon_lol.gif
Raskemates kohtades lasengi kõige kõrgema niidukõrgusega ja ikka kipub vahel nii olema, et niiduk üle ei lähe, ma suve jooksul ca korra labidaga ajan maha need rasked kohad.
Spoiler Spoiler Spoiler


Kõrge heina niitmisel ei ole mureks tera vaid traktor- Esimesed rattad suruvad heina maha ja niiduki tera ei lõika seda joont. Sama teeb ka niiduki korpus, sest see on eest kinnine. Põhimõtteliselt pead alale 2 tiiru peale tegema, et korralikku tulemust saada. Lisaks külgväljavise tekitab kõrged vaalud ja see ei kõdune ära. Kõrge märg hein ummistab külgväljaviske ava ja peab aegajalt käsitsi eemaldama ummistuse. Kuid on ka teine lahendus, ostad kohe õige traktori töö jaoks. https://www.hinnavaatlus.ee/search/?query=AL-KO+T22-110 Endale sai soetatud 3 aastat tagasi ja ülihea masin. Niitmisel suunda arvestama ei pea. Lased kasvõi risti-rästi üle heinamaa, sest väljavise on otse tagant. Terad lõikavad kahelt kõrguselt. Korraliku mustriga tagumised rattad veavad peaaegu igast kinnijäämis olukorrast välja. Vana masinaga pidi iga kord käsitsi lükkama, kui kinni jäi. Algul mõtlesin osta 0-pöörderaadiusega masina, kuid, kui poes mainisin, et vaja ka vahepeal heinamaad niita, siis pakuti seda masinat ja kokkuvõttes parim valik. Olen ka tuttavale mõned korrad laenanud, kes niidab paar korda aastas ümber kuuseistikute vanal karjamaal.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 08.06.2025 21:31:50 vasta tsitaadiga

maalane, sul lahe pill tundub küll. Mul omajagu korras ja ilmselt müües selle eest väga head hinda ei saaks, sega pan sellega läbi ajama. Kui peaksin uut ostma siis kaaluks kindlasti su pakutud masinat.
Tagant väljavise tundub ok. Mul osades kohtades ca 25m pikad ja 4m laiad lõigud st ühed "vahekäigud" kus ei tahaks väga küljepeale lasta.
Ma selle niiduki korpusega heina mahavedamisega nii teinud kitsamates kohtades, et lasen lõigu ära ja tagurpidi niites tagasi... tean küll, et nii ei tehta, aga toimib.

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 08.06.2025 21:35:01 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Akukaga lased nagunii ainult mingeid müüriääri ja ümber puude-põõsaste ja tal pole tühikäigumüra ka.


Jutt ei ole ju trimmerist, vaid ratastega niidukist.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2025 18:18:57 vasta tsitaadiga

https://www.stokker.com/robotniiduki-terade-komplekt-bosch-indego-9-tk-c-39999972-am

keegi neid on proovinud? väidetavalt teistest vastupidavamad, aga kas ka päriselt on?

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2025 19:18:57 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Dogbert kirjutas:
Akukaga lased nagunii ainult mingeid müüriääri ja ümber puude-põõsaste ja tal pole tühikäigumüra ka.


Jutt ei ole ju trimmerist, vaid ratastega niidukist.


Oli nii ühest kui teisest.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holma
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 11.06.2025 05:34:28 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
holma, kaua tarne viibis? ma ka tükk aega ootel...


Viibis ca kuu aega. Aprilli alguses lubatu asemel sain mai alguses kätte.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2025 08:01:52 vasta tsitaadiga

holma kirjutas:
renx09 kirjutas:
holma, kaua tarne viibis? ma ka tükk aega ootel...


Viibis ca kuu aega. Aprilli alguses lubatu asemel sain mai alguses kätte.


siis sul läks hästi, ma sain lõpuks eile kätte märtsi lõpus tellitud Yuka

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holma
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 11.06.2025 23:09:36 vasta tsitaadiga

Rix kirjutas:
holma kirjutas:
...Kuna wifi niikuinii ei levi kogu krundi ulatuses, siis suhtlen elukaga üle sisseehitatud 4g ühenduse. Elan mobiililevide äärealal ja aeg-ajalt ikka juhtub, et ka üle mobiilse neti ühendust ei saa. Pakett on esimene aasta tasuta, edasi 49.- aasta e. siis 4.- euri kuu.https://i.ibb.co/qYY3tDnW/IMG-20250517-104806140.jpg


Huvitav on see, et paar kuud tagasi veel Eesti ei olnud 4G toetatud riikide seas. Pidin RTK ikka üles panema, kuigi paras <b>piix</b> oli, sest räästas oli liiga sügav ka pikenduse jaoks. Kas sul äppis reaalselt näitab ka, et pakett on tasuta aasta aega? Mul oli algne kehtivusaeg 2 kuud vist. Ei hakanud kisa ka tõstma, sest Eestis tugi nagunii puudus.



4G on neil kogu aeg olnud, nagu siin ka mainiti, siis iNav toetust meil veel hetkel ei ole. Viimase kasutamiseks on ikka vaja ka stabiilset internetiühendust(wifi või 4G) ja lisaks see ka on eraldi maksustatud(2025 nn testperiood on tasuta). Sügava räästa puhuks on saadaval erineva sügavusega nn antennikinnitusi. Ise kasutasin ära ühe ülejäänud Huawei katuseruuteri antennikinnitust. Mul ka mobiililevi nn ääreala ja aeg-ajalt ei saa ühendust elukaga, paraku just ka laadimisjaama asukohas :S Panin pööningule lisaks ühe wifi leviala võimendi, nüüd peaaegu kogu niidetav krunt kaetud. Plaan paar tükki veel lisaks panna. Siis pole seda vast 4g vajagi. Äpis reaalset paketi kehtivusaega ei näita. See, et esimene aasta Luba X mudelitel on tasuta on neil kodulehel ka kirjas. https://eu.mammotion.com/pages/mammotion-4g-service-terms YUKA Mini mudelil 1 kuu.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 12.06.2025 00:40:34 vasta tsitaadiga

1500m2 niidetav ala, traati ei viitsi panna ja pigem keerulise ülesehitusega hoov.
mõni soovitus roboti osas?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Muruniidukivaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.