|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
22.01.2025 00:48:14
|
|
|
No vahet pole aga kui nad nüüd "kampaaniateavituse" saatsid siis elementaarne oleks luua võimalus sellest pakkumisest ennetavalt loobumiseks. Mitte et pean esmalt ootama kuni uuele kiirusele viiakse ja siis hakkan lepingut tagasi muutma...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
22.01.2025 00:57:33
|
|
|
ma vastasin emailile, et ei soovi rohkem maksta. eks ole näha, mis nad vastavad
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
22.01.2025 01:25:30
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
No vahet pole aga kui nad nüüd "kampaaniateavituse" saatsid siis elementaarne oleks luua võimalus sellest pakkumisest ennetavalt loobumiseks. Mitte et pean esmalt ootama kuni uuele kiirusele viiakse ja siis hakkan lepingut tagasi muutma...  |
Mina, kui tavaline koduinterneti tarbija (Ei ole Telia1 klient kunagi olnud ega hakka kunagi olema ka) olen saanud küll erinevaid kampaaniapakkumisi, ent siiani on kõik suht viisakalt käinud ikka sedapidi, et kliendina ise algatan iseteeninduses kiirusetõstmist (omal soovil) ning kliendina ise ka hoolitsen kiiruse alandamise eest kui rohkem maksta ei taha. Pean silmas neid üksikuid kampaaniapakkumisi mille käigus senise koduinterneti hinnaga aste kiiremat netti sai ehk siis nt 50/10 hinnaga 100/25 kuuks ajaks. Üks kord koroonaajal pakuti lausa 3 kuuks seda. Loomulikult olen kõik need korrad kasutanud võimalust kiiremat netti kasutada ja alati olen ka ise kiiruse alla tagasi viinud. Mitte nii, et teenuspakkuja omal algatusel viib kallimale paketile üle ja ei küsigi, kas tahad. Teine asi, kui teenusepaketid ümber konfitakse ja see ongi see koht, et uuele kiirusele saad minna, aga tagasi vanale ei saa. Ühest küljest on juriidiliselt korrektne- Teenuspakkujal on õigus muuta pakutavate teenuste sisu ning hindu, ent kliendi vaates tähendab see siiski suuremat kulu neile kes suuremast kiirusest midagi ei võida peale selle, et arve on suurem. Nt need üksikud vanainimesed, kes IPTV minipaketti kasutavad ja mõned teadlikumad ehk ka netipangas arveid maksavad, ei vaja kohe kõige kallimat paketti selleks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Telex
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2002
|
22.01.2025 01:33:49
|
|
|
Huvitav, et enamusel on mingid kampaania pakkumised ja hinnatõus, aga mina sain Telialt hoopis sellise kirja:
"Selleks, et tagada internetiühenduse vastavus tänapäevastele vajadustele ning klientide kasvavatele ootustele, tõime turule kiiruse 400/400 Mbit/s ja lõpetame kiiruse 300/300 Mbit/s pakkumise. Meil on hea meel teatada, et tõstame seetõttu alates 01.03.2025 sinu Koduinterneti kiirust. Kuutasu jääb aga samaks."
Praegu mul siis 300/300 ilma Telia1-ta. 35,58 € kuus. Ma ei nurise muudatuse pärast. Või on kuskil mingi konks
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
22.01.2025 02:05:41
|
|
|
Suvel tehti see pull sama põhjendusega mobiilse kodunetiga läbi, lisaks jäeti mulje et odavam pakett kaobki ära. Hiljem selgus et ikka on alles ja sai tagasi vahetada, aga ikkagi dick move
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11484882#11484882
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telex
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2002
|
22.01.2025 02:26:01
|
|
|
| No minu kirjas on ju selgelt, et kuutasu jääb samaks.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
22.01.2025 08:35:37
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
| ma vastasin emailile, et ei soovi rohkem maksta. eks ole näha, mis nad vastavad |
Ma sain järgmisel päeval SMS-i
| tsitaat: |
Tänan Teid tagasiside eest. Kinnitan, et Teie soovi arvestades Teie aadressil muudatusi ei tule.
Kui siiski tulevikus soovite suuremat kiirust kasutada, saate selle mugavalt aktiveerida Telia iseteeninduses.
Heade soovidega,
Telia |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
22.01.2025 09:11:37
|
|
|
Sain ka meili, mida pidin 3 korda lugema, et tõepärasuses veenduda
Soovime muuta Koduinterneti teenuse veelgi kättesaadavamaks ning viia selle hinna vastavusse tänapäevaste kasvavate vajaduste ning meie klientide ootustega.
Meil on hea meel teatada, et langetame seetõttu 01.03.2025 sinu Koduinterneti ühenduse kuutasu.
Senise 21.35€ asemel 19€ (Telia 1 40/10 Vask)
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
22.01.2025 09:46:48
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Kindlasti jäi midagi veel mainimata, eks järgmine täiustab poe näiteid. |
Mulle tundub, et Telia on seekord ajanud piisavalt keeruliseks kogu oma sõnumi, et see analoogse poenäite loomine ongi raske.
Õudselt kahju, et maailmast ausust ja siirust järjest vähemaks jääb. Võiks ju ütelda ausalt, et elu on läinud kallimaks ja meie ka tõstame nüüd hindu. Seega:
1. Need paketid paneme kinni.
2. Siin on uued paketid.
3. Siin on uus hinnakiri.
Ja teha juurde:
4. Näidiskalkulaator, kus hetkel on näha mu praegune seis ja arve. Muudan midagi - näen uut arvet.
Ei mingit skeemide punumist, hallil alal kõndimist ja muud sodi. Lihtsalt ole aus - äriettevõtte eesmärk on teenida omanikele kasumit. Samal ajal paku head teenust ning ole klientide vastu aus (kasutan seda sõna juba neljandat korda siin postituses) ja läbipaistev.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
22.01.2025 09:57:10
|
|
|
| Telial on täiesti pohui kui hea ta klientidel on, sest neil pole pm midagi muud asenduseks valida
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
22.01.2025 12:14:45
|
|
|
| Etz kirjutas: |
Oleks 1G tiba odavam, nii 1/5 võrra, siis isegi kaaluks |
Su palvetele on vastatud.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
22.01.2025 12:15:52
|
|
|
=> https://forte.delfi.ee/artikkel/120351444/telia-juhtum-ootamatu-poore-pakkumisest-loobuda-soovinud-81-aastase-vanamemm-jai-esinduses-pika-ninaga
| tsitaat: |
| Suur oli aga inimeste üllatus, kui selgus tõsiasi, et kampaaniast on neile küll teada antud, kuid loobuda sellest veel ei saagi. Liiatigi selgus info, et veel sel suve viiakse kogu rahvas ikka kohustuslikus korras kallimatele pakettidele üle. |
Ise saatsin neile ka e-maili millega teavitasin juba ennetavalt soovist sellest kampaaniast mitte osa saada. Tegemist tudengikorteriga kus isegi praegune 20/20 ehk 40/40 on mõnevõrra liiast. Rohkem lojaalsusest sai edasi kasutama jäädud kuna (üle)eelmine aasta vahetas Telia majas (A/V)DSL-i optika vastu. Muidu oleks ka tollane 16/4 vms seal oli ka mahtude/kiiruse poolest edasi kõlvanud kasutada.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
22.01.2025 12:44:29
|
|
|
| kuskil seal majas istub tegelane, kes tõepoolest arvas et see võiks olla päris kaval lüke. Lisaks see, et kõige väiksema ja odavama paketi hind tõuseb 28%. Turundusgeeniused ikka, tramaeivõi...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
22.01.2025 14:03:41
|
|
|
te kõik võite mind kohustuslikus korras kiiremale netile üle viia. tuletan siinkohal meelde, et hetkeseisuga ei ole endiselt midagi muud kui tavaline taskulamp, mida vilgutada. tänane vajadus läheneb 10terabitile! . võin olla telia1, 2, kolm ja miljard. läbirääkimised ka teiste ettevõtetega ei ole netile lähemale toonud, kus aadressil eestis see va nett end peidab, ei tea.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
22.01.2025 14:34:42
|
|
|
Ega kusagil "pommiaugus" elamine pole kohustus. Koli minema kui nett on elutähtis. Aga tundub et eriti mitte kuna virinat kuuleb aga tegusid pole. Järelikult seda netti ikka niiväga ka ei vajata.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
22.01.2025 14:39:10
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
Oleks 1G tiba odavam, nii 1/5 võrra, siis isegi kaaluks |
Su palvetele on vastatud. |
Hmm, ma näen hinnakirjas endiselt: 73,20 €/kuu
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
22.01.2025 14:46:06
|
|
|
Oleks pidanud pressiteadete vorpija ka ära koondama, siis ei tuleks enne hinnakirja uuendamist selliseid teateid
Igastahes 55€ väidavad giga hinnaks artiklis.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
22.01.2025 14:47:29
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Igastahes 55€ väidavad giga hinnaks artiklis. |
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
22.01.2025 14:52:16
|
|
|
| tsitaat: |
... juunist läheb tõesti 20Mbit/s kiirusega koduinterneti pakett müügist maha. Seda sel ajal veel kasutavad kliendid saavad seda aga edasi kasutada.
„Küll aga muutub juunist see, et kui klient ei ole selleks ajaks tagasi oma vanale 20Mbit/s kiirusele läinud, ei saa alates juunist seda enam teha. Otsus tuleb seega enne ära langetada. Väide, et suvel toimub nagunii kohustuslik paketivahetus, ei vasta tõele!“ kinnitas ta (Telia ühendusteenuste osakonna juhataja Evelin Neerot). |
Kaotame madalamad kiirused ära ja saabki öelda, et keskmine internetikiirus Eestis on automaagiliselt 2025.a. jooksul tõusnud. Ja seda kõike veel mitte midagi tehes ning operaatorile kasumlikult.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
22.01.2025 14:57:51
|
|
|
| hästi panevad. 20/20 ei saa juba praegu (vähemalt iseteenindusest) võtta, ehk võib vabalt öelda et see ongi juba müügist maas.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
22.01.2025 15:00:12
|
|
|
| Juba nädal tagasi ei saanud, kui uus hinnakiri tekitati.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
22.01.2025 15:16:41
|
|
|
| see on Telial ikka fenomenaalne oskus ise ennast regulaarselt avalikult täis sittuda. Ma tegelikult olen siiani teenusega suht rahul olnud ning oleks võinud selle paketivahetuse niigi ette võtta, selline skeemitamine tekitab aga tõrke, ehk siis rahulolev klient transformeeriti täiesti tühja koha pealt rahulolematuks kliendiks. Oli siis vaja?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
22.01.2025 15:22:55
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Igastahes 55€ väidavad giga hinnaks artiklis. |
 |
Elisast saad veel odavamalt kui nende optika sulle koju jookseb.
Huvitav millest see hinnasõda nüüd lahti läks?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
medicopter
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
22.01.2025 15:35:46
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Igastahes 55€ väidavad giga hinnaks artiklis. |
 |
Elisast saad veel odavamalt kui nende optika sulle koju jookseb.
Huvitav millest see hinnasõda nüüd lahti läks? |
Ma ei tea, kas ma mingi 10€ nimel kuus, viitsin kõike hakata ümber konfima.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
22.01.2025 15:38:07
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Igastahes 55€ väidavad giga hinnaks artiklis. |
 |
Elisast saad veel odavamalt kui nende optika sulle koju jookseb.
Huvitav millest see hinnasõda nüüd lahti läks? |
Lugesid foorumist kommentaare ja boss põgenes ka soome vihase talurahva eest.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
22.01.2025 15:41:18
|
|
|
hinnasõda läks lahti seetõttu et aastatepikkune teavitustöö on kandnud vilja. kui sul ikka on iga aasta raha 100+ milli teliale anda, siis järelikult raha on, mis siis et kõik kiunuvad et hinnad kõrged. nii mõnigi hakkas mõtlema, ja oi kuidas rootsi röökis (oleks te näinud) uunja osakonna peale, et mis 2024 ei tulnudki 100 täis? üllataval kombel ei olegi veel uudist, palju siis eelmise aasta kasum oli. selle aja peale on tavaliselt avaldatud.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
22.01.2025 15:50:50
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Igastahes 55€ väidavad giga hinnaks artiklis. |
 |
Elisast saad veel odavamalt kui nende optika sulle koju jookseb.
Huvitav millest see hinnasõda nüüd lahti läks? |
Ma ei tea, kas ma mingi 10€ nimel kuus, viitsin kõike hakata ümber konfima.  |
Oleneb jah mis sul seal tehtud on. Ma ka ei viitsiks kui mingi keerukas konf. Endal pole miskit väga keerukat, põmst suva mis ISP juhe ruuteri külge pista, kui pordid on avatud siis ei peagi vist midagi ümber konfima. Kui oleks staatiline IP ja miskit asjad sellega tööle konfitud, siis jah mõtleks kas ikka viitsin.
Telekas pole enam ISP külge laulatatud, saab ka vana ISP TV teenuse jätta ja uue käest neti võtta.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
22.01.2025 16:23:58
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Kui oleks staatiline IP ja miskit asjad sellega tööle konfitud, siis jah mõtleks kas ikka viitsin. |
Jah, mul on siin, ühtteist punutud.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
22.01.2025 16:31:26
|
|
|
Mul alati kõige odavam pakett olnud. Mõned aastad tagasi tõsteti kiirus 40/40 peale, vist midagi juurde ei pidanud maksma.
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
22.01.2025 16:37:41
|
|
|
| kõige odavama 20/20 paketi tõstab 40/40 peale nähtus nimega Telia1
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
22.01.2025 18:44:56
|
|
|
Ei kiida heaks, kuid kliendile jääb valik, pakett tagasi muuta, ka neil kellel 20M - 50 peale pannakse, küll 3 kuu jooksul tuleb otsus teha.
Uudises viidatud info, et klient ei saa peale suve 20M paketiga jätkata, on väär. See jääb kuni kunagi tulevikus mingid muud muutatused võivad tulla.
Loomulikult kollane meedia ei kajasta seda, et paljudel klientidel kas tõuseb kiirus ning jääb täpselt samale hinnale või hoopis hind langeb sama kiiruse juures.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
22.01.2025 19:02:13
|
|
|
| tsitaat: |
| Telia ühendusteenuste osakonna juht Evelin Neerot ütles ERR-ile, et tegu on turul uutmoodi pakkumisega, kus turule toodi täiesti uued kiirused, mis antakse kliendile ilma kaasnevate lisakuludeta 30 päevaks proovida. |
mis see kelmuse koosseis oligi? ebaõige ettekujutuse loomine varalise kasu saamise eesmärgil?
| indrpo kirjutas: |
| Loomulikult kollane meedia ei kajasta seda, et paljudel klientidel kas tõuseb kiirus ning jääb täpselt samale hinnale või hoopis hind langeb sama kiiruse juures. |
millistel klientidel? samale hinnale jääb suurem kiirus paariks-kolmeks nädalaks ja siis tuleb kõrgem hind. selle vältimiseks tuleb ise teliaga tegeleda. see on ikka paras sigadus.
tegelikult on telia tegevus ka nende endi tingimustega vastuolus. aga see on mõttetu vaidlus ning ei vii mitte kuhugi. nii saabki üks suurettevõte lihtsalt ja karistamatult sigatseda.
jokk või peaaegu jokk ja meie kohtusüsteem ja praktika eeldab mingi karistuse jaoks suurt kahju, mida antud juhul on raske kohtule nii esitleda.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
22.01.2025 19:06:14
|
|
|
300/300 kliendid viiakse 400/400 peale, nendele jääb hind lõpuks samaks. Nad vist ainukesed otseselt võitjad.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
22.01.2025 19:38:01
|
|
|
Need ka võidavad kes kunagi 50st ilma jäid. Ma kaasaarvatud
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
medicopter
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2004
|
22.01.2025 19:39:53
|
|
|
Keegi ei tõsta ka lärmi, et hauduvad ideed lõpetada 19€ odavaim pakett aga nahhui miks ei võiks jääda ka valik neile kelle jaoks on liig juba üle selle nii hind kui kiirus. Tuld rahvas ja aeg panna piir sellele.
_________________ Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
22.01.2025 19:43:03
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Loomulikult kollane meedia ei kajasta seda, et paljudel klientidel kas tõuseb kiirus ning jääb täpselt samale hinnale või hoopis hind langeb sama kiiruse juures. |
Kas võib olla, et "kollane meedia" ei kajasta seda, sest tänane teema oli hoopis sellest kuidas kliendid tundsid ennast manipuleeritutena? Kui mitte keegi rõõmust ei hõiska, siis ei ole nagu põhjust positiivset artiklit kirjutada. Ehk järgmine kord prooviks nii et ei situks kõigepealt ise oma klientide peale, võibolla mõni siis räägib mõnele lehele ühe rõõmsa loo ka?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
22.01.2025 20:04:39
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Need ka võidavad kes kunagi 50st ilma jäid. Ma kaasaarvatud  |
Üldiselt oleks ma rahul olnud Telia1 kliendina, kui eelmisel aastal oleks 50/50 pakett alles jäänud ja lihtsalt mõned eurod paketi hinda tõstetud. Kõik tutvusringkonna Telia kliendid kirusid seda, kuna 50/50, mis annab 100/100 Telia1 kliendina, on tegelikult kodukasutajale kõige optimaalsem hinna ja kiiruse poolest. Keegi ei taha niigi kalli teenuse eest nii palju juurde maksta.
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
22.01.2025 20:19:03
|
|
|
ega seda suuremat kiirust polegi eriti tarvis, kui just eriti suuri ma ei tea mänge vms alla ei lae. mulle 20/20 ka istus tglt hästi.
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
22.01.2025 20:31:31
|
|
|
pwn13, saad seda ju rahulikult edasi kasutada
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
22.01.2025 20:41:08
|
|
|
| Päevaseid uudiseid lugedes, siis kuni juunini saab.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
22.01.2025 20:43:43
|
|
|
KillFrenzy,
| tsitaat: |
| ... juunist läheb tõesti 20 Mbit/s kiirusega koduinterneti pakett müügist maha. Seda sel ajal veel kasutavad kliendid saavad seda aga edasi kasutada. |
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
22.01.2025 20:47:29
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Päevaseid uudiseid lugedes, siis kuni juunini saab. |
Juunini ehk kolme kuu jooksul saab 20/20 peale klient, kelle kiirust tõstetakse, tagasi liikuda. Peale seda jääb 20 alles, seni kuni ta ise uuesti suuremale liigub. Siis enam tagasi ei saa sest pakett ei ole enam müügis.
Miks ei ole, on ka võib-olla tulevikus oluline põhjus... sellest juttu millalgi hiljem.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
22.01.2025 21:00:18
|
|
|
Kui mul teadet pole tulnud siis mul jääb 100? Või kolme kuu pärast saan lihtsalt suurema arve?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
22.01.2025 21:39:47
|
|
|
iir, kui teadet pole (ka spämmikaustas mitte) siis ei muutu otseselt/koheselt midagi. Kui sul optika siis 100-se paketi saad ~3€ eest 200 peale tõsta. Ehk ~11% lisatasu eest saad 100% kiirust juurde.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
22.01.2025 23:12:19
|
|
|
Mis sa selle ekstra saja megaga teed? Ma võtan parem kolmeeurise kohvi
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
22.01.2025 23:19:30
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Ehk ~11% lisatasu eest saad 100% kiirust juurde. |
Kõlab nagu mingi teleturg või tüütu müügimees, kus üritatakse määrida pähe asja, mida tegelikult vaja pole
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
23.01.2025 00:01:53
|
|
|
Noh, ega kui vaja pole siis tõesti ekstra seda valida pole vaja, läksin siin ka 300/300 pealt 100/100 peale kui eelmine hinnatõus oli. Rohkem nagu meelsuse näitamiseks.
Ise vaatan et maksan küll 100/100 eest aga 3€ eest saab 200/200 mis Telia 1 abil omakorda veel 400/400 "moondub".
TV pakett on Mini ning mobiilinumber tuleb läbi tööandja, seega ei tunne et maksaks kuidagi läbi lisateenuste seda Telia 1 kinni/üle.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|