Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 445, 446, 447 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 00:48:14 vasta tsitaadiga

No vahet pole aga kui nad nüüd "kampaaniateavituse" saatsid siis elementaarne oleks luua võimalus sellest pakkumisest ennetavalt loobumiseks. Mitte et pean esmalt ootama kuni uuele kiirusele viiakse ja siis hakkan lepingut tagasi muutma... doh.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 00:57:33 vasta tsitaadiga

ma vastasin emailile, et ei soovi rohkem maksta. eks ole näha, mis nad vastavad
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 01:25:30 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
No vahet pole aga kui nad nüüd "kampaaniateavituse" saatsid siis elementaarne oleks luua võimalus sellest pakkumisest ennetavalt loobumiseks. Mitte et pean esmalt ootama kuni uuele kiirusele viiakse ja siis hakkan lepingut tagasi muutma... doh.gif


thumbs_up.gif

Mina, kui tavaline koduinterneti tarbija (Ei ole Telia1 klient kunagi olnud ega hakka kunagi olema ka) olen saanud küll erinevaid kampaaniapakkumisi, ent siiani on kõik suht viisakalt käinud ikka sedapidi, et kliendina ise algatan iseteeninduses kiirusetõstmist (omal soovil) ning kliendina ise ka hoolitsen kiiruse alandamise eest kui rohkem maksta ei taha. Pean silmas neid üksikuid kampaaniapakkumisi mille käigus senise koduinterneti hinnaga aste kiiremat netti sai ehk siis nt 50/10 hinnaga 100/25 kuuks ajaks. Üks kord koroonaajal pakuti lausa 3 kuuks seda. Loomulikult olen kõik need korrad kasutanud võimalust kiiremat netti kasutada ja alati olen ka ise kiiruse alla tagasi viinud. Mitte nii, et teenuspakkuja omal algatusel viib kallimale paketile üle ja ei küsigi, kas tahad. Teine asi, kui teenusepaketid ümber konfitakse ja see ongi see koht, et uuele kiirusele saad minna, aga tagasi vanale ei saa. Ühest küljest on juriidiliselt korrektne- Teenuspakkujal on õigus muuta pakutavate teenuste sisu ning hindu, ent kliendi vaates tähendab see siiski suuremat kulu neile kes suuremast kiirusest midagi ei võida peale selle, et arve on suurem. Nt need üksikud vanainimesed, kes IPTV minipaketti kasutavad ja mõned teadlikumad ehk ka netipangas arveid maksavad, ei vaja kohe kõige kallimat paketti selleks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 01:33:49 vasta tsitaadiga

Huvitav, et enamusel on mingid kampaania pakkumised ja hinnatõus, aga mina sain Telialt hoopis sellise kirja:

"Selleks, et tagada internetiühenduse vastavus tänapäevastele vajadustele ning klientide kasvavatele ootustele, tõime turule kiiruse 400/400 Mbit/s ja lõpetame kiiruse 300/300 Mbit/s pakkumise. Meil on hea meel teatada, et tõstame seetõttu alates 01.03.2025 sinu Koduinterneti kiirust. Kuutasu jääb aga samaks."

Praegu mul siis 300/300 ilma Telia1-ta. 35,58 € kuus. Ma ei nurise muudatuse pärast. Või on kuskil mingi konks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 02:05:41 vasta tsitaadiga

Suvel tehti see pull sama põhjendusega mobiilse kodunetiga läbi, lisaks jäeti mulje et odavam pakett kaobki ära. Hiljem selgus et ikka on alles ja sai tagasi vahetada, aga ikkagi dick move thumbs_down.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11484882#11484882

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 02:26:01 vasta tsitaadiga

No minu kirjas on ju selgelt, et kuutasu jääb samaks.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 08:35:37 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
ma vastasin emailile, et ei soovi rohkem maksta. eks ole näha, mis nad vastavad


Ma sain järgmisel päeval SMS-i
tsitaat:


Tänan Teid tagasiside eest. Kinnitan, et Teie soovi arvestades Teie aadressil muudatusi ei tule.
Kui siiski tulevikus soovite suuremat kiirust kasutada, saate selle mugavalt aktiveerida Telia iseteeninduses.

Heade soovidega,
Telia
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 09:11:37 vasta tsitaadiga

Sain ka meili, mida pidin 3 korda lugema, et tõepärasuses veenduda icon_smile.gif

Soovime muuta Koduinterneti teenuse veelgi kättesaadavamaks ning viia selle hinna vastavusse tänapäevaste kasvavate vajaduste ning meie klientide ootustega.
Meil on hea meel teatada, et langetame seetõttu 01.03.2025 sinu Koduinterneti ühenduse kuutasu.

Senise 21.35€ asemel 19€ (Telia 1 40/10 Vask)

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 09:46:48 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Kindlasti jäi midagi veel mainimata, eks järgmine täiustab poe näiteid.
Mulle tundub, et Telia on seekord ajanud piisavalt keeruliseks kogu oma sõnumi, et see analoogse poenäite loomine ongi raske.

Õudselt kahju, et maailmast ausust ja siirust järjest vähemaks jääb. Võiks ju ütelda ausalt, et elu on läinud kallimaks ja meie ka tõstame nüüd hindu. Seega:

1. Need paketid paneme kinni.
2. Siin on uued paketid.
3. Siin on uus hinnakiri.

Ja teha juurde:

4. Näidiskalkulaator, kus hetkel on näha mu praegune seis ja arve. Muudan midagi - näen uut arvet.

Ei mingit skeemide punumist, hallil alal kõndimist ja muud sodi. Lihtsalt ole aus - äriettevõtte eesmärk on teenida omanikele kasumit. Samal ajal paku head teenust ning ole klientide vastu aus (kasutan seda sõna juba neljandat korda siin postituses) ja läbipaistev.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.01.2025 09:57:10 vasta tsitaadiga

Telial on täiesti pohui kui hea ta klientidel on, sest neil pole pm midagi muud asenduseks valida
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 12:14:45 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:

Oleks 1G tiba odavam, nii 1/5 võrra, siis isegi kaaluks


Su palvetele on vastatud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 12:15:52 vasta tsitaadiga

=> https://forte.delfi.ee/artikkel/120351444/telia-juhtum-ootamatu-poore-pakkumisest-loobuda-soovinud-81-aastase-vanamemm-jai-esinduses-pika-ninaga
tsitaat:
Suur oli aga inimeste üllatus, kui selgus tõsiasi, et kampaaniast on neile küll teada antud, kuid loobuda sellest veel ei saagi. Liiatigi selgus info, et veel sel suve viiakse kogu rahvas ikka kohustuslikus korras kallimatele pakettidele üle.
icon_rolleyes.gif

Ise saatsin neile ka e-maili millega teavitasin juba ennetavalt soovist sellest kampaaniast mitte osa saada. Tegemist tudengikorteriga kus isegi praegune 20/20 ehk 40/40 on mõnevõrra liiast. Rohkem lojaalsusest sai edasi kasutama jäädud kuna (üle)eelmine aasta vahetas Telia majas (A/V)DSL-i optika vastu. Muidu oleks ka tollane 16/4 vms seal oli ka mahtude/kiiruse poolest edasi kõlvanud kasutada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 22.01.2025 12:44:29 vasta tsitaadiga

kuskil seal majas istub tegelane, kes tõepoolest arvas et see võiks olla päris kaval lüke. Lisaks see, et kõige väiksema ja odavama paketi hind tõuseb 28%. Turundusgeeniused ikka, tramaeivõi...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 14:03:41 vasta tsitaadiga

te kõik võite mind kohustuslikus korras kiiremale netile üle viia. tuletan siinkohal meelde, et hetkeseisuga ei ole endiselt midagi muud kui tavaline taskulamp, mida vilgutada. tänane vajadus läheneb 10terabitile! . võin olla telia1, 2, kolm ja miljard. läbirääkimised ka teiste ettevõtetega ei ole netile lähemale toonud, kus aadressil eestis see va nett end peidab, ei tea.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 14:34:42 vasta tsitaadiga

Ega kusagil "pommiaugus" elamine pole kohustus. Koli minema kui nett on elutähtis. Aga tundub et eriti mitte kuna virinat kuuleb aga tegusid pole. Järelikult seda netti ikka niiväga ka ei vajata.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 14:39:10 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Etz kirjutas:

Oleks 1G tiba odavam, nii 1/5 võrra, siis isegi kaaluks


Su palvetele on vastatud.


Hmm, ma näen hinnakirjas endiselt: 73,20 €/kuu

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 14:46:06 vasta tsitaadiga

Oleks pidanud pressiteadete vorpija ka ära koondama, siis ei tuleks enne hinnakirja uuendamist selliseid teateid icon_lol.gif

Igastahes 55€ väidavad giga hinnaks artiklis.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 14:47:29 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Igastahes 55€ väidavad giga hinnaks artiklis.


icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 14:52:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:
... juunist läheb tõesti 20Mbit/s kiirusega koduinterneti pakett müügist maha. Seda sel ajal veel kasutavad kliendid saavad seda aga edasi kasutada.

„Küll aga muutub juunist see, et kui klient ei ole selleks ajaks tagasi oma vanale 20Mbit/s kiirusele läinud, ei saa alates juunist seda enam teha. Otsus tuleb seega enne ära langetada. Väide, et suvel toimub nagunii kohustuslik paketivahetus, ei vasta tõele!“ kinnitas ta (Telia ühendusteenuste osakonna juhataja Evelin Neerot).
Kaotame madalamad kiirused ära ja saabki öelda, et keskmine internetikiirus Eestis on automaagiliselt 2025.a. jooksul tõusnud. Ja seda kõike veel mitte midagi tehes ning operaatorile kasumlikult. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 22.01.2025 14:57:51 vasta tsitaadiga

hästi panevad. 20/20 ei saa juba praegu (vähemalt iseteenindusest) võtta, ehk võib vabalt öelda et see ongi juba müügist maas.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 15:00:12 vasta tsitaadiga

Juba nädal tagasi ei saanud, kui uus hinnakiri tekitati.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 22.01.2025 15:16:41 vasta tsitaadiga

see on Telial ikka fenomenaalne oskus ise ennast regulaarselt avalikult täis sittuda. Ma tegelikult olen siiani teenusega suht rahul olnud ning oleks võinud selle paketivahetuse niigi ette võtta, selline skeemitamine tekitab aga tõrke, ehk siis rahulolev klient transformeeriti täiesti tühja koha pealt rahulolematuks kliendiks. Oli siis vaja?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 15:22:55 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Igastahes 55€ väidavad giga hinnaks artiklis.


icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Elisast saad veel odavamalt kui nende optika sulle koju jookseb.
Huvitav millest see hinnasõda nüüd lahti läks?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 22.01.2025 15:24:00 vasta tsitaadiga

https://forte.delfi.ee/artikkel/120351444/telia-juhtum-ootamatu-poore-pakkumisest-loobuda-soovinud-81-aastane-vanamemm-jai-esinduses-pika-ninaga (Lõige: Telia: juunist läheb tõesti 20Mbit/s kiirusega koduinterneti pakett müügist maha)

Pressivad kiirusi mida väga paljudel pole vaja. Tuleb aeg kui kellelgi saab kõrini ja kuskil mõni mast langeb või Telia kapp on leekides. Kunagi see piir tuleb. Kui mäletate siis kunagi väga ammu keegi lasi mingi masti uppi vist?

_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 15:35:46 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Etz kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Igastahes 55€ väidavad giga hinnaks artiklis.


icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Elisast saad veel odavamalt kui nende optika sulle koju jookseb.
Huvitav millest see hinnasõda nüüd lahti läks?


Ma ei tea, kas ma mingi 10€ nimel kuus, viitsin kõike hakata ümber konfima. icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 15:38:07 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Etz kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Igastahes 55€ väidavad giga hinnaks artiklis.


icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Elisast saad veel odavamalt kui nende optika sulle koju jookseb.
Huvitav millest see hinnasõda nüüd lahti läks?


Lugesid foorumist kommentaare ja boss põgenes ka soome vihase talurahva eest.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 15:41:18 vasta tsitaadiga

hinnasõda läks lahti seetõttu et aastatepikkune teavitustöö on kandnud vilja. kui sul ikka on iga aasta raha 100+ milli teliale anda, siis järelikult raha on, mis siis et kõik kiunuvad et hinnad kõrged. nii mõnigi hakkas mõtlema, ja oi kuidas rootsi röökis (oleks te näinud) uunja osakonna peale, et mis 2024 ei tulnudki 100 täis? üllataval kombel ei olegi veel uudist, palju siis eelmise aasta kasum oli. selle aja peale on tavaliselt avaldatud.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 15:50:50 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
napoleon kirjutas:
Etz kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Igastahes 55€ väidavad giga hinnaks artiklis.


icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Elisast saad veel odavamalt kui nende optika sulle koju jookseb.
Huvitav millest see hinnasõda nüüd lahti läks?


Ma ei tea, kas ma mingi 10€ nimel kuus, viitsin kõike hakata ümber konfima. icon_rolleyes.gif


Oleneb jah mis sul seal tehtud on. Ma ka ei viitsiks kui mingi keerukas konf. Endal pole miskit väga keerukat, põmst suva mis ISP juhe ruuteri külge pista, kui pordid on avatud siis ei peagi vist midagi ümber konfima. Kui oleks staatiline IP ja miskit asjad sellega tööle konfitud, siis jah mõtleks kas ikka viitsin.
Telekas pole enam ISP külge laulatatud, saab ka vana ISP TV teenuse jätta ja uue käest neti võtta.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 16:23:58 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kui oleks staatiline IP ja miskit asjad sellega tööle konfitud, siis jah mõtleks kas ikka viitsin.


Jah, mul on siin, ühtteist punutud. icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.01.2025 16:31:26 vasta tsitaadiga

Mul alati kõige odavam pakett olnud. Mõned aastad tagasi tõsteti kiirus 40/40 peale, vist midagi juurde ei pidanud maksma.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 22.01.2025 16:37:41 vasta tsitaadiga

kõige odavama 20/20 paketi tõstab 40/40 peale nähtus nimega Telia1
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 18:38:05 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609583200/ttja-telia-kampaania-riivab-tarbija-oigusi Paistab, et riigiametit väga ei huvita. Nenditakse, et kampaania riivab õigusi, aga midagi ette võtta ei kavatseta, kuna tegemist on JOKK olukorraga.
Tarbija ainus valik on siis ilmselt jalgadega hääletada kui teine sideoperaator elukohas teenust pakkuda saab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 18:44:56 vasta tsitaadiga

Ei kiida heaks, kuid kliendile jääb valik, pakett tagasi muuta, ka neil kellel 20M - 50 peale pannakse, küll 3 kuu jooksul tuleb otsus teha.
Uudises viidatud info, et klient ei saa peale suve 20M paketiga jätkata, on väär. See jääb kuni kunagi tulevikus mingid muud muutatused võivad tulla.

Loomulikult kollane meedia ei kajasta seda, et paljudel klientidel kas tõuseb kiirus ning jääb täpselt samale hinnale või hoopis hind langeb sama kiiruse juures.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 19:02:13 vasta tsitaadiga

BA79 kirjutas:
https://www.err.ee/1609583200/ttja-telia-kampaania-riivab-tarbija-oigusi Paistab, et riigiametit väga ei huvita. Nenditakse, et kampaania riivab õigusi, aga midagi ette võtta ei kavatseta, kuna tegemist on JOKK olukorraga.
Tarbija ainus valik on siis ilmselt jalgadega hääletada kui teine sideoperaator elukohas teenust pakkuda saab.
tsitaat:
Telia ühendusteenuste osakonna juht Evelin Neerot ütles ERR-ile, et tegu on turul uutmoodi pakkumisega, kus turule toodi täiesti uued kiirused, mis antakse kliendile ilma kaasnevate lisakuludeta 30 päevaks proovida.
mis see kelmuse koosseis oligi? ebaõige ettekujutuse loomine varalise kasu saamise eesmärgil?
indrpo kirjutas:
Loomulikult kollane meedia ei kajasta seda, et paljudel klientidel kas tõuseb kiirus ning jääb täpselt samale hinnale või hoopis hind langeb sama kiiruse juures.
millistel klientidel? samale hinnale jääb suurem kiirus paariks-kolmeks nädalaks ja siis tuleb kõrgem hind. selle vältimiseks tuleb ise teliaga tegeleda. see on ikka paras sigadus.

tegelikult on telia tegevus ka nende endi tingimustega vastuolus. aga see on mõttetu vaidlus ning ei vii mitte kuhugi. nii saabki üks suurettevõte lihtsalt ja karistamatult sigatseda.
jokk või peaaegu jokk ja meie kohtusüsteem ja praktika eeldab mingi karistuse jaoks suurt kahju, mida antud juhul on raske kohtule nii esitleda.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 19:06:14 vasta tsitaadiga

300/300 kliendid viiakse 400/400 peale, nendele jääb hind lõpuks samaks. Nad vist ainukesed otseselt võitjad.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 19:38:01 vasta tsitaadiga

Need ka võidavad kes kunagi 50st ilma jäid. Ma kaasaarvatud icon_razz.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 22.01.2025 19:39:53 vasta tsitaadiga

Keegi ei tõsta ka lärmi, et hauduvad ideed lõpetada 19€ odavaim pakett aga nahhui miks ei võiks jääda ka valik neile kelle jaoks on liig juba üle selle nii hind kui kiirus. Tuld rahvas ja aeg panna piir sellele.
_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 22.01.2025 19:43:03 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Loomulikult kollane meedia ei kajasta seda, et paljudel klientidel kas tõuseb kiirus ning jääb täpselt samale hinnale või hoopis hind langeb sama kiiruse juures.

Kas võib olla, et "kollane meedia" ei kajasta seda, sest tänane teema oli hoopis sellest kuidas kliendid tundsid ennast manipuleeritutena? Kui mitte keegi rõõmust ei hõiska, siis ei ole nagu põhjust positiivset artiklit kirjutada. Ehk järgmine kord prooviks nii et ei situks kõigepealt ise oma klientide peale, võibolla mõni siis räägib mõnele lehele ühe rõõmsa loo ka?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 20:04:39 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Need ka võidavad kes kunagi 50st ilma jäid. Ma kaasaarvatud icon_razz.gif

Üldiselt oleks ma rahul olnud Telia1 kliendina, kui eelmisel aastal oleks 50/50 pakett alles jäänud ja lihtsalt mõned eurod paketi hinda tõstetud. Kõik tutvusringkonna Telia kliendid kirusid seda, kuna 50/50, mis annab 100/100 Telia1 kliendina, on tegelikult kodukasutajale kõige optimaalsem hinna ja kiiruse poolest. Keegi ei taha niigi kalli teenuse eest nii palju juurde maksta.
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.01.2025 20:19:03 vasta tsitaadiga

ega seda suuremat kiirust polegi eriti tarvis, kui just eriti suuri ma ei tea mänge vms alla ei lae. mulle 20/20 ka istus tglt hästi.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 20:31:31 vasta tsitaadiga

pwn13, saad seda ju rahulikult edasi kasutada
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 20:41:08 vasta tsitaadiga

Päevaseid uudiseid lugedes, siis kuni juunini saab.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 20:43:43 vasta tsitaadiga

KillFrenzy,
tsitaat:
... juunist läheb tõesti 20 Mbit/s kiirusega koduinterneti pakett müügist maha. Seda sel ajal veel kasutavad kliendid saavad seda aga edasi kasutada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 20:47:29 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Päevaseid uudiseid lugedes, siis kuni juunini saab.

Juunini ehk kolme kuu jooksul saab 20/20 peale klient, kelle kiirust tõstetakse, tagasi liikuda. Peale seda jääb 20 alles, seni kuni ta ise uuesti suuremale liigub. Siis enam tagasi ei saa sest pakett ei ole enam müügis.
Miks ei ole, on ka võib-olla tulevikus oluline põhjus... sellest juttu millalgi hiljem.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 21:00:18 vasta tsitaadiga

Kui mul teadet pole tulnud siis mul jääb 100? Või kolme kuu pärast saan lihtsalt suurema arve?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 21:20:14 vasta tsitaadiga

bladerunner, indrpo, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 21:39:47 vasta tsitaadiga

iir, kui teadet pole (ka spämmikaustas mitte) siis ei muutu otseselt/koheselt midagi. Kui sul optika siis 100-se paketi saad ~3€ eest 200 peale tõsta. Ehk ~11% lisatasu eest saad 100% kiirust juurde.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2025 23:12:19 vasta tsitaadiga

Mis sa selle ekstra saja megaga teed? Ma võtan parem kolmeeurise kohvi thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.01.2025 23:19:30 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Ehk ~11% lisatasu eest saad 100% kiirust juurde.

Kõlab nagu mingi teleturg või tüütu müügimees, kus üritatakse määrida pähe asja, mida tegelikult vaja pole icon_lol.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2025 00:01:53 vasta tsitaadiga

Noh, ega kui vaja pole siis tõesti ekstra seda valida pole vaja, läksin siin ka 300/300 pealt 100/100 peale kui eelmine hinnatõus oli. Rohkem nagu meelsuse näitamiseks.
Ise vaatan et maksan küll 100/100 eest aga 3€ eest saab 200/200 mis Telia 1 abil omakorda veel 400/400 "moondub".
TV pakett on Mini ning mobiilinumber tuleb läbi tööandja, seega ei tunne et maksaks kuidagi läbi lisateenuste seda Telia 1 kinni/üle. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 445, 446, 447 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.