|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
07.12.2024 14:14:58
|
|
|
Kui keset lahingut vaja relv ära visata ja seljakotist uus võtta, siis kas on lihtsam moodus kui i tähega seljakotis lohistada neid ja uimerdada kola hunnikus?
Parandus 1.04 juba tulekul - mul seni ikka suht vähe probleeme olnud: mõni uks ei tööta kohe vms. 1x oli kui avasin oma laeka, siis viskas pildi mustaks ja arvuti oli täiesti tumm, ventikad ainult elasid. https://steamdb.info/app/1643320/depots/
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
07.12.2024 16:42:08
|
|
|
Wiltz, ja sinna see koer ongi maetud, kes millega paralleele tõmbab või tahab tõmmata. Mulle meenuvad RPG mängud ja W3 sest seda vast kõige rohkem tehtud- samuti olid seal kollid, siin ka kollid. Kollidelt kola kogumine ka jutuks olnud: W3 sai meeletus koguses mingeid keeli ja kondipuru kogutud ja siis oli ruum otsas, seega ma ei leia et S2 kollidelt mingi mõttetu kola saamine asja huvitavamaks oleks teinud. Samas on kollidelt kola kukkumas, mingi missioon, mida ei ole leidnud veel.
Lisaks teejuhtidele tekib "kiireid rändamisvõimalusi veel juurde", mida rohkem ringi kolada, seda huvitavamaks läheb.
Ja AI koha peal- iga BF ja CoD mäng on sama lolle sirgjoones pimedalt mööda jooksvaid puupäid täis;) Tegemist multi miljardi $ firmadega, iga mäng on 90$, ja keegi ei kuku neid review bombima. Kui asja rahulikumalt võtta ja miinused ja plussid kokku lüüa, siis (minu meelest vähemalt) on S2 plusse rohkem.
Tegin väikse artifakti ringi, leidsin veel terveid relvasid ja rüüsid ka, 100k koos. Sai uuendusi jälle lubada terve rida. Nagu šoppamas oleks käind;)
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
end889
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005
|
07.12.2024 18:19:44
|
|
|
| Vael kirjutas: |
Wiltz, ja sinna see koer ongi maetud, kes millega paralleele tõmbab või tahab tõmmata. Mulle meenuvad RPG mängud ja W3 sest seda vast kõige rohkem tehtud- samuti olid seal kollid, siin ka kollid. Kollidelt kola kogumine ka jutuks olnud: W3 sai meeletus koguses mingeid keeli ja kondipuru kogutud ja siis oli ruum otsas, seega ma ei leia et S2 kollidelt mingi mõttetu kola saamine asja huvitavamaks oleks teinud. Samas on kollidelt kola kukkumas, mingi missioon, mida ei ole leidnud veel.
Lisaks teejuhtidele tekib "kiireid rändamisvõimalusi veel juurde", mida rohkem ringi kolada, seda huvitavamaks läheb.
Ja AI koha peal- iga BF ja CoD mäng on sama lolle sirgjoones pimedalt mööda jooksvaid puupäid täis;) Tegemist multi miljardi $ firmadega, iga mäng on 90$, ja keegi ei kuku neid review bombima. Kui asja rahulikumalt võtta ja miinused ja plussid kokku lüüa, siis (minu meelest vähemalt) on S2 plusse rohkem.
Tegin väikse artifakti ringi, leidsin veel terveid relvasid ja rüüsid ka, 100k koos. Sai uuendusi jälle lubada terve rida. Nagu šoppamas oleks käind;) |
Mis asi see w3 veel on ?
Mul peale uute nvidia driverite tegemist uuesti crashib. Tegin ddu-ga clean installi kuna driverid väga crashisid, ka keset chromei kohati pildus artifakte. Nüüd clean install ja korras, aga stalker 2 ikka pillub crashi miski pärast. Jääb jälle uut pätsi ootama.
_________________ Tiktok pole elu. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
07.12.2024 18:52:46
|
|
|
Nähtavasti ta räägib witcheri mängust.
Ma pole küll väga kindel, et sinna just koer maetud on. Eks paralleele võib proovida tõmmata ka rollercoaster tycooniga kui vaja aga ma arvan suurema osa inimeste jaoks kes mänginud nii stalkereid kui witchereid, on nende mängude suht ilmselged erinevused siiski..no suht ilmselged. Üleüldine zanr võib jah sama olla aga combat on TÄIELIKULT ja absoluutselt erinev, mitte lihtsalt erinev vaid täiesti erinev põhimõte ja skeem. Ja sellest edasi juba hargneb kuidas väga paljud muudki asjad on ikka väga erinevad sest kokkuvõttes sellised mängud siiski combati ümber ju ehitatud on.
See, et nii ühes kui teises mängus on "kollid", pole küll nüüd just eriti tõsiselt võetav näitaja nende kõrvutamiseks. Mis seal veel olla võiks, roosad ükssarvikud ja lasteaialapsed, et selliste tegelaste vastu toimub võitlus paljudes muudes mängudes?
Kokkuvõttes on kõik loot, mida sa ükskõik millised mängus saad ja kogud mõttetu kola. On selle asja nimeks AK47 või keel...sisulist vahet väga ei ole. Point on selles, et teha asi (looti otsimine ja kogumine) mängija jaoks piisavalt huvitavaks. Selleks on vaja palju erinevat tüüpi looti ja on vaja ka töötavat economy't ehk et sa tunneksid, et sul on selle lootiga actually midagi peale hakata. Või vähemalt sa arvaksid, et äkki millalgi hiljem võib olla.
Probleem stalkeris kollide ja nende "lootimatusega" seisneb selles, et sa kulutad nende peale meeletu koguse laskemoona, relv degradeerub ja võibolla saab ka armor damaget ning healthi läheb. Aga kõige selle kulutamise eest vastu ei saa mitte tuhkagi! Saan aru jah, et on vist tahetud suunata mängijat kolle mitte tülitama ja nö. pigem neid vältima, ära jooksma jne. Aga no wtf, kuhu sa jooksed või mida sa väldid kui "AI" on nii algeline, et asju lihtsalt swapnitakse sulle triggeritega nina ette ja selja taha.
Kui AI'd hakata võrdlema täielikult skriptitud koridorimängudega nagu bf'd ja cod'd siis what are we even talking about??? Nendes mängudes ei ole AI'd ja ega väga nagu ei peagi olema. Mida sa selle hullu AI'ga sellist tüüpi mängudes ikka peale hakkaksid. Aga nad nagu ei reklaami ka enne release'i, et vaadake maailm, mis imeline uus supervõimas AI meil nüüd on Igaüks teab, mis tüüpi shooteritega tegu ja teab, mida sealt oodata ja mida mitte
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
08.12.2024 01:53:09
|
|
|
Originaal stalkeri AI ei old tegelt nii hea midagi, pika maa pealt snipides oli alati tunne et mängin surnud mängu kus ai on väljas. Modid seda ei parandanud. Summuti kasutamine oli ebastabiilse lõpptulemusega ja modides jällegi tekitas surnud mängu tunde kus ai on väljas, kogu baasi sai maha lasta ilma mingi tulevahetuseta. Täiesti ebareaalne.
Modides saadi ideaalselt paika tulevahetus lähedalt ja keskmaa pealt Imo oli granaadi viskamine paigas oblivionis, järsku käis pauk ja surnud
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
08.12.2024 02:26:19
|
|
|
Päris esimeses tõesti mitte jah. Aga minumeelest hilisemates osades oli ikka juba parem küll. Ja nendes veel natuke hilisemates osades ehk tasuta mängudes, mis olid siis nö. community versioonid mängust...no seal oli üldiselt ikka VÄGA hea! Kui aus olla siis AI oligi ainuke põhjus miks ma viitsisin neid mänge veel uuesti mängida ja lausa läbi mängida. Ja päris paljusid "suuremaid lahinguid" sai mängitud sõna otseses mõttes 10 korda sest lihtsalt nii krdi hea oli ning igakord toimus midagi jälle natuke teistmoodi. No + siis see, et vähemalt pooltel juhtudel sain kuskil suure lahingu keskel surma, kuna AI ikkagi reaalselt oligi nii pagana hea ja suutis mind kambapeale kuidagi ära kottida
Snipimise koha pealt ma väga ei oska kaasa rääkida sest pole sellega kunagi eriti olnud huvi tegeleda. See on lihtsalt nii mõttetult overpowered mehaanika, et ei näe nagu pointi. Sama hästi võiks lihtsalt kirjutada konsooli käsu "all enemy die" ja siis jalutada kuskile alale sisse. Samamoodi on ka teistpidi, et kui mängu AI on liiga overpowered "meeltega" ja näeb sind kuskilt kilomeetri tagant, läbi põõsaste (loomulikult ilma igasuguse binoklita) ja hakkab lambist kõmmutama. Snipimine kuulub inimene vs. inimese shooteritesse ehk siis onlaini. Ja isegi seal on see äärmiselt unsatisfying.
"Modides saadi ideaalselt paika tulevahetus lähedalt ja keskmaa pealt" Jep, nõus. Stalker 2 võiks ka ideaalses maailmas olla tulevahetus paigas lähedalt ja keskelt. Siin juba kannataks mängida ma arvan
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
08.12.2024 02:55:25
|
|
|
Wiltz, No clear sky oli suur samm edasi, aga, kui bullet damage ei oleks ülesse boostitud (mängija vastu siis) ja AI ei teaks KOGU AEG kus mängija on, siis oleks old kehv kogemus
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
08.12.2024 12:33:19
|
|
|
Jätsin hetkel pooleli. AI probleemid ja täiesti kohutav loot süsteem, kus igal pool leiad ainult vorsti ja health packe tekitasid mõtte, et ehk tasuks aasta oodata enne kui rohkem kui mõned tunnid asja peale kulutada.
Olustik ja graafika on ilusad aga kõik muu vajab korralikult tööd
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
08.12.2024 16:32:46
|
|
|
Pmst igasnteises kohas kuhu lähen leian 100% relvi, turviseid ja ammot(ammo tagavara maksab varanduse). Lisaks veel kui küsimärke linnade lähiümbruses uurida, siis leiab anomaaliaid ja sealt artifakte.
Hetke seisuga võtsin 0% SPAS, parandasin ja uuendasin kõik maxi ning 150k jäi veel kontole...
Vereimejad kukuvad paari pauguga, tõeline päevi näinud veterani tynne tekib. Kõik strateegia ja vara taga ajamine hakkab kuhjaga ära tasuma...
Draivude koha pealt, vb tasub vanemaid proovid "game ready" ei tägenda tänapäeval enam seda et kõige paremad ja stabiilsemad- ei tihka ka enda AMD 10ne pealt 12ne peale uuendada, 1 pangestumine ainult siiani olnud...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
08.12.2024 18:43:20
|
|
|
Noh üldiselt, kui väga paljud inimesed kes mängivad ütlevad nagu ühest suust, et stashidest leiab vaid vorsti ja marlit ning mõned üksikud vaidlevad vastu, et "Pmst igasnteises kohas kuhu lähen leian 100% relvi" siis ainuüksi see juba on märk sellest, et mänguga toimub midagi kahtlast ja economy/looting system on täiesti pekkis Ehk et kõigi nende jaoks, kes seiklevad ja möllavad ning tasuks muudkui vorsti saavad...neid ilmselt see väga ei lohuta, et sulle igalpool ainult relvi ja turviseid kingitakse
Ma ise muidugi arvan, et see erinevus seisneb lihtsalt erinevas mängu faasis. Kuskil lõpupoole kuuldavasti hakkab jah stashide sisu muutuma vähe asjalikumaks, ainult et selleks ajaks jälle pole neid asjalikumaid asju niiväga enam vaja.
Viimaseid uudiseid ja devide sõnavõtte lugedes kahjuks jääb mulje, et ega AI'd selles mängus ilmselt kunagi päriselt tööle ei pandagi. Või kui ka pannakse siis kogu selle asja optimeerituse tase on sedavõrd kehv, et sul on vaja ultra high-end CPU'd, et mäng üldse kuidagimoodi hädapärast mängitav oleks.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
08.12.2024 19:25:44
|
|
|
ise nüüdseks üle 80 tunni mänginud.. Story koha pealt tundub et päris korralikult üritatakse seda main story asja venitada et gametime pikem oleks. Samas otseselt ei nurise. Side Missioone ja asju on korralikult ja osaliselt päris huvitavaid. Stashi on kogunenud ohtralt ja pole enam probleemi parandamise ja upgrademisega olnud. AI on suhteliselt adekvaatne olnud, mis iganes paremat nad lubasid, aga pole väga probleeme praegusega märganud. Jah ei ole nii hea kui F.E.A.Ris vb aga piisav et tekiks huvitavaid olukordi kus flankitakse, rushitakse või kükitatakse peidus oodates mind.
Crashi pole mäng kordagi pannud selle aja jooksul, tundub et linuxi ja protoni all super stabiilne. Animatsioonide glitche on olnud. Voicelined on kohati erineva audio mixing leveliga olnud, kuid suures osas on mäng väga immersive ja huvitav.
Rostok on ainuke koht siiani kus framerate on kohati väga kesine, kuid mujal pole probleeme täheldanud.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
08.12.2024 21:03:36
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
Noh üldiselt, kui väga paljud inimesed kes mängivad ütlevad nagu ühest suust, et stashidest leiab vaid vorsti ja marlit ning mõned üksikud vaidlevad vastu, et "Pmst igasnteises kohas kuhu lähen leian 100% relvi" siis ainuüksi see juba on märk sellest, et mänguga toimub midagi kahtlast ja economy/looting system on täiesti pekkis Ehk et kõigi nende jaoks, kes seiklevad ja möllavad ning tasuks muudkui vorsti saavad...neid ilmselt see väga ei lohuta, et sulle igalpool ainult relvi ja turviseid kingitakse |
Või siis ühed mängivad Steamis ja Epicus, teised aga Game Passis ja kolmandad lasevad 1.0 pira, millel pole ühtegi paika peal
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
09.12.2024 04:04:52
|
|
|
Võibolla ka see, aga stashide sisu väga radikaalsest muutmisest pole ükski ametlik patch ega fix minuteada senimaani väga rääkinud. Nii et mis vahet seal ikka väga olla saab, kas lasta 1.0 pira või mingit viimast verssi
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
09.12.2024 09:26:11
|
|
|
| stashidel pole midagi viga, muu mant tuleb mujalt. Stashi ainuke boonus on pmst usb pulk, mis paneb neid tuhlama.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
09.12.2024 09:47:07
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
| Võibolla ka see, aga stashide sisu väga radikaalsest muutmisest pole ükski ametlik patch ega fix minuteada senimaani väga rääkinud. Nii et mis vahet seal ikka väga olla saab, kas lasta 1.0 pira või mingit viimast verssi |
Pirajad ei lase 1.0 midagi, hetkel nagu kuulnud olen siis 1.0.2 on ilusti peal ja inimesed rahul kui saab selle mänguga üldse olla.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
09.12.2024 09:54:44
|
|
|
| Side questid on justkui selliselt üles ehitatud et main questi mööda minnes leiab need üles. Ma tegin väga palju sidequeste regioonides enne ära kui main sinnani jõudis ehk siis veits igavaks kisub kohati. Relvade balanss on täielik kelbas - sain revolvri enne kätte kui storyga selleni jõuaks mis teeb elu päris mõnusaks.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
09.12.2024 19:42:51
|
|
|
Kes see srashidest üldse rääkis? Stashide koti kõrval vedelevad 100% armorid ja relvad, surema os olen suva paikadesse sisse marssinud ja leidnud.
Näiteks Ecology suit ja Mercenary Suit mis muutuvat suht kasutuks kolaks juba mängu algul, saab 15k raha PDA peale.
Paljud kurdavad et pole aega ringi tuhlata.... OPEN WORLD mängus.
Kui ei ole aega tuhlata milleks siis üldse sellist tüüpi mängj mängida?
Leiab ka koha kust saab 2 artifakti korraga, 1 neist Leg siiani olnud. St vähemalt 25k kontol olemas.
Ma näiteks refundisin Elden Ringi 15m, kõik kiitsid küll et parim open world, kõik kutsub avastama, aga tundein et pole minu tüüpi mäng ja liikusin edasi.
Kui paralleeli sai tõmmatud, siis S2 tundub ka kõik rohkem s3da moodi, et viska kaart nurka ja jälgi mis ümber nurga toimub.
V b kauguses paistab mingi torn, sealt saab huvitava kõrvalmissiooni või träna.
Katus on viltu vajunud, vb leida viis peale hüpata, aga kui sellelt ei leidnud siis mis kürvalkatusele hüpates leiab? Vb 100% relva ja turvise?
Mõned stashid on lihtsalt ägedad vanakooli pähklit, hüppad 15 korda erinevatest kohtadest surnuks ja siis mõtled et oot oot teeks laiema ringi peale, topid bleed res ja pvys res artifanti pääle, ronid okastraati mööda katusele ja kohal.
Terve mäng on huvitavaid pisidetaile täis ja kui neist mööda joosta siis tulebki ainult vee ja leivaga leppida;) natuke vaeva näha siis on lõpuks kasud taga...
EDIT:
| ot: |
Ja kel huvi AI vastu siis paneks märke Kingmakers mängule, peaks järgmine aasta välja tulema- mäletamist mööda UE5 mootoril jookseb aga kõik on custom build- graafika kui ka spetsiaalselt juurde moditud AI. |
EDIT2: Missioonile joostes lampi kohta jooksin sisse, küsimärki polnud, aga kaardil paistis mingi torn, ronisin otsa, leidsin uue moditud "my new baby"...(peaks mängu parim relv olema)(lisaks leidsin 100% pumpa kioskist millest mitu korda juba mööda jooksnud, 3-4k jälle arvel)
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
end889
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005
|
15.12.2024 17:24:35
|
|
|
Stashid ka mingi aja tagant nii öelda respawnivad või ei ?
Siiani kõik vanad tuttavad kohad on tühjad olnud, lootsin et miski random loot spawn toimub, või see mingi aja tagant?
_________________ Tiktok pole elu. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
15.12.2024 17:57:01
|
|
|
Ma ei usu. Samad ka hea, vahel korjad koli kokku ja paned spordikotti hoiule.
Hiljen hea järgi minna...
Keegi kursis kus Kharod/Dnipro/Exo Suit saab täiustama hakata?
Red Forest läbi joostud, nüüd Burnt Forest-is. Malachite ja Rostokis pudinäpud kes ei oska midagi suurt peale hakata...
Yaniv on nagu silma hakanud.... see Red Forest kõrvall vist?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
15.12.2024 18:02:24
|
|
|
| vaata sinna rongijaama, red forestist põhjapoole, enne pripyati
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
15.12.2024 20:52:21
|
|
|
Exot üldse jooksma sai panna ?
Alustasin uuesti läbimängimisega
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
16.12.2024 00:54:00
|
|
|
mingi vant on teinud päris hea reaalsete näidetega video/võrdluse sellest, milline oli PÄRIS Alife system mingi 15+ aastat tagasi, kuidas see toimis ja kuidas mõjutas mängukogemust https://www.youtube.com/watch?v=VcIeAEm5FBk
päris hästi seletab ja võrdleb praeguse mänguga. siin on välja toodud ka põhjused, miks mingisugust alife'i tegelikult stalker2's lähiajal päris kindlasti ei tule! ja võibolla ei tule kunagi...
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
16.12.2024 14:47:49
|
|
|
| Jõudlus ei ole minu raual hea. Läheb hetkel pausile. Tulevikus võtan ette.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
16.12.2024 17:01:49
|
|
|
Leidsin üles jah, mõtlesin et tuleb koos missioonide täitmisega ette aga nagu Garbagesse jüudes tuli ise ringi tuhlata;)
Exol on uuendus jah, Sprint.
Mõnel Exol on see ainult blueprint taga kinni, ei maksa seda suure hurraaga uuendama hakata;)
Panin miskit 250k kohe täiustuste alla magama:p
Peab jälle paar ringi kaardile peale tegema ja artifakte kokku kraapima;)
Läksin Duga ossa paari kõrvale pandud turvise/relva järgi, kiire ring raha tegemiseks.
Välja kukkus nagu alati, iga põõsa tagune vaja läbi tuhnida, sai 2 100% turvist veel juurde, side missiooni tehtud. Sai korralikult ringi möllatud, varustus läbi ja 50k eest kraami kogunenud, mõnike d meetrit enne peidukat keerasin otsa ringi:p
Eks teinekord jälle;)
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
16.12.2024 18:38:44
|
|
|
esimene läbimängimine kestis umbes 130h. nuhkisin enda arust vähemalt 80% POI-dest läbi aga pärast youtubest nägin et päris palju saladusi/unikaalseid relvi jäi ikkagi avastamata.
nüüd juba teisel ringil.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
3X0TlC
HV vaatleja
liitunud: 02.01.2019
|
18.12.2024 03:40:05
|
|
|
20h mänginud, pre-order oli juba eelmisest aastast, suht okeil jookseb mu kasti peal, praegusel hetkel olen ennast softlockinud chimeraga kaklusesse. Kuulid saavad enne otsa kui emission mind maha võtab. Hea mäng tho.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
18.12.2024 10:39:38
|
|
|
~100h mängitud. Suht lõpusirgelt tundub. Paar "bossfighti" olid päris karmid, kus ikka korduvalt ja korduvalt surma sain enne kui suutsin ära lahendada.
Keegi teab kui story läbi teed, siis kas saad seal maailmas edasi majandada või tuleb new game+ vms?
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nadussee
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2005
|
18.12.2024 11:08:40
|
|
|
| Ei saa edasi mängida ja pole new game+ aga mäng hoiatab kui oled kohas kus tagasi minna ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
18.12.2024 11:20:51
|
|
|
| nadussee kirjutas: |
| Ei saa edasi mängida ja pole new game+ aga mäng hoiatab kui oled kohas kus tagasi minna ei saa. |
Okei
Mul vist oli see hoiatus siis ära juba. Vähemalt pripyatis öeldi, et kui on veel unfinished business siis umbes tee need ennem ära.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
18.12.2024 11:21:13
|
|
|
| busta kirjutas: |
| Jõudlus ei ole minu raual hea. Läheb hetkel pausile. Tulevikus võtan ette. |
Mida sa soovid siis ? 160 fps ? siin räägivad et 5600x ja 3070 jookseb normilt
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
18.12.2024 12:37:10
|
|
|
On see bug v6i mingi veider mehaanika, et NPC-de grupid, kes kämpivad väljas pool linnasi suvalt hakkavad tulistama? Alguses nagu friendli saab ka rääkida ja siis käid ringi korjad midagi järsku hakkavad tulistama. Ja kui mingi teine grupeering ka lähedal siis nood lihtsalt seisavad nagu postid. Ei tee väljagi, et nende kõrval tulistatakse.
vb simuleerivad ka ukide reeturlikku eluviisi. Hea kah saab rohkem ukisid maha lasta.
Äga veel, et igalt laibalt saad ainult katkisi relvi. Mida ei saa maha müüja. Et grind ikka võimalikult pikk oleks. õnneks poe bugiga saab raha kergelt teha.
Aga muidu maailma avastamine on jama. Sest liiga palju anomaaliaid ja tuumareostatud alasid. Nagu iga 10m tagant jälle piiksub, et aga loobi neid mutreid aina.
Palju tühje maju ja neid kuhu sisse ka ei saa. Linnades fps häirivalt sitt, et nendes ka pikalt ei taha olla.
Nii, et valida on kas tühja maa vahel, mis on täis miine või natuke elavamad kohad kus fps perses.
Graafika on ka päris vilets aga sobilik stalker mängule. Peabki selline rusuv olema lihtsalt valgustus võiks parem olla. Nagu Stray Souls, mis ka UE5 tehtud mingi väikse indi tegija poolt. Aga palju parem valgustus.
Spoiler 
Ehk 10+ aasta pärast saab asja sellest.
_________________ Gdesainer |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
18.12.2024 17:01:31
|
|
|
Eem halb valgustus? Tühjas tootmishoones kus pole ühtki valgusallikat on kuu sinakad toonid igaalpool näha mis 1st aknast sisse pääs2b- lumen teeb mu meelest päris head tööd. Varjusid on vähe võitu aga eks siin on 8GB kaartide järgi optimiseeritud...
Tühjad majad kuhu sisse ei saa... eks igaüks näeb seda mida näha tahab.
Ma leian igaltpoolt nurgatagustest blueprinte jms kuhu pääseb trikiga sisse...
Anomaaliatest saab 99% aega mööda ka joosta, see Zone mõte ongi.
Katkisi relvi polegi mõtet üles korjata, artifaktid ja 100% armorid mis igalpool peidus, nende eest saab head raha.
20h Chimera juures? Mul läks 4x rohkem aega et sinnani jõuda;)
Ja seal soos emissiooni eest joostes ongi ainult joosta vaja muidu..
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
18.12.2024 19:08:00
|
|
|
| denis28 kirjutas: |
| busta kirjutas: |
| Jõudlus ei ole minu raual hea. Läheb hetkel pausile. Tulevikus võtan ette. |
Mida sa soovid siis ? 160 fps ? siin räägivad et 5600x ja 3070 jookseb normilt |
Pmst. Las taheneb, las optimeerivad. Silmailu on väärtus.
See on hea mäng. Alati kui käima panen siis jään pikemaks trippima. Vaevalt suudan raua uuendamiseni ära oodata.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
19.12.2024 10:38:58
|
|
|
Paar tundi proovisin ja lasin maha, proovime kuskil 6 kuu pärast uuesti? Muidu õhustik on tore, aga mäng liiga katki, et mängida.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
19.12.2024 12:20:43
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
| Paar tundi proovisin ja lasin maha, proovime kuskil 6 kuu pärast uuesti? :roll: Muidu õhustik on tore, aga mäng liiga katki, et mängida. :-| |
48min tagasi tuli uus parandus välja, mida nad uuesti ja uuesti testisid-parendasid siin nädal aega. 110 GB kokku.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
19.12.2024 14:52:49
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
Paar tundi proovisin ja lasin maha, proovime kuskil 6 kuu pärast uuesti? Muidu õhustik on tore, aga mäng liiga katki, et mängida.  |
Ma just mõtsin et kuidad ma 110h+ juba Zone-s elanud olen ja midagi häirivat ei ole märganud(va krdi vereimejate kaelasündimised).
Siis vaatasin striimi WZ, ja 6+a hiljem jookseb see ka striimerite über masinatel kokku, vähemalt 3x õhtu jooksul, helisid pole siiani ära parandatud. Ja kui üldse enam keegi BFi mängib siis see jooksis mul ka vähmealt 5x õhtu jooksul kokku.
Samas s2 on 100+h jooksul 5x kokku jooksnud ja see on nii katki mäng et ei kannata mängid?
Ja samas kolitakse CoD peale tagasi mis chiitereid ja buge täis? Ja kus on 100 erinevat relva aga kasutada saab ainult 2te META seadistust? Vabandage väga..
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
19.12.2024 17:16:56
|
|
|
| ~40h peale üks kord desktop ja 2x on AMD driver kinni jooksnud. Gamebreaking bug'e pole ühtegi näinud mida nii siin kui sealpool sood kirjeldatakse.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
19.12.2024 19:15:58
|
|
|
100h peale pole kordagi kokku jooksnud. enamik sessioone on 4-5h, mõned pikemad 7-8.
Mis probleem helidega on? pole neid ka kordagi märganud. v.a see et voiceactor vahetub poole jutu pealt vahest mõnel suvalisel non-story tegelasel.
Ainuke "gamebreaking" bug oli mul kui Dr. Lodochka bunkri uks ei avanenud mingi 60 tundi tagasi mängust..aga see fixiti 1.02 patchiga ära kui õigesti mäletan.
1 artifcat wild islandis on mul kivi sisse spawninud ka mida kuidagi kätte ei saa. Lisaks siis igasugu animation janki.
vaatame siis mida uus patch toob.. ma olen täitsda lõpusirgel mänguga juba muidugi. eks näis kas viitsin uue mängu pärast veel teha või lasen natuke seista asjal.
edit: aa helide jutt oli mingist muust mängust millest mul aimugi pole
edit2: Ok tegin läbi. Bad ending tundub et sain
uue patchiga paistavad loading times mingi 3x kiiremad ning ei ole seda kus tekstuurid vaikselt tekivad kui "press any key" oled vajutanud.. see on küll hea uudis.
eks peab siis mingi vanema save võtma ja proovima asju teistmoodi lahendada. Avastamata alasid veel küll ja küll.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
20.12.2024 05:37:05
|
|
|
njaa. see 1.1 päts on nüüd väidetavalt päris suure impactiga...aga njah, 115 funking GIGA! mäng ise oli kui ma ei eksi umbes midagi 150gb algne download, et põhimõtteliselt siis kõik kirjutati üle?! päris hea kinnitus sellele kui katkine ja poolik produkt algselt välja anti tegelikult. ja ausalt öeldes ega see 115gb pätsi pole ka tegelikult isegi mitte naljakas enam. esiteks, mul on näiteks kodukasutuseks nett mahuga 100gb kuus. okei, ma võin muidugi minna ja tõmmata mujal mingeid asju piiramatu mahuga ka, but still...see on päris absurdne värk ikka kui mõtlema hakata. teiseks, sellist mahtu juba annab alla tõmmata puht ajaliselt. võtame kokku algne mäng 150+ mingid muud pätsid vahepeal vist umbes 30gb + see nüüd otse ligi 120gb. krt see on 300gb downloadi. kiire arvutus näitab, et minu tavapärase download speedi juures kulub selleks vähemalt 12 tundi, dsiishh
samas, vähemalt seekord vist päriselt tehti päris palju ja päris suuri parandusi ka. isegi mingisugune AI pidavat nüüd mängus eksisteerima, mingil kujul. kuskilt käis läbi number, et 1800 parandust mängus...ma ei tea kas need on puhtalt fixid või see on lisaks igasugustele tweakidele ja balansi muudatustele. aga igatahes, suht märkimisväärne number. ja siis samas loed siit (enne pätsi jutud!) mingite vanade uhkeid kommentaare kuides neil ei ole terve playthrough peale olnud sisuliselt mitte ühtainsatki bugi, kõik töötab ja kõik on täiesti perfektne ja parimast parim ühesõnaga, developerid teevad niisama suusoojaks neid tuhandeid parandusi ja muudatusi ning 100+gb patche....mängule, mis tegelikult oli from day 1 jumala perfekto, teatud mängijate sõnul
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
20.12.2024 10:47:50
|
|
|
Wiltz, piralehtedel on see 1.1 patch 60mb suur ehk läbi Steami (ma eeldan) et tiridki kogu mängu uuesti. Tore süsteem ikka.
Spoiler 
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
20.12.2024 12:37:42
|
|
|
| labidas kirjutas: |
Wiltz, piralehtedel on see 1.1 patch 60mb suur ehk läbi Steami (ma eeldan) et tiridki kogu mängu uuesti. Tore süsteem ikka.
Spoiler 
|
Testisin ka korraks seda 1.1 parandust - mäng palju tummisem tundub, koguaeg keegi liigub ja lahingud kostavad kaugelt. Enne oli täiesti tühi Tsoon, võis kilomeetreid joosta, kedagi kohtamata.
Nüüd mängu enda ja relvade tunnetus palju parem.
Huvitav anomaalia on "klaasiterad" - seal sees istudes on täiesti ohutu: ükski kuul ei jõua kohale ja mutandid jooksevad end surnuks vastu seda. Sel ajal kui vaenlane relva laeb saab välja astuda ja tuld anda - võtsin terve baasi nii maha.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terric
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2002
|
20.12.2024 15:45:37
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
njaa. see 1.1 päts on nüüd väidetavalt päris suure impactiga...aga njah, 115 funking GIGA! mäng ise oli kui ma ei eksi umbes midagi 150gb algne download, et põhimõtteliselt siis kõik kirjutati üle?! päris hea kinnitus sellele kui katkine ja poolik produkt algselt välja anti tegelikult. ja ausalt öeldes ega see 115gb pätsi pole ka tegelikult isegi mitte naljakas enam. esiteks, mul on näiteks kodukasutuseks nett mahuga 100gb kuus. okei, ma võin muidugi minna ja tõmmata mujal mingeid asju piiramatu mahuga ka, but still...see on päris absurdne värk ikka kui mõtlema hakata. teiseks, sellist mahtu juba annab alla tõmmata puht ajaliselt. võtame kokku algne mäng 150+ mingid muud pätsid vahepeal vist umbes 30gb + see nüüd otse ligi 120gb. krt see on 300gb downloadi. kiire arvutus näitab, et minu tavapärase download speedi juures kulub selleks vähemalt 12 tundi, dsiishh
samas, vähemalt seekord vist päriselt tehti päris palju ja päris suuri parandusi ka. isegi mingisugune AI pidavat nüüd mängus eksisteerima, mingil kujul. kuskilt käis läbi number, et 1800 parandust mängus...ma ei tea kas need on puhtalt fixid või see on lisaks igasugustele tweakidele ja balansi muudatustele. aga igatahes, suht märkimisväärne number. ja siis samas loed siit (enne pätsi jutud!) mingite vanade uhkeid kommentaare kuides neil ei ole terve playthrough peale olnud sisuliselt mitte ühtainsatki bugi, kõik töötab ja kõik on täiesti perfektne ja parimast parim ühesõnaga, developerid teevad niisama suusoojaks neid tuhandeid parandusi ja muudatusi ning 100+gb patche....mängule, mis tegelikult oli from day 1 jumala perfekto, teatud mängijate sõnul  |
Ma täna veel pole seda 1.1 lappi vaadanud aga Steamis ka need eelnevad oli ca. 20-30GB allalaadimist ja lapp, mis näitas 100GB muditi läbi.
On nagu kõrva jäänud, et konsoolidel tõmmatakse 1:1 kõik sisuliselt uuesti alla aga võin siin eksida (GOG alt vist ka kõik tõmmatakse uuesti).
Lappe on hea siis teha kui failis mõned kohad muutuvad kui muudatusi on palju siis võib tekkida olukord, et lapp ise on juba suurem kui kõik uuesti tõmmata.
Aga jah siiani on see ainuke rakendus, mille uuendused on üpris suured (ühendusega probleeme ei ole lihtsalt "duumikeste" odav SSD saab üleliigset kulutamist...).
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
end889
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005
|
20.12.2024 16:58:13
|
|
|
1.0.3 ikka jooksis kokku, aga framegen välja ja dlssiga ainult, siis tundub et on korras, saab jutiga lasta. 1.1-te pole veel proovida jõudnud. Hetkel ka mingi 35h vist jännanud seal, ei saa absoluutselt kurta. Atmosfäär väga meeldib, vahepeal ikka kollid ka veidi ehmatavad, aga ei midagi hullu.
_________________ Tiktok pole elu. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
20.12.2024 19:47:27
|
|
|
| labidas kirjutas: |
| Wiltz, piralehtedel on see 1.1 patch 60mb suur ehk läbi Steami (ma eeldan) et tiridki kogu mängu uuesti. Tore süsteem ikka. |
Sellele eelmisele 110GB lisati nüüd 8GB otsa, sikutab jälle.
Lapid ja parandused peaksid ikka jaa 50Mb olema, mis teeb olemasolevate failide sees vajalikud täiustused, mitte 0-st peale sikutada uuesti kõik.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
velz83
HV Guru
liitunud: 24.04.2004
|
20.12.2024 20:50:30
|
|
|
kellelgi veel viimane paik fpsi pekki keeranud? Mul 9700x ja GTX 3070. Varem jooksis stabiilselt 2k-s High peal 50-70fps ja aeg-ajalt kuskil külas oli mingi langus 35 peale. Täna pärast update tõmbas suht kooma võitluses... Kukkus isegi lausa 14fps peale.
_________________ Palun ära küsi krediiti, sest löök vastu molli teeb tihti haiget |
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
20.12.2024 23:08:47
|
|
|
Tunnetuslikult küll, ma keeradin kõik Overlayd välja, seega numbriliselt ei oska öelda.
Comp Shader esimest korda läbi suruda nii 1.1ga kui hotfixiga oli paras keberniit. Aga lõpuks töötas.
1.1ga kadus peamissiooni tegelane AIife aladele kondama, hotfix tõi tagasi;)
Alife koha pealt küll miskit suurt ei pannud tähele...
Mõned vennad jalutasid nagu rohkem ringi, aga siis? Sprindid nagunii mööda, mäng on täpselt sama hea ikka edasi....
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
21.12.2024 04:12:14
|
|
|
velz83...viimase pätsi kohta ei tea otseselt öelda, küll aga mingi eelmine päts muutis küll performance kehvemaks. no vähemalt osadel mängijatel.
aga no ma eeldan, et eks see AI "enable'mise" hind ongi nüüd selline ülimalt kehv fps nendes kohtades, kus npc'sid kõvasti koos. sa võiksid huvi pärast testida, et kas ja kui palju see fps mingite selliste konkreetsete kohtade peal paraneb/ei parane kui lased graafika seadeid lõdvemaks.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
21.12.2024 14:57:12
|
|
|
Lasin selle suure patchi peale (ca. 100GB) ja siis tuli veel 10GB otsa. Hetkel kiiruse probleeme ei täheldanud, endiselt 130 kandis.
Mingi hetk õhtul teen edasi ja siis peaks jõudma rahva rohkesse kohta, siis saan öelda kas on performance halvemaks läinud.
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
22.12.2024 14:12:38
|
|
|
Sujuvalt jooksma saadud. Hommik tuli kiiresti. Mets on ka vahepeal ellu ärganud. Sedasi kannatab ette võtta.
Paar korda pani kokku ka...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
22.12.2024 14:22:00
|
|
|
| pange on hakanud päris tihti panema, eks arvuti õudluse puudus.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|