Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 51 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 35 ]
50/50
5%
 5%  [ 25 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 66 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 241 ]
hääli kokku : 418

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2024 21:23:20 vasta tsitaadiga

Jah, sest mõne muu platvormi omamiseks on vaja kõik eelnevad maha müüa.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2024 21:29:52 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Jah, sest mõne muu platvormi omamiseks on vaja kõik eelnevad maha müüa.


Miks ma peaks kiviaegset techi juurde ostma, et mängida mänge, mis on nii olemuselt kui moraalselt täielikult vananenud? Kui keegi väidab, et 20 aastat vana rallimäng on parem kui tänapäevased, on tegu uhhuuga.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2024 21:38:55 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Miks ma peaks kiviaegset techi juurde ostma, et mängida mänge, mis on nii olemuselt kui moraalselt täielikult vananenud?

Tahtsid öelda - "vananenud sinu jaoks".
Scart kirjutas:
Kui keegi väidab, et 20 aastat vana rallimäng on parem kui tänapäevased, on tegu uhhuuga.

On sul raske mõista, et racing mängu karjääri saab üles ehitada hästi ja halvasti, olenemata kui vana mänguga on tegu?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 00:32:26 vasta tsitaadiga

Scart, ma nautke saan sellest retro jutust aru selles mõttes, et väidetavalt RBR'ist paremat ralli mängu pole to date tehtud.
Go figure, ma ise pole nii hea sõitja ja pole ka nii head varustust/kogemust/teadmist, et seda võrrelda a la Dirt 2-ga (mõlemad tunduvad head), aga kui päriselt kogemusega inimesed ütlevad, et RBR on parem, no ju siis on.
Samas sel puhul me räägime konkreetselt sellest, kuidas füüsika on tehtud ja selleks kvaliteedi märgiks on konreetselt realismi tunne.
NFSide osas ma saan ka sellest aru, ma võin NFS4RC'd mängida kenasti tänapäeval ka ja tbh, mulle väga meeldib. Sama kehtib NFSMW osas.
Muide viimase osas on eriti hea veel see,et ta on nii kaasaegne, et saad modidega teda päris kenasti järgi aidata ja 120 fps/hz juures feels amazing.
Veel üks põhjus tbh, miks PC peal on retro nii palju parem - saad valida audentse kogemuse või siis järgiaidatud kogemuse vahel ning fps/hz , raytracing, enb etc muud asjad peale keerata tihtipeale.
Spoiler Spoiler Spoiler


...last but not least, mul oleks vist imelik retro üle viriseda olles ise xcom eu-i mingi 6-7x vähemalt läbi mänginud.
Also, retrosõpradele soovitaks Road Redemptionit, eriti koos lapsega icon_smile.gif

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 00:50:48 vasta tsitaadiga

krt, loen dirt 2 ja mõtlen, et mida sa sogad. aga jah, colin mcrae: dirt 2 ja dirt rally 2.0 on erinevad mängud icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 01:07:45 vasta tsitaadiga

No ei tea... WRC4 ja WRC: Rally Evolved olid paremad. Aga maitse asi. PC peal neid polnud, konsoolidel oli seevastu ka RBR. See oli üks põhjusi, miks üldse PS2 ostsin, sest sel olid paremad rallimängud kui arvutil. Olen täheldanud, et RBR-i fännavad enamasti need, kes pole sama ajastu WRC mänge proovinud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 02:43:58 vasta tsitaadiga

londiste, pidasin silmas dirt rally 2.0.
Muide, VR-ga eriti mõnus veel. Veel üks asi, mis osas konsoolidel on olukord WAY nigelam.
Xboxil pole midagi ja psvr on vist suht ded. PC peal samas 35 milj unitit and growing.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 10:31:34 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Praktika võimalikult paljude erinevate racing mängudega? Näiteks Forza Motorsport seeria kõik mängud proovitud? Kõik Horizonid proovitud? TDU ja TDU2 proovitud enne Solar Crowni? Black Boxi NFS mängud mängitud? Colin Dirtid ja Rally-d mängitud? Ja nii edasi.
Mängimine on mul hobiks olnud atari 2600 ajast ehk tänaseks nii 35 aastat icon_wink.gif Seega praktiliselt kõik tuntumad Racing mängud on mängitud sellest ajast saati kõikide platvormide peal - vahet pole kas Daytona Sega Saturni peal, Gran turismod, F1'ed, CMR'id, V-Rally'd, GTR'id, Toca'd, Road rashid, Midnight clubid, Burnoutid, GRID jne.jne. NFS'dest on praeguse seisuga ainukesena mängimata Heat ja Unbound.

SKG kirjutas:
Naljakas, kuidas jutt 4 kuuga 180 kraadi muutus: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11507316#11507316

Misasi sul täpsemalt muutus - loe siis uuesti ja tähelepanelikumalt.

SKG kirjutas:
Taaskord, täielik jama. Võtad sõna teemal, mil praktiline kogemus puudub. Ostan ja müün konsoolimänge, olen hindadega hästi kursis, ei ole mõtet sellist jura mulle ajada. Me ju räägime mainstream racing mängudest, milledest toodeti tohutu hulk plaate, mitte mingitest obskuursetest eranditest, mil oli väike tiraaž.


Ei, me ei räägi ainult mainstream racing mängudest vaid teema on konsoolid vs. PC ja väiksemas võtmes digitaalne vs. füüsiline meedia kus sa hakkasid väitma, et PC peal võidakse vana mäng delistida aga konsooli füüsilist varianti mine vabalt osta 10 aastat hiljem millal tahes ja see on tohutu eelis. Ja kui me räägime üldises võtmes digitaalne vs. füüsiline meedia siis ei ole sedasi, et liigutad meelevaldselt väravapostid endajaoks sobivalt hästi kitsaks stiilis "aint racing mängud, aint need racing mängud millel litsentseeritud rajad, soundtrack ja autod" jne.

Muide see, et sa mu väljatoodud mänge nimetad obskuurseteks näitab hästi ära, et ega sa vist konsoolidest ja mängudest läbi aegade eriti midagi ei tea peale süvitsi paari racing mängu? Kõigi puhul on tegu väga tuntud mänudega ja paari puhul lausa legendaarsete ja ühtede parimate mängudega antud platvormil ja läbi aegade antud žhanris.

SKG kirjutas:
Mis need Windowsi notificationid siia puutuvad, need saab ju mängimise ajaks kinni panna.

Selles see Linuse jauramine ju oligi, et windows activation reminderi teavitus (mitte taustapilt) on kellelgi mingit spetsiifilist setupi segand olukorras kus too on G-synci ja VRR vahel mingit vahetamist teinud. Jah, mul vähemalt ongi mängimise ja ka muidu ajal igasugused windooza notifikatsioonid ja taustal isetegevused keelatud. Ka windooza aktiveerimise teavituse saab lihtsalt settingutest kinni lülida.

SKG kirjutas:
Sina ja Aeron korrutasite kokku eelnevalt vähemalt 10 korda, et aktiveerimata Windows mängimist ei sega. Nagu selgub, ei olnud see nii must-valge.

Aga mängimist ei segagi - kellegi ei viska sinist ega mängu kinni vms. Mis oli oli see, et keegi lülis G synci seal VRR peale ja kui selajal see notification tuli siis see ei töötand tautsal õigesti. Mänguga ei juhtund midagi.

SKG kirjutas:
"Lahendused". Algselt sa ju korduvalt ja väga kindlasõnaliselt väitsid, et aktiveerimata Windows mängimist ei mõjuta, miks sa nüüd korraga soovitad käsurea kaudu asju häkkida või siiski Windows key osta ja aktiveerida? Väravapostide liigutamise musternäide icon_lol.gif
Mängimist võib mõjutada mistahes asi. Selleks ka nutitelfonidel "!gaming" mode, et mäöngimise ajal mingi notifikatsioonid ei tüütaks. Ja no palun - kui sa oled windowsis niivõrd rumal, et nimetad settingute muutmist "häkkimiseks" siis ikka ema anna paduneid. Muide aeron tegi asja natuke vanamoodsalt ja keeruliselt - lihtsalt start menüüd võtad ja võtad services äpi lahti - noh samasugune mega HÄKKIMINE nagu näiteks telefonis võtad menüüst settings ja saad panna sealt selliseid äppe offi mida ei taha, panna offi äppide teadeandeid mida ei taha jne. See ei ole HÄKKIMINE.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 11:24:59 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:

SKG kirjutas:
"Lahendused". Algselt sa ju korduvalt ja väga kindlasõnaliselt väitsid, et aktiveerimata Windows mängimist ei mõjuta, miks sa nüüd korraga soovitad käsurea kaudu asju häkkida või siiski Windows key osta ja aktiveerida? Väravapostide liigutamise musternäide icon_lol.gif
Mängimist võib mõjutada mistahes asi. Selleks ka nutitelfonidel "!gaming" mode, et mäöngimise ajal mingi notifikatsioonid ei tüütaks. Ja no palun - kui sa oled windowsis niivõrd rumal, et nimetad settingute muutmist "häkkimiseks" siis ikka ema anna paduneid. Muide aeron tegi asja natuke vanamoodsalt ja keeruliselt - lihtsalt start menüüd võtad ja võtad services äpi lahti - noh samasugune mega HÄKKIMINE nagu näiteks telefonis võtad menüüst settings ja saad panna sealt selliseid äppe offi mida ei taha, panna offi äppide teadeandeid mida ei taha jne. See ei ole HÄKKIMINE.

Miks see aktiveerimise teema üldse jutuks tuli? Kasutad piraat windowsit? Et põhimõtteliselt varastad?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 11:59:05 vasta tsitaadiga

MS ei pane pahaks aktiveerimata Windows kasutamist.
Ei saa dark themei panna ja watermark on (sätetest disableitav), aga muidu nagu Windows ikka.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 12:35:36 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Misasi sul täpsemalt muutus - loe siis uuesti ja tähelepanelikumalt.

Plaatidel ei pidanud ju väärtust olema, nüüd sa korraga oled vastupidisel arvamusel, et hinnad küündivad poole tuhandeni. Otsusta ära.
tsitaat:
Mis puutub müümisse ja "väärtusesse" siis mitte ühelgi tänapäevasel pelal mis tuleb mingis butt ugly DVD karbis ei hakka sellist väärtust olema...

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11507316#11507316
Ka see väide sai juba ümber lükatud.
Auron kirjutas:
Ei, me ei räägi ainult mainstream racing mängudest vaid teema on konsoolid vs. PC ja väiksemas võtmes digitaalne vs. füüsiline meedia kus sa hakkasid väitma, et PC peal võidakse vana mäng delistida aga konsooli füüsilist varianti mine vabalt osta 10 aastat hiljem millal tahes ja see on tohutu eelis.

Aga nii praktikas ongi. See ongi suur eelis, et ma saan osta vanu mänge füüsilisel meedial, samas kui PC versioonid on ammu digitaalsetest poodidest maha võetud ja ainuke võimalus neid proovida on otsida kuskilt kahtlasest urkast installifailid ja loota, et need millegagi nakatunud pole.
Auron kirjutas:
Ja kui me räägime üldises võtmes digitaalne vs. füüsiline meedia siis ei ole sedasi, et liigutad meelevaldselt väravapostid endajaoks sobivalt hästi kitsaks stiilis "aint racing mängud, aint need racing mängud millel litsentseeritud rajad, soundtrack ja autod" jne.

Racing žanr on peamine, mida delistimine puudutab. Me võime ju absoluutselt kõiki vaadelda, aga midagi ei muutu - konsoolidel on ja jääb suur eelis siin, sest lisaks digitaalsele on mängud saadaval ka füüsilistel plaatidel, mis kaitseb selle vastu kui mäng digitaalsest müügist maha võetakse. Seda saab endiselt 2nd hand osta.
Auron kirjutas:
Muide see, et sa mu väljatoodud mänge nimetad obskuurseteks näitab hästi ära, et ega sa vist konsoolidest ja mängudest läbi aegade eriti midagi ei tea peale süvitsi paari racing mängu? Kõigi puhul on tegu väga tuntud mänudega ja paari puhul lausa legendaarsete ja ühtede parimate mängudega antud platvormil ja läbi aegade antud žhanris.

See ei käinud sinu väljatoodud mängude kohta.
Auron kirjutas:
Selles see Linuse jauramine ju oligi, et windows activation reminderi teavitus (mitte taustapilt) on kellelgi mingit spetsiifilist setupi segand olukorras kus too on G-synci ja VRR vahel mingit vahetamist teinud. Jah, mul vähemalt ongi mängimise ja ka muidu ajal igasugused windooza notifikatsioonid ja taustal isetegevused keelatud. Ka windooza aktiveerimise teavituse saab lihtsalt settingutest kinni lülida.

Ei, seda seal videos ju ei öeldud. Jutt käis konkreetselt watermarkist, mis põhjustab probleeme graphics performance-ga. Kuula ja vaata uuesti tähelepanelikumalt.
Ehk siis sinu korduvad väited, et aktiveerimata Windows probleeme ei tekita olid BS.
Auron kirjutas:
Aga mängimist ei segagi - kellegi ei viska sinist ega mängu kinni vms. Mis oli oli see, et keegi lülis G synci seal VRR peale ja kui selajal see notification tuli siis see ei töötand tautsal õigesti. Mänguga ei juhtund midagi.

"May cause problems with graphics performance"
Soovid musta valgeks rääkida? Kuna sinul probleemi ei esine, seega probleemi ei eksisteeri? Oleks seda nagu varem juba kuulnud.

Activate Windows Watermark Decreases Performance
https://www.reddit.com/r/techsupport/comments/k6bzvg/activate_windows_watermark_decreases_performance/
tsitaat:
3 years late, but this still happens.

I have an AMD gpu, and the INSTANT the water mark appears. I lose upwards of 30% performance.

It also messes with HDR, causing my monitor with REAL HDR not to recognize a game has HDR on, thus not enabling the monitor's HDR.

Restarting, of course, makes this go away for another 3 - 5 hours.

Auron kirjutas:
Mängimist võib mõjutada mistahes asi.

Jah, nagu näiteks Windowsi mitte aktiveerimine.
Auron kirjutas:
Selleks ka nutitelfonidel "!gaming" mode, et mäöngimise ajal mingi notifikatsioonid ei tüütaks. Ja no palun - kui sa oled windowsis niivõrd rumal, et nimetad settingute muutmist "häkkimiseks" siis ikka ema anna paduneid. Muide aeron tegi asja natuke vanamoodsalt ja keeruliselt - lihtsalt start menüüd võtad ja võtad services äpi lahti - noh samasugune mega HÄKKIMINE nagu näiteks telefonis võtad menüüst settings ja saad panna sealt selliseid äppe offi mida ei taha, panna offi äppide teadeandeid mida ei taha jne. See ei ole HÄKKIMINE.

Miks sa teemast kõrvale lähed, jutt käib watermarkist, mis võib probleeme tekitada graphics performance-ga, mitte Windowsi notificationitest.


---
Aeron kirjutas:
...watermark on (sätetest disableitav), aga muidu nagu Windows ikka.

Palun vasta - miks seda watermarki vaja disableda?

Aktiveerimata Windows ei pidanud ju mängimist segama?


---
2 täiskasvanud inimest pole piisavalt mehed, et tunnistada, et nad eksisid clown.gif
Aeron kirjutas:
Mis asjad need täpselt siis on räägi palun.
Milline on võrreldav olukord? Sul on windows mis töötab ainult all nurgas on watermark ja aeg-ajalt ta ülteb, et aktiveeri palun.
Milline vaev sul sellega täpselt kaasneb?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11535543#11535543
Auron kirjutas:
Ehk siis watermark ja see, et ei saa vikerkaare toonis "teemat" valida ei sega mängimist.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11536260#11536260
Milleks see watermark nüüd eemaldada tuleb kui see mängimist ei sega? rofl.gif


---
edit:
Auron kirjutas:

Step 1: Press Windows + R to open the Run dialog box, type services.msc, and hit Enter to launch the Services window.
Step 2: In the Services window, scroll down to find the “Windows License Manager Service”. Double-click on it to open its properties.
Step 3: In the properties window, set the Startup type to “Disabled”. Then, click on the “Stop” button to stop the service immediately.
Step 4: Click “Apply” and then “OK” to save the changes. Restart your computer to ensure the watermark is removed.

Ja proovi nüüd Microsoft Store avada. Congrats, sa tegid selle katki doh.gif
Sa ikka tead, et suvaliselt Windowsi teenuseid kinni keerates, teed sa katki ka kõik muud asjad, mis selle teenuse toimimisest sõltuvad?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 13:04:36 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
MS ei pane pahaks aktiveerimata Windows kasutamist.
Ei saa dark themei panna ja watermark on (sätetest disableitav), aga muidu nagu Windows ikka.

Sul on ostetud windows ja sa ei aktiveeri seda ära? Miks? Microsoft ei pane pahaks aktiveerimata windowsi kasutamist, nii kaua kuni sul on ostuarve ette näidata.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 13:32:03 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Aeron kirjutas:
MS ei pane pahaks aktiveerimata Windows kasutamist.
Ei saa dark themei panna ja watermark on (sätetest disableitav), aga muidu nagu Windows ikka.

Sul on ostetud windows ja sa ei aktiveeri seda ära? Miks? Microsoft ei pane pahaks aktiveerimata windowsi kasutamist, nii kaua kuni sul on ostuarve ette näidata.

Ütleme otse ja keerutamata välja, miks - sest console killer PC hind on vaja võimalikult madal hoida, et konsoolidega kuidagi konkureerida, sellest ka sellisid veidrusi siin tehakse/soovitatakse.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 13:41:14 vasta tsitaadiga

sukelduja, mul on endal mingi 100a tagasi ostetud litsents, mida olen update-inud 7-> 10 -> 11 tasuta.
Lapsele ostsin masinasse keyshopist mingi 10 € -se india regiooni võtme, mis töötab kenasti.
Aga windowsi on täiesti võimalik kasutada ilma registreerimata. Võid juba installil panna, et i have no key ja hiljem ei uuenda ja midagi muude ei juhtu va selle, et customization võimalused vähenevad ja watermark tuleb. Asi uuendub kenasti jne.
Watermarki saab sätetest ära võtta, mis võtab mingi 1min maksimaalselt. MSi huvitav rohkem, et sa oled ökosüsteemis sees ja sinu datat saab kasutada ...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 15:17:02 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Aga windowsi on täiesti võimalik kasutada ilma registreerimata. Võid juba installil panna, et i have no key ja hiljem ei uuenda ja midagi muude ei juhtu va selle, et customization võimalused vähenevad ja watermark tuleb. Asi uuendub kenasti jne.
Watermarki saab sätetest ära võtta, mis võtab mingi 1min maksimaalselt.

1. Watermark ei pidanud ju mängimist segama, miks seda nüüd eemdaldada vaja?
2. Sellega teed katki Microsoft Store ja võibolla midagi veel, mis antud teenusest sõltub. Sul pole selgelt aimugi, jagad suvalisi soovitusi, ise neid praktikas testimata.


---
edit:
Testisin - kui "Windows License Manager Service" teenus kinni keerata, lakkavad töötamast lisaks ka äppid, mis Micrososft Storest installitud icon_lol.gif

phpBB [media]
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 15:18:05 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
sukelduja, mul on endal mingi 100a tagasi ostetud litsents, mida olen update-inud 7-> 10 -> 11 tasuta.
Lapsele ostsin masinasse keyshopist mingi 10 € -se india regiooni võtme, mis töötab kenasti.
Aga windowsi on täiesti võimalik kasutada ilma registreerimata. Võid juba installil panna, et i have no key ja hiljem ei uuenda ja midagi muude ei juhtu va selle, et customization võimalused vähenevad ja watermark tuleb. Asi uuendub kenasti jne.
Watermarki saab sätetest ära võtta, mis võtab mingi 1min maksimaalselt. MSi huvitav rohkem, et sa oled ökosüsteemis sees ja sinu datat saab kasutada ...

Microsoft siiski tahab, et sa litsentside eest raha maksaksid. Muidu jagaksid nad tasuta neid windowseid. Muuhulgas pole need 10€ india tootevõtmed samuti legaalsed. Selle kasutamine on nagu omal ajal "Kadaka turu" plaatidega. Installida, saab, uuendada ka saab, aga reaalse auditi korral on piraatlus.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 15:28:34 vasta tsitaadiga

sukelduja, india regiooni võti on samasugune nagu meie regiooni võti.
Ofc MSile meeldiks, et me ostaks kõige kallima võimaliku võtme, aga maailmas kus kehtub turumajandus on mul tarbijana vabadus valida, kust osta.
MSil on ka n+1 viisi, kuidas minu kasutust piirata - region lock, softi kinni keeramine kui ma ei aktiveeri etc. Aga ta ei tee seda.
Samuti ei auditeeri keegi kunagi kodukasutajat. Seega see ei ole talle oluline probleem. Tähtsam on user data, market dominance ja +1 liige ökosüsteemis.

Ärikasutaja seisukohast saan ma sinu jutust aru, aga tbh, sealgi on skeemitamine selline tule taevas appi.
Aastaid tagasi konkureerisin hankes ca 1000 M365 litsentsi pakkumiseks 3 aastase perioodi peale.
Kaotasime selle hanke, sest üks pakkuja leiutas skeemi, kus MS võimaldab korporatsiooni võtmeid kasutada ka tütardel ning nad näitasid MS'ile, et üks meie kliendi poolt ära ostetud firma (oletame et n inimest) on korporatsiooni emafirma ning meie klient (ca n x 40 inimest) on nende tütar.
Selline skeemitamine andis neile hankes väikese rahalise võidu 3 aasta peale. Mingi non MS kolmanda osapoole audiitor ütles, et jokk ja nii jäigi.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 11.12.2024 15:37:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 16:03:00 vasta tsitaadiga

Kodukasutajaid ei hakka vast keegi nende India võtmete pärast kottima, aga asutusi, kus auditeid tehakse, seal jah pead ei annaks, et probleeme ei tekiks. Mõttetu risk nii kulusid optimeerida.

Samuti see, et Windows aktiveerub, ei tee seda veel legaalseks:

Hacking group claims to have cracked Microsoft's software licensing security on a massive scale
https://www.techspot.com/news/105785-mas-developers-achieve-major-breakthrough-windows-office-cracking.html


---
Aeron, sujuvalt oled jälle teemast üle läinud.
Aeron kirjutas:
Aga windowsi on täiesti võimalik kasutada ilma registreerimata. Võid juba installil panna, et i have no key ja hiljem ei uuenda ja midagi muude ei juhtu va selle, et customization võimalused vähenevad ja watermark tuleb. Asi uuendub kenasti jne.
Watermarki saab sätetest ära võtta, mis võtab mingi 1min maksimaalselt.

1. Watermark ei pidanud ju mängimist segama, miks seda nüüd eemdaldada vaja?
2. Sellega teed katki Microsoft Store ja võibolla midagi veel, mis antud teenusest sõltub. Sul pole selgelt aimugi, jagad suvalisi soovitusi, ise neid praktikas testimata.

Kui "Windows License Manager Service" teenus kinni keerata, lakkavad töötamast lisaks ka äppid, mis Microsoft Storest installitud.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 17:39:39 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Miks see aktiveerimise teema üldse jutuks tuli? Kasutad piraat windowsit? Et põhimõtteliselt varastad?


Sest SKG jaoks on poes müüdava windooza hind niitohutult kallis mis muudab PC täiesti mõttetuks, sest konsoolil on ju opsys "tasuta". Kuna MS on läinud sama teed mis näiteks google ehk siis tasuta versiooni saab kasutada kaua tahad aga on piiratud mõned lisafeatuurid siis sai mainitud, et puhtalt mängimise ja lihtkasutuse mõttes on asi seda "ülikallist win'i ostma ei pea". Mul on orikas windows, ostetud törts alla kümne aasta tagasi - karbil veel hinnasilt ka peal - täpselt 100€. Aga näed - ühe mehe jaoks on selline summa täiesti ületamatu isegi siis kui see jagada kogu kasutatava ajapeale ära ja võtta arvesse, et tänu sellele saan ma ka teha tööd ja teenida raha.

SKG kirjutas:
Plaatidel ei pidanud ju väärtust olema, nüüd sa korraga oled vastupidisel arvamusel, et hinnad küündivad poole tuhandeni. Otsusta ära.

Võtab nüüd suhkruvett vahele ja teeb nagu ütlesin - loe mõttega uuesti icon_wink.gif Kas mu toodud mängud on >tänapäevased< - ei need on retrod ja collectors itemid ja seetõttu kallid. See aga ei muuda fakti, et need on füüsilised meediad.

SKG kirjutas:
Aga nii praktikas ongi. See ongi suur eelis, et ma saan osta vanu mänge füüsilisel meedial, samas kui PC versioonid on ammu digitaalsetest poodidest maha võetud ja ainuke võimalus neid proovida on otsida kuskilt kahtlasest urkast installifailid ja loota, et need millegagi nakatunud pole.


Ehku peale järelturult kunagi hiljem saamine ei ole olukord mida saab kindlas kõneviisis kasutada võrdsena "poes on müüa" võrdlusena. Nagu ütlesin kui võrdleme digitaalne vs. füüsiline meedia siis kõik vanemad mängud mida PC peal digitaalselt saab (steam, GOG, netist) aga füüsilist koopiat enam ei leia kuskilt vs. vastupidine olukord su paari toodud reissing mängu näol ei ole isegi õrnalt võrreldavad.

SKG kirjutas:
Racing žanr on peamine, mida delistimine puudutab. Me võime ju absoluutselt kõiki vaadelda, aga midagi ei muutu - konsoolidel on ja jääb suur eelis siin, sest lisaks digitaalsele on mängud saadaval ka füüsilistel plaatidel, mis kaitseb selle vastu kui mäng digitaalsest müügist maha võetakse. Seda saab endiselt 2nd hand osta.
Kui kõiki vaadata siis muutubki just see, et paar racing mängu konsoolil mida PC'l ei saa POEST ei kaalu üles kõiki neid mänge mida PC'l digitaalselt saab aga enam poest ega second hand ei saa. Võib vaielda kaua tahes - fakt on see, et PC'l saab tahtmise korral kõike alati. Võid küll üritada meelevaldselt halvustada olukordi nagu sul teha meeldib, et tavaline settingute muutmine on mingi keeruline "häkkimine" või kuidas vaene MS kohutavalt kannatab kui ostad windooza võtme kuskilt kolmandast riigist kus hind parem jne. või kuskil sikutamine on mingi "kahtlane urgas" jne. Lõppseis ei muutu - teadlik PC kasutaja saab kõike boss.gif

SKG kirjutas:
Ehk siis sinu korduvad väited, et aktiveerimata Windows probleeme ei tekita olid BS.

Ei tekitagi probleeme. Vaat nüüd ise - Linus valib seal väga konkreetselt sõnu, et "may cause, might happen...". Ehk see on ehe selline BS kus ilmselgelt ei saa tuntud juutuber öelda, et kasutage aktiveerimata windoozat kuid samas ei saa kindlas kõneviisi väita, et jahh just tekitab sellist ja või sellist probleemi, sest siis tehtaks ta reaalsete kasutajet poolt maatasa. Siis on hea ajada mingit udu teemal "võib juhtud...". Noh õue mines võib juhtuda, et näed dinosaurust.

SKG kirjutas:
"May cause problems with graphics performance"
Soovid musta valgeks rääkida? Kuna sinul probleemi ei esine, seega probleemi ei eksisteeri? Oleks seda nagu varem juba kuulnud.

Ei, sina üritad teha oma tüüpilist asja ehk "võibolla ja äkki" oletust esitada kui kindlat fakti.

SKG kirjutas:
Miks sa teemast kõrvale lähed, jutt käib watermarkist, mis võib probleeme tekitada graphics performance-ga, mitte Windowsi notificationitest.

Mis imeasi see watermark siis sinu arvates kui kui mitte taustal jooksev teenus? icon_lol.gif

SKG kirjutas:
Palun vasta - miks seda watermarki vaja disableda?

Sest esiteks EI OLE VAJA. Teiseks aga näiteks kasutajale visuaalselt ei meeldi, kasutaja tahab väikse tiksu perffi juurde saada mida annab juurde saada ka paljusid muid windowsi teenuseid ja seadeid sättides millel pole watermarki või windowsi päritoluga midagi pistmist icon_wink.gif Mis on sinu asi on mis isiklikke valikuid inimesed teevad - tuttavate käest nõud ka aru miks on elutoas roheline vaip, miks autoiste on sellises asendis, miks arvutis on hobuse mitte kassi taustapilt jne?

SKG kirjutas:
Aktiveerimata Windows ei pidanud ju mängimist segama?

Kas segab või?

SKG kirjutas:
Ja proovi nüüd Microsoft Store avada. Congrats, sa tegid selle katki doh.gif
Sa ikka tead, et suvaliselt Windowsi teenuseid kinni keerates, teed sa katki ka kõik muud asjad, mis selle teenuse toimimisest sõltuvad?


Sa ikka tead, et windowsi installides on kõige mõistlikum valida windows world, et üüratut hulka bloatware vältida? Sa ikka tead, et siis ka MS store ei tööta kuna osad äpid on regioonist sõltuvad?

Teenuseid keeratakse kinni selliseid mida enda kasutuse juures ei ole vauja aga mis automaatselt hunnikus taustal joostes loomulikult tarbivad törtsu jõudlust.

Sesmõttes, et jää ikka oma konsooli liistude juurde ja ära selliseid lollusi nagu "windowsi hiina versioon mis mujal keelatud, watermark pole taustateenus vaid noh müstiline watermark" jne. genereri icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif . Sellist "tarka" jama võid ajada arvutist null jagavale naabrimehele mitte neile kes mitukend aastat poweruserid olnud icon_wink.gif

sukelduja kirjutas:
Microsoft ei pane pahaks aktiveerimata windowsi kasutamist, nii kaua kuni sul on ostuarve ette näidata.


Teeme asja kiirelt selgeks, et SKG taolist lolluse genereerimist vältida. Tänapäev sa tõmbad kõige uuema windowsi otse MS lehelt ja installid ja kasutad. Kuna reaalselt veel mitte ostetud windows läheb prooviversiooni alla siis on osad featuurid kinni keeratud mis seotud visuaalse poolega nagu endale meelepäraste teemade seadistamine ja nipet näpet. Programmide installimist ja kasutust see ei sega. Erinevalt kunagisest ajast kus peale X päeva mitteaktiveeritud windowsi ei saanud kasutada siis nüüd nö. prooviversioonil ajalist piirangut pole.

SKG kirjutas:

1. Watermark ei pidanud ju mängimist segama, miks seda nüüd eemdaldada vaja?
2. Sellega teed katki Microsoft Store ja võibolla midagi veel, mis antud teenusest sõltub. Sul pole selgelt aimugi, jagad suvalisi soovitusi, ise neid praktikas testimata.

Kui tahta paremini jooksvaks asja tuunida (saad mängus 125fps asemel 128fps) siis on mõistlik disable või manual panna nagu paljudele muudele teenustele mis muidu automaatselt taustal jooksevad ja igaüks miniatuurse sutsu perfi hammustavad. Teiseks, teenuse kinnikeeramine ei ole katki tegemine. Aga kuidas on seotud MS store mängu mängimisega?

SKG kirjutas:
Testisin - kui "Windows License Manager Service" teenus kinni keerata, lakkavad töötamast lisaks ka äppid, mis Micrososft Storest installitud icon_lol.gif

Aga kas sa PS5'ga saad MS storest äppe tõmmata ja neid jooksutada? Ehk mis on sellel pistmist lihtsalt mängimisega?

sukelduja kirjutas:
Muuhulgas pole need 10€ india tootevõtmed samuti legaalsed.

Mine loe lehekülgi tagasi teemat - see on läbi räägitud. MS ametlikku tuge ei huvita kust riigist ja millisest poest see võti on ostetud - kui aktiveerub siis on ok. See tee on läbi käidud.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 19:03:54 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Sest SKG jaoks on poes müüdava windooza hind niitohutult kallis mis muudab PC täiesti mõttetuks, sest konsoolil on ju opsys "tasuta". Kuna MS on läinud sama teed mis näiteks google ehk siis tasuta versiooni saab kasutada kaua tahad aga on piiratud mõned lisafeatuurid siis sai mainitud, et puhtalt mängimise ja lihtkasutuse mõttes on asi seda "ülikallist win'i ostma ei pea". Mul on orikas windows, ostetud törts alla kümne aasta tagasi - karbil veel hinnasilt ka peal - täpselt 100€. Aga näed - ühe mehe jaoks on selline summa täiesti ületamatu isegi siis kui see jagada kogu kasutatava ajapeale ära ja võtta arvesse, et tänu sellele saan ma ka teha tööd ja teenida raha.

Ainuke, kelle ajoks see summa ületamatu on, kes neid PC komplekte siin hinnavõrdluse jaoks kokku on pannud. Mina seda teinud ei ole.
Auron kirjutas:
Võtab nüüd suhkruvett vahele ja teeb nagu ütlesin - loe mõttega uuesti icon_wink.gif Kas mu toodud mängud on >tänapäevased< - ei need on retrod ja collectors itemid ja seetõttu kallid. See aga ei muuda fakti, et need on füüsilised meediad.

See, mis praegu on sinu arust "tänapäevane", mõne aasta pärast enam pole ja hind aina tõuseb, sest juurde neid enam ei toodeta. Uutel füüsilistel mängudel koheselt muidugi kõrget väärtust pole, see on ju nobrainer. Aga aeg on näidanud, et kui digitaalne versioon delistitakse, siis hakkab füüsilise versiooni hind tõusma.
Auron kirjutas:
Ehku peale järelturult kunagi hiljem saamine ei ole olukord mida saab kindlas kõneviisis kasutada võrdsena "poes on müüa" võrdlusena. Nagu ütlesin kui võrdleme digitaalne vs. füüsiline meedia siis kõik vanemad mängud mida PC peal digitaalselt saab (steam, GOG, netist) aga füüsilist koopiat enam ei leia kuskilt vs. vastupidine olukord su paari toodud reissing mängu näol ei ole isegi õrnalt võrreldavad.

Ehku peale? Me ei räägi mingitest haruldustest/eranditest, millel väike tiraaž oli. Olen saanud järelturult kõik soovitud mängud füüsiliselt kujul ja enamgi veel, mitte ehku peale. Ehk siis sinu väljamõeldud stsenaariumid on praktikas ümber lükatud.
Auron kirjutas:
Kui kõiki vaadata siis muutubki just see, et paar racing mängu konsoolil mida PC'l ei saa POEST ei kaalu üles kõiki neid mänge mida PC'l digitaalselt saab aga enam poest ega second hand ei saa. Võib vaielda kaua tahes - fakt on see, et PC'l saab tahtmise korral kõike alati. Võid küll üritada meelevaldselt halvustada olukordi nagu sul teha meeldib, et tavaline settingute muutmine on mingi keeruline "häkkimine" või kuidas vaene MS kohutavalt kannatab kui ostad windooza võtme kuskilt kolmandast riigist kus hind parem jne. või kuskil sikutamine on mingi "kahtlane urgas" jne. Lõppseis ei muutu - teadlik PC kasutaja saab kõike boss.gif

Jutt ei ole "paarist racing mängust", toodud mängud olid lihtsalt näide. Delistimine puudutab peaaegu kõiki racing mänge, tervet žanrit. Miks 2nd hand ei saa? Tundub, et sa pole järelturuga kursis. Kuni 20 aastat vanu on enamus mänge 2nd hand saada, mõistliku hinnaga.
Auron kirjutas:
Ei tekitagi probleeme. Vaat nüüd ise - Linus valib seal väga konkreetselt sõnu, et "may cause, might happen...". Ehk see on ehe selline BS kus ilmselgelt ei saa tuntud juutuber öelda, et kasutage aktiveerimata windoozat kuid samas ei saa kindlas kõneviisi väita, et jahh just tekitab sellist ja või sellist probleemi, sest siis tehtaks ta reaalsete kasutajet poolt maatasa. Siis on hea ajada mingit udu teemal "võib juhtud...". Noh õue mines võib juhtuda, et näed dinosaurust.

Auron kirjutas:
Ei, sina üritad teha oma tüüpilist asja ehk "võibolla ja äkki" oletust esitada kui kindlat fakti.

Jah, kuniks see watermark pole ees, siis ei häiri, aga see tuleb paari h jooksul ette, testisin. Või soovitad sa pidevalt arvutit restartida, et see gaming performancet ei segaks? Ehk siis sa ei saa kindlas kõneviisis väita ja garanteerida, et Windowsi mitte aktiveerimine ei põhjustaks graafika jõudlusega probleeme.
Sa väitsid korduvalt kindlas kõneviisis, et Windowsi aktiveerimine mängimist ei häiri. See pole nii must-valge.
Auron kirjutas:
Mis imeasi see watermark siis sinu arvates kui kui mitte taustal jooksev teenus? icon_lol.gif

Nagu näha, siis see teenus vastutab mitmete asjade eest, mitte ainult watermarki ja seda kinni keerata ei saa kui just Microsoft Store ja äppe katki ei soovi teha. Watermark paistab olema eraldi "foreground layer", mis läheb konflikti full screen mängudega, mis vajavad eksklusiivselt full screen mode, aga ei saa seda, sest see watermark soovib end kuvada. Ei lase kasutada täit võimsust ja teeb katki ka HDR-i. Sellele sai juba viidatud kui oleksid süvenenud.
tsitaat:
Provides infrastructure support for the Microsoft Store. This service is started on demand and if disabled then content acquired through the Microsoft Store will not function properly.

Auron kirjutas:
Sest esiteks EI OLE VAJA.

Ehk siis tuleb leppida potentsiaalsete probleemidega, kus mängimine on häiritud.
Auron kirjutas:
Teiseks aga näiteks kasutajale visuaalselt ei meeldi, kasutaja tahab väikse tiksu perffi juurde saada mida annab juurde saada ka paljusid muid windowsi teenuseid ja seadeid sättides millel pole watermarki või windowsi päritoluga midagi pistmist icon_wink.gif Mis on sinu asi on mis isiklikke valikuid inimesed teevad - tuttavate käest nõud ka aru miks on elutoas roheline vaip, miks autoiste on sellises asendis, miks arvutis on hobuse mitte kassi taustapilt jne?

Et nüüd siis tunnistad, et watermarki eemaldamine annab jõudluses juurde? Või mida muud annab "Windows License Manager Service" teenuse sulgemine? Võtab watermarki ära, aga teeb muud asjad katki.
Auron kirjutas:
Kas segab või?

Jah. Ei tahaks jõudlust kaotada ja kõik uued mängud on HDR-iga, sellest ei sooviks ka loobuda.
Auron kirjutas:
Sa ikka tead, et windowsi installides on kõige mõistlikum valida windows world, et üüratut hulka bloatware vältida? Sa ikka tead, et siis ka MS store ei tööta kuna osad äpid on regioonist sõltuvad?

Selgita nüüd mulle ja ilmselt ka teistele, mis asi on "windows world", sest pole aimugi, millest sa räägid. "Windows License Manager Service" teenus ei ole kindlasti bloatware. MS Store toimib ingliskeelse Windowsiga default seadetes kenasti, mis jama sa ajad?
Auron kirjutas:
Teenuseid keeratakse kinni selliseid mida enda kasutuse juures ei ole vauja aga mis automaatselt hunnikus taustal joostes loomulikult tarbivad törtsu jõudlust.

Jama ajad. "Windows License Manager Service" teenus pole üks neist. Teiseks, ei käivitu see automaatselt, default käivitus on Manual. Teenuseid on vaja kinni keerata ainult kui sa benchmarke jooksutad ja maailmarekordeid taga ajad. Me räägime siin kõige tavalisemast gamingust, kus teenuste kinnikeeramine võib pigem negatiivselt mõjuda ja muud vajalikud asjad katki teha.
Auron kirjutas:
Sesmõttes, et jää ikka oma konsooli liistude juurde ja ära selliseid lollusi nagu "windowsi hiina versioon mis mujal keelatud, watermark pole taustateenus vaid noh müstiline watermark" jne. genereri icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif . Sellist "tarka" jama võid ajada arvutist null jagavale naabrimehele mitte neile kes mitukend aastat poweruserid olnud icon_wink.gif

"windowsi hiina versioon mis mujal keelatud" - palun viita, kus ma seda väitsin. Selle sa mõtlesid välja.
"watermark pole taustateenus vaid noh müstiline watermark" - see on samuti sinu väljamõeldis.
Täiesti ebavajalikud strawman argumendid, millega teisele "ära panna".
Auron kirjutas:
Kui tahta paremini jooksvaks asja tuunida (saad mängus 125fps asemel 128fps) siis on mõistlik disable või manual panna nagu paljudele muudele teenustele mis muidu automaatselt taustal jooksevad ja igaüks miniatuurse sutsu perfi hammustavad.

Ehk siis tunnistad, et watermarki eemaldamine annab jõudluses juurde, kuna läheb konflikti graafilise jõudluse ning HDR-iga.
Auron kirjutas:
Teiseks, teenuse kinnikeeramine ei ole katki tegemine.

Antud teenuse sulgemine just seda teeb.
Auron kirjutas:
Aga kuidas on seotud MS store mängu mängimisega?

Auron kirjutas:
Aga kas sa PS5'ga saad MS storest äppe tõmmata ja neid jooksutada? Ehk mis on sellel pistmist lihtsalt mängimisega?

Peale äppide on seal ka mängud, nii tasuta kui ka tasulised. Kui sa teenuse sulgemisega MS Store katki teed, siis neid mänge osta ega tõmmata ei saa.
Sisuliselt soovitad sa MS Store katki teha, et aktiveerimata Windowsiga probleemivabalt mängida saaks, kaotades sellega juurdepääsu ka vajalikele äppidele.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 20:25:09 vasta tsitaadiga

SKG, igaks juhuks mainin, et ma pole viimased nädalad sinu poste näinud, sest panin selle bani ja peale ning ei soovi ka, et sa oma auru minu peale raiskaks.
Ma ei tea mida sa kirjutad ja väga ei paku huvi ka.

Auron, paari sinu poolset asja täiendan:

1. Viimati SKG mure,et pc komplektidesse ei pandud windowsi litsentsi. Sellest sai see asi alguse ja ma oletan ,et ta nüüd siis leiutab viise, kuidas seda sinna tagasi panna.
See on see mis on tegelik põhjus. Küll ei saa osta teisest riigist võtit ja 100 muud häda ja tasuta ei tohi jne. Siin ei ole tegelikku valu, vaid lihtsalt soov viriseda.

2. Kasutatud mängudega on nii, et ainuke põhjus, miks see töötab mingilgi määral täna on selle pärast, et seda on vähe. Niipea kui see on massiline, ei ole enam miski tagatud.
Seega sustainable lahendusena see ei tööta, sest suvaline inimene suvalises kohas ei saa seda kasutada. Küll aga saab inimene internetiga pmt alati digital asjad PC peal ühel või teisel moel kätte. Sinna võib panna igast silte külge, aga reaalsus on selline.

3. Mis watermarki puutub, siis seda saab tegelt õige mitut moodi eemaldada...
Erinevad reg key-d paistavad selle kaasa toovat - PaintDesktopVersion=0,
Remove background images (where available)" option sätte disable-imisega
Explorer asendamisega litestepiga
Exploreri korralise restart scriptiga
Toggle off the “Show Windows background” option by clicking on the switch or checkbox next to it
Universal Watermark Disableriga
etc...

Igast palju võimalusi ja peaks natuke neid testima ja vaatama milline see "mõistlik" on aga võimalusi on.
Mulle endale meeldib see litestep mõte, sest siis saab kohe windowsi ilusaks ka. Ma paarkümmend aasat tagasi olin suur Litestepi fän icon_smile.gif
Siis ei lähe ka store katki ja kiunu vähem; aga tõesti, ma ei mäleta millal ma midagi sealt vajanud olen. Vist ei olegi kunagi midagi. See on ikaldus pood ja UWA on rämps valdavalt.

A kuulge, äkki saaks kuidagi nii, et jätaks selle windowsi teema kuidagi maha nüüd.
Eraisikuna on sul n+1 viisi seda hankida ja see kulu, olgu ta 0, 20 või 200 mitme generatsiooni peale ei vääri seda auru.
Kui ostsid endale 2009 aastal windows 7 retail ja maksid selle eest 200 €, siis sa oleks saanud seda tänaseni kasutada ja tasuta uuendused w11ni ja ilmselt ka 12 peale kui see kunagi tuleb.
Ehk siis hetkel on 15 aastat sellest ja läheb veel edasi ka. Seega 200/15 = 13 € aastas ja vaikselt väheneb.
Realistlikult keegi keela sul osta täiesti töötavat võtit 20 eur eest. See on võimalus, mis sinul kasutajana on olemas.
Me võime rääkida sellest millest MS unistab, aga see on see, mida sa teha saad ja keegi ei pane kätte ette ega karista sind selle eest.
Sama moodi nagu keegi ei karista sind aktiveerimata windwosi kasutamast, lihsalt sellega kaasnevad teatud ebamugavused.

Selle teema fookus on võrldus ja võimalused.
Need ei peagi võrdsed olema.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 11.12.2024 21:40:28, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 20:49:37 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
SKG, igaks juhuks mainin, et ma pole viimased nädalad sinu poste näinud, sest panin selle bani ja peale ning ei soovi ka, et sa oma auru minu peale raiskaks.
Ma ei tea mida sa kirjutad ja väga ei paku huvi ka.

Küll aga soovid sa siinsest arutelust osa võtta ja saadad mulle privaatsõnumeid, hästi tuleb see ignoreerimine välja sul icon_lol.gif

Arusaadav, sest kergem on ju pea liiva alla pista kui sinu valeväited ümber lükatakse.
Aeron kirjutas:
Siis ei lähe ka store katki ja kiunu vähem; aga tõesti, ma ei mäleta millal ma midagi sealt vajanud olen. Vist ei olegi kunagi midagi. See on ikaldus pood ja UWA on rämps valdavalt.

Kui sinul pole vaja, siis tähendab on rämps? Okei.
Meeldetuletuseks, et MS Store kaudu tuleb Xbox Accessories äpp, mis on minu teada ainuke võimalus Xbox puldi firmware uuendada. Arvuti taga.
Kui sul on gaming headset, siis virtual surroundi jaoks vajalikud Dolby ja DTS äppid tulevad samuti MS Store kaudu.
Neid näiteid võiks veelgi tuua, miks MS Store on gamingu osas vajalik, aga pole vast mõtet kui ainuke vastuargument on "ikaldus ja rämps".


Senine "progress" siin teemas:

- Windowsi saab 10 eur eest Hiinast või Indiast.
- Tegelt pole Windowsit vajagi, mängida saab ka Linuxiga.
- Ei, tegelikult saab Windowsi ka ilma aktiveerimata kasutada.
- See watermark ei sega mängimist.
- Siin on õpetus kuidas watermark ära peita.
- Ei, asi polegi tegelikult watermarkis - igasugu bloat teenused on vaja nagunii kinni panna, et fps juurde saaks.
- Siin on veel paremad õpetused, kuidas watermark ära peita, et muud asjad katki ei läheks.

Mida järgmiseks.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 21:27:32 vasta tsitaadiga

SKG, ...
Spoiler Spoiler Spoiler



... tõstan muule rahavale mõeldud sisu eelmisesse posti ja palun adminidel siin natuke puhastust teha.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 11.12.2024 21:35:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 21:35:28 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
...anyway, whatever, ei viitsi rohkem sellele tähelepanu pühendada. Hoian oma elust väljas toksilised inimesed ja sellega kehtestan oma piire.
Minu poolt rohkem sinu suunal kommunikatsiooni ei tule, palun arvesta sellega.

Sobib, aga üks asi on see, mida sa siin avalikult teiste kasutajate ees lubad, teine asi on see, mida sa privaatsõnumite kaudu teed. Teine, hilisem, PS oli ju veel, mille ära kustutasid, või unustasid, et foorum saadab meilile privaatsõnumist teavituse, koos selle sisuga, isegi siis kui sa selle enda poolt ära kustutad? icon_lol.gif

6/11/2024:
Aeron kirjutas:
Avastasin ennast ka mõttelt, et ma üldiselt ei lase enda ellu toksilisust ja ei peaks seda ka siin tegema. Just my luck, meil on ka ignore user feature olemas, nii et tsauuuuuu!

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11543084#11543084



Aeron kirjutas:
Eraisikuna on sul n+1 viisi seda hankida ja see kulu, olgu ta 20 või 200 mitme generatsiooni peale ei vääri seda auru.
Kui ostsid endale 2009 aastal windows 7 retail ja maksid selle eest 200 €, siis sa oleks saanud seda tänaseni kasutada ja tasuta uuendused w11ni ja ilmselt ka 12 peale kui see kunagi tuleb.
Ehk siis hetkel on 15 aastat sellest ja läheb veel edasi ka. Seega 200/15 = 13 € aastas ja vaikselt väheneb.

Tagantjärgi tarkus.
Oleks ma 2009 bitcoine ostnud, oi siis praegu...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 22:48:54 vasta tsitaadiga

https://www.pcgamer.com/software/steam-has-just-beaten-its-concurrent-players-record-once-again-with-a-whopping-39-2-million-at-one-time/

Kasvab nii, et mühiseb.
Xbox vb on tänaseks 30 milj täis saanud uue geniga, ja Sony on vist kuskil 60-65 kandis lifetime.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 23:41:54 vasta tsitaadiga

Kuna PC leer enda pidevaid topeltstandardeid ei näe, tõstan taaskord esile:

Siis kui Eesti Xboxi kasutajad soovivad Microsoftile, teise riigi alla regades, lisaks raha anda, millega firma arvestanud pole, teenuse eest, mida Eestis nagunii ei pakuta, siis on tegu "tingimuste rikkumisega":
Auron kirjutas:
...game pass on seotud regiooniga. Regiooni kohta valetamine on teenuse tingimuste rikkumine.

Auron kirjutas:
...sest rikud teenusepakkuja poolset kasutustingimust ja valetad end sinna kus sa pole?

Auron kirjutas:
...tootjatingimuste rikkumise...

Auron kirjutas:
Üks on tootjapoolsete tingimuste rikkumine...

Auron kirjutas:
...enda asukoha valetamine on tootjapoolsete reeglite järgi keelatud.

Auron kirjutas:
...ühel juhul tootjapoolseid tingimusi rikutakse...

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11543726#11543726
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11544414#11544414

Samal ajal on okei kasutada aktiveerimata Windowsi, aktiveerimisteavitustest mööda minna ja hoiduda toote eest maksmisest.

Lõik Windowsi kasutustingimustest:
tsitaat:
Authorized Software and Activation.
You are authorized to use this software only if you are properly licensed and the software has been properly activated with a genuine product key or by other authorized method. When you connect to the Internet while using the software, the software will automatically contact Microsoft or its affiliate to conduct activation to associate it with a certain device. You can also activate the software manually by Internet or telephone. In either case, transmission of certain information will occur, and Internet, telephone and SMS service charges may apply. During activation (or reactivation that may be triggered by changes to your device’s components), the software may determine that the installed instance of the software is counterfeit, improperly licensed or includes unauthorized changes. If activation fails, the software will attempt to repair itself by replacing any tampered Microsoft software with genuine Microsoft software. You may also receive reminders to obtain a proper license for the software. Successful activation does not confirm that the software is genuine or properly licensed. You may not bypass or circumvent activation. To help determine if your software is genuine and whether you are properly licensed, see https://aka.ms/genuine. Certain updates, support, and other services might be offered only to users of genuine Microsoft software.

tsitaat:
Lubatud tarkvara ja aktiveerimine.
Teil on lubatud kasutada seda tarkvara ainult juhul, kui teil on olemas nõuetekohane litsents ja tarkvara on nõuetekohaselt aktiveeritud ehtsa tootevõtmega või muu lubatud meetodi abil. Kui loote tarkvara kasutamise ajal Interneti-ühenduse, võtab tarkvara automaatselt Microsofti või selle tütarettevõttega ühendust, et tarkvara aktiveerida ja kindla seadmega siduda. Saate tarkvara Interneti või telefoni teel ka käsitsi aktiveerida. Mõlemal juhul toimub teatud andmete edastamine ja võidakse rakendada Interneti-, telefoni- ja SMS-teenuste hindu. Aktiveerimisel (või uuesti aktiveerimisel, mis võidakse käivitada seadme komponentide muutmisel) võib seade leida, et tarkvara installitud eksemplar on võltsing, valesti litsentsitud või sisaldab lubamatuid muudatusi. Kui aktiveerimine nurjub, püüab tarkvara end parandada, asendades muudetud Microsofti tarkvara ehtsa Microsofti tarkvaraga. Samuti võite saada meeldetuletusi tarkvara nõuetekohase litsentsi hankimise kohta. Edukas tarkvara aktiveerimine ei kinnita, et tarkvara on ehtne või õigesti litsentsitud. Te ei tohi aktiveerimisest kõrvale hoida ega seda vältida. Selleks et teha kindlaks, kas teie tarkvara on ehtne ja õigesti litsentsitud, minge aadressile https://aka.ms/genuine. Teatud värskendusi, tuge ja muid teenuseid võidakse pakkuda ainult ehtsa Microsofti tarkvara kasutajatele.


Auron kirjutas:
Ei saa päris nii, et ühe rikkumise puhul hüppad teistele kraesse aga teise puhul vaatad läbi sõrmede.

Tundub, et läks juba meelest ära, mida paar kuud tagasi kirjutas.


Üks valib, milliseid arendajad väärivad rahaliselt toetamist ja millised mitte. Teine valib, millised kasutajatingimused kuuluvad täitmisele ja millised mitte. Paras paar icon_lol.gif


---
Aeron kirjutas:
https://www.pcgamer.com/software/steam-has-just-beaten-its-concurrent-players-record-once-again-with-a-whopping-39-2-million-at-one-time/

Kasvab nii, et mühiseb.
Xbox vb on tänaseks 30 milj täis saanud uue geniga, ja Sony on vist kuskil 60-65 kandis lifetime.

...ja Nintendo sammub tasapisi kõigi aegade enim-müüdud konsooli suunas - 146M.

Lisaks, unustasid vist ära, et eelmiste põlvkondade kümned miljonid konsoolid on endiselt aktiivselt kasutuses. Xbox 360, Xbox One, PS3, PS4 ja vanemad.

Maikuust:
11 years after launch, 49M people still use their PS4s, matching the PS5
https://arstechnica.com/gaming/2024/05/the-aging-ps4-still-has-as-many-active-users-as-the-ps5/

Kas nende kõrval see Steami number on midagi märkimisväärset? Ei oska öelda. Inimesi tuleb juurde, uusi arvuteid tuleb juurde. Tundub asjade loomulik kulg. Ei midagi erilist. PC fänboide jaoks kohe "mühiseb". icon_lol.gif


viimati muutis SKG 02.01.2025 17:40:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 23:55:46 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
PC fänboide jaoks kohe "mühiseb". icon_lol.gif


Mõni mees ei tea, mida concurrent tähendab.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2024 00:07:41 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:
PC fänboide jaoks kohe "mühiseb". icon_lol.gif


Mõni mees ei tea, mida concurrent tähendab.

Selgita, mille poolest see number märkimisväärne on.
Nagu öeldud - imelik oleks kui see number ei kasvaks. Inimesi tekib juurde ja arvuteid tekib juurde. Mis selles erilist on?
Kui konsoole ostetakse juurde, siis ju kasvab ka samaaegsete konsoolimängijate hulk. On see üllatav?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2024 00:15:38 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Kui konsoole ostetakse juurde, siis ju kasvab ka samaaegsete konsoolimängijate hulk. On see üllatav?


Palju see number siis on ka konsoolide peale, online concurrency?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2024 00:18:44 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:

Kui konsoole ostetakse juurde, siis ju kasvab ka samaaegsete konsoolimängijate hulk. On see üllatav?


Palju see number siis on ka konsoolide peale, online concurrency?

Ei tea, aga ehk vastad küsimusele?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2024 00:37:43 vasta tsitaadiga

"In February 2021, Steam's peak concurrent user count was just over 26 million."
Täna on 2024 ja me oleme 40 milj lähedal, mis tähendab, et pmt on steam kasvanud 50% viimase 4 aastaga.
Platvormil, mis on nii suur kui ta juba on ning mis olnud olemas "aegade algusest" saati on see muljetavaldav number.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2024 01:05:17 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
"In February 2021, Steam's peak concurrent user count was just over 26 million."
Täna on 2024 ja me oleme 40 milj lähedal, mis tähendab, et pmt on steam kasvanud 50% viimase 4 aastaga.
Platvormil, mis on nii suur kui ta juba on ning mis olnud olemas "aegade algusest" saati on see muljetavaldav number.

Kas samaaegsete kasutajate hulka ei mõjuta populaarsete mängude reliisid?
Kas täpsem poleks vaadelda aktiivsete kasutajate hulka pikema perioodi jooksul? Active Monthly Users.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2024 14:44:55 vasta tsitaadiga

Käisin täna pulli pärast vaatamas, kas saaks PC peale kuskilt cheapolt Forza Horizon 3...... https://www.allkeyshop.com/blog/buy-forza-horizon-3-cd-key-compare-prices/

Kahju, et mul xboxi ei ole facebook marketplaces on valikud 10 euro eest sama mängu eest.

Aeron, Mis ma valesti teen, et minu PC gaming nii kallis on?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2024 20:57:25 vasta tsitaadiga

Ebay ujub 35-40 eur pc plaatidest... teenid paari teise mänguga vahe tagasi, ära stressi...
e: wait, ebays on kirjas pc versioon, aga plaatide pildid on xbox. Siis pira vist... mängimata ei jää.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 13.12.2024 03:00:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2024 21:43:19 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Käisin täna pulli pärast vaatamas, kas saaks PC peale kuskilt cheapolt Forza Horizon 3...... https://www.allkeyshop.com/blog/buy-forza-horizon-3-cd-key-compare-prices/

Kahju, et mul xboxi ei ole facebook marketplaces on valikud 10 euro eest sama mängu eest.

Aeron, Mis ma valesti teen, et minu PC gaming nii kallis on?


Tõmbad torrentist, kui keegi sinu raha vastu ei taha võtta. Lihtne. Sama lahendus aitab ka igasuguste regionaalsete piirangute puhul.

tsitaat:
Piracy is a service problem.


OK, ostad konsooliversiooni FH3. Mäng meeldib. Tahaks exapnsione samuti mängida. Palju õnne! Oledki samas kohas, kus PC versiooni hankimisega.

Aeron kirjutas:
Ebay ujub 35-40 eur pc plaatidest... teenid paari teise mänguga vahe tagasi, ära stressi...

Kui see käis FH3 kohta, siis sellist asja ei eksisteeri. FH3 on PC-l ainult digitaalsel kujul.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2024 13:43:49 vasta tsitaadiga

No kui tahta olla moraali mõttes tubli, siis tegelt võid osta konsooli versiooni ja siis pirada.
Mulle tundub et hästi vaimselt terve oleks see, et sa ostad endale mängu kasutamise õiguse ja vahet pole mil viisil seda tarbid.
Teistpidi ma ütleks, et see pädeb ainult siis, kui sa ostad selle dev'ilt otse (mitte "Jürilt"), sest siis saab dev tasu/tänu tehtu eest, kui sa just DLCd ei osta vms.


Link

Nonii, lootustandev. Vähemalt seni kuni Nvidia/amd next gen tuleb.

Link

Midagi natuke kriitilisemat ka ja eks peab vaatama, kui kiiresti intel selle asja nüüd korda teeb.
Ta mainib ka, et ta tegi testid press driveriga.

E: +1

Link

Üleminek 40 bugi pealt 2 peale launhcil on ikka väga hea areng softi osas.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 14.12.2024 01:56:55, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2024 14:01:22 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
also, ma arvan, et gaming mõttes nvidia > amd

Kuhu Intel sel skaalal paigutub.

Viimane kord kui Linus nn. PS5 killerisse Inteli kaardi pani, siis lõpes see halvasti.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2024 00:00:12 vasta tsitaadiga

Suurem hulk teste, mis tegelt midagi hetkel ei muuda...
Spoiler Spoiler Spoiler

... pmt B580 on oma hinna juures hetkel monstrum ja hävitab kõik mis on, aga driverid vajavad veel natuke tööd.
Aga olukord samas tundub olevad väga kaugel möödund Arci launchiga võrrelduna. Ehk siis tänane "driverid" vajavad natuke tööd = osad title-itega on mõned graafilised anomaaliad, aga üldiselt väga hea fps for the money.
XeSS tuge on ka natuke vähem. Ka selle video kohta kehtib sama asi, et testid tehtid press release driveriga, mis oli toorem, kui public release driver.

Minu tunnetus on , et sõltuvalt sellest mida sa mängid, võiks soovitada küll. Aga paistab, et Intel uuematel mängudel hoiab silma peal ja uuendab kiiresti driverit.
Huviga vaatan, kuidas intel oma drivereid uuendab ning eriti põnev saab olema nvidia ja amd uue geni launch vs Battlemage.

Tundub , et mingi selline masin 650-800 vahel, mis teeb viisakalt 1440p gamingut võiks olla ehitatav/soovitatav.

E:
Kena ülevaade the game awards 2024 näidatud mängudest: link
Mida ma seal aga ei silma on PS5 eksklusiivid. Seevastu aga olid mõned asjad, mis PS5 peale ei tule. whip.gif

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2024 10:41:19 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:

E:
Kena ülevaade the game awards 2024 näidatud mängudest: link
Mida ma seal aga ei silma on PS5 eksklusiivid. Seevastu aga olid mõned asjad, mis PS5 peale ei tule. whip.gif


Intergalactic: The Heretic Prophet peaks PS eksklusiiv olema, kuigi esmamulje on kui millestki woke as shit asjast.

Mulle jäi silma, et Xboxi omatoodangut oli täpselt 1 uus mäng. Äärmiselt mannetu, arvestades, mida kõike on MS viimase 5 aasta jooksul kokku ostnud.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2024 11:34:23 vasta tsitaadiga

ND uus mäng jah, timed exclusive ilmselt. Vanasti oli Sony 1st party ja osad 3rd party asjad ka ja hulk ikka palju suurem...

Njaa, MS on jah müstiline, nad nagu teeks ükskõik mida muud peale mängude tootmise.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2024 13:12:04 vasta tsitaadiga

Aeron, Sa mõtled seda Game Awardsi kus Sony kõige rohkem auhindu kokku korjas? Ja kõige enam auhindu saanud mäng on PS5 ekslusiiv?

Ja Sinu silmaringi laiendamiseks, Sony, nagu ka nii mõni teine suurem levitaja korraldab oma evente alates E3 hääbumisest.

https://en.wikipedia.org/wiki/State_of_Play_(livestream_event)
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2024 13:17:37 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Mulle jäi silma, et Xboxi omatoodangut oli täpselt 1 uus mäng. Äärmiselt mannetu, arvestades, mida kõike on MS viimase 5 aasta jooksul kokku ostnud.

No mida sa tahad kui kompanii tipus on 2 meest, kes on välja öelnud, et mängud konsoole ei müü ja eksklusiive pole vaja icon_neutral.gif

Why Did Phil Spencer Say Great Games Won't Shift Xbox Sales When They Obviously Would?
https://www.thegamer.com/why-did-phil-spencer-say-great-games-wont-shift-xbox-sales-when-they-obviously-would/

Arvan, et kuniks Nadella ja Spencer seal pukis on, Xboxi kui konsooli, allakäik jätkub.

Microsoft soovib olla gamingu Netflix, kuid unustab, et isegi Netflix, Amazon Prime, Apple TV, Disney+ jne - kõigil neil platvormidel on oma eksklusiivfilmid ja -sarjad, mida teistel platvormidel ei ole ega tule. See on nende identiteet. Kui sul pole oma platvormi eksklusiive, siis puudub ka brändi identiteet.


---
Tundub väga sarnane "Activate Windows" watermarkiga seotud jõudluse langusele.
tsitaat:
But when you keep the Nvidia App installed and disable the Nvidia overlay, something magical happens. Performance goes right back up to where it was with the app uninstalled. With Silent Hill 2, I actually saw slightly higher performance — though, I’m willing to pin that on variation in testing rather than the app doing some behind-the-scenes wizardry. If you enable the Nvidia overlay the first time you install the Nvidia App, it stays enabled, even if you never pull it up. That includes the overlay’s game filters and Photo Mode, along with all of the game recording, system monitoring, and graphics settings available in the overlay proper. All you need to do to disable it is open the Nvidia App, head to Settings and uncheck the box next to Nvidia overlay.

https://www.digitaltrends.com/computing/nvidia-app-performance-loss-tested/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2024 20:08:48 vasta tsitaadiga

Veel uudiseid Xboxi kohta:

https://www.gamefile.news/p/satya-nadella-xbox-fans-microsoft
tsitaat:
Microsoft’s CEO: Being an Xbox fan means playing Xbox games on “all your devices”


https://www.windowscentral.com/gaming/xbox/inside-the-risky-strategy-that-will-define-xboxs-next-decade
tsitaat:
Exclusive Xbox console games will be the exception rather than the rule moving forward — inside the risky strategy that will define Xbox's next decade


Väidetavalt on näiteks Poolas jäekaubandusest keeruline Xbox konsoole leida, kuna neid lihtsalt ei ole enam müügil. Soovitatakse MS/Xboxi enda lehelt tellida, kui soovi on. MS pidavat (väidetavalt) Euroopas oma konsoolimüüki koomale tõmbama.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2024 19:59:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Being a Game Pass fan means playing Game Pass games on “all your devices”.

Oleks täpsem. Xboxiga pole mingit pistmist.

HPN kirjutas:
Väidetavalt on näiteks Poolas jäekaubandusest keeruline Xbox konsoole leida, kuna neid lihtsalt ei ole enam müügil. Soovitatakse MS/Xboxi enda lehelt tellida, kui soovi on. MS pidavat (väidetavalt) Euroopas oma konsoolimüüki koomale tõmbama.

Ei üllataks.

We finally have some real confirmation that Microsoft doesn't really care about marketing Xbox in Europe.
https://www.windowscentral.com/gaming/xbox/were-not-blessed-with-big-marketing-budgets-xboxs-emea-marketing-lead-laments-microsofts-lack-of-investment


---
Windows 11 24H2 rollout stops again, because you can't game or enjoy sound on some devices
https://www.xda-developers.com/windows-11-24h2-rollout-stops-again/
tsitaat:
The company has done it again by applying a compatibility hold on certain devices, as several users reported that gaming and audio performances had deteriorated after updating to Windows 11 24H2. This means Microsoft will not offer the Windows 11 24H2 update to affected devices until the issues are resolved.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2024 11:31:10 vasta tsitaadiga

Epicu igaastane giveaway maraton on alanud, iga päev uus mäng. Täna vampire survivors. Kindlasti tuleb õige mitu huvitavat mängu seegi aasta...ScourgeBringer Fanaticalis tasuta. Igast diilid igal pool, hea aeg olla gamer... poisile tellisin jõuludeks 8bitdo ultra c2 kontrolleri ca 30 eur eest - hall effect, 1000hz palling rate etc.

https://store.steampowered.com/app/221680/Rocksmith_2014_Edition_REMASTERED_LEARN__PLAY/
Rocksmith on steamis tagasi ja kõigest 3 eur. Konsooli peal olla delay ja custom tracke ei saa, seega soovitan pc versioon ligi võtta kes pole proovinud.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2024 17:54:35 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
https://store.steampowered.com/app/221680/Rocksmith_2014_Edition_REMASTERED_LEARN__PLAY/
Rocksmith on steamis tagasi ja kõigest 3 eur. Konsooli peal olla delay ja custom tracke ei saa, seega soovitan pc versioon ligi võtta kes pole proovinud.

Konsoolil pole ta kunagi kadunud olnudki, sest mäng on ka füüsilisel plaadil saada.
Lisaks, mäng võib ju 3 eur olla, aga juurde tuleb osta ka päris kitarr ja spets kaabel.
tsitaat:
Rocksmith 2014 was removed from all digital storefronts on October 20, 2023, due to the game's music licenses expiring, with downloadable tracks being delisted separately as their respective licenses expired.

Rocksmith 2014 was relisted on December 19, 2024 and renamed Rocksmith 2014 Edition REMASTERED LEARN & PLAY.

3 euroga on see mulle ammu saada olnud.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2024 18:13:37 vasta tsitaadiga

SKG, ei ole tegelikult spetsiaal kaablit vaja, saan ka muudmoodi (vähemalt PC peal, konsoolidel kohta ei tea)
Lisaks seda kaablit ka enam ei toodeta, juba ammu.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2024 20:02:25 vasta tsitaadiga

https://www.notebookcheck.net/Microsoft-on-the-verge-of-giving-up-on-exclusives-as-upcoming-Xbox-console-could-run-Windows-and-Epic-GOG-Steam-game-stores.933299.0.html

Ma olen ammu imestanud, et miks xbox olemas on... MS oli ammu juba positsioonis konsooliseerida Windows kogemus ja tema käeulatuses oleks maailma suurim user base. Also, tänapäeval on isegi Office raud juba nii võimas, et indiesid jne mängida, mis annaks võimaluse serveerida veel suuremat seltskonda.

Nad vajaks selle kõige algatuseks tänase saasta asemel palju paremat poodi...

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2024 21:29:01 vasta tsitaadiga

Järgmine konsool Windowsiga? Nah, sellist sitta ei soovi keegi. Windows koos oma probleemidega jäägu PC gamerite pärusmaaks. Soovin dumbed down, fikseeritud riistvaraga seadet, kus kõik on minu jaoks eelnevalt ära tehtud ja mängude tööleminek on garanteeritud. Eranditult 100% puldiga kasutatav GUI, ei mingeid Windows updatesid, videodraivereid jm jura.

Vaja on paremat OSi, mitte poodi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2024 23:17:58 vasta tsitaadiga

xbox on algusest peale ju windowsi jooksutanud?
poed on pigem windows konsooldielt üle võtnud kui vastupidi.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.