Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 88, 89, 90  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2024 16:17:13 vasta tsitaadiga

Kas seda Quest 3'e 128 GB versiooni kuskilt ka soodsamalt saab, kuna läheb toomisest maha? Amazon.de ei saa üldse seda enam valida.
Või kuskohast seda üldse vaatama peaks veel? Tellimise mõttes, need kohad, mis Eestisse ka tarnivad.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2024 21:33:22 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
Kas seda Quest 3'e 128 GB versiooni kuskilt ka soodsamalt saab, kuna läheb toomisest maha? Amazon.de ei saa üldse seda enam valida.
Või kuskohast seda üldse vaatama peaks veel? Tellimise mõttes, need kohad, mis Eestisse ka tarnivad.


Võta Saksa Amazonist 512GB versioon 560.- eest, kaasa saad kolm kuud subscriptionit ja Batmani tuttuue mängu. Minu oma on just teel, müüsin oma 128GB versiooni maha, sest AW2, Ass Creed peal ning Batman enam ketta peale lihtsalt ei mahuks.

https://www.amazon.de/-/en/Meta-Quest-512-leistungsst%C3%A4rkste-3-monatigem/dp/B09N24BHKQ
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2024 08:45:44 vasta tsitaadiga

Mul miski special hind amazonis 660eur 512gb eest icon_neutral.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tatslinkov
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2012




sõnum 28.10.2024 21:01:23 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
Mul miski special hind amazonis 660eur 512gb eest icon_neutral.gif

Nüüd uuesti 562eur
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2024 17:04:32 vasta tsitaadiga

Vedas, jõudsin juba 128Gb Eestits tellida.

Õnneks polnud neil seda ja tühistasin tellimuse ja võtsin amazonist.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2024 14:05:57 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
karuke kirjutas:
Kas seda Quest 3'e 128 GB versiooni kuskilt ka soodsamalt saab, kuna läheb toomisest maha? Amazon.de ei saa üldse seda enam valida.
Või kuskohast seda üldse vaatama peaks veel? Tellimise mõttes, need kohad, mis Eestisse ka tarnivad.


Võta Saksa Amazonist 512GB versioon 560.- eest, kaasa saad kolm kuud subscriptionit ja Batmani tuttuue mängu. Minu oma on just teel, müüsin oma 128GB versiooni maha, sest AW2, Ass Creed peal ning Batman enam ketta peale lihtsalt ei mahuks.

https://www.amazon.de/-/en/Meta-Quest-512-leistungsst%C3%A4rkste-3-monatigem/dp/B09N24BHKQ


Sain lõpuks kätte, ja tundub, et suht otse tehasest. Soft, millelt uuendas praeguse versiooni peale, oli ainult kaks versiooninumbrit maas. Kõik töötab ja Batman on bloody amazing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2024 21:55:31 vasta tsitaadiga


Link


all over yt rn
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2024 09:52:12 vasta tsitaadiga

Sain "enda" oma ka kätte (tegelt on lapsele sünnaks icon_biggrin.gif).

Kui tahta Steam VR asju jooksutada läbi arvuti, kas siis selline kaabel on vajalik?
link

Või saab ka vabalt üle õhu?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2024 11:58:47 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
Sain "enda" oma ka kätte (tegelt on lapsele sünnaks icon_biggrin.gif).

Kui tahta Steam VR asju jooksutada läbi arvuti, kas siis selline kaabel on vajalik?
link

Või saab ka vabalt üle õhu?


Võimaluse korral tee läbi õhku, see on mugavam ja ei kaota kvaliteedis mitte miskit. Vaja on selleks Virtual Desktop nimeline programm, mis headseti stores olemas ja Wifi6/Wifi6E ruuter, mille külge kaabliga ühendatult su mänguarvuti. Kui tahad pikemalt müristada, siis akupank tasku ja saab rahumeeli 4-5 tundi mängida ja siis väsid ise ära, mitte akupank icon_lol.gif

Kui kõik paigas, siis paned arvutis VD serveri tööle, käivitad sama proge headsetis ja siis juba lihtsalt käivitad mänge.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2024 20:54:20 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
Sain "enda" oma ka kätte (tegelt on lapsele sünnaks icon_biggrin.gif).

Kui tahta Steam VR asju jooksutada läbi arvuti, kas siis selline kaabel on vajalik?
link

Või saab ka vabalt üle õhu?


ei pea ostma mingit kaablit.
steamlink õpetus:
https://help.steampowered.com/en/faqs/view/0E2C-406B-9135-38A4
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2024 02:33:52 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
karuke kirjutas:
Sain "enda" oma ka kätte (tegelt on lapsele sünnaks icon_biggrin.gif).

Kui tahta Steam VR asju jooksutada läbi arvuti, kas siis selline kaabel on vajalik?
link

Või saab ka vabalt üle õhu?


ei pea ostma mingit kaablit.
steamlink õpetus:
https://help.steampowered.com/en/faqs/view/0E2C-406B-9135-38A4


Steamlink ei ole nii hea kui VD. Endal proovitud ja võin kinnitada, et VD'ga on asi etem.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2024 21:05:11 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:
karuke kirjutas:
Sain "enda" oma ka kätte (tegelt on lapsele sünnaks icon_biggrin.gif).

Kui tahta Steam VR asju jooksutada läbi arvuti, kas siis selline kaabel on vajalik?
link

Või saab ka vabalt üle õhu?


ei pea ostma mingit kaablit.
steamlink õpetus:
https://help.steampowered.com/en/faqs/view/0E2C-406B-9135-38A4


Steamlink ei ole nii hea kui VD. Endal proovitud ja võin kinnitada, et VD'ga on asi etem.


nii on, aga ei pea kohe jooksma ostma tasulist programmi. enamusele piisab ka steamlink kvaliteedist.
virtual desktop on kindlasti kõige parem, steamlink on teisel kohal ja oculuse enda oma viimasel kohal. mul pole oculuse tarkvara enam pealgi, seda pole lihtsalt vaja PC-ga ühendamiseks.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 14.11.2024 02:19:14 vasta tsitaadiga

Minul on plaanis "METRO AWAKENING" osta. Küsimus järgmine, kuna minul videokaart 3070, kas kaotan palju pildi kvaliteedis, kui ostaksin otse Quest 3 versiooni? Ette tänades.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tatslinkov
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2012




sõnum 14.11.2024 13:00:42 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Minul on plaanis "METRO AWAKENING" osta. Küsimus järgmine, kuna minul videokaart 3070, kas kaotan palju pildi kvaliteedis, kui ostaksin otse Quest 3 versiooni? Ette tänades.


Peaksid saama mõlemad versioonid, meta poes on vastav märge:
*Includes cross-buy on Rift

Keegi kes ostnud, saab ehk kinnitada kas toimib.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 17.11.2024 11:49:30 vasta tsitaadiga

Oleks üks rumal küsimus. Tellisin Quest 3 Power Bank 5000mAh. Kuidas oleks laadimisega, kas tohib (on õige) laadida Quest 3 akut ja toitepanka korraga, ilma toitepanga Quest 3 küljest lahti ühendamata?
https://www.gigantti.fi/product/gaming/vr-pelaaminen/ulkoinen-aku-power-bank-meta-quest-3-vr-lasit-5000mah/753714
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2024 12:50:08 vasta tsitaadiga

keegi on seda metro VR mängu siis mänginud ka oma vr headsetiga? kuidas on, tasub proovida? idee poolest peaks nagu olema super hea mäng + väidetavalt suht hea vr implementatsioon...või pigem siiski mitte?
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 18.11.2024 12:00:06 vasta tsitaadiga

[quote="Wiltz"]keegi on seda metro VR mängu siis mänginud ka oma vr headsetiga? kuidas on, tasub proovida? idee poolest peaks nagu olema super hea mäng + väidetavalt suht hea vr implementatsioon...või pigem siiski mitte?[/quote]

Minule meeldib. Ei ole muidugi võrreldav Alyxi jne. aga mängitav ja kaasatõmbav mängukogemus. Soovitan.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HZo
HV kasutaja
HZo

liitunud: 29.06.2009




sõnum 21.11.2024 16:44:21 vasta tsitaadiga

Homme on siis teadupärast must reede.
Kus praegu oleks kõige parem diil osta Meta Quest 3 endale?
Hea meelega prooviks ära selle.
Kui kellelgi on olemas, ning ei kasuta, võib ka pakkuda. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2024 17:17:48 vasta tsitaadiga

HZo kirjutas:
Homme on siis teadupärast must reede.
Kus praegu oleks kõige parem diil osta Meta Quest 3 endale?
Hea meelega prooviks ära selle.
Kui kellelgi on olemas, ning ei kasuta, võib ka pakkuda. thumbs_up.gif


AT's on 512GB mudel 599 euri ja kohe olemas ka.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2024 11:45:34 vasta tsitaadiga

Võin kinnitada, et Wifi6 ruuteriga streaming Half-Life: Alyx töötab kenasti. Tänud soovituste eest.

Ainus asi, kuna omal on miinusega prillid(-1,75), siis ma ei saa ilma prillideta texti päris teravaks, olen neid alumis kettaid krudinud ja näost lähemale kaugemale jne, tundub, et kui ma suurendan survet, st surun Questi kõvasti näkku siis läheb paremaks aga noh sedasi ei mängi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2024 12:35:26 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
Võin kinnitada, et Wifi6 ruuteriga streaming Half-Life: Alyx töötab kenasti. Tänud soovituste eest.

Ainus asi, kuna omal on miinusega prillid(-1,75), siis ma ei saa ilma prillideta texti päris teravaks, olen neid alumis kettaid krudinud ja näost lähemale kaugemale jne, tundub, et kui ma suurendan survet, st surun Questi kõvasti näkku siis läheb paremaks aga noh sedasi ei mängi.


Meta ise ja nüüd ka paar 3rd party pakkujat võimaldavad neile saata oma prillide retsepti ja sulle tehakse headsetile uued läätsed, millega näed nagu oleks prillid ees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2024 13:12:44 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif VR seadet kasuta koos prillidega, see peaks ka kasutusjuhendis kirjas olema.
Mul on laiad raamid, nibin-nabin mahtusid quest kahte ära. Tühised -0,75, aga vr-is on suur vahe vs muidu tänaval.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 23.11.2024 21:26:07 vasta tsitaadiga

Endal samuti mõlemad silmad -0,75 ja tellitud läätsed. Iga kord prillidega mängida oleks liiga tülikas, ning on oht Q3 oma läätse kriimustada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2024 17:31:21 vasta tsitaadiga

kas keegi siin omab või on väheke pikemalt kasutanud Varjo XM-1? On seda mingil määral võimalik üldse niiöelda tavakasutuseks ka kasutada? A'la mingeid pc vr mänge mängida? filmi vaadata jne? või pole sellega suurt midagi teha kui just mingit spets teema ei arenda?

oleks võimalus üks headset osta...aga ei tea kas on üldse mõtet icon_biggrin.gif visuaalselt peaks display kvaliteet muidugi olema üle prahi...aga kui supporti ei ole siis on see vägev display kasutu

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helenike22
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2025




sõnum 21.01.2025 21:37:48 vasta tsitaadiga

Tere!
Laps sai sünnipäevaks Meta quest 3s headseti, aga ei lase sinna peale ühtegi head mängu otse osta. Olen proovinud sisestada kahe erineva Swedbank kaardi numbrid, aga ütleb et ei saa kaarti lisada. Kas oskate öelda miks ei lase kaarti lisada ja kuidas saaks siis kõige lihtsamalt tasulisi mänge sellega mängida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2025 21:52:02 vasta tsitaadiga

Ju siis ei toeta seda tüüpi kaarti/teenuspakkujat? See kõlab igatahes küll rohkem küsimuse moodi, mida ilmselt tuleks esitada kuskile meta supporti.

https://www.meta.com/en-gb/help/quest/articles/accounts/payment-settings/add-or-remove-payment-method-meta-quest/

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2025 23:42:48 vasta tsitaadiga

kui ütleb, et ei saa kaarti lisada, siis võiks esimese hooga võib-olla kaardi poole vaadata.
mälu järgi olid viimati swedil kaartidel internetiostud vaikimisi välja lülitatud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.01.2025 12:20:57 vasta tsitaadiga

Google ostis ära HTC Vive XR teami 250miljoni dollari eest.
Link: https://www.vive.com/us/newsroom/2025-01-23/

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taksikaks
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2023




sõnum 15.03.2025 17:35:42 vasta tsitaadiga

Samsung ka sisenemas turule - läheb huvitavaks.
https://www.forbes.com/sites/andrewwilliams/2025/03/07/samsungs-xr-meta-quest-3-beater-will-be-anything-but-mainstream/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tatslinkov
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2012




sõnum 17.03.2025 19:06:09 vasta tsitaadiga

Half-Life: Alyx steamis 17,69€
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2025 22:55:16 vasta tsitaadiga

Tundub hetkel parim VR headset olevat. Värske ülevaade BigScreen Beyond 2

Link
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taksikaks
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2023




sõnum 26.06.2025 21:16:45 vasta tsitaadiga

https://news.xbox.com/en-us/2025/06/24/meta-quest-3s-xbox-edition/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2025 13:36:22 vasta tsitaadiga

Tänasel päeval tasub veel Meta Quest 3S 128MB poole üldse vaadata? Laps kangesti tahab aga kardan et jääb pärast seisma lihtsalt.
Kasutatult neid eriti ka ei liigu või siis küsitakse lausa rohkem kui poes. icon_eek.gif
Kui siin kellelgi enda omast tüdimus, siis võib PS-s pakkuda.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2025 20:31:56 vasta tsitaadiga

GB ikka, ma loodan icon_biggrin.gif

Tasub küll, miks mitte, täiesti normaalne visuaalne kvaliteet ja üsna uus toode ju tegelikult. Loomulikult EI tasu maksta üle. Ma arvan et mitte üle 300. Kui mõni küsib rohkem siis las küsib aga südamerahus edasi, võib oodata järgmist mõistlikku pakkumist lihtsalt.

Minumeelest liigub kasutatult ikka ka ja pole ise näinud, et mingeid väga ulmelisi hindu tahetaks. Mul endal on Pico 4, mis on väheke parem minu hinnangul (kuigi eks questil ole ka omad plussid). Seda soovitan ka täitsa uurida..aga neid vist leidub ja liigub vähem siin eestis. Visuaalselt on väga mõnus servast servani terav pilt, mitte selline suur udukogu ja keskel täpike teravat nagu paljud muud headsetid. Quest3'l peaksid vist ka samatüüpi lensid olema ning sama reso.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2025 23:21:52 vasta tsitaadiga

https://arvutitark.ee/arvutid-ja-lisad/virtuaalreaalsus/meta-quest-3s-128-gb-vr-peakomplekt-1490771
309 raha eest asja küll uuest peast icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2025 00:48:44 vasta tsitaadiga

mhmh, ise mäletasin et oli viimati ~350 mingi nn. soodukaga kuskil, aga eks nad lähevad koguaeg vaikselt odavamaks. sel juhul ei tasu kasutatud komplekti eest päris kindlasti üle 250 anda, kuigi eks vahel tuleb vist kaasa mingeid paremaid "peasidemeid" ja sellist kraami ka...nendel asjadel samuti mingi väärtus.
tehniliselt igatahes täitsa adekvaatne asi...kuigi jah isiklikult põhimõtteliselt ei ostaks midagi metaga seotut mitte midagi icon_lol.gif aga see pole tehnika/hardware tõttu

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2025 21:55:40 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2025 09:49:09 vasta tsitaadiga

Teab keegi, kes meil siin müüakse BOBOVR F3 ?
https://www.bobovr.com/products/f3?srsltid=AfmBOorzjwjU0sZbhq0PBlROTzX36KQWbjEZBT65Hj8BdrE-9sF-SKpV
Otsinud küll ja veel, aga ei jää silma...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 18.03.2026 16:47:23 vasta tsitaadiga

Üle pika aja proovisin mängida Quest 3, Link kaabliga pc. Kohe aga jälle probleemid! Meta Link ei tunnista enam usb3 porti. Väidab et ühendus on usb2. Seega väike nügimine isegi Alyxit mängides. Olen proovinud teisi usb3 porte ja erinevaid kaableid. Tulemus aga sama: Meta Link näeb seda usb2!? Kasutan original Link kaablit, mis ostetud otse Meta poest. Kas keegi oskab soovitada kuidas probleemi lahendada?
Manus

Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2026 10:27:17 vasta tsitaadiga

Avot, ei ole kokku puutunud aga ajutise workaroundina Steam Link app toimib päris hästi üle Wifi.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2026 15:23:04 vasta tsitaadiga

Isiklikult pole kunagi juhtmest puudust tundnud - Steam Link (sisuliselt ainult rakenduse paigaldamise vaev peaseadmesse) või Virtual Desktop (rohkem võimalusi aga keerukam seadistada) on väga head. Meta enda AirLink on suht meh - pilt on oluliselt pehmem võrreldes kahe eelmainituga.
5GHz wifi võiks suht läheduses olemas olla ainult ja arvuti kindlasti võrgukaabliga ühendatud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2026 17:58:23 vasta tsitaadiga

no samas virtual desk on tasuline ja isegi päris kallis oli vist (igatahes mitte mingi 5 dollari lugu). steam link on vist? tasuta, kuid kas ta annab sama funktsionaalsuse mis VD?
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2026 18:04:13 vasta tsitaadiga

Key site'idelt saab Steami versiooni umbes 15 € kätte, muidu 22-27 ringis.
Aga hea asi on ja kindlasti oma hinda väärt, kui VR palju kasutad.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2026 20:05:45 vasta tsitaadiga

Wiltz, VD on tasuline jah. Kunagi ise ostsin Oculuse poest ~20€ eest. Steam Link on tasuta ja niikaua kuni ainult Steami mänge mängida tahad, arvuti töölaua pilti vaja pole ja liiga sügavale pildikvaliteedi seadetesse süveneda soovi pole, siis teeb oma töö väga hästi ja mugavalt ära. Ausalt ise pole viimasel ajal VD'd käima tõmmanudki, Steam Link on lihtsalt nii mugav - käivita ja mängi.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2026 12:12:38 vasta tsitaadiga

Kiidaks samuti seda tasuta Steam Linki. Kui arvuti kaabliga ühendatud ja 5Ghz käe pärast Quest seadme jaoks, siis toimib murevabalt. thumbs_up.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 01.04.2026 14:51:24 vasta tsitaadiga

Mida raad asjast arvab. Minul on hetkel vana TeleWell TW-EAV510 AC, 5 Wifiga. Mõtlesin vana asemele osta sellise: FRITZ Box 7530 AX. Silmas pidades mägmimist Wifi 6 - Quest 3. Kõik soovitused ja kogemused on teretulnud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2026 15:55:11 vasta tsitaadiga

Ma tänapäeval võtaks juba mingi wifi 7 või äärmisel juhul 6e seadme, et oleks tulevikus ka parem.
https://www.reddit.com/r/OculusQuest/comments/1oxr78d/wireless_pc_vr_gaming_pt_2_best_routers_setups_pc/
Siin mõned soovitused ka.

Üks variant on ka VR jaoks eraldi wifi teha arvutist.
https://www.tomshardware.com/networking/best-wifi-adapters
Ma arvan isegi parem variant, kui mingi ruuter panna, sest ühendus on siis otsem ja odavad on ka üsna.
Herald BE
TP-Link-Archer-TBE550E
Samas, kui kodus juba niigi uuendad, siis go nuts. Aga otsta mingi päris brand pigem, mitte Fritz box icon_razz.gif

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2026 22:07:17 vasta tsitaadiga

Arvutist Wifi hotspotti tehes, peab arvestama, et kaardi driverid ja windows ise peab oskama antud kaardiga ka vastava sagedusega võrku luua. Mul nüüd mingi viimase uuendusega on 5GHz valik ka hotspoti alla ka tekkinud, veel paar kuud tagasi pakkus ainult 2.4GHz - kaart ise wifi 7 toega. Väidetavalt pidi osadel hotspotiga veel latency probleemid olema, seega korralik wifiruuter või AP tundub kindlam meetod olema. Mõnda aega tagasi uurisin seda teemat pisut.

Wifi 7 kohta tegi rtings hiljuti video, kus väidavad, et wifi 7 põhiline featuur - multi-link operation, mis võimaldab klientseadmetel samaaegselt mitut sagedust kasutada, ei tööta sisuliselt ühelgi täna pakutaval wifi 7 saatjal (vähemalt nendel, mida nemad testisid) ja tekib küsimus, kas on mõtet täna kallimat seadet soetada lootuses, et ehk tulevikus tootja FW uuendustega toe lisab (kui see üldse võimalik on) - https://www.youtube.com/watch?v=-5o_Qu3XToQ
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2026 12:17:34 vasta tsitaadiga

Kodutöö peab ikka tegema. Ma enne soovituse andmist nii palju tegin, et vaatasin ,et kaartide arvustused olid postiivsed isegi vaatamata seal artiklis esile toodud windowsi driverite multimode toe saabumisega hiljem.
Info:
https://mightygadget.com/msi-herald-be-ncm865-wi-fi-7-pcie-adaptor-review/ - odvam
https://mightygadget.com/tp-link-archer-tbe550e-wi-fi-7-adapter-review/ - tiba parem

Ma oleks optimistlik pigem seega.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 24.04.2026 18:57:02 vasta tsitaadiga

Tänud info eest. Tellisin ikkagi selle FRITZ Box 7530 AX. Kiidetakse stabiilseks jne. Loodan, et minule sobiv. Mängin harva ja tähtis on just see, et võimalikult vähe torkida oleks vaja. Vana Telewell veab viimaseid ja ostu ei saanud enam edasi lükata.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 88, 89, 90  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.