Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 323, 324, 325 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2024 10:44:13 vasta tsitaadiga

Usas muu maailma filme praktiliselt ei vaadata, ainult mingites veidrates arthouse kinodes. Nii tehakse headest euroopa ja muu maailma filmidest halbu koopiaid, et ameeriklane ka näeks.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2024 20:53:11 vasta tsitaadiga

Äkki ameerikased ei oska või on liiga laisad,et subtiitreid lugeda? Nad ju harjunud,et kõik filmid emakeeles
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2024 21:01:07 vasta tsitaadiga

No subtiitreid ei oska pool euroopat ka lugeda. Aga eks need välismaa filmid on kahtlased, eriti prantsuse omad, mingite kommunistide tehtud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 10.09.2024 00:11:16 vasta tsitaadiga

Venelased tegid tervest "Prison Break" sarjast venekeelse koopia.
Muudatus: kahest esimesest hooajast siiski.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2024 01:17:20 vasta tsitaadiga

James Earl Jones, Authoritative Actor and Voice of Darth Vader, Dies at 93
https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/james-earl-jones-dead-darth-vader-1235996060/

RIP Darth Vader.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2024 10:36:17 vasta tsitaadiga


Link


Lõpuks saab seda ka näha.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2024 21:29:52 vasta tsitaadiga

Alien Romulus vaadatud.Tegelikult täpselt sama mis mõni vanem Alien,nagu siin eelkõnelejad on rääkinud.Mingit üllatust polnud,sama story.Paar (audio)visuaal effekti olid ägedad.Peale selle vaatamist tundub Prometheus nagu veel parem,kuigi ma panin sellele 10/10.Peakski jälle uuesti vaatama,Seal oli seda seiklust ja avastamsit kordades rohkem,mis oli põnev.
Spoiler Spoiler Spoiler


Vaatasin Prometheus uuesti ära icon_biggrin.gif Pm jäigi ju asi poolikuks kuna Elizabeth Shaw läks pooliku Davidiga oma loojate kodu otsima,kuna see ütles et teab kust neid leida.Nii et sellele ootaks jätku.

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2024 23:10:13 vasta tsitaadiga

Kneecap https://www.imdb.com/title/tt27367464/?ref_=fn_al_tt_1
Klassika mida tuletan tulevus Trainspottinguga koos meelde thumbs_up.gif
10/10
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2024 23:27:04 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Vaatasin Prometheus uuesti ära icon_biggrin.gif Pm jäigi ju asi poolikuks kuna Elizabeth Shaw läks pooliku Davidiga oma loojate kodu otsima,kuna see ütles et teab kust neid leida.Nii et sellele ootaks jätku.


https://www.imdb.com/title/tt2316204
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2024 00:18:50 vasta tsitaadiga

Scart, see pole ju tegelikult jätk Prometheus-le .oli seal mõni engineer? Minu meelest mitte.Ma mäletan kahte Davidit.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2024 00:53:10 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Scart, see pole ju tegelikult jätk Prometheus-le .oli seal mõni engineer? Minu meelest mitte.Ma mäletan kahte Davidit.


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2024 01:01:08 vasta tsitaadiga

MatchMaker, jah,tuleb tuttav ette küll tegelikult.Peab vist selle ka uuesti ära vaatama.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 14.09.2024 23:24:27 vasta tsitaadiga

Hausnummer Null (2024)
https://www.imdb.com/title/tt32369687/

Trailer:
Spoiler Spoiler Spoiler


thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2024 21:25:43 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

Link


Lõpuks saab seda ka näha.


Selline film oligi,mida juba paar aastat tagasi promoti?! icon_rolleyes.gif

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2024 21:49:55 vasta tsitaadiga

Uus joker. No ma ei tea. Kelle idee oli see film muusikalina teha. Jah saan aru, et see teistsugune, aga no ei tea. Pigem film, mida vaataks kodus.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.10.2024 22:04:55 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Uus joker. No ma ei tea. Kelle idee oli see film muusikalina teha. Jah saan aru, et see teistsugune, aga no ei tea. Pigem film, mida vaataks kodus.


Päris kehv tagasiside on sellel filmil. Ilmselt ei tasu kinno vaatama minna.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2024 22:09:05 vasta tsitaadiga

Kõik, kes vaadanud on, tulid pettunult kinost tagasi. Mulle piisas sellest, kui öeldi, et seal on palju laulmist. No ma ei tea. Koomiksifilmid ja muusikal? thumbs_down.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2024 19:45:55 vasta tsitaadiga

Joker - pettumus! Ootused olid laes, sest esimene osa oli super hea. 5/10
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2024 20:51:46 vasta tsitaadiga

Hea, et seda teemat natuke sorgitakse, sest kohati on need pealkirjad ikka jubedad. Nii on olnud juba üheksakümnendatest alates.
https://epl.delfi.ee/artikkel/120327639/tolkes-kaduma-lainud-eestindatud-pealkirju-on-kohati-keerulisem-moista-kui-kvantfuusikat
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2024 14:21:20 vasta tsitaadiga

Mis seal põhjuseks siis toodud ? Ei ole siin tellimust kellelgi
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2024 19:19:40 vasta tsitaadiga

Woman of the Hour
https://www.imdb.com/title/tt7737800/
7/10
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2024 09:35:05 vasta tsitaadiga

The Man from Earth (2007)
https://www.imdb.com/title/tt0756683/

Kuidagi oli kahe silma vahele jäänud selline ulmepärl. Pole ammu näinud filmi, kus tunnen, et iga sõna dialoogist on oluline ning ei taha silpigi vestlusest kuulmata jätta.
8/10
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2024 16:42:49 vasta tsitaadiga

Sai eile Terrifier 3 käidud vaatamas. Esimest kahte pole näinud. Kellele meeldib gore, siis soovitan. Täitsa kannatas vaadata.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2024 21:26:00 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
pistyk kirjutas:
Vaatasin Prometheus uuesti ära icon_biggrin.gif Pm jäigi ju asi poolikuks kuna Elizabeth Shaw läks pooliku Davidiga oma loojate kodu otsima,kuna see ütles et teab kust neid leida.Nii et sellele ootaks jätku.


https://www.imdb.com/title/tt2316204


Covenant jäi omakorda poolikuks,kui David alieni looted koloniseeritavate inimeste loodete sahtlisse pistis,kui oli kõik pardalolevad inimesed hüperunne suigutanud ja teel Origae-6-le.Pigem oleks oodanud sellele järge kui uut Romulust

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2024 22:25:43 vasta tsitaadiga

https://screenrant.com/ridley-scott-alien-movie-covenant-sequel-story/

Paistab, et Covenant saab lõpuks järje.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2024 19:07:50 vasta tsitaadiga

MatchMaker, thumbs_up.gif Sobib hästi
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 17.11.2024 00:23:18 vasta tsitaadiga

Gladiaator 2 oli päris hea. 1 suurejoonelisust muidugi ei ületa aga väga hea vaatamine ikkagi. Kordagi ei tekkinud igavat hetke või ootamist. Tasub vaatama minna thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2024 13:55:29 vasta tsitaadiga

Vaatasime vist kahte väga erinevat filmi. Näitlejatöö oli äärmiselt puine ning kinnitab veel seda, et Pedro Pascalist tahaks natuke ekraanil puhkust saada. Parima töö tegi minu arust Denzel, aga temagi puhul oli kogu aeg tunne, et kohe tuleb "My maaan....." kuhugi lause lõppu ehk siis dialoog ja kõnemaneerid ei lasknud kordagi tekkida tunnet, et tegevus toimub muistses Roomas. Süžee oli üles ehitatud esimese filmi nostalgiale ning midagi originaalset selles filmis polnud. Kokkuvõttes kinoraha küll väärt polnud. Hindeks 4/10.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2024 20:00:17 vasta tsitaadiga

Vaatasin just treilerit..

tsitaat:
1. Awful music choice
2. You showed too much
3. Awful music choice

Lisaks muule lausjurale mis seal treilas oli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2024 01:37:04 vasta tsitaadiga

Vaatasin järjest ära kaks Steven Soderberghi filmi - The Laundromat (2019) https://www.imdb.com/title/tt5865326 ja Logan Lucky (2017) https://www.imdb.com/title/tt5439796/
Ei midagi erilist, aga enam-vähem ok. Tuntud näitlejad nagu Banderas, Daniel Craig jt. päris haltuurat ei tee ja teevad filmid vaadatavaks.
Ise annaks ka miski 6,5/10 mõlemale

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2024 10:15:42 vasta tsitaadiga

Gladiator II - muhe vaatamine. Piisavalt kaasahaarav...oli muidugi WTF hetki, aga eks need käivad filmi juurde icon_lol.gif 7/10
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2024 20:20:24 vasta tsitaadiga

Väga kahetised arvamused.Ilmselt esimesega võrrelda pole mõtet,aga omaette filmina äkki kannatab vaadata !?
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2024 11:05:00 vasta tsitaadiga

Kõige kurvem ongi see, et see film on nii ettearvatav tänu esimesele. Põhimõtteliselt on tegu nagu Star Wars: Force Awakens'iga, et laiem story on üks-ühele maha viksitud esimesest filmist.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alain
HV kasutaja
alain

liitunud: 20.01.2004




sõnum 21.11.2024 23:26:26 vasta tsitaadiga

Mina võrdleks Gladiaator 2te, Matrixi neljanda osaga, mis on minujaoks järg mida poleks vaja olnud.
Lugu etteaimatav, esimese osa tiigrid ja värki colosseumis ok, aga noh selles need loomad ja veel nii halb cgi, milleks?
Näitlejatöö, igav, Paul Mescal, no ei ole seda karismat ja powerit, ei ole usutav juht ja liider, nagu seda oli Russel, jah Denzel oli parim aga smas oli tunne et kohe tuleb "whats up bro" kuskilt, no ei olnud rooma icon_razz.gif
Ja ei läinud silmipimestava õhinaga vaatama et kindlasti sama hea kui esimene osa.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2024 00:47:43 vasta tsitaadiga

alain kirjutas:
Mina võrdleks Gladiaator 2te, Matrixi neljanda osaga, mis on minujaoks järg mida poleks vaja olnud.


mõtlesin ka millega seda võrrelda ja see suht täppis. esimene film on ikka epic ja siiani meeles. ei tea milleks seda järge vaja oli, võinoh tean, raha lüpsta.

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2024 09:28:17 vasta tsitaadiga

Gladiaator II. Jäi kõvasti esimesele osale alla. Väga harva on filmimaailmas juhtunud, kui järgnevad osad on paremad kui esimene. Visuaal oli hea, actioniga stseenides oli mõnel pool näha, kuidas kaameratöö keskendub peategelasele ülikiirele tegevusele esiplaanil, aga taustal kakeldakse võrdlemisi loiult. Veidi nagu arvutimängus, kus NPC vedelalt liigub.
Kõik muud osatäitjad olid OK, aga Denzeli asemel oleks kellegi teise võinud võtta. Näitlejatöö oli selline nagu mängiks mõne getoactionfilmi kangelast. Kõnemaneer, kehahoiak ja isegi kõnnak oli selline gangsta. Ei sobi ta kahjuks taolistesse filmidesse.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2024 10:49:57 vasta tsitaadiga

Denzeli pärast pidigi ainult vaadatav olema icon_smile.gif
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2024 14:10:39 vasta tsitaadiga

Mulle ei sümpatiseerinud. Denzel muidu erinevates teistes rollides on olnud väga hea, aga siia ta ei sobinud.
Suur plusspunkt filmile on ka see, et tegevus oli hoogne. Polnud selliseid kohti, kus oleks tundnud, et stseen venib liiga palju või on tüütu.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2024 17:22:02 vasta tsitaadiga

Juror 2 https://www.imdb.com/title/tt27403986/
Oli hea 7/10
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2024 00:58:05 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
Juror 2 https://www.imdb.com/title/tt27403986/
Oli hea 7/10

Prequel/sequel/standalone?
Eastwood thumbs_up.gif , peab meeldima.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2024 01:01:25 vasta tsitaadiga

jah
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2024 09:17:55 vasta tsitaadiga

kusti85, standalone. Mul pealkiri vähe eksitav "Juror No. 2" või "Juror #2" vähe õigem.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2024 11:51:58 vasta tsitaadiga

Vaatan Oppenheimerit, pool filmi vaadatud ja see peaks küll ime olema kui suudan selle teise poole värvi kuivamisest ära vaadata.

e: jäin magama..

e2:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2024 12:50:25 vasta tsitaadiga

Winterwind, pole olnud ka tuhhi seda vaatama hakata .Vb ei vaatagi
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2024 17:07:32 vasta tsitaadiga

täna 21.45 Inspira kanalil LA Confidential - https://www.imdb.com/title/tt0119488
täitsa korralik põnevik, võib ka näitlejate pärast soovitada - Kevin Spacey, Russell Crowe, Guy Pearce, Kim Basinger

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2024 18:13:13 vasta tsitaadiga

krr, film mida ~10a. tagant hea meelde tuletda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2024 22:45:46 vasta tsitaadiga


Link


Krt lootsin, et saab juba nv minna vaatama aga alles järgmisest reedest...

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 14.12.2024 01:16:59 vasta tsitaadiga

Red One (2024)

https://www.imdb.com/title/tt14948432/
Spoiler Spoiler Spoiler


J6ulud said päästetud thumbs_up.gif

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2024 18:23:46 vasta tsitaadiga

Carry-On https://www.imdb.com/title/tt21382296/
Netflixi filmina kõlblik küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2024 05:24:38 vasta tsitaadiga

the Rock päästab jõulud - Red One https://www.imdb.com/title/tt14948432/
vähemalt originaalse välimusega pahalased icon_smile.gif https://www.imdb.com/title/tt14948432/mediaviewer/rm425555457/

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 323, 324, 325 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.