Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Abi köögitehnika ostmisel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2024 13:30:37 vasta tsitaadiga

SIlikoonisin selle Bosch KGN39VLEB külmkapi kaks jalga põranda külge, sest külmiku liikumine ukse avamisel on suht häirivaks muutunud. Ei tea, mis mu põrandal viga on - pesumasin liikus samamoodi. Äkki mingi põrandakips + linoleum, kuhu appliance veits sisse vajub, oleks etem, kui sile kivipõrand.

Viskasin watt-meetri ka külge ja 24h jooksul (sügavkülma pole absull kasutanud, jahekappi avanud vb 20x) võttis 877W.

Aga, soovitage blenderit, mis oleks võimalikult vaikne. Praegu on noname, mis on umbes nagu top geari V8 blender.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2024 21:21:29 vasta tsitaadiga

time123, euronicsis on kodumasinate alla käivaid kummimatte ka. Kasutan neid pesumasina ja kuivati jaoks.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.07.2024 21:28:49 vasta tsitaadiga

877w on päris rets, mul mingi 107w lagi
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2024 21:34:51 vasta tsitaadiga

Vana nõudekas sai otsa peale 10a teenistust ja uut vaatamas.

Mis sellisest loomast arvata - www.euronics.ee/kodumasinad/noudepesumasinad/integreeritavad-noudepesumasinad/eem48320l/electrolux-600-satelliteclean-14-noudekomplekti-integreeritav-noudepesumasin
Eelmine oli Whirlpool ja nüüd uus ka sinnapoole vaadata. Või sama hinnaga midagi paremat/kvaliteetsemat liikumas?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 20.07.2024 21:47:58 vasta tsitaadiga

Mul on EEM48320L. Peaks suht sama seeria masin olema ainukese vahega, et sul suurem. Ainuke nurisemise koht on müra, valisin küll kõige madalama ehk 44db aga ikkagi suht lärmakas.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2024 22:51:49 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
877w on päris rets, mul mingi 107w lagi


39 kWh aastas? Sellise parameetriga elukat ma poelettidel näinud pole, miinimum ikka 130 kWh / aastas kanti.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.07.2024 23:06:33 vasta tsitaadiga

Mida sa üldse mõõtsid et sellise numbri ja ühiku said?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2024 23:12:50 vasta tsitaadiga

Aa... Nüüd ma saan aru. Tavakülmutuses 40W, kiirkülmutuses 100W; 877 Wh / päevas oleks vist korrektne öelda icon_question.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.07.2024 23:26:42 vasta tsitaadiga

Jah, sobib thumbs_up.gif
Iga päev tegelen nende ühikutega ja koguaeg keegi ajab need sassi ja siis tekib alati küsimus et millest me nüüd räägime icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2024 14:10:27 vasta tsitaadiga

trebla kirjutas:
rmc kirjutas:
Keegi oskab selgitada, kuidas automaatse doseerimisega masin töötab kui on kaks erinevat pesuvahendit, milledest ühe puhul on kogus 2L ja teisel 1,42L ning pesukordi mõlemal 30? icon_lol.gif

Pehmenditega sama lugu ju, et erineva "kangusega" - seadistus? Muidu ilmselt paneb lihtsalt keskmise järgi koguse, mis võib olla nii üle-, ala- kui ka täpselt doseeritud icon_lol.gif

Sellega on nii.
On need, kelle jaoks on suht lihtne seis - pesumasin, pesuaine ja pesemist vajav pesu. Neile sobib suure paagiga automaatselt pesuainet doseeriv masin. Ja muu jäetakse masina otsustada ja teha.
On need teised, kellel on pesumasin, hulk erinevaid pesuaineid ja loputusaineid eri tüüpi pesude tarbeks ja pesemist vajav pesu.
Mul ülemus kuulub sinna teise gruppi. Kui suri vana masin 20+ aasta järel ära siis uut masinat otsides pakkusin ka automaatdoseerimisega varianti. Keelati joonelt see jutt ära. Olgu igasugu programmid ja värgid masinal, aga operaator peab saama ise oma käega konteksti sobivat pesu- ja loputusvahendit doseerida.
Samas sõber ja tema perekond on igati rahul automaatdoseerimisega masinaga.
Nii, et igaühele oma.


netcat kirjutas:
Ilmselt pead kasutama seda pesuvahendit, mis masina jaoks ette nähtud ja kogu lugu. Ei saa aru, miks seda kasulikuks featuuriks peetakse.


Vana asja osas - ise küsin, ise vastan (äkki mõnel abiks), juhendis õpetab, kuidas seadistada doseerimist vastavalt vahendile, ehk baastaseme saab ise paika panna:
Spoiler Spoiler Spoiler

Väga mõistlik.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2024 11:49:16 vasta tsitaadiga

Ei suuda seda "väga mõistlik" küll lugeda kuidagi teisiti kui iroonilises võtmes. Väga mõistlik on see, kui ma ilma igasuguste 6-etapiliste juhenditeta tõmban pesumasina sahtli lahti, kallan sinna sisse just seda vahendit just selles koguses mis parajasti tahan, lükkan sahtli kinni ja läks. Ei pea mitte midagi seadistama. Miks ma peaks ilgelt peale maksma süsteemi eest, mis tahab et ma selle asemel midagi muud teeks?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2024 12:14:47 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
kallan sinna sisse just seda vahendit just selles koguses mis parajasti tahan, lükkan sahtli kinni ja läks. Ei pea mitte midagi seadistama.

Seadistamisega on see hea asi, et kallad kevadel suure(d) sahtli(d) ääreni täis, seadistad ära ja sügiseni pole mingit muret. Laisa inimese asi seega.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2024 11:44:32 vasta tsitaadiga

Ei saa aru, kuskohas see mure on. Minu enda jaoks on kohustus õigeaegselt pesu masinast välja ja kuivama saada küll palju tülikam kohustus kui selle pesema panemise käigus peale pesu ka pesuaine masinasse toppimine.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2024 12:02:49 vasta tsitaadiga

Millest võib olla tingitud, et LG monitorid (27UP650-W) lähevad sageli mõneks sekundiks pimedaks, kui Boschi külmiku kompressor end sisse-välja lülitab? Erinevate B16 automaatide küljes on liinid, RVK on sama.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2024 15:01:09 vasta tsitaadiga

Elektrijuhtmetel vast kusagil halb ühendus, viskab pinge korraks hästi madalaks.
time123 kirjutas:
Erinevate B16 automaatide küljes on liinid
Ehk siis nendest arvesti/alajaama poole on probleem.

Kui silmaga näha pole, tuleb elektrik mõõduriistaga kohale tellida.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2024 09:42:19 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Ei saa aru, kuskohas see mure on. Minu enda jaoks on kohustus õigeaegselt pesu masinast välja ja kuivama saada küll palju tülikam kohustus kui selle pesema panemise käigus peale pesu ka pesuaine masinasse toppimine.


Ma arvan, et muret ei olegi peale seda kui pesumasin olemas on ja töötab.
Edasi juba on täiendavad mugavused, mille individuaalne sobivus/meeldivus on personaalse eelistuse teema ning õnneks on need enamikus valikulised - kasuta neid, mis sobivad.

Mulle meeldib nii:
- Masinas on 2 autodose anumat, meil kasutusel niiöelda tavalise ja sport pesuvahendi jaoks
- Masinal on ka "3. auk" kuhu kallata muud pesuvahendit, näiteks musta värvi pesu pesemisel - saab ise ja oma käega ning täpse koguse panna, kui on erivajadus pesuvahendi osas
- Masin ütleb, kui pesuvahendit lisada on vaja autodose jaoks
- Proua saab masinat äpi abil suvalisest internetiühendusega maailma punktist õige režiimi ja õige pesuvahendiga tööle panna, kui kodus on laps kellel on kiiresti vaja järgmiseks trenniks trenniriideid (nende puhul on oluline, et pesuvahend ja pesurežiim oleks õiged)
- Masin teavitab kui pesu on pestud või kuivatatud - midagi ei jää seisma
- Masinad teavitavad kui vajavad puhastust/hooldust - vana pesumasina ja kuivatiga oli see puhastamise teema väga juhuslik ning see ei aita masina pikale eale kuidagi kaasa

Igale oma.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2024 10:34:23 vasta tsitaadiga

Oh, ega see pesu sinna masinasse "teavituse" puudumise pärast ei jää. Ka minu oma "teavitab" niiet maja kajab, kui pesu valmis, lihtsalt tagumikku diivanilt üles ajada on raske. Sama lugu puhastuse teavitusega, saan aru,et kuivatiga ei tohiks nii üle lasta, aga kui pesur näitab et kuule nüüd peaks vahelduseks puhastuspesu tegema, tühja seda siis alati aega teha on.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2024 12:26:00 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Vana nõudekas sai otsa peale 10a teenistust ja uut vaatamas.

Mis sellisest loomast arvata - www.euronics.ee/kodumasinad/noudepesumasinad/integreeritavad-noudepesumasinad/eem48320l/electrolux-600-satelliteclean-14-noudekomplekti-integreeritav-noudepesumasin
Eelmine oli Whirlpool ja nüüd uus ka sinnapoole vaadata. Või sama hinnaga midagi paremat/kvaliteetsemat liikumas?


Vaata pigem selles osas ka, et mismoodi kuivatus toimub. Boschil on väga viisakas kuivastussüsteem, mis ei aja masina ust kuivatamiseks lahti:
https://www.bosch-home.com/mt/bosch-innovations/perfectdry

Äpp on ka tore asi. Eriti, kui midagi ära ummistub või probleemi tekitab - saab kohe viisaka inimkeeli veateate koos nõuandega, mida peaks ära koristama või eemaldama. Vahel topivad lapsed terveid söömata kartuleid masinasse koos nõudega. icon_cool.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2024 12:35:19 vasta tsitaadiga

Tuli lõpuks selline isend - https://www.euronics.ee/kodumasinad/noudepesumasinad/integreeritavad-noudepesumasinad/w7ihp42l/whirlpool-15-noudekomplekti-laius-60-cm-integreeritav-noudepesumasin?gad_source=1

Whirlpool W7I HP42L

Hetkel igati rahul.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 26.07.2024 14:39:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Vaata pigem selles osas ka, et mismoodi kuivatus toimub. Boschil on väga viisakas kuivastussüsteem, mis ei aja masina ust kuivatamiseks lahti:
https://www.bosch-home.com/mt/bosch-innovations/perfectdry


Kui öö otsa viitsid oodata, siis on enamvähem kuiv. Alla paari tunni pole mõtet ust paotada, saad pahvaka auru näkku. Uksi automaatselt avavate pesurite probleem on see, et need rikuvad mööblit, selles mõttes on bosch parem küll jah.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2024 14:59:45 vasta tsitaadiga

Vana jah viskas pahmaka üles kui avada sai, sest too aurutas lõpus asju kuivaks.
Uus tõmbab vist värske õhuga ennem avamist üle (ei ole aega olnud süveneda dokumentidesse), sest auru ei ole veel tähele pannud. Samas kaks programmi 65 kraadiga, millel automaatne avamine keelatud - antud teemadele juba mõeldud. Lisaks töötasapinna põhi nõudeka kohal fooliumiga üle tõmmatud.

Lisaks uus ikka peseb ka. Vanasse ma pudrupotti ei pannud, sest sealt sain lõpuks kuivanud pudruga poti vastu. Uuele seni kõike ette söötnud ja tulemusega igati rahul.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2024 15:13:49 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
tsitaat:
Vaata pigem selles osas ka, et mismoodi kuivatus toimub. Boschil on väga viisakas kuivastussüsteem, mis ei aja masina ust kuivatamiseks lahti:
https://www.bosch-home.com/mt/bosch-innovations/perfectdry


Kui öö otsa viitsid oodata, siis on enamvähem kuiv. Alla paari tunni pole mõtet ust paotada, saad pahvaka auru näkku. Uksi automaatselt avavate pesurite probleem on see, et need rikuvad mööblit, selles mõttes on bosch parem küll jah.


3,5h koos pesuga ning nõud on täiesti kuivad. Ei pea öö otsa ootama. Masin on nüüdseks 5 aastat vana ja toimib jätkuvalt kenasti.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 26.07.2024 19:02:59 vasta tsitaadiga

kas tassipõhjad ka? icon_cool.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2024 22:27:13 vasta tsitaadiga

jaank, on küll.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 26.07.2024 22:54:22 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
jaank, on küll.


No mis mudel sul on siis ? Mul on 6 seeria ja sama vana. Tassipõhjad on kõik märjad hommikul.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2024 12:44:01 vasta tsitaadiga

Kui tassipõhjad on nii nõgusad kummulipööratuna, et seal on teelusikatäis vett peal, siis selle täielikku aurustumist korraldada ei ole väga lihtne. Ikka jääb sorts alles.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 28.07.2024 00:34:50 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Kui tassipõhjad on nii nõgusad kummulipööratuna, et seal on teelusikatäis vett peal, siis selle täielikku aurustumist korraldada ei ole väga lihtne. Ikka jääb sorts alles.


Ja nii ongi, samamoodi potid/pannid, plastmasskarpidel on kõigil "pärlid" küljes. Ainukesed, mida võib kuivadeks lugeda on taldrikud ja noad/kahvlid, sest neilt valgub juba asendi tõttu vesi ise maha.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.07.2024 12:07:50 vasta tsitaadiga

Electrolux 600 ja 900 seeria, samamoodi. Kõik rohkem nõgusad kohad koguvad vett.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2024 12:15:40 vasta tsitaadiga

Hakkaks kahtlema masina riket kui nõgusad kohad vett ei koguks icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 29.07.2024 13:11:13 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Lisaks töötasapinna põhi nõudeka kohal fooliumiga üle tõmmatud.


Minu Boschil oli kaasas plekist plaat tasapinna põhja külge kruvimiseks. Kas kõigil ei olegi?

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2024 13:25:40 vasta tsitaadiga

Ei olnud eelmisel ega ka praegusel.
Ühte Bosch oma 2020 paigaldanud ka, sellel polnud isegi kirjas, et mis soovitus oleks tasapinnaga teha.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 29.07.2024 14:29:53 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Ei olnud eelmisel ega ka praegusel.
Ühte Bosch oma 2020 paigaldanud ka, sellel polnud isegi kirjas, et mis soovitus oleks tasapinnaga teha.


Luxil olid mingid kleepribad tasapinna serva alla kleepimiseks, aga need on nii ja naa, aurul ja veel on lollakas omadus igale poole vahele ronida vaatamata meetmetest. Peale selle võib ka esipaneel kahju saada, kui aur selle peale kondenseerub. Boschil ei ole esipaneel liikuv, vaid jäigalt ühendatud. Keegi tegi aurava masina lahti ja jättis ava irvakile, tulemus, esipaneeli kandi vahelt puges niiskus sisse ja paneel pundus üles.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 30.07.2024 10:24:06 vasta tsitaadiga

Ma ostsin lihtsuse huvides pool-integreeritava. Hea teada, et sel veel üks eelis on.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2024 17:43:43 vasta tsitaadiga

Geenius viskas sellise nupu ette. Ei tea, kui palju seda jänkistani turu kohta käivat infi muidu uskuda võib. Ise puusalt oleks küll iga kell Boschi Whirlpoolist usaldusväärsemaks pidanud.

tsitaat:

San Franciscos asuv ja üle Ameerika Ühendriikide paljusid kodumasinate parandajaid koondav Puls viis läbi põhjaliku uuringu, milles selgitas välja, missuguse tootja külmikud kõige vähem vastu peavad, vahendab The Family Handyman.

Selgus, et kõige kehvema tagasiside saavad Boschi külmikud. Tarbijad toovad neid kõige sagedamini parandusse. Tarbijate endi tagasiside Boschile oli pigem neutraalne, kuid koondhinnang Boschile on hävitav.

Kiita said aga Whirlpooli külmikud, samuti LG. Neid kohtab kodumasinaremondis harva, nende varuosi on vajadusel kerge hankida ja nende parandamine on lihtne.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 17.08.2024 18:27:47 vasta tsitaadiga

Uue külmkapi otsingutel. Ideaalselt oleks vaja 170mm kõrgusega. Hetkel on sõelale jäänud https://www.euronics.ee/kodumasinad/kulmikud/kulmikud/kgn33nleb/bosch-282-l-korgus-176-cm-roostevaba-teras-kulmik aga lugedes eelmist posti siis ei tea enam. Lisagarantii on ikka mõttetu?
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2024 18:36:29 vasta tsitaadiga

Ma sain oma Boschi pesumasinale 5 a lisagarantii. See oli küll täiesti mõttetu, ses mõttes et juba 9 aastat töötab ja midagi pole vaja olnud teha. Õnneks oli see tasuta.

Üldiselt minu eesmärk kodumasinaid ostes on, et neid saaks lihtsalt intsidentideta pruukida. Vajadus juba mõne aasta pärast garantiisse minna iseenesest oleks juba feil. Seni on sedasi õnnestunud ka
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2024 22:38:21 vasta tsitaadiga

Trwind55 kirjutas:
Uue külmkapi otsingutel. Ideaalselt oleks vaja 170mm kõrgusega. Hetkel on sõelale jäänud https://www.euronics.ee/kodumasinad/kulmikud/kulmikud/kgn33nleb/bosch-282-l-korgus-176-cm-roostevaba-teras-kulmik aga lugedes eelmist posti siis ei tea enam. Lisagarantii on ikka mõttetu?


Mul 39 dB Bosch ja teeb palju müra. See 42 dB - ära avatud kööki võta.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2024 14:47:51 vasta tsitaadiga

Endoveri korteri kasutus- ja hooldusjuhendi kokkuvõttes on kirjas "Korterites (eluruumides) tuleb kasutada ilma mootorita kubu, väljatõmme toimub läbi korteriomandi ventilatsiooniseadme, köögis asuva lüliti kasutamisel."

Kas see tähendab, et tavalised (näiteks Electroluxi integreeritavad) kubud ei sobi?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 13.09.2024 17:50:52 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
Endoveri korteri kasutus- ja hooldusjuhendi kokkuvõttes on kirjas "Korterites (eluruumides) tuleb kasutada ilma mootorita kubu, väljatõmme toimub läbi korteriomandi ventilatsiooniseadme, köögis asuva lüliti kasutamisel."

Kas see tähendab, et tavalised (näiteks Electroluxi integreeritavad) kubud ei sobi?

Ma ei tea täpselt mis juhtub kui sa selle sinna ühendaksid aga sul on jah vaja ilma mootorita õhupuhastit.

Odavamad https://www.greentek.ee/tootevalik/104--mootorita-ohupuhastajad
Luximad ja kallimad https://elux.ee/ohupuhastid/3504456_27402

Eks pane googlesse õhupuhasti ilma mootorita ja leiad ehk kuskilt sobiva.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2024 18:48:12 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
Kas see tähendab, et tavalised (näiteks Electroluxi integreeritavad) kubud ei sobi?

Ei noh, aga mootor(id)/ventilaator(id) on ju võimalik vajadusel eemaldada (raha sa nende eest muidugi tagasi ei saa), lülitid jah jäävad vast silma riivama.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 13.09.2024 21:33:50 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
M00t kirjutas:
Kas see tähendab, et tavalised (näiteks Electroluxi integreeritavad) kubud ei sobi?

Ei noh, aga mootor(id)/ventilaator(id) on ju võimalik vajadusel eemaldada (raha sa nende eest muidugi tagasi ei saa), lülitid jah jäävad vast silma riivama.
 

Ilmselt saab aga nendel on mootorid eemale viidud ja kuidagi pead ju ära ühendama, et oma võimsust regullida saaks. Mootorivaba kubu pead millegagi ikka ära ühendama, lihtsalt mootor ei asu sul seal samas vaid kuskile eemale viidud.
"EC/AC välimootoriga ühendamiseks, ventilatsiooniseadmega ühendamiseks"
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.09.2024 21:59:24 vasta tsitaadiga

Lööb süsteemi balansist välja kui oma mootor kuskile toppida. Ilmselt see "köögis asuv lüliti" tekitab ise õige õhuvoolu ajutiselt.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2024 09:20:41 vasta tsitaadiga

RassK kirjutas:
Lööb süsteemi balansist välja kui oma mootor kuskile toppida.

Et kui sul liiga võimas kubu, siis ehk ühistu ventikas ei jõua järele, lööb haisu naabrimehe korterisse? Äkki tõesti.
Või mida see lüliti seal lülitab? Teeb klapi lahti? Paneb mingi ventilaatori (kiiremini) kaima?

Aga jah kui ei tohi, siis ei tohi.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 18.09.2024 09:24:50 vasta tsitaadiga

Mis sellise lahenduse point on? Tüüpiline Endoveri juutimine?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2024 11:49:07 vasta tsitaadiga

Äkki siis pole vaja iga kubu juurest eraldi toru katusele vedada, piisab mitme korteri peale ühest?
Või on seal midagi soojuse tagastamisega tegemist?
Lihtsalt suvalised oletused.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.09.2024 12:10:54 vasta tsitaadiga

Energiaklassiga seotud jah ilmselt
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.09.2024 12:50:40 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Mis sellise lahenduse point on? Tüüpiline Endoveri juutimine?


Ma pakuks, et odavam lahendus tervele majale sundvendi tegemisel kui täiseraldatud süsteemi korral. Bonava kasutas ka sama lahendust. Nendega tundus ka kõik vähe odavapoolsem olema.
Olen ka näinud süsteemi kus pool maja (alumised korrused) on ühisvendi taga ja ülemised korterid eraldiseisva (TTP lahendus).
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2024 22:51:34 vasta tsitaadiga

https://www.euronics.ee/kodumasinad/kulmikud/integreeritavad-kulmikud/whsp70t241p/whirlpool-nofrost-394-l-194-cm-integreeritav-kulmik
https://www.euronics.ee/kodumasinad/kulmikud/integreeritavad-kulmikud/enp7td75s/electrolux-700-nofrost-376-l-189-cm-integreeritav-kulmik

Mida arvata Whirlpool vs Electrolux külmikutest? Tahaks sellist tavalisest laiemat. Whirlpooli on võimalik saada väga hea hinnaga, aga pole kindel kuidas on vastupidavusega. Praegune väiksem Electrolux on kenasti 4+ aastat vastu pidanud.
Whirlpooli kasuks räägib nende kahe puhul veidi suurem maht, mis on seda tüüpi külmiku valimise põhieesmärgiks.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 16.11.2024 02:28:19 vasta tsitaadiga

Whirlpooli sügavkülmik siiani ~15 aastat vastu pidanud, tavalisel läheb neljas aasta.
Praegu müüdavate mudelite kohta ei saa kahjuks mineviku põhjal järeldusi teha.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2024 16:37:19 vasta tsitaadiga

Näitajaid vaadates tundub, et W ainus boonus ongi see marginaalselt suurem maht. Kogemust kummagi brändiga külmkapi alal pole. Eelarvamus on mõlema suhtes, aga kui peab kahe vahel valima siis vast usaldaks E-d rohkem, kuna nende koroona-eelne pesumasin ei ole veel alt vedanud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Abi köögitehnika ostmisel mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.