|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
20.07.2024 13:30:37
|
|
|
SIlikoonisin selle Bosch KGN39VLEB külmkapi kaks jalga põranda külge, sest külmiku liikumine ukse avamisel on suht häirivaks muutunud. Ei tea, mis mu põrandal viga on - pesumasin liikus samamoodi. Äkki mingi põrandakips + linoleum, kuhu appliance veits sisse vajub, oleks etem, kui sile kivipõrand.
Viskasin watt-meetri ka külge ja 24h jooksul (sügavkülma pole absull kasutanud, jahekappi avanud vb 20x) võttis 877W.
Aga, soovitage blenderit, mis oleks võimalikult vaikne. Praegu on noname, mis on umbes nagu top geari V8 blender.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
20.07.2024 21:21:29
|
|
|
time123, euronicsis on kodumasinate alla käivaid kummimatte ka. Kasutan neid pesumasina ja kuivati jaoks.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
20.07.2024 21:28:49
|
|
|
| 877w on päris rets, mul mingi 107w lagi
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
20.07.2024 21:47:58
|
|
|
| Mul on EEM48320L. Peaks suht sama seeria masin olema ainukese vahega, et sul suurem. Ainuke nurisemise koht on müra, valisin küll kõige madalama ehk 44db aga ikkagi suht lärmakas.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
20.07.2024 22:51:49
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| 877w on päris rets, mul mingi 107w lagi |
39 kWh aastas? Sellise parameetriga elukat ma poelettidel näinud pole, miinimum ikka 130 kWh / aastas kanti.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
20.07.2024 23:06:33
|
|
|
| Mida sa üldse mõõtsid et sellise numbri ja ühiku said?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
20.07.2024 23:12:50
|
|
|
Aa... Nüüd ma saan aru. Tavakülmutuses 40W, kiirkülmutuses 100W; 877 Wh / päevas oleks vist korrektne öelda
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
20.07.2024 23:26:42
|
|
|
Jah, sobib
Iga päev tegelen nende ühikutega ja koguaeg keegi ajab need sassi ja siis tekib alati küsimus et millest me nüüd räägime
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.07.2024 14:10:27
|
|
|
| trebla kirjutas: |
| rmc kirjutas: |
Keegi oskab selgitada, kuidas automaatse doseerimisega masin töötab kui on kaks erinevat pesuvahendit, milledest ühe puhul on kogus 2L ja teisel 1,42L ning pesukordi mõlemal 30?
Pehmenditega sama lugu ju, et erineva "kangusega" - seadistus? Muidu ilmselt paneb lihtsalt keskmise järgi koguse, mis võib olla nii üle-, ala- kui ka täpselt doseeritud  |
Sellega on nii.
On need, kelle jaoks on suht lihtne seis - pesumasin, pesuaine ja pesemist vajav pesu. Neile sobib suure paagiga automaatselt pesuainet doseeriv masin. Ja muu jäetakse masina otsustada ja teha.
On need teised, kellel on pesumasin, hulk erinevaid pesuaineid ja loputusaineid eri tüüpi pesude tarbeks ja pesemist vajav pesu.
Mul ülemus kuulub sinna teise gruppi. Kui suri vana masin 20+ aasta järel ära siis uut masinat otsides pakkusin ka automaatdoseerimisega varianti. Keelati joonelt see jutt ära. Olgu igasugu programmid ja värgid masinal, aga operaator peab saama ise oma käega konteksti sobivat pesu- ja loputusvahendit doseerida.
Samas sõber ja tema perekond on igati rahul automaatdoseerimisega masinaga.
Nii, et igaühele oma. |
| netcat kirjutas: |
| Ilmselt pead kasutama seda pesuvahendit, mis masina jaoks ette nähtud ja kogu lugu. Ei saa aru, miks seda kasulikuks featuuriks peetakse. |
Vana asja osas - ise küsin, ise vastan (äkki mõnel abiks), juhendis õpetab, kuidas seadistada doseerimist vastavalt vahendile, ehk baastaseme saab ise paika panna:
Spoiler 
Väga mõistlik.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
22.07.2024 11:49:16
|
|
|
| Ei suuda seda "väga mõistlik" küll lugeda kuidagi teisiti kui iroonilises võtmes. Väga mõistlik on see, kui ma ilma igasuguste 6-etapiliste juhenditeta tõmban pesumasina sahtli lahti, kallan sinna sisse just seda vahendit just selles koguses mis parajasti tahan, lükkan sahtli kinni ja läks. Ei pea mitte midagi seadistama. Miks ma peaks ilgelt peale maksma süsteemi eest, mis tahab et ma selle asemel midagi muud teeks?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
22.07.2024 12:14:47
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| kallan sinna sisse just seda vahendit just selles koguses mis parajasti tahan, lükkan sahtli kinni ja läks. Ei pea mitte midagi seadistama. |
Seadistamisega on see hea asi, et kallad kevadel suure(d) sahtli(d) ääreni täis, seadistad ära ja sügiseni pole mingit muret. Laisa inimese asi seega.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
23.07.2024 11:44:32
|
|
|
| Ei saa aru, kuskohas see mure on. Minu enda jaoks on kohustus õigeaegselt pesu masinast välja ja kuivama saada küll palju tülikam kohustus kui selle pesema panemise käigus peale pesu ka pesuaine masinasse toppimine.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
23.07.2024 12:02:49
|
|
|
| Millest võib olla tingitud, et LG monitorid (27UP650-W) lähevad sageli mõneks sekundiks pimedaks, kui Boschi külmiku kompressor end sisse-välja lülitab? Erinevate B16 automaatide küljes on liinid, RVK on sama.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
23.07.2024 15:01:09
|
|
|
Elektrijuhtmetel vast kusagil halb ühendus, viskab pinge korraks hästi madalaks.
| time123 kirjutas: |
| Erinevate B16 automaatide küljes on liinid |
Ehk siis nendest arvesti/alajaama poole on probleem.
Kui silmaga näha pole, tuleb elektrik mõõduriistaga kohale tellida.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
25.07.2024 09:42:19
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Ei saa aru, kuskohas see mure on. Minu enda jaoks on kohustus õigeaegselt pesu masinast välja ja kuivama saada küll palju tülikam kohustus kui selle pesema panemise käigus peale pesu ka pesuaine masinasse toppimine. |
Ma arvan, et muret ei olegi peale seda kui pesumasin olemas on ja töötab.
Edasi juba on täiendavad mugavused, mille individuaalne sobivus/meeldivus on personaalse eelistuse teema ning õnneks on need enamikus valikulised - kasuta neid, mis sobivad.
Mulle meeldib nii:
- Masinas on 2 autodose anumat, meil kasutusel niiöelda tavalise ja sport pesuvahendi jaoks
- Masinal on ka "3. auk" kuhu kallata muud pesuvahendit, näiteks musta värvi pesu pesemisel - saab ise ja oma käega ning täpse koguse panna, kui on erivajadus pesuvahendi osas
- Masin ütleb, kui pesuvahendit lisada on vaja autodose jaoks
- Proua saab masinat äpi abil suvalisest internetiühendusega maailma punktist õige režiimi ja õige pesuvahendiga tööle panna, kui kodus on laps kellel on kiiresti vaja järgmiseks trenniks trenniriideid (nende puhul on oluline, et pesuvahend ja pesurežiim oleks õiged)
- Masin teavitab kui pesu on pestud või kuivatatud - midagi ei jää seisma
- Masinad teavitavad kui vajavad puhastust/hooldust - vana pesumasina ja kuivatiga oli see puhastamise teema väga juhuslik ning see ei aita masina pikale eale kuidagi kaasa
Igale oma.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
26.07.2024 10:34:23
|
|
|
| Oh, ega see pesu sinna masinasse "teavituse" puudumise pärast ei jää. Ka minu oma "teavitab" niiet maja kajab, kui pesu valmis, lihtsalt tagumikku diivanilt üles ajada on raske. Sama lugu puhastuse teavitusega, saan aru,et kuivatiga ei tohiks nii üle lasta, aga kui pesur näitab et kuule nüüd peaks vahelduseks puhastuspesu tegema, tühja seda siis alati aega teha on.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
26.07.2024 12:26:00
|
|
|
Vaata pigem selles osas ka, et mismoodi kuivatus toimub. Boschil on väga viisakas kuivastussüsteem, mis ei aja masina ust kuivatamiseks lahti:
https://www.bosch-home.com/mt/bosch-innovations/perfectdry
Äpp on ka tore asi. Eriti, kui midagi ära ummistub või probleemi tekitab - saab kohe viisaka inimkeeli veateate koos nõuandega, mida peaks ära koristama või eemaldama. Vahel topivad lapsed terveid söömata kartuleid masinasse koos nõudega.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
26.07.2024 14:39:58
|
|
|
Kui öö otsa viitsid oodata, siis on enamvähem kuiv. Alla paari tunni pole mõtet ust paotada, saad pahvaka auru näkku. Uksi automaatselt avavate pesurite probleem on see, et need rikuvad mööblit, selles mõttes on bosch parem küll jah.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
26.07.2024 14:59:45
|
|
|
Vana jah viskas pahmaka üles kui avada sai, sest too aurutas lõpus asju kuivaks.
Uus tõmbab vist värske õhuga ennem avamist üle (ei ole aega olnud süveneda dokumentidesse), sest auru ei ole veel tähele pannud. Samas kaks programmi 65 kraadiga, millel automaatne avamine keelatud - antud teemadele juba mõeldud. Lisaks töötasapinna põhi nõudeka kohal fooliumiga üle tõmmatud.
Lisaks uus ikka peseb ka. Vanasse ma pudrupotti ei pannud, sest sealt sain lõpuks kuivanud pudruga poti vastu. Uuele seni kõike ette söötnud ja tulemusega igati rahul.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
26.07.2024 15:13:49
|
|
|
| Markos kirjutas: |
Kui öö otsa viitsid oodata, siis on enamvähem kuiv. Alla paari tunni pole mõtet ust paotada, saad pahvaka auru näkku. Uksi automaatselt avavate pesurite probleem on see, et need rikuvad mööblit, selles mõttes on bosch parem küll jah. |
3,5h koos pesuga ning nõud on täiesti kuivad. Ei pea öö otsa ootama. Masin on nüüdseks 5 aastat vana ja toimib jätkuvalt kenasti.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
26.07.2024 19:02:59
|
|
|
kas tassipõhjad ka?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
26.07.2024 22:27:13
|
|
|
jaank, on küll.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
26.07.2024 22:54:22
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| jaank, on küll. |
No mis mudel sul on siis ? Mul on 6 seeria ja sama vana. Tassipõhjad on kõik märjad hommikul.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
27.07.2024 12:44:01
|
|
|
Kui tassipõhjad on nii nõgusad kummulipööratuna, et seal on teelusikatäis vett peal, siis selle täielikku aurustumist korraldada ei ole väga lihtne. Ikka jääb sorts alles.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
28.07.2024 00:34:50
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Kui tassipõhjad on nii nõgusad kummulipööratuna, et seal on teelusikatäis vett peal, siis selle täielikku aurustumist korraldada ei ole väga lihtne. Ikka jääb sorts alles. |
Ja nii ongi, samamoodi potid/pannid, plastmasskarpidel on kõigil "pärlid" küljes. Ainukesed, mida võib kuivadeks lugeda on taldrikud ja noad/kahvlid, sest neilt valgub juba asendi tõttu vesi ise maha.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007

|
29.07.2024 12:07:50
|
|
|
| Electrolux 600 ja 900 seeria, samamoodi. Kõik rohkem nõgusad kohad koguvad vett.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
29.07.2024 12:15:40
|
|
|
Hakkaks kahtlema masina riket kui nõgusad kohad vett ei koguks
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
29.07.2024 13:11:13
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| Lisaks töötasapinna põhi nõudeka kohal fooliumiga üle tõmmatud. |
Minu Boschil oli kaasas plekist plaat tasapinna põhja külge kruvimiseks. Kas kõigil ei olegi?
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
29.07.2024 13:25:40
|
|
|
Ei olnud eelmisel ega ka praegusel.
Ühte Bosch oma 2020 paigaldanud ka, sellel polnud isegi kirjas, et mis soovitus oleks tasapinnaga teha.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
29.07.2024 14:29:53
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Ei olnud eelmisel ega ka praegusel.
Ühte Bosch oma 2020 paigaldanud ka, sellel polnud isegi kirjas, et mis soovitus oleks tasapinnaga teha. |
Luxil olid mingid kleepribad tasapinna serva alla kleepimiseks, aga need on nii ja naa, aurul ja veel on lollakas omadus igale poole vahele ronida vaatamata meetmetest. Peale selle võib ka esipaneel kahju saada, kui aur selle peale kondenseerub. Boschil ei ole esipaneel liikuv, vaid jäigalt ühendatud. Keegi tegi aurava masina lahti ja jättis ava irvakile, tulemus, esipaneeli kandi vahelt puges niiskus sisse ja paneel pundus üles.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
30.07.2024 10:24:06
|
|
|
Ma ostsin lihtsuse huvides pool-integreeritava. Hea teada, et sel veel üks eelis on.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
17.08.2024 17:43:43
|
|
|
Geenius viskas sellise nupu ette. Ei tea, kui palju seda jänkistani turu kohta käivat infi muidu uskuda võib. Ise puusalt oleks küll iga kell Boschi Whirlpoolist usaldusväärsemaks pidanud.
| tsitaat: |
San Franciscos asuv ja üle Ameerika Ühendriikide paljusid kodumasinate parandajaid koondav Puls viis läbi põhjaliku uuringu, milles selgitas välja, missuguse tootja külmikud kõige vähem vastu peavad, vahendab The Family Handyman.
Selgus, et kõige kehvema tagasiside saavad Boschi külmikud. Tarbijad toovad neid kõige sagedamini parandusse. Tarbijate endi tagasiside Boschile oli pigem neutraalne, kuid koondhinnang Boschile on hävitav.
Kiita said aga Whirlpooli külmikud, samuti LG. Neid kohtab kodumasinaremondis harva, nende varuosi on vajadusel kerge hankida ja nende parandamine on lihtne.
|
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
17.08.2024 18:36:29
|
|
|
Ma sain oma Boschi pesumasinale 5 a lisagarantii. See oli küll täiesti mõttetu, ses mõttes et juba 9 aastat töötab ja midagi pole vaja olnud teha. Õnneks oli see tasuta.
Üldiselt minu eesmärk kodumasinaid ostes on, et neid saaks lihtsalt intsidentideta pruukida. Vajadus juba mõne aasta pärast garantiisse minna iseenesest oleks juba feil. Seni on sedasi õnnestunud ka
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
17.08.2024 22:38:21
|
|
|
Mul 39 dB Bosch ja teeb palju müra. See 42 dB - ära avatud kööki võta.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
13.09.2024 14:47:51
|
|
|
Endoveri korteri kasutus- ja hooldusjuhendi kokkuvõttes on kirjas "Korterites (eluruumides) tuleb kasutada ilma mootorita kubu, väljatõmme toimub läbi korteriomandi ventilatsiooniseadme, köögis asuva lüliti kasutamisel."
Kas see tähendab, et tavalised (näiteks Electroluxi integreeritavad) kubud ei sobi?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
13.09.2024 17:50:52
|
|
|
| M00t kirjutas: |
Endoveri korteri kasutus- ja hooldusjuhendi kokkuvõttes on kirjas "Korterites (eluruumides) tuleb kasutada ilma mootorita kubu, väljatõmme toimub läbi korteriomandi ventilatsiooniseadme, köögis asuva lüliti kasutamisel."
Kas see tähendab, et tavalised (näiteks Electroluxi integreeritavad) kubud ei sobi? |
Ma ei tea täpselt mis juhtub kui sa selle sinna ühendaksid aga sul on jah vaja ilma mootorita õhupuhastit.
Odavamad https://www.greentek.ee/tootevalik/104--mootorita-ohupuhastajad
Luximad ja kallimad https://elux.ee/ohupuhastid/3504456_27402
Eks pane googlesse õhupuhasti ilma mootorita ja leiad ehk kuskilt sobiva.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
13.09.2024 18:48:12
|
|
|
| M00t kirjutas: |
| Kas see tähendab, et tavalised (näiteks Electroluxi integreeritavad) kubud ei sobi? |
Ei noh, aga mootor(id)/ventilaator(id) on ju võimalik vajadusel eemaldada (raha sa nende eest muidugi tagasi ei saa), lülitid jah jäävad vast silma riivama.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
13.09.2024 21:33:50
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| M00t kirjutas: |
| Kas see tähendab, et tavalised (näiteks Electroluxi integreeritavad) kubud ei sobi? |
Ei noh, aga mootor(id)/ventilaator(id) on ju võimalik vajadusel eemaldada (raha sa nende eest muidugi tagasi ei saa), lülitid jah jäävad vast silma riivama.
|
Ilmselt saab aga nendel on mootorid eemale viidud ja kuidagi pead ju ära ühendama, et oma võimsust regullida saaks. Mootorivaba kubu pead millegagi ikka ära ühendama, lihtsalt mootor ei asu sul seal samas vaid kuskile eemale viidud.
"EC/AC välimootoriga ühendamiseks, ventilatsiooniseadmega ühendamiseks"
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007

|
13.09.2024 21:59:24
|
|
|
| Lööb süsteemi balansist välja kui oma mootor kuskile toppida. Ilmselt see "köögis asuv lüliti" tekitab ise õige õhuvoolu ajutiselt.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
14.09.2024 09:20:41
|
|
|
| RassK kirjutas: |
| Lööb süsteemi balansist välja kui oma mootor kuskile toppida. |
Et kui sul liiga võimas kubu, siis ehk ühistu ventikas ei jõua järele, lööb haisu naabrimehe korterisse? Äkki tõesti.
Või mida see lüliti seal lülitab? Teeb klapi lahti? Paneb mingi ventilaatori (kiiremini) kaima?
Aga jah kui ei tohi, siis ei tohi.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
18.09.2024 09:24:50
|
|
|
Mis sellise lahenduse point on? Tüüpiline Endoveri juutimine?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
18.09.2024 11:49:07
|
|
|
Äkki siis pole vaja iga kubu juurest eraldi toru katusele vedada, piisab mitme korteri peale ühest?
Või on seal midagi soojuse tagastamisega tegemist?
Lihtsalt suvalised oletused.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
18.09.2024 12:10:54
|
|
|
| Energiaklassiga seotud jah ilmselt
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007

|
18.09.2024 12:50:40
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Mis sellise lahenduse point on? Tüüpiline Endoveri juutimine? |
Ma pakuks, et odavam lahendus tervele majale sundvendi tegemisel kui täiseraldatud süsteemi korral. Bonava kasutas ka sama lahendust. Nendega tundus ka kõik vähe odavapoolsem olema.
Olen ka näinud süsteemi kus pool maja (alumised korrused) on ühisvendi taga ja ülemised korterid eraldiseisva (TTP lahendus).
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
16.11.2024 02:28:19
|
|
|
Whirlpooli sügavkülmik siiani ~15 aastat vastu pidanud, tavalisel läheb neljas aasta.
Praegu müüdavate mudelite kohta ei saa kahjuks mineviku põhjal järeldusi teha.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
18.11.2024 16:37:19
|
|
|
| Näitajaid vaadates tundub, et W ainus boonus ongi see marginaalselt suurem maht. Kogemust kummagi brändiga külmkapi alal pole. Eelarvamus on mõlema suhtes, aga kui peab kahe vahel valima siis vast usaldaks E-d rohkem, kuna nende koroona-eelne pesumasin ei ole veel alt vedanud.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|