|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
09.09.2024 20:12:35
|
|
|
| santiim kirjutas: |
| Ja nüüd ei funka Superi äpp. Sisselogida ei saa, mingi error. |
See ei peagi töötama, kasutustingimustes oli nii kirjas
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
09.09.2024 22:13:53
|
|
|
| Ah, ära plära!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.09.2024 08:36:04
|
|
|
Paraku nii on...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
10.09.2024 10:00:29
|
|
|
Tänud, mehed! Nii on oht targaks saada.
Kas keegi oskab aga rääkida ka Super boonusrahast, mida Telia lisab iga viienda laadimiskorraga (mitte segamini ajada laadimisboonusega)? Tingimustes kirjas, et seda saab kasutada kõnede, sms-ide ja andmeside jaoks. Kas selleks, et seda kõnede jaoks kasutada, peab ostma selle eest mingi kõnepaketi või tiksub see boonusraha automaatselt kõne ajal maha?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
10.09.2024 19:48:04
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
XeStAiSy, saada PS mulle, teeme korda kui kaugelt viga näha. Lõhnab küll pigem LAN patchi poole see viga aga näis.
Gigabit käib Huaweist ludinal muidu läbi.
PS, Huawei mobiilivõrgu osa on bännitud, fix võrgus pole probleemi kuid Telia liigub niikuinii XPON suunas ja Adtran uus lahendus. |
Ahh pole vaja pika restartimise kägus hakkas jälle liikuma kuid teistega seda jama polnud võib unustada. Kuid see jah veider äkki half kiirus või veebilehed kõik ei avanenud.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
10.09.2024 21:05:04
|
|
|
santiim, see boonuste teema vastuvõetud kõnede eest jne jäi kuhugi rate.ee ajastusse vms ehk 20a tagasi. Või on tänasel hetkel ka tõesti miskit sellist välja mõeldud?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
11.09.2024 09:56:12
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
santiim, see boonuste teema vastuvõetud kõnede eest jne jäi kuhugi rate.ee ajastusse vms ehk 20a tagasi. Või on tänasel hetkel ka tõesti miskit sellist välja mõeldud?  |
Vastuvõetud kõnede eest ei anna Telia sentigi. Raha laadimise eest aga küll. Boonusraha kasutustingimuste 3.4 järgi saab seda kasutada kõnede jms jaoks. Boonusraha eest saab osta Super kõnekaardi teenuspakette. Küsin uuesti: kas kõnede tegemiseks peab ostma teenuspaketi või peaks see boonusraha lihtsalt kõne tegemise ajal maha tiksuma? Eelmisel nädalal andis äpp teada, et laadi raha, samas ettemaksu jääki oli piisavalt, sest boonusraha oli kasutamata.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
11.09.2024 10:04:41
|
|
|
| santiim kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
santiim, see boonuste teema vastuvõetud kõnede eest jne jäi kuhugi rate.ee ajastusse vms ehk 20a tagasi. Või on tänasel hetkel ka tõesti miskit sellist välja mõeldud?  |
Vastuvõetud kõnede eest ei anna Telia sentigi. Raha laadimise eest aga küll. Boonusraha kasutustingimuste 3.4 järgi saab seda kasutada kõnede jms jaoks. Boonusraha eest saab osta Super kõnekaardi teenuspakette. Küsin uuesti: kas kõnede tegemiseks peab ostma teenuspaketi või peaks see boonusraha lihtsalt kõne tegemise ajal maha tiksuma? Eelmisel nädalal andis äpp teada, et laadi raha, samas ettemaksu jääki oli piisavalt, sest boonusraha oli kasutamata. |
Tiksub boonusraha maha
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
11.09.2024 10:54:06
|
|
|
Ilmselt see siin kaua ei püsi, aga proovida võib ikka. Kes soovib klienditeenindajks minna, siis anann teada tegeliku olukorra. see on saadetud vastusena mitmetele emailidele
https://www.upload.ee/files/17095968/kiidulaulemail.txt.html
p.s kui oleks ometi süsteem, mis võimaldaks otse txt faile kuvada?
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
11.09.2024 11:27:54
|
|
|
| nexus4 kirjutas: |
| santiim kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
santiim, see boonuste teema vastuvõetud kõnede eest jne jäi kuhugi rate.ee ajastusse vms ehk 20a tagasi. Või on tänasel hetkel ka tõesti miskit sellist välja mõeldud?  |
Vastuvõetud kõnede eest ei anna Telia sentigi. Raha laadimise eest aga küll. Boonusraha kasutustingimuste 3.4 järgi saab seda kasutada kõnede jms jaoks. Boonusraha eest saab osta Super kõnekaardi teenuspakette. Küsin uuesti: kas kõnede tegemiseks peab ostma teenuspaketi või peaks see boonusraha lihtsalt kõne tegemise ajal maha tiksuma? Eelmisel nädalal andis äpp teada, et laadi raha, samas ettemaksu jääki oli piisavalt, sest boonusraha oli kasutamata. |
Tiksub boonusraha maha |
No kuramus, ei tiksu maha. Järelikult ka see süsteem nendel rikkis.
Lõpuks ütlevad, et ära vingu, pole sul mingit boonust vaja. Tahad rääkida, siis maksa.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
11.09.2024 14:39:29
|
|
|
| RCC kirjutas: |
Ilmselt see siin kaua ei püsi, aga proovida võib ikka. Kes soovib klienditeenindajks minna, siis anann teada tegeliku olukorra. see on saadetud vastusena mitmetele emailidele
https://www.upload.ee/files/17095968/kiidulaulemail.txt.html
p.s kui oleks ometi süsteem, mis võimaldaks otse txt faile kuvada? |
Ma kommenteerin RCC kirjutist ainult niipalju. Teliat valdab kaks probleemi. Üks neist on oskamatus tõlgendada neile kättesaadavat informatsiooni. Teine on võimetus oma töötajaid vajaliku oskusteabega varustada.
Informatsiooni koguja ehk esimene tasand teab IT-st sama palju kui lehm lennukist. Kes kui palju viitsib või oskab õppida on neile oma asi.
Kaasaarvatud niiöelda teine tasand, kes peaks koostööd tegema nii esimese kui ka kolmanda ehk ekspert tasandiga jääb tõlgendatud infost paljus ilma, sest see tuleb juba läbi esimese tasandi moonutatuna.
Tehnikule suunatakse kõik, mida parasjagu ise ei osata või ei olda võimekad lahendama.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest.
viimati muutis Pailaps 11.09.2024 15:49:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.09.2024 15:20:45
|
|
|
Peab ikka vaba aega olema, et avada ammu teadatuntud napaka poolt uploadi laetud tekstifaile
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
11.09.2024 15:48:35
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Peab ikka vaba aega olema, et avada ammu teadatuntud napaka poolt uploadi laetud tekstifaile  |
Ma ei pruugi kõigi tema seisukohtadega nõustuda , kuid pean nentima, et tõesti hetkel oman pisut rohkem vaba aega süvenemiseks.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
genekas
HV vaatleja
liitunud: 24.04.2004
|
11.09.2024 18:03:49
|
|
|
Sellest loost kumab läbi täpselt seesama mis juba jutuks olnud - on teadlikult loodud müür enda ja kliendi vahele ehk toimivat klienditeeninduse kanalit ei ole peale "kõnekeskuse".
Ma olin siin mõne kuu eest vaatamas esikus kasutult vedelevat (ammu enne sissekolimist oli maja ära fiiberdatud) Telia fiibriotsa ja oma koduneti pakkuja võrgus kummitav probleem pani selle fiibriotsa kasutuselevõtmisele mõtlema.
Peale seda kui veendusin et mu koduneti pakkujal on reaalselt toimiv kirjalikul moel töötav klienditoe-kanal ning isegi siit foorumi kaudu tekkis kontakt, mis koos klienditoega aitas probleemi ära lahendada (see oli jällegi probleem mis puudutas ka teisi kliente), kadus huvi selle fiibriotsa poole isegi vaadata. Jääb edasi esikukapi alla tolmuma. Selle seisukoha kinnistumisele aitas kaasa muidugi see Telia mobiilside poolel kokku keeratud käkk, mis teises foorumis näha.
Töö poolest teeb Teliaga oma klientidele teenuse pakkumisega seoses ikka koostööd, kuid kõige muu osas üritab oma kokkupuudet nendega küll minimaalsena hoida...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
11.09.2024 18:07:51
|
|
|
Telia kõnekeskus on äge. Helistasin mingi aeg tagasi. Lõppes lubadusega, et keegi võtab minuga ühendust. Siiani ei midagi ... vist on kaks nädalat juba kõnest
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
11.09.2024 18:32:54
|
|
|
Küll aga saadavad nad usinalt kirju:
| tsitaat: |
Aitäh, et kasutad meie teenuseid!
Pöördusid Telia poole 04.09.2024, pöördumise sisuks oli teenuse või paketi muutmine.
Soovime Telia teenuseid pakkuda parimal võimalikul moel ja hindame sinu arvamust kõrgelt.
Seepärast palume, et jagaksid meiega oma kogemust. Vastamiseks kulub ainult paar minutit.
Heade soovidega
...
Omnikanali juhtimise allüksus |
Seda spämmivad nad siis alati kui TV ekraanilt teenuseid muuta. Väga tüütud.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.09.2024 18:59:47
|
|
|
Ma ise mõtlen, et kui mul fiiber toanurgas tolmus oleks, siis paneks purgid otsa ja toimetaks. Miks on vaja mingit pidevat suhtlust klienditoega?
Ok, kui pakett või hind ei loksu paika aga see loodetavasti on ühekordne tegevus.
Iseteenindus on parem kui konkurentidel, see on nagu selge, kõnekeskus üldjuhul on ka parem aga eks kaikaid kodarasse saab ikka ooteaegadega vms.
| KillFrenzy kirjutas: |
Peab ikka vaba aega olema, et avada ammu teadatuntud napaka poolt uploadi laetud tekstifaile  |
Iseenesest on hea, et foorumis saab kasutajaid blokkida, netis on niigi palju paska. Teenusepakkujatel seda võimalust pole, iga kliendi ja mitte kliendi pöördumine on vaja vastu võtta, läbi inimeste lasta ja midagi vastata. Mõnel juhul tülikas aga see on keeruline kui kodanik arvab, et ta on kuldklient aga reaalselt pole võibolla isegi üldse klient. Samal ajal ei aita ei kuldkliendi ega isegi ka omatöötaja staatus tasuta fiibrit saama. Olgu sul siis 4G, 5G, vast või mõni muu lahendus, fiiber tuleb ainult tasuva projekti korral või omast taskust.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
11.09.2024 19:03:29
|
|
|
Kuna praegu see -25% kampaania pole vist kellelgi õiget hinda pannud, siis võiks vähemalt e-maili kaudu klienditugi toimida.
Saatsin ka kirja, et see kampaaniahind ei toimi, aga tuleb automaatvastus, et helistage.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
genekas
HV vaatleja
liitunud: 24.04.2004
|
11.09.2024 19:09:32
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Iseenesest on hea, et foorumis saab kasutajaid blokkida, netis on niigi palju paska. |
Blokkimise lahendusel on üks paratamatu puue - see töötab ainult siis kui oled foorumisse sisse logitud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
11.09.2024 19:11:27
|
|
|
| Forss kirjutas: |
Kuna praegu see -25% kampaania pole vist kellelgi õiget hinda pannud, siis võiks vähemalt e-maili kaudu klienditugi toimida.
Saatsin ka kirja, et see kampaaniahind ei toimi, aga tuleb automaatvastus, et helistage. |
On pannud ikka, üldiselt. Lihtsalt mingis situatsioonis on tore kui helistad, läheb kiiremini kui meil.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
11.09.2024 20:05:51
|
|
|
| Forss kirjutas: |
Kuna praegu see -25% kampaania pole vist kellelgi õiget hinda pannud, siis võiks vähemalt e-maili kaudu klienditugi toimida.
Saatsin ka kirja, et see kampaaniahind ei toimi, aga tuleb automaatvastus, et helistage. |
Ei olnud ka minul seda õiget hinda. Helistasin. Teenindaja hakkas rääkima, et see ainult uutele klientidele. Minu juhendamisega leidis ta siiski ka ülesse kampaania tänastele klientidele. Tegi mulle hinnamuudatuse. Nüüd kõik õige.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
11.09.2024 20:12:39
|
|
|
| santiim kirjutas: |
Ei olnud ka minul seda õiget hinda. Helistasin. Teenindaja hakkas rääkima, et see ainult uutele klientidele. Minu juhendamisega leidis ta siiski ka ülesse kampaania tänastele klientidele. Tegi mulle hinnamuudatuse. Nüüd kõik õige. |
Just selle pärast saatsingi meili, kuhu panin juurde kampaaniatingimuste pdfi.
Mõned aastad tagasi sai mitu kuud ikka jauratud vale hinna pärast.
Muidu internet ise kiire ja pole aastaid muret olnud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
12.09.2024 08:52:29
|
|
|
| santiim kirjutas: |
| Forss kirjutas: |
Kuna praegu see -25% kampaania pole vist kellelgi õiget hinda pannud, siis võiks vähemalt e-maili kaudu klienditugi toimida.
Saatsin ka kirja, et see kampaaniahind ei toimi, aga tuleb automaatvastus, et helistage. |
Ei olnud ka minul seda õiget hinda. Helistasin. Teenindaja hakkas rääkima, et see ainult uutele klientidele. Minu juhendamisega leidis ta siiski ka ülesse kampaania tänastele klientidele. Tegi mulle hinnamuudatuse. Nüüd kõik õige. |
Meh? Kus selline pakkumine on? Isegi ei leia üles, saati hakka siis veel seletama
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phobic
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.09.2024 10:03:56
|
|
|
| helista ja uuri... üsna küsitav kampaania
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naabrikass
HV kasutaja
liitunud: 11.07.2011
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phobic
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2002
|
12.09.2024 13:39:35
|
|
|
| Sai helistatud ja tehti kenasti olemasolevale 300/300 ühendusele kuueks kuuks -25%.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oompa
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2009
|
12.09.2024 13:45:10
|
|
|
Erinevad kampaaniad, sisselogituna on https://www.telia.ee/era/koduinternet/ lehel näha olemasoleva kliendi pakkumine bannerina ja seal on esimene pdf link.
Ma pärast iseteeninduses kiiruse muutmist tellisin kodulehelt tagasihelistamise küsimusega arvelduse kohta ja aktiveeriti soodushind, ei pidanud ise ootel olema.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
12.09.2024 18:20:09
|
|
|
Lihtsam oleks neil olemasolevatele optika klientidele lihtsalt -25% automaatselt teha
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
12.09.2024 18:31:01
|
|
|
| Ja kaotada raha sellega?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.09.2024 18:35:14
|
|
|
Poes võiks kogu kaup olla lihtsalt niisama -25% mida rohkem seda uhkem
Kampaaniad on ikka eesmärgiga... Olge mureta, kes liitub, kiirust tõstab saab selle soodustuse, lihtsalt kontrolli ja kui kahtlane, helista. Isegi kui hiljem märkad mingit jama, Telia lahendab selle kliendi kasuks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaabakas
HV veteran

liitunud: 01.04.2002
|
12.09.2024 18:42:06
|
|
|
Kõik poed sisuliselt ongi juba -25%, lihstalt kliendikaarti nõuavad. Teenuste jaoks on võrreldav ehk telia1, aga minutaolisel pole sellega midagi teha, telo on diilis ja teleka vastu huvi pole...
_________________ Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea. |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
12.09.2024 18:45:46
|
|
|
Miks peab kuhugi helistama, mis kuradi käpardid teil seal töötavad et sellist asja korda ei saa?
| indrpo kirjutas: |
Poes võiks kogu kaup olla lihtsalt niisama -25% mida rohkem seda uhkem
Kampaaniad on ikka eesmärgiga... Olge mureta, kes liitub, kiirust tõstab saab selle soodustuse, lihtsalt kontrolli ja kui kahtlane, helista. Isegi kui hiljem märkad mingit jama, Telia lahendab selle kliendi kasuks. |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
12.09.2024 18:45:46
|
|
|
| Janar! kirjutas: |
| Ja kaotada raha sellega? |
Nad kaotavad ju niigi raha kui 100/100 -> 300/300 peale minnes on lõpphind odavam kui algse 100/100 oma.
| tsitaat: |
Kampaanias saavad osaleda Telia lepingulised erakliendid, kes Kampaania perioodil kasutavad
Koduinterneti optika paketti ja muudavad kiiruse parameetrit võttes ühe sammu kiirema
internetiühenduse võrreldes nende olemasoleva interneti kiirusega. |
Seega ma võin vabalt kell 23:55 oma paketi 50/50 peale lasta ja siis 00:05 100/100 peale tagasi tõsta koos -25% soodustusega.
Kusagil pole sõnagi kirjas kaua mul see eelmine kiirus eelnevalt olema peab.
Ehk samahästi võiks nad lihtsalt -25% pakkuda automaatselt. Saaks veidi rohkem positiivset fame.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
viimati muutis bladerunner 12.09.2024 18:45:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.09.2024 18:54:42
|
|
|
| tingimused kenasti kirjas. kui seal midagi arusaamatu, võib proovida.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sarvik
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
12.09.2024 19:05:21
|
|
|
| Tingimuste järgi peaks siis kindlasti optika ühendus olema. Seal kus 100/100 aga cat tuppa jäävad ilma? Või on kellelgi ka selle puhul õnnestunud?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
12.09.2024 19:35:00
|
|
|
Helistasin, olemasolev saab ainult juhul kui vahetad kiirust. Kui kiirust ei vaheta, pole ette nähtud. Tehti õnneks 20%, abiks seegi.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
12.09.2024 20:57:15
|
|
|
Mnjah, mul kiirus ei vahetu. 2x juba surunud. Näitab küll isekas, et kiirem ühendus, aga ei rakendu. POle varem olnud sellist asja.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
12.09.2024 21:41:46
|
|
|
Mul oli muidu 200/200, aga ma loobusin televisioonist ja nüüd peaks olema 100/100 aga väga nagu pole vist.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
12.09.2024 21:52:31
|
|
|
Ping 55
Keegi pole selgeltnägija ega tea mis seadmeid sa kasutad ja kuhu vastu testid.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
12.09.2024 21:57:03
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Ping 55
Keegi pole selgeltnägija ega tea mis seadmeid sa kasutad ja kuhu vastu testid. |
Telia seadmed ja teenus ja Apple arvuti.
Ei tea mina kuhu vastu ruuter.ee ühenduse laseb.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
12.09.2024 21:58:26
|
|
|
See andis 120Mbps. Ja ei tea kelle poolt või vastu.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
12.09.2024 22:18:35
|
|
|
See ruuter.ee näitabki mingeid imelikke numbreid.
Ruuter.ee:
Spoiler 
Speedtest.net:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauli
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.03.2006
|
12.09.2024 22:52:48
|
|
|
See ruuter.ee on mingi vinge leht, Ping 150 ms
Veidi realistlikumad nr ka:
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
13.09.2024 12:35:37
|
|
|
| Etz, mis ühenduse otsas sa sellised numbrid said? Lihtsurelik vist kiiremat kui giga ei saagi kui just rahapakkidega surnuks loopida ei püüa.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
13.09.2024 13:23:57
|
|
|
| olc kirjutas: |
Mnjah, mul kiirus ei vahetu. 2x juba surunud. Näitab küll isekas, et kiirem ühendus, aga ei rakendu. POle varem olnud sellist asja.  |
Kõik lahenes. Ka soodustus..
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
13.09.2024 13:46:04
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Etz, mis ühenduse otsas sa sellised numbrid said? Lihtsurelik vist kiiremat kui giga ei saagi kui just rahapakkidega surnuks loopida ei püüa. |
Vaata spoilerisse...see andmekeskusest.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|