Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1147, 1148, 1149 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.08.2024 16:39:38 vasta tsitaadiga

Mul on see stick kasutuses, töötab täitsa talutavalt. Käivitades pead ise Telia äpi valima, automaagiliselt ette tule, võibolla mingi lisavidinaga saab teha, ma ei ole otsinud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2024 17:37:39 vasta tsitaadiga

Puhv2, See stick on igati asjalik Play poodi, TeliaTV äpp alla ja käib.
1113 arris on oma prose ja mäluga ajalukku minemas, lihtsalt ei vea välja.

Android boks on põhipakkumises, kes nutivärki ja Jupiteri jms veel ei vaja, saavad soovi korral paigaldusel tehnikult ka veel 5305 Arrist mis on nobe ja toimib.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2024 12:27:59 vasta tsitaadiga

Videovoo käivitamine ebaõnnestus.
Arris VIP 5305

ETV, ETV 2, K2, TV3 näiteks töötavad.
Duo 4, TV 6 jne must pilt ja mõne aja pärast see hoiatus.
Telia klienditugi peale restartide jms ei osanud midagi tarka öelda, kellelgi ideid?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2024 13:02:21 vasta tsitaadiga

mis ruuter?mis konf?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2024 13:08:00 vasta tsitaadiga

Olen Eestist väljas, läbi selle ruuteri läheb nett kaabliga digiboksi. GL.iNET GL-MT300N-V2 Wireless Mini. Viimased kaks kuud muretult toiminud, sellest nädalast probleemid.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2024 13:14:36 vasta tsitaadiga

Siis ei oska täpsemalt aidata, võid ju arrise reseti korra läbi teha, toide sabast, boksi peal toitenupp alla, vool järele, hoiad kuni tuluke vilgutab, lased lahti, boks laeb uuesti FW peale ja peale seda pead oma teenusega uuesti boksi paari panema.
Viitab muidugi kohaliku interneti mingile muudatusele miks HLS krüpto läbi ei tule. vist.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2024 14:23:20 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Siis ei oska täpsemalt aidata, võid ju arrise reseti korra läbi teha, toide sabast, boksi peal toitenupp alla, vool järele, hoiad kuni tuluke vilgutab, lased lahti, boks laeb uuesti FW peale ja peale seda pead oma teenusega uuesti boksi paari panema.
Viitab muidugi kohaliku interneti mingile muudatusele miks HLS krüpto läbi ei tule. vist.

Aitäh, Proovin hiljem. Kas kanalite edastamisel on siis grupiti erinevused? Ma üritasin nagu loogikat leida, et miks just need kanalid ei tööta. Suurem osa siiski kahjuks ei tööta.
Edit: Kahjuks ei muutnud see reset ka midagi.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2024 08:35:50 vasta tsitaadiga

Tundub, et nüüd tasub hakata kaaluma rendiseadmete väljaostu.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2024 13:11:41 vasta tsitaadiga

Mis siis nüüd?
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raisum
HV vaatleja
Raisum

liitunud: 12.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2024 13:40:58 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Mis siis nüüd?

15.10.2024 muutuvad Telia internetiühenduse teenuste kasutamise tingimuste p 9 ja 10 parema kasutuskogemuse pakkumiseks ja
tulenevalt seadusest p 3.2 (vt telia.ee/tingimustemuudatus). Ringmajanduse toetamiseks muutuvad seadmeüüri tingimuste p-d 4.1 ja
5.3 [vt telia.ee/seadmeyyr)]. Teenuste hind ei muutu. Kui kasutad vastava tarkvaraga ruuterit ja Telia internetiühendust, saad ise Telia
iseteeninduses oma teenuses ja ruuteris seadistusi teha ning Telia saab sulle vajadusel kaugtuge pakkuda.
Edaspidi pole enam võimalik üüriseadet välja osta. Üürilepingu lõpetamisel tuleb seade Teliale tagastada.
Tingimuste muudatuste õiguslikuks aluseks on Üldtingimuste p 11.1.3, mille järgi võib Telia tingimusi muuta ärikeskkonna muutumisel,
teenuse asjaolude täpsustamiseks ning teenuse kasutamiseks paremate võimaluste loomiseks. Muudatustega mittenõustumisel on sul
õigus 1 kuu jooksul teenuste kasutamiseks sõlmitud lepingud lisakuludeta üles öelda, andes sellest Teliale teada enne 15.10.2024.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 03.09.2024 14:13:46 vasta tsitaadiga

et siis saadavad lepingu lõpetamisel kandid sellele karbile järgi (selle asemel et lihtsalt jääkväärtus järgmisele arvele kirjutada nagu siiani)? Great success...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2024 15:17:08 vasta tsitaadiga

Telia seadmed on niigi kuritahtlikult kallid võrreldes turul pakutava alternatiivsete seadmete funktsionaalsusega.
Et nüüd siis kaob ära võimalus neid "ajastatult välja osta"? Neile vist järelemaksu ei pakuta? Lähiajal vist ühtegi uut teenust või selle uuendust-täiendust oodata pole, mis vajaks uue, kallima seadme ostu? Mujal maailmas võiks sellleks olla vast üle-gigabaidiline ühendus, nt 2.5G vms (8k ja/või AV1 on sellest veelgi kaugem teema), aga kuna meil on 1000-ki nii vähelevinud, siis sinnamaani kulub veel aega....

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2024 16:53:41 vasta tsitaadiga

minul tuli teistsugune
Telia muudab 15.10.2024 internetiühenduse teenuste kasutamise tingimusi, lisades punktid 9 ja 10 parema kasutuskogemuse
pakkumiseks ning täpsustades tulenevalt seadusest punkti 3.2 (vt telia.ee/tingimustemuudatus). Sinu teenuste hind ei muutu. Kui
kasutad vastava tarkvaraga Telia ruuterit ja Telia internetiühendust, saad ise Telia iseteeninduses oma teenuses ja ruuteris seadistusi
teha ning Telia saab sulle vajadusel kaugtuge pakkuda.
Tingimuste muudatuste õiguslikuks aluseks on Üldtingimuste p 11.1.3, mille järgi võib Telia ühepoolselt teenuste sisuliste arengute
tõttu tingimusi muuta, sh Klientidele Teenus(t)e kasutamiseks täiendavate või paremate võimaluste loomine ning vajadus täpsustada
Teenus(t)e osutamise asjaolusid. Muudatustega mittenõustumisel on sul õigus 1 kuu jooksul internetiteenuse kasutamiseks sõlmitud
leping lisakuludeta üles öelda, andes sellest Teliale teada enne 15.10.2024.

Ilmselt sunnivad ainult nende seadmeid kasutama nende seadmed on tegelikult jama. Minul on telia seadmetega rohkem probleeme kui enda omadega. Ja mis tähendab hind ei muutu kui telia seadmed ainult kasutan ja kui on oma seadmed siis kuhu siis? Kui nad seda tahavad siis tuleb iga asja pärast helistama hakkama kui ping ei ole see ja download ei ole maksimaalne kuskil mäng läägib jne. Kuid üldmõttes nad ei taha rohkem kliente kes maksavad.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 03.09.2024 17:03:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2024 16:54:43 vasta tsitaadiga

Hmm, mul saab just 15.10 kaks aastat boksi üüri, mõtlesin välja osta.. kas see jutt käib juba kehtivate lepingute kohta või kui uue seadme võtad? Õigustatud ootus ja värki icon_rolleyes.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 03.09.2024 17:23:20 vasta tsitaadiga

XeStAiSy kirjutas:
minul tuli teistsugune
Telia muudab 15.10.2024 internetiühenduse teenuste kasutamise tingimusi, lisades punktid 9 ja 10 parema kasutuskogemuse
pakkumiseks ning täpsustades tulenevalt seadusest punkti 3.2 (vt telia.ee/tingimustemuudatus). Sinu teenuste hind ei muutu. Kui
kasutad vastava tarkvaraga Telia ruuterit ja Telia internetiühendust, saad ise Telia iseteeninduses oma teenuses ja ruuteris seadistusi
teha ning Telia saab sulle vajadusel kaugtuge pakkuda.
Tingimuste muudatuste õiguslikuks aluseks on Üldtingimuste p 11.1.3, mille järgi võib Telia ühepoolselt teenuste sisuliste arengute
tõttu tingimusi muuta, sh Klientidele Teenus(t)e kasutamiseks täiendavate või paremate võimaluste loomine ning vajadus täpsustada
Teenus(t)e osutamise asjaolusid. Muudatustega mittenõustumisel on sul õigus 1 kuu jooksul internetiteenuse kasutamiseks sõlmitud
leping lisakuludeta üles öelda, andes sellest Teliale teada enne 15.10.2024.

Ilmselt sunnivad ainult nende seadmeid kasutama nende seadmed on tegelikult jama. Minul on telia seadmetega rohkem probleeme kui enda omadega. Ja mis tähendab hind ei muutu kui telia seadmed ainult kasutan ja kui on oma seadmed siis kuhu siis? Kui nad seda tahavad siis tuleb iga asja pärast helistama hakkama kui ping ei ole see ja download ei ole maksimaalne kuskil mäng läägib jne. Kuid üldmõttes nad ei taha rohkem kliente kes maksavad.


Ei. Tekst on veidi jaburalt üles ehitatud.

Sisuliselt on täpsustatud seda, et kui kasutad telia poolt toetatavaid seadmeid nende jaoks kosher tarkvaraga, siis saavad nad sulle vajadusel kaugtuge pakkuda. Ja uutest tingimustest loeb välja, et see kaugtugi on suht as-is ja tegelt nad ei viitsi. Seetõttu ka teenuste hind ei muutu.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2024 17:42:15 vasta tsitaadiga

Mul sarnane keiss, jääkväärtus on umbes sama kui turul kasutatud seadme hind, seega võiks välja osta, ega need teised 4K pulgad ka alla 50€ ei ole.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murrasurra
HV vaatleja
murrasurra

liitunud: 14.07.2008




sõnum 03.09.2024 19:45:09 vasta tsitaadiga

Küsimus..äkki indpro vastab. Tuttaval telia tv. Alusühendusega, ilma internetita. Vana digibox, mille vahetaks välja android boxi vastu. Et loobuda juhtmetest, kas on võimalik alusühendusega tekitada läbi ruuteri wifi võrk, ja android box läbi wifi panna tööle. Väga tänan vastuse eest.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2024 19:46:24 vasta tsitaadiga

Androidi boxil on 2,4GHz ja 5Ghz WiFi olemas.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murrasurra
HV vaatleja
murrasurra

liitunud: 14.07.2008




sõnum 03.09.2024 20:52:03 vasta tsitaadiga

Ma ei ole puupea. Küsin, kas nn alusühendust on võimalik jagada.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2024 21:04:39 vasta tsitaadiga

Ei no, kui TV sul momendil töötab selle tuttava ühenduse kaudu kaabliga, siis peaks ju töötama ka WiFi-ga. Ei tohiks ju vahet olla, kaabel või WiFi. Või mida sa teha tahad?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2024 21:19:59 vasta tsitaadiga

Raisum kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
Mis siis nüüd?

15.10.2024 muutuvad Telia internetiühenduse teenuste kasutamise tingimuste p 9 ja 10 parema kasutuskogemuse pakkumiseks ja
tulenevalt seadusest p 3.2 (vt telia.ee/tingimustemuudatus). Ringmajanduse toetamiseks muutuvad seadmeüüri tingimuste p-d 4.1 ja
5.3 [vt telia.ee/seadmeyyr)]. Teenuste hind ei muutu. Kui kasutad vastava tarkvaraga ruuterit ja Telia internetiühendust, saad ise Telia
iseteeninduses oma teenuses ja ruuteris seadistusi teha ning Telia saab sulle vajadusel kaugtuge pakkuda.
Edaspidi pole enam võimalik üüriseadet välja osta. Üürilepingu lõpetamisel tuleb seade Teliale tagastada.
Tingimuste muudatuste õiguslikuks aluseks on Üldtingimuste p 11.1.3, mille järgi võib Telia tingimusi muuta ärikeskkonna muutumisel,
teenuse asjaolude täpsustamiseks ning teenuse kasutamiseks paremate võimaluste loomiseks. Muudatustega mittenõustumisel on sul
õigus 1 kuu jooksul teenuste kasutamiseks sõlmitud lepingud lisakuludeta üles öelda, andes sellest Teliale teada enne 15.10.2024.


Antud link kirjutab nii.

"3.4. Kui Seade on hävinud, kadunud või varastatud või Seade ei tööta Kliendi vastutusel
olevatest põhjustest, tuleb Kliendil tasuda Lepingu rikkumise eest Lepingus toodud suuruses
kahjuhüvitist."

See oleks küll hea, kui 5 aastat rendid, varastatakse ära ja siis maksad veel 149€ kahjuhüvitist icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.09.2024 21:29:12 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif icon_lol.gif
Peab päris põrunud olema, et sealt midagi rentida
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2024 21:32:20 vasta tsitaadiga

Või siis antakse sulle ringmajandusega 3a rendis olnud seade, varastatakse esimesel päeval ära ja maksad ikka 149€, sest mingi väärastunud kalkulli järgi on 3a vana raip sama väärtuslik nagu uus asi letil.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2024 22:06:53 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:

"3.4. Kui Seade on hävinud, kadunud või varastatud või Seade ei tööta Kliendi vastutusel
olevatest põhjustest, tuleb Kliendil tasuda Lepingu rikkumise eest Lepingus toodud suuruses
kahjuhüvitist."

See oleks küll hea, kui 5 aastat rendid, varastatakse ära ja siis maksad veel 149€ kahjuhüvitist icon_lol.gif


Mul on nt leping kus must valgel kirjas:
tsitaat:
Kahjuhüvitis (seadmelepingu rikkumine) alates 3. aastast 34.75 EUR


Misasi üldse muutub? Rendiseadme otsesõnul välja ostmist polnud enne ka ju või misasja?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2024 22:11:42 vasta tsitaadiga

Miks te arvate et see jääkväärtus samamoodi nagu praegu vähenema aastatega ei hakka? Lihtsalt ametlik väljaostuvõimalus kaob ära.

Kaagutate nagu erutunud naistekari siin...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2024 22:45:06 vasta tsitaadiga

elukaz, uusi lepinguid pole näinud, ega enne teada ei saa.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2024 22:52:16 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Või siis antakse sulle ringmajandusega 3a rendis olnud seade, varastatakse esimesel päeval ära ja maksad ikka 149€, sest mingi väärastunud kalkulli järgi on 3a vana raip sama väärtuslik nagu uus asi letil.


No…kuskilt peab ju see 2% tulema, mis riik endale nõuab ja millestki tuleb ka TTJA’d ülalpidama hakata ning endale võiks ju kah miskit pudeneda.

Magic kirjutas:
icon_eek.gif icon_lol.gif
Peab päris põrunud olema, et sealt midagi rentida


Sellele on lihtne lahendus, vendor lock ja lambiseadmed enam IP aadressi ei saa… icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 08:12:21 vasta tsitaadiga

murrasurra kirjutas:
Ma ei ole puupea. Küsin, kas nn alusühendust on võimalik jagada.

Mis asi on alusühenduse jagamine? Tahad internetti jagada digiboksile või WiFit või mis su eesmärk on?
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murrasurra
HV vaatleja
murrasurra

liitunud: 14.07.2008




sõnum 04.09.2024 08:59:53 vasta tsitaadiga

Püüan siis arusaadavlt kirjutada. On Telia TV aga internetti pole. Ehk siis Telia tekitab tv vaatamiseks alusühenduse, millega tekitatakse ainult võimalus vaadata tv-d. On soov see kaabel, mis läheb hetkel otse digiboxi, panna ruuteri wan-i ja tekitada wifi, mille siis püüab kinni androidi box ja saadab pildi telekasse. Ei oska paremini seletada. Loogika ütleb, et võiks ju saada aga lihtsalt küsingi üle.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 09:32:58 vasta tsitaadiga

murrasurra kirjutas:
On soov see kaabel, mis läheb hetkel otse digiboxi

See kaabel ju kusagilt tuleb, õigus? Kas seal "kusagil" ei saa siis WiFi võrku tekitada? Või on soov panna endale WiFi ruuter? Mõlemad variandid peaks ju võimalikud olema, vähemalt teoreetiliselt, sest WiFi võrgu saad ju tekitada ka ilma interneti olemasoluta.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 09:33:04 vasta tsitaadiga

Android boks, vajab internetti, uuendused, muud rakendused jne.
Arrise boks kasutab TV kanalite ja Telia sisu edastamiseks multicasti ja VLAN4 ühendust ja saad "juhtmeta" pikendada Zyxel PLA adapterite abil.
Alusühendus on vana mittemüüdav internetita teenus, Android jms. wifi kasutamiseks on vaja muuta kasvõi kõige väiksema internetipaketi peale.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murrasurra
HV vaatleja
murrasurra

liitunud: 14.07.2008




sõnum 04.09.2024 09:40:39 vasta tsitaadiga

Tänud vastuse eest! Tundub tõesti loogiline.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
johnbrown
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2014




sõnum 05.09.2024 09:51:56 vasta tsitaadiga

slax kirjutas:
-Koppel- kirjutas:
slax kirjutas:
Ma ei ole ikka lahendust leidnud sellele, et pärast ruuteri vahetust TP-LINK Archer AX53 peale minekut Telia TV android äppi avades ketrab iga kord 10 sec enne kui pilti näitab.
Telia enda ruuteriga avanes kohe ja kiiresti. Kõik teised äpid toimivad ideaalselt ja samamoodi nagu enne, ainult Telia TV avamine on aeglane. Cache ja data kustutamine ei aita, äppi olen ka reinstallinud.
Kui ära ketrab 10 sec siis kõik muu on ok ja sujuv.

Ideid?

Sony X93J

Mainid, et cache ja data kustutamist oled teinud. Võiks arvata, et juba oled, aga kas telerile sellise "full restart" oled teinud, kus hoiad puldi power nuppu mõnda aega all ja siis ta pakub sulle varianti teha restart.
Mul ühel hetkel ükski app ei tahtnud enam toimida (mingi taustale kinnijäänu hoiab kogu süsteemi normaalselt toimimast) ja see lahendas ära.

Lisaks avastasin, et üle WiFi ühendatud andmeside on kiirem kui LAN kaabliga.
Ja LAN kaablga ühendades saab välja lülitada mingi power-saving networking asja. Se ei ole küll väga sinu teemasse aga minul vähendas see pingi päris korralikult. Enne oli 72ms ja pärast oli 3ms.


Proovisin full restarti ka, ikka sama teema. Tegin ka speedtesti LAN vs Wireless - Ping oli sama aga LAN suutis ainult 100MB alla ja üles kuid Wi-Figa tuli nii 150MB thumbs_up.gif
Tänud mõtete eest

pppd kirjutas:
vanad võrgumehed ütlesid kunagi, et igasuguste müstiliste vigade puhul tuleb kõigepealt dns-i kahtlustada. Telia ruuter minu mäletamist mööda andis klientidele nimeserveriks enda aadressi ja käis ise Telia enda serveritest küsimas, mida su archer teeb?


Kasutan Cloudflare DNS, võib see mõjutada? Millist võiks proovida või kuidas saada nii, et see Teliale sobiks kiiremini?

E: Resetisin ruuteri ja nüüd sain Telia poolt järgneva:
Primary DNS:
192.98.49.8
Secondary DNS:
192.98.49.9

Ikka ketrab 10 sec enne pildi andmist, kõik muud äpid toimivad koheselt...

pane dtv-static.glb.estpak.ee vastama midagi mõistliku aja jooksul ja tv on üleval kolme sekundiga. telia on portinud oma boksi tarkvara androidi äpiks ja eeldavad, et ikka ollakse oma võrgus või küsitakse mingeid eri ruutinguid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2024 08:09:08 vasta tsitaadiga

Kas teistel Go 3 sport toimib üle telia?

Eile oli päris kohutav nii läbi telefoni kui digiboxi (hokilitter), alusühendus 5g, aga netiga muidu üldiselt tundub korras olema. Kõiki seadmeid sai igaks juhuks resatud ka, aga abi ei olnud.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2024 12:20:48 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Kas teistel Go 3 sport toimib üle telia?

Eile oli päris kohutav nii läbi telefoni kui digiboxi (hokilitter), alusühendus 5g, aga netiga muidu üldiselt tundub korras olema. Kõiki seadmeid sai igaks juhuks resatud ka, aga abi ei olnud.


Kaabliga toimib küll.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.09.2024 22:13:38 vasta tsitaadiga

arrise vanal polnud history kanalil enam sub-titleid ja aeglasemaks ja hakkivamaks on kogu sistem muutunud küll.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2024 19:45:59 vasta tsitaadiga

Kas iConcerts on (vastupidiselt kanali logole) SD?
Praegu Blackpinki vaadates ei ütleks küll, et see HD mõõdu välja annab... icon_neutral.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tauri.
HV vaatleja

liitunud: 14.01.2018




sõnum 14.09.2024 09:22:59 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
arrise vanal polnud history kanalil enam sub-titleid ja aeglasemaks ja hakkivamaks on kogu sistem muutunud küll.


Ma maadlesin ka selle probleemiga alguses. Kuskilt abi ei leidnud.

Lõpuks vahetasin android boxi vastu. Jookseb nagu kulda.

E: Kuidas Telia seadet välja osta või kus seda jääkväärtust näeb? iseteenindusest ei leidnud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.09.2024 09:29:35 vasta tsitaadiga

jah, erinevates kohtades on katsetatud erinevatega, eks see 1113 on veidike vana küll, aga nüüd näitab supakaid jälle ilusti, nii et ikka telia kala.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2024 10:53:43 vasta tsitaadiga

Tauri. kirjutas:

E: Kuidas Telia seadet välja osta või kus seda jääkväärtust näeb? iseteenindusest ei leidnud


Mis ajast nad seadmeid enam välja osta ei luba? Ilmselt selle muudatuse tõttu lõpetati ka jääkväärtuse kuvamine...

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2024 10:59:04 vasta tsitaadiga

Seda on alati kuvatud sel lehel/hetkel kui rendilepingut lõpetama hakkad ja saad valida kas tagastamise või väljaostu vahel. Väljaostmise pakkumine lõppeb 15.10 kui ma ei eksi.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tauri.
HV vaatleja

liitunud: 14.01.2018




sõnum 14.09.2024 11:07:42 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Seda on alati kuvatud sel lehel/hetkel kui rendilepingut lõpetama hakkad ja saad valida kas tagastamise või väljaostu vahel. Väljaostmise pakkumine lõppeb 15.10 kui ma ei eksi.


Tänud. Mul ainult 15 eurot jääkväärtust digiboksil ja ruuteril 40.

Ostan seadmed välja ilmselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2024 11:09:50 vasta tsitaadiga

Ei jaga eriti seda võrgunduse teemat, siit ka mõned küsimused.
Vana telia ruuter tundub väsinud olevat ja oleks uut vaja.
Telekat näitab android box, google chromecast üle wifi.
Kas mõni mitte-telia ruuter ka sobiks tänapäeval teleka nägemiseks? Ei pea ilmtingimata olema telia firmware-iga vms?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 14.09.2024 11:20:30 vasta tsitaadiga

ruuterid ise ei väsi, kas midagi läheb katki või siis areneb maailm eest ära ja võimekusest jääb vajaka. Mis täpselt probleemiks on?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2024 11:23:56 vasta tsitaadiga

Kõik tulukesed kustuvad ära ja siis hakkab uuesti ketrama neid ükshaaval põlema.
Just eile tegi mingi 5x seda järjest, lõpuks enam ei viitsinud vaadata ja oodata, oli magamamineku aeg ka juba icon_razz.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2024 11:25:53 vasta tsitaadiga

rene p kirjutas:

Kas mõni mitte-telia ruuter ka sobiks tänapäeval teleka nägemiseks? Ei pea ilmtingimata olema telia firmware-iga vms?

Jah. Ei.

Kui DSL ei kasuta, siis pmst. sobib iga ruuter.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2024 11:31:14 vasta tsitaadiga

Mõtlen pigem seda, et ei oleks vaja veel lisaks midagi seadistama hakata, ala multicast ja vlan4 vms, et oleks plug and play kohe poest ostes enam vähem.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 14.09.2024 11:32:50 vasta tsitaadiga

enam ei ole multicasti ja vlanidega vaja tegeleda, nagu KillFrenzy juba ütles, sobib praktiliselt iga ruuter
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2024 12:03:19 vasta tsitaadiga

rene p kirjutas:
Kõik tulukesed kustuvad ära ja siis hakkab uuesti ketrama neid ükshaaval põlema.
Just eile tegi mingi 5x seda järjest, lõpuks enam ei viitsinud vaadata ja oodata, oli magamamineku aeg ka juba icon_razz.gif

Toiteadapter võib üks võimalus olla. Mis ruuter sul üldse on?
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2024 12:06:23 vasta tsitaadiga

pppd, ... eeldusel et DSL ühendust ei kasuta. Viimasel juhul tuleb seadet siiski veidi valida. Telia koduinterneti teemast leiab vastavaid soovitusi kui veidi otsida.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1147, 1148, 1149 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.