|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
26.08.2024 16:39:38
|
|
|
| Mul on see stick kasutuses, töötab täitsa talutavalt. Käivitades pead ise Telia äpi valima, automaagiliselt ette tule, võibolla mingi lisavidinaga saab teha, ma ei ole otsinud.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.08.2024 17:37:39
|
|
|
Puhv2, See stick on igati asjalik Play poodi, TeliaTV äpp alla ja käib.
1113 arris on oma prose ja mäluga ajalukku minemas, lihtsalt ei vea välja.
Android boks on põhipakkumises, kes nutivärki ja Jupiteri jms veel ei vaja, saavad soovi korral paigaldusel tehnikult ka veel 5305 Arrist mis on nobe ja toimib.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pro7
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2004
|
30.08.2024 12:27:59
|
|
|
Videovoo käivitamine ebaõnnestus.
Arris VIP 5305
ETV, ETV 2, K2, TV3 näiteks töötavad.
Duo 4, TV 6 jne must pilt ja mõne aja pärast see hoiatus.
Telia klienditugi peale restartide jms ei osanud midagi tarka öelda, kellelgi ideid?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.08.2024 13:02:21
|
|
|
| mis ruuter?mis konf?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pro7
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2004
|
30.08.2024 13:08:00
|
|
|
| Olen Eestist väljas, läbi selle ruuteri läheb nett kaabliga digiboksi. GL.iNET GL-MT300N-V2 Wireless Mini. Viimased kaks kuud muretult toiminud, sellest nädalast probleemid.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.08.2024 13:14:36
|
|
|
Siis ei oska täpsemalt aidata, võid ju arrise reseti korra läbi teha, toide sabast, boksi peal toitenupp alla, vool järele, hoiad kuni tuluke vilgutab, lased lahti, boks laeb uuesti FW peale ja peale seda pead oma teenusega uuesti boksi paari panema.
Viitab muidugi kohaliku interneti mingile muudatusele miks HLS krüpto läbi ei tule. vist.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pro7
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2004
|
30.08.2024 14:23:20
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Siis ei oska täpsemalt aidata, võid ju arrise reseti korra läbi teha, toide sabast, boksi peal toitenupp alla, vool järele, hoiad kuni tuluke vilgutab, lased lahti, boks laeb uuesti FW peale ja peale seda pead oma teenusega uuesti boksi paari panema.
Viitab muidugi kohaliku interneti mingile muudatusele miks HLS krüpto läbi ei tule. vist. |
Aitäh, Proovin hiljem. Kas kanalite edastamisel on siis grupiti erinevused? Ma üritasin nagu loogikat leida, et miks just need kanalid ei tööta. Suurem osa siiski kahjuks ei tööta.
Edit: Kahjuks ei muutnud see reset ka midagi.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
03.09.2024 08:35:50
|
|
|
| Tundub, et nüüd tasub hakata kaaluma rendiseadmete väljaostu.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raisum
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2011
|
03.09.2024 13:40:58
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| Mis siis nüüd? |
15.10.2024 muutuvad Telia internetiühenduse teenuste kasutamise tingimuste p 9 ja 10 parema kasutuskogemuse pakkumiseks ja
tulenevalt seadusest p 3.2 (vt telia.ee/tingimustemuudatus). Ringmajanduse toetamiseks muutuvad seadmeüüri tingimuste p-d 4.1 ja
5.3 [vt telia.ee/seadmeyyr)]. Teenuste hind ei muutu. Kui kasutad vastava tarkvaraga ruuterit ja Telia internetiühendust, saad ise Telia
iseteeninduses oma teenuses ja ruuteris seadistusi teha ning Telia saab sulle vajadusel kaugtuge pakkuda.
Edaspidi pole enam võimalik üüriseadet välja osta. Üürilepingu lõpetamisel tuleb seade Teliale tagastada.
Tingimuste muudatuste õiguslikuks aluseks on Üldtingimuste p 11.1.3, mille järgi võib Telia tingimusi muuta ärikeskkonna muutumisel,
teenuse asjaolude täpsustamiseks ning teenuse kasutamiseks paremate võimaluste loomiseks. Muudatustega mittenõustumisel on sul
õigus 1 kuu jooksul teenuste kasutamiseks sõlmitud lepingud lisakuludeta üles öelda, andes sellest Teliale teada enne 15.10.2024.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
03.09.2024 14:13:46
|
|
|
| et siis saadavad lepingu lõpetamisel kandid sellele karbile järgi (selle asemel et lihtsalt jääkväärtus järgmisele arvele kirjutada nagu siiani)? Great success...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
03.09.2024 15:17:08
|
|
|
Telia seadmed on niigi kuritahtlikult kallid võrreldes turul pakutava alternatiivsete seadmete funktsionaalsusega.
Et nüüd siis kaob ära võimalus neid "ajastatult välja osta"? Neile vist järelemaksu ei pakuta? Lähiajal vist ühtegi uut teenust või selle uuendust-täiendust oodata pole, mis vajaks uue, kallima seadme ostu? Mujal maailmas võiks sellleks olla vast üle-gigabaidiline ühendus, nt 2.5G vms (8k ja/või AV1 on sellest veelgi kaugem teema), aga kuna meil on 1000-ki nii vähelevinud, siis sinnamaani kulub veel aega....
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
03.09.2024 16:53:41
|
|
|
minul tuli teistsugune
Telia muudab 15.10.2024 internetiühenduse teenuste kasutamise tingimusi, lisades punktid 9 ja 10 parema kasutuskogemuse
pakkumiseks ning täpsustades tulenevalt seadusest punkti 3.2 (vt telia.ee/tingimustemuudatus). Sinu teenuste hind ei muutu. Kui
kasutad vastava tarkvaraga Telia ruuterit ja Telia internetiühendust, saad ise Telia iseteeninduses oma teenuses ja ruuteris seadistusi
teha ning Telia saab sulle vajadusel kaugtuge pakkuda.
Tingimuste muudatuste õiguslikuks aluseks on Üldtingimuste p 11.1.3, mille järgi võib Telia ühepoolselt teenuste sisuliste arengute
tõttu tingimusi muuta, sh Klientidele Teenus(t)e kasutamiseks täiendavate või paremate võimaluste loomine ning vajadus täpsustada
Teenus(t)e osutamise asjaolusid. Muudatustega mittenõustumisel on sul õigus 1 kuu jooksul internetiteenuse kasutamiseks sõlmitud
leping lisakuludeta üles öelda, andes sellest Teliale teada enne 15.10.2024.
Ilmselt sunnivad ainult nende seadmeid kasutama nende seadmed on tegelikult jama. Minul on telia seadmetega rohkem probleeme kui enda omadega. Ja mis tähendab hind ei muutu kui telia seadmed ainult kasutan ja kui on oma seadmed siis kuhu siis? Kui nad seda tahavad siis tuleb iga asja pärast helistama hakkama kui ping ei ole see ja download ei ole maksimaalne kuskil mäng läägib jne. Kuid üldmõttes nad ei taha rohkem kliente kes maksavad.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
viimati muutis XeStAiSy 03.09.2024 17:03:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
03.09.2024 16:54:43
|
|
|
Hmm, mul saab just 15.10 kaks aastat boksi üüri, mõtlesin välja osta.. kas see jutt käib juba kehtivate lepingute kohta või kui uue seadme võtad? Õigustatud ootus ja värki
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
03.09.2024 17:23:20
|
|
|
| XeStAiSy kirjutas: |
minul tuli teistsugune
Telia muudab 15.10.2024 internetiühenduse teenuste kasutamise tingimusi, lisades punktid 9 ja 10 parema kasutuskogemuse
pakkumiseks ning täpsustades tulenevalt seadusest punkti 3.2 (vt telia.ee/tingimustemuudatus). Sinu teenuste hind ei muutu. Kui
kasutad vastava tarkvaraga Telia ruuterit ja Telia internetiühendust, saad ise Telia iseteeninduses oma teenuses ja ruuteris seadistusi
teha ning Telia saab sulle vajadusel kaugtuge pakkuda.
Tingimuste muudatuste õiguslikuks aluseks on Üldtingimuste p 11.1.3, mille järgi võib Telia ühepoolselt teenuste sisuliste arengute
tõttu tingimusi muuta, sh Klientidele Teenus(t)e kasutamiseks täiendavate või paremate võimaluste loomine ning vajadus täpsustada
Teenus(t)e osutamise asjaolusid. Muudatustega mittenõustumisel on sul õigus 1 kuu jooksul internetiteenuse kasutamiseks sõlmitud
leping lisakuludeta üles öelda, andes sellest Teliale teada enne 15.10.2024.
Ilmselt sunnivad ainult nende seadmeid kasutama nende seadmed on tegelikult jama. Minul on telia seadmetega rohkem probleeme kui enda omadega. Ja mis tähendab hind ei muutu kui telia seadmed ainult kasutan ja kui on oma seadmed siis kuhu siis? Kui nad seda tahavad siis tuleb iga asja pärast helistama hakkama kui ping ei ole see ja download ei ole maksimaalne kuskil mäng läägib jne. Kuid üldmõttes nad ei taha rohkem kliente kes maksavad. |
Ei. Tekst on veidi jaburalt üles ehitatud.
Sisuliselt on täpsustatud seda, et kui kasutad telia poolt toetatavaid seadmeid nende jaoks kosher tarkvaraga, siis saavad nad sulle vajadusel kaugtuge pakkuda. Ja uutest tingimustest loeb välja, et see kaugtugi on suht as-is ja tegelt nad ei viitsi. Seetõttu ka teenuste hind ei muutu.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
03.09.2024 17:42:15
|
|
|
| Mul sarnane keiss, jääkväärtus on umbes sama kui turul kasutatud seadme hind, seega võiks välja osta, ega need teised 4K pulgad ka alla 50€ ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murrasurra
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2008
|
03.09.2024 19:45:09
|
|
|
| Küsimus..äkki indpro vastab. Tuttaval telia tv. Alusühendusega, ilma internetita. Vana digibox, mille vahetaks välja android boxi vastu. Et loobuda juhtmetest, kas on võimalik alusühendusega tekitada läbi ruuteri wifi võrk, ja android box läbi wifi panna tööle. Väga tänan vastuse eest.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murrasurra
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2008
|
03.09.2024 20:52:03
|
|
|
| Ma ei ole puupea. Küsin, kas nn alusühendust on võimalik jagada.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
03.09.2024 21:04:39
|
|
|
| Ei no, kui TV sul momendil töötab selle tuttava ühenduse kaudu kaabliga, siis peaks ju töötama ka WiFi-ga. Ei tohiks ju vahet olla, kaabel või WiFi. Või mida sa teha tahad?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
03.09.2024 21:19:59
|
|
|
| Raisum kirjutas: |
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| Mis siis nüüd? |
15.10.2024 muutuvad Telia internetiühenduse teenuste kasutamise tingimuste p 9 ja 10 parema kasutuskogemuse pakkumiseks ja
tulenevalt seadusest p 3.2 (vt telia.ee/tingimustemuudatus). Ringmajanduse toetamiseks muutuvad seadmeüüri tingimuste p-d 4.1 ja
5.3 [vt telia.ee/seadmeyyr)]. Teenuste hind ei muutu. Kui kasutad vastava tarkvaraga ruuterit ja Telia internetiühendust, saad ise Telia
iseteeninduses oma teenuses ja ruuteris seadistusi teha ning Telia saab sulle vajadusel kaugtuge pakkuda.
Edaspidi pole enam võimalik üüriseadet välja osta. Üürilepingu lõpetamisel tuleb seade Teliale tagastada.
Tingimuste muudatuste õiguslikuks aluseks on Üldtingimuste p 11.1.3, mille järgi võib Telia tingimusi muuta ärikeskkonna muutumisel,
teenuse asjaolude täpsustamiseks ning teenuse kasutamiseks paremate võimaluste loomiseks. Muudatustega mittenõustumisel on sul
õigus 1 kuu jooksul teenuste kasutamiseks sõlmitud lepingud lisakuludeta üles öelda, andes sellest Teliale teada enne 15.10.2024. |
Antud link kirjutab nii.
"3.4. Kui Seade on hävinud, kadunud või varastatud või Seade ei tööta Kliendi vastutusel
olevatest põhjustest, tuleb Kliendil tasuda Lepingu rikkumise eest Lepingus toodud suuruses
kahjuhüvitist."
See oleks küll hea, kui 5 aastat rendid, varastatakse ära ja siis maksad veel 149€ kahjuhüvitist
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.09.2024 21:29:12
|
|
|
Peab päris põrunud olema, et sealt midagi rentida
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
03.09.2024 21:32:20
|
|
|
| Või siis antakse sulle ringmajandusega 3a rendis olnud seade, varastatakse esimesel päeval ära ja maksad ikka 149€, sest mingi väärastunud kalkulli järgi on 3a vana raip sama väärtuslik nagu uus asi letil.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
03.09.2024 22:06:53
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
"3.4. Kui Seade on hävinud, kadunud või varastatud või Seade ei tööta Kliendi vastutusel
olevatest põhjustest, tuleb Kliendil tasuda Lepingu rikkumise eest Lepingus toodud suuruses
kahjuhüvitist."
See oleks küll hea, kui 5 aastat rendid, varastatakse ära ja siis maksad veel 149€ kahjuhüvitist  |
Mul on nt leping kus must valgel kirjas:
| tsitaat: |
| Kahjuhüvitis (seadmelepingu rikkumine) alates 3. aastast 34.75 EUR |
Misasi üldse muutub? Rendiseadme otsesõnul välja ostmist polnud enne ka ju või misasja?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
03.09.2024 22:11:42
|
|
|
Miks te arvate et see jääkväärtus samamoodi nagu praegu vähenema aastatega ei hakka? Lihtsalt ametlik väljaostuvõimalus kaob ära.
Kaagutate nagu erutunud naistekari siin...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
03.09.2024 22:45:06
|
|
|
| elukaz, uusi lepinguid pole näinud, ega enne teada ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
03.09.2024 22:52:16
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Või siis antakse sulle ringmajandusega 3a rendis olnud seade, varastatakse esimesel päeval ära ja maksad ikka 149€, sest mingi väärastunud kalkulli järgi on 3a vana raip sama väärtuslik nagu uus asi letil. |
No…kuskilt peab ju see 2% tulema, mis riik endale nõuab ja millestki tuleb ka TTJA’d ülalpidama hakata ning endale võiks ju kah miskit pudeneda.
| Magic kirjutas: |
Peab päris põrunud olema, et sealt midagi rentida |
Sellele on lihtne lahendus, vendor lock ja lambiseadmed enam IP aadressi ei saa…
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
04.09.2024 08:12:21
|
|
|
| murrasurra kirjutas: |
| Ma ei ole puupea. Küsin, kas nn alusühendust on võimalik jagada. |
Mis asi on alusühenduse jagamine? Tahad internetti jagada digiboksile või WiFit või mis su eesmärk on?
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murrasurra
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2008
|
04.09.2024 08:59:53
|
|
|
| Püüan siis arusaadavlt kirjutada. On Telia TV aga internetti pole. Ehk siis Telia tekitab tv vaatamiseks alusühenduse, millega tekitatakse ainult võimalus vaadata tv-d. On soov see kaabel, mis läheb hetkel otse digiboxi, panna ruuteri wan-i ja tekitada wifi, mille siis püüab kinni androidi box ja saadab pildi telekasse. Ei oska paremini seletada. Loogika ütleb, et võiks ju saada aga lihtsalt küsingi üle.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
04.09.2024 09:32:58
|
|
|
| murrasurra kirjutas: |
| On soov see kaabel, mis läheb hetkel otse digiboxi |
See kaabel ju kusagilt tuleb, õigus? Kas seal "kusagil" ei saa siis WiFi võrku tekitada? Või on soov panna endale WiFi ruuter? Mõlemad variandid peaks ju võimalikud olema, vähemalt teoreetiliselt, sest WiFi võrgu saad ju tekitada ka ilma interneti olemasoluta.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.09.2024 09:33:04
|
|
|
Android boks, vajab internetti, uuendused, muud rakendused jne.
Arrise boks kasutab TV kanalite ja Telia sisu edastamiseks multicasti ja VLAN4 ühendust ja saad "juhtmeta" pikendada Zyxel PLA adapterite abil.
Alusühendus on vana mittemüüdav internetita teenus, Android jms. wifi kasutamiseks on vaja muuta kasvõi kõige väiksema internetipaketi peale.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murrasurra
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2008
|
04.09.2024 09:40:39
|
|
|
| Tänud vastuse eest! Tundub tõesti loogiline.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
johnbrown
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2014
|
05.09.2024 09:51:56
|
|
|
| slax kirjutas: |
| -Koppel- kirjutas: |
| slax kirjutas: |
Ma ei ole ikka lahendust leidnud sellele, et pärast ruuteri vahetust TP-LINK Archer AX53 peale minekut Telia TV android äppi avades ketrab iga kord 10 sec enne kui pilti näitab.
Telia enda ruuteriga avanes kohe ja kiiresti. Kõik teised äpid toimivad ideaalselt ja samamoodi nagu enne, ainult Telia TV avamine on aeglane. Cache ja data kustutamine ei aita, äppi olen ka reinstallinud.
Kui ära ketrab 10 sec siis kõik muu on ok ja sujuv.
Ideid?
Sony X93J |
Mainid, et cache ja data kustutamist oled teinud. Võiks arvata, et juba oled, aga kas telerile sellise "full restart" oled teinud, kus hoiad puldi power nuppu mõnda aega all ja siis ta pakub sulle varianti teha restart.
Mul ühel hetkel ükski app ei tahtnud enam toimida (mingi taustale kinnijäänu hoiab kogu süsteemi normaalselt toimimast) ja see lahendas ära.
Lisaks avastasin, et üle WiFi ühendatud andmeside on kiirem kui LAN kaabliga.
Ja LAN kaablga ühendades saab välja lülitada mingi power-saving networking asja. Se ei ole küll väga sinu teemasse aga minul vähendas see pingi päris korralikult. Enne oli 72ms ja pärast oli 3ms. |
Proovisin full restarti ka, ikka sama teema. Tegin ka speedtesti LAN vs Wireless - Ping oli sama aga LAN suutis ainult 100MB alla ja üles kuid Wi-Figa tuli nii 150MB
Tänud mõtete eest
| pppd kirjutas: |
| vanad võrgumehed ütlesid kunagi, et igasuguste müstiliste vigade puhul tuleb kõigepealt dns-i kahtlustada. Telia ruuter minu mäletamist mööda andis klientidele nimeserveriks enda aadressi ja käis ise Telia enda serveritest küsimas, mida su archer teeb? |
Kasutan Cloudflare DNS, võib see mõjutada? Millist võiks proovida või kuidas saada nii, et see Teliale sobiks kiiremini?
E: Resetisin ruuteri ja nüüd sain Telia poolt järgneva:
Primary DNS:
192.98.49.8
Secondary DNS:
192.98.49.9
Ikka ketrab 10 sec enne pildi andmist, kõik muud äpid toimivad koheselt... |
pane dtv-static.glb.estpak.ee vastama midagi mõistliku aja jooksul ja tv on üleval kolme sekundiga. telia on portinud oma boksi tarkvara androidi äpiks ja eeldavad, et ikka ollakse oma võrgus või küsitakse mingeid eri ruutinguid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
07.09.2024 08:09:08
|
|
|
Kas teistel Go 3 sport toimib üle telia?
Eile oli päris kohutav nii läbi telefoni kui digiboxi (hokilitter), alusühendus 5g, aga netiga muidu üldiselt tundub korras olema. Kõiki seadmeid sai igaks juhuks resatud ka, aga abi ei olnud.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
07.09.2024 12:20:48
|
|
|
| dex kirjutas: |
Kas teistel Go 3 sport toimib üle telia?
Eile oli päris kohutav nii läbi telefoni kui digiboxi (hokilitter), alusühendus 5g, aga netiga muidu üldiselt tundub korras olema. Kõiki seadmeid sai igaks juhuks resatud ka, aga abi ei olnud. |
Kaabliga toimib küll.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003

|
08.09.2024 22:13:38
|
|
|
arrise vanal polnud history kanalil enam sub-titleid ja aeglasemaks ja hakkivamaks on kogu sistem muutunud küll.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tauri.
HV vaatleja
liitunud: 14.01.2018
|
14.09.2024 09:22:59
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| arrise vanal polnud history kanalil enam sub-titleid ja aeglasemaks ja hakkivamaks on kogu sistem muutunud küll. |
Ma maadlesin ka selle probleemiga alguses. Kuskilt abi ei leidnud.
Lõpuks vahetasin android boxi vastu. Jookseb nagu kulda.
E: Kuidas Telia seadet välja osta või kus seda jääkväärtust näeb? iseteenindusest ei leidnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003

|
14.09.2024 09:29:35
|
|
|
jah, erinevates kohtades on katsetatud erinevatega, eks see 1113 on veidike vana küll, aga nüüd näitab supakaid jälle ilusti, nii et ikka telia kala.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
14.09.2024 10:53:43
|
|
|
| Tauri. kirjutas: |
E: Kuidas Telia seadet välja osta või kus seda jääkväärtust näeb? iseteenindusest ei leidnud |
Mis ajast nad seadmeid enam välja osta ei luba? Ilmselt selle muudatuse tõttu lõpetati ka jääkväärtuse kuvamine...
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
14.09.2024 10:59:04
|
|
|
Seda on alati kuvatud sel lehel/hetkel kui rendilepingut lõpetama hakkad ja saad valida kas tagastamise või väljaostu vahel. Väljaostmise pakkumine lõppeb 15.10 kui ma ei eksi.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tauri.
HV vaatleja
liitunud: 14.01.2018
|
14.09.2024 11:07:42
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Seda on alati kuvatud sel lehel/hetkel kui rendilepingut lõpetama hakkad ja saad valida kas tagastamise või väljaostu vahel. Väljaostmise pakkumine lõppeb 15.10 kui ma ei eksi. |
Tänud. Mul ainult 15 eurot jääkväärtust digiboksil ja ruuteril 40.
Ostan seadmed välja ilmselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
14.09.2024 11:09:50
|
|
|
Ei jaga eriti seda võrgunduse teemat, siit ka mõned küsimused.
Vana telia ruuter tundub väsinud olevat ja oleks uut vaja.
Telekat näitab android box, google chromecast üle wifi.
Kas mõni mitte-telia ruuter ka sobiks tänapäeval teleka nägemiseks? Ei pea ilmtingimata olema telia firmware-iga vms?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
14.09.2024 11:20:30
|
|
|
| ruuterid ise ei väsi, kas midagi läheb katki või siis areneb maailm eest ära ja võimekusest jääb vajaka. Mis täpselt probleemiks on?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
14.09.2024 11:23:56
|
|
|
Kõik tulukesed kustuvad ära ja siis hakkab uuesti ketrama neid ükshaaval põlema.
Just eile tegi mingi 5x seda järjest, lõpuks enam ei viitsinud vaadata ja oodata, oli magamamineku aeg ka juba
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
14.09.2024 11:25:53
|
|
|
| rene p kirjutas: |
Kas mõni mitte-telia ruuter ka sobiks tänapäeval teleka nägemiseks? Ei pea ilmtingimata olema telia firmware-iga vms? |
Jah. Ei.
Kui DSL ei kasuta, siis pmst. sobib iga ruuter.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
14.09.2024 11:31:14
|
|
|
| Mõtlen pigem seda, et ei oleks vaja veel lisaks midagi seadistama hakata, ala multicast ja vlan4 vms, et oleks plug and play kohe poest ostes enam vähem.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
14.09.2024 11:32:50
|
|
|
| enam ei ole multicasti ja vlanidega vaja tegeleda, nagu KillFrenzy juba ütles, sobib praktiliselt iga ruuter
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
14.09.2024 12:03:19
|
|
|
| rene p kirjutas: |
Kõik tulukesed kustuvad ära ja siis hakkab uuesti ketrama neid ükshaaval põlema.
Just eile tegi mingi 5x seda järjest, lõpuks enam ei viitsinud vaadata ja oodata, oli magamamineku aeg ka juba  |
Toiteadapter võib üks võimalus olla. Mis ruuter sul üldse on?
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
14.09.2024 12:06:23
|
|
|
pppd, ... eeldusel et DSL ühendust ei kasuta. Viimasel juhul tuleb seadet siiski veidi valida. Telia koduinterneti teemast leiab vastavaid soovitusi kui veidi otsida.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|