|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
10.03.2024 23:30:46
|
|
|
5G SA (Standalone) teenust ei ole veel. Võrgu ettevalmistused käivad, sellest tulenevalt ka mastid cellmapperi kaardil.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
11.03.2024 13:55:21
|
|
|
| VeixES kirjutas: |
| 5G SA (Standalone) teenust ei ole veel. Võrgu ettevalmistused käivad, sellest tulenevalt ka mastid cellmapperi kaardil. |
Ahaa. Tänud info eest! Eks siis ootame.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
06.04.2024 15:35:34
|
|
|
Mis see Elisa ongi nii haiglane või on minul ainult probleeme, tahaks selle tv teenuse lõpetada aga ei ole isegi sellist kohta iseteeninduses kus seda teha saab.
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
06.04.2024 15:42:06
|
|
|
| Ei saa vist jah. Aga midagi üllatavat seal pole, liitumine on kõigil vaid paari hiireklikiga, aga lõpetamiseks pead alustuseks Annikaga kaklema ja kui temast mööda saad kuidagi, siis keegi ütleb kuidas see protseduur käib.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.04.2024 16:03:07
|
|
|
Sõnum tuli jah iseteenindusest saata ja siis x päevi hiljem helistati, et oi miks tahate lõpetada. Ma viimane kord panin veel ekstra teenuse lõpetamise kuupäeva ka aga ikka virutati see 3 päeva arvele otsa kuni lõpuks teenindaja helistas. See oli viimane piisk karikasse ja nõudsin ka oma isikuandmete töötlemise lõpetamist. Minu jaoks seda firmat pole olemas
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
06.04.2024 16:21:03
|
|
|
Teine debiilsus on see seadmete väljaost, miks ma peaks seda jama välja ostma kui ma nende teenust ei soovi enam.
Jube roheline ettevõtte. Keegi kuidagi saanud tagastada asjad ilma et välja peaks ostma?
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
06.04.2024 16:27:15
|
|
|
| rainisk, seal on vahe kas rent või järelmaks. Rendiseadme saad vabalt tagastada. Järelmaksu puhul ei peagi müüja neid tagasi võtma.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
06.04.2024 19:10:10
|
|
|
Nad ei pakugi 5G seadme renti
Täiesti kloun ettevõte. Selle klounaadiga lõpetan küll igasugused suhted.
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
11.04.2024 18:41:09
|
|
|
Suht klounaad on see jah.
Sai siin märtsi alguses 5G võetud. Enne seda oli nende 4G mis toimis suht koht normilt. Mast on alla 2km linnulennult otse nähtavausega. Signaalid head aga iga natukese aja tagant kukuvad kiirused 60Mbps peale, nagu aint 1 layer oleks aktiivne. Restarti seda antenni nagu debiil et mõneks ajaks kiirused 250Mbps jälle toimiks.
Mulle topiti ka see TV teenus kaasa. Ma pole hullemat saasta varem näinud. Esiteks pole TVst midagi vaadata aga kogu see elisa "elamus" on kohutav läägiv asi...
oeh... rant over...
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
12.04.2024 10:42:12
|
|
|
250 küll, aga palju upp on?
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
12.04.2024 10:51:29
|
|
|
| xpander kirjutas: |
Suht klounaad on see jah.
Sai siin märtsi alguses 5G võetud. Enne seda oli nende 4G mis toimis suht koht normilt. Mast on alla 2km linnulennult otse nähtavausega. Signaalid head aga iga natukese aja tagant kukuvad kiirused 60Mbps peale, nagu aint 1 layer oleks aktiivne. Restarti seda antenni nagu debiil et mõneks ajaks kiirused 250Mbps jälle toimiks.
Mulle topiti ka see TV teenus kaasa. Ma pole hullemat saasta varem näinud. Esiteks pole TVst midagi vaadata aga kogu see elisa "elamus" on kohutav läägiv asi...
oeh... rant over... |
Mis masti all oled ja mis 5g sagedus levib? Või mis kraadi(suuna) all oled masti suhtes?
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
12.04.2024 18:32:45
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| 250 küll, aga palju upp on? |
40 kõigest.
Spoiler 
| VeixES kirjutas: |
Mis masti all oled ja mis 5g sagedus levib? Või mis kraadi(suuna) all oled masti suhtes? |
eNB ID F751E - LTE, Edelas.
Cellmapperis pole 5G andmeid väga kirjas veel. 700mhz tundub see olevat kuhu connectib. 3500 on ka seal masti, aga vist veits jääb teise suunda vms.
Mul pole 5G telefoni et cellmapperis täpsemalt hetkel kaardistada.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
12.04.2024 18:51:13
|
|
|
Kõlab imelikult aga vaata kas saad ruuterist network mode 5G NSA asemel panna 4G auto vms, äkki niimoodi stabiilsem.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
12.04.2024 19:35:47
|
|
|
| VeixES kirjutas: |
| Kõlab imelikult aga vaata kas saad ruuterist network mode 5G NSA asemel panna 4G auto vms, äkki niimoodi stabiilsem. |
Jah nii saab panna aga mis kasu sellest 5Gst siis on üldse. siis on 4G kiirused ehk ~100Mbps. 4G only, auto ja 5G only saab valida. 5G only eeldab SA mode mida veel ei ole. Seega väga valikuid pole. Probleem tundub olevat selles, et lampi kukub 5G kiht maha ja peab antenni restartima, et see tagasi tuleks. Jääb nagu aint ühe 4G kihi peale tiksuma vms, kuigi antenni seadistuste alt näitab et ühendus on kõikides kihtides.. Eks ma uurin edasi..vb mingi segaja kuskil mis nalja teeb.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ailai
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2022
|
12.04.2024 19:52:57
|
|
|
| Pikaaegne Elisa klient. Naernud nalju Qgsm-Tele2 levi kohta. Võtsin prooviks Tele2 kõnekaardi avastasin, et Tele2 levi ja 4G kiirus mul kodus parem, kui Elisal. Pärnus Tele2-l 5G olemas Elisal pole. Elisa tõstab hinda min. 1x aastas. Mingid paketivahetustasud. Eriline naerukoht oli see, kui Telia kliendid said esimest korda elus hinnatõusuteate ja teatasid, et nüüd lähevad Elisasse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
12.04.2024 19:57:02
|
|
|
| ailai, igi vanad paketid saidki hinnatõusu. Minu paketti pole 2.a keegi näppind.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
15.04.2024 17:41:08
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| ailai, igi vanad paketid saidki hinnatõusu. Minu paketti pole 2.a keegi näppind. |
Mul ka 2021a leping, aga seda juba mitu korda muudetud ja hinda viimase aastaga 2x vähemalt tõstetud.
Aga nüüd naljatilgad viskavad mu kõrgema hinnaga paketi peale , põhjenduseks et viimase aja hinnatõusud ja neti kaitse jms, all veel kkrjas et paragrahv see ja too.
Väga tore JOKK skeem küll, alles paar kuud tagasi oli hinnatõus + km %.
Vaatasin nende pakette siis, 2senti kõrgema hinnaga neil pmst sama pakett olemas, aga mulle keevitavad 7€ otsa. Samas peaks mul klienditeenindusega kokkulepitud 2a leping Augustini kehtima. Isegi meili ei saadetud, huvipärast klõpsisin iseteeninduse postkasti.
Mis sa teed, 2x kallimaks tõusnud hind viimase ajaga, ok inflatsioon jms Aga lihtsalt tagaselja ilma meili/sms teavituseta 7€ veel otsa lükata on ikka paras ....
Ilma mõtlemata kolin ümber, vahet pole kas mujal tuleb rohkem maksta!
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
15.04.2024 17:44:43
|
|
|
aga kuhu sa kolid? eestis pole ei netti ega pakkujaid
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
16.04.2024 10:46:34
|
|
|
No tavaliselt tõstetakse baashinda, aga sinu hind jäetakse samaks.
Küll mida Telia tegi oli paketi lõpetamine ja sulle uue määramine, siis tähtajaline ei kehti muul juhul kui sul on tähtajaline kohustus.
Ehk võta mõni 0% kampaania koos lisasoodustusega ja keegi ei näpi su lõpphinda.
Telia saatis teateid, et hind tõuseb, aga minu hinda nad muuta ei saa
Kurb küll...
| Vael kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| ailai, igi vanad paketid saidki hinnatõusu. Minu paketti pole 2.a keegi näppind. |
Mul ka 2021a leping, aga seda juba mitu korda muudetud ja hinda viimase aastaga 2x vähemalt tõstetud.
Aga nüüd naljatilgad viskavad mu kõrgema hinnaga paketi peale , põhjenduseks et viimase aja hinnatõusud ja neti kaitse jms, all veel kkrjas et paragrahv see ja too.
Väga tore JOKK skeem küll, alles paar kuud tagasi oli hinnatõus + km %.
Vaatasin nende pakette siis, 2senti kõrgema hinnaga neil pmst sama pakett olemas, aga mulle keevitavad 7€ otsa. Samas peaks mul klienditeenindusega kokkulepitud 2a leping Augustini kehtima. Isegi meili ei saadetud, huvipärast klõpsisin iseteeninduse postkasti.
Mis sa teed, 2x kallimaks tõusnud hind viimase ajaga, ok inflatsioon jms Aga lihtsalt tagaselja ilma meili/sms teavituseta 7€ veel otsa lükata on ikka paras ....
Ilma mõtlemata kolin ümber, vahet pole kas mujal tuleb rohkem maksta! |
| indrpo kirjutas: |
Puhtalt muust huvist, kas su tööandja teavitas sind palgatõusust, küsisid ja said selle ajavahemiku jooksul?
Kui mitte, siis on kommentaar igati selge. |
no anna abi...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
25.04.2024 21:04:16
|
|
|
4G on küll kole nadiks jäänud mujuures
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
25.04.2024 21:05:48
|
|
|
No siis pead mõne teise võtma
5G seal veel ei levi?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
25.04.2024 21:16:17
|
|
|
on nii Elisal kui Tele2l
seni polnud nagu pointi, seadmed on ka 5G kallid
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
25.04.2024 21:20:25
|
|
|
| No kui küsimus fiibris endas, siis pole kasu jah. Ehk äkki terve mast ülemüüdud
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lendavkartul
HV vaatleja
liitunud: 09.12.2023
|
25.04.2024 21:37:41
|
|
|
Tere!
Kas keegi võiks seletada kuidas see numbri liikumise süsteem töötab? Lihtsalt pöördun teise teenusepakkuja poole ja küsin alustada protseduuri ja siis ootan maagilist kõnet? Hiljuti saadeti see jama mulle ka, et pannakse mingi täiesti idiootne pakett peale 1. maist.
P.S. Kas kellelgi oli niimoodi kogemusi täiesti custom paketti lunimisega? Et näiteks küsid mingi 15GB Eestis ja välismaal + 5G veel ka juurde?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
25.04.2024 22:43:42
|
|
|
Kas kasulikum on panna kõige varasem ülemineku kuupäev (5 päeva miinimum) seal tellides või on mõistlik see kuhugi kaugemale panna?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lendavkartul
HV vaatleja
liitunud: 09.12.2023
|
25.04.2024 23:47:55
|
|
|
Kas maksma see 12€ peab ka kohe?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
26.04.2024 07:40:02
|
|
|
Järgmine kuu tuleb mulle arve, uuest kohast;)
Kui leping sõlmitud teisega(kasvõi iseteeninduses), siis saadavad SIM. Nüüd tuleb Elisast lahti saada, mulle helistasid ja pakkusid 5€ 2a(aga kuidas sa neid enam usaldad, kui mul just kirjutati 2a leping üle ilma ühegi teavituseta- teenindaja veel üritas seletada, et mul linnuke see ja too iseteeninduses, samas sms on reklaamispämmi täis. Ja konkurent saatis ilusti viisakad sõnumid, et kui kaugel nad tegemistega on.
Ja kui jutuks juba tuli, siis pank teeb mul ka pakettidele reseti- mailis ilusti viisakas kiri, et mul võimalik ise endale meeldiv pakett valida, aga juhul kui kõik on, siis hakkab kehtima SARNANE pakett. Või võin ka üldse loobuda. Ilus, viisakas, lahtiseletatud, MITME võimalusega kiri saadetud, pole ju nii raske tänapäeval. Ja mõtlemisaega anti pangas ka jaanipäevani, mitte, et "tule eile meile ja võta homne ajaleht" kaasa stiilis).
Nagu aru saan, siis peaks omavahel mõlemad opekad kokku leppima, et kl3 öösel 1 lõpetab ja 2 võtab üle. Ma kirjutasin 3p pärast üleminekusoovi, aga läks kauem, nv oli ka vahel.
Levi on sama jama täpselt samades kohtades, aga seda ma sain juba enne teada:p
Seda ma ei teagi, kas arvestavad päeva või kuu põhiselt kuuarveid, aga ausalt ei huvita ka üldse, hea et tulema sai.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
26.04.2024 09:28:26
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
Kas kasulikum on panna kõige varasem ülemineku kuupäev (5 päeva miinimum) seal tellides või on mõistlik see kuhugi kaugemale panna? |
Kui tahad õngitseda siis paned võimalikult pika.
Kuumaksu osas ei tea, see sõltub ilmselt operaatorist. Enne füüsilist võrku jõudmist vaevalt keegi raha küsib. Ainult simi saatmise eest küsivad.
//
Mis puududab neid tähtajalisi pakkumisi, siis need pikemad ei pruugi olla kivist. kõik pakkujad on neid muutnud või lisanud ebavajalikke lisasid.
Kui tahad rahu võta tähtajalise kohustusega. 0% järelmaks, mobiili soodustus...siis kindlasti keegi ei tule muutma paketi hinda või kui muudavad sinu hind jääb ikka samaks.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
26.04.2024 09:36:17
|
|
|
Pole mõtet Elisat taga igatseda, Tele 2 parem juhul kui levi ok.
Mul telefoni otsas Elisa tädi hakkas täitsa kokutama kui tuli pakkuma sama hinda, mis Tele2 pakkus mulle. Ütlesin, et varem ju korduvalt küsisin ilusti paremat diili endale ja ei pidavat võimalik olema, nüüd siis järsku on, miks peab niimoodi lollilt võimlema teiega.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
26.04.2024 09:43:32
|
|
|
Pole kordagi seda jäämise pakkumist vastu võtnud.
Tavaliselt on olnud võimalik liigutada nii eras kui äris ikka mitu numbrit ja olen eelnevalt küsinud konkurendilt head hinda. Ehk saab ka nii.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lendavkartul
HV vaatleja
liitunud: 09.12.2023
|
26.04.2024 23:59:56
|
|
|
| Ja kui järsku ei helistata siis saab ju selle protsessi pausile panna?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
27.04.2024 00:06:15
|
|
|
Miks sa nii lihtsa asja enda jaoks 8x keerulisemaks mõtled?
Jumala lihtne asi mida iga 2a või siis kui soodustus lõppeb teha. Küsid teiselt operaatorilt parema pakkumise. Paned numbri liikuma. Asi vask
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.04.2024 10:54:06
|
|
|
| hetkel hea aeg sest elisa ise tambib uksest ja aknast soodukatega nii mu diili kui tele2 numbrit tööl. kindlasti teevad pakkumise. ehk kui kardad, et ei helista, siis küsi ise. lisaks nii ju viisakam ka.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
30.04.2024 20:44:35
|
|
|
Lol. Elisa kliendiinfo helistas. Võtsin vastu ja ütlesin "Halloo". Salvestatud meeshääl teatas, et parema teendinduse huvides kõne salvestatakse. Seepeale ütlesin uuesti "Halloo" ja siis oligi kõik, kõne lõpetati nende poolt ära.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
03.05.2024 07:08:52
|
|
|
| xpander kirjutas: |
| VeixES kirjutas: |
| Kõlab imelikult aga vaata kas saad ruuterist network mode 5G NSA asemel panna 4G auto vms, äkki niimoodi stabiilsem. |
Jah nii saab panna aga mis kasu sellest 5Gst siis on üldse. siis on 4G kiirused ehk ~100Mbps. 4G only, auto ja 5G only saab valida. 5G only eeldab SA mode mida veel ei ole. Seega väga valikuid pole. Probleem tundub olevat selles, et lampi kukub 5G kiht maha ja peab antenni restartima, et see tagasi tuleks. Jääb nagu aint ühe 4G kihi peale tiksuma vms, kuigi antenni seadistuste alt näitab et ühendus on kõikides kihtides.. Eks ma uurin edasi..vb mingi segaja kuskil mis nalja teeb. |
Jälgi täna, et kas olukord on paranenud. Tee hommikul alustuseks ruuteri restart ja sellest ajast edasi. Tänud tagasiside eest.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.05.2024 21:39:26
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
Lol. Elisa kliendiinfo helistas. Võtsin vastu ja ütlesin "Halloo". Salvestatud meeshääl teatas, et parema teendinduse huvides kõne salvestatakse. Seepeale ütlesin uuesti "Halloo" ja siis oligi kõik, kõne lõpetati nende poolt ära.  |
Polnud ilmselt eksootilist eesti keelt oskavat teenindajat võtta.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
24.05.2024 12:31:07
|
|
|
| VeixES kirjutas: |
Jälgi täna, et kas olukord on paranenud. Tee hommikul alustuseks ruuteri restart ja sellest ajast edasi. Tänud tagasiside eest. |
Tänud info eest. Hetkel tundub et olukord on parem, kuid ikkagi mingi aja tagant kukub kiirus. Vahetult peale ruuteri/antenni restarti on kiirused 250Mbps ringis ning mingi aja tagant kukub 160Mbps kanti ning jääb sinna. Varasemalt kukkus 60-70Mbps peale.
Eks jälgin veel.
edit:
Jah nüüd on asi tunduvalt parem aga sellegipoolest ikka kukub ära mingi aja tagant. peale ruuteri/antenni restarti on 250+ Mbps ja mingi random aja pärast on 160-170Mbps. mis on okei võrreldes varasema 60-70Mbps dropiga. Upload paistab et on nüüd 40Mbps asemel 90Mbps, ning see kiirus ajaga ära ei kuku.
edit2: tundub et nüüdseks on probleem lahendatud. enam ei kuku kiirus 160Mbps peale ka. Ruuter mitmeid päevi sees ning allalaadimine 250Mbps+ ja üleslaadimine 90Mbps+... kiirused püsivad
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
27.06.2024 22:15:54
|
|
|
Mis netileht neid moblamaste jme näitas?
Hetkel Kauksi kandis ja täiega pupu 4G.
Wtf levi rsk
Ja 3G enam ei ole, seega vaja vist kuuse latva ronida 4g suunas lehvitada.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
27.06.2024 22:19:29
|
|
|
Cellmapper
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
27.06.2024 22:24:19
|
|
|
| lendavkartul kirjutas: |
| Ja kui järsku ei helistata siis saab ju selle protsessi pausile panna? |
seda kõnet sa kindlasti kaua ootama ei pea nii nendega siin 12+ aastat võimeldud, ja üle 6 euro pole veel kuu paket all inklusiv olnud (tõsi, ise läksin 5g telia paketile sügisel üle, sest lihtdsalt tahtsin ära proovida, aga kohe kui võidan laiskuse , lähen tele 2 poole teele
P.S. Elisa minu kogemusest kõige halvem levi üldse
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| Kommentaarid: 1904 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
1327 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
28.06.2024 01:59:26
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| Cellmapper |
Mingid lahjad mastid, vist mõeldud ainult Mparkimise kõrvale.
Ei suudeta internetiga teenindada, ei ole isegi nädalavahetuse rahvamassid.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.06.2024 11:06:23
|
|
|
Kui mahtu masti pole, siis pole ju ka kiirust.
3 kuud Elisa testimist ikka üldiselt annab tulemuseks, et Telia 4G on minu asukohtades parem. Samas totaalse leviagu leidsin vaid ühe kliendi juures (Pärnumaal)
Sellest ajast nüüd jäänd Telia 4G sisse(dual-sim eelised)
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juhmar
HV vaatleja
liitunud: 18.02.2024

|
04.08.2024 11:59:28
|
|
|
Huvitav mis selle Elisaga Poolas juhtunud on? Kiidusõnad Teliale üle pika aja. Just tulin reisilt Gdansk ja Varssavi piirkonnast. Elisal on stabiilselt halb internet seal, Gdansk stabiilne 3G teistel pere liikmetel ja mul Telia 5G olemas. Navigeerimine pidi ka valdavalt minu teloga olema kuna elisal ei olnud netti .
Terve seal oldud ajal oli Elisa numbritega internetiga probleeme. Varssavis oli mõnes kohas ok aga mujal edge kuni 3G.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
04.08.2024 22:21:53
|
|
|
| Elisal või nende Poola roamingupartneril?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.08.2024 22:50:18
|
|
|
elisa mastipoolne võimendus on vist ikkaliiga karm, kõikjal karuperses, kus oma äbariku teloga ka ei ole, siis alati on levi pulkade järgi okei, aga mida pole, on ühendus
kas nad lontrused endiselt hindavad kvaliteeti GSM levi järgi?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.08.2024 23:49:02
|
|
|
| juhmar kirjutas: |
Huvitav mis selle Elisaga Poolas juhtunud on? Kiidusõnad Teliale üle pika aja. Just tulin reisilt Gdansk ja Varssavi piirkonnast. Elisal on stabiilselt halb internet seal, Gdansk stabiilne 3G teistel pere liikmetel ja mul Telia 5G olemas. Navigeerimine pidi ka valdavalt minu teloga olema kuna elisal ei olnud netti .
Terve seal oldud ajal oli Elisa numbritega internetiga probleeme. Varssavis oli mõnes kohas ok aga mujal edge kuni 3G. |
Selle peale ei tulnud, et telos lihtsalt teine võrk valida? Elisa ise muidu ei paku poolas midagi, aga koduka järgi on neil seal lausa 4 roaming partnerit, kelle võrgu vahel valida saad.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
05.08.2024 08:30:03
|
|
|
| Samad telefonid, samad sagedused toetatud EUs?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juhmar
HV vaatleja
liitunud: 18.02.2024

|
05.08.2024 10:09:57
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| juhmar kirjutas: |
Huvitav mis selle Elisaga Poolas juhtunud on? Kiidusõnad Teliale üle pika aja. Just tulin reisilt Gdansk ja Varssavi piirkonnast. Elisal on stabiilselt halb internet seal, Gdansk stabiilne 3G teistel pere liikmetel ja mul Telia 5G olemas. Navigeerimine pidi ka valdavalt minu teloga olema kuna elisal ei olnud netti .
Terve seal oldud ajal oli Elisa numbritega internetiga probleeme. Varssavis oli mõnes kohas ok aga mujal edge kuni 3G. |
Selle peale ei tulnud, et telos lihtsalt teine võrk valida? Elisa ise muidu ei paku poolas midagi, aga koduka järgi on neil seal lausa 4 roaming partnerit, kelle võrgu vahel valida saad. |
Ärikliendina otsin iga kilomeetri tagant parimat võrku manuaalselt? 3 elisa võrgus olevat numbrid olid hädas sellega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
05.08.2024 10:20:35
|
|
|
| Ega Saksas ka parem pole vist. Frankfurdis lennujaamas maha tulles läks kohe kisa lahti, et neti ja levi ei ole, samas mul Teliaga oli juba enne rataste mahasaamist okei. Lõuna-Saksas ringi liikudes oli Elisaga pidev loterii, kas töötab või mitte. Aga Prantsusmaal tundus vähem jama olevat.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|