Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 232, 233, 234, 235, 236, 237  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2024 23:30:46 vasta tsitaadiga

5G SA (Standalone) teenust ei ole veel. Võrgu ettevalmistused käivad, sellest tulenevalt ka mastid cellmapperi kaardil.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2024 13:55:21 vasta tsitaadiga

VeixES kirjutas:
5G SA (Standalone) teenust ei ole veel. Võrgu ettevalmistused käivad, sellest tulenevalt ka mastid cellmapperi kaardil.


Ahaa. Tänud info eest! thumbs_up.gif Eks siis ootame.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2024 15:35:34 vasta tsitaadiga

Mis see Elisa ongi nii haiglane või on minul ainult probleeme, tahaks selle tv teenuse lõpetada aga ei ole isegi sellist kohta iseteeninduses kus seda teha saab.
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2024 15:42:06 vasta tsitaadiga

Ei saa vist jah. Aga midagi üllatavat seal pole, liitumine on kõigil vaid paari hiireklikiga, aga lõpetamiseks pead alustuseks Annikaga kaklema ja kui temast mööda saad kuidagi, siis keegi ütleb kuidas see protseduur käib.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2024 16:03:07 vasta tsitaadiga

Sõnum tuli jah iseteenindusest saata ja siis x päevi hiljem helistati, et oi miks tahate lõpetada. Ma viimane kord panin veel ekstra teenuse lõpetamise kuupäeva ka aga ikka virutati see 3 päeva arvele otsa kuni lõpuks teenindaja helistas. See oli viimane piisk karikasse ja nõudsin ka oma isikuandmete töötlemise lõpetamist. Minu jaoks seda firmat pole olemas
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2024 16:21:03 vasta tsitaadiga

Teine debiilsus on see seadmete väljaost, miks ma peaks seda jama välja ostma kui ma nende teenust ei soovi enam.
Jube roheline ettevõtte. Keegi kuidagi saanud tagastada asjad ilma et välja peaks ostma?

_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2024 16:27:15 vasta tsitaadiga

rainisk, seal on vahe kas rent või järelmaks. Rendiseadme saad vabalt tagastada. Järelmaksu puhul ei peagi müüja neid tagasi võtma.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2024 19:10:10 vasta tsitaadiga

Nad ei pakugi 5G seadme renti icon_lol.gif
Täiesti kloun ettevõte. Selle klounaadiga lõpetan küll igasugused suhted.

_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2024 18:41:09 vasta tsitaadiga

Suht klounaad on see jah.
Sai siin märtsi alguses 5G võetud. Enne seda oli nende 4G mis toimis suht koht normilt. Mast on alla 2km linnulennult otse nähtavausega. Signaalid head aga iga natukese aja tagant kukuvad kiirused 60Mbps peale, nagu aint 1 layer oleks aktiivne. Restarti seda antenni nagu debiil et mõneks ajaks kiirused 250Mbps jälle toimiks.
Mulle topiti ka see TV teenus kaasa. Ma pole hullemat saasta varem näinud. Esiteks pole TVst midagi vaadata aga kogu see elisa "elamus" on kohutav läägiv asi...
oeh... rant over...

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2024 10:42:12 vasta tsitaadiga

250 küll, aga palju upp on?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2024 10:51:29 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
Suht klounaad on see jah.
Sai siin märtsi alguses 5G võetud. Enne seda oli nende 4G mis toimis suht koht normilt. Mast on alla 2km linnulennult otse nähtavausega. Signaalid head aga iga natukese aja tagant kukuvad kiirused 60Mbps peale, nagu aint 1 layer oleks aktiivne. Restarti seda antenni nagu debiil et mõneks ajaks kiirused 250Mbps jälle toimiks.
Mulle topiti ka see TV teenus kaasa. Ma pole hullemat saasta varem näinud. Esiteks pole TVst midagi vaadata aga kogu see elisa "elamus" on kohutav läägiv asi...
oeh... rant over...

Mis masti all oled ja mis 5g sagedus levib? Või mis kraadi(suuna) all oled masti suhtes?

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2024 18:32:45 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
250 küll, aga palju upp on?


40 kõigest.
Spoiler Spoiler Spoiler


VeixES kirjutas:

Mis masti all oled ja mis 5g sagedus levib? Või mis kraadi(suuna) all oled masti suhtes?


eNB ID F751E - LTE, Edelas.
Cellmapperis pole 5G andmeid väga kirjas veel. 700mhz tundub see olevat kuhu connectib. 3500 on ka seal masti, aga vist veits jääb teise suunda vms.
Mul pole 5G telefoni et cellmapperis täpsemalt hetkel kaardistada.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2024 18:51:13 vasta tsitaadiga

Kõlab imelikult aga vaata kas saad ruuterist network mode 5G NSA asemel panna 4G auto vms, äkki niimoodi stabiilsem.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2024 19:35:47 vasta tsitaadiga

VeixES kirjutas:
Kõlab imelikult aga vaata kas saad ruuterist network mode 5G NSA asemel panna 4G auto vms, äkki niimoodi stabiilsem.


Jah nii saab panna aga mis kasu sellest 5Gst siis on üldse. siis on 4G kiirused ehk ~100Mbps. 4G only, auto ja 5G only saab valida. 5G only eeldab SA mode mida veel ei ole. Seega väga valikuid pole. Probleem tundub olevat selles, et lampi kukub 5G kiht maha ja peab antenni restartima, et see tagasi tuleks. Jääb nagu aint ühe 4G kihi peale tiksuma vms, kuigi antenni seadistuste alt näitab et ühendus on kõikides kihtides.. Eks ma uurin edasi..vb mingi segaja kuskil mis nalja teeb.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ailai
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2022




sõnum 12.04.2024 19:52:57 vasta tsitaadiga

Pikaaegne Elisa klient. Naernud nalju Qgsm-Tele2 levi kohta. Võtsin prooviks Tele2 kõnekaardi avastasin, et Tele2 levi ja 4G kiirus mul kodus parem, kui Elisal. Pärnus Tele2-l 5G olemas Elisal pole. Elisa tõstab hinda min. 1x aastas. Mingid paketivahetustasud. Eriline naerukoht oli see, kui Telia kliendid said esimest korda elus hinnatõusuteate ja teatasid, et nüüd lähevad Elisasse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2024 19:57:02 vasta tsitaadiga

ailai, igi vanad paketid saidki hinnatõusu. Minu paketti pole 2.a keegi näppind.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 15.04.2024 17:41:08 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
ailai, igi vanad paketid saidki hinnatõusu. Minu paketti pole 2.a keegi näppind.


Mul ka 2021a leping, aga seda juba mitu korda muudetud ja hinda viimase aastaga 2x vähemalt tõstetud.

Aga nüüd naljatilgad viskavad mu kõrgema hinnaga paketi peale , põhjenduseks et viimase aja hinnatõusud ja neti kaitse jms, all veel kkrjas et paragrahv see ja too.
Väga tore JOKK skeem küll, alles paar kuud tagasi oli hinnatõus + km %.
Vaatasin nende pakette siis, 2senti kõrgema hinnaga neil pmst sama pakett olemas, aga mulle keevitavad 7€ otsa. Samas peaks mul klienditeenindusega kokkulepitud 2a leping Augustini kehtima. Isegi meili ei saadetud, huvipärast klõpsisin iseteeninduse postkasti.
Mis sa teed, 2x kallimaks tõusnud hind viimase ajaga, ok inflatsioon jms Aga lihtsalt tagaselja ilma meili/sms teavituseta 7€ veel otsa lükata on ikka paras ....
Ilma mõtlemata kolin ümber, vahet pole kas mujal tuleb rohkem maksta!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2024 17:44:43 vasta tsitaadiga

aga kuhu sa kolid? eestis pole ei netti ega pakkujaid
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.04.2024 10:46:34 vasta tsitaadiga

No tavaliselt tõstetakse baashinda, aga sinu hind jäetakse samaks.
Küll mida Telia tegi oli paketi lõpetamine ja sulle uue määramine, siis tähtajaline ei kehti muul juhul kui sul on tähtajaline kohustus.
Ehk võta mõni 0% kampaania koos lisasoodustusega ja keegi ei näpi su lõpphinda.
Telia saatis teateid, et hind tõuseb, aga minu hinda nad muuta ei saa icon_lol.gif
Kurb küll...


Vael kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
ailai, igi vanad paketid saidki hinnatõusu. Minu paketti pole 2.a keegi näppind.


Mul ka 2021a leping, aga seda juba mitu korda muudetud ja hinda viimase aastaga 2x vähemalt tõstetud.

Aga nüüd naljatilgad viskavad mu kõrgema hinnaga paketi peale , põhjenduseks et viimase aja hinnatõusud ja neti kaitse jms, all veel kkrjas et paragrahv see ja too.
Väga tore JOKK skeem küll, alles paar kuud tagasi oli hinnatõus + km %.
Vaatasin nende pakette siis, 2senti kõrgema hinnaga neil pmst sama pakett olemas, aga mulle keevitavad 7€ otsa. Samas peaks mul klienditeenindusega kokkulepitud 2a leping Augustini kehtima. Isegi meili ei saadetud, huvipärast klõpsisin iseteeninduse postkasti.
Mis sa teed, 2x kallimaks tõusnud hind viimase ajaga, ok inflatsioon jms Aga lihtsalt tagaselja ilma meili/sms teavituseta 7€ veel otsa lükata on ikka paras ....
Ilma mõtlemata kolin ümber, vahet pole kas mujal tuleb rohkem maksta!


indrpo kirjutas:


Puhtalt muust huvist, kas su tööandja teavitas sind palgatõusust, küsisid ja said selle ajavahemiku jooksul?
Kui mitte, siis on kommentaar igati selge.

icon_lol.gif no anna abi...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2024 21:04:16 vasta tsitaadiga

4G on küll kole nadiks jäänud mujuures icon_mad.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.04.2024 21:05:48 vasta tsitaadiga

No siis pead mõne teise võtma icon_biggrin.gif
5G seal veel ei levi?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2024 21:16:17 vasta tsitaadiga

on nii Elisal kui Tele2l
seni polnud nagu pointi, seadmed on ka 5G kallid

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.04.2024 21:20:25 vasta tsitaadiga

No kui küsimus fiibris endas, siis pole kasu jah. Ehk äkki terve mast ülemüüdud
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lendavkartul
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2023




sõnum 25.04.2024 21:37:41 vasta tsitaadiga

Tere!
Kas keegi võiks seletada kuidas see numbri liikumise süsteem töötab? Lihtsalt pöördun teise teenusepakkuja poole ja küsin alustada protseduuri ja siis ootan maagilist kõnet? Hiljuti saadeti see jama mulle ka, et pannakse mingi täiesti idiootne pakett peale 1. maist.
P.S. Kas kellelgi oli niimoodi kogemusi täiesti custom paketti lunimisega? Et näiteks küsid mingi 15GB Eestis ja välismaal + 5G veel ka juurde?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.04.2024 21:40:39 vasta tsitaadiga

https://tele2.ee/paketid/mobiilipaketid võtad selle piiramatu 12€ 12 kuud ja ootad kõnet. Saad vähemalt samaväärse pakkumise. 5G saavad määrata ka jah.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2024 22:43:42 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
https://tele2.ee/paketid/mobiilipaketid võtad selle piiramatu 12€ 12 kuud ja ootad kõnet. Saad vähemalt samaväärse pakkumise. 5G saavad määrata ka jah.

Kas kasulikum on panna kõige varasem ülemineku kuupäev (5 päeva miinimum) seal tellides või on mõistlik see kuhugi kaugemale panna?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lendavkartul
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2023




sõnum 25.04.2024 23:47:55 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
https://tele2.ee/paketid/mobiilipaketid võtad selle piiramatu 12€ 12 kuud ja ootad kõnet. Saad vähemalt samaväärse pakkumise. 5G saavad määrata ka jah.

Kas maksma see 12€ peab ka kohe?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 26.04.2024 07:40:02 vasta tsitaadiga

Järgmine kuu tuleb mulle arve, uuest kohast;)
Kui leping sõlmitud teisega(kasvõi iseteeninduses), siis saadavad SIM. Nüüd tuleb Elisast lahti saada, mulle helistasid ja pakkusid 5€ 2a(aga kuidas sa neid enam usaldad, kui mul just kirjutati 2a leping üle ilma ühegi teavituseta- teenindaja veel üritas seletada, et mul linnuke see ja too iseteeninduses, samas sms on reklaamispämmi täis. Ja konkurent saatis ilusti viisakad sõnumid, et kui kaugel nad tegemistega on.
Ja kui jutuks juba tuli, siis pank teeb mul ka pakettidele reseti- mailis ilusti viisakas kiri, et mul võimalik ise endale meeldiv pakett valida, aga juhul kui kõik on, siis hakkab kehtima SARNANE pakett. Või võin ka üldse loobuda. Ilus, viisakas, lahtiseletatud, MITME võimalusega kiri saadetud, pole ju nii raske tänapäeval. Ja mõtlemisaega anti pangas ka jaanipäevani, mitte, et "tule eile meile ja võta homne ajaleht" kaasa stiilis).
Nagu aru saan, siis peaks omavahel mõlemad opekad kokku leppima, et kl3 öösel 1 lõpetab ja 2 võtab üle. Ma kirjutasin 3p pärast üleminekusoovi, aga läks kauem, nv oli ka vahel.
Levi on sama jama täpselt samades kohtades, aga seda ma sain juba enne teada:p
Seda ma ei teagi, kas arvestavad päeva või kuu põhiselt kuuarveid, aga ausalt ei huvita ka üldse, hea et tulema sai.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.04.2024 09:28:26 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Magic kirjutas:
https://tele2.ee/paketid/mobiilipaketid võtad selle piiramatu 12€ 12 kuud ja ootad kõnet. Saad vähemalt samaväärse pakkumise. 5G saavad määrata ka jah.

Kas kasulikum on panna kõige varasem ülemineku kuupäev (5 päeva miinimum) seal tellides või on mõistlik see kuhugi kaugemale panna?

Kui tahad õngitseda siis paned võimalikult pika.

Kuumaksu osas ei tea, see sõltub ilmselt operaatorist. Enne füüsilist võrku jõudmist vaevalt keegi raha küsib. Ainult simi saatmise eest küsivad.

//
Mis puududab neid tähtajalisi pakkumisi, siis need pikemad ei pruugi olla kivist. kõik pakkujad on neid muutnud või lisanud ebavajalikke lisasid.
Kui tahad rahu võta tähtajalise kohustusega. 0% järelmaks, mobiili soodustus...siis kindlasti keegi ei tule muutma paketi hinda või kui muudavad sinu hind jääb ikka samaks.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.04.2024 09:36:17 vasta tsitaadiga

Pole mõtet Elisat taga igatseda, Tele 2 parem juhul kui levi ok.
Mul telefoni otsas Elisa tädi hakkas täitsa kokutama kui tuli pakkuma sama hinda, mis Tele2 pakkus mulle. Ütlesin, et varem ju korduvalt küsisin ilusti paremat diili endale ja ei pidavat võimalik olema, nüüd siis järsku on, miks peab niimoodi lollilt võimlema teiega.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.04.2024 09:43:32 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Pole kordagi seda jäämise pakkumist vastu võtnud.
Tavaliselt on olnud võimalik liigutada nii eras kui äris ikka mitu numbrit ja olen eelnevalt küsinud konkurendilt head hinda. Ehk saab ka nii.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lendavkartul
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2023




sõnum 26.04.2024 23:59:56 vasta tsitaadiga

Ja kui järsku ei helistata siis saab ju selle protsessi pausile panna?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2024 00:06:15 vasta tsitaadiga

Miks sa nii lihtsa asja enda jaoks 8x keerulisemaks mõtled?

Jumala lihtne asi mida iga 2a või siis kui soodustus lõppeb teha. Küsid teiselt operaatorilt parema pakkumise. Paned numbri liikuma. Asi vask

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.04.2024 10:54:06 vasta tsitaadiga

hetkel hea aeg sest elisa ise tambib uksest ja aknast soodukatega nii mu diili kui tele2 numbrit tööl. kindlasti teevad pakkumise. ehk kui kardad, et ei helista, siis küsi ise. lisaks nii ju viisakam ka.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2024 20:44:35 vasta tsitaadiga

Lol. Elisa kliendiinfo helistas. Võtsin vastu ja ütlesin "Halloo". Salvestatud meeshääl teatas, et parema teendinduse huvides kõne salvestatakse. Seepeale ütlesin uuesti "Halloo" ja siis oligi kõik, kõne lõpetati nende poolt ära. icon_biggrin.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2024 07:08:52 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
VeixES kirjutas:
Kõlab imelikult aga vaata kas saad ruuterist network mode 5G NSA asemel panna 4G auto vms, äkki niimoodi stabiilsem.


Jah nii saab panna aga mis kasu sellest 5Gst siis on üldse. siis on 4G kiirused ehk ~100Mbps. 4G only, auto ja 5G only saab valida. 5G only eeldab SA mode mida veel ei ole. Seega väga valikuid pole. Probleem tundub olevat selles, et lampi kukub 5G kiht maha ja peab antenni restartima, et see tagasi tuleks. Jääb nagu aint ühe 4G kihi peale tiksuma vms, kuigi antenni seadistuste alt näitab et ühendus on kõikides kihtides.. Eks ma uurin edasi..vb mingi segaja kuskil mis nalja teeb.

Jälgi täna, et kas olukord on paranenud. Tee hommikul alustuseks ruuteri restart ja sellest ajast edasi. Tänud tagasiside eest.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2024 21:39:26 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Lol. Elisa kliendiinfo helistas. Võtsin vastu ja ütlesin "Halloo". Salvestatud meeshääl teatas, et parema teendinduse huvides kõne salvestatakse. Seepeale ütlesin uuesti "Halloo" ja siis oligi kõik, kõne lõpetati nende poolt ära. icon_biggrin.gif

Polnud ilmselt eksootilist eesti keelt oskavat teenindajat võtta.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2024 12:31:07 vasta tsitaadiga

VeixES kirjutas:

Jälgi täna, et kas olukord on paranenud. Tee hommikul alustuseks ruuteri restart ja sellest ajast edasi. Tänud tagasiside eest.


Tänud info eest. Hetkel tundub et olukord on parem, kuid ikkagi mingi aja tagant kukub kiirus. Vahetult peale ruuteri/antenni restarti on kiirused 250Mbps ringis ning mingi aja tagant kukub 160Mbps kanti ning jääb sinna. Varasemalt kukkus 60-70Mbps peale.
Eks jälgin veel.

edit:
Jah nüüd on asi tunduvalt parem aga sellegipoolest ikka kukub ära mingi aja tagant. peale ruuteri/antenni restarti on 250+ Mbps ja mingi random aja pärast on 160-170Mbps. mis on okei võrreldes varasema 60-70Mbps dropiga. Upload paistab et on nüüd 40Mbps asemel 90Mbps, ning see kiirus ajaga ära ei kuku.

edit2: tundub et nüüdseks on probleem lahendatud. enam ei kuku kiirus 160Mbps peale ka. Ruuter mitmeid päevi sees ning allalaadimine 250Mbps+ ja üleslaadimine 90Mbps+... kiirused püsivad thumbs_up.gif

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2024 22:15:54 vasta tsitaadiga

Mis netileht neid moblamaste jme näitas?
Hetkel Kauksi kandis ja täiega pupu 4G.
Wtf levi rsk
Ja 3G enam ei ole, seega vaja vist kuuse latva ronida 4g suunas lehvitada.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2024 22:19:29 vasta tsitaadiga

Cellmapper
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2024 22:24:19 vasta tsitaadiga

lendavkartul kirjutas:
Ja kui järsku ei helistata siis saab ju selle protsessi pausile panna?


seda kõnet sa kindlasti kaua ootama ei pea icon_smile.gif nii nendega siin 12+ aastat võimeldud, ja üle 6 euro pole veel kuu paket all inklusiv olnud (tõsi, ise läksin 5g telia paketile sügisel üle, sest lihtdsalt tahtsin ära proovida, aga kohe kui võidan laiskuse , lähen tele 2 poole teele


P.S. Elisa minu kogemusest kõige halvem levi üldse

_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2024 01:59:26 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Cellmapper
beer_yum.gif thumbs_up.gif
Mingid lahjad mastid, vist mõeldud ainult Mparkimise kõrvale.
Ei suudeta internetiga teenindada, ei ole isegi nädalavahetuse rahvamassid. kopp.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.06.2024 11:06:23 vasta tsitaadiga

Kui mahtu masti pole, siis pole ju ka kiirust.
3 kuud Elisa testimist ikka üldiselt annab tulemuseks, et Telia 4G on minu asukohtades parem. Samas totaalse leviagu leidsin vaid ühe kliendi juures (Pärnumaal)
Sellest ajast nüüd jäänd Telia 4G sisse(dual-sim eelised)
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhmar
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2024




sõnum 04.08.2024 11:59:28 vasta tsitaadiga

Huvitav mis selle Elisaga Poolas juhtunud on? Kiidusõnad Teliale üle pika aja. Just tulin reisilt Gdansk ja Varssavi piirkonnast. Elisal on stabiilselt halb internet seal, Gdansk stabiilne 3G teistel pere liikmetel ja mul Telia 5G olemas. Navigeerimine pidi ka valdavalt minu teloga olema kuna elisal ei olnud netti .
Terve seal oldud ajal oli Elisa numbritega internetiga probleeme. Varssavis oli mõnes kohas ok aga mujal edge kuni 3G.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2024 22:21:53 vasta tsitaadiga

Elisal või nende Poola roamingupartneril?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.08.2024 22:50:18 vasta tsitaadiga

elisa mastipoolne võimendus on vist ikkaliiga karm, kõikjal karuperses, kus oma äbariku teloga ka ei ole, siis alati on levi pulkade järgi okei, aga mida pole, on ühendus
kas nad lontrused endiselt hindavad kvaliteeti GSM levi järgi?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2024 23:49:02 vasta tsitaadiga

juhmar kirjutas:
Huvitav mis selle Elisaga Poolas juhtunud on? Kiidusõnad Teliale üle pika aja. Just tulin reisilt Gdansk ja Varssavi piirkonnast. Elisal on stabiilselt halb internet seal, Gdansk stabiilne 3G teistel pere liikmetel ja mul Telia 5G olemas. Navigeerimine pidi ka valdavalt minu teloga olema kuna elisal ei olnud netti .
Terve seal oldud ajal oli Elisa numbritega internetiga probleeme. Varssavis oli mõnes kohas ok aga mujal edge kuni 3G.

Selle peale ei tulnud, et telos lihtsalt teine võrk valida? icon_biggrin.gif Elisa ise muidu ei paku poolas midagi, aga koduka järgi on neil seal lausa 4 roaming partnerit, kelle võrgu vahel valida saad.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 05.08.2024 08:30:03 vasta tsitaadiga

Samad telefonid, samad sagedused toetatud EUs?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhmar
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2024




sõnum 05.08.2024 10:09:57 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
juhmar kirjutas:
Huvitav mis selle Elisaga Poolas juhtunud on? Kiidusõnad Teliale üle pika aja. Just tulin reisilt Gdansk ja Varssavi piirkonnast. Elisal on stabiilselt halb internet seal, Gdansk stabiilne 3G teistel pere liikmetel ja mul Telia 5G olemas. Navigeerimine pidi ka valdavalt minu teloga olema kuna elisal ei olnud netti .
Terve seal oldud ajal oli Elisa numbritega internetiga probleeme. Varssavis oli mõnes kohas ok aga mujal edge kuni 3G.

Selle peale ei tulnud, et telos lihtsalt teine võrk valida? icon_biggrin.gif Elisa ise muidu ei paku poolas midagi, aga koduka järgi on neil seal lausa 4 roaming partnerit, kelle võrgu vahel valida saad.


Ärikliendina otsin iga kilomeetri tagant parimat võrku manuaalselt? 3 elisa võrgus olevat numbrid olid hädas sellega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 05.08.2024 10:20:35 vasta tsitaadiga

Ega Saksas ka parem pole vist. Frankfurdis lennujaamas maha tulles läks kohe kisa lahti, et neti ja levi ei ole, samas mul Teliaga oli juba enne rataste mahasaamist okei. Lõuna-Saksas ringi liikudes oli Elisaga pidev loterii, kas töötab või mitte. Aga Prantsusmaal tundus vähem jama olevat.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 232, 233, 234, 235, 236, 237  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.