Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 137, 138, 139  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 34 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 61 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 231 ]
hääli kokku : 400

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2024 14:59:09 vasta tsitaadiga

SKG, sa võiks oma tooni natuke maha tõmmata. Tegelt ka. Sa ei saa üldse aru mida sulle räägitakse ja ainult tulistad...
Ma ei ole kordagi väitnud, et see uuring peaks näitama midagi nimeste eluea lõpuni, ma ei kust sa selle luulu said. Sellised uuringud kirjeldavad uuringu perioodi lähiaastiad kõige täpsemalt +-2-5 aastat ja tulenevalt sotsiaalmajanduslikust kliimast vb 10 aastat edasi.
See "elu lõpuni" mis seal öeldi on mõtteline joon ja keegi kes vähegi on selliseid uuringuid lugenud teab, et see on mõtteharjutus ja vägagi tõenäoliselt ei vasta tõele ning meie vestlus ei käinud siin perioodist tänane - elu lõpp. Seega what gives?

Lisaks, kui millesti peaks lähtuma, siis igatahes enne lähtuks ma USA turu peal tehtud uuringust, mis mis toetub päris elu andmetele VS mingi labi HV venna arvamus.
Ostukäitumine on kindlasti erinev ,mis määral see täpselt gamingut möjutab who knows.

Anna tooli, sa ei ole mingis positsioonis oma käitumise ja väljenduse osas kommenteerima teisi. Katsu endaga hakkama saada, oma natukegi austust teiste inimeste ja nende mõtete vastu, nii siis vaatame edasi.
Minu poolest võib selle pere kokku panna siin samas teemas olevatest inimestest, siis saavad kõik proovida ja oma muljeid jagada.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2024 15:30:20 vasta tsitaadiga

Mis jama sa nüüd ajad ja soovid oma BS küsitlust pehmendada. Selle pealkiri on ju konkreetselt: "The cost of gaming over a lifetime" ja "How much will each generation spend on gaming in a lifetime?". Sa vist ei vaevunud originaalallikasse üldse süvenemagi. Samuti pole seal sõnagi juttu mingitest 2-5 lähiaastatest. See on jälle su enda väljamõeldud fantaasia.
tsitaat:
The All Home Connections team conducted research on gamers’ spending habits by surveying 1,000 American gamers to determine how much the average gamer spends on gaming in a lifetime compared to streaming, fitness and travel and to learn which generation spends the most.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2024 17:24:44 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Minu poolest võib selle pere kokku panna siin samas teemas olevatest inimestest, siis saavad kõik proovida ja oma muljeid jagada.
Anna minna. Tahaks näha kui paljude arvates see hea mõte on
_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2024 17:40:12 vasta tsitaadiga

Ma ei suudaks eales leida 5 inimest kellega mul mängumaitse ühtiks 100% ulatuses, mis tähendaks et ma peaks maksma mingi risu eest mida ma ei taha.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2024 22:17:47 vasta tsitaadiga

SKG, mul ei ole vaja midagi pehmendada. Tean väga hästi mida mina väitsin. Ma väitsin, et millenialid kulutavad aastas ca 1000 usd gamingule. Kõik muu siia juurde on sinu fantaasia. Edu sellega.
Anna tooli, Foxxx, mul ei ole vaja midagi tõestada või proovida tegelikult. Võimalus on võimalus sõltumata sellest, kas sa seda kasutad või mitte. Pakkusin eksperimendi välja, kui te proovida ei taha, fine, aga siis ei tasu viriseda ka. Minu kutse on jõus.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2024 22:25:34 vasta tsitaadiga

No sina olid nii hyped, et "et väga suure osa pc mängude hinna saab jagada 6-ga". Jagasid viisi kuidas sa ise sellele läheneksid.
Mina ega Foxxx selle mõttega kaasa ei lähe, aga ootame, ehk keegi on : )

_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2024 23:19:29 vasta tsitaadiga

Nii, olin, pakkusin välja viisi, kuidas seda koos proovida ka, et näha täpselt, kuidas toimib, plussid/miinused jne.
Siin ongi näha, kes tegelt tahab teada ja seda huvitab ainult virisemine...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2024 00:46:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Siin ongi näha, kes tegelt tahab teada ja seda huvitab ainult virisemine...
Vaata, mina virisenud pole, kuid näib et isiklikuks tahad sina minna, mitte mina, nii et hoia tooni!
_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2024 00:57:01 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
SKG, mul ei ole vaja midagi pehmendada. Tean väga hästi mida mina väitsin. Ma väitsin, et millenialid kulutavad aastas ca 1000 usd gamingule. Kõik muu siia juurde on sinu fantaasia. Edu sellega.

Ja sellele vaatamata tsiteerisid sa "spent over lifetime".
Samuti on lollus sinna Internet sisse arvutada, nagu Internetti oleks vaja ainult gamingu jaoks.
Mina kulutan 12x45 eur Interneti peale, seega aastas kulub "gamingule" juba sealt 540 eur? icon_lol.gif

Sama loogikat järgides... kõik diisel, mis ma aastas tuhandete eurode eest autopaaki lasen võib arvestada lapse koolikuludeks, kuna ma viin-toon lapse autoga kooli, ignoreerides fakti, et autoga tehakse ka muid sõite ja kütus ei kulu ainult neile sõitudele.

Toetud järeldustele, mis on mitmes asjas puudulikud.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 07.04.2024 00:58:17 vasta tsitaadiga

Geniaalne idee ju. Ma teeks järgmine kuu HV's mingi uuringu küsitluse. Siis konstrueerin sellest aasta peale tulemi kasutades sama ühe kuu algallikat ja siis edasi terve eluea peale. Nagunii AHV'id ei muutu icon_biggrin.gif

Nii saaks ju ka erakondade reitingud, üks kord ja elu lõpuni olemas icon_lol.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2024 01:08:40 vasta tsitaadiga

Lisaks, huvitav või pigem kaheldav on veel see seik:
tsitaat:
We calculated exactly how much each generation of Americans will spend on gaming assuming they begin paying for their own gaming expenses at 16 years old.

Mitte, et 16-aastastel oma teenitud raha ei võiks olla, kuigi veidi kaheldav, et nii noored regulaarselt keskmiselt $80/kuus gamingule kulutavad.
Aga kes teab, võibolla teenivad ja kulutavadki. Või arvestati issi-emme taskuraha sinna sisse.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2024 02:55:03 vasta tsitaadiga

SKG, palun loe, mis mina kirjutasin, mitte seda, mis kõik seal artiklis kirjas ka ei ole.
Veider on ennast kaitsta asjade eest ,mida öelnud ei ole. Mina ei ole mitte kordagi tahtnud rääkida mingist lifetime spendigust, sest ma tean väga hästi, et see on ekstrapolatsioon ja ajas muutuv.
Sina oled see kes ajab mingit life time jura siin.
Minu ainuke point oli, et 1 aastas kulutavad millenialid ca 1000 usd.

Aeron kirjutas:
Huvitav, kuidas see käib kokku selle uuringuga, mis näitab, kui palju kuus keskmiselt kulutatatakse gamingu peale:
https://finance.yahoo.com/news/much-playing-video-games-cost-145120175.html?guccounter=1


Ma ei taha ja oska rääkida lifetime spendigust, sest who knows, mida tulevik toob. Palun saa aru. Kui sa ise tahad lifetime spendingust rääkida, siis nii ütlegi ja mõtiskleme siis selle üle, aga palun lõpeta mulle sõnade suhu panemine.
Tore et mingid teoreetikud kuskil mingeid trajektoore joonistavad, edu neile. Mind huvitas ainult see hetke seisu mõõtmine seal juures ja täpselt selle tõin ka välja.
Minule tundub, et enam vähem adekvaatne oleks käsoleva generatsiooni raames selle data pealt asjadest rääkida, sest majandus ilmselt ei muutu tundmatuseni paari aastaga, aga kaugemale ei julgeks vaadata ja kindlasti tulevad uued uuringud ka peale, mille pealt saaks vb järgmise perioodi kohta midagi arvata, aga seda siis generatsiooni lõpus, uue alguses.

On an unrelated note - kas PS5-l ja/või XBSX on ka selline feature nogu remoteplay together?
Spoiler Spoiler Spoiler

Steami vastav kataloog 7k + mänguga siin: https://store.steampowered.com/search/?category1=998&category2=44&supportedlang=english&ndl=1
E: sain juba vastuse, tundub, et xboxil ei ole, aga ps5-l on Share Play ja seda saab kasutada 1 inimesega, mitte 3-ga nagu pc peal.

On another unrelated note:
Kui suur on ps5 free to play cataloog - psnis on 300 ainult; see pole ju kõik? on?
https://store.playstation.com/en-us/category/30749d2c-738f-4c36-9d6b-7ed517cca9ee/1
PC vastav kataloog tundub olevat natuke alla ~8 k kandis...
https://store.steampowered.com/search/?category1=998&supportedlang=english&genre=Free+to+Play&ndl=1

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2024 04:03:15 vasta tsitaadiga

Ainult? Palju neid tasuta mänge siis sinu arvates olema peab, arvestades, et PS5 mängukataloogi suurus on 4000+.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2024 09:25:29 vasta tsitaadiga

No kui sa oled nt säästugamer kes vb ei tahagi eriti kulutada mängude peale, siis 300 on ikka väga piiratud sortiment minu arvates.
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 07.04.2024 10:36:36 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:

On an unrelated note - kas PS5-l ja/või XBSX on ka selline feature nogu remoteplay together?

Playstationil on Shareplay ca 10 aastat juba olnud. Kuigi COOPi võlu on ikka selles, et istutakse koos ühes elutoas, mängitakse ja suheldakse.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2024 11:18:22 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
No kui sa oled nt säästugamer kes vb ei tahagi eriti kulutada mängude peale, siis 300 on ikka väga piiratud sortiment minu arvates.

Seesama säästugamer jälgib sarnaseid allahindlusi:
https://comicbook.com/gaming/news/ps3-playstation-store-game-sale-burnout-paradise/

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2024 12:55:56 vasta tsitaadiga

ma tean mitut noort, kes on mänginud ja mängivad ainult lol-i või cs-i, ühtegi teist mängu puutunud ei ole ja neid ei huvita ka, hakkame siit nüüd mingeid tulemusi genereerima...
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2024 15:07:37 vasta tsitaadiga

Mul oleks huvitav küsimus küll siia juurde, et ei tea kui palju konsoolidel on neid tegelasi kes ainult F2P mängivad.
PC peal ma tean ise päris mitmeid ja olin ise ka päris kaua aega pmt ainult Dota2 peal. Muide mänge ostsin päris palju veidral kombel samal perioodil, aga actual game time oli ainult dota2 peal pmt.

SKG kirjutas:
Aeron kirjutas:
No kui sa oled nt säästugamer kes vb ei tahagi eriti kulutada mängude peale, siis 300 on ikka väga piiratud sortiment minu arvates.

Seesama säästugamer jälgib sarnaseid allahindlusi:
https://comicbook.com/gaming/news/ps3-playstation-store-game-sale-burnout-paradise/

Unimpressive, selliseid diile on nonstop pc peal. Ma ei vaevuks isegi esile tooma. And it still cant beat free in terms of value for money.
Eriti kui free sortiment nii lai on.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2024 16:50:25 vasta tsitaadiga

See oli lihtsalt 1 näide, neid diile on ka konsoolidel nonstop, see pole ainult PC pärusmaa. PS Store filtrid abiks, "under €1", "under €2.49" jne
Ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi, kes ainult tasuta mänge mängiks.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2024 19:15:11 vasta tsitaadiga

Njaa, ma lappasin läbi need 8 lk mänge...
https://store.playstation.com/en-us/category/d0446d4b-dc9a-4f1e-86ec-651f099c9b29/8
talk about garbage... see vaevu kvalifitseerub sortimendiks.
raha eest saaks ilmselt paremaid diile AKSist...

https://www.allkeyshop.com/blog/catalogue/category-playstation-5/sort-rating-desc/max-price-3/page-5/
Valus otsida halbade filtrtite tõttu aga tundub ka pigem üsna lage olevat.
Kes jaksab või ise sorida. Olen avatud sellele, et seal midagi ikka on.

https://www.allkeyshop.com/blog/catalogue/category-pc-games-all/max-price-3/
Humankind, Amnesia The Bunker, Payday2, Fallout NV, Warhammer Age of Sigmar, Dont Starve Together, Saints Row, Helldivers , Terraria...xcom

Vaatasin huvi pärst GOGi ka:
Xcom 2, Kings Bounty mängud, Hitman 3, Agony, Hard Reset, Hard West, Styx, Sniper mängud, Gemini Rue, Worms Ultimate Mayhem, Crypt of the Necrodancer, Stasis, Testament of Sherlock Holmes, XcomChimera Squad, jpm.
Tegelt 2.5 ja 3 € vahele jääb ka veel palju asju nt Lords of the Fallen, Shadow Warrior ja SW2, DeusEX HR, Outlast ...
Kindlasti leiaks veel omajagu ,sest storefronte on palju tegelt ju.


Puhtalt selle järgi, mis siin 10 minutiga silmasin.. ouch. Loodan, et tegelikkus on midagi optimistlikumat konsooli osas.
Päris mänge ei paista küll igapäevaselt saavat erititi vahest kui mingi kampaaniaga joppab.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2024 19:20:11 vasta tsitaadiga

Aeron, Et siis me jõudsime tagasi kontodega hangeldamise juurde. Mulle ka väga meeldisid need lingid, mille avades hinnad muutusid või kehtisid hinnad ainult mingit subscription servicet kasutades.... Kõlab väga läbipaistavalt.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2024 01:28:02 vasta tsitaadiga

Konkreetsed näited palun.
Tunnistan, ma ei viitsinud seekord kõiki läbi klõpsida, vaatasin seach page-i.
Samas näited on nii palju, et isegi kui 50% ära koristad, siis on see ikka hetke seisuga ikkagi lademetes rohkem kui konsoolil selle raha eest pakkuda paistab olevat.
Meil tegelt ei ole vist väga mõtet sortimendi teemat puudutada, sest pure numbers wise pole lihtsalt konsoolidel millestki rääkida.
Recent mängude puhul on suhe 2:1 pc kasuks pea-aegu ja kui ajalooline katloog ja mängud mis pole mainstream juurde panna, siis on see väga ootuspärane tulemus.

Unustasin ju steami asjad üldse panna:
https://store.steampowered.com/search/?sort_by=Price_DESC&maxprice=5&category1=998&supportedlang=english&filter=topsellers&ndl=1
Spoiler Spoiler Spoiler


Eks neid on veel, ma mingi linnukesega kaotasin paar tuhat mängu ära, aga ei viitsi neid läbi käia anyway...

Also, konsooli mehed peaks ju igast hangeldamise poolt olema. Muidu on konsool ju kallis pidada.
Kontoga hangeldamine on way mugavam, kui füüsilise plaadiga ost/müük/vahetus?
Asi see vihik siis sinna konsooli kõrvale panna on, kuhu kirjutada sisse, millise konto all milline mäng on icon_smile.gif

E: Eneba unustasin ka:
https://www.eneba.com/store/games?page=1&rangeFrom=0&rangeTo=3&regions[]=global&regions[]=emea&regions[]=europe&types[]=game
Seal paistab ka olevat OK kraami küllaga. Juba esilehel jääb silma...
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 08.04.2024 10:16:29 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:

Also, konsooli mehed peaks ju igast hangeldamise poolt olema. Muidu on konsool ju kallis pidada.

Nüüd hakkad juba teistele "sõnu suhu panema" okse.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2024 10:28:08 vasta tsitaadiga

Selgita palun...
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2024 11:23:45 vasta tsitaadiga

Väga kallis pidada, pere eelarve lõhki nüüd icon_lol.gif
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 137, 138, 139  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.