Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 140, 141, 142  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 34 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 61 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 231 ]
hääli kokku : 400

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2024 21:47:53 vasta tsitaadiga

Foxxx, neid tableleid oli paljude poolt ja nad kõik olid enam vähem ühesugused, paar % sinna tänna vahedega.
Onlive oli jah, üks esimesi game steaming teenuseid.
Natuke uuem artikkel: https://www.serkantoto.com/2020/12/30/price-video-console-game-digital-physical/

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2024 21:54:33 vasta tsitaadiga

Kas Onlive pole mitte see ettevõte, kelle tehnoloogial (know-how'l) PlayStation oma pilve mängundusega suuresti liugu laseb ning seetõttu teeb silmad ette isegi Xbox Cloudile?
_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2024 22:06:17 vasta tsitaadiga

Aeron, Okei, aga päeva lõpuks, miks mind peaks see kõik huvitama? Kui all digital sisuliselt tähendab, et hinnad ei lähe alla vaid keegi saab 1 Bentley asemel 2 või 3 tükki osta kuus?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2024 22:51:14 vasta tsitaadiga

HPN, Sony ostis nad küll, aga imo nende tech tegelt tuli quikcsilverscreen.com-i taga olevast firmast nimega Gaikai. See oli parim game striiming service sel ajal, mulle väga meeldis. Nii palju, et Telias töötades üritasime nendega pilve mängu platvormi teha ,aga just siis nad osteti ära ja otsisime teise partneri.
Foxxx, sind konkreetselt ilmselt väga ei huvitagi, kuna sa ostad ja müüd mänge ja endale neid ei kollektsioneeri, siis sinu jaoks oleks games as service ideaalne. Mängid mängu läbi kuu ajaga ja pohlad.
Aga muidu tähendab digitaalseks mineks seda, et hangeldamine kaob suuresti ära (kui just EU ei suru peale , et digitaalseid asju peab saama ka hangeldada) ja selle vaidluse kontekstis on see veel vähem relevantne kui hetkel ja mängimise kulu osas on konsoolid väga paljudes stsenaariumides pc-st seega kallimad TCOst rääkides.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2024 22:52:50 vasta tsitaadiga

Aeron, Jätkuvalt, miks see mind täna peaks huvitama? See on prognoos, mis ei ole realiseerinud ja mida on vähemalt 2 generatsiooni konsoole arvatud, et juhtub. Digitaalne mänguturg ei ole mingi uus asi. Ka PS3 mänge sai digitaalselt osta. Seega see juhtub, who knows millal.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2024 23:12:23 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
HPN, Sony ostis nad küll, aga imo nende tech tegelt tuli quikcsilverscreen.com-i taga olevast firmast nimega Gaikai. See oli parim game striiming service sel ajal, mulle väga meeldis. Nii palju, et Telias töötades üritasime nendega pilve mängu platvormi teha ,aga just siis nad osteti ära ja otsisime teise partneri.


OK, siis on asi selge.

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2024 23:32:34 vasta tsitaadiga

Foxxx, sa väga visa järjekindlusega ignod seda pilti:

See on juba 90% ulatuses realiseerunud icon_razz.gif
Hetkel veel on keskmise suurusega mängud ka valdavalt füüsiliselt saadaval, aga aasta aastalt üha vähem.
Starlink teeb ka selle protsessi valutumaks. Elon gamer ikkagi icon_razz.gif

Link

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2024 23:36:32 vasta tsitaadiga

Aeron, Palun nüüd selle 90% juurde, mitu koopiat müüs see 90% vs 10%.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2024 23:46:28 vasta tsitaadiga

Foxxx, ma olen sinuga nõus, üks GTA müüb rohkem koopiaid kui vb tuhanded indi soperdised.
AGA, mulle kui mängurile on PALJU tähtsam valikuvabadus. Võimalus saada erinevaid kogemusi ja usun, et ma pole ainuke.
Ja kui sa vaatad seda pilti variatsiooni kättesaadavuse kontekstis, siis me oleme pmt "kohal".
Minu peamine probleem on see, et need mainstream mängud on nii safe ja predictable, et nad ei paku midagi uut kogeda enamasti.
15s Cod või 25s Fifa on tore küll, aga ma võin täna vabalt mängida FIFA14st või 17st ja ma ei ütleks, mul on vähem fun, et see kogemus oleks kuidagi fundamentaalselt halvem.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2024 01:27:00 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Foxxx, ma olen sinuga nõus, üks GTA müüb rohkem koopiaid kui vb tuhanded indi soperdised.
AGA, mulle kui mängurile on PALJU tähtsam valikuvabadus. Võimalus saada erinevaid kogemusi ja usun, et ma pole ainuke.
Ja kui sa vaatad seda pilti variatsiooni kättesaadavuse kontekstis, siis me oleme pmt "kohal".
Minu peamine probleem on see, et need mainstream mängud on nii safe ja predictable, et nad ei paku midagi uut kogeda enamasti.
15s Cod või 25s Fifa on tore küll, aga ma võin täna vabalt mängida FIFA14st või 17st ja ma ei ütleks, mul on vähem fun, et see kogemus oleks kuidagi fundamentaalselt halvem.

Fifa ja COD on just kõige mõttetumad mängud, mida plaadil osta. Kui nende "tsükkel" läbi saab (ehk tuleb järgmine mäng seerias välja), on need max 15€ väärt nagunii.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2024 09:21:04 vasta tsitaadiga

Aeron, Sulle juba viidati beastbeatsi poolt, et Sa kipud väga nõudma teistelt suurt pilti, aga ise vaatad ainult seda, et Sinule meeldivad mingid väga erilised mängud ja kellele neid GTAsid ja CoDe vaja läheb?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2024 10:56:36 vasta tsitaadiga

Foxxx, trendi nimetatakse trendiks, sest ta ta tendents, muutus mis on alles toimumas ja mille ilmingute järgi võib mingi kindlusega ennustada tema realiseeerumist. Kui ta oleks juba muutunud, siis ta ei oleks mitte trend vaid reaalsus.
Siin on segamini mitu erinevat teemat ja väga raske on aru saada kriitikast ilma konkreetse kontekstita. Ise leiutada vihjete alusel on ka kahtlane, sest ma ei ole hiromant.
Seega kui teegi tahab pakkuda konstruktiivset kriitikat, olen sellele täiesti avatud, aga eeldan siis, et see kriitika on ka pakutud koos näidete ja kontekstiga.

...aga erinevatest teemadest rääkides siis:
1. Üks suure pildi teema on muutuste trend füüsilisest digitaalseks, mille kulg on meile tegelikult juba PC näol suht hästi tuttav. Nagu tegelikult ka selle lõpp-punkt või pigem mingi viimane hääbuv ots. Konsool on liikumas samasse punkti. Ilmselt Suured monstrumid jäävad veel mõnda aega tegema füüsilisi reliise, aga "päeva lõpuks" jääb see sagedus umbes PC tasemele ja see viimane hääbumise periood on jumal teab kui pikk.
2. Teine mängu koopiate mõttes väiksem teema, aga minu meelest kogemuslikult ja tegelikult mänguritele olulisem teema on see, et millised kogemused ja kuidas sulle kättesaadavad on. Selles osas on digitaliseerumise muutus palju rohkem tunda, kuna ilmselt need nö keskmise ja vb tiba pisema suurusega mängud, mis varem pidasid füüsilist meediat kalliks vajalikkuseks, on üha rohkem leidmas, et tegelikult on piisavalt suur install base digitaalselt olemas ja see kulu, mis füüsilise meediaga kaasneb, ei õigusta ennast. See puudutab eriti natukegi rohkem nišši mänge, kes ilmselt miljoneid füüsiliselt ei müü, aga digitaalselt vb küll.

Mõlemad on erinevat moodi suured teemad ja mõlema puhul on väga normaalne tuua ka konkreetseid näiteid, kuni need on suurema arutelu kontekstis relevatnsed ning kuni me oma arutluses ei ürita liiga suuri järeldusi ühe näite pealt teha/ei jää sellesse kinni.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2024 11:14:24 vasta tsitaadiga

Kas PC leer võiks vahelduseks ka olevikus olla tuleviku ja mineviku asemel?
Olevik on see, et füüsiline meedia on jätkuvalt konsooli peal olemas ja kõige kallimad ja kõige populaarsemad mängud on füüsilisel meedial esindatud.

Ja olevik on see, et ainus argument, mis PC peal saab täna tuua, et mänge puht arvuliselt on PC peal rohkem ja kui raha on rohkem siis on võimalik graafiliselt minna kõrgemale.

Konsool on odavam osta, odavam pidada kui selleks on soov(füüsilised mängud) ja lihtsam ja mugavam kasutada (ei ole pidevaid uuendusi igale eri komponendile vaid kõik käib ühest kohast, ühe nupuvajutusega) lisaks on seal funktsionaalsust mida PC-l ei ole. (quick resume ja standby updating)
Puhtalt mängimise eesmärgil teeb see oma töö ideaalselt ära.



Kui Sa oled inimene, kelle ellu on vaja just neid kõige erilisemaid mänge, mida on peale Sinu mänginud veel ainult 5 inimest ja Sinu jaoks on oluline, et Sa pead saama mängida seda mängu aastast 96, siis osta PC.

Kui Su mängumaitse ühtib suures plaanis sellega mis miljonitel teistel inimestel ja Su hobide hulka ei kuulu FPSi intikaatori vahtimine ekraani üleval nurgas osta konsool.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2024 14:02:01 vasta tsitaadiga

Dunno, me vb näeme olevikku natuke erinevalt lihtsalt ...
Ma ei usu sellistesse üldistusse ja vaataks inimesi pigem mingites gruppides.

Off the top of my head, ilma üritamata midagi põhjapanevat luua kargavad pähe sellised:

1. Pohhui casual gamer, keda kellad viled eriti ei koti, mängivad casual toksimise suvalisi mänge, mis rauda ei vaja ja mida on n+1 korda rohkem PC peal , kui konsoolidel kokku. Kogemuse mõttes on täiesti ammendav ka täpselt selline 150 €-ne PC nagu ma oma lapsele ehitasin (i5, rx580), kes mängibki Rocket League, Minecrafti, mingeid clikkereid, Slime Ranchi, Flatouti. Stardewvalley jne.
See odavam osta kui isegi kasutatud konsool, see odavam pidada kui kasutatud konsool ja hooldused last I checked tulid ka PC peale automaatselt taustal vajades lihtsalt mõnikord restarti.
Kus juures ma arvan, et selliseid gamereid on enim maailmas, sest nt naised kes Simsi ja mingied farming mänge mängivad on väga palju ning lapsi, kes ei saa nii või naa muffigi aru ja kellel on PC kataloogist võtta n+1 asja mis kõik tulevad kilo hinnaga...

Laste puhul eriti parental controls jne on PC peal on ikka leagues ahead. Üks asi on sisu, aga ka time/content management jne.

2. Siis on mingi hulk core gamerid, kes mängivad palju, aga vist enamasti vähe erinevaid mänge - need ongi need CODI ja Fifa ja MMO ja selliste mängude inimesed. Kelle puhul hea kogemus on oluline, aga konsool on tihti piisavalt hea või on muud argumendid - sõbrad - miks konsool makes sense. Kui nende mängusortiment on väike ja sõbrad on juba kuskil, siis võib konsool olla väga loogiline valik, aga PC-ga suht neck and neck. Tulenevalt asjoludest võib eelistus olla ühel võiteisel pool.

3. Teine hulk core gamereid, kelle hulka ka ennast pean (kuigi olen eelnimetatud grupis ka Dota tõttu vist), on need kes mängivad palju ja palju erineviad asju ka. Nendele on sortimendi suuruse tõttu PC odavama pidada. Nautke ikka sõltub kus sõbrad on, aga tähtis on elamus ise, nende mitmekülgsus ja võimalus kogeda erinevaid asju, mitte niivõrd ühes asjas hea olla või sellele fokusseerida.

4. Ülejäänud on ilmselt väiksemad grupid ja paneks nad "muu" alla.

Üsna lamp sai, aga vb kellelgi on paremad mõtted võtta.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 08.03.2024 15:50:04, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2024 14:44:38 vasta tsitaadiga

Mis siin pikalt jahuda icon_biggrin.gif Teadliku ja nõudliku mänguri jaoks kickib PC igal juhul ässi. Mängusid näiteks steamis on võimalik saada kõvasti odavamalt kui konsoolipeal, uutele mängudele korralikud soodukad tulevad kiiresti, natuke vanemaid superhäid mänge saab ulmesoodukatega ja seda võtmes kus kogu DLC ever on juba included. Mängude modimine, trainerid jne.

Konsool ongi siukse kas tatikatele hambu visata masin, et oleks lihtsam või siis selliste "fifa on ok aga muidu mängimine on tittedele" suhtumisega tegelaste massin.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 08.03.2024 15:34:43 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Konsool ongi siukse kas tatikatele hambu visata masin, et oleks lihtsam või siis selliste "fifa on ok aga muidu mängimine on tittedele" suhtumisega tegelaste massin.

Olen konsoolimängur olnud 30+ aastat kuid kumbagi näitega ei suuda samastuda...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 08.03.2024 16:29:05 vasta tsitaadiga

eluaeg mänginud nii konsoolide kui ka PC-ga, ma arvan, et minusuguseid on päris palju, keda selline lahterdamine ei koti
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2024 17:41:49 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Mis siin pikalt jahuda icon_biggrin.gif Teadliku ja nõudliku mänguri jaoks kickib PC igal juhul ässi. Mängusid näiteks steamis on võimalik saada kõvasti odavamalt kui konsoolipeal, uutele mängudele korralikud soodukad tulevad kiiresti, natuke vanemaid superhäid mänge saab ulmesoodukatega ja seda võtmes kus kogu DLC ever on juba included. Mängude modimine, trainerid jne.

Konsool ongi siukse kas tatikatele hambu visata masin, et oleks lihtsam või siis selliste "fifa on ok aga muidu mängimine on tittedele" suhtumisega tegelaste massin.

Konsooliostja võib samuti nõudlik olla, lihtsalt teiste asjade suhtes:

- Nõudlik vaikuse suhtes. Mul on elus palju arvuteid olnud, mitte ükski pole nii vaikne olnud kui praegune XSX. Täiesti hääletu. Mul lauaarvutil on kallis Noctua cooler peal - no ei saa arvutit lihtsalt sama hääletuks teha, isegi mitte kõige vingema saadaoleva cooleriga.
- Nõudlik lihtsuse ja lollikindluse suhtes. Nagu me sellest viimasest Linuse videost nägime, hea näide - konsooliostja ei soovi selliseid seiklusi BIOS-i häälestamisel või draiveritega jamamisel, et mängud tööle saada.
- Konsoolimängudele on samuti korralikud soodukad ja vanemaid mänge on võimalik "peenraha" eest osta, just neid samu Deluxe Editioneid, kus DLC-d juba sees on. See ei ole ainult arvutimängude pärusmaa.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2024 18:23:23 vasta tsitaadiga

Konsoolil on päris hea suuruse/vaikuse/hinna tasakaal.
PC saab teha väiksema võimsama ja vaiksema, aga mitte sarnase hinnataseme juures.
Igast huvitavaid projekte on: https://www.monsterlabo.com/the-beast , aga ärme siis hinnast räägi icon_smile.gif

Lihtsuse ja lollikindluse osas ma nii palju sold ei ole. Mitte et ma ei nõustuks, et windows on keerulisem, kui konsooli OS, aga sama moodi nagu xbox on lihtlat hüperv peal jooksev nuditud windows, saad sa soovi korral enda OSi valmistada selliselt ette, et sa mängimise eesmärgil kasutamiseks, seda pmt näppima ei pea. Nõuab natuke nokitsemist, aga peale seda... isegi kui sa vanilla windowsi paned steami ja big picture mode-i at startup, oled juba väga lähedal tegelt sellele kogemusele.
Jah, sa võiksid osta kõige mainstreamimad komponendid - ei mingit arci, ilmselt intel ja nvidia jne.

Nõus, konsoolidel on ka soodukad, aga minule teadaolevalt (olen avatud värskele infole) ei ole see nii mastaapne ning sortiment on oluliselt väiksem.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2024 20:00:31 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Lihtsuse ja lollikindluse osas ma nii palju sold ei ole.

Su enda postitatud video ainult kinnitas seda.

Aeron kirjutas:
Nõus, konsoolidel on ka soodukad, aga minule teadaolevalt (olen avatud värskele infole) ei ole see nii mastaapne ning sortiment on oluliselt väiksem.

Ma ei tea, kus sinu info pärineb? Näited MS poest:

Mafia triloogia remastered + kõik DLC ehk siis 3 mängu, 20 eur
Far Cry 5 + DLC, 15 eur
Far Cry Primal + kellad viled, 12 eur
Far Cry 4 Gold, 12 eur
Halo: The Master Chief Collection, 6 mängu, 10 eur
Metro Exodus Gold Edition, remaster + kõik expansionid, 8 eur
Metro Redux Bundle, 2 mängu, 6 eur
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2024 21:11:31 vasta tsitaadiga

SKG, no eks siin on arutluse koht. Kas või mida see üks video esindab.
Sa võid osta ka non-brand komponendid ka ja on veel rohkem probleeme. Minu senine kogemus on, et kui sa ostad konsooli mentaliteediga rauda - ehk siis täpselt see lambi keskmine raud, mida kõige rohkem turul on, siis saad sa ka kõige lollikindlama kogemuse. Vb ei saa maksimumi kätte oma rauast, aga sellele kellele selline kast suunatud on, ei ole ilmselt vahet sellest 10% vms...

Mis soodukatesse puutub, siis nii kaua kui ma mäletan, hinnavõrdlusi tehes, üksikud erandid väljla jättes, on pc alati olnud märkimisväärselt soodsam mängude osas.
Olen avatud, et miskit on muutunud, pole suuremat price checki teinud.
Aga võrdluseks kasuta palun PS5, mitte xboxi. Mitte et mul oleks xboxi vastu midagi, aga konsistentsuse huvides.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2024 21:13:36 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:

Laste puhul eriti parental controls jne on PC peal on ikka leagues ahead. Üks asi on sisu, aga ka time/content management jne.


Ma tahaks väga teada mida Sa selle all mõtled. Või õigemini millega võrreldes?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2024 21:25:56 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Aga võrdluseks kasuta palun PS5, mitte xboxi. Mitte et mul oleks xboxi vastu midagi, aga konsistentsuse huvides.

Ei. See teema pole siin PS5 vs PC vaid Konsoolid vs PC.
Teiseks, minu eelistatud platvorm on XSX, sest pult on mugavam, graafiline liides tundub loogilisem ja mulle meeldib underdog-i toetada. PS5 peal mängin ainult neid, mida Xboxil pole.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2024 21:41:04 vasta tsitaadiga

Foxxx, sa võid mind nüüd korrigeerida, sest mul ei ole PS5 käepärast, aga viimati kui sellest juttu oli, siis MS Family Safety laadset asja PSi peal ei ole.
Tööriista mis lubab mugavalt reguleerida contenti, kasutusaega, võimdalda turvalist brausimist jpm. Vanemana kes peab reguleerima oma lapse kasutust ja tagama talle mingi enam vähem turvalise brausimise kogemus tunnen, et see on väga vajalik asi.

SKG, kui sa nüüd mõtled selle teemale siin, siis meil on võimalus natuke valida mida me millega võrdleme.
Kui me võtame erinevate konsooliide plussid ja kõrvutame neid PC vastu, siis me peaksime võtme ka nende konsoolide hinnad ja kokku liitma, sest muidu ei ole see võimekus kättesaadav.
Kuna xbox pea-asjalikult oma sortimendiga jääb PSile oluliselt alla, siis seni oleme siin teemas konsooli esindajana vaadanud PS5-e. See ei pea nii olema, aga kui tahame võtta siia kõrvale nintendo või xboxi, siis peaksime siia kohe ka nende soetamise kulu juurde võtma + arvestama , et elutoas on 2 kasti jne.
Mul ei ole midagi sellest vastu, see lihtalt muudab kogu arutluse dünaamikat.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2024 21:50:40 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Foxxx, sa võid mind nüüd korrigeerida, sest mul ei ole PS5 käepärast, aga viimati kui sellest juttu oli, siis MS Family Safety laadset asja PSi peal ei ole.
Tööriista mis lubab mugavalt reguleerida contenti, kasutusaega, võimdalda turvalist brausimist jpm. Vanemana kes peab reguleerima oma lapse kasutust ja tagama talle mingi enam vähem turvalise brausimise kogemus tunnen, et see on väga vajalik asi.


Kuidas see täpsemalt PC feature on kui see on MS Family safety on? Ma olen kuulnud, et Xboxi toodab ka mingi M tähega ettevõte?

Pole isiklikult kasutanud, kuna mu lapsed on liiga väikesed, et see probleem oleks, aga..

https://www.esrb.org/tools-for-parents/parental-controls/playstation-5/
Tundub nagu kõik on kaetud.


Palun Aeron, Palun enne kui Sa väiteid esitad, äkki Sa teed mingigi kiire google, see ei saa nii raske olla. Kui minusugune konsoolitumbujumbu suudab seda vähem kui 2 minutiga leida, siis Sinusugune PC Guru peaks selle sekunditega leidma.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 140, 141, 142  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.