Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 198, 199, 200  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2024 09:04:13 vasta tsitaadiga

SirXerxes, Ümmarguse Arrisega? Kui sellega proovi nn resetti. Voolujuhe välja, hoia boksi peal toitenuppu, lükka vool järele, ja kui tuli vilgutab 5sek, lase toitenupp lahti. Kui ei aita, kõne 123
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2024 12:03:41 vasta tsitaadiga

telia kirjutab mailidele, et nemad ei saa mu probleemiga tegeleda. ikka helista jne. olen ma ainus outcast ,või keegi veel?. esinduses on aga sellised koos, kes ei tea isegi seda, mis on B7, rääkimata muust. kandideeri või ise letitaha
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2024 18:35:09 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
telia kirjutab mailidele, et nemad ei saa mu probleemiga tegeleda. ikka helista jne. olen ma ainus outcast ,või keegi veel?. esinduses on aga sellised koos, kes ei tea isegi seda, mis on B7, rääkimata muust. kandideeri või ise letitaha

Proovi Telia iseteeninduses Koduinternetti tellida, mida pakub?
Esindus paraku jah ei tea mis on B7, neil on teised ülesanded, tehnik ehk teab, kes teenust kohapeal paigaldab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2024 18:45:56 vasta tsitaadiga

ta pakub mulle maailma kõige kallimat ja sajandivanust, 5/1, ma ei tea mida warpnetiga pihta hakata
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2024 18:50:24 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
ta pakub mulle maailma kõige kallimat ja sajandivanust, 5/1, ma ei tea mida warpnetiga pihta hakata

vaata uuesti ja sisesta oma aadress ning telli koduinternet, mida näitab?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2024 21:51:33 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
ta pakub mulle maailma kõige kallimat ja sajandivanust, 5/1, ma ei tea mida warpnetiga pihta hakata

Parem kui morse ju

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2024 08:18:07 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
RCC kirjutas:
ta pakub mulle maailma kõige kallimat ja sajandivanust, 5/1, ma ei tea mida warpnetiga pihta hakata

vaata uuesti ja sisesta oma aadress ning telli koduinternet, mida näitab?


Lootusetu üritus indrpo icon_lol.gif See vana jaurab jauramise pärast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2024 10:32:17 vasta tsitaadiga

et kui teenust ei pakuta, siis on see jauramine? täna on aasta 2024, mitte 1994
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2024 11:32:27 vasta tsitaadiga

Isegi küsimusele ei vasta, siis on jauramine. tee screen on koduinterneti pakkumisest, isikuandmed kustuta ära.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2024 16:33:27 vasta tsitaadiga

Pole ammu uurinud, aga kas TeliaTV pildikvaliteet on paremaks ka läinud vahepeal? Tahaks digiboksist juba loobuda, aga alla igasuguse arvestuse pildikvaliteet Android TV äpis ei luba seda veel icon_sad.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2024 16:39:06 vasta tsitaadiga

Ei ole
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2024 16:51:08 vasta tsitaadiga

Mis te räägite, "ufo" ja Androidi pildivahe pidi ju minimaalne olema.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2024 16:56:42 vasta tsitaadiga

Mul on veel vana lapik (Arris VIP1113) digiboks. Ei oska öelda, kas "ufo" erineb sellest tehniliselt kuidagi.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2024 17:01:55 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Mis te räägite, "ufo" ja Androidi pildivahe pidi ju minimaalne olema.
mina ei rääkinud vahest vaid üldiselt
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2024 17:21:27 vasta tsitaadiga

Rauno266, Üldiselt on oma silm selgem kui kellegi arvamus. Siin ei ole selget vastust kelle või mille pilt on parem, TV on ühesugune TV igal tehnoloogial, lihtsalt number 720 või 1080 ei mängi rolli ja on see DVB-T või S või IPTV kaablil või muul lahendusel, ei mängi ka enam rolli.
Pane käima, maksad mõne sendi proovimise eest, kui ikka "süda pahaks" läheb, pane kinni tagasi.
Telia ei "koti" klienti ja iseteeninduses on kõik mugavusvõimalused olemas ilma kohustusteta ja päevapõhiselt. tööle/kinni/tööle, omaseade/rendiseade vaba valik.

Ma ütlen kohe ära, TeliaTV jms. pilt on ülimalt sitt mingi vanema või soodsama seeria LG ja Samsungi peal, vahet pole kas Multicast või HLS, kaabliga või wifiga, Arris või Android boks, see lihtsalt näeb kohutav plastiliin ja säbru välja.
Viskad teleri kõrvale ja võtad vähe parema mudeli, kõik viisakas. Ma ei ole suutnud seda "halba" ekraani seadetes paremaks tuunida.

PS.
Erinevalt TV3st kes suutis Ivo Linna 75 kontserti järelvaatamisega heli ja pildi paigast ära ajada, oli Inspiras reedel otseülekandes kõik korras, ka järelvaadatav TeliaTV mini paketis.

Kui aga TV lisaküsimusi, siis siin ka nutunurk:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=191182&postdays=0&postorder=asc&start=0


viimati muutis indrpo 19.03.2024 17:22:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2024 17:21:49 vasta tsitaadiga

Oota kas internetti saab ka sedasi sissevälja plõksutada, et reede õhta panen kinni ja esmasp hommikul teen lahti ning maksan siis vähem? icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2024 17:22:35 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Oota kas internetti saab ka sedasi sissevälja plõksutada, et reede õhta panen kinni ja esmasp hommikul teen lahti ning maksan siis vähem? icon_biggrin.gif

Miks mitte? Ajutine peatamine täiesti olemas.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2024 17:46:27 vasta tsitaadiga

Ma võtan näiteks Go3 spordikanaleid Teliast ainult nendeks päevadeks kui Ott sõidab icon_smile.gif
Päris tugev erinevus Elisa pealt tulles, kus iga muudatuse tegemine oli eriti müstiline ja tihti teenustasuga.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2024 18:14:35 vasta tsitaadiga

Operaator võtab raha ühel või teisel viisil, lisaks kas investeerib ühel või teisel viisil.
Sellest aru saamine ei ole lihtne sest müügitöö ja äritegevus on erinev.

Ma ise ei viitsi sel teemal pikemalt argumenteerida aga kui eile käisin ikka esimest korda Lidlis, siis seal ei ole tooted samad mis on teistes poodides, hind on kõvasti soodsam. Vabandust aga grillvorst oli rohkem saepuru moodi. Jutt pole ainsa asja kohta.
Jah, võib mõni asi olla soodsam ja ka toimiv, kui teisel, see ongi otsus.
Ega siinkohal ei ole võrdlus Selver vs. Coop kus on sama suitsuvorst erineva hinnaga.

Eestis on täiesti kolm interneti- ja TV teenusepakkuja erinevat võrku, kolm erinevad iseteenidust, kolm erinevat esindust, kolm erinevat kõnekeskust ning mitmed erinevad teenused ja hinnastused.
Need on need otsustuse kohad ja ma soovitan ikka julgelt proovida.
Teinekord võib soodne ja rahuldav lahendus olla kallim, teinekord võib kallina näiv teenus olla soodsam.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2024 11:05:30 vasta tsitaadiga

Telekaks on tänapäevane OLED ning pildikvaliteedil on selge vahe kui vaadata kanaleid digiboksiga või siis Nvidia Shieldi peal TeliaTV äpist. Sain aru, et millalgi pidi äpp saama parema pildi (tähendab see siis paremat resolutsiooni või paremat bitrate'i või isegi ehk mõlemat korraga), aga võib-olla on lihtsalt vale mulje jäänud.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.03.2024 22:03:10 vasta tsitaadiga

Kas iseteenindus on jälle käpuli või ainult minul kalab?
E: Vist oli ajutine kamm.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2024 04:09:33 vasta tsitaadiga

Kas Telia ikka teeb veel - 50% pakkumise kui jätad netitellimuse poolikuks iseteeninduses?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 27.03.2024 13:51:56 vasta tsitaadiga

väike hoiatus, kui võtta Telia1 lisasoodustusest see 50€ soodustus e-poes ja kohe mitte ära kasutada, siis selle aegumise kohta enam hoiatust ei saadeta (varasemast mäletan et saadeti). Lisaks on sama asja uuesti tellimine ikka 6 kuuks blokeeritud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2024 14:00:44 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
(varasemast mäletan et saadeti).


Ei saadetud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 27.03.2024 15:38:56 vasta tsitaadiga

ma nagu mäletaks, et ka mu eelviimane kupong jäi aegumata ainult sellepärast, et miski tuletas seda meelde.. aga ju ma nägin siis seda meeldetuletust unes.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2024 15:56:04 vasta tsitaadiga

Mul aegus ära kui seda esimest korda jagati ja ei ole midagi meelde tuletatud. Vaatasin just üle ka maili pealt.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wheels
HV kasutaja

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2024 22:14:00 vasta tsitaadiga

Telia on Diili pakettide kampaaniat jälle 6 kuud pikendanud (50GB-sel 500GB, 90GB-sel piiramatu). Seekord siis 31.03.24 => 30.09.24. Oleks vähemalt aastast pikendust oodanud, ülejooksikuid (eriti Elisasse, räägivad) on olnud omajagu...

https://www.diil.ee/documents/kampaaniad/diili_rohkem_mahtu_kampaania_est.pdf
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2024 22:15:39 vasta tsitaadiga

wheels kirjutas:
Telia on Diili pakettide kampaaniat jälle 6 kuud pikendanud (50GB-sel 500GB, 90GB-sel piiramatu). Seekord siis 31.03.24 => 30.09.24. Oleks vähemalt aastast pikendust oodanud, ülejooksikuid (eriti Elisasse, räägivad) on olnud omajagu...

https://www.diil.ee/documents/kampaaniad/diili_rohkem_mahtu_kampaania_est.pdf

Võtta rahulikul... seda kampaaniat on juba mitu aastat ühe uuesti ja uuesti pikendatud. Need tähtajad ei tähenda midagi, puhas reklaami trikk.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2024 09:14:41 vasta tsitaadiga

https://majandus.postimees.ee/8002792/meeletu-konkurents-teliasse-soovis-praktikale-ligi-tuhat-inimest
Olge siis Telia töötajatega kannatlikud, kui nad imelikud tunduvad. Tegemist võib olla praktikantidega icon_biggrin.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2024 09:44:48 vasta tsitaadiga

tean paljusid ex-telialisi ja mitte keegi neist ei meenutanud seda monopoli hea sõnaga... eks need praktikandid tahavad lihtsalt head nime cv -sse saada ja arvavad, et ehk saavad nettigi...
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2024 13:26:07 vasta tsitaadiga

Mul ema elab uues (5+, aga alla 10a) korteris ning viimasel ajal on tal tekkinud probleem Teliaga. Nimelt kaob viimasel ajal väga tihti ära netiühendus, tema väidab et algas siis kui nad just siin hiljuti hindasid tõstsid. Ma ütlesin, et see on kokkusattumus, aga see selleks icon_lol.gif
Pühapäeval olin tal külas, ning umbes 2h jooksul läks teleris pilt eest ära (ja tuli see digiboksi infoekraan qr-koodiga) õige mitmel korral. Vaatasin, et tal on ruuter pandud elektrikappi (see kapp, kus asuvad kaitsmed-automaatlülitid vms). Kasutusel on õige vana ruuter, dg200a. Ma ütlesin, et võta Teliaga ühendust, räägi mure ära, kui nad näevad, et sul kaob ühendus ära, peavad nemad selle korda tegema - minu meelest vastutab Telia lõigu eest mis jääb kuni sinna "seadmetekapini"; ja kuna ruuter on rendikas, siis ka selle eest peaks Telia vastutama.
Eile oli ta helistanud Teliasse, sealt hakati rääkima, et tehniku visiit on 40€ + 15min tööd 40€.
Ma ise pakun, et see vana ruuter on seal kapis aja jooksul üle küpsenud, ja teeb restarte vms. Minu meelest peaks see kõik olema 100% Telia bläkk, mille nad peaks korda tegema ilma mingi lisakuluta kliendile või ma eksin?

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2024 13:29:48 vasta tsitaadiga

Kui ruuter on rendis, siis esinduses saad uusima vastu välja vahetada, kui edasi plaanid rentida. Alusta sellest.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2024 14:04:58 vasta tsitaadiga

Iseteenindusest peaks ju ka nägema, et kas ruuter teeb re-starte või mitte.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2024 14:17:11 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:

Ma ise pakun, et see vana ruuter on seal kapis aja jooksul üle küpsenud, ja teeb restarte vms.


Tõenäoline. Ei tohi panna kinnise karpi asju.

1dumbpcuser kirjutas:

Minu meelest peaks see kõik olema 100% Telia bläkk, mille nad peaks korda tegema ilma mingi lisakuluta kliendile või ma eksin?


Kas telia pani selle ruuteri sinna kappi?

Nagu juba mainiti, kui rendis, vaheta välja ja ära pane sinna kappi seda tagasi.

Ja mis ühendus üldse, optika, vask, võrgukaabel keldrist?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2024 19:00:31 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:

Ma ise pakun, et see vana ruuter on seal kapis aja jooksul üle küpsenud, ja teeb restarte vms.


Tõenäoline. Ei tohi panna kinnise karpi asju.

1dumbpcuser kirjutas:

Minu meelest peaks see kõik olema 100% Telia bläkk, mille nad peaks korda tegema ilma mingi lisakuluta kliendile või ma eksin?


Kas telia pani selle ruuteri sinna kappi?

Nagu juba mainiti, kui rendis, vaheta välja ja ära pane sinna kappi seda tagasi.

Ja mis ühendus üldse, optika, vask, võrgukaabel keldrist?



Peaks olema kaabel keldrist
Ilmselt on see jah Telia tehniku paigaldis.

Neljapäeval läheb tehnik vaatama. Kas tal on õigus hakata mingit raha küsima?

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.04.2024 19:03:34 vasta tsitaadiga

Päris loll paigaldus. Kuidas üldse keegi tuleb selle peale, et see ruuter sinna kasti panna?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2024 19:19:07 vasta tsitaadiga

Magic, mis seal nii erilist on, tüüpilise uusurunduse setup, kogu kaabeldus jookseb kokku el. kilbi eraldi sektsiooni, ka sissetulev optika.
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2024 20:07:55 vasta tsitaadiga

Võrk on nii ehitatud, toide ja kmi kaabel ja tubade kaablid. Tehnik paigaldab võimalusel ühe kaabliga elutuppa ruuteri ja digiboksi ja võimalusel teise laniga tagasi kappi switchi ja ülejäänud toad. Kui elutoa vahel üks kaabel, siis ei saa aga pakutakse ikka elutuppa. kliendi soovil kappi kui vaja ikka igasse tuppa LAN lasta.
Täna aitab selleks lahenduseks ka x2 ja smartwifi tugijaamad.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2024 20:17:13 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:


Neljapäeval läheb tehnik vaatama. Kas tal on õigus hakata mingit raha küsima?


Loomumikult, sulle loeti hinnakiri ette.

Kui probleem on väljaspool korterit, ei maksa.
Kui see ruuter on mäda või toas muu probleem, maksad.

Eeldusel, et pole ruuter rendil.
Kui tõesti tehnik selle sinna pani, siis on tegemist idioodiga.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2024 20:26:34 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:


Neljapäeval läheb tehnik vaatama. Kas tal on õigus hakata mingit raha küsima?


Loomumikult, sulle loeti hinnakiri ette.

Kui probleem on väljaspool korterit, ei maksa.
Kui see ruuter on mäda või toas muu probleem, maksad.

Eeldusel, et pole ruuter rendil.
Kui tõesti tehnik selle sinna pani, siis on tegemist idioodiga.

Nii ruuter kui digiboks peaksid olema rendikad.

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2024 20:32:26 vasta tsitaadiga

Kui on ruuteri viga, siis vast vahetatakse välja.
Ukse jätad lahti ja ütled, et ausõna pole see mitte kunagi isegi kinni olnud, et üle ei kuumeneks.

Ei oska öelda, kas eeltoodud juhul peab maksma tehniku väljasõidu eest või mitte.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhmar
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2024




sõnum 02.05.2024 14:08:39 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

Täna aitab selleks lahenduseks ka x2 ja smartwifi tugijaamad.

Ära palun seda kiviaegset jama soovita tänapäevasele kodutarbijale kellel on 20+ wifi tarbijat. Kasutasin seda 2 aastat ja kirusin telia kvaliteeti. Probleem ei olnudki telia ühendustes vaid tehnikas mida nad pakuvad. Jumal tänatud ,et siit foorumist sain targematelt soovitusi ja tplink ax53 on mäekõrguselt üle sellest telia smartwifist. Ilma igasuguste laeindajateta 0 probleemi levis ja kasutusmugavuses. ja 500/500 ühenduse puhul ma enne wifiga selliseid kiiruseid ei näinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2024 16:49:43 vasta tsitaadiga

Telia smartwifi tugijaamad icon_biggrin.gif
See vist kuulub reklaami rubriiki, seda ikka proovitakse peale määrida igal pool. Loogiline, et endal peab olema korralik wifi purk või ka mitu sõltuvalt kodu suurusest. Mul D-link suht vana mudel 5G wifi bridge mode'is. No problem palju tarbijaid taga.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2024 17:27:41 vasta tsitaadiga

Zonerman, Ei, mitte reklaamirubriik, see on lihtsalt Telia teema.
Samas kui klient ise asjapulk oleks, siis ta ei kasutaks ruuteri wifit, mis on kapis, see polnud ka mure, ma küll ei usu, et Inteno 200 seal kapis just üle kuumenes aga iseenesliku reboodiga peab tegelema.
Muidugi võib osta/kasutada igasugu "ruutereid" ja konfda, aga milleks? Ostab siis parem APd, olgu siis TP-Link või muu.
Mäekõrguselt üle on Smartwifist üle vaid uuemad wifi6 seadmed aga tulemus on see, et kui ikka tahta kiirusetestidega 500-900Mbit/s siis tuleb mängu juba reegel, AP igas toas.Kui just päris kipsist maja pole.
Mina pole suutnud ühegi sarvelisega üle kolme ümbritseva toa, kiire wifiga katta, osta või mingi gameri asus xtreme, 5Ghz lihtsalt ei läbi rohkem kui ühte betoonseina.
See miks juhmar, arvas et seadmed on kehvad, ei olnud seadmete viga, softiviga mis on ammu OK.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.05.2024 22:47:27 vasta tsitaadiga

Telias ikka geeniused tööl. Hästi kulutatud raha, selle pärast hindu tõstetigi vist thumbs_up.gif
https://www.google.com/maps/@59.4812481,25.3404481,218m/data=!3m1!1e3?entry=ttu
Siia võssa ristmikule suur mobiilineti reklaamplakat üles pandud, tee viib asulasse, kus kõigil optika olemas icon_lol.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhmar
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2024




sõnum 02.05.2024 23:07:20 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Zonerman, Ei, mitte reklaamirubriik, see on lihtsalt Telia teema.
Samas kui klient ise asjapulk oleks, siis ta ei kasutaks ruuteri wifit, mis on kapis, see polnud ka mure, ma küll ei usu, et Inteno 200 seal kapis just üle kuumenes aga iseenesliku reboodiga peab tegelema.
Muidugi võib osta/kasutada igasugu "ruutereid" ja konfda, aga milleks? Ostab siis parem APd, olgu siis TP-Link või muu.
Mäekõrguselt üle on Smartwifist üle vaid uuemad wifi6 seadmed aga tulemus on see, et kui ikka tahta kiirusetestidega 500-900Mbit/s siis tuleb mängu juba reegel, AP igas toas.Kui just päris kipsist maja pole.
Mina pole suutnud ühegi sarvelisega üle kolme ümbritseva toa, kiire wifiga katta, osta või mingi gameri asus xtreme, 5Ghz lihtsalt ei läbi rohkem kui ühte betoonseina.
See miks juhmar, arvas et seadmed on kehvad, ei olnud seadmete viga, softiviga mis on ammu OK.


2 aastat softiviga? välja vahetatud lapakas, pidev restardi vajadus ja maksta 500/500 ühenduse eest mida kätte ei saa.vedasin ka kaablid suurest vihast igasse tuppa et veidigi talutav oleks. 120 m2 eramajas kus ei ole betoonseinad ja nüüd odav wifi6 võimekusega ruuter toimib igas toas probleemideta ilma igasuguste lisavidinateta. see kõik oleks olnud olemata kui selle jama asemel oleks normaalne ruuter olnud. ja ma ei olnud ainus kellel selle x2 ga probleeme oli samas piirkonnas. minu arust peaks olema seadusega karistatav sellist tehnikat müüa mis ei võimalda tellitud teenust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2024 08:34:45 vasta tsitaadiga

Unpopular opinion - see X2 ongi paras õnnetus. Kahjuks Telia enam Genexist ei paku ja X2 ongi ainus valik neil.
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.05.2024 09:01:06 vasta tsitaadiga

X2 asemel on ka ju uuemaid lahendusi. Lihtsalt Telia aeglane.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2024 09:59:28 vasta tsitaadiga

Wifi kinni panna neil ja suvaline TP-Linki vms accessspoint külge ja siis peaks elu ilusamaks saama.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhmar
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2024




sõnum 03.05.2024 12:10:06 vasta tsitaadiga

Kui tp. link Archer AX53 toimib ideaalselt, kindlasti ka muud sarnased asjad, siis selle rahaeest ei ole mõtet telia aegunud tehnikat rentida ja osta. ainus mida ma kardan et telia võib tulevikus ikkagi ära blokkida need, et oma kiviaegset tehnikat jõhkra hinna eest müüa. mul ei ole kunagi pretensioone teenustega, pigen just tehnikaga. teistel teenusepakkujatel on rohkem sellega probleeme minu jaoks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 165, 166, 167 ... 198, 199, 200  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.