|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.03.2024 09:04:13
|
|
|
| SirXerxes, Ümmarguse Arrisega? Kui sellega proovi nn resetti. Voolujuhe välja, hoia boksi peal toitenuppu, lükka vool järele, ja kui tuli vilgutab 5sek, lase toitenupp lahti. Kui ei aita, kõne 123
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
14.03.2024 12:03:41
|
|
|
telia kirjutab mailidele, et nemad ei saa mu probleemiga tegeleda. ikka helista jne. olen ma ainus outcast ,või keegi veel?. esinduses on aga sellised koos, kes ei tea isegi seda, mis on B7, rääkimata muust. kandideeri või ise letitaha
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.03.2024 18:35:09
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| telia kirjutab mailidele, et nemad ei saa mu probleemiga tegeleda. ikka helista jne. olen ma ainus outcast ,või keegi veel?. esinduses on aga sellised koos, kes ei tea isegi seda, mis on B7, rääkimata muust. kandideeri või ise letitaha |
Proovi Telia iseteeninduses Koduinternetti tellida, mida pakub?
Esindus paraku jah ei tea mis on B7, neil on teised ülesanded, tehnik ehk teab, kes teenust kohapeal paigaldab.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
14.03.2024 18:45:56
|
|
|
ta pakub mulle maailma kõige kallimat ja sajandivanust, 5/1, ma ei tea mida warpnetiga pihta hakata
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.03.2024 18:50:24
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| ta pakub mulle maailma kõige kallimat ja sajandivanust, 5/1, ma ei tea mida warpnetiga pihta hakata |
vaata uuesti ja sisesta oma aadress ning telli koduinternet, mida näitab?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.03.2024 21:51:33
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| ta pakub mulle maailma kõige kallimat ja sajandivanust, 5/1, ma ei tea mida warpnetiga pihta hakata |
Parem kui morse ju
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
15.03.2024 08:18:07
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| RCC kirjutas: |
| ta pakub mulle maailma kõige kallimat ja sajandivanust, 5/1, ma ei tea mida warpnetiga pihta hakata |
vaata uuesti ja sisesta oma aadress ning telli koduinternet, mida näitab? |
Lootusetu üritus indrpo See vana jaurab jauramise pärast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
15.03.2024 10:32:17
|
|
|
et kui teenust ei pakuta, siis on see jauramine? täna on aasta 2024, mitte 1994
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.03.2024 11:32:27
|
|
|
| Isegi küsimusele ei vasta, siis on jauramine. tee screen on koduinterneti pakkumisest, isikuandmed kustuta ära.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
19.03.2024 16:33:27
|
|
|
Pole ammu uurinud, aga kas TeliaTV pildikvaliteet on paremaks ka läinud vahepeal? Tahaks digiboksist juba loobuda, aga alla igasuguse arvestuse pildikvaliteet Android TV äpis ei luba seda veel
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
19.03.2024 16:39:06
|
|
|
Ei ole
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
19.03.2024 16:51:08
|
|
|
Mis te räägite, "ufo" ja Androidi pildivahe pidi ju minimaalne olema.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
19.03.2024 16:56:42
|
|
|
| Mul on veel vana lapik (Arris VIP1113) digiboks. Ei oska öelda, kas "ufo" erineb sellest tehniliselt kuidagi.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
19.03.2024 17:01:55
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Mis te räägite, "ufo" ja Androidi pildivahe pidi ju minimaalne olema. |
mina ei rääkinud vahest vaid üldiselt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
19.03.2024 17:21:27
|
|
|
Rauno266, Üldiselt on oma silm selgem kui kellegi arvamus. Siin ei ole selget vastust kelle või mille pilt on parem, TV on ühesugune TV igal tehnoloogial, lihtsalt number 720 või 1080 ei mängi rolli ja on see DVB-T või S või IPTV kaablil või muul lahendusel, ei mängi ka enam rolli.
Pane käima, maksad mõne sendi proovimise eest, kui ikka "süda pahaks" läheb, pane kinni tagasi.
Telia ei "koti" klienti ja iseteeninduses on kõik mugavusvõimalused olemas ilma kohustusteta ja päevapõhiselt. tööle/kinni/tööle, omaseade/rendiseade vaba valik.
Ma ütlen kohe ära, TeliaTV jms. pilt on ülimalt sitt mingi vanema või soodsama seeria LG ja Samsungi peal, vahet pole kas Multicast või HLS, kaabliga või wifiga, Arris või Android boks, see lihtsalt näeb kohutav plastiliin ja säbru välja.
Viskad teleri kõrvale ja võtad vähe parema mudeli, kõik viisakas. Ma ei ole suutnud seda "halba" ekraani seadetes paremaks tuunida.
PS.
Erinevalt TV3st kes suutis Ivo Linna 75 kontserti järelvaatamisega heli ja pildi paigast ära ajada, oli Inspiras reedel otseülekandes kõik korras, ka järelvaadatav TeliaTV mini paketis.
Kui aga TV lisaküsimusi, siis siin ka nutunurk:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=191182&postdays=0&postorder=asc&start=0
viimati muutis indrpo 19.03.2024 17:22:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
19.03.2024 17:21:49
|
|
|
Oota kas internetti saab ka sedasi sissevälja plõksutada, et reede õhta panen kinni ja esmasp hommikul teen lahti ning maksan siis vähem?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
19.03.2024 17:22:35
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Oota kas internetti saab ka sedasi sissevälja plõksutada, et reede õhta panen kinni ja esmasp hommikul teen lahti ning maksan siis vähem?  |
Miks mitte? Ajutine peatamine täiesti olemas.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
19.03.2024 17:46:27
|
|
|
Ma võtan näiteks Go3 spordikanaleid Teliast ainult nendeks päevadeks kui Ott sõidab
Päris tugev erinevus Elisa pealt tulles, kus iga muudatuse tegemine oli eriti müstiline ja tihti teenustasuga.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
19.03.2024 18:14:35
|
|
|
Operaator võtab raha ühel või teisel viisil, lisaks kas investeerib ühel või teisel viisil.
Sellest aru saamine ei ole lihtne sest müügitöö ja äritegevus on erinev.
Ma ise ei viitsi sel teemal pikemalt argumenteerida aga kui eile käisin ikka esimest korda Lidlis, siis seal ei ole tooted samad mis on teistes poodides, hind on kõvasti soodsam. Vabandust aga grillvorst oli rohkem saepuru moodi. Jutt pole ainsa asja kohta.
Jah, võib mõni asi olla soodsam ja ka toimiv, kui teisel, see ongi otsus.
Ega siinkohal ei ole võrdlus Selver vs. Coop kus on sama suitsuvorst erineva hinnaga.
Eestis on täiesti kolm interneti- ja TV teenusepakkuja erinevat võrku, kolm erinevad iseteenidust, kolm erinevat esindust, kolm erinevat kõnekeskust ning mitmed erinevad teenused ja hinnastused.
Need on need otsustuse kohad ja ma soovitan ikka julgelt proovida.
Teinekord võib soodne ja rahuldav lahendus olla kallim, teinekord võib kallina näiv teenus olla soodsam.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
20.03.2024 11:05:30
|
|
|
| Telekaks on tänapäevane OLED ning pildikvaliteedil on selge vahe kui vaadata kanaleid digiboksiga või siis Nvidia Shieldi peal TeliaTV äpist. Sain aru, et millalgi pidi äpp saama parema pildi (tähendab see siis paremat resolutsiooni või paremat bitrate'i või isegi ehk mõlemat korraga), aga võib-olla on lihtsalt vale mulje jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
20.03.2024 22:03:10
|
|
|
Kas iseteenindus on jälle käpuli või ainult minul kalab?
E: Vist oli ajutine kamm.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
21.03.2024 04:09:33
|
|
|
Kas Telia ikka teeb veel - 50% pakkumise kui jätad netitellimuse poolikuks iseteeninduses?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
27.03.2024 13:51:56
|
|
|
| väike hoiatus, kui võtta Telia1 lisasoodustusest see 50€ soodustus e-poes ja kohe mitte ära kasutada, siis selle aegumise kohta enam hoiatust ei saadeta (varasemast mäletan et saadeti). Lisaks on sama asja uuesti tellimine ikka 6 kuuks blokeeritud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.03.2024 14:00:44
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| (varasemast mäletan et saadeti). |
Ei saadetud.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
27.03.2024 15:38:56
|
|
|
| ma nagu mäletaks, et ka mu eelviimane kupong jäi aegumata ainult sellepärast, et miski tuletas seda meelde.. aga ju ma nägin siis seda meeldetuletust unes.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.03.2024 15:56:04
|
|
|
| Mul aegus ära kui seda esimest korda jagati ja ei ole midagi meelde tuletatud. Vaatasin just üle ka maili pealt.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wheels
HV kasutaja
liitunud: 13.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
02.04.2024 22:15:39
|
|
|
Võtta rahulikul... seda kampaaniat on juba mitu aastat ühe uuesti ja uuesti pikendatud. Need tähtajad ei tähenda midagi, puhas reklaami trikk.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
18.04.2024 09:44:48
|
|
|
tean paljusid ex-telialisi ja mitte keegi neist ei meenutanud seda monopoli hea sõnaga... eks need praktikandid tahavad lihtsalt head nime cv -sse saada ja arvavad, et ehk saavad nettigi...
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
30.04.2024 13:26:07
|
|
|
Mul ema elab uues (5+, aga alla 10a) korteris ning viimasel ajal on tal tekkinud probleem Teliaga. Nimelt kaob viimasel ajal väga tihti ära netiühendus, tema väidab et algas siis kui nad just siin hiljuti hindasid tõstsid. Ma ütlesin, et see on kokkusattumus, aga see selleks
Pühapäeval olin tal külas, ning umbes 2h jooksul läks teleris pilt eest ära (ja tuli see digiboksi infoekraan qr-koodiga) õige mitmel korral. Vaatasin, et tal on ruuter pandud elektrikappi (see kapp, kus asuvad kaitsmed-automaatlülitid vms). Kasutusel on õige vana ruuter, dg200a. Ma ütlesin, et võta Teliaga ühendust, räägi mure ära, kui nad näevad, et sul kaob ühendus ära, peavad nemad selle korda tegema - minu meelest vastutab Telia lõigu eest mis jääb kuni sinna "seadmetekapini"; ja kuna ruuter on rendikas, siis ka selle eest peaks Telia vastutama.
Eile oli ta helistanud Teliasse, sealt hakati rääkima, et tehniku visiit on 40€ + 15min tööd 40€.
Ma ise pakun, et see vana ruuter on seal kapis aja jooksul üle küpsenud, ja teeb restarte vms. Minu meelest peaks see kõik olema 100% Telia bläkk, mille nad peaks korda tegema ilma mingi lisakuluta kliendile või ma eksin?
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
30.04.2024 14:04:58
|
|
|
Iseteenindusest peaks ju ka nägema, et kas ruuter teeb re-starte või mitte.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
30.04.2024 14:17:11
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
Ma ise pakun, et see vana ruuter on seal kapis aja jooksul üle küpsenud, ja teeb restarte vms. |
Tõenäoline. Ei tohi panna kinnise karpi asju.
| 1dumbpcuser kirjutas: |
Minu meelest peaks see kõik olema 100% Telia bläkk, mille nad peaks korda tegema ilma mingi lisakuluta kliendile või ma eksin? |
Kas telia pani selle ruuteri sinna kappi?
Nagu juba mainiti, kui rendis, vaheta välja ja ära pane sinna kappi seda tagasi.
Ja mis ühendus üldse, optika, vask, võrgukaabel keldrist?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
30.04.2024 19:00:31
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| 1dumbpcuser kirjutas: |
Ma ise pakun, et see vana ruuter on seal kapis aja jooksul üle küpsenud, ja teeb restarte vms. |
Tõenäoline. Ei tohi panna kinnise karpi asju.
| 1dumbpcuser kirjutas: |
Minu meelest peaks see kõik olema 100% Telia bläkk, mille nad peaks korda tegema ilma mingi lisakuluta kliendile või ma eksin? |
Kas telia pani selle ruuteri sinna kappi?
Nagu juba mainiti, kui rendis, vaheta välja ja ära pane sinna kappi seda tagasi.
Ja mis ühendus üldse, optika, vask, võrgukaabel keldrist? |
Peaks olema kaabel keldrist
Ilmselt on see jah Telia tehniku paigaldis.
Neljapäeval läheb tehnik vaatama. Kas tal on õigus hakata mingit raha küsima?
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.04.2024 19:03:34
|
|
|
| Päris loll paigaldus. Kuidas üldse keegi tuleb selle peale, et see ruuter sinna kasti panna?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
30.04.2024 19:19:07
|
|
|
Magic, mis seal nii erilist on, tüüpilise uusurunduse setup, kogu kaabeldus jookseb kokku el. kilbi eraldi sektsiooni, ka sissetulev optika.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.04.2024 20:07:55
|
|
|
Võrk on nii ehitatud, toide ja kmi kaabel ja tubade kaablid. Tehnik paigaldab võimalusel ühe kaabliga elutuppa ruuteri ja digiboksi ja võimalusel teise laniga tagasi kappi switchi ja ülejäänud toad. Kui elutoa vahel üks kaabel, siis ei saa aga pakutakse ikka elutuppa. kliendi soovil kappi kui vaja ikka igasse tuppa LAN lasta.
Täna aitab selleks lahenduseks ka x2 ja smartwifi tugijaamad.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
30.04.2024 20:17:13
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
Neljapäeval läheb tehnik vaatama. Kas tal on õigus hakata mingit raha küsima? |
Loomumikult, sulle loeti hinnakiri ette.
Kui probleem on väljaspool korterit, ei maksa.
Kui see ruuter on mäda või toas muu probleem, maksad.
Eeldusel, et pole ruuter rendil.
Kui tõesti tehnik selle sinna pani, siis on tegemist idioodiga.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
30.04.2024 20:26:34
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| 1dumbpcuser kirjutas: |
Neljapäeval läheb tehnik vaatama. Kas tal on õigus hakata mingit raha küsima? |
Loomumikult, sulle loeti hinnakiri ette.
Kui probleem on väljaspool korterit, ei maksa.
Kui see ruuter on mäda või toas muu probleem, maksad.
Eeldusel, et pole ruuter rendil.
Kui tõesti tehnik selle sinna pani, siis on tegemist idioodiga. |
Nii ruuter kui digiboks peaksid olema rendikad.
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
30.04.2024 20:32:26
|
|
|
Kui on ruuteri viga, siis vast vahetatakse välja.
Ukse jätad lahti ja ütled, et ausõna pole see mitte kunagi isegi kinni olnud, et üle ei kuumeneks.
Ei oska öelda, kas eeltoodud juhul peab maksma tehniku väljasõidu eest või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juhmar
HV vaatleja
liitunud: 18.02.2024
|
02.05.2024 14:08:39
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Täna aitab selleks lahenduseks ka x2 ja smartwifi tugijaamad. |
Ära palun seda kiviaegset jama soovita tänapäevasele kodutarbijale kellel on 20+ wifi tarbijat. Kasutasin seda 2 aastat ja kirusin telia kvaliteeti. Probleem ei olnudki telia ühendustes vaid tehnikas mida nad pakuvad. Jumal tänatud ,et siit foorumist sain targematelt soovitusi ja tplink ax53 on mäekõrguselt üle sellest telia smartwifist. Ilma igasuguste laeindajateta 0 probleemi levis ja kasutusmugavuses. ja 500/500 ühenduse puhul ma enne wifiga selliseid kiiruseid ei näinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
02.05.2024 16:49:43
|
|
|
Telia smartwifi tugijaamad
See vist kuulub reklaami rubriiki, seda ikka proovitakse peale määrida igal pool. Loogiline, et endal peab olema korralik wifi purk või ka mitu sõltuvalt kodu suurusest. Mul D-link suht vana mudel 5G wifi bridge mode'is. No problem palju tarbijaid taga.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.05.2024 17:27:41
|
|
|
Zonerman, Ei, mitte reklaamirubriik, see on lihtsalt Telia teema.
Samas kui klient ise asjapulk oleks, siis ta ei kasutaks ruuteri wifit, mis on kapis, see polnud ka mure, ma küll ei usu, et Inteno 200 seal kapis just üle kuumenes aga iseenesliku reboodiga peab tegelema.
Muidugi võib osta/kasutada igasugu "ruutereid" ja konfda, aga milleks? Ostab siis parem APd, olgu siis TP-Link või muu.
Mäekõrguselt üle on Smartwifist üle vaid uuemad wifi6 seadmed aga tulemus on see, et kui ikka tahta kiirusetestidega 500-900Mbit/s siis tuleb mängu juba reegel, AP igas toas.Kui just päris kipsist maja pole.
Mina pole suutnud ühegi sarvelisega üle kolme ümbritseva toa, kiire wifiga katta, osta või mingi gameri asus xtreme, 5Ghz lihtsalt ei läbi rohkem kui ühte betoonseina.
See miks juhmar, arvas et seadmed on kehvad, ei olnud seadmete viga, softiviga mis on ammu OK.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juhmar
HV vaatleja
liitunud: 18.02.2024
|
02.05.2024 23:07:20
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Zonerman, Ei, mitte reklaamirubriik, see on lihtsalt Telia teema.
Samas kui klient ise asjapulk oleks, siis ta ei kasutaks ruuteri wifit, mis on kapis, see polnud ka mure, ma küll ei usu, et Inteno 200 seal kapis just üle kuumenes aga iseenesliku reboodiga peab tegelema.
Muidugi võib osta/kasutada igasugu "ruutereid" ja konfda, aga milleks? Ostab siis parem APd, olgu siis TP-Link või muu.
Mäekõrguselt üle on Smartwifist üle vaid uuemad wifi6 seadmed aga tulemus on see, et kui ikka tahta kiirusetestidega 500-900Mbit/s siis tuleb mängu juba reegel, AP igas toas.Kui just päris kipsist maja pole.
Mina pole suutnud ühegi sarvelisega üle kolme ümbritseva toa, kiire wifiga katta, osta või mingi gameri asus xtreme, 5Ghz lihtsalt ei läbi rohkem kui ühte betoonseina.
See miks juhmar, arvas et seadmed on kehvad, ei olnud seadmete viga, softiviga mis on ammu OK. |
2 aastat softiviga? välja vahetatud lapakas, pidev restardi vajadus ja maksta 500/500 ühenduse eest mida kätte ei saa.vedasin ka kaablid suurest vihast igasse tuppa et veidigi talutav oleks. 120 m2 eramajas kus ei ole betoonseinad ja nüüd odav wifi6 võimekusega ruuter toimib igas toas probleemideta ilma igasuguste lisavidinateta. see kõik oleks olnud olemata kui selle jama asemel oleks normaalne ruuter olnud. ja ma ei olnud ainus kellel selle x2 ga probleeme oli samas piirkonnas. minu arust peaks olema seadusega karistatav sellist tehnikat müüa mis ei võimalda tellitud teenust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
03.05.2024 08:34:45
|
|
|
| Unpopular opinion - see X2 ongi paras õnnetus. Kahjuks Telia enam Genexist ei paku ja X2 ongi ainus valik neil.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.05.2024 09:01:06
|
|
|
| X2 asemel on ka ju uuemaid lahendusi. Lihtsalt Telia aeglane.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
03.05.2024 09:59:28
|
|
|
| Wifi kinni panna neil ja suvaline TP-Linki vms accessspoint külge ja siis peaks elu ilusamaks saama.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juhmar
HV vaatleja
liitunud: 18.02.2024
|
03.05.2024 12:10:06
|
|
|
| Kui tp. link Archer AX53 toimib ideaalselt, kindlasti ka muud sarnased asjad, siis selle rahaeest ei ole mõtet telia aegunud tehnikat rentida ja osta. ainus mida ma kardan et telia võib tulevikus ikkagi ära blokkida need, et oma kiviaegset tehnikat jõhkra hinna eest müüa. mul ei ole kunagi pretensioone teenustega, pigen just tehnikaga. teistel teenusepakkujatel on rohkem sellega probleeme minu jaoks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|