Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 106, 107, 108  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2023 04:18:05 vasta tsitaadiga

Microsoft rolls out fix for Windows 11 File Explorer bug after 15-month wait
https://www.techspot.com/news/101241-microsoft-rolls-out-fix-windows-11-file-explorer.html
tsitaat:
Windows 11 bug that caused File Explorer to open automatically, seeing as it was first reported back in late 2022. But after a wait of around 15 months, the fix is finally rolling out.


Vael, Ei. Kui on pausil, siis on kõik pausil ikka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2023 14:11:24 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Microsoft rolls out fix for Windows 11 File Explorer bug after 15-month wait
https://www.techspot.com/news/101241-microsoft-rolls-out-fix-windows-11-file-explorer.html
tsitaat:
Windows 11 bug that caused File Explorer to open automatically, seeing as it was first reported back in late 2022. But after a wait of around 15 months, the fix is finally rolling out.

Lõpuks. Eks näeb, kas parandab ka selle probleemi, kus peale faili kopeerimist File Explorer end foregroundile kinnitab ja sealt enam lihtsalt ära ei tule.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 28.12.2023 19:15:45 vasta tsitaadiga

Tegin TPM ja secureboot vaba win11 paigaldustõmmise pulgale, kloonisin pulga .img faili, siis konvertisin img virtualboxi failiks ning nüüd paigaldan windows11 virtualboxi.
win10 ei oleks kõike seda vaja.. kloonimist.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
"Mine Time, Not Pollution!"
pulsebitcoin.win
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2023 20:46:23 vasta tsitaadiga

Krt küll. Windows 11 on nagu Samsungi telefonid. Värske install. Windows Update ja Microsoft Store uuendavad end. Klõpsin siis ajaviiteks Start menüüs kõik üleliigse ära (unpin from Start), et hiljem sinna vajalik ise lisada. Äppe ega midagi muud ei uninstalli-installi. Teen siis pärast uuendusi restardi ja Start menüüs sama seis nagu installi järel eusa_wall.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 28.12.2023 22:54:59 vasta tsitaadiga

See on huvitav. Peaks ju sätted jääma alles.
_________________
"Mine Time, Not Pollution!"
pulsebitcoin.win
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2023 23:06:44 vasta tsitaadiga

Betamax, Seetõttu ma teen uuendused alati esimesena ära pärast värsket installi. Pärast uuendusi muidu hakka veel topelt üle käima kõike jälle.
Uuenduse aega kasutan tavaliselt pigem programmide paigaldamiseks, sest mitmed neist nõuavad samuti restarti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 31.12.2023 13:07:31 vasta tsitaadiga

MIks niipalju värskeid installe teha vaja on? Kõige kauem minul oli windows 8.1 mis toimis 2 aastat ilma igasuguse reinstalli vajadusega, kuniks tuli windows 10.
See 10 kõige kauem on vastu pidanud aasta, teiste rekord on ainult paar kuud nii uuemad kui vanemad. Win 7 sai katki minna mõne tunniga. windoosio 11 kohta ma parem ei hakka rääkimagi too kasutu. Siin on selge näide iga uue windowsiga pead uuendama rauda muidu ei saa kõige uuemat kasutada. See prügi tootmine tuleks lõpetada tegelikult.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2023 13:20:13 vasta tsitaadiga

Ma just vaatasin, et mul on laua all vana hetis mille ise installisin 2005 (kloonisin). Xp. Sisaldab paari kettatassteprogrammi. Eelmisel nädalal kasutasin. 4 aastat tagasi tehtud win7 upgradesin viimasel minutil oktoobri lõpus win10 ks.
Oma töömasinad kolin / kloonin võimalusel.

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2023 13:56:57 vasta tsitaadiga

XeStAiSy kirjutas:
MIks niipalju värskeid installe teha vaja on? Kõige kauem minul oli windows 8.1 mis toimis 2 aastat ilma igasuguse reinstalli vajadusega, kuniks tuli windows 10.
See 10 kõige kauem on vastu pidanud aasta, teiste rekord on ainult paar kuud nii uuemad kui vanemad. Win 7 sai katki minna mõne tunniga. windoosio 11 kohta ma parem ei hakka rääkimagi too kasutu. Siin on selge näide iga uue windowsiga pead uuendama rauda muidu ei saa kõige uuemat kasutada. See prügi tootmine tuleks lõpetada tegelikult.

Ei hakka seda jama kommenteerimagi. Ega ma igavusest neid uusi masinaid ei installi eusa_wall.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 31.12.2023 13:58:52 vasta tsitaadiga

XeStAiSy, ainus järeldus su jutust on, et sa teed midagi kardinaalselt valesti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2023 14:10:18 vasta tsitaadiga

Me oleme ukraina lastele jagatud masinaid installinud umbes tuhat ja peale ning viimase aasta jooksul müügiks installinud üle kahesaja masina ning mingi hulk tellimustöid juurde.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 31.12.2023 14:15:40 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Me oleme ukraina lastele jagatud masinaid installinud umbes tuhat ja peale ning viimase aasta jooksul müügiks installinud üle kahesaja masina ning mingi hulk tellimustöid juurde.

Miks vaja ainult win11? icon_evil.gif Varsti pidi tulema win12 ja win10 võrreldes 11-ga on töömasinal tunduvalt parem. Üpris vanad, õigemini utiilsed masinad mingi T seeia inteliga töötavad win10 all. Muidugi kas on mõtet, sest ka brauseri avanemine on vaevaline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2023 15:26:30 vasta tsitaadiga

sama123, mis sinu mure nüüd on?
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




see post läheb kustutamisele sõnum 31.12.2023 16:38:20 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:

Miks vaja ainult win11? icon_evil.gif Varsti pidi tulema win12 ja win10 võrreldes 11-ga on töömasinal tunduvalt parem. Üpris vanad, õigemini utiilsed masinad mingi T seeia inteliga töötavad win10 all. Muidugi kas on mõtet, sest ka brauseri avanemine on vaevaline.

Microsoft ütles ju, et windows 10 on viimane. Paljude jaoks on ju see õige jutt.

Kasutaja ostab uue windows11-ga arvuti, siis on seal tpm 2.0 ja secureboot olemas. Ja kaldun arvama, et ka win12 seal funkab. Selles suhtes probleeme ei ole. Mõni üksik draiver veab alt, aga seda on ka linuxi puhul juhtunud.

_________________
"Mine Time, Not Pollution!"
pulsebitcoin.win
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2023 21:35:23 vasta tsitaadiga

No krt, jupp aega juba googeldanud ja ei miskit.
Varem masin bootis üles ja ühendus kohe wifisse enne kui sisse login.
Nüüd ühendub alles peale sisselogimist. Logon screenil võrgu ikooni klikkides saab ühenduda. Kusjuures wifi key-d ei küsi, ühendub kohe kui see liigutus manuaalselt teha.
Ainuke asi mis muutsin oli see, et keerasin BIOS-s secure boot kinni. Tahtsin PXE-d katsetada ja hakkas jonnima kui secure boot peal on. Sõrmejäljega sisselogimine kadus ka selle liigutuse peale ära, aga sai oma käpad windowsile uuesti ette näidatud ja see nüüd toimib jälle. Aga kuidas selle wifi ka nii tööle saaks, et ühenduks automaatselt kohe mitte alles peale sisselogimist?
Win11 Pro, masin domeenis pole ja pole ka kunagi olnud st. mingi admin kuskil pole midagi minu teadmata näppinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 01.01.2024 14:56:59 vasta tsitaadiga

Tomorrow, kindel?
Mul ka pausil, aga history vaadata siis iga jumala päev teeb security uuenduse ära( see viiruse kataloogi väike). Win10 siis...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




see post läheb kustutamisele sõnum 01.01.2024 16:37:37 vasta tsitaadiga

Windows Defender ise uuendab ennast ja Defenderi Smartscreen on ka sees pidevalt.
Kõik ei ole enam uuendamise halduri läbi. Ammu juba mitte.
sordumil on update blocker ja defender control:
https://www.sordum.org/9480/defender-control-v2-1/
Midagi tuleb veel defender control-is sättida, et ta töötaks nagu vaja.
Aga ma kasutan ainult update blockerit, sest defender control-i on viirusetõrje kuulutanud viiruseks. igaks juhuks ei kasuta.

Aga viirusetõrje kaitseb windowsi muidu.


Ega linuxil samuti - ubuntu peale apt halduri veel snap uuendused ja widgeti (rakendi) uuendused.

_________________
"Mine Time, Not Pollution!"
pulsebitcoin.win
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2024 22:34:58 vasta tsitaadiga

Windows 11 on jälle omapäid mingi olulise muutuse teinud. Soovides programmi installida, viskab nüüd sellise asja ette. Olen MKVToolNix kümneid kordi installinud, see on esmakordne.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 03.01.2024 00:49:25 vasta tsitaadiga

SKG, pigem on probleem mkvtoolnix installikas. See on antiviiruse, ehk Windows Defenderi hoiatusaken. Mingil põhjusel on mkvtoolnix installikas sattunud Microsofti kahtlaste äppide andmebaasi ja Defender annab sulle sellest teada. Soovitan sul võtta mkvtoolnix portable versioon. Vabavara installikatesse topitakse vahel üht koma teist või soovib installikas midagi registris muuta mida muutma ei peaks.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2024 10:51:23 vasta tsitaadiga

Lasin huvi pärast W11 peale ühele kastile ja nüüd ei saa W10 masinaga W11 kaustadele ligi.
Kaustad leian üles, kuid viskab kohe veateate, et pole juurdepääsu õiguseid. Kuigi W11 alt on kinni keeratud, et ära näita avalike kaustu, siis neid nui neljaks näitab ja laseb ka ligi, isegi, kui kraanid kinni thumbs_down.gif
Proovinud valikuid parooliga, paroolita, erinevaid kasutaja õiguseid anda jne, kuid midagi, kaustu näen, kuid sisse ei pääse icon_evil.gif

Hommikul oli teisel arvutil ka palju õnne sisse lülitades, et intstalli W11, õnneks tõmbasin pidurit ja leidsin nupu, et jätka W10'ga ...

[LISA] Mida iganes, lampi peale kohvi tegemist lasi ligi kopp.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi ja privas 3D Touch V3.2 15€ + varu nõelad 1€ tk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2024 13:22:40 vasta tsitaadiga

lenovo läpparil kadus täiesti lambist sinihammas ära....pidin pisipehme lehel uue driveri tõmbama...... lol, poole kasutamise pealt icon_eek.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2024 19:53:24 vasta tsitaadiga

Kindel, et miski surema ei hakka? Läpakatel on ju WiFi koos Bluetoothiga samal kaardil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2024 00:28:04 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kindel, et miski surema ei hakka? Läpakatel on ju WiFi koos Bluetoothiga samal kaardil.
wifi töötas..eelmise aasta t seeria läpakas

Driveri install tegi asja korda

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 13.01.2024 05:56:34 vasta tsitaadiga

Võimalik, et teemast läbi käinud aga ei suutnud leida.
Ütlen ausalt, olen W11 igast enda masinast ära canceldanud kuid nüüd tuuakse uusi W11 sülereid minu kätte sest kasutaja ei suuda ise digidoci ja chrome installeerida.
Päriselt selline block on lubatud, et ei saagi tavakodanik hakkama?
Esimene kord oli isegi minu jaoks huvitav, nagu süütuse võtmine ja exe lubamine icon_biggrin.gif Dr.Google aitab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.01.2024 08:04:51 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Võimalik, et teemast läbi käinud aga ei suutnud leida.
Ütlen ausalt, olen W11 igast enda masinast ära canceldanud kuid nüüd tuuakse uusi W11 sülereid minu kätte sest kasutaja ei suuda ise digidoci ja chrome installeerida.
Päriselt selline block on lubatud, et ei saagi tavakodanik hakkama?
Esimene kord oli isegi minu jaoks huvitav, nagu süütuse võtmine ja exe lubamine icon_biggrin.gif Dr.Google aitab.

Kus selline block peal on? Edge või Windowsi enda turvasätetes?
Firma läpakad? Firma ise exe paigalduse kinni keeranud?

Clean installil pole küll sellist asja näinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 106, 107, 108  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.