|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
12.12.2023 21:37:41
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Keegi Microsoftis arvas, et peale mingit Windows Update on vajalik Language Bar mulle tagasi panna ja enam seda ära ei saa. Järjekordne Windows 11 idiootsus paistab olema. Keegi teab rohtu?
Mul on ainult 1 layout ja see on Eesti, mida kuradit mul seal switchida on
Spoiler 
|
AI otsustab, mis sulle kasulik ja vajalik ning edasikaebamisele ei kuulu
/s (võib-olla peab ka /s-i järgi panema /s-i )
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.12.2023 21:18:33
|
|
|
Nonii. Täna avanes uus "üllatus" Microsoftilt. Peale patch Tuesday küsis arvuti rastarti. Õnneks, tegin ma restardi tööpäeva lõpus. Peale restarti kuvati mulle selline asi täisekraanil, millest pole enam võimalik mööda minna, ega keelduda. Microsoft nõuab online konto omamist ja sisselogimist.
Õnneks peale väikest pusimist sain Shift + Esc abil Task Manageri tööle ja selline asi nagu "Get Started" sai maha killitud ja sain edasi Desktopile. See on päris jube, kuidas MS on hakanud oma online konto omamist ja sisselogimist peale suruma. Varsti saab see ilmselt viimaseks piisaks minu karikas.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
13.12.2023 21:48:11
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Nonii. Täna avanes uus "üllatus" Microsoftilt. Peale patch Tuesday küsis arvuti rastarti. Õnneks, tegin ma restardi tööpäeva lõpus. Peale restarti kuvati mulle selline asi täisekraanil, millest pole enam võimalik mööda minna, ega keelduda. Microsoft nõuab online konto omamist ja sisselogimist.
Õnneks peale väikest pusimist sain Shift + Esc abil Task Manageri tööle ja selline asi nagu "Get Started" sai maha killitud ja sain edasi Desktopile. See on päris jube, kuidas MS on hakanud oma online konto omamist ja sisselogimist peale suruma. Varsti saab see ilmselt viimaseks piisaks minu karikas.
Spoiler 
|
Saab ikka mööda - üleval vajutad Back ja siis tuleb mingi Remind me later ja No thanks värk vms. Korduvalt selle läbi teinud. Windows 10 sama asi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
13.12.2023 22:01:54
|
|
|
Nädala alguses, kui 4 läpakale Windows 11 installisin, polnud mingit probleemi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.12.2023 22:08:10
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Nädala alguses, kui 4 läpakale Windows 11 installisin, polnud mingit probleemi  |
Kui korra edasi lähed, siis tagasi enam ei saa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
13.12.2023 22:35:04
|
|
|
anna teada
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telex
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2002
|
13.12.2023 22:46:28
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Nonii. Täna avanes uus "üllatus" Microsoftilt. |
Täna lasin kahele ainult local account'iga arvutile kõik saadaolevad update'id selga ja ei mingit jama. Sul varasemast ikka midagi paika panemata. Language bar pole samuti nähtavale tulnud, kuigi mul oli mõlemal arvutil lisaks Eestile ka US installitud. Kas sul seal on ikka vaid üks keel? Kui on rohkem, siis ebavajalikud killi maha.
Computer\HKEY_CURRENT_USER\Keyboard Layout\Preload
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
13.12.2023 22:55:25
|
|
|
See konto kuva ilmub mingi aja peale. Värske install seda ei näitagi. w10 l lükkas eelnevalt maha märgitud teavitused suur uuenduse install rõõmsalt peale tagasi. W11 l pole veel näinud seda.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.12.2023 22:58:56
|
|
|
| Telex kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Nonii. Täna avanes uus "üllatus" Microsoftilt. |
Täna lasin kahele ainult local account'iga arvutile kõik saadaolevad update'id selga ja ei mingit jama. Sul varasemast ikka midagi paika panemata. Language bar pole samuti nähtavale tulnud, kuigi mul oli mõlemal arvutil lisaks Eestile ka US installitud. Kas sul seal on ikka vaid üks keel? Kui on rohkem, siis ebavajalikud killi maha.
Computer\HKEY_CURRENT_USER\Keyboard Layout\Preload |
Varasemalt on mul Local Account. Algusest peale. Peale eilset Windows Update ja restarti viskas täisekraanil selle ultimaatumi mulle ette.
Teises arvutis on mul ainult Eesti klaviatuur. Peale mingit Windows update lisandus US. Mina seda ei soovinud. Eemaldasin selle, kuid Language Bar ei kao enam kuskile, isegi siis kui panna "Hidden". Vaata screenshoti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Telex
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2002
|
13.12.2023 23:19:31
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Vaata screenshoti. |
Aga registrisse vaatasid
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.12.2023 23:40:49
|
|
|
---
Vaatasin järgi, peale KB5033375 installi, hakkas MS online kontot nõudma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Telex
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2002
|
13.12.2023 23:47:31
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Vaatasin järgi, peale KB5033375 installi, hakkas MS online kontot nõudma. |
Konto nõudmisse see ei puutu. See on language kohta. Sul on seal vale number. Eesti layout'i jaoks peab olema 00000425.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
13.12.2023 23:53:51
|
|
|
| Telex kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Vaatasin järgi, peale KB5033375 installi, hakkas MS online kontot nõudma. |
Konto nõudmisse see ei puutu. See on language kohta. Sul on seal vale number. Eesti layout'i jaoks peab olema 00000425. |
Oled sa kindel, et see on üldse õige koht? Mul 2 Windows 11 masinat ja mõlemal on Eesti layoutiga klaviatuur ja see Registry väärtus on 409. Eesti layout toimib.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Telex
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2002
|
13.12.2023 23:58:44
|
|
|
| No mul on nii mitmes arvutis ja Eesti layout toimib, ning language bari ei ole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
14.12.2023 00:04:00
|
|
|
| Siis peab Language Bari miski muu mõjutama. Mul on mõlemas arvutis identsed "Computer\HKEY_CURRENT_USER\Keyboard Layout" seaded, kuid ühes on Language Bar ka, millest lahti ei saa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
16.12.2023 12:04:34
|
|
|
Eile üks paar kuud tagasi installitud ja nüüd käima pandud masin küsis seda sama Microsofti konto asja pärast uuendamist. Vajutasin üleval Back noolekest ja selline ekraan tuli ette... Endiselt toimib. Puhtalt installitud Microsofti enda lehe installikaga ja selle creation tooliga.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
18.12.2023 14:00:00
|
|
|
Minule kahjuks sellist võimalust ei pakkunud.
---
| Tomorrow kirjutas: |
| SKG, System > Notifications > Additional settings. Sealt võta linnukesed maha kui juba pole võtnud. |
võtsin maha
---
Kas Edge brauserile saab kuidagi öelda, et ta ei pakuks end default brauseriks? Pidevalt ilmub üles äärde see riba, et muuda Edge default brauseriks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
19.12.2023 11:27:38
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Telex kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Nonii. Täna avanes uus "üllatus" Microsoftilt. |
Täna lasin kahele ainult local account'iga arvutile kõik saadaolevad update'id selga ja ei mingit jama. Sul varasemast ikka midagi paika panemata. Language bar pole samuti nähtavale tulnud, kuigi mul oli mõlemal arvutil lisaks Eestile ka US installitud. Kas sul seal on ikka vaid üks keel? Kui on rohkem, siis ebavajalikud killi maha.
Computer\HKEY_CURRENT_USER\Keyboard Layout\Preload |
Varasemalt on mul Local Account. Algusest peale. Peale eilset Windows Update ja restarti viskas täisekraanil selle ultimaatumi mulle ette.
Teises arvutis on mul ainult Eesti klaviatuur. Peale mingit Windows update lisandus US. Mina seda ei soovinud. Eemaldasin selle, kuid Language Bar ei kao enam kuskile, isegi siis kui panna "Hidden". Vaata screenshoti. |
Kas oled feedbacki microsoftile läbi rakenduse saatnud? Märkasin, et vahepeal mul tekib süsteemis ise juurde inglise keele klaver, kuigi mul on seadistatud ainutl eesti keele oma. Vahel annab selle keyboard shortcutiga vahetada nende keelete vahel, vahel mitte. Language barri pole olemas, kusagil süsteem ei näita et oleks inglise klaver küljes. Mitmel Windows 11 masinal see juhtunud mul, et tahad kirjutada öäüõ aga tuleb minigi ; : jne
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kurv
HV kasutaja
liitunud: 22.02.2013
|
19.12.2023 12:44:42
|
|
|
USB-C to HDMI üleminek. Soundi järgi tunneb kaabli ära, aga pilti üle ei lähe. Lükkad selle sama kaabli Windows 10 masinasse, pilt läheb üle ja korras. Kas Windows 11 on selleks mingi omamoodi salajane linnuke kusagil?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kurv
HV kasutaja
liitunud: 22.02.2013
|
19.12.2023 14:09:23
|
|
|
| Hetkel kohe jään vastuse võlgu, mingi kaasaegsem (vähemalt kaasaegsem kui Fujitsu) Asus oli. Kus Windows 10-ga töötas oli Fujitsu Lifebook.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
19.12.2023 22:32:47
|
|
|
W11 sisaldab thunderbolti draivereid?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
20.12.2023 09:21:37
|
|
|
Windows Update tegeleb mingi isetegevusega taustal. Tavaliselt reedeti teen uuendused ära (kui on, [mitte preview] uuendusi). Muul ajal on uuendused nädalaks pausil k.a MS Store, sest ma ei taha, et taustal minu teadmata midagi katki tehtaks.
Nüüd vaatan, et 17.12 (pühapäev) ja täna ehk 20.12 on kohe peale ärkamist spämminud event logi event ID 44 kümneid kordi.
SoftwareDistribution kaustas on ainult sama kuupäeva tühjad kaustad. Samuti ei anna ReportingEvents.log aimu mis uuendust on üldse üritatud alla laadida. Ainult see, et see kukkus läbi veateatega 8024000b, 800706d9. Viimane viitab sellele, et üritati uuendada või alla laadida MS Store rakendusi mida kinnitab ka alljärgnev osaline logi väljavõte. Sama ka 17.12 kohta.
Jooksutasin ka powershellis Get-WindowsUpdateLog, et näha täpsemalt mida WU on üritanud teha:
Spoiler 
2023.12.20 06:13:33.3575696 1752 9524 Agent Title = 9NBLGGH537C2-Microsoft.XboxGameOverlay
2023.12.20 06:13:33.5095411 1752 9524 Agent Title = 9NFFX4SZZ23L-Microsoft.549981C3F5F10
2023.12.20 06:13:33.5936237 1752 9524 Agent Title = 9WZDNCRFHVFW-Microsoft.BingNews
2023.12.20 06:13:33.5936381 1752 9524 Agent Title = 9NSTH9KHZDLQ-Microsoft.UI.Xaml.2.8
2023.12.20 06:13:33.6851271 1752 9524 Agent Title = 9WZDNCRFJ3Q2-Microsoft.BingWeather
2023.12.20 06:13:33.7752845 1752 9524 Agent Title = 9NBLGGH10PG8-MICROSOFT.PEOPLE
2023.12.20 06:13:33.8472953 1752 9524 Agent Title = 9WZDNCRDTBJJ-MICROSOFT.GETSTARTED
2023.12.20 06:13:33.9303661 1752 9524 Agent Title = 9P7BP5VNWKX5-MicrosoftCorporationII.QuickAssist
2023.12.20 06:13:33.9980773 1752 9524 Agent Title = 9N5TDP8VCMHS-Microsoft.WebMediaExtensions
2023.12.20 06:13:34.0872501 1752 9524 Agent Title = 9WZDNCRFJ3P2-MICROSOFT.ZUNEVIDEO
2023.12.20 06:13:34.1609601 1752 9524 Agent Title = 9NBLGGH5R558-Microsoft.Todos
2023.12.20 06:13:34.2527013 1752 9524 Agent Title = 9MZ95KL8MR0L-Microsoft.ScreenSketch
2023.12.20 06:13:34.3555403 1752 9524 Agent Title = 9WZDNCRFJ3PR-MICROSOFT.WINDOWSALARMS
2023.12.20 06:13:34.4508662 1752 9524 Agent Title = 9P2B8MCSVPLN-RealtekSemiconductorCorp.RealtekAudioControl
2023.12.20 06:13:34.5487929 1752 9524 Agent Title = 9WZDNCRFJ3PT-MICROSOFT.ZUNEMUSIC
2023.12.20 06:13:36.2878201 1752 9524 Agent Title = 9MSMLRH6LZF3-Microsoft.WindowsNotepad
2023.12.20 06:13:36.7555427 1752 9524 Agent Title = 9WZDNCRD29V9-MICROSOFT.MICROSOFTOFFICEHUB
2023.12.20 06:13:37.1682694 1752 9524 Agent Title = 9NZKPSTSNW4P-Microsoft.XboxGamingOverlay
2023.12.20 06:13:37.5777318 1752 9524 Agent Title = 9WZDNCRFHWKN-MICROSOFT.WINDOWSSOUNDRECORDER
2023.12.20 06:13:37.9878311 1752 9524 Agent Title = 9WZDNCRDTBVB-MICROSOFT.WINDOWSMAPS
2023.12.20 06:13:38.4261337 1752 9524 Agent Title = 9WZDNCRFHWD2-Microsoft.MicrosoftSolitaireCollection
2023.12.20 06:13:39.2645334 1752 9524 Agent Title = 9WZDNCRFJBBG-MICROSOFT.WINDOWSCAMERA
2023.12.20 06:13:39.7258905 1752 9524 Agent Title = 9MV0B5HZVK9Z-Microsoft.GamingApp
2023.12.20 06:13:40.1033316 1752 9524 Agent Title = 9WZDNCRFHVQM-MICROSOFT.WINDOWSCOMMUNICATIONSAPPS
2023.12.20 06:13:40.9957340 1752 9524 Agent Title = 9PCFS5B6T72H-Microsoft.Paint
2023.12.20 06:13:41.3764084 1752 9524 Agent Title = 9PKDZBMV1H3T-Microsoft.GetHelp
2023.12.20 06:13:41.8248839 1752 9524 Agent Title = 9WZDNCRFJBH4-Microsoft.Windows.Photos
2023.12.20 06:13:42.2588966 1752 9524 Agent Title = 9P1J8S7CCWWT-Clipchamp.Clipchamp
2023.12.20 06:13:42.7174451 1752 9524 Agent Title = 9NMPJ99VJBWV-Microsoft.YourPhone
2023.12.20 06:13:43.2302732 1752 9524 Agent Title = 9NKNC0LD5NN6-Microsoft.Xbox.TCUI
2023.12.20 06:13:43.7201390 1752 9524 Agent Title = 9P086NHDNB9W-Microsoft.XboxSpeechtoTextOverlay
2023.12.20 06:13:44.1694982 1752 9524 Agent Title = 9WZDNCRD1HKW-Microsoft.XboxIdentityProvider
2023.12.20 06:13:44.6804244 1752 9524 Agent Title = 9PDJDJS743XF-MicrosoftCorporationII.MicrosoftFamily
2023.12.20 06:13:45.7030052 1752 9524 Agent Title = 9NBLGGH4QGHW-Microsoft.MicrosoftStickyNotes |
Õnneks tundub, et kõik feilisid.
Ja siis imestatakse miks inimesed WU kinni keeravad kolmanda osapoole tööriistadega...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
20.12.2023 09:44:35
|
|
|
| argo1 kirjutas: |
| Hetkel kohe jään vastuse võlgu, mingi kaasaegsem (vähemalt kaasaegsem kui Fujitsu) Asus oli. Kus Windows 10-ga töötas oli Fujitsu Lifebook. |
USB-C Pesa on PD, DP või PD+DP?
Nagu eelnevalt mainiti, et kõik USB-C pesad ei ole ühesugused, selleks, et pilt liigub peab DP tugi olema. Üks Huawei mis mul oli mõni aasta tagasi, sellel oli paremal poolel DP+PD toega ja vasakul poolel ainult PD toega USB-C pesa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
20.12.2023 13:28:02
|
|
|
| Tomorrow, kas win10 security update ei tee olenemata kas pausil või mitte? 11 üritab veel usinamalt "kaitsta"?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
22.12.2023 14:11:24
|
|
|
Lõpuks. Eks näeb, kas parandab ka selle probleemi, kus peale faili kopeerimist File Explorer end foregroundile kinnitab ja sealt enam lihtsalt ära ei tule.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mina634
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2023
|
28.12.2023 19:15:45
|
|
|
Tegin TPM ja secureboot vaba win11 paigaldustõmmise pulgale, kloonisin pulga .img faili, siis konvertisin img virtualboxi failiks ning nüüd paigaldan windows11 virtualboxi.
win10 ei oleks kõike seda vaja.. kloonimist.
Spoiler 
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
28.12.2023 20:46:23
|
|
|
Krt küll. Windows 11 on nagu Samsungi telefonid. Värske install. Windows Update ja Microsoft Store uuendavad end. Klõpsin siis ajaviiteks Start menüüs kõik üleliigse ära (unpin from Start), et hiljem sinna vajalik ise lisada. Äppe ega midagi muud ei uninstalli-installi. Teen siis pärast uuendusi restardi ja Start menüüs sama seis nagu installi järel
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina634
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2023
|
28.12.2023 22:54:59
|
|
|
See on huvitav. Peaks ju sätted jääma alles.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
31.12.2023 13:07:31
|
|
|
MIks niipalju värskeid installe teha vaja on? Kõige kauem minul oli windows 8.1 mis toimis 2 aastat ilma igasuguse reinstalli vajadusega, kuniks tuli windows 10.
See 10 kõige kauem on vastu pidanud aasta, teiste rekord on ainult paar kuud nii uuemad kui vanemad. Win 7 sai katki minna mõne tunniga. windoosio 11 kohta ma parem ei hakka rääkimagi too kasutu. Siin on selge näide iga uue windowsiga pead uuendama rauda muidu ei saa kõige uuemat kasutada. See prügi tootmine tuleks lõpetada tegelikult.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
31.12.2023 13:20:13
|
|
|
Ma just vaatasin, et mul on laua all vana hetis mille ise installisin 2005 (kloonisin). Xp. Sisaldab paari kettatassteprogrammi. Eelmisel nädalal kasutasin. 4 aastat tagasi tehtud win7 upgradesin viimasel minutil oktoobri lõpus win10 ks.
Oma töömasinad kolin / kloonin võimalusel.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
31.12.2023 13:56:57
|
|
|
| XeStAiSy kirjutas: |
MIks niipalju värskeid installe teha vaja on? Kõige kauem minul oli windows 8.1 mis toimis 2 aastat ilma igasuguse reinstalli vajadusega, kuniks tuli windows 10.
See 10 kõige kauem on vastu pidanud aasta, teiste rekord on ainult paar kuud nii uuemad kui vanemad. Win 7 sai katki minna mõne tunniga. windoosio 11 kohta ma parem ei hakka rääkimagi too kasutu. Siin on selge näide iga uue windowsiga pead uuendama rauda muidu ei saa kõige uuemat kasutada. See prügi tootmine tuleks lõpetada tegelikult. |
Ei hakka seda jama kommenteerimagi. Ega ma igavusest neid uusi masinaid ei installi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007

|
31.12.2023 13:58:52
|
|
|
| XeStAiSy, ainus järeldus su jutust on, et sa teed midagi kardinaalselt valesti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
31.12.2023 14:10:18
|
|
|
Me oleme ukraina lastele jagatud masinaid installinud umbes tuhat ja peale ning viimase aasta jooksul müügiks installinud üle kahesaja masina ning mingi hulk tellimustöid juurde.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
31.12.2023 14:15:40
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| Me oleme ukraina lastele jagatud masinaid installinud umbes tuhat ja peale ning viimase aasta jooksul müügiks installinud üle kahesaja masina ning mingi hulk tellimustöid juurde. |
Miks vaja ainult win11? Varsti pidi tulema win12 ja win10 võrreldes 11-ga on töömasinal tunduvalt parem. Üpris vanad, õigemini utiilsed masinad mingi T seeia inteliga töötavad win10 all. Muidugi kas on mõtet, sest ka brauseri avanemine on vaevaline.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
31.12.2023 15:26:30
|
|
|
sama123, mis sinu mure nüüd on?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
31.12.2023 21:35:23
|
|
|
No krt, jupp aega juba googeldanud ja ei miskit.
Varem masin bootis üles ja ühendus kohe wifisse enne kui sisse login.
Nüüd ühendub alles peale sisselogimist. Logon screenil võrgu ikooni klikkides saab ühenduda. Kusjuures wifi key-d ei küsi, ühendub kohe kui see liigutus manuaalselt teha.
Ainuke asi mis muutsin oli see, et keerasin BIOS-s secure boot kinni. Tahtsin PXE-d katsetada ja hakkas jonnima kui secure boot peal on. Sõrmejäljega sisselogimine kadus ka selle liigutuse peale ära, aga sai oma käpad windowsile uuesti ette näidatud ja see nüüd toimib jälle. Aga kuidas selle wifi ka nii tööle saaks, et ühenduks automaatselt kohe mitte alles peale sisselogimist?
Win11 Pro, masin domeenis pole ja pole ka kunagi olnud st. mingi admin kuskil pole midagi minu teadmata näppinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
01.01.2024 14:56:59
|
|
|
Tomorrow, kindel?
Mul ka pausil, aga history vaadata siis iga jumala päev teeb security uuenduse ära( see viiruse kataloogi väike). Win10 siis...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.01.2024 22:34:58
|
|
|
Windows 11 on jälle omapäid mingi olulise muutuse teinud. Soovides programmi installida, viskab nüüd sellise asja ette. Olen MKVToolNix kümneid kordi installinud, see on esmakordne.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
03.01.2024 00:49:25
|
|
|
SKG, pigem on probleem mkvtoolnix installikas. See on antiviiruse, ehk Windows Defenderi hoiatusaken. Mingil põhjusel on mkvtoolnix installikas sattunud Microsofti kahtlaste äppide andmebaasi ja Defender annab sulle sellest teada. Soovitan sul võtta mkvtoolnix portable versioon. Vabavara installikatesse topitakse vahel üht koma teist või soovib installikas midagi registris muuta mida muutma ei peaks.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
03.01.2024 10:51:23
|
|
|
Lasin huvi pärast W11 peale ühele kastile ja nüüd ei saa W10 masinaga W11 kaustadele ligi.
Kaustad leian üles, kuid viskab kohe veateate, et pole juurdepääsu õiguseid. Kuigi W11 alt on kinni keeratud, et ära näita avalike kaustu, siis neid nui neljaks näitab ja laseb ka ligi, isegi, kui kraanid kinni
Proovinud valikuid parooliga, paroolita, erinevaid kasutaja õiguseid anda jne, kuid midagi, kaustu näen, kuid sisse ei pääse
Hommikul oli teisel arvutil ka palju õnne sisse lülitades, et intstalli W11, õnneks tõmbasin pidurit ja leidsin nupu, et jätka W10'ga ...
[LISA] Mida iganes, lampi peale kohvi tegemist lasi ligi
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.01.2024 13:22:40
|
|
|
lenovo läpparil kadus täiesti lambist sinihammas ära....pidin pisipehme lehel uue driveri tõmbama...... lol, poole kasutamise pealt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
06.01.2024 19:53:24
|
|
|
| Kindel, et miski surema ei hakka? Läpakatel on ju WiFi koos Bluetoothiga samal kaardil.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.01.2024 00:28:04
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Kindel, et miski surema ei hakka? Läpakatel on ju WiFi koos Bluetoothiga samal kaardil. |
wifi töötas..eelmise aasta t seeria läpakas
Driveri install tegi asja korda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
|