Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 94, 95, 96  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2023 21:37:41 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Keegi Microsoftis arvas, et peale mingit Windows Update on vajalik Language Bar mulle tagasi panna ja enam seda ära ei saa. Järjekordne Windows 11 idiootsus paistab olema. Keegi teab rohtu?
Mul on ainult 1 layout ja see on Eesti, mida kuradit mul seal switchida on icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

AI otsustab, mis sulle kasulik ja vajalik ning edasikaebamisele ei kuulu
/s (võib-olla peab ka /s-i järgi panema /s-i icon_biggrin.gif)

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2023 21:18:33 vasta tsitaadiga

Nonii. Täna avanes uus "üllatus" Microsoftilt. Peale patch Tuesday küsis arvuti rastarti. Õnneks, tegin ma restardi tööpäeva lõpus. Peale restarti kuvati mulle selline asi täisekraanil, millest pole enam võimalik mööda minna, ega keelduda. Microsoft nõuab online konto omamist ja sisselogimist.
Õnneks peale väikest pusimist sain Shift + Esc abil Task Manageri tööle ja selline asi nagu "Get Started" sai maha killitud ja sain edasi Desktopile. See on päris jube, kuidas MS on hakanud oma online konto omamist ja sisselogimist peale suruma. Varsti saab see ilmselt viimaseks piisaks minu karikas.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2023 21:31:31 vasta tsitaadiga

SKG, System > Notifications > Additional settings. Sealt võta linnukesed maha kui juba pole võtnud.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2023 21:48:11 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Nonii. Täna avanes uus "üllatus" Microsoftilt. Peale patch Tuesday küsis arvuti rastarti. Õnneks, tegin ma restardi tööpäeva lõpus. Peale restarti kuvati mulle selline asi täisekraanil, millest pole enam võimalik mööda minna, ega keelduda. Microsoft nõuab online konto omamist ja sisselogimist.
Õnneks peale väikest pusimist sain Shift + Esc abil Task Manageri tööle ja selline asi nagu "Get Started" sai maha killitud ja sain edasi Desktopile. See on päris jube, kuidas MS on hakanud oma online konto omamist ja sisselogimist peale suruma. Varsti saab see ilmselt viimaseks piisaks minu karikas.
Spoiler Spoiler Spoiler

Saab ikka mööda - üleval vajutad Back ja siis tuleb mingi Remind me later ja No thanks värk vms. Korduvalt selle läbi teinud. Windows 10 sama asi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2023 21:53:27 vasta tsitaadiga

Betamax, sealt ekraanilt back vajutades "Remind me later" varianti enam pole.


---
https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/cant-log-in-after-new-windows-11-update/61a593b6-4611-4b5f-af46-02689cac2147

icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2023 22:01:54 vasta tsitaadiga

Nädala alguses, kui 4 läpakale Windows 11 installisin, polnud mingit probleemi icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2023 22:08:10 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Nädala alguses, kui 4 läpakale Windows 11 installisin, polnud mingit probleemi icon_eek.gif

Kui korra edasi lähed, siis tagasi enam ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2023 22:12:57 vasta tsitaadiga

Mul veel paar masinat vaja üle installida. Eks näis.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2023 22:35:04 vasta tsitaadiga

anna teada icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2023 22:46:28 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Nonii. Täna avanes uus "üllatus" Microsoftilt.


Täna lasin kahele ainult local account'iga arvutile kõik saadaolevad update'id selga ja ei mingit jama. Sul varasemast ikka midagi paika panemata. Language bar pole samuti nähtavale tulnud, kuigi mul oli mõlemal arvutil lisaks Eestile ka US installitud. Kas sul seal on ikka vaid üks keel? Kui on rohkem, siis ebavajalikud killi maha.

Computer\HKEY_CURRENT_USER\Keyboard Layout\Preload
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2023 22:55:25 vasta tsitaadiga

See konto kuva ilmub mingi aja peale. Värske install seda ei näitagi. w10 l lükkas eelnevalt maha märgitud teavitused suur uuenduse install rõõmsalt peale tagasi. W11 l pole veel näinud seda.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2023 22:58:56 vasta tsitaadiga

Telex kirjutas:
SKG kirjutas:
Nonii. Täna avanes uus "üllatus" Microsoftilt.


Täna lasin kahele ainult local account'iga arvutile kõik saadaolevad update'id selga ja ei mingit jama. Sul varasemast ikka midagi paika panemata. Language bar pole samuti nähtavale tulnud, kuigi mul oli mõlemal arvutil lisaks Eestile ka US installitud. Kas sul seal on ikka vaid üks keel? Kui on rohkem, siis ebavajalikud killi maha.

Computer\HKEY_CURRENT_USER\Keyboard Layout\Preload

Varasemalt on mul Local Account. Algusest peale. Peale eilset Windows Update ja restarti viskas täisekraanil selle ultimaatumi mulle ette.

Teises arvutis on mul ainult Eesti klaviatuur. Peale mingit Windows update lisandus US. Mina seda ei soovinud. Eemaldasin selle, kuid Language Bar ei kao enam kuskile, isegi siis kui panna "Hidden". Vaata screenshoti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2023 23:19:31 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Vaata screenshoti.


Aga registrisse vaatasid icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2023 23:40:49 vasta tsitaadiga




---
Vaatasin järgi, peale KB5033375 installi, hakkas MS online kontot nõudma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2023 23:47:31 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Vaatasin järgi, peale KB5033375 installi, hakkas MS online kontot nõudma.


Konto nõudmisse see ei puutu. See on language kohta. Sul on seal vale number. Eesti layout'i jaoks peab olema 00000425.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2023 23:53:51 vasta tsitaadiga

Telex kirjutas:
SKG kirjutas:
Vaatasin järgi, peale KB5033375 installi, hakkas MS online kontot nõudma.


Konto nõudmisse see ei puutu. See on language kohta. Sul on seal vale number. Eesti layout'i jaoks peab olema 00000425.

Oled sa kindel, et see on üldse õige koht? Mul 2 Windows 11 masinat ja mõlemal on Eesti layoutiga klaviatuur ja see Registry väärtus on 409. Eesti layout toimib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2023 23:58:44 vasta tsitaadiga

No mul on nii mitmes arvutis ja Eesti layout toimib, ning language bari ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2023 00:04:00 vasta tsitaadiga

Siis peab Language Bari miski muu mõjutama. Mul on mõlemas arvutis identsed "Computer\HKEY_CURRENT_USER\Keyboard Layout" seaded, kuid ühes on Language Bar ka, millest lahti ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2023 12:04:34 vasta tsitaadiga

Eile üks paar kuud tagasi installitud ja nüüd käima pandud masin küsis seda sama Microsofti konto asja pärast uuendamist. Vajutasin üleval Back noolekest ja selline ekraan tuli ette... Endiselt toimib. Puhtalt installitud Microsofti enda lehe installikaga ja selle creation tooliga.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2023 14:00:00 vasta tsitaadiga

Minule kahjuks sellist võimalust ei pakkunud.



---
Tomorrow kirjutas:
SKG, System > Notifications > Additional settings. Sealt võta linnukesed maha kui juba pole võtnud.

thumbs_up.gif võtsin maha



---
Kas Edge brauserile saab kuidagi öelda, et ta ei pakuks end default brauseriks? Pidevalt ilmub üles äärde see riba, et muuda Edge default brauseriks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2023 11:27:38 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Telex kirjutas:
SKG kirjutas:
Nonii. Täna avanes uus "üllatus" Microsoftilt.

Täna lasin kahele ainult local account'iga arvutile kõik saadaolevad update'id selga ja ei mingit jama. Sul varasemast ikka midagi paika panemata. Language bar pole samuti nähtavale tulnud, kuigi mul oli mõlemal arvutil lisaks Eestile ka US installitud. Kas sul seal on ikka vaid üks keel? Kui on rohkem, siis ebavajalikud killi maha.
Computer\HKEY_CURRENT_USER\Keyboard Layout\Preload

Varasemalt on mul Local Account. Algusest peale. Peale eilset Windows Update ja restarti viskas täisekraanil selle ultimaatumi mulle ette.
Teises arvutis on mul ainult Eesti klaviatuur. Peale mingit Windows update lisandus US. Mina seda ei soovinud. Eemaldasin selle, kuid Language Bar ei kao enam kuskile, isegi siis kui panna "Hidden". Vaata screenshoti.

Kas oled feedbacki microsoftile läbi rakenduse saatnud? Märkasin, et vahepeal mul tekib süsteemis ise juurde inglise keele klaver, kuigi mul on seadistatud ainutl eesti keele oma. Vahel annab selle keyboard shortcutiga vahetada nende keelete vahel, vahel mitte. Language barri pole olemas, kusagil süsteem ei näita et oleks inglise klaver küljes. Mitmel Windows 11 masinal see juhtunud mul, et tahad kirjutada öäüõ aga tuleb minigi ; : jne

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2023 12:41:19 vasta tsitaadiga

Viimased uuendused peale lasknud. Õnneks mind pole see probleem veel kollitanud.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurv
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2023 12:44:42 vasta tsitaadiga

USB-C to HDMI üleminek. Soundi järgi tunneb kaabli ära, aga pilti üle ei lähe. Lükkad selle sama kaabli Windows 10 masinasse, pilt läheb üle ja korras. Kas Windows 11 on selleks mingi omamoodi salajane linnuke kusagil? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2023 13:34:34 vasta tsitaadiga

Milline arvutimudel? Kõik USB-C pesad pole ühesugused.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurv
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2023 14:09:23 vasta tsitaadiga

Hetkel kohe jään vastuse võlgu, mingi kaasaegsem (vähemalt kaasaegsem kui Fujitsu) Asus oli. Kus Windows 10-ga töötas oli Fujitsu Lifebook.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2023 22:32:47 vasta tsitaadiga

W11 sisaldab thunderbolti draivereid?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2023 09:21:37 vasta tsitaadiga

Windows Update tegeleb mingi isetegevusega taustal. Tavaliselt reedeti teen uuendused ära (kui on, [mitte preview] uuendusi). Muul ajal on uuendused nädalaks pausil k.a MS Store, sest ma ei taha, et taustal minu teadmata midagi katki tehtaks.

Nüüd vaatan, et 17.12 (pühapäev) ja täna ehk 20.12 on kohe peale ärkamist spämminud event logi event ID 44 kümneid kordi.

SoftwareDistribution kaustas on ainult sama kuupäeva tühjad kaustad. Samuti ei anna ReportingEvents.log aimu mis uuendust on üldse üritatud alla laadida. Ainult see, et see kukkus läbi veateatega 8024000b, 800706d9. Viimane viitab sellele, et üritati uuendada või alla laadida MS Store rakendusi mida kinnitab ka alljärgnev osaline logi väljavõte. Sama ka 17.12 kohta.

Jooksutasin ka powershellis Get-WindowsUpdateLog, et näha täpsemalt mida WU on üritanud teha:
Spoiler Spoiler Spoiler


Õnneks tundub, et kõik feilisid.
Ja siis imestatakse miks inimesed WU kinni keeravad kolmanda osapoole tööriistadega...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2023 09:44:35 vasta tsitaadiga

argo1 kirjutas:
Hetkel kohe jään vastuse võlgu, mingi kaasaegsem (vähemalt kaasaegsem kui Fujitsu) Asus oli. Kus Windows 10-ga töötas oli Fujitsu Lifebook.


USB-C Pesa on PD, DP või PD+DP?
Nagu eelnevalt mainiti, et kõik USB-C pesad ei ole ühesugused, selleks, et pilt liigub peab DP tugi olema. Üks Huawei mis mul oli mõni aasta tagasi, sellel oli paremal poolel DP+PD toega ja vasakul poolel ainult PD toega USB-C pesa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 20.12.2023 13:28:02 vasta tsitaadiga

Tomorrow, kas win10 security update ei tee olenemata kas pausil või mitte? 11 üritab veel usinamalt "kaitsta"?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2023 04:18:05 vasta tsitaadiga

Microsoft rolls out fix for Windows 11 File Explorer bug after 15-month wait
https://www.techspot.com/news/101241-microsoft-rolls-out-fix-windows-11-file-explorer.html
tsitaat:
Windows 11 bug that caused File Explorer to open automatically, seeing as it was first reported back in late 2022. But after a wait of around 15 months, the fix is finally rolling out.


Vael, Ei. Kui on pausil, siis on kõik pausil ikka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2023 14:11:24 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Microsoft rolls out fix for Windows 11 File Explorer bug after 15-month wait
https://www.techspot.com/news/101241-microsoft-rolls-out-fix-windows-11-file-explorer.html
tsitaat:
Windows 11 bug that caused File Explorer to open automatically, seeing as it was first reported back in late 2022. But after a wait of around 15 months, the fix is finally rolling out.

Lõpuks. Eks näeb, kas parandab ka selle probleemi, kus peale faili kopeerimist File Explorer end foregroundile kinnitab ja sealt enam lihtsalt ära ei tule.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 28.12.2023 19:15:45 vasta tsitaadiga

Tegin TPM ja secureboot vaba win11 paigaldustõmmise pulgale, kloonisin pulga .img faili, siis konvertisin img virtualboxi failiks ning nüüd paigaldan windows11 virtualboxi.
win10 ei oleks kõike seda vaja.. kloonimist.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2023 20:46:23 vasta tsitaadiga

Krt küll. Windows 11 on nagu Samsungi telefonid. Värske install. Windows Update ja Microsoft Store uuendavad end. Klõpsin siis ajaviiteks Start menüüs kõik üleliigse ära (unpin from Start), et hiljem sinna vajalik ise lisada. Äppe ega midagi muud ei uninstalli-installi. Teen siis pärast uuendusi restardi ja Start menüüs sama seis nagu installi järel eusa_wall.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 28.12.2023 22:54:59 vasta tsitaadiga

See on huvitav. Peaks ju sätted jääma alles.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2023 23:06:44 vasta tsitaadiga

Betamax, Seetõttu ma teen uuendused alati esimesena ära pärast värsket installi. Pärast uuendusi muidu hakka veel topelt üle käima kõike jälle.
Uuenduse aega kasutan tavaliselt pigem programmide paigaldamiseks, sest mitmed neist nõuavad samuti restarti.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2023 13:07:31 vasta tsitaadiga

MIks niipalju värskeid installe teha vaja on? Kõige kauem minul oli windows 8.1 mis toimis 2 aastat ilma igasuguse reinstalli vajadusega, kuniks tuli windows 10.
See 10 kõige kauem on vastu pidanud aasta, teiste rekord on ainult paar kuud nii uuemad kui vanemad. Win 7 sai katki minna mõne tunniga. windoosio 11 kohta ma parem ei hakka rääkimagi too kasutu. Siin on selge näide iga uue windowsiga pead uuendama rauda muidu ei saa kõige uuemat kasutada. See prügi tootmine tuleks lõpetada tegelikult.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2023 13:20:13 vasta tsitaadiga

Ma just vaatasin, et mul on laua all vana hetis mille ise installisin 2005 (kloonisin). Xp. Sisaldab paari kettatassteprogrammi. Eelmisel nädalal kasutasin. 4 aastat tagasi tehtud win7 upgradesin viimasel minutil oktoobri lõpus win10 ks.
Oma töömasinad kolin / kloonin võimalusel.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2023 13:56:57 vasta tsitaadiga

XeStAiSy kirjutas:
MIks niipalju värskeid installe teha vaja on? Kõige kauem minul oli windows 8.1 mis toimis 2 aastat ilma igasuguse reinstalli vajadusega, kuniks tuli windows 10.
See 10 kõige kauem on vastu pidanud aasta, teiste rekord on ainult paar kuud nii uuemad kui vanemad. Win 7 sai katki minna mõne tunniga. windoosio 11 kohta ma parem ei hakka rääkimagi too kasutu. Siin on selge näide iga uue windowsiga pead uuendama rauda muidu ei saa kõige uuemat kasutada. See prügi tootmine tuleks lõpetada tegelikult.

Ei hakka seda jama kommenteerimagi. Ega ma igavusest neid uusi masinaid ei installi eusa_wall.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 31.12.2023 13:58:52 vasta tsitaadiga

XeStAiSy, ainus järeldus su jutust on, et sa teed midagi kardinaalselt valesti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2023 14:10:18 vasta tsitaadiga

Me oleme ukraina lastele jagatud masinaid installinud umbes tuhat ja peale ning viimase aasta jooksul müügiks installinud üle kahesaja masina ning mingi hulk tellimustöid juurde.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 31.12.2023 14:15:40 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Me oleme ukraina lastele jagatud masinaid installinud umbes tuhat ja peale ning viimase aasta jooksul müügiks installinud üle kahesaja masina ning mingi hulk tellimustöid juurde.

Miks vaja ainult win11? icon_evil.gif Varsti pidi tulema win12 ja win10 võrreldes 11-ga on töömasinal tunduvalt parem. Üpris vanad, õigemini utiilsed masinad mingi T seeia inteliga töötavad win10 all. Muidugi kas on mõtet, sest ka brauseri avanemine on vaevaline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2023 15:26:30 vasta tsitaadiga

sama123, mis sinu mure nüüd on?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2023 21:35:23 vasta tsitaadiga

No krt, jupp aega juba googeldanud ja ei miskit.
Varem masin bootis üles ja ühendus kohe wifisse enne kui sisse login.
Nüüd ühendub alles peale sisselogimist. Logon screenil võrgu ikooni klikkides saab ühenduda. Kusjuures wifi key-d ei küsi, ühendub kohe kui see liigutus manuaalselt teha.
Ainuke asi mis muutsin oli see, et keerasin BIOS-s secure boot kinni. Tahtsin PXE-d katsetada ja hakkas jonnima kui secure boot peal on. Sõrmejäljega sisselogimine kadus ka selle liigutuse peale ära, aga sai oma käpad windowsile uuesti ette näidatud ja see nüüd toimib jälle. Aga kuidas selle wifi ka nii tööle saaks, et ühenduks automaatselt kohe mitte alles peale sisselogimist?
Win11 Pro, masin domeenis pole ja pole ka kunagi olnud st. mingi admin kuskil pole midagi minu teadmata näppinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 01.01.2024 14:56:59 vasta tsitaadiga

Tomorrow, kindel?
Mul ka pausil, aga history vaadata siis iga jumala päev teeb security uuenduse ära( see viiruse kataloogi väike). Win10 siis...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2024 22:34:58 vasta tsitaadiga

Windows 11 on jälle omapäid mingi olulise muutuse teinud. Soovides programmi installida, viskab nüüd sellise asja ette. Olen MKVToolNix kümneid kordi installinud, see on esmakordne.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 03.01.2024 00:49:25 vasta tsitaadiga

SKG, pigem on probleem mkvtoolnix installikas. See on antiviiruse, ehk Windows Defenderi hoiatusaken. Mingil põhjusel on mkvtoolnix installikas sattunud Microsofti kahtlaste äppide andmebaasi ja Defender annab sulle sellest teada. Soovitan sul võtta mkvtoolnix portable versioon. Vabavara installikatesse topitakse vahel üht koma teist või soovib installikas midagi registris muuta mida muutma ei peaks.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2024 10:51:23 vasta tsitaadiga

Lasin huvi pärast W11 peale ühele kastile ja nüüd ei saa W10 masinaga W11 kaustadele ligi.
Kaustad leian üles, kuid viskab kohe veateate, et pole juurdepääsu õiguseid. Kuigi W11 alt on kinni keeratud, et ära näita avalike kaustu, siis neid nui neljaks näitab ja laseb ka ligi, isegi, kui kraanid kinni thumbs_down.gif
Proovinud valikuid parooliga, paroolita, erinevaid kasutaja õiguseid anda jne, kuid midagi, kaustu näen, kuid sisse ei pääse icon_evil.gif

Hommikul oli teisel arvutil ka palju õnne sisse lülitades, et intstalli W11, õnneks tõmbasin pidurit ja leidsin nupu, et jätka W10'ga ...

[LISA] Mida iganes, lampi peale kohvi tegemist lasi ligi kopp.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2024 13:22:40 vasta tsitaadiga

lenovo läpparil kadus täiesti lambist sinihammas ära....pidin pisipehme lehel uue driveri tõmbama...... lol, poole kasutamise pealt icon_eek.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2024 19:53:24 vasta tsitaadiga

Kindel, et miski surema ei hakka? Läpakatel on ju WiFi koos Bluetoothiga samal kaardil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.01.2024 00:28:04 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kindel, et miski surema ei hakka? Läpakatel on ju WiFi koos Bluetoothiga samal kaardil.
wifi töötas..eelmise aasta t seeria läpakas

Driveri install tegi asja korda

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 94, 95, 96  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.