Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 413, 414, 415 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2023 21:23:50 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Draqula kirjutas:
Mis on HV konsensus netifolkloori osas, et iphone 15 on kuidagi eriti habras?
Aga kuidas näiteks põrutuste osas?
On põhjust arvata, et õrnem kui vanemad iphone'id või androidid?

Konsensus on sama nagu igal aastal. Klaas on klaas ja klaas läheb alati katki.
1. Kui tahad ilma kopruseta käia ringi, siis tasub osta Apple Care - https://www.salva.ee/et/kindlustus/elektroonika-kindlustamine/apple-seadmete-kindlustus
2. Kui oled nisanäpp siis Ottercase vms ja kaitseklaas on teine alternatiiv.
3. Ning kes natuke kõrgema riskitaluvusega on vaatab mõne luksus case poole nagu nt. Pitaka Aramid Fibre mis praktiliselt nagu second skin pigem.

Iseeneset tagaklaasi repair on see aasta odavam, ise ei tundunud tänu sellele survet Apple Care osta, mis seni nagu standard on mul olnud. Tagaklaasi saab kõige kergemini katki teha toppides nt. korpuse ja telo vahele pangakaarti vms ning siis mõnda aega kanda. Võtad välja korpusest ja vastu vaatab ämblik.

Oleneb väga kõik alati kukkumise nurgast ja algsest energiast mis liikuma ta pani kui räägime põrutustest ja kukkumistest. Üldiselt Mothers Polish ja vähemalt titaaniumi värvi mudelil saab kriimud välja poleerida. Värvitud iPhoned nagu ikka kriiumustavad, kui olukord väga hulluks läheb saad alati liivapaberiga maha lasta värvi icon_razz.gif

Kosmos, ma hetkel 12 Pro Maxiga 2.5a olnud caseless. Ma olen ikka nisanäpp, näinud betooni ja kõike muud, siiani tagaklaas kõik terve. Naine laseb samas casega.

Tellisin endale ja naisele 15 Pro maxid ära, aga tundub, et vist peab minema case peale, suht riski minu nisanäpu juures caseless olla icon_biggrin.gif
Näis kaua Valgel klaaril tarnega läheb. Naine soovis valget aga sai naturaalne valitud tänu valge värvi tarneraskustele.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2023 23:25:30 vasta tsitaadiga

Telia omavastutus langetati 3% peale...kui kedagi peaks huvitama...

Pro maxil saadavus tekkinud?

Ise enda omaga rahul, esimeseks fööniks ok 😛

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2023 10:32:42 vasta tsitaadiga

lõpuks ometi helide probleem leiab tõesti vist lahenduse!isegi saavutab revulutsiooni!
https://www.macrumors.com/2023/11/28/ios-17-2-change-default-notification/
nimelt ju kunagi pole saand seda põhi heli muuta ja nüüd kui IOS 17-s tehti heli nii halvaks ju tuli tuhandeid kaebusi ja võeti ikkagist kuulda ja tehti ära selle muutmine! väga hea mina üli õnnelik. mul ka mittmed kurdavad et ei kuule!jne! nüüd aga saab veel valida et ei oleks sama plönn igaühel.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2023 11:43:59 vasta tsitaadiga

Rumal küsimus perhaps, aga on kellelgi ette tulnud olukorda, kus hommikul äratus ei tööta (iPhone 15 Pro Max - ios 17.1.1)? Tavapäraselt ärkan 8 paiku äratuse peale ning nendega pole probleeme olnud, kuid eile ja täna pidin "erakordselt" 5:30 ärkama ning olen 100% kindel, et äratus nendel kellaaegadel ei käivitunud. Sleep funktsionaalsus on Healthis aktiveerimata ning default helitugevus on põhjas. Action nupust on küll telefon Silenti peale pandud, kuid varem pole see ühtegi alarmi takistanud.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2023 18:49:37 vasta tsitaadiga

töötab, madonna hakkab igal hommikul vaikselt laulma mulle icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.11.2023 19:19:49 vasta tsitaadiga

jeesus188, https://www.youtube.com/watch?v=s__rX_WL100 see ve icon_smile.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2023 19:24:47 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
jeesus188, https://www.youtube.com/watch?v=s__rX_WL100 see ve icon_smile.gif

See
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2023 20:32:51 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
Rumal küsimus perhaps, aga on kellelgi ette tulnud olukorda, kus hommikul äratus ei tööta (iPhone 15 Pro Max - ios 17.1.1)? Tavapäraselt ärkan 8 paiku äratuse peale ning nendega pole probleeme olnud, kuid eile ja täna pidin "erakordselt" 5:30 ärkama ning olen 100% kindel, et äratus nendel kellaaegadel ei käivitunud. Sleep funktsionaalsus on Healthis aktiveerimata ning default helitugevus on põhjas. Action nupust on küll telefon Silenti peale pandud, kuid varem pole see ühtegi alarmi takistanud.


Kummitusbugi https://www.macrumors.com/2023/10/11/iphone-models-turning-off-at-night/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2023 11:21:11 vasta tsitaadiga

PanzerGlass vs Spigen, on kellelgi kogemust / põhjendatud eelistust?

https://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/seadista/toode/10019/
vs
https://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/seadista/toode/10099/

EDIT:
Ise küsin, ise vastan.
Ei tuvastanud lähemalt uurides suurt erinevust peale magsafe rõnga värvuse, mõlemal "airbag" igas nurgas ehk võiks tubli kaitset pakkuda kukkumisel.
Heledatele iphone'dele sobib paremini PanzerGlass valge magnetrõngaga variant ja mustale iphonele Spigeni tumehalli/musta rõngaga versioon.


viimati muutis Draqula 30.11.2023 13:54:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 30.11.2023 17:20:22 vasta tsitaadiga

Tundub, et keegi ei räägi siin aga sideloadingu tuge vihjatakse, et lõpuks tulevat.
_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2023 11:36:25 vasta tsitaadiga

12päeva tarne 2x iPhone 15 Pro max 256 ja 512gb.

Esmamuljed head. Kaamerat veel hakkan katsetama.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2023 08:41:26 vasta tsitaadiga

medicopter kirjutas:
Tundub, et keegi ei räägi siin aga sideloadingu tuge vihjatakse, et lõpuks tulevat.


jah, IIRC iOS 17.2's peaks tulema. EU nõuab icon_smile.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2023 16:50:11 vasta tsitaadiga

Millal eesti keele tugi tuleb?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehis123
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2007




sõnum 02.12.2023 18:54:42 vasta tsitaadiga

Milleks see vajalik on? Äpid on eesti keeles ju.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2023 19:44:29 vasta tsitaadiga

Ei huvita kolmandad äpid, stock omadest küll.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2023 01:54:35 vasta tsitaadiga

Laen esimest korda telefoni juhtmega (15 max pro) telo läheb soojaks surfates....hotspot ka
Eelmine one plus 8 pro läks kuumaks....

Case closed

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2023 11:01:31 vasta tsitaadiga

Closed what? Et 15W vs 30W laadimine?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2023 11:15:17 vasta tsitaadiga

Et föön on ok. Kuna aku väga hea ja laeb öösel alusel 99% ajast, siis laadimiskiirus hetkel pole määrav
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2023 09:44:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Laen esimest korda telefoni juhtmega (15 max pro) telo läheb soojaks surfates....hotspot ka
Eelmine one plus 8 pro läks kuumaks....

Case closed


täiesti normaalne ju thumbs_up.gif
Olen ka nüüd poolteist? nädalat 15 Pro Maxi kasutanud. Upgradesin tava 12 pealt. Kaamera hea, muud QoL asjad ka, aga mis tegelikult kõige rohkem üllatas on see kui suure vahe annab 120hz ekraan vs 60. Enne ostu olin kindel et I don't care about this aga vot näe..

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2023 17:16:32 vasta tsitaadiga

täpselt sama reaktsioon ekraani osas.. liikusin 12 mini pealt 15 pro peale. Suurusega veel harjun, aga muus osas ainult kiidan. Tahtsin nõrga vooluga laadimiseks usb a-usb-c kaablit, aga sain arvutitargast vigase kaabli, mittemidagi ei lae, ei telo, ei tahvlit, ei miskit, siis läheb ikka esimese hooga n.ö kiirlaadimine.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2023 01:22:40 vasta tsitaadiga

Mingit soodsamat alternatiivi on turul wireless car jaoks kui https://www.ottocastcarplay.com/products/p3sale ?
Et töötaks ka ikka

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivoranger
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2007




sõnum 28.12.2023 11:11:41 vasta tsitaadiga

jeesus188, olen ise kasutanud Carlinkit 4.0, 14Pro'ga töötas korralikult, hind ka mõistlik https://www.carlinkit.store/
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2023 12:29:10 vasta tsitaadiga

Ma ise otsisin ka juhtmevaba carplay adapterit ning poolteist aastat tagasi sai soetatud: OTTOCAST U2-AIR - 99€ klotsi eest toimetab viisakalt.
Vahepeal on aeg edasi läinud ja samast klotsist ka uuem versioon tulnud.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2024 11:50:19 vasta tsitaadiga

Kellelgi siin 15 Pro kah juhtub olema, kuidas sel aku kestab?
Hetkel ise 13 Mini peal aga kuna töökoormus on kasvanud, siis tahaks midagi tiba tummisemat. icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2024 12:06:51 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Kellelgi siin 15 Pro kah juhtub olema, kuidas sel aku kestab?
Hetkel ise 13 Mini peal aga kuna töökoormus on kasvanud, siis tahaks midagi tiba tummisemat. icon_rolleyes.gif


Midagi ekstravagantset 15 Pro akukestvuses ei ole, terve päeva peab vastu. Laen kord päevas kuni pooleteise päeva tagant.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2024 12:15:12 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Kellelgi siin 15 Pro kah juhtub olema, kuidas sel aku kestab?
Hetkel ise 13 Mini peal aga kuna töökoormus on kasvanud, siis tahaks midagi tiba tummisemat. :roll:
Tegin täpselt selle vahetuse. Minu kasutuse juures oli 2 aastat vanal minil akut alles õhtuks umbes pool (ei mäleta enam detaile, ei süvenenud kunagi), tutika pro'ga on umbes sama lugu. Tunnetuslikult peab pro tegelikult kauem, vahel olen huvipärast lasknud üsna nulli ning see tähendab, et pean laadima natuke rohkem kui kahe päeva tagant.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2024 14:27:25 vasta tsitaadiga

Dirty Harry Hommikul kaheksa ajal võtan laadijast ja õhta viieks on finiito.
Battery health on samas 95%, oleks tarvis et 3-4 tundi kauem peaks. icon_rolleyes.gif
Eks mul on suht intensiivne kasutus kah, eriti tööpäeviti. icon_neutral.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2024 15:06:25 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Dirty Harry Hommikul kaheksa ajal võtan laadijast ja õhta viieks on finiito.
Battery health on samas 95%, oleks tarvis et 3-4 tundi kauem peaks. :roll:
Eks mul on suht intensiivne kasutus kah, eriti tööpäeviti. :-|
Ma pakun, et pro peab sarnase kasutusega õhtuni/ööseni, vähemalt uuena. Aga ega tegelikult tea, see on kõhutundelt pakutud. Maxid ja plusid peaksid kauem pidama.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2024 15:29:53 vasta tsitaadiga

Mul iPhone 15 regular kaks korda ise restartinud ios 17.2.1 icon_lol.gif

Aku väga viis, tulin 13 Mini pealt
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2024 15:41:17 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
Maxid ja plusid peaksid kauem pidama.


Tean aga nende jaoks peaks terve garderoobi välja vahetama... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2024 15:58:47 vasta tsitaadiga

Etz, Magsafe akuklots taskusse või siis magsafe laadija autos/kontorilaual lahendaks lihtsamini mure. Eks ta pikas pildis aku mahtuvusele põntsu paneb aga aegajalt särtsu andes, kestab nii, et ei pea protsente vaatama.
Ajaloos on umbes 3 aastaga BH langenud ca 80% peale kui iga päev igal võimalusel telefoni kaabli või Qi laadija otsas lutsutada. Liikuv töö ja telefon käes enamik ajast.
Mina sinu asemel telefonivahetust ei planeeriks kui loodad vaid mingi tunni/paar rohkem hakkama saada.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2024 16:01:40 vasta tsitaadiga

Eks see oleneb kasutamismustrist, aga näiteks mul on telefon väga "on-demand", teadaandeid peale SMSi ja kõne sisuliselt ei kasuta. Seega saab akut veel pikendada battery saveri pealhoidmisega - kui ekraan on lukust lahti ja kasutan, siis on kõik nagu ikka.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2024 16:16:28 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Etz, Magsafe akuklots taskusse või siis magsafe laadija autos/kontorilaual lahendaks lihtsamini mure. Eks ta pikas pildis aku mahtuvusele põntsu paneb aga aegajalt särtsu andes, kestab nii, et ei pea protsente vaatama.


Mul on mõlemad olemas aga tüütu on...ja vahetevahel ununeb akuklots õhtul koju ja siis palu kolleege endale, peale istumist, taksot tellida. icon_lol.gif

Dirty Harry kirjutas:
Eks see oleneb kasutamismustrist, aga näiteks mul on telefon väga "on-demand", teadaandeid peale SMSi ja kõne sisuliselt ei kasuta. Seega saab akut veel pikendada battery saveri pealhoidmisega - kui ekraan on lukust lahti ja kasutan, siis on kõik nagu ikka.


Mul käib sealt miljon asja läbi, igasugu MFA'd, approvalid, jpm...
Telefon on sisulsielt kogu aeg, "püsti" peos juba... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2024 22:56:36 vasta tsitaadiga

15 pro max poolteist päeva vabalt ja seda always on screen enabletuna
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2024 23:47:52 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
15 pro max poolteist päeva vabalt ja seda always on screen enabletuna

Pean tunnistama, et see aparaat kestab räigelt hästi
peaks poolteist päeva ka minukasutudega, oneplus 8pro laadisin suht paar korda päevas
aga ööseks läheb aluse peale laadima

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 09.01.2024 23:57:52 vasta tsitaadiga

Mul 3a vana 12 87% SOHiga saab ka päeva vabalt hakkama. Kasutan ka omajagu, enda arust liiga palju isegi.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2024 12:28:58 vasta tsitaadiga

Kellegi teise kasutust on problemaatiline endale üle kanda, mul peab 13 Mini 2 päeva vastu icon_lol.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2024 14:48:53 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Kellegi teise kasutust on problemaatiline endale üle kanda, mul peab 13 Mini 2 päeva vastu icon_lol.gif


ot:
Ulme, oled ikka kontrollinud, on see sul üldse sisse lülitatud? icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.01.2024 14:52:19 vasta tsitaadiga

Sellise kasutuse puhul ei tasu telefon ära, mõistlikum on taksofoni kasutada
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2024 16:23:03 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Kellegi teise kasutust on problemaatiline endale üle kanda, mul peab 13 Mini 2 päeva vastu icon_lol.gif


ot:
Ulme, oled ikka kontrollinud, on see sul üldse sisse lülitatud? icon_lol.gif
Vist ikka on jah icon_lol.gif . Kasutan 2factori, emailide ja podcastide tarbeks põhiliselt. Hetkel näitab, et laadimast võetud sai esmaspäeval 13:11 ja praeguseks on alles 21%.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jh_
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2021



Online
sõnum 10.01.2024 19:54:32 vasta tsitaadiga

13 Mini. Laadinud esmasp 10:01 91%-ni. Praegu 41% icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehis123
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2007




sõnum 10.01.2024 20:48:25 vasta tsitaadiga

Mis krdi moodi te neid kasutate? Mul kunagi 12mini peale aastast kasutust ei pidanud päevagi lõpuks,see oli ka põhjus miks tavalise 13 peale kolisin.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2024 21:15:56 vasta tsitaadiga

Mehis123 kirjutas:
Mis krdi moodi te neid kasutate? Mul kunagi 12mini peale aastast kasutust ei pidanud päevagi lõpuks,see oli ka põhjus miks tavalise 13 peale kolisin.

Vist seifis, padja peal , airplane mode enable icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2024 21:34:01 vasta tsitaadiga

Mehis123 kirjutas:
Mis krdi moodi te neid kasutate? Mul kunagi 12mini peale aastast kasutust ei pidanud päevagi lõpuks,see oli ka põhjus miks tavalise 13 peale kolisin.
12 Mini aku oligi kohutav, 13 Mini aku peab palju paremini vastu. Midagi välja ei lülita, lihtsalt ekraani kasutan üsna vähe, eks sellepärast mini ka eelistan. Tuleb ka aktiivsema kasutusega päevi sisse, siis ei pea 2 päeva vastu, aga enamasti siiski peab.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2024 00:29:06 vasta tsitaadiga

Tegin siis selle swapi ikkagi ära, pole paha.
SOT on 6h+ vabalt, seega mulle piisab. thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 14.01.2024 00:40:00 vasta tsitaadiga

Olen ka 13 Mini peale mõelnud, aga kui aku ainult 2 päeva kestab... icon_confused.gif
Või te näpite neid pidevalt?

Huawei Mate 20 Pro aku on 5 aastaga 4 päeva pealt 1-1,5 päeva peale langenud.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2024 00:57:10 vasta tsitaadiga

Sa võtad telo taskust vaid kella vaatamise ja laadimise jaoks välja?

Pro max kestab minu arvates ikka sigahästi....seal mõned hotspoti päevad tabelis. Aga suures pildis peaks seis näha olema ekraanikasutus. Pole suutnud akut veel vaakumisse saada päevase kasutusega...hea kui poole aku peale jõuab


_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 14.01.2024 01:04:59 vasta tsitaadiga

Kõned, e-kirjad, autentimised, fotod jne. Huaweil kellanäit ka pidevalt sees.
Iga päev või üle päeva pidi värske akuga laadima siis kui vaja mitu tundi hotspoti või GPS-i kasutada.

Pro Max on juba palju kallim kui Mini.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2024 01:13:07 vasta tsitaadiga

Ma lihtsalt panin infoks...ei pakkunudki seda mini asemele icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2024 02:52:00 vasta tsitaadiga

Neid ülisuure akuga androide on küll, kus saab akukasutuse ka üsna kinni keerata ja peavad ikka päris kaua. Õunal tulevad omad piirid ette. Ma selles osas jääks realistiks, et installida vaid vajalik soft, käia see nimekiri läbi, vaadata üle, mis peavad andma teavitusi, mis peavad töötama taustal, mis mitte... ning kui on tõesti õuna vaja, siis nii on. 15 Pro on jah täitsa okei pidamisega, aga ega 13 Minil ka viga polnud.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 413, 414, 415 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.