Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 826, 827, 828 ... 832, 833, 834  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2023 13:50:30 vasta tsitaadiga

Viimase 10-20% sisse surumine võib siiski mõjuda näitliku võrdlusena poekilekoti max ja poole kandevõime osas kasutamisele (kui oleksime piisavalt säästlikud, et seda korduvalt kasutada). Max kaalulise täituvusega kasutades venib ilmselt rutem välja ja laguneb ära kui 2x kauem poole täituvuse juures kasutades. Sellegi poolest ei saa tootja vaikimisi max täituvust maha nudida, kuna see kas lekiks arendusest-tootmisest välja või avastaks selle keegi Jerry vms "täis" laetud akule testrit peale visates (olles eelnevalt telefoni pooleks murdnud). Liitiumaku puhul räägime laias laastus 3,2 - 4,2 V vahemikust (0-100%), kusjuures mahuline täituvus ei ole pingelanguga võrreldes päris lineaarne. Avastus, et tootja on 100% täituvuse pannud näiteks 4,1V juurde, tooks kaasa taevani kisa ja konkurendi juurde mineku. Nii siis lastaksegi pigem kasutajal endal valida.

PS. Nii nagu tänapäevane "peoslagunev" poekilekottki, väsib ka liitiumaku paraku isegi täiesti ilma seda kasutamata ajapikku ära... Parim on hoida seda külmkapis (~6°C) 60% laetusega.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2023 13:56:47 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
Telefon on 2020 aasta lõpus ostetud 12 Pro Max ja battery health 91%


2020 veebruar ostetud xr, laetud kui parasjagu vaja või niipalju kui võimalust olnud. BH 85%
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 17.11.2023 14:58:13 vasta tsitaadiga

kuunar kirjutas:
TeaMeTzu kirjutas:
Telefon on 2020 aasta lõpus ostetud 12 Pro Max ja battery health 91%


2020 veebruar ostetud xr, laetud kui parasjagu vaja või niipalju kui võimalust olnud. BH 85%


See % on dünaamiline ja ajas muutuv, kuniks see on üle 80% on kõik ok kui ka tsüklite arv ei ole meeletult suur.
Öelge pigem enda aku tsüklite arv. Macile on tarkvara CoconutBattery mis seda näitab ka iPhone aku kohta.
Apple garanteerib 500 tsüklit iPhone aku osas 100-80% mahutatavause säilivuse ja aku keskmise normaalse kestvuse.


https://support.apple.com/en-us/HT208387
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 17.11.2023 16:24:59 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
Ma olen ise alati manuaalselt laadimist katsunud hoida 40-80% vahel (eks tuleb sisse ka erandeid).
Eks palju oleneb ka kasutamise intensiivsusest, aga usun siiralt, et selline si*a pilpa peal hoidmine aitab kaasa aku elueale.

No ma ei tea, milleks üldse siis mahukamad akud, kui võimeldes 40% sellest vaid kasutad. Minu 2020a suvalt laetud health on samuti 85%, pigem laadima pannud punasena ja alati täis. Sinu 40% kasutuse juurde ilmselt ei jõuagi, enne ostan uue.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 17.11.2023 18:41:25 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Viimase 10-20% sisse surumine võib siiski mõjuda näitliku võrdlusena poekilekoti max ja poole kandevõime osas kasutamisele (kui oleksime piisavalt säästlikud, et seda korduvalt kasutada). Max kaalulise täituvusega kasutades venib ilmselt rutem välja ja laguneb ära kui 2x kauem poole täituvuse juures kasutades. Sellegi poolest ei saa tootja vaikimisi max täituvust maha nudida, kuna see kas lekiks arendusest-tootmisest välja või avastaks selle keegi Jerry vms "täis" laetud akule testrit peale visates (olles eelnevalt telefoni pooleks murdnud). Liitiumaku puhul räägime laias laastus 3,2 - 4,2 V vahemikust (0-100%), kusjuures mahuline täituvus ei ole pingelanguga võrreldes päris lineaarne. Avastus, et tootja on 100% täituvuse pannud näiteks 4,1V juurde, tooks kaasa taevani kisa ja konkurendi juurde mineku. Nii siis lastaksegi pigem kasutajal endal valida.

PS. Nii nagu tänapäevane "peoslagunev" poekilekottki, väsib ka liitiumaku paraku isegi täiesti ilma seda kasutamata ajapikku ära... Parim on hoida seda külmkapis (~6°C) 60% laetusega.
Minu arust ka, viimane aeg oleks Applel tarkvarasse sisse ehitada mehhanism, et telefon peal olema 6C juures ning aku laetus 59-60% peal. Kui kraadi võrra temperatuur muutub, rääkimata aku laetuse muutumisest - kohe tehakse telefonile shut down. Mis sa raisk siin kasutad telefoni eesmärgipäratult! Telefon olgu külmkapis, et ka viie aasta pärast BH püsiks vähemalt 95% peal. Küll siis need androidipeded näevad ja nutavad.

See jutt on kirjutatud parajalt keel põses, tõsiseltvõtmine omal vastutusel.


viimati muutis Dirty Harry 17.11.2023 18:46:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011




sõnum 17.11.2023 18:45:01 vasta tsitaadiga

Päris veider on kõvatada ja vastu vaielda kui on tehtud piisavalt teste, et akule on selline käitumine kasulik. Minu postitus oli selle kohta kuidas mina kasutan oma seadmeid. Ei määri seda kellelegi pähe, lihtsalt kes tahab hoolitseda oma seadme eest ja mitte halada kalli akuvahetuse üle või kuidas külmas õun pildi tasku paneb, siis võib ju järgida.

Anti, ilmselgelt kirjutasin "enamus" mõtte edasi andmiseks. Ma arvan, et keegi meist ei ole teinud teaduslikku uurimustööd selles valdkonnas, et hakata täpseid numbreid laduma. Võtsin praegu viis esimest marketplace 12 Pro Max kuulutust ette ja Battery Health olid vastavalt 87, 85, 85, 85 ja 84%. Kõik olid minu telefonist uuemad, kõigil halvem protsent. Kokkusattumus?
Janis, aku tsükkleid ei tule sellest juurde kui laadida jupi kaupa.
tofay, ma juba eeldasin, et mingid "võimlemis" kommetaarid tulevad. Telefonile tuleb piisavalt teateid, mida jälgida ja samal ajal pilk ülesse nurka visata laadimisprotsendi kontrollimiseks ei ole küll eriline võimlemine. Vähemalt minu jaoks. Mida sa mõtled minu 40% kasutuse juurde? Aku SOC ja Battery Healt on erinevad asjad.

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.11.2023 18:50:45 vasta tsitaadiga

Ei tule juurde muidugi aga jupi kaupa iga laadimine ja tühjakslaadimine ei ole 1 tsükkel. Ehk siis teedki nö pooliku tsükli ja tänu sellele saad selliseid tsükleid rohkem teha.

TeaMeTzu kirjutas:
Mida sa mõtled minu 40% kasutuse juurde? Aku SOC ja Battery Healt on erinevad asjad.

DOD ikka ilmselt mõtleb. Ma sain ka nii aru.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 17.11.2023 19:39:13 vasta tsitaadiga

Naljakas jah lugeda seda teksti siin. See on ju fakt, et aku 20-80% vahemikus kasutamine pikendab tema eluiga. Kas igaüks seda tahab või viitsib teha, on teine asi ja täiesti ebaoluline.

Lisaks on muidugi oluline faktor akut mitte liialt kuumutada, seetõttu on kiirlaadimine ja juhtmeta laadimine elueale kahjulikud.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.11.2023 19:45:40 vasta tsitaadiga

Tegelen suurte liitiumakudega ka. Mitte ükski tootja ei aja 20-80 umbluud. Dod alati vähemalt 90% lubatud, enamasti 95%
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011




sõnum 17.11.2023 20:03:58 vasta tsitaadiga

Kas neid suuri liitiumakusid laetakse ka vähemalt kord päevas teadmata arvu tunde jutti 100% peal ilma, et charge restart oleks 9x%?

Ma ei viitsi mingied põhjapanevaid autoriteetseid uuringuid otsima hakata, aga kui sa mõne leiad, mis väidab vastupidist, siis vaatan meeleldi ja võtan õppus. Samas kui on reaalne näide, kuidas selline "võimlemine" on minu seadmete akusid hästi hoidnud (võrreldes pereliikmete ja tuttavate seadmetega), siis ei näe selles midagi halba.

_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.11.2023 20:31:02 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
Kas neid suuri liitiumakusid laetakse ka vähemalt kord päevas teadmata arvu tunde jutti 100% peal ilma, et charge restart oleks 9x%?

Telefonid on nendega võrreldes väga heades tingimustes
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2023 22:23:00 vasta tsitaadiga

Tulles veel tagasi voltide ja protsentide seose juurde - eks see 4,2V max ole ka juba valitud piisava ohuvaruga, et aku ei süttiks ega liialt kiirelt degenereeruks. Ei viitsi hetkel loomkatset teha, aga usun, et ka 4,3V oleks võimalik sisse pressida. See on juba pea 10% rohkem! Alumise otsaga on niikuinii nii, et aku loetakse seadme poolt tühjaks (0%) ja seade lülitatakse välja kaugelt enne 0V-d (pigem 3V kandis), kuna pingestabika võimetel step up'i teha on piirid. Päris nulli võib kukkuda väga pikalt laadimata seisnud aku.

Ma kasutan igapäevaselt 85% piiranguga peamiselt kompenseerimaks tihedat juhtmevaba laadimist kas siis autohoidikus, Waze käimas, mis akut omajagu kuumutab või laual. Kiirlaadimist pole mul ka otseselt vaja ja väldin. Öösel laeb laadimisalusel vana 5W adapteri taga. Teoorias võiks panna ka nutipistiku kaudu alles hommikul 5-6 paiku laadimise järele, aga ei tasu väga vaeva...
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 18.11.2023 19:32:59 vasta tsitaadiga

Telefonid vaevalt 3V peale lasevad akuelemente, 0% on pigem 3.7V või kõrgemal.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2023 21:23:50 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Draqula kirjutas:
Mis on HV konsensus netifolkloori osas, et iphone 15 on kuidagi eriti habras?
Aga kuidas näiteks põrutuste osas?
On põhjust arvata, et õrnem kui vanemad iphone'id või androidid?

Konsensus on sama nagu igal aastal. Klaas on klaas ja klaas läheb alati katki.
1. Kui tahad ilma kopruseta käia ringi, siis tasub osta Apple Care - https://www.salva.ee/et/kindlustus/elektroonika-kindlustamine/apple-seadmete-kindlustus
2. Kui oled nisanäpp siis Ottercase vms ja kaitseklaas on teine alternatiiv.
3. Ning kes natuke kõrgema riskitaluvusega on vaatab mõne luksus case poole nagu nt. Pitaka Aramid Fibre mis praktiliselt nagu second skin pigem.

Iseeneset tagaklaasi repair on see aasta odavam, ise ei tundunud tänu sellele survet Apple Care osta, mis seni nagu standard on mul olnud. Tagaklaasi saab kõige kergemini katki teha toppides nt. korpuse ja telo vahele pangakaarti vms ning siis mõnda aega kanda. Võtad välja korpusest ja vastu vaatab ämblik.

Oleneb väga kõik alati kukkumise nurgast ja algsest energiast mis liikuma ta pani kui räägime põrutustest ja kukkumistest. Üldiselt Mothers Polish ja vähemalt titaaniumi värvi mudelil saab kriimud välja poleerida. Värvitud iPhoned nagu ikka kriiumustavad, kui olukord väga hulluks läheb saad alati liivapaberiga maha lasta värvi icon_razz.gif

Kosmos, ma hetkel 12 Pro Maxiga 2.5a olnud caseless. Ma olen ikka nisanäpp, näinud betooni ja kõike muud, siiani tagaklaas kõik terve. Naine laseb samas casega.

Tellisin endale ja naisele 15 Pro maxid ära, aga tundub, et vist peab minema case peale, suht riski minu nisanäpu juures caseless olla icon_biggrin.gif
Näis kaua Valgel klaaril tarnega läheb. Naine soovis valget aga sai naturaalne valitud tänu valge värvi tarneraskustele.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2023 23:25:30 vasta tsitaadiga

Telia omavastutus langetati 3% peale...kui kedagi peaks huvitama...

Pro maxil saadavus tekkinud?

Ise enda omaga rahul, esimeseks fööniks ok 😛

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2023 10:32:42 vasta tsitaadiga

lõpuks ometi helide probleem leiab tõesti vist lahenduse!isegi saavutab revulutsiooni!
https://www.macrumors.com/2023/11/28/ios-17-2-change-default-notification/
nimelt ju kunagi pole saand seda põhi heli muuta ja nüüd kui IOS 17-s tehti heli nii halvaks ju tuli tuhandeid kaebusi ja võeti ikkagist kuulda ja tehti ära selle muutmine! väga hea mina üli õnnelik. mul ka mittmed kurdavad et ei kuule!jne! nüüd aga saab veel valida et ei oleks sama plönn igaühel.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 29.11.2023 11:43:59 vasta tsitaadiga

Rumal küsimus perhaps, aga on kellelgi ette tulnud olukorda, kus hommikul äratus ei tööta (iPhone 15 Pro Max - ios 17.1.1)? Tavapäraselt ärkan 8 paiku äratuse peale ning nendega pole probleeme olnud, kuid eile ja täna pidin "erakordselt" 5:30 ärkama ning olen 100% kindel, et äratus nendel kellaaegadel ei käivitunud. Sleep funktsionaalsus on Healthis aktiveerimata ning default helitugevus on põhjas. Action nupust on küll telefon Silenti peale pandud, kuid varem pole see ühtegi alarmi takistanud.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2023 18:49:37 vasta tsitaadiga

töötab, madonna hakkab igal hommikul vaikselt laulma mulle icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 29.11.2023 19:19:49 vasta tsitaadiga

jeesus188, https://www.youtube.com/watch?v=s__rX_WL100 see ve icon_smile.gif
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.11.2023 19:24:47 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
jeesus188, https://www.youtube.com/watch?v=s__rX_WL100 see ve icon_smile.gif

See
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 29.11.2023 20:32:51 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
Rumal küsimus perhaps, aga on kellelgi ette tulnud olukorda, kus hommikul äratus ei tööta (iPhone 15 Pro Max - ios 17.1.1)? Tavapäraselt ärkan 8 paiku äratuse peale ning nendega pole probleeme olnud, kuid eile ja täna pidin "erakordselt" 5:30 ärkama ning olen 100% kindel, et äratus nendel kellaaegadel ei käivitunud. Sleep funktsionaalsus on Healthis aktiveerimata ning default helitugevus on põhjas. Action nupust on küll telefon Silenti peale pandud, kuid varem pole see ühtegi alarmi takistanud.


Kummitusbugi https://www.macrumors.com/2023/10/11/iphone-models-turning-off-at-night/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.11.2023 11:21:11 vasta tsitaadiga

PanzerGlass vs Spigen, on kellelgi kogemust / põhjendatud eelistust?

https://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/seadista/toode/10019/
vs
https://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/seadista/toode/10099/

EDIT:
Ise küsin, ise vastan.
Ei tuvastanud lähemalt uurides suurt erinevust peale magsafe rõnga värvuse, mõlemal "airbag" igas nurgas ehk võiks tubli kaitset pakkuda kukkumisel.
Heledatele iphone'dele sobib paremini PanzerGlass valge magnetrõngaga variant ja mustale iphonele Spigeni tumehalli/musta rõngaga versioon.


viimati muutis Draqula 30.11.2023 13:54:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007




see post läheb kustutamisele sõnum 30.11.2023 11:39:44 vasta tsitaadiga

Kas katkise ekraaniga iPhone 12 Pro Max 256GB midagi väärt ka on? Battery health 85%. Tagumine klaas ka kerge mõraga. Ekraanilt hetkel näeb enamust ja saab kuidagi kasutada, aga ülevalt alla on must jutt sees ning juba sai uue teed mindud.
Ei tööta siis ainult see must osa, pilt on lihtsalt tehtud valgel taustal ning ekraan mõrane.

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
medicopter
HV kasutaja
medicopter

liitunud: 07.12.2004




sõnum 30.11.2023 17:20:22 vasta tsitaadiga

Tundub, et keegi ei räägi siin aga sideloadingu tuge vihjatakse, et lõpuks tulevat.
_________________
Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvoX
HV kasutaja
EvoX

liitunud: 08.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2023 11:36:25 vasta tsitaadiga

12päeva tarne 2x iPhone 15 Pro max 256 ja 512gb.

Esmamuljed head. Kaamerat veel hakkan katsetama.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 826, 827, 828 ... 832, 833, 834  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.