|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
11.11.2023 15:19:38
|
|
|
Milline OS? Windows? Linux? Mac? Mis versioon?
Mis võrgukaart? Realtek/Inteli kiviga?
Mida OS ühendusest arvab? 10/100/1000Mbit? Half/full duplex?
Mis kaabel? Otse ruuterist või läbi switchi? Otsastasid ise või poekaabel?
Jne.
Kui sa mingit elementaarset infotki ei anna või ei oska anda siis telli tehnik.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
11.11.2023 18:11:11
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Pärast selgub, et jälle mingi hunnik AdBlockereid, VPN ja muud "turvakama" arvutisse üksteise otsa installitud ning need nüüd kaklevad omavahel internetiõiguste eest. |
Jah sest kõik teavad, et modernsetes arvutites suudab internetti kasutada ainult üks programm korraga ja teised peavad ootama. /s
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaabakas
HV veteran

liitunud: 01.04.2002

|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
13.11.2023 13:28:31
|
|
|
| No nii loll ma ka ei ole et panen tuhat vpni sada viirusetorjet ja hui teab mida. Masinas puhas win10 ja nett on 100/20 rohkem ei oska ma midagi oelda. Kurb kui kohe hakatakse materdama ja tembeldama
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
13.11.2023 14:12:17
|
|
|
| Ebakorrapäraselt jamab
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
13.11.2023 14:21:27
|
|
|
| Kui sul arvuteid rohkem kui 1 peaks käepärast olema, proovi kas mõni muu arvuti sama pesa küljes ka jamab.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
13.11.2023 17:36:04
|
|
|
Alustuseks kaablit vahetada oled proovinud? See nagu kõige lihtsam asi ära proovida.
Ei pea spetsialist ega masinist olema ega midagi
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
03.12.2023 00:44:12
|
|
|
Tere
Jäin Telia lehele pidama ning hakkasin vaatama digiboxe ja ruutereid.
Kas on mingit eelist\pointi vahetada oma dg400 prime praegu saadaval olevate Telia ruuterite vastu?
DG400 prime kuju ei häiri.
Samuti vana lapik arris vs android ? Kas naisele oleks tuntav , et on uus asi teleka all ?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.12.2023 00:48:26
|
|
|
Kui ei tea kas on eelist siis järelikult pole vaja ka vahetada.
Umbes sama kui osta iga aasta uus iphone ja sellega vaid delfit lugeda
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
03.12.2023 00:56:15
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Kui ei tea kas on eelist siis järelikult pole vaja ka vahetada.
Umbes sama kui osta iga aasta uus iphone ja sellega vaid delfit lugeda  |
Igal aastal uut iphone ei osta ja tean mida sellega teha saab aga kodus teleka all olevas kapis Telia digiboxi kohta ma tõesti ei tea ja sellepärast pöördungi siia foorumisse , et ehk on võimalik saada targemate abi kiiremini kui hakata võrdlema 2018 Teliast saadud digiboxi ja praegu saadaval olevat Android boxi. (kiirus, pilt jne).
Ruuteri kohta oli märkus enam vähem kohane, sest tean isegi, et kui töötab siis ära paranda\vaheta.
Targutamine pole ilus! Proovi uuesti
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
03.12.2023 01:37:53
|
|
|
aff, ei ja ei.
Tänase seisuga androidi boks hakkab sulle kehvemat pilti näitama.
Kui need sul on hetkel rendis ja olnud seda üle 2 aasta. Osta välja jäägiga ja lõpeta rent.
Eeldusel, et boks on uuem kui VIP1113.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
03.12.2023 01:43:56
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
aff, ei ja ei.
Kui need sul on hetkel rendis ja olnud seda üle 2 aasta. Osta välja jäägiga ja lõpeta rent.
Eeldusel, et boks on uuem kui VIP1113. |
Ma tänan ilusa ei ja ei vastuse eest . Seda ootasingi.
Mõlemad on välja ostetud.
Edit: mul pole õrna aimugi mis box see on . Saan ma seda kontrollida ? Lapik vana arris 2018 augustis telia poiss paigaldas.
Edit 2_: mul on vip 1113 (boxi all kirjas).
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
03.12.2023 01:44:39
|
|
|
aff, kandiline on VIP1113, siis tuli ümmargune 5305 ja kohitsetud versioon kiibikriisi ajal 4302.
5305 on kiireim, pilt on kõigil sama.
Põhja all kindlasti kirjas ka mudel.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
03.12.2023 01:45:33
|
|
|
| Mul vip 1113
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
03.12.2023 01:56:15
|
|
|
Android boksiga saad muidugi kasutada teisi äppe, kui telekas seda ei võimalda, aga tahaks, näiteks jupiter, go3, elisa jne., netflixi ei saa.
Aga kas selleks on mõistlik osta 140eurine telia boks, peab igaüks ise välja mõtlema.
Või kui telekas on juba android, siis saab teliatv äppi üldse kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
03.12.2023 02:02:05
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Android boksiga saad muidugi kasutada teisi äppe, kui telekas seda ei võimalda, aga tahaks, näiteks jupiter, go3, elisa jne., netflixi ei saa.
Aga kas selleks on mõistlik osta 140eurine telia boks, peab igaüks ise välja mõtlema. |
Ma tänan, et leidsid aega mõelda kaasa. Mul ongi selline jama , et samsungi 2017 telekas ei võimalda kõiki neid äppe kasutada. Ise ma telekat ei vaata aga naine vahel küsib , et kas seda ja seda ei saaks. Kindlasti oleks see oluliselt parem investeering kui uus telekas osta.
Kuna ma pean oma telo internetti nagunii suurendama siis miks mitte võtta osa sellest kampaaniast mida Telia hetkel pakub. 200 euri ....
Midagi osta selle raha eest ju polnud . Seega võtan selle android digiboxi .
Veelkord aitäh.
Targutajatele soovin edu ja lugege enne küsimust kui oma postcounti suurendama tulete.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
03.12.2023 02:10:59
|
|
|
Kes see lammas ostab 140€ boksi kui rentida saab 3€ eest?
Sitt teenusepakkuja kui 5 aastaga uut mudelit ei too või kasutaja mujale ei koli
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
03.12.2023 02:12:08
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Kes see lammas ostab 140€ boksi kui rentida saab 3€ eest?
Sitt teenusepakkuja kui 5 aastaga uut mudelit ei too või kasutaja mujale ei koli |
Samuti mõistlik mõte
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
03.12.2023 02:16:09
|
|
|
| tsitaat: |
Suurenda oma andmemahtu ja vali vähemalt 20 GB internetimahuga Mobiilse Elu pakett minimaalselt 12 kuuks ning saad 200 € Telia e-poe sooduskoodi uue seadme ostuks.
|
naera herneks pakkumine
Näidake järgmist lammast kes 8€ ja 400gb kolib ****elu peale
Ka need 400gb pakkumised olid leti pealt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
03.12.2023 02:21:31
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Suurenda oma andmemahtu ja vali vähemalt 20 GB internetimahuga Mobiilse Elu pakett minimaalselt 12 kuuks ning saad 200 € Telia e-poe sooduskoodi uue seadme ostuks.
|
naera herneks pakkumine
Näidake järgmist lammast kes 8€ ja 400gb kolib ****elu peale
Ka need 400gb pakkumised olid leti pealt  |
Tundub , et sa oled tubli.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
03.12.2023 02:25:46
|
|
|
Ikka
Ööd
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
04.12.2023 22:44:22
|
|
|
Lauatelefon seadistamise juhendit ei leia kodulehe abist. Samad seadmed Inteno DG301 kuid firmware on viimasel LuCI Trunk (inteno-1.0.171) OpenWrt
Panen vana seadme SIP lehelt identsed väärtused aga ühendust ei loo (Voice tuli vilgub). Näiteks SIP domain töötas elion.ee ja proxy.wan.elion.ee. Isegi User parooli panin eelmise seadmega samaks.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
04.12.2023 23:02:06
|
|
|
Üks vist räägib aiast ja teine aiaaugust.
Miks muidu peaks openwrt ja ruuterist rääkima?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
04.12.2023 23:09:13
|
|
|
| voip on voip, ei tohiks eriti suurt vahet olla, kas sa konfid seda cisco lauakasse või ruuteri telefonipordi külge?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
04.12.2023 23:11:13
|
|
|
pppd, on vahe. Kui on mingi ise kokkuklopsitud fw inteno jaoks.
Kuna on ainult pool juttu mis tehtud on, siis suht kristallkuul.
ATA functionality is mostly out of the domain of OpenWrt since very few telephone chipsets have open-source drivers.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
04.12.2023 23:16:11
|
|
|
| no selge, siis ei tööta. vabandust.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
05.12.2023 10:47:49
|
|
|
iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.4.12RC7-150302_1654
Küsitud oli seadistamise juhendit. Ilmselt kärbiti ära ka firmware uuenduste leht(mäletan Thompsonite ajast).
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
05.12.2023 11:00:54
|
|
|
| montez kirjutas: |
iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.4.12RC7-150302_1654
Küsitud oli seadistamise juhendit. Ilmselt kärbiti ära ka firmware uuenduste leht(mäletan Thompsonite ajast). |
Sealt sa Inteno tarkvara ei leia https://upgrade.telia.ee/
Inteno tarkvara saad resetiga uuendada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
05.12.2023 14:26:28
|
|
|
Kui seal originaal tarkvara peal, siis nagu juba öeldud, reset ja uunedab ära ja confib automaatselt ära. Siis võid pärast numbrit ja parooli vajadusel menüüst muuta.
Silme ees nagu oleks, et iseteeninduses sai ka lauatelefoni seadistada ja valida ka erinevate ATA'de vahel, aga praegu ei leidnud, vbl oli see tehniku "vaates" ainult.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
05.12.2023 16:16:02
|
|
|
Küsimus: kumba pidi mõistlikum teha on? Telia TV (2 boxi) + smart wifi pakett (ruuter + 3 AP) ja MT ruuter (WG jaoks). Kumb ruuter ette tõsta?
Lõpuks asendaks kõik AP'd ja tagastaks ruuteri aga hetkel ei ole viitsimist AP'sid osta.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
05.12.2023 16:35:33
|
|
|
| Telia ruuter ette, sinna külge boksid ja MT ruuter.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
05.12.2023 18:45:02
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Telia ruuter ette, sinna külge boksid ja MT ruuter. |
Millegipärast oli sama kõhutunne
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
05.12.2023 22:22:37
|
|
|
| RassK kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Telia ruuter ette, sinna külge boksid ja MT ruuter. |
Millegipärast oli sama kõhutunne  |
Kui plaanis Telia ruuter säilitada, siis ikka sinna taha.
Samas, mul kodus pole üldse Telia ruuterit, juba aastaid.
Hetkel on RB5009 + 2x hAP ax2, katab ilusti need 80m2 ära mis vaja ja jooksutab Wireguardi ning muud vajalikku.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
06.12.2023 00:48:06
|
|
|
Säilitada on plaan ainult ajutiselt, kuna need smart wifi AP'd, mis hetkel on renditud nõuavad seda ruuterit.
Kodus on samuti juba pikalt RB5009 kasutusel, väga hästi toimib kõik. Kunagi on plaan maal ka sinnamaani jõuda.
Synol õnneks on ka 4 RJ45 pesa, siis saab 2 jätta Telia võrku ja 2 tõsta MT võrku.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
10.12.2023 22:54:05
|
|
|
Sõbra soovitusel sai koju toodud selline Mikrotik hAP ax³, aga peale seda kui vool korra ära käis, siis ei suutnud mu katusel olev Zyxel NR7103 5G pann enam üles tulla.
Välja tuli, et mikrotik üritab ise üle PoE seda Zyxeli panni toita, aga jääb lahjaks või ei ühildu või mida iganes. Proovisin tikule selgeks teha, et ära saada pannile voolu, aga ta vist ei saa sellest aru.
Ühesõnaga häda siis selles, et kui tiku on ühendatud Zyxeli adapteri LAN poolele ja Zyxel on ühendatud POE poolele, siis Zyxel käima ei lähe. Adapteris vilgub roheline tuli iga viie sekundi tagant. Nii kui Tiku korra välja tõmbad, laeb Zyxeli üles ja siis võib Tiku uuesti järgi panna ja kõik toimib.
Keegi veel sellise jamaga kokku puutunud ja kuidas lahendasite?
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaabakas
HV veteran

liitunud: 01.04.2002

|
11.12.2023 00:08:37
|
|
|
Või teine võimalus, kas see süksli adapter seal vahel on üldse vajalik?
_________________ Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea. |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
11.12.2023 00:49:32
|
|
|
Head mõtted mõlemad. Alustan viimasest soovitusest ja katsun adapteri vahelt välja võtta (täna saavad majasisese ja -välise võrgu isased otsad kokku tehnoruumis ja see pole ideaalne wifi AP asukoht ehk siis vaja selleks enne üks RJ45 coupler soetada).
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.12.2023 04:37:29
|
|
|
mikrotiki POE on passive ja 24v
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
11.12.2023 23:55:16
|
|
|
Toimiv lahendus oli lõpuks ikkagi selline, et wan port tuli PoE porti pealt ära konfida. Muud trikid ei aidanud.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vigurvänt
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2022
|
17.12.2023 19:51:50
|
|
|
Telialt tuli telefonile sõnum, et netiühendusega on mingi tõrge, aga ise pole nagu midagi probleemset tähele pannud. Diagnostika annab sellise tulemuse:
Tegin igaks juhuks ruuterile restardi. Samuti tõmbasin voolupistiku korraks välja ühel digiboksil, millel ruuteris näitas, et on millegipärast 2 ip aadressit. Ruuteri aktiivseid ühendusi vaadata ei oska, arvuti omad vaatasin üle ja neid ei olnud eriti palju. Lasin korraks ka Malwarebytesi käima, see midagi ei leidnud. Keegi oskab midagi lisada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
17.12.2023 20:27:05
|
|
|
Arvad et meil on siin kõigil kristallkuul käepärast? Jumala pärast ära ühegi seadme marki ega netiühenduse tüüpi maini... Äkki muidu keegi oskab isegi abistada...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vigurvänt
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2022
|
17.12.2023 20:46:28
|
|
|
| X2 ruuter, kortermaja nett 100/100 Mbps, 2 x vip4302, 2 x Legion läpakat, ps4 pro, 1 Philips tv, 1 tp-link switch, Redmi Note 9 pro
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
17.12.2023 20:51:00
|
|
|
| Aga mis seal aru saada? NAT tabel jooksis umbe. Ilmselt jooksutad kas valesti konfitud torrentit või siis DDoS rünnak sinu suunas kui mõni port väljapoole ka lahti on.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vigurvänt
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2022
|
17.12.2023 22:43:37
|
|
|
Torrentit ei jooksuta, aga üle hulga aja tõmbasin torrenti kaudu ühe asja neljapäeval, see on rohkem kui 48 tundi tagasi. Ruuteris olid mõned pordid ps4 jaoks UPnP abil lahti.
Kasutasin qBittorrent vidinat, see avab samuti pordi UPnP abil, aga pärast sulgemist paneb ruuteris oma pordi ilusti kinni. PS4 pordid jäävad avatuks kuni ruuteri restardini. Ilmselt siis ikkagi seoses selle torrentiga tekkis mingi kamm või ddos rünnak.
Kas sellised seaded võivad X2 jaoks olla liiga karmid?
Ilmselt ajavad tegelike ühenduste arvu suuremaks ka igasugu Suure Venna abilised, kes kiibitsevad veel jupp aega pärast torrenti sulgemist. Ma kasutan blokkliste ja ei tea, kui palju nendest abi on - qBittorrentis üks list ja lisaks Peerblockis 4 listi, millest 2 on vist vananenud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|