Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 422, 423, 424 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.11.2023 15:19:38 vasta tsitaadiga

Milline OS? Windows? Linux? Mac? Mis versioon?
Mis võrgukaart? Realtek/Inteli kiviga?
Mida OS ühendusest arvab? 10/100/1000Mbit? Half/full duplex?
Mis kaabel? Otse ruuterist või läbi switchi? Otsastasid ise või poekaabel?
Jne.

Kui sa mingit elementaarset infotki ei anna või ei oska anda siis telli tehnik.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2023 17:47:14 vasta tsitaadiga

Pärast selgub, et jälle mingi hunnik AdBlockereid, VPN ja muud "turvakama" arvutisse üksteise otsa installitud ning need nüüd kaklevad omavahel internetiõiguste eest.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2023 18:11:11 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Pärast selgub, et jälle mingi hunnik AdBlockereid, VPN ja muud "turvakama" arvutisse üksteise otsa installitud ning need nüüd kaklevad omavahel internetiõiguste eest.

Jah sest kõik teavad, et modernsetes arvutites suudab internetti kasutada ainult üks programm korraga ja teised peavad ootama. /s
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.11.2023 07:38:47 vasta tsitaadiga

Tomorrow, https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=840543
_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 13:28:31 vasta tsitaadiga

No nii loll ma ka ei ole et panen tuhat vpni sada viirusetorjet ja hui teab mida. Masinas puhas win10 ja nett on 100/20 rohkem ei oska ma midagi oelda. Kurb kui kohe hakatakse materdama ja tembeldama
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 13:31:48 vasta tsitaadiga

Kui sa ei suuda midagi täpsemalt kirjeldada peale selle, et "ei tööta", siis ei oska keegi ka sind aidata. Siin võib hunnik erinevaid põhjuseid olla.
Alusta sellest, et jälgi, mida sa teed arvutiga hetkel, kui nett ära kaob. Kas on mingi seaduspära neti katkemises (nt iga 5 minuti järel vms).

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 14:12:17 vasta tsitaadiga

Ebakorrapäraselt jamab
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 14:21:27 vasta tsitaadiga

Kui sul arvuteid rohkem kui 1 peaks käepärast olema, proovi kas mõni muu arvuti sama pesa küljes ka jamab.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 17:36:04 vasta tsitaadiga

Alustuseks kaablit vahetada oled proovinud? See nagu kõige lihtsam asi ära proovida.
Ei pea spetsialist ega masinist olema ega midagi icon_smile.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2023 00:44:12 vasta tsitaadiga

Tere

Jäin Telia lehele pidama ning hakkasin vaatama digiboxe ja ruutereid.

Kas on mingit eelist\pointi vahetada oma dg400 prime praegu saadaval olevate Telia ruuterite vastu?

DG400 prime kuju ei häiri.

Samuti vana lapik arris vs android ? Kas naisele oleks tuntav , et on uus asi teleka all ?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2023 00:48:26 vasta tsitaadiga

Kui ei tea kas on eelist siis järelikult pole vaja ka vahetada.

Umbes sama kui osta iga aasta uus iphone ja sellega vaid delfit lugeda icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2023 00:56:15 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kui ei tea kas on eelist siis järelikult pole vaja ka vahetada.

Umbes sama kui osta iga aasta uus iphone ja sellega vaid delfit lugeda icon_rolleyes.gif


Igal aastal uut iphone ei osta ja tean mida sellega teha saab aga kodus teleka all olevas kapis Telia digiboxi kohta ma tõesti ei tea ja sellepärast pöördungi siia foorumisse , et ehk on võimalik saada targemate abi kiiremini kui hakata võrdlema 2018 Teliast saadud digiboxi ja praegu saadaval olevat Android boxi. (kiirus, pilt jne).

Ruuteri kohta oli märkus enam vähem kohane, sest tean isegi, et kui töötab siis ära paranda\vaheta.

Targutamine pole ilus! Proovi uuesti
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2023 01:37:53 vasta tsitaadiga

aff, ei ja ei.

Tänase seisuga androidi boks hakkab sulle kehvemat pilti näitama.

Kui need sul on hetkel rendis ja olnud seda üle 2 aasta. Osta välja jäägiga ja lõpeta rent.

Eeldusel, et boks on uuem kui VIP1113.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2023 01:43:56 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
aff, ei ja ei.

Kui need sul on hetkel rendis ja olnud seda üle 2 aasta. Osta välja jäägiga ja lõpeta rent.

Eeldusel, et boks on uuem kui VIP1113.


Ma tänan ilusa ei ja ei vastuse eest . Seda ootasingi.

Mõlemad on välja ostetud.

Edit: mul pole õrna aimugi mis box see on . Saan ma seda kontrollida ? Lapik vana arris 2018 augustis telia poiss paigaldas.

Edit 2_: mul on vip 1113 (boxi all kirjas).
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2023 01:44:39 vasta tsitaadiga

aff, kandiline on VIP1113, siis tuli ümmargune 5305 ja kohitsetud versioon kiibikriisi ajal 4302.

5305 on kiireim, pilt on kõigil sama.

Põhja all kindlasti kirjas ka mudel.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2023 01:45:33 vasta tsitaadiga

Mul vip 1113
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2023 01:56:15 vasta tsitaadiga

Android boksiga saad muidugi kasutada teisi äppe, kui telekas seda ei võimalda, aga tahaks, näiteks jupiter, go3, elisa jne., netflixi ei saa.

Aga kas selleks on mõistlik osta 140eurine telia boks, peab igaüks ise välja mõtlema.

Või kui telekas on juba android, siis saab teliatv äppi üldse kasutada.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2023 02:02:05 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Android boksiga saad muidugi kasutada teisi äppe, kui telekas seda ei võimalda, aga tahaks, näiteks jupiter, go3, elisa jne., netflixi ei saa.

Aga kas selleks on mõistlik osta 140eurine telia boks, peab igaüks ise välja mõtlema.


Ma tänan, et leidsid aega mõelda kaasa. Mul ongi selline jama , et samsungi 2017 telekas ei võimalda kõiki neid äppe kasutada. Ise ma telekat ei vaata aga naine vahel küsib , et kas seda ja seda ei saaks. Kindlasti oleks see oluliselt parem investeering kui uus telekas osta.

Kuna ma pean oma telo internetti nagunii suurendama siis miks mitte võtta osa sellest kampaaniast mida Telia hetkel pakub. 200 euri ....

Midagi osta selle raha eest ju polnud . Seega võtan selle android digiboxi .

Veelkord aitäh.

Targutajatele soovin edu ja lugege enne küsimust kui oma postcounti suurendama tulete.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.12.2023 02:10:59 vasta tsitaadiga

Kes see lammas ostab 140€ boksi kui rentida saab 3€ eest?
Sitt teenusepakkuja kui 5 aastaga uut mudelit ei too või kasutaja mujale ei koli

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2023 02:12:08 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kes see lammas ostab 140€ boksi kui rentida saab 3€ eest?
Sitt teenusepakkuja kui 5 aastaga uut mudelit ei too või kasutaja mujale ei koli


Samuti mõistlik mõte icon_smile.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.12.2023 02:16:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Suurenda oma andmemahtu ja vali vähemalt 20 GB internetimahuga Mobiilse Elu pakett minimaalselt 12 kuuks ning saad 200 € Telia e-poe sooduskoodi uue seadme ostuks.

naera herneks pakkumine icon_lol.gif
Näidake järgmist lammast kes 8€ ja 400gb kolib ****elu peale thumbs_up.gif
Ka need 400gb pakkumised olid leti pealt icon_idea.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2023 02:21:31 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:
Suurenda oma andmemahtu ja vali vähemalt 20 GB internetimahuga Mobiilse Elu pakett minimaalselt 12 kuuks ning saad 200 € Telia e-poe sooduskoodi uue seadme ostuks.

naera herneks pakkumine icon_lol.gif
Näidake järgmist lammast kes 8€ ja 400gb kolib ****elu peale thumbs_up.gif
Ka need 400gb pakkumised olid leti pealt icon_idea.gif


Tundub , et sa oled tubli.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.12.2023 02:25:46 vasta tsitaadiga

Ikka thumbs_up.gif

Ööd

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2023 13:21:00 vasta tsitaadiga

Kui kõik töötab nagu vaja, seadmed välja ostetud, siis pole mõtet torkida. Ja Telia Androidi boksile on odavad alternatiivid Xiaomi ja Google Chromecasti näol olemas.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 04.12.2023 22:44:22 vasta tsitaadiga

Lauatelefon seadistamise juhendit ei leia kodulehe abist. Samad seadmed Inteno DG301 kuid firmware on viimasel LuCI Trunk (inteno-1.0.171) OpenWrt
Panen vana seadme SIP lehelt identsed väärtused aga ühendust ei loo (Voice tuli vilgub). Näiteks SIP domain töötas elion.ee ja proxy.wan.elion.ee. Isegi User parooli panin eelmise seadmega samaks.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 04.12.2023 22:52:06 vasta tsitaadiga

mul sai viimati siit selline teema bookmarkide alla - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11350265
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2023 23:02:06 vasta tsitaadiga

Üks vist räägib aiast ja teine aiaaugust.

Miks muidu peaks openwrt ja ruuterist rääkima?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 04.12.2023 23:09:13 vasta tsitaadiga

voip on voip, ei tohiks eriti suurt vahet olla, kas sa konfid seda cisco lauakasse või ruuteri telefonipordi külge?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2023 23:11:13 vasta tsitaadiga

pppd, on vahe. Kui on mingi ise kokkuklopsitud fw inteno jaoks.

Kuna on ainult pool juttu mis tehtud on, siis suht kristallkuul.


ATA functionality is mostly out of the domain of OpenWrt since very few telephone chipsets have open-source drivers.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 04.12.2023 23:16:11 vasta tsitaadiga

no selge, siis ei tööta. vabandust.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2023 10:05:50 vasta tsitaadiga

Oot, kas sellel custom firmware'il polnud just see probleem, et telefoni osa ei tööta? Mingi tegelane ju häkkis siin seda Inteno firmware'i ja sealt jäi meelde.
Vist oli see kasutaja: https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=78038

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 05.12.2023 10:47:49 vasta tsitaadiga

iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.4.12RC7-150302_1654
Küsitud oli seadistamise juhendit. Ilmselt kärbiti ära ka firmware uuenduste leht(mäletan Thompsonite ajast).

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2023 11:00:54 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.4.12RC7-150302_1654
Küsitud oli seadistamise juhendit. Ilmselt kärbiti ära ka firmware uuenduste leht(mäletan Thompsonite ajast).


Sealt sa Inteno tarkvara ei leia https://upgrade.telia.ee/
Inteno tarkvara saad resetiga uuendada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2023 14:26:28 vasta tsitaadiga

Kui seal originaal tarkvara peal, siis nagu juba öeldud, reset ja uunedab ära ja confib automaatselt ära. Siis võid pärast numbrit ja parooli vajadusel menüüst muuta.

Silme ees nagu oleks, et iseteeninduses sai ka lauatelefoni seadistada ja valida ka erinevate ATA'de vahel, aga praegu ei leidnud, vbl oli see tehniku "vaates" ainult.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2023 16:16:02 vasta tsitaadiga

Küsimus: kumba pidi mõistlikum teha on? Telia TV (2 boxi) + smart wifi pakett (ruuter + 3 AP) ja MT ruuter (WG jaoks). Kumb ruuter ette tõsta?
Lõpuks asendaks kõik AP'd ja tagastaks ruuteri aga hetkel ei ole viitsimist AP'sid osta.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2023 16:35:33 vasta tsitaadiga

Telia ruuter ette, sinna külge boksid ja MT ruuter.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2023 18:45:02 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Telia ruuter ette, sinna külge boksid ja MT ruuter.


Millegipärast oli sama kõhutunne icon_smile.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2023 22:22:37 vasta tsitaadiga

RassK kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Telia ruuter ette, sinna külge boksid ja MT ruuter.


Millegipärast oli sama kõhutunne icon_smile.gif


Kui plaanis Telia ruuter säilitada, siis ikka sinna taha.
Samas, mul kodus pole üldse Telia ruuterit, juba aastaid.
Hetkel on RB5009 + 2x hAP ax2, katab ilusti need 80m2 ära mis vaja ja jooksutab Wireguardi ning muud vajalikku. icon_smile.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2023 00:48:06 vasta tsitaadiga

Säilitada on plaan ainult ajutiselt, kuna need smart wifi AP'd, mis hetkel on renditud nõuavad seda ruuterit.
Kodus on samuti juba pikalt RB5009 kasutusel, väga hästi toimib kõik. Kunagi on plaan maal ka sinnamaani jõuda.

Synol õnneks on ka 4 RJ45 pesa, siis saab 2 jätta Telia võrku ja 2 tõsta MT võrku.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2023 22:54:05 vasta tsitaadiga

Sõbra soovitusel sai koju toodud selline Mikrotik hAP ax³, aga peale seda kui vool korra ära käis, siis ei suutnud mu katusel olev Zyxel NR7103 5G pann enam üles tulla.
Välja tuli, et mikrotik üritab ise üle PoE seda Zyxeli panni toita, aga jääb lahjaks või ei ühildu või mida iganes. Proovisin tikule selgeks teha, et ära saada pannile voolu, aga ta vist ei saa sellest aru.

Ühesõnaga häda siis selles, et kui tiku on ühendatud Zyxeli adapteri LAN poolele ja Zyxel on ühendatud POE poolele, siis Zyxel käima ei lähe. Adapteris vilgub roheline tuli iga viie sekundi tagant. Nii kui Tiku korra välja tõmbad, laeb Zyxeli üles ja siis võib Tiku uuesti järgi panna ja kõik toimib.

Keegi veel sellise jamaga kokku puutunud ja kuidas lahendasite?

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2023 23:12:48 vasta tsitaadiga

Factory reset MikroTikile?
Miks ta sul üldse MikroTiki poolel selles ainsas PoE pesas on?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.12.2023 00:08:37 vasta tsitaadiga

Või teine võimalus, kas see süksli adapter seal vahel on üldse vajalik?
_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2023 00:49:32 vasta tsitaadiga

Head mõtted mõlemad. Alustan viimasest soovitusest ja katsun adapteri vahelt välja võtta (täna saavad majasisese ja -välise võrgu isased otsad kokku tehnoruumis ja see pole ideaalne wifi AP asukoht ehk siis vaja selleks enne üks RJ45 coupler soetada).
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2023 04:37:29 vasta tsitaadiga

mikrotiki POE on passive ja 24v
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2023 23:55:16 vasta tsitaadiga

Toimiv lahendus oli lõpuks ikkagi selline, et wan port tuli PoE porti pealt ära konfida. Muud trikid ei aidanud.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 17.12.2023 19:51:50 vasta tsitaadiga

Telialt tuli telefonile sõnum, et netiühendusega on mingi tõrge, aga ise pole nagu midagi probleemset tähele pannud. Diagnostika annab sellise tulemuse:



Tegin igaks juhuks ruuterile restardi. Samuti tõmbasin voolupistiku korraks välja ühel digiboksil, millel ruuteris näitas, et on millegipärast 2 ip aadressit. Ruuteri aktiivseid ühendusi vaadata ei oska, arvuti omad vaatasin üle ja neid ei olnud eriti palju. Lasin korraks ka Malwarebytesi käima, see midagi ei leidnud. Keegi oskab midagi lisada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2023 20:27:05 vasta tsitaadiga

Arvad et meil on siin kõigil kristallkuul käepärast? Jumala pärast ära ühegi seadme marki ega netiühenduse tüüpi maini... Äkki muidu keegi oskab isegi abistada...
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 17.12.2023 20:46:28 vasta tsitaadiga

X2 ruuter, kortermaja nett 100/100 Mbps, 2 x vip4302, 2 x Legion läpakat, ps4 pro, 1 Philips tv, 1 tp-link switch, Redmi Note 9 pro
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2023 20:51:00 vasta tsitaadiga

Aga mis seal aru saada? NAT tabel jooksis umbe. Ilmselt jooksutad kas valesti konfitud torrentit või siis DDoS rünnak sinu suunas kui mõni port väljapoole ka lahti on.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 17.12.2023 22:43:37 vasta tsitaadiga

Torrentit ei jooksuta, aga üle hulga aja tõmbasin torrenti kaudu ühe asja neljapäeval, see on rohkem kui 48 tundi tagasi. Ruuteris olid mõned pordid ps4 jaoks UPnP abil lahti.

Kasutasin qBittorrent vidinat, see avab samuti pordi UPnP abil, aga pärast sulgemist paneb ruuteris oma pordi ilusti kinni. PS4 pordid jäävad avatuks kuni ruuteri restardini. Ilmselt siis ikkagi seoses selle torrentiga tekkis mingi kamm või ddos rünnak.

Kas sellised seaded võivad X2 jaoks olla liiga karmid?



Ilmselt ajavad tegelike ühenduste arvu suuremaks ka igasugu Suure Venna abilised, kes kiibitsevad veel jupp aega pärast torrenti sulgemist. Ma kasutan blokkliste ja ei tea, kui palju nendest abi on - qBittorrentis üks list ja lisaks Peerblockis 4 listi, millest 2 on vist vananenud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 422, 423, 424 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.