Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1130, 1131, 1132 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2023 21:21:15 vasta tsitaadiga

Tore oleks kui olekski vaid android tv ja apple tv ja igasugu teleritootjatw omateema oleks kadunud. Sel juhul ehk tõesti saaks igale platvormile äpi

Edit: ma ei tea kas keegi telia onu käis siin lugemas aga eelmine nädal kirjutasin, et mis point on isnpiras reklaamipausidel. Tänane estonia seriaal - 0 pausi ja väga hea vaadata beer_yum.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 23.10.2023 06:42:12 vasta tsitaadiga

IBOX4REAL kirjutas:
.
Ma ei saa aru, et mis probleem on Telial LG teleritele äpp välja anda kui Elisa ja Go3 seda teevad?

Uuematele webOS-dele ju tehti äpp, kas seda enam pole?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2023 07:03:49 vasta tsitaadiga

Kus sa elanud oled, ei mingit äppi icon_razz.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triu
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 23.10.2023 11:10:47 vasta tsitaadiga

kas nendel erinevatel Androidi boxidel on kuidagi võimalik kasutada ka teisi Androidi appe? Juhul kui Shieldil kasutada mistahes appi, siis saab selle sulgeda ja avada teise, aga Telia puhul enam appist välja ei saa või siis ei oska saada, nii, et ei taha Teliat seda käima pannagi (jah, toide maha/peale muidugi saab). Hirmsasti seda appi vaja kasutada ei ole, nii, et ei ole ka väga lahendust otsinud, aga äkki keegi on otsinud ja teab.

Betamax kirjutas:
IBOX4REAL kirjutas:
Oskab keegi kogemusi jagada, mis see parim viis Telia TV rakenduse jaoks on LG teleritel. Hetkel on juba aastaid vana Arrise 4k box, aga sellel tekib mingi anomaalia vahepeal, kus pilt ja heli katkeb hetkeks iga x sekundi tagant. Väga häiriv on selline hüplemine. Tavaliselt boxi restart on aidanud. Kas peaks uuema Telia Android boksi võtma või on parem lahendus Google TV stick? Vahepeal mõtlesin, üldse GO3 peale minna aga neil seal järelvaatamine ei toimi kui saade veel käib. Elisal on ka oma äpp nüüd väljas, aga see pidi veel halvem kui Go3 olema.

Ma ei saa aru, et mis probleem on Telial LG teleritele äpp välja anda kui Elisa ja Go3 seda teevad?

Xiaomi pulk on kah lahendus.
LG puhul pole vist Android, vaid mingi WebOS.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hki
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2023 11:26:36 vasta tsitaadiga

triu kirjutas:
kas nendel erinevatel Androidi boxidel on kuidagi võimalik kasutada ka teisi Androidi appe? Juhul kui Shieldil kasutada mistahes appi, siis saab selle sulgeda ja avada teise, aga Telia puhul enam appist välja ei saa või siis ei oska saada, nii, et ei taha Teliat seda käima pannagi (jah, toide maha/peale muidugi saab). Hirmsasti seda appi vaja kasutada ei ole, nii, et ei ole ka väga lahendust otsinud, aga äkki keegi on otsinud ja teab.


Seadete all on väljumise koht olemas. Ei ole väga mugav, võiks olla kõige viimane valik vasakule noolega avanevas menüüs.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 23.10.2023 11:42:52 vasta tsitaadiga

Chromecast-il vajutan HOME nuppu ja piisab ju?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2023 11:45:41 vasta tsitaadiga

Igal Androidiga seadmel mida olen kasutanud on alati saanud ka Telia äpist Home nupuga launcherisse tagasi ilusti.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2023 14:29:04 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Igal Androidiga seadmel mida olen kasutanud on alati saanud ka Telia äpist Home nupuga launcherisse tagasi ilusti.


Fun fact:
Kui ma Sony (Android TV) pealt Telia äppi kasutan ja lihtsalt teleka power nupuga puldist sulgen siis ekraan kustub, kuid Telia äpi heli jääb musta ekraani taustal mängima.
Pean iga kord "Home" nupuga Telia äpist väljuma ja alles siis võin teleka puldiga power nupust välja lülitada.

Elisa äpiga ei olnud sellist kala.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2023 14:49:31 vasta tsitaadiga

Minu Sony töötab korrektselt, Telia jullasid vahel pole juba ammu kasutanud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 23.10.2023 15:50:48 vasta tsitaadiga

alar26t kirjutas:
IBOX4REAL kirjutas:
Oskab keegi kogemusi jagada, mis see parim viis Telia TV rakenduse jaoks on LG teleritel. Hetkel on juba aastaid vana Arrise 4k box, aga sellel tekib mingi anomaalia vahepeal, kus pilt ja heli katkeb hetkeks iga x sekundi tagant. Väga häiriv on selline hüplemine. Tavaliselt boxi restart on aidanud. Kas peaks uuema Telia Android boksi võtma või on parem lahendus Google TV stick? Vahepeal mõtlesin, üldse GO3 peale minna aga neil seal järelvaatamine ei toimi kui saade veel käib. Elisal on ka oma äpp nüüd väljas, aga see pidi veel halvem kui Go3 olema.

Ma ei saa aru, et mis probleem on Telial LG teleritele äpp välja anda kui Elisa ja Go3 seda teevad?


Sest Telia arendab oma appi inhouse. Elisa ja GO3 ostavad arenduse sisse. Kui ma ei eksi, siis Elisa palkas/palkab endale androidTV arendajaid, et kui nemad lõpuks oma enda appiga turule tulevad, siis arvan, et on sama seis. AndroidTV only.


See tundub mulle nii veider. Statistikat pole, aga ma pakun, et enamus nutitelereid inimeste kodudes on kas Samsungi või LG omad. Olukord kus ainult Androidile keskendutakse on minu arvates tarbijavaenulik.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2023 15:55:28 vasta tsitaadiga

Ja kui Samsungi või LG jaoks arendusrahad juurde panna, siis selgub, et on tarbijavaenulik hinda sedasi tõsta icon_lol.gif
Siin on vist 101 korda juba mainitud, miks selline valik. Apple TV peale ka ju tuli, järelikult on asi platvormis nagu räägitud.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 23.10.2023 16:52:52 vasta tsitaadiga

RassK kirjutas:
Ja kui Samsungi või LG jaoks arendusrahad juurde panna, siis selgub, et on tarbijavaenulik hinda sedasi tõsta icon_lol.gif
Siin on vist 101 korda juba mainitud, miks selline valik. Apple TV peale ka ju tuli, järelikult on asi platvormis nagu räägitud.


Go3 on koos oma arendusrahaga jätkuvalt odavam kui Telia. Kuhu see arendusraha kaob, ei tea. Vb poleks vaja oma digiboxi välja anda, säästaks nagu seal.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2023 18:24:44 vasta tsitaadiga

Pigem võetakse oma 30€-se boxi pealt rasvast kasumit
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar26t
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2023 19:28:21 vasta tsitaadiga

IBOX4REAL kirjutas:
RassK kirjutas:
Ja kui Samsungi või LG jaoks arendusrahad juurde panna, siis selgub, et on tarbijavaenulik hinda sedasi tõsta icon_lol.gif
Siin on vist 101 korda juba mainitud, miks selline valik. Apple TV peale ka ju tuli, järelikult on asi platvormis nagu räägitud.


Go3 on koos oma arendusrahaga jätkuvalt odavam kui Telia. Kuhu see arendusraha kaob, ei tea. Vb poleks vaja oma digiboxi välja anda, säästaks nagu seal.

Ma pakuks, et GO3 sisu pole mitte mingil kujul võrreldav TeliaTV-ga. Teiseks on tegemist reskinned appiga mida kasutavad mitmed. Ilmselgelt see ei päde kui Elisa otsustas hakata samamoodi ise enda appi valmis ehitama.
salatoimik kirjutas:
Pigem võetakse oma 30€-se boxi pealt rasvast kasumit

Telia android box on ainult nende jaoks, kes ei viitsi ise näppida seda seadet ja tahavad vana digiboxi laadset funktsionaalsust. Enamjaolt ikka kuulen, et Telia karpi endale koju ei võeta ja ostetakse midagi paremat, nagu Chromecast või Nvidia shield.

Tarbijavaenulik oleks sundida inimesi siiamaani mingi vana kolaka digiboxiga TV-d vaatama, mis töötab ainult Telia enda ühenduse taga. Täna pole sooja ega külma mis alusühendus sul on. TeliaTV saad igalt poolt kätte. Tundub tavaline joone nihutamine. Kui tuleks LG, Samsungi ja AppleTV appid, siis küll leitakse midagi uut mille kallal kiruda.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2023 21:09:18 vasta tsitaadiga

IBOX4REAL kirjutas:
RassK kirjutas:
Ja kui Samsungi või LG jaoks arendusrahad juurde panna, siis selgub, et on tarbijavaenulik hinda sedasi tõsta icon_lol.gif
Siin on vist 101 korda juba mainitud, miks selline valik. Apple TV peale ka ju tuli, järelikult on asi platvormis nagu räägitud.


Go3 on koos oma arendusrahaga jätkuvalt odavam kui Telia. Kuhu see arendusraha kaob, ei tea. Vb poleks vaja oma digiboxi välja anda, säästaks nagu seal.

Et siis need, kellel vanemad telekad või suisa loll-telekad on, vaatavad parimal juhul toa/väliantenniga vabakanaleid? Päris suur osa klientuurist kasutab digiboksi ja see on odavam kui hakata mingeid Androidi telekaid ostma ning visata korralik vana telekas ära, sest äppi ei saa kasutada.
Järjekordne elust võõrdunud arvamus icon_neutral.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 23.10.2023 23:04:44 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
IBOX4REAL kirjutas:
RassK kirjutas:
Ja kui Samsungi või LG jaoks arendusrahad juurde panna, siis selgub, et on tarbijavaenulik hinda sedasi tõsta icon_lol.gif
Siin on vist 101 korda juba mainitud, miks selline valik. Apple TV peale ka ju tuli, järelikult on asi platvormis nagu räägitud.


Go3 on koos oma arendusrahaga jätkuvalt odavam kui Telia. Kuhu see arendusraha kaob, ei tea. Vb poleks vaja oma digiboxi välja anda, säästaks nagu seal.

Et siis need, kellel vanemad telekad või suisa loll-telekad on, vaatavad parimal juhul toa/väliantenniga vabakanaleid? Päris suur osa klientuurist kasutab digiboksi ja see on odavam kui hakata mingeid Androidi telekaid ostma ning visata korralik vana telekas ära, sest äppi ei saa kasutada.
Järjekordne elust võõrdunud arvamus icon_neutral.gif


Wow, küll meeldib lahmida. Elus võõrdumisest võime silmast silma rääkida. Foorumi 2 lause põhjal inimeste sildistamine on üpris madal tase.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2023 23:38:51 vasta tsitaadiga

IBOX4REAL kirjutas:
RassK kirjutas:
Ja kui Samsungi või LG jaoks arendusrahad juurde panna, siis selgub, et on tarbijavaenulik hinda sedasi tõsta icon_lol.gif
Siin on vist 101 korda juba mainitud, miks selline valik. Apple TV peale ka ju tuli, järelikult on asi platvormis nagu räägitud.


Go3 on koos oma arendusrahaga jätkuvalt odavam kui Telia. Kuhu see arendusraha kaob, ei tea. Vb poleks vaja oma digiboxi välja anda, säästaks nagu seal.


Ma maksan Telia eest 7€ kuu, Go3 tundub kõige odavam pakett 9.99€ (soodust mitte arvestades kummalgi).
Enam ei mäleta ka, millal see Go3 küpseks sai. Uued arendused on tüüpiliselt veel mitmeid aastaid miinuses, enne kui kõik paika loksub ja siis kas hinda tõstetakse või likvideeritakse osa tootest.
Seega suhteliselt võimatu võrdlus hetkel.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 23.10.2023 23:49:59 vasta tsitaadiga

RassK kirjutas:
IBOX4REAL kirjutas:
RassK kirjutas:
Ja kui Samsungi või LG jaoks arendusrahad juurde panna, siis selgub, et on tarbijavaenulik hinda sedasi tõsta icon_lol.gif
Siin on vist 101 korda juba mainitud, miks selline valik. Apple TV peale ka ju tuli, järelikult on asi platvormis nagu räägitud.


Go3 on koos oma arendusrahaga jätkuvalt odavam kui Telia. Kuhu see arendusraha kaob, ei tea. Vb poleks vaja oma digiboxi välja anda, säästaks nagu seal.


Ma maksan Telia eest 7€ kuu, Go3 tundub kõige odavam pakett 9.99€ (soodust mitte arvestades kummalgi).
Enam ei mäleta ka, millal see Go3 küpseks sai. Uued arendused on tüüpiliselt veel mitmeid aastaid miinuses, enne kui kõik paika loksub ja siis kas hinda tõstetakse või likvideeritakse osa tootest.
Seega suhteliselt võimatu võrdlus hetkel.


Selle 7 eur sees sul pole järelvaatamist pakun. Järelvaatamisega on juba 12eur.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2023 00:01:20 vasta tsitaadiga

Õigus jah, 14p järelvaatamine on 5€ jah. Go3 on 7p paketis, lisaks mõned kanalid rohkem ka.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2023 09:37:20 vasta tsitaadiga

IBOX4REAL kirjutas:
Vb poleks vaja oma digiboxi välja anda, säästaks nagu seal.

IBOX4REAL kirjutas:
Wow, küll meeldib lahmida. Elus võõrdumisest võime silmast silma rääkida. Foorumi 2 lause põhjal inimeste sildistamine on üpris madal tase.

Mina ja maailm... Rääkides lahmimisest.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2023 10:03:40 vasta tsitaadiga

Tv teemas lubatakse juba kerepeale anda icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 24.10.2023 13:03:04 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
IBOX4REAL kirjutas:
Vb poleks vaja oma digiboxi välja anda, säästaks nagu seal.

IBOX4REAL kirjutas:
Wow, küll meeldib lahmida. Elus võõrdumisest võime silmast silma rääkida. Foorumi 2 lause põhjal inimeste sildistamine on üpris madal tase.

Mina ja maailm... Rääkides lahmimisest.


Su jutul puudub igasugune point ja põhineb mingi enda peas välja mõeldud kontekstil.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2023 13:20:43 vasta tsitaadiga

Su ettepanekul puudub igasugune point ja põhineb mingil enda peas välja mõeldud maailmal. Digiboksidest ei saa antud ajahetkel üle ega ümber.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triu
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 24.10.2023 13:22:38 vasta tsitaadiga

Tänud! Seadete all on jah väljumine olemas. Ebamugav küll, aga täitsa olemas!
Need Home nupu mehed kasutaksid minu puhul ilmselt sellist skeemi: laual on Android boksi pult, teleka pult, Arrise pult, helisüsteemi pult ja iga puldi pealt saaks siis sobiva seadme Home nuppu vajutada. Seejuures pooled nendest pultidest on tehtud ilmselt kusagil kaugel, kus väikesed inimesed väikeste kätega ja puldid sellised väiksemale naisterahvale sobivad. Selle suurusega saaks mõned veel äkki mingi aja pärast hakkama, aga nelja puldiga oleks vähe kehva. Home puldil ei vii kuidagi Androidi avalehele, vaid hoopis mõne muu seadme avalehele.
hki kirjutas:
triu kirjutas:
kas nendel erinevatel Androidi boxidel on kuidagi võimalik kasutada ka teisi Androidi appe? Juhul kui Shieldil kasutada mistahes appi, siis saab selle sulgeda ja avada teise, aga Telia puhul enam appist välja ei saa või siis ei oska saada, nii, et ei taha Teliat seda käima pannagi (jah, toide maha/peale muidugi saab). Hirmsasti seda appi vaja kasutada ei ole, nii, et ei ole ka väga lahendust otsinud, aga äkki keegi on otsinud ja teab.


Seadete all on väljumise koht olemas. Ei ole väga mugav, võiks olla kõige viimane valik vasakule noolega avanevas menüüs.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 24.10.2023 13:53:54 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Su ettepanekul puudub igasugune point ja põhineb mingil enda peas välja mõeldud maailmal. Digiboksidest ei saa antud ajahetkel üle ega ümber.


Su argumendid on asjakohased, ma nende vastu otseselt ei vaidlegi. Aga meil on ka hulk igasugu muid Android vidiniaid ka siin maailmas olemas mida teleka külge ühendada ja kus seda Telia TV rakendust jooksutada. Aga selle peale sa ei viitsinud mõelda. Peaasi, et saaks kiiresti ära panna kui arvamus ei meeldi on ju?

Õpiks arutelu nii pidama, et suhtutakse teise osapoolde lugupidavalt.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2023 14:33:11 vasta tsitaadiga

triu kirjutas:
Tänud! Seadete all on jah väljumine olemas. Ebamugav küll, aga täitsa olemas!
Need Home nupu mehed kasutaksid minu puhul ilmselt sellist skeemi: laual on Android boksi pult, teleka pult, Arrise pult, helisüsteemi pult ja iga puldi pealt saaks siis sobiva seadme Home nuppu vajutada. Seejuures pooled nendest pultidest on tehtud ilmselt kusagil kaugel, kus väikesed inimesed väikeste kätega ja puldid sellised väiksemale naisterahvale sobivad. Selle suurusega saaks mõned veel äkki mingi aja pärast hakkama, aga nelja puldiga oleks vähe kehva. Home puldil ei vii kuidagi Androidi avalehele, vaid hoopis mõne muu seadme avalehele.
hki kirjutas:
triu kirjutas:
kas nendel erinevatel Androidi boxidel on kuidagi võimalik kasutada ka teisi Androidi appe? Juhul kui Shieldil kasutada mistahes appi, siis saab selle sulgeda ja avada teise, aga Telia puhul enam appist välja ei saa või siis ei oska saada, nii, et ei taha Teliat seda käima pannagi (jah, toide maha/peale muidugi saab). Hirmsasti seda appi vaja kasutada ei ole, nii, et ei ole ka väga lahendust otsinud, aga äkki keegi on otsinud ja teab.


Seadete all on väljumise koht olemas. Ei ole väga mugav, võiks olla kõige viimane valik vasakule noolega avanevas menüüs.


Midagi on sul siis valesti seadistatud.
Samsungi telerid ja 3 seadet: Telia Androidiga box, Xiaomi TV Stick 4K ja Amazoni Fire TV 4K Max.
Kõigil kolmel seadmel läheb Home nupule vahjutades selle seadme laucheri avalehele nagu peab.
Teleri Home nupp avab loomulikult teleri launcheri avalehe.
Kuna näiteks Amazoni pulga puldil on ka helitugevuse reguleerimise, mute ja teleri sisse/välja lülitamise nupud, saan igapäevasel kasutamisel ühe puldiga hakkama ja teleri pult on kapis.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triu
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 24.10.2023 15:46:38 vasta tsitaadiga

Eks mul ole jah midagi valesti seadistatud. Kasutan ainult teleka pulti ja kõik 4 seadet, mida pidevalt kasutan, peale Android boxis jooksva Telia äpi (kõik muud äpid käivad sellessamas boxis probleemideta), käivad nii, nagu peab. Nüüd tean, et Telia äpi saab ka, pisut veidralt küll, aga ikkagi selle ühe puldiga juhitud.
vortex kirjutas:
triu kirjutas:
Tänud! Seadete all on jah väljumine olemas. Ebamugav küll, aga täitsa olemas!
Need Home nupu mehed kasutaksid minu puhul ilmselt sellist skeemi: laual on Android boksi pult, teleka pult, Arrise pult, helisüsteemi pult ja iga puldi pealt saaks siis sobiva seadme Home nuppu vajutada. Seejuures pooled nendest pultidest on tehtud ilmselt kusagil kaugel, kus väikesed inimesed väikeste kätega ja puldid sellised väiksemale naisterahvale sobivad. Selle suurusega saaks mõned veel äkki mingi aja pärast hakkama, aga nelja puldiga oleks vähe kehva. Home puldil ei vii kuidagi Androidi avalehele, vaid hoopis mõne muu seadme avalehele.
hki kirjutas:
triu kirjutas:
kas nendel erinevatel Androidi boxidel on kuidagi võimalik kasutada ka teisi Androidi appe? Juhul kui Shieldil kasutada mistahes appi, siis saab selle sulgeda ja avada teise, aga Telia puhul enam appist välja ei saa või siis ei oska saada, nii, et ei taha Teliat seda käima pannagi (jah, toide maha/peale muidugi saab). Hirmsasti seda appi vaja kasutada ei ole, nii, et ei ole ka väga lahendust otsinud, aga äkki keegi on otsinud ja teab.


Seadete all on väljumise koht olemas. Ei ole väga mugav, võiks olla kõige viimane valik vasakule noolega avanevas menüüs.


Midagi on sul siis valesti seadistatud.
Samsungi telerid ja 3 seadet: Telia Androidiga box, Xiaomi TV Stick 4K ja Amazoni Fire TV 4K Max.
Kõigil kolmel seadmel läheb Home nupule vahjutades selle seadme laucheri avalehele nagu peab.
Teleri Home nupp avab loomulikult teleri launcheri avalehe.
Kuna näiteks Amazoni pulga puldil on ka helitugevuse reguleerimise, mute ja teleri sisse/välja lülitamise nupud, saan igapäevasel kasutamisel ühe puldiga hakkama ja teleri pult on kapis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2023 12:30:12 vasta tsitaadiga

Kui tahaks ralli jaoks võtta GO3 Spordipaketi ja pühapäeval see katkestada, siis kas ma maksan vaid nende 3 päeva eest, või tuleb maksta terve kuu eest?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2023 12:43:59 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Kui tahaks ralli jaoks võtta GO3 Spordipaketi ja pühapäeval see katkestada, siis kas ma maksan vaid nende 3 päeva eest, või tuleb maksta terve kuu eest?


Telias peaks olema kõik lisapaketid ja lisakanalid maksustatud päeva täpsusega.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2023 12:49:07 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
alpha kirjutas:
Kui tahaks ralli jaoks võtta GO3 Spordipaketi ja pühapäeval see katkestada, siis kas ma maksan vaid nende 3 päeva eest, või tuleb maksta terve kuu eest?


Telias peaks olema kõik lisapaketid ja lisakanalid maksustatud päeva täpsusega.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2023 13:51:19 vasta tsitaadiga

Nii on
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2023 20:19:00 vasta tsitaadiga

-Kas Telia TV teenust koos järelvaatamisega saab kasutada ilma internetita? Nagu Elisa elamust.
-Kui on üle jäänud Elisa või mingi muu suvaline 4G ruuter, millel on sim kaart sees, kas Telia digiboks seal küljes saab sealt pilti kätte?

Mõte oleks osta ühele aadressile tellitud teenusele juurde lisa vaatajakoht 3 euro eest, mida siis ekspluateerida teisel aadressil. Ideaalis ilma netita, kuna elanikel on mobiilised netid ja statsionaari tarvis pole. Hädapärast, kui töötab, peaks leidma siis odava 4G paketi mis toimiks, Telia pakub aadressile ka kaablit, aga see on neile liiga kallis lihtsalt teleteenuse jaoks.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2023 20:52:10 vasta tsitaadiga

Ei tööta sul mitte kuidagi teliatv ilma netita
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2023 20:59:31 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ei tööta sul mitte kuidagi teliatv ilma netita


Küsimus vist vähe valesti esitatud, a teed hotspoti ja vaata kas või metsas kui seal teleka leiad.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 27.10.2023 00:30:42 vasta tsitaadiga

IBOX4REAL kirjutas:
Vahepeal mõtlesin, üldse GO3 peale minna aga neil seal järelvaatamine ei toimi kui saade veel käib.


Androidi peal kindlasti toimib. WebOS'il ei saa hetkel proovida, kuna teleka pult kadunud (oma paar kuud vist juba, kuna box'i puldiga saab kõik tehtud).

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2023 08:17:10 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
-Kas Telia TV teenust koos järelvaatamisega saab kasutada ilma internetita? Nagu Elisa elamust.
-Kui on üle jäänud Elisa või mingi muu suvaline 4G ruuter, millel on sim kaart sees, kas Telia digiboks seal küljes saab sealt pilti kätte?

Mõte oleks osta ühele aadressile tellitud teenusele juurde lisa vaatajakoht 3 euro eest, mida siis ekspluateerida teisel aadressil. Ideaalis ilma netita, kuna elanikel on mobiilised netid ja statsionaari tarvis pole. Hädapärast, kui töötab, peaks leidma siis odava 4G paketi mis toimiks, Telia pakub aadressile ka kaablit, aga see on neile liiga kallis lihtsalt teleteenuse jaoks.

Sul on suvalist piisava kiirusega netti vaja ja andmesidemahtu kulub samuti. Mingit offline varianti pole.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2023 09:31:43 vasta tsitaadiga

IBOX4REAL kirjutas:
Oskab keegi kogemusi jagada, mis see parim viis Telia TV rakenduse jaoks on LG teleritel. Hetkel on juba aastaid vana Arrise 4k box, aga sellel tekib mingi anomaalia vahepeal, kus pilt ja heli katkeb hetkeks iga x sekundi tagant. Väga häiriv on selline hüplemine. Tavaliselt boxi restart on aidanud. Kas peaks uuema Telia Android boksi võtma või on parem lahendus Google TV stick? Vahepeal mõtlesin, üldse GO3 peale minna aga neil seal järelvaatamine ei toimi kui saade veel käib. Elisal on ka oma äpp nüüd väljas, aga see pidi veel halvem kui Go3 olema.

Ma ei saa aru, et mis probleem on Telial LG teleritele äpp välja anda kui Elisa ja Go3 seda teevad?


Igaks juhuks - kas HDMI ühendatud pordi funktsioon Ultra HD Deep colour on välja lülitatud? (teleri seaded/kõik seaded/pilt/täiendavad seaded/hdmi Ultra ).

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2023 09:48:16 vasta tsitaadiga

Kas vana suur kolakas Motorola digiboks on juba täiesti maha kantud või saaks tehniliselt ka ikkagi sellega veel vaadata?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 27.10.2023 10:08:08 vasta tsitaadiga

aksel kirjutas:
IBOX4REAL kirjutas:
Oskab keegi kogemusi jagada, mis see parim viis Telia TV rakenduse jaoks on LG teleritel. Hetkel on juba aastaid vana Arrise 4k box, aga sellel tekib mingi anomaalia vahepeal, kus pilt ja heli katkeb hetkeks iga x sekundi tagant. Väga häiriv on selline hüplemine. Tavaliselt boxi restart on aidanud. Kas peaks uuema Telia Android boksi võtma või on parem lahendus Google TV stick? Vahepeal mõtlesin, üldse GO3 peale minna aga neil seal järelvaatamine ei toimi kui saade veel käib. Elisal on ka oma äpp nüüd väljas, aga see pidi veel halvem kui Go3 olema.

Ma ei saa aru, et mis probleem on Telial LG teleritele äpp välja anda kui Elisa ja Go3 seda teevad?


Igaks juhuks - kas HDMI ühendatud pordi funktsioon Ultra HD Deep colour on välja lülitatud? (teleri seaded/kõik seaded/pilt/täiendavad seaded/hdmi Ultra ).


Peab üle vaatama, aga kas ma saan õigesti aru, et see tekitab siis probleeme Telia digiboksiga?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2023 10:29:33 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Kas vana suur kolakas Motorola digiboks on juba täiesti maha kantud või saaks tehniliselt ka ikkagi sellega veel vaadata?
Ammu juba käigust maas

IBOX4REAL kirjutas:
aksel kirjutas:
Igaks juhuks - kas HDMI ühendatud pordi funktsioon Ultra HD Deep colour on välja lülitatud? (teleri seaded/kõik seaded/pilt/täiendavad seaded/hdmi Ultra ).
Peab üle vaatama, aga kas ma saan õigesti aru, et see tekitab siis probleeme Telia digiboksiga?
Sellega oli IMHO vastupidine probleem, et kui see väljas oli, siis mõningad telekad ei võtnud korraliku 4K pilti ette Arris 5305 puhul. Aga võid ju prooviks selle seadega mängida.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2023 11:51:32 vasta tsitaadiga

Mul täpselt sama probleem viimased päevad, lg telekas ja arris 5000, mingil x hetkel hakkab heli vahele jätma ühtlases rütmis, mingi asja restart on aidanud, kindlat varianti pole veel tuvastanud. Eelmised boksid käisid ilusti ja oskasid 1080p välja lasta aga kahtlustan et siin on viga uhd ja pikk hdmi juhe.

Kes seletab mulle ära kuidas sel boksil reso maha saaks tõmmata, support väidab et saab aga ma no ei leia seda kohta. Seaded>teliatv>tehnilised seaded>video seaded on ainus valik 2160p50 icon_confused.gif
4g kodunett.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2023 13:13:35 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Mul täpselt sama probleem viimased päevad, lg telekas ja arris 5000, mingil x hetkel hakkab heli vahele jätma ühtlases rütmis, mingi asja restart on aidanud, kindlat varianti pole veel tuvastanud. Eelmised boksid käisid ilusti ja oskasid 1080p välja lasta aga kahtlustan et siin on viga uhd ja pikk hdmi juhe.

Kes seletab mulle ära kuidas sel boksil reso maha saaks tõmmata, support väidab et saab aga ma no ei leia seda kohta. Seaded>teliatv>tehnilised seaded>video seaded on ainus valik 2160p50 icon_confused.gif
4g kodunett.


Mis Televiisor sul on? Kas boks on ühendatud otse või läbi mingi teise seadme?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2023 13:22:57 vasta tsitaadiga

Mul on ka Arris 5305 otse TV (Sony A83J) küljes ja ei lase reso muuta. Boksi arvates on 4K teleka puhul ainult üks ja ainumas õige reso.

EDIT: Tegelikult ikkagi laseb muuta, kõik valikud on olemas. Mingil varasemal ajal polnud. Ju siis on mõne softiuuendusega see võimalus lisatud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.


viimati muutis bladerunner 27.10.2023 13:30:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2023 13:24:27 vasta tsitaadiga

Läbi splitteri, teise juhtme otsas on mingi samsung, too mängib ilusti aga juhe on ka lühem. LG on c8 oled.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2023 15:20:29 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Läbi splitteri, teise juhtme otsas on mingi samsung, too mängib ilusti aga juhe on ka lühem. LG on c8 oled.


Splitter ongi probleemi allikas, pane otse teleri järgi ning näed kõiki valikuid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2023 15:40:14 vasta tsitaadiga

Ei aita. Isegi kui on valitud "eelista SD"

Juhe seinast restart tehtud.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2023 16:54:43 vasta tsitaadiga

Kui istun võõra neti taga ja kasutan AndroidTV äppi, siis kas äpist saab kusagilt resolutsiooni ka muuta? Hetkel pilt maru udune, nagu 720p otsas istuks. thumbs_down.gif
Ja kui video pilt ongi udune, siis kas vähemalt menüü võiks 4K resos kätte saada?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2023 17:02:02 vasta tsitaadiga

Olaf, mis asi sul udune on, sisu või menüü?

Suure 4k teleka pealt telia 720p sisu ongi saast.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2023 18:34:20 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Olaf, mis asi sul udune on, sisu või menüü?

Suure 4k teleka pealt telia 720p sisu ongi saast.

Kõik on udune, isegi see lilla menüü.

Saan aru, et pilt on kehv, aga no menüü võiks ikka 4K peal olla.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2023 18:44:49 vasta tsitaadiga

Ülejäänud androidi pulga menüü ja teises äpid on teravad ikka?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1130, 1131, 1132 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.