|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.10.2023 21:21:15
|
|
|
Tore oleks kui olekski vaid android tv ja apple tv ja igasugu teleritootjatw omateema oleks kadunud. Sel juhul ehk tõesti saaks igale platvormile äpi
Edit: ma ei tea kas keegi telia onu käis siin lugemas aga eelmine nädal kirjutasin, et mis point on isnpiras reklaamipausidel. Tänane estonia seriaal - 0 pausi ja väga hea vaadata
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
23.10.2023 06:42:12
|
|
|
| IBOX4REAL kirjutas: |
.
Ma ei saa aru, et mis probleem on Telial LG teleritele äpp välja anda kui Elisa ja Go3 seda teevad? |
Uuematele webOS-dele ju tehti äpp, kas seda enam pole?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
23.10.2023 07:03:49
|
|
|
Kus sa elanud oled, ei mingit äppi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
triu
HV vaatleja
liitunud: 09.08.2013
|
23.10.2023 11:10:47
|
|
|
kas nendel erinevatel Androidi boxidel on kuidagi võimalik kasutada ka teisi Androidi appe? Juhul kui Shieldil kasutada mistahes appi, siis saab selle sulgeda ja avada teise, aga Telia puhul enam appist välja ei saa või siis ei oska saada, nii, et ei taha Teliat seda käima pannagi (jah, toide maha/peale muidugi saab). Hirmsasti seda appi vaja kasutada ei ole, nii, et ei ole ka väga lahendust otsinud, aga äkki keegi on otsinud ja teab.
| Betamax kirjutas: |
| IBOX4REAL kirjutas: |
Oskab keegi kogemusi jagada, mis see parim viis Telia TV rakenduse jaoks on LG teleritel. Hetkel on juba aastaid vana Arrise 4k box, aga sellel tekib mingi anomaalia vahepeal, kus pilt ja heli katkeb hetkeks iga x sekundi tagant. Väga häiriv on selline hüplemine. Tavaliselt boxi restart on aidanud. Kas peaks uuema Telia Android boksi võtma või on parem lahendus Google TV stick? Vahepeal mõtlesin, üldse GO3 peale minna aga neil seal järelvaatamine ei toimi kui saade veel käib. Elisal on ka oma äpp nüüd väljas, aga see pidi veel halvem kui Go3 olema.
Ma ei saa aru, et mis probleem on Telial LG teleritele äpp välja anda kui Elisa ja Go3 seda teevad? |
Xiaomi pulk on kah lahendus.
LG puhul pole vist Android, vaid mingi WebOS. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hki
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2001
|
23.10.2023 11:26:36
|
|
|
| triu kirjutas: |
kas nendel erinevatel Androidi boxidel on kuidagi võimalik kasutada ka teisi Androidi appe? Juhul kui Shieldil kasutada mistahes appi, siis saab selle sulgeda ja avada teise, aga Telia puhul enam appist välja ei saa või siis ei oska saada, nii, et ei taha Teliat seda käima pannagi (jah, toide maha/peale muidugi saab). Hirmsasti seda appi vaja kasutada ei ole, nii, et ei ole ka väga lahendust otsinud, aga äkki keegi on otsinud ja teab.
|
Seadete all on väljumise koht olemas. Ei ole väga mugav, võiks olla kõige viimane valik vasakule noolega avanevas menüüs.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
23.10.2023 11:42:52
|
|
|
| Chromecast-il vajutan HOME nuppu ja piisab ju?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
23.10.2023 11:45:41
|
|
|
| Igal Androidiga seadmel mida olen kasutanud on alati saanud ka Telia äpist Home nupuga launcherisse tagasi ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.10.2023 14:29:04
|
|
|
| vortex kirjutas: |
| Igal Androidiga seadmel mida olen kasutanud on alati saanud ka Telia äpist Home nupuga launcherisse tagasi ilusti. |
Fun fact:
Kui ma Sony (Android TV) pealt Telia äppi kasutan ja lihtsalt teleka power nupuga puldist sulgen siis ekraan kustub, kuid Telia äpi heli jääb musta ekraani taustal mängima.
Pean iga kord "Home" nupuga Telia äpist väljuma ja alles siis võin teleka puldiga power nupust välja lülitada.
Elisa äpiga ei olnud sellist kala.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
23.10.2023 14:49:31
|
|
|
Minu Sony töötab korrektselt, Telia jullasid vahel pole juba ammu kasutanud
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.06.2005
|
23.10.2023 15:50:48
|
|
|
| alar26t kirjutas: |
| IBOX4REAL kirjutas: |
Oskab keegi kogemusi jagada, mis see parim viis Telia TV rakenduse jaoks on LG teleritel. Hetkel on juba aastaid vana Arrise 4k box, aga sellel tekib mingi anomaalia vahepeal, kus pilt ja heli katkeb hetkeks iga x sekundi tagant. Väga häiriv on selline hüplemine. Tavaliselt boxi restart on aidanud. Kas peaks uuema Telia Android boksi võtma või on parem lahendus Google TV stick? Vahepeal mõtlesin, üldse GO3 peale minna aga neil seal järelvaatamine ei toimi kui saade veel käib. Elisal on ka oma äpp nüüd väljas, aga see pidi veel halvem kui Go3 olema.
Ma ei saa aru, et mis probleem on Telial LG teleritele äpp välja anda kui Elisa ja Go3 seda teevad? |
Sest Telia arendab oma appi inhouse. Elisa ja GO3 ostavad arenduse sisse. Kui ma ei eksi, siis Elisa palkas/palkab endale androidTV arendajaid, et kui nemad lõpuks oma enda appiga turule tulevad, siis arvan, et on sama seis. AndroidTV only. |
See tundub mulle nii veider. Statistikat pole, aga ma pakun, et enamus nutitelereid inimeste kodudes on kas Samsungi või LG omad. Olukord kus ainult Androidile keskendutakse on minu arvates tarbijavaenulik.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
23.10.2023 15:55:28
|
|
|
Ja kui Samsungi või LG jaoks arendusrahad juurde panna, siis selgub, et on tarbijavaenulik hinda sedasi tõsta
Siin on vist 101 korda juba mainitud, miks selline valik. Apple TV peale ka ju tuli, järelikult on asi platvormis nagu räägitud.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.06.2005
|
23.10.2023 16:52:52
|
|
|
| RassK kirjutas: |
Ja kui Samsungi või LG jaoks arendusrahad juurde panna, siis selgub, et on tarbijavaenulik hinda sedasi tõsta
Siin on vist 101 korda juba mainitud, miks selline valik. Apple TV peale ka ju tuli, järelikult on asi platvormis nagu räägitud. |
Go3 on koos oma arendusrahaga jätkuvalt odavam kui Telia. Kuhu see arendusraha kaob, ei tea. Vb poleks vaja oma digiboxi välja anda, säästaks nagu seal.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
23.10.2023 18:24:44
|
|
|
Pigem võetakse oma 30€-se boxi pealt rasvast kasumit
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alar26t
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2011
|
23.10.2023 19:28:21
|
|
|
| IBOX4REAL kirjutas: |
| RassK kirjutas: |
Ja kui Samsungi või LG jaoks arendusrahad juurde panna, siis selgub, et on tarbijavaenulik hinda sedasi tõsta
Siin on vist 101 korda juba mainitud, miks selline valik. Apple TV peale ka ju tuli, järelikult on asi platvormis nagu räägitud. |
Go3 on koos oma arendusrahaga jätkuvalt odavam kui Telia. Kuhu see arendusraha kaob, ei tea. Vb poleks vaja oma digiboxi välja anda, säästaks nagu seal. |
Ma pakuks, et GO3 sisu pole mitte mingil kujul võrreldav TeliaTV-ga. Teiseks on tegemist reskinned appiga mida kasutavad mitmed. Ilmselgelt see ei päde kui Elisa otsustas hakata samamoodi ise enda appi valmis ehitama.
| salatoimik kirjutas: |
| Pigem võetakse oma 30€-se boxi pealt rasvast kasumit |
Telia android box on ainult nende jaoks, kes ei viitsi ise näppida seda seadet ja tahavad vana digiboxi laadset funktsionaalsust. Enamjaolt ikka kuulen, et Telia karpi endale koju ei võeta ja ostetakse midagi paremat, nagu Chromecast või Nvidia shield.
Tarbijavaenulik oleks sundida inimesi siiamaani mingi vana kolaka digiboxiga TV-d vaatama, mis töötab ainult Telia enda ühenduse taga. Täna pole sooja ega külma mis alusühendus sul on. TeliaTV saad igalt poolt kätte. Tundub tavaline joone nihutamine. Kui tuleks LG, Samsungi ja AppleTV appid, siis küll leitakse midagi uut mille kallal kiruda.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
23.10.2023 21:09:18
|
|
|
| IBOX4REAL kirjutas: |
| RassK kirjutas: |
Ja kui Samsungi või LG jaoks arendusrahad juurde panna, siis selgub, et on tarbijavaenulik hinda sedasi tõsta
Siin on vist 101 korda juba mainitud, miks selline valik. Apple TV peale ka ju tuli, järelikult on asi platvormis nagu räägitud. |
Go3 on koos oma arendusrahaga jätkuvalt odavam kui Telia. Kuhu see arendusraha kaob, ei tea. Vb poleks vaja oma digiboxi välja anda, säästaks nagu seal. |
Et siis need, kellel vanemad telekad või suisa loll-telekad on, vaatavad parimal juhul toa/väliantenniga vabakanaleid? Päris suur osa klientuurist kasutab digiboksi ja see on odavam kui hakata mingeid Androidi telekaid ostma ning visata korralik vana telekas ära, sest äppi ei saa kasutada.
Järjekordne elust võõrdunud arvamus
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.06.2005
|
23.10.2023 23:04:44
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| IBOX4REAL kirjutas: |
| RassK kirjutas: |
Ja kui Samsungi või LG jaoks arendusrahad juurde panna, siis selgub, et on tarbijavaenulik hinda sedasi tõsta
Siin on vist 101 korda juba mainitud, miks selline valik. Apple TV peale ka ju tuli, järelikult on asi platvormis nagu räägitud. |
Go3 on koos oma arendusrahaga jätkuvalt odavam kui Telia. Kuhu see arendusraha kaob, ei tea. Vb poleks vaja oma digiboxi välja anda, säästaks nagu seal. |
Et siis need, kellel vanemad telekad või suisa loll-telekad on, vaatavad parimal juhul toa/väliantenniga vabakanaleid? Päris suur osa klientuurist kasutab digiboksi ja see on odavam kui hakata mingeid Androidi telekaid ostma ning visata korralik vana telekas ära, sest äppi ei saa kasutada.
Järjekordne elust võõrdunud arvamus  |
Wow, küll meeldib lahmida. Elus võõrdumisest võime silmast silma rääkida. Foorumi 2 lause põhjal inimeste sildistamine on üpris madal tase.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
23.10.2023 23:38:51
|
|
|
| IBOX4REAL kirjutas: |
| RassK kirjutas: |
Ja kui Samsungi või LG jaoks arendusrahad juurde panna, siis selgub, et on tarbijavaenulik hinda sedasi tõsta
Siin on vist 101 korda juba mainitud, miks selline valik. Apple TV peale ka ju tuli, järelikult on asi platvormis nagu räägitud. |
Go3 on koos oma arendusrahaga jätkuvalt odavam kui Telia. Kuhu see arendusraha kaob, ei tea. Vb poleks vaja oma digiboxi välja anda, säästaks nagu seal. |
Ma maksan Telia eest 7€ kuu, Go3 tundub kõige odavam pakett 9.99€ (soodust mitte arvestades kummalgi).
Enam ei mäleta ka, millal see Go3 küpseks sai. Uued arendused on tüüpiliselt veel mitmeid aastaid miinuses, enne kui kõik paika loksub ja siis kas hinda tõstetakse või likvideeritakse osa tootest.
Seega suhteliselt võimatu võrdlus hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.06.2005
|
23.10.2023 23:49:59
|
|
|
| RassK kirjutas: |
| IBOX4REAL kirjutas: |
| RassK kirjutas: |
Ja kui Samsungi või LG jaoks arendusrahad juurde panna, siis selgub, et on tarbijavaenulik hinda sedasi tõsta
Siin on vist 101 korda juba mainitud, miks selline valik. Apple TV peale ka ju tuli, järelikult on asi platvormis nagu räägitud. |
Go3 on koos oma arendusrahaga jätkuvalt odavam kui Telia. Kuhu see arendusraha kaob, ei tea. Vb poleks vaja oma digiboxi välja anda, säästaks nagu seal. |
Ma maksan Telia eest 7€ kuu, Go3 tundub kõige odavam pakett 9.99€ (soodust mitte arvestades kummalgi).
Enam ei mäleta ka, millal see Go3 küpseks sai. Uued arendused on tüüpiliselt veel mitmeid aastaid miinuses, enne kui kõik paika loksub ja siis kas hinda tõstetakse või likvideeritakse osa tootest.
Seega suhteliselt võimatu võrdlus hetkel. |
Selle 7 eur sees sul pole järelvaatamist pakun. Järelvaatamisega on juba 12eur.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
24.10.2023 00:01:20
|
|
|
| Õigus jah, 14p järelvaatamine on 5€ jah. Go3 on 7p paketis, lisaks mõned kanalid rohkem ka.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
24.10.2023 10:03:40
|
|
|
Tv teemas lubatakse juba kerepeale anda
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.06.2005
|
24.10.2023 13:03:04
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| IBOX4REAL kirjutas: |
| Vb poleks vaja oma digiboxi välja anda, säästaks nagu seal. |
| IBOX4REAL kirjutas: |
| Wow, küll meeldib lahmida. Elus võõrdumisest võime silmast silma rääkida. Foorumi 2 lause põhjal inimeste sildistamine on üpris madal tase. |
Mina ja maailm... Rääkides lahmimisest. |
Su jutul puudub igasugune point ja põhineb mingi enda peas välja mõeldud kontekstil.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
triu
HV vaatleja
liitunud: 09.08.2013
|
24.10.2023 13:22:38
|
|
|
Tänud! Seadete all on jah väljumine olemas. Ebamugav küll, aga täitsa olemas!
Need Home nupu mehed kasutaksid minu puhul ilmselt sellist skeemi: laual on Android boksi pult, teleka pult, Arrise pult, helisüsteemi pult ja iga puldi pealt saaks siis sobiva seadme Home nuppu vajutada. Seejuures pooled nendest pultidest on tehtud ilmselt kusagil kaugel, kus väikesed inimesed väikeste kätega ja puldid sellised väiksemale naisterahvale sobivad. Selle suurusega saaks mõned veel äkki mingi aja pärast hakkama, aga nelja puldiga oleks vähe kehva. Home puldil ei vii kuidagi Androidi avalehele, vaid hoopis mõne muu seadme avalehele.
| hki kirjutas: |
| triu kirjutas: |
kas nendel erinevatel Androidi boxidel on kuidagi võimalik kasutada ka teisi Androidi appe? Juhul kui Shieldil kasutada mistahes appi, siis saab selle sulgeda ja avada teise, aga Telia puhul enam appist välja ei saa või siis ei oska saada, nii, et ei taha Teliat seda käima pannagi (jah, toide maha/peale muidugi saab). Hirmsasti seda appi vaja kasutada ei ole, nii, et ei ole ka väga lahendust otsinud, aga äkki keegi on otsinud ja teab.
|
Seadete all on väljumise koht olemas. Ei ole väga mugav, võiks olla kõige viimane valik vasakule noolega avanevas menüüs. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.06.2005
|
24.10.2023 13:53:54
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Su ettepanekul puudub igasugune point ja põhineb mingil enda peas välja mõeldud maailmal. Digiboksidest ei saa antud ajahetkel üle ega ümber. |
Su argumendid on asjakohased, ma nende vastu otseselt ei vaidlegi. Aga meil on ka hulk igasugu muid Android vidiniaid ka siin maailmas olemas mida teleka külge ühendada ja kus seda Telia TV rakendust jooksutada. Aga selle peale sa ei viitsinud mõelda. Peaasi, et saaks kiiresti ära panna kui arvamus ei meeldi on ju?
Õpiks arutelu nii pidama, et suhtutakse teise osapoolde lugupidavalt.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
24.10.2023 14:33:11
|
|
|
| triu kirjutas: |
Tänud! Seadete all on jah väljumine olemas. Ebamugav küll, aga täitsa olemas!
Need Home nupu mehed kasutaksid minu puhul ilmselt sellist skeemi: laual on Android boksi pult, teleka pult, Arrise pult, helisüsteemi pult ja iga puldi pealt saaks siis sobiva seadme Home nuppu vajutada. Seejuures pooled nendest pultidest on tehtud ilmselt kusagil kaugel, kus väikesed inimesed väikeste kätega ja puldid sellised väiksemale naisterahvale sobivad. Selle suurusega saaks mõned veel äkki mingi aja pärast hakkama, aga nelja puldiga oleks vähe kehva. Home puldil ei vii kuidagi Androidi avalehele, vaid hoopis mõne muu seadme avalehele.
| hki kirjutas: |
| triu kirjutas: |
kas nendel erinevatel Androidi boxidel on kuidagi võimalik kasutada ka teisi Androidi appe? Juhul kui Shieldil kasutada mistahes appi, siis saab selle sulgeda ja avada teise, aga Telia puhul enam appist välja ei saa või siis ei oska saada, nii, et ei taha Teliat seda käima pannagi (jah, toide maha/peale muidugi saab). Hirmsasti seda appi vaja kasutada ei ole, nii, et ei ole ka väga lahendust otsinud, aga äkki keegi on otsinud ja teab.
|
Seadete all on väljumise koht olemas. Ei ole väga mugav, võiks olla kõige viimane valik vasakule noolega avanevas menüüs. |
|
Midagi on sul siis valesti seadistatud.
Samsungi telerid ja 3 seadet: Telia Androidiga box, Xiaomi TV Stick 4K ja Amazoni Fire TV 4K Max.
Kõigil kolmel seadmel läheb Home nupule vahjutades selle seadme laucheri avalehele nagu peab.
Teleri Home nupp avab loomulikult teleri launcheri avalehe.
Kuna näiteks Amazoni pulga puldil on ka helitugevuse reguleerimise, mute ja teleri sisse/välja lülitamise nupud, saan igapäevasel kasutamisel ühe puldiga hakkama ja teleri pult on kapis.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
triu
HV vaatleja
liitunud: 09.08.2013
|
24.10.2023 15:46:38
|
|
|
Eks mul ole jah midagi valesti seadistatud. Kasutan ainult teleka pulti ja kõik 4 seadet, mida pidevalt kasutan, peale Android boxis jooksva Telia äpi (kõik muud äpid käivad sellessamas boxis probleemideta), käivad nii, nagu peab. Nüüd tean, et Telia äpi saab ka, pisut veidralt küll, aga ikkagi selle ühe puldiga juhitud.
| vortex kirjutas: |
| triu kirjutas: |
Tänud! Seadete all on jah väljumine olemas. Ebamugav küll, aga täitsa olemas!
Need Home nupu mehed kasutaksid minu puhul ilmselt sellist skeemi: laual on Android boksi pult, teleka pult, Arrise pult, helisüsteemi pult ja iga puldi pealt saaks siis sobiva seadme Home nuppu vajutada. Seejuures pooled nendest pultidest on tehtud ilmselt kusagil kaugel, kus väikesed inimesed väikeste kätega ja puldid sellised väiksemale naisterahvale sobivad. Selle suurusega saaks mõned veel äkki mingi aja pärast hakkama, aga nelja puldiga oleks vähe kehva. Home puldil ei vii kuidagi Androidi avalehele, vaid hoopis mõne muu seadme avalehele.
| hki kirjutas: |
| triu kirjutas: |
kas nendel erinevatel Androidi boxidel on kuidagi võimalik kasutada ka teisi Androidi appe? Juhul kui Shieldil kasutada mistahes appi, siis saab selle sulgeda ja avada teise, aga Telia puhul enam appist välja ei saa või siis ei oska saada, nii, et ei taha Teliat seda käima pannagi (jah, toide maha/peale muidugi saab). Hirmsasti seda appi vaja kasutada ei ole, nii, et ei ole ka väga lahendust otsinud, aga äkki keegi on otsinud ja teab.
|
Seadete all on väljumise koht olemas. Ei ole väga mugav, võiks olla kõige viimane valik vasakule noolega avanevas menüüs. |
|
Midagi on sul siis valesti seadistatud.
Samsungi telerid ja 3 seadet: Telia Androidiga box, Xiaomi TV Stick 4K ja Amazoni Fire TV 4K Max.
Kõigil kolmel seadmel läheb Home nupule vahjutades selle seadme laucheri avalehele nagu peab.
Teleri Home nupp avab loomulikult teleri launcheri avalehe.
Kuna näiteks Amazoni pulga puldil on ka helitugevuse reguleerimise, mute ja teleri sisse/välja lülitamise nupud, saan igapäevasel kasutamisel ühe puldiga hakkama ja teleri pult on kapis. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
26.10.2023 12:30:12
|
|
|
| Kui tahaks ralli jaoks võtta GO3 Spordipaketi ja pühapäeval see katkestada, siis kas ma maksan vaid nende 3 päeva eest, või tuleb maksta terve kuu eest?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
26.10.2023 12:43:59
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| Kui tahaks ralli jaoks võtta GO3 Spordipaketi ja pühapäeval see katkestada, siis kas ma maksan vaid nende 3 päeva eest, või tuleb maksta terve kuu eest? |
Telias peaks olema kõik lisapaketid ja lisakanalid maksustatud päeva täpsusega.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
26.10.2023 12:49:07
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| alpha kirjutas: |
| Kui tahaks ralli jaoks võtta GO3 Spordipaketi ja pühapäeval see katkestada, siis kas ma maksan vaid nende 3 päeva eest, või tuleb maksta terve kuu eest? |
Telias peaks olema kõik lisapaketid ja lisakanalid maksustatud päeva täpsusega. |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
26.10.2023 13:51:19
|
|
|
| Nii on
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
26.10.2023 20:19:00
|
|
|
-Kas Telia TV teenust koos järelvaatamisega saab kasutada ilma internetita? Nagu Elisa elamust.
-Kui on üle jäänud Elisa või mingi muu suvaline 4G ruuter, millel on sim kaart sees, kas Telia digiboks seal küljes saab sealt pilti kätte?
Mõte oleks osta ühele aadressile tellitud teenusele juurde lisa vaatajakoht 3 euro eest, mida siis ekspluateerida teisel aadressil. Ideaalis ilma netita, kuna elanikel on mobiilised netid ja statsionaari tarvis pole. Hädapärast, kui töötab, peaks leidma siis odava 4G paketi mis toimiks, Telia pakub aadressile ka kaablit, aga see on neile liiga kallis lihtsalt teleteenuse jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.10.2023 20:52:10
|
|
|
Ei tööta sul mitte kuidagi teliatv ilma netita
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
26.10.2023 20:59:31
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Ei tööta sul mitte kuidagi teliatv ilma netita |
Küsimus vist vähe valesti esitatud, a teed hotspoti ja vaata kas või metsas kui seal teleka leiad.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
27.10.2023 00:30:42
|
|
|
| IBOX4REAL kirjutas: |
| Vahepeal mõtlesin, üldse GO3 peale minna aga neil seal järelvaatamine ei toimi kui saade veel käib. |
Androidi peal kindlasti toimib. WebOS'il ei saa hetkel proovida, kuna teleka pult kadunud (oma paar kuud vist juba, kuna box'i puldiga saab kõik tehtud).
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
27.10.2023 08:17:10
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
-Kas Telia TV teenust koos järelvaatamisega saab kasutada ilma internetita? Nagu Elisa elamust.
-Kui on üle jäänud Elisa või mingi muu suvaline 4G ruuter, millel on sim kaart sees, kas Telia digiboks seal küljes saab sealt pilti kätte?
Mõte oleks osta ühele aadressile tellitud teenusele juurde lisa vaatajakoht 3 euro eest, mida siis ekspluateerida teisel aadressil. Ideaalis ilma netita, kuna elanikel on mobiilised netid ja statsionaari tarvis pole. Hädapärast, kui töötab, peaks leidma siis odava 4G paketi mis toimiks, Telia pakub aadressile ka kaablit, aga see on neile liiga kallis lihtsalt teleteenuse jaoks. |
Sul on suvalist piisava kiirusega netti vaja ja andmesidemahtu kulub samuti. Mingit offline varianti pole.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
27.10.2023 09:31:43
|
|
|
| IBOX4REAL kirjutas: |
Oskab keegi kogemusi jagada, mis see parim viis Telia TV rakenduse jaoks on LG teleritel. Hetkel on juba aastaid vana Arrise 4k box, aga sellel tekib mingi anomaalia vahepeal, kus pilt ja heli katkeb hetkeks iga x sekundi tagant. Väga häiriv on selline hüplemine. Tavaliselt boxi restart on aidanud. Kas peaks uuema Telia Android boksi võtma või on parem lahendus Google TV stick? Vahepeal mõtlesin, üldse GO3 peale minna aga neil seal järelvaatamine ei toimi kui saade veel käib. Elisal on ka oma äpp nüüd väljas, aga see pidi veel halvem kui Go3 olema.
Ma ei saa aru, et mis probleem on Telial LG teleritele äpp välja anda kui Elisa ja Go3 seda teevad? |
Igaks juhuks - kas HDMI ühendatud pordi funktsioon Ultra HD Deep colour on välja lülitatud? (teleri seaded/kõik seaded/pilt/täiendavad seaded/hdmi Ultra ).
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
27.10.2023 09:48:16
|
|
|
| Kas vana suur kolakas Motorola digiboks on juba täiesti maha kantud või saaks tehniliselt ka ikkagi sellega veel vaadata?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.06.2005
|
27.10.2023 10:08:08
|
|
|
| aksel kirjutas: |
| IBOX4REAL kirjutas: |
Oskab keegi kogemusi jagada, mis see parim viis Telia TV rakenduse jaoks on LG teleritel. Hetkel on juba aastaid vana Arrise 4k box, aga sellel tekib mingi anomaalia vahepeal, kus pilt ja heli katkeb hetkeks iga x sekundi tagant. Väga häiriv on selline hüplemine. Tavaliselt boxi restart on aidanud. Kas peaks uuema Telia Android boksi võtma või on parem lahendus Google TV stick? Vahepeal mõtlesin, üldse GO3 peale minna aga neil seal järelvaatamine ei toimi kui saade veel käib. Elisal on ka oma äpp nüüd väljas, aga see pidi veel halvem kui Go3 olema.
Ma ei saa aru, et mis probleem on Telial LG teleritele äpp välja anda kui Elisa ja Go3 seda teevad? |
Igaks juhuks - kas HDMI ühendatud pordi funktsioon Ultra HD Deep colour on välja lülitatud? (teleri seaded/kõik seaded/pilt/täiendavad seaded/hdmi Ultra ). |
Peab üle vaatama, aga kas ma saan õigesti aru, et see tekitab siis probleeme Telia digiboksiga?
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
27.10.2023 10:29:33
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
| Kas vana suur kolakas Motorola digiboks on juba täiesti maha kantud või saaks tehniliselt ka ikkagi sellega veel vaadata? |
Ammu juba käigust maas
| IBOX4REAL kirjutas: |
| aksel kirjutas: |
| Igaks juhuks - kas HDMI ühendatud pordi funktsioon Ultra HD Deep colour on välja lülitatud? (teleri seaded/kõik seaded/pilt/täiendavad seaded/hdmi Ultra ). |
Peab üle vaatama, aga kas ma saan õigesti aru, et see tekitab siis probleeme Telia digiboksiga? |
Sellega oli IMHO vastupidine probleem, et kui see väljas oli, siis mõningad telekad ei võtnud korraliku 4K pilti ette Arris 5305 puhul. Aga võid ju prooviks selle seadega mängida.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
27.10.2023 11:51:32
|
|
|
Mul täpselt sama probleem viimased päevad, lg telekas ja arris 5000, mingil x hetkel hakkab heli vahele jätma ühtlases rütmis, mingi asja restart on aidanud, kindlat varianti pole veel tuvastanud. Eelmised boksid käisid ilusti ja oskasid 1080p välja lasta aga kahtlustan et siin on viga uhd ja pikk hdmi juhe.
Kes seletab mulle ära kuidas sel boksil reso maha saaks tõmmata, support väidab et saab aga ma no ei leia seda kohta. Seaded>teliatv>tehnilised seaded>video seaded on ainus valik 2160p50
4g kodunett.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
27.10.2023 13:13:35
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
Mul täpselt sama probleem viimased päevad, lg telekas ja arris 5000, mingil x hetkel hakkab heli vahele jätma ühtlases rütmis, mingi asja restart on aidanud, kindlat varianti pole veel tuvastanud. Eelmised boksid käisid ilusti ja oskasid 1080p välja lasta aga kahtlustan et siin on viga uhd ja pikk hdmi juhe.
Kes seletab mulle ära kuidas sel boksil reso maha saaks tõmmata, support väidab et saab aga ma no ei leia seda kohta. Seaded>teliatv>tehnilised seaded>video seaded on ainus valik 2160p50
4g kodunett. |
Mis Televiisor sul on? Kas boks on ühendatud otse või läbi mingi teise seadme?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
27.10.2023 13:22:57
|
|
|
Mul on ka Arris 5305 otse TV (Sony A83J) küljes ja ei lase reso muuta. Boksi arvates on 4K teleka puhul ainult üks ja ainumas õige reso.
EDIT: Tegelikult ikkagi laseb muuta, kõik valikud on olemas. Mingil varasemal ajal polnud. Ju siis on mõne softiuuendusega see võimalus lisatud.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
viimati muutis bladerunner 27.10.2023 13:30:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
27.10.2023 13:24:27
|
|
|
Läbi splitteri, teise juhtme otsas on mingi samsung, too mängib ilusti aga juhe on ka lühem. LG on c8 oled.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
27.10.2023 15:20:29
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Läbi splitteri, teise juhtme otsas on mingi samsung, too mängib ilusti aga juhe on ka lühem. LG on c8 oled. |
Splitter ongi probleemi allikas, pane otse teleri järgi ning näed kõiki valikuid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
27.10.2023 15:40:14
|
|
|
Ei aita. Isegi kui on valitud "eelista SD"
Juhe seinast restart tehtud.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
27.10.2023 16:54:43
|
|
|
Kui istun võõra neti taga ja kasutan AndroidTV äppi, siis kas äpist saab kusagilt resolutsiooni ka muuta? Hetkel pilt maru udune, nagu 720p otsas istuks.
Ja kui video pilt ongi udune, siis kas vähemalt menüü võiks 4K resos kätte saada?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.10.2023 17:02:02
|
|
|
Olaf, mis asi sul udune on, sisu või menüü?
Suure 4k teleka pealt telia 720p sisu ongi saast.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
27.10.2023 18:34:20
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Olaf, mis asi sul udune on, sisu või menüü?
Suure 4k teleka pealt telia 720p sisu ongi saast. |
Kõik on udune, isegi see lilla menüü.
Saan aru, et pilt on kehv, aga no menüü võiks ikka 4K peal olla.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.10.2023 18:44:49
|
|
|
| Ülejäänud androidi pulga menüü ja teises äpid on teravad ikka?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|