|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
hvl2hballa
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2004
|
07.08.2004 15:22:35
Moderaatorid |
|
|
Kõigepealt, palun ära kustutage seda teemat ära.
Räägitakse palju moderaatoritest ja õigustatult. HV-s on enamus modet mõttetud. Käivad siin väga harva ja jne. Ei tegele oma tööga.
Noored moded teevad vähemasti oma tööd korralikult. Moblade foorum ja ostuabi on korras, aga üldfoorum ja teised on prahti täis.
Kiitused ka naljafoorumi modele !
Võtke modestaatus ära inimestelt kes käivad siin harva ja andke see noortele hakkajatele modedele
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
07.08.2004 15:24:00
|
|
|
oota esimese septembrini....
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
07.08.2004 15:25:24
|
|
|
Mina olen küll modede tööga rahul...
OT: Muide kuida sina seda tead, kuidas ja korralikult HV moded oma tööd teevad, kui sa alles täna liitusid ja sal on üks post ?
pl1600, no tegelt ka seda jah...
viimati muutis one 07.08.2004 15:26:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
07.08.2004 15:25:53
Re: Moderaatorid |
|
|
| hvl2hballa kirjutas: |
...andke see noortele hakkajatele modedele  |
On neid siis jalaga segada või?
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
07.08.2004 15:26:02
|
|
|
| YX666 kirjutas: |
Mina olen küll modede tööga rahul...
OT: Muide kuida sina seda tead, kuidas ja korralikult HV moded oma tööd teevad, kui sa alles täna liitusid ja sal on üks post ? |
heh, lugeda saab foorumit ka ilma liitumata
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
07.08.2004 15:28:25
|
|
|
JUmalast normaalsed moded on seal üldformulas aga seal mängu foorumis on üks eriline peni kes vahest suvalt mõne väga tehtsa teema lukku paneb ja poste ka veel ette kuulutamatta ära kustutab.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
07.08.2004 15:33:20
|
|
|
| 486 kirjutas: |
JUmalast normaalsed moded on seal üldformulas aga seal mängu foorumis on üks eriline peni kes vahest suvalt mõne väga tehtsa teema lukku paneb ja poste ka veel ette kuulutamatta ära kustutab. |
Eks too näide, kus sinu teema vastab reeglitele ja mode on seda kustutades/muutes eksinud.
Lahmida võib igaüks...a tõestust tahaks näha.
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
07.08.2004 16:09:16
|
|
|
| YX666 kirjutas: |
Mina olen küll modede tööga rahul...
OT: Muide kuida sina seda tead, kuidas ja korralikult HV moded oma tööd teevad, kui sa alles täna liitusid ja sal on üks post ?
pl1600, no tegelt ka seda jah... |
Pigem ta mõni vana frustreerunud kasutaja
Aga räägib ta õiget juttu
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
07.08.2004 20:35:24
|
|
|
noh tore ju siis, kes tahab modeks hakata, toome äkki rate moded üle, need ju üliaktiivised.
Edit:Pigem peaksime parem need sisse ostma, ega need niisama tule.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
07.08.2004 20:36:43
Re: Moderaatorid |
|
|
| MorroW kirjutas: |
| hvl2hballa kirjutas: |
...andke see noortele hakkajatele modedele  |
On neid siis jalaga segada või? |
kui pakutaks, siis mina võtaks küll mode staatuse vastu, sest käin HV peaaegu iga päev.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
07.08.2004 20:43:02
|
|
|
| tsitaat: |
sest käin HV PEAAEGU iga päev.
|
Aktiivsed kasutajad käivad ja pressivad vähemalt igatund refreshi
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
07.08.2004 20:50:36
|
|
|
Ma elangi nagu HV-s, äkki olen nüüd HVPEDE
Edit: Võtaks ka moderaatrori töö vastu aga kes seda ikka annab
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.08.2004 20:51:35
|
|
|
| 486 kirjutas: |
JUmalast normaalsed moded on seal üldformulas aga seal mängu foorumis on üks eriline peni kes vahest suvalt mõne väga tehtsa teema lukku paneb ja poste ka veel ette kuulutamatta ära kustutab. |
... HV foorum pole lastead ja siin kehtivad reeglid ! Kuid kui foorumi kasutaja sellest tõsiasjast midagi kuulda ei taha, siis mis respekti ootad Sa moderaatorilt ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
07.08.2004 20:58:40
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| 486 kirjutas: |
JUmalast normaalsed moded on seal üldformulas aga seal mängu foorumis on üks eriline peni kes vahest suvalt mõne väga tehtsa teema lukku paneb ja poste ka veel ette kuulutamatta ära kustutab. |
... HV foorum pole lastead ja siin kehtivad reeglid ! Kuid kui foorumi kasutaja sellest tõsiasjast midagi kuulda ei taha, siis mis respekti ootad Sa moderaatorilt ? |
Jätke meelde et siin kehtivad reeglid
JA see ei ole lasteaed ka mitte
Siin asub link mis seletab ühtteist
viimati muutis Max Powers 08.08.2004 09:44:27, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
07.08.2004 21:00:33
|
|
|
| Ja sellelt samalt modelt Keevitajalt peaks moderaatori õigused ära võtma
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
07.08.2004 21:18:22
|
|
|
hvl2hballa, kas sul on konkreetseid etteheiteid foorumi alajaotuse "Raud" modereerimise kohta?
Kui on, anna tulla! Enda arust on mainitud alajaotusega mitu kuud juba kõik korras.
Nii imelik kui se ka ei tundu, on kasutajad intuitiivselt teemasid õigete kategooriate alla tegema hakanud.
Kui mõne kuu eest tuli päevas mitu teemat ümber tõsta, siis nüüd tuleb sama hulka 1 nädala kohta liigutada.
Teemasid, mis on nö. piiri peal või sobivad mitme kategooria alla (nt. emaplaadid), mina ei puutu.
Samas on kõik ettepanekud väga teretulnud.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.08.2004 21:23:36
|
|
|
ttt
... iga moderaator vastutab personaalset oma sõnade je tegude eest !
... samas, mida Sa ootasid seesuguse lapsiku ilkumisega kuulda saada ? Peab moderaator iga mõttetu provokatsiooni puhul tolerantsust üles näitama ? Ma arvan, et mitte, moderaator on kah inimene ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
07.08.2004 21:24:47
|
|
|
| tsitaat: |
Sa ootasid seesuguse lapsiku ilkumisega kuulda saada
|
Kus ma ilkusin?
Terminator juhtis tema tähelepanu - sai negatiivse kommentaari - minule oli see imelik - tegin
selle kohta teema - sain negatiivse kommentaari.
Ilkumist oli kõvasti
viimati muutis Max Powers 07.08.2004 21:27:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.08.2004 21:27:07
|
|
|
| ttt kirjutas: |
| tsitaat: |
Sa ootasid seesuguse lapsiku ilkumisega kuulda saada
|
Kus ma ilkusin? |
... arvasid Sa tõesti, et Keevitaja jätab oma avatari nõuetekohaseks muutmata ? Oli seda nüüd vaja iga hinna eest nina alla hõõruda, et Keevitaja midagi sellist ütleks, mida pärast tervele foorumile kilgata saaks ? Kui see pole lapsik ilkumine, siis mis see on ?
_________________

viimati muutis DigeBeni 07.08.2004 21:28:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
07.08.2004 21:27:49
|
|
|
| tsitaat: |
... arvasid Sa tõesti, et Keevitaja jätab oma avatari nõuetekohaseks muutmata ?
|
Point pole ju ainult avataris enam.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
07.08.2004 21:28:26
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... arvasid Sa tõesti, et Keevitaja jätab oma avatari nõuetekohaseks muutmata ? |
Muudab või mitte, ttt ja Terminaator said väga mittevajalikud kommentaarid.
|
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.08.2004 21:29:00
|
|
|
| Format kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
... arvasid Sa tõesti, et Keevitaja jätab oma avatari nõuetekohaseks muutmata ? |
Muudab või mitte, ttt ja Terminaator said väga mittevajalikud kommentaarid. |
... oled Sa kindel, et need on mittevajalikud ? Praegust teemaarengut arvesse võttes, poleks mina selles küll kindel ...
_________________

viimati muutis DigeBeni 07.08.2004 21:29:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
07.08.2004 21:29:07
|
|
|
| ttt kirjutas: |
| tsitaat: |
sest käin HV PEAAEGU iga päev.
|
Aktiivsed kasutajad käivad ja pressivad vähemalt igatund refreshi |
ei saa aru, mida sa sellega mõelda/öelda tahtsid??
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
07.08.2004 21:30:53
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| Format kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
... arvasid Sa tõesti, et Keevitaja jätab oma avatari nõuetekohaseks muutmata ? |
Muudab või mitte, ttt ja Terminaator said väga mittevajalikud kommentaarid. |
... oled Sa kindel, et need on mittevajalikud ? Praegust teemaarengut arvesse võttes, poleks mina selles küll kindel ... |
sõber kaitseb ikka sõpra. reeglid ei ole sellejaoks, et neid rikkuda, vaid et neid järgida. seaduse ees oleme me kõik võrdsed.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
07.08.2004 21:33:48
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| Format kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
... arvasid Sa tõesti, et Keevitaja jätab oma avatari nõuetekohaseks muutmata ? |
Muudab või mitte, ttt ja Terminaator said väga mittevajalikud kommentaarid. |
... oled Sa kindel, et need on mittevajalikud ? Praegust teemaarengut arvesse võttes, poleks mina selles küll kindel ... |
Vaat mul ükskõik.
Minu pärast võib mul ka 100 sellist kommentaari seal olla. Need ei näita midagi.
Lihtsalt ei tohiks teha erandeid. Mõni saanud aeg maha XX ka palju väiksemate asjade eest.
Ja mis krdi asjade käigust Sa räägid?
Et nüüd olen mina paha et teema tegin?
Et ma seda ikka meelde tuletan?
Saan aru et olete sõbrad, kuid mõned reeglid võiksid siiski kõigile kehtida
Nagu tsensuuri teemast lugeda võis siis on omanikel suht vabad käed tegutsemiseks.
Keevitaja jne isikud pole küll omanikud kuid omanikele suht lähedal seisvad.
Ehh, vahet pole - who cares anyway
viimati muutis Max Powers 07.08.2004 21:40:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pang
HV veteran
liitunud: 14.05.2003
|
07.08.2004 21:40:43
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... arvasid Sa tõesti, et Keevitaja jätab oma avatari nõuetekohaseks muutmata ? Oli seda nüüd vaja iga hinna eest nina alla hõõruda, et Keevitaja midagi sellist ütleks, mida pärast tervele foorumile kilgata saaks ? |
Seda nõuetekohaseks muutmist tuleks vaadata enne avatari muutmist/lisamist . Kui kellelgi on midagi valesti siis kilgatakse küll sellest ja mitte rohkem ega vähem kui kellegi mode puhul
edaspidi ma vaikin. Paluks mitte näkku ega makku lüüa. See on ainult ühe tühise kasutaja tühine arvamus
EDIT: olen tähele pannud et kui midagi DigeBenile ei meeldi siis läheb teema lukku (ei meeldi ei pruugi alati tähendada mitte foorumi nõuetele vastamist )
Vast ei saa bänni selle arvamuse eest, kuigi selline võimalus on täiesti olemas
viimati muutis pang 07.08.2004 21:43:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
07.08.2004 21:42:53
|
|
|
[quote="pang"]
| DigeBeni kirjutas: |
... arvasid Sa tõesti, et Keevitaja jätab oma avatari nõuetekohaseks muutmata ? Oli seda nüüd vaja iga hinna eest nina alla hõõruda, et Keevitaja midagi sellist ütleks, mida pärast tervele foorumile kilgata saaks ? |
Jah ikka on.
Ja kas pead oma postistusi editima?
Ma nägin alles pang´i postitusest et sa sinna midagi juurde kirjutasid
Tahad öelda et meie provotseerisime keevitajat midagi sellist ütlema?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
07.08.2004 22:07:46
|
|
|
Kõik vaidlused foorumi modede üle lõpevad sarnaselt ,sest kõik moded on teineteise tutvuse abil saanud modeks ja pole ime ,et sama suhtumine neil(välja arvatud Voyager Est).Mind sõimas näiteks Digebeni selle eest(loomulikult ka minu teema kustutati) ,et julgesin mängufoorumis küsida infot Heroes 5 kohta-see pidi tema arvates olema sama mis küsida millal Doom 10 tuleb...kommentaarid on liigsed.Tänavu pidi Heroes 5 tulema.Vaatasin just sama mode ise 2002 jaanuaris tegi teema Doom 3 üle...Foorum kus moded on suurem proble kui kasutajad võiks Guinessi raamatusse pääseda.
viimati muutis soodent 07.08.2004 22:38:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.08.2004 22:23:42
|
|
|
| ttt kirjutas: |
Ja kas pead oma postistusi editima?
Ma nägin alles pang´i postitusest et sa sinna midagi juurde kirjutasid
|
... ma pole robot, et jõuaks sama kiiresti kirjutada, kui 10 inimest vastata, tihti jääb mõte lõpetamata ja vaja midagi, väljaöeldu selguse mõttes, juurde lisada ...
| ttt kirjutas: |
Tahad öelda et meie provotseerisime keevitajat midagi sellist ütlema? |
... ja tahad öelda, et teil polnud sellega miskit tegemist, olite puu otsas, kui pauk käis ?
| pang kirjutas: |
EDIT: olen tähele pannud et kui midagi DigeBenile ei meeldi siis läheb teema lukku (ei meeldi ei pruugi alati tähendada mitte foorumi nõuetele vastamist ) |
... oled Sa ikka kõike asjakohast tähele pannud ? Ma arvan, et mitte ja see on vabandatav, kuna Sa ei saakski kõike tähele panna, mida moderaatorid teevad, kuid kahjuks ei võta Sa seda (ja mitte ainult Sina), järeldusi tehes, arvesse ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pang
HV veteran
liitunud: 14.05.2003
|
07.08.2004 22:32:29
|
|
|
see mida te siin teete on 1 suurOT, mine arutage oma egoprobleeme kuskil mujal. Ärge solkige teemat
väike OT minu poolt:
| DigeBeni kirjutas: |
... oled Sa ikka kõike asjakohast tähele pannud ? Ma arvan, et mitte ja see on vabandatav, kuna Sa ei saakski kõike tähele panna, mida moderaatorid teevad, kuid kahjuks ei võta Sa seda (ja mitte ainult Sina), järeldusi tehes, arvesse ... |
70% minu poolt nähtud teemadest lõppevad " kummaliselt" (digeBeni poolt suletud)
ehk siis need teemad mida mina olen näinud. Nendest 70% lõppevad"kummaliselt" (neile kes esimesest reast veel aru ei saanud)
EDIT: trükivead
viimati muutis pang 07.08.2004 22:36:38, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
07.08.2004 22:34:59
|
|
|
soodent, aga muidugi lõppevad samamoodi ... kellelegi ei meeldi kui tullakse ütlema, et tee nüüd nii või naa. Ja peaks mainima, et moderaatori staatuse saanud isikud on valitud Administraatori(te) poolt ja kui nad ei pea otstarbekaks midagi sellel teemal ette võtta siis nad ka ei võta.
Ja need postitused erinevates teemades a'la "ma tahaks modeks saada" on ikka väga mõttetud. Kui mõned erandid välja jätta siis üldiselt võetakse moderaatoriks inimene keda ollakse näost näkku näinud ja tead kellega täpselt tegu on. Tegu on siiski foorumi käekäigu usaldamisega kellegi kätesse ... ja võhivõõrale nagu eriti ei usaldaks ju? Või kuidas?
Kolmandaks siis seda, et kas Keevitaja asjus on keegi mõnele administraatorile teada andnud? Vaevalt. Palun tehke seda ja eks näeb mis otsustatakse.
Igatahes kõike paremat kõigile ... ehk aitab argumenteerimata vaidlustest? Minul on kopp ees igatahes nendest
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
07.08.2004 22:39:42
|
|
|
Poisid leppige nüüd ära ja ärge vaielge. Ei ole vaja tülli minna Muidu saate veel kõik naha peale 8)
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.08.2004 22:44:34
|
|
|
| pang kirjutas: |
väike OT minu poolt:
| DigeBeni kirjutas: |
... oled Sa ikka kõike asjakohast tähele pannud ? Ma arvan, et mitte ja see on vabandatav, kuna Sa ei saakski kõike tähele panna, mida moderaatorid teevad, kuid kahjuks ei võta Sa seda (ja mitte ainult Sina), järeldusi tehes, arvesse ... |
70% minu poolt nähtud teemadest lõppevad " kummaliselt" (digeBeni poolt suletud)
ehk siis need teemad mida mina olen näinud. Nendest 70% lõppevad"kummaliselt" (neile kes esimesest reast veel aru ei saanud) |
... milles on moderaator süüdi, kui kasutaja ei küündi pealiskaudsusest kaugemale ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
07.08.2004 22:45:08
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
| Poisid leppige nüüd ära ja ärge vaielge. Ei ole vaja tülli minna :evil: Muidu saate veel kõik naha peale 8) |
Kas te aru ei saanud :evil:
viimati muutis WerteX 07.08.2004 22:49:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
07.08.2004 22:48:46
|
|
|
| ttt kirjutas: |
| tsitaat: |
sest käin HV PEAAEGU iga päev.
|
Aktiivsed kasutajad käivad ja pressivad vähemalt igatund refreshi |
peaaegu on nüüd küll heal juhul harrastaja-hinnavaatleja. ise kui arvutis olen, on mul kogu aeg IE suunatud HV peale. pmst võiks öelda, et nii palju kui ma arvutisolen, nii palju olen ma ka HV's.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pang
HV veteran
liitunud: 14.05.2003
|
07.08.2004 22:49:10
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
| WerteX kirjutas: |
Poisid leppige nüüd ära ja ärge vaielge. Ei ole vaja tülli minna Muidu saate veel kõik naha peale 8) |
Kas te aru ei saanud |
Mina tõmban siit minema a la Targem ja egoprobleemideta inimene annab järele.
(PS, see pole nii et annan alla ja kaon siit, lihtsalt mul on muuf ka teha kui päevad otsa siis vaielda ja õigust taga otsida)
a la don quijote
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
07.08.2004 22:50:17
|
|
|
Vähemalt keegi jättis järele
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkki
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2003
|
08.08.2004 00:02:23
|
|
|
mul on tunne et asi läheb varsti kohtusse juba
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkki
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2003
|
08.08.2004 01:28:03
|
|
|
| ma arvan, et las iga üks teeb oma tööd nii nagu ta teeb ja kui ta reeglitest kinni ei pea siis lihtsalt tagandatakse
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
08.08.2004 01:41:47
|
|
|
| tsitaat: |
kui pakutaks, siis mina võtaks küll mode staatuse vastu, sest käin HV peaaegu iga päev.
|
ja kas see tõstaks su EGO ? või mis ?
muig...
pole küll nagu midagi modede tööpeale kuid, mõned moded võiks suhtuda uuematesse kasutajatesse vähe paremini
(ei hakka näpuga näitma)
IMO
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
08.08.2004 03:20:34
|
|
|
| ma ei ole rahul sellega, et moderaatorid peituvad anonüümsuse taha. tihti, kui keegi midagi kustutab, kinni paneb või muud trikki teeb, ei ole teada mitte kuidagi, kes seda täpselt tegi. sooviks, et selles osas muutuks midagi - et oleks konkreetselt näha, kelle kohta peretensioone esitada hiljem. kui aga mitte kuidagi ei ole võimalik tuvastada moderaatorit, siis ei saa ka pretensioon esitada. ainus asi, millega saab oma pahameelt avaldada, on jälle mingi teema "miks kustutati mu postitus" vmt.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
08.08.2004 04:26:19
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| ma ei ole rahul sellega, et moderaatorid peituvad anonüümsuse taha. tihti, kui keegi midagi kustutab, kinni paneb või muud trikki teeb, ei ole teada mitte kuidagi, kes seda täpselt tegi. sooviks, et selles osas muutuks midagi - et oleks konkreetselt näha, kelle kohta peretensioone esitada hiljem. kui aga mitte kuidagi ei ole võimalik tuvastada moderaatorit, siis ei saa ka pretensioon esitada. ainus asi, millega saab oma pahameelt avaldada, on jälle mingi teema "miks kustutati mu postitus" vmt. |
DVD-vader, oleks nagu aeg teada, et teema liigutamisel saadetakse automaatselt privasõnum teemaalgatajale s.o mingist anonüümsusest pole juttugi!
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
08.08.2004 04:30:20
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| dvd vader kirjutas: |
| ma ei ole rahul sellega, et moderaatorid peituvad anonüümsuse taha. tihti, kui keegi midagi kustutab, kinni paneb või muud trikki teeb, ei ole teada mitte kuidagi, kes seda täpselt tegi. sooviks, et selles osas muutuks midagi - et oleks konkreetselt näha, kelle kohta peretensioone esitada hiljem. kui aga mitte kuidagi ei ole võimalik tuvastada moderaatorit, siis ei saa ka pretensioon esitada. ainus asi, millega saab oma pahameelt avaldada, on jälle mingi teema "miks kustutati mu postitus" vmt. |
DVD-vader, oleks nagu aeg teada, et teema liigutamisel saadetakse automaatselt privasõnum teemaalgatajale s.o mingist anonüümsusest pole juttugi! |
kas teema kustutamisel ka?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
08.08.2004 08:45:35
|
|
|
| tsitaat: |
ja kas see tõstaks su EGO ? või mis ?
|
ei tõstaks. ma võin ka tavaline kasutaja olla, sest foorum ei ole elu. aga oleks tore ka moderaator olla.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.01.2004
|
08.08.2004 09:11:22
|
|
|
Automaatne kiri peaks minema teema ümbertõstmisel ja kustutamisel, aga alati ei lähe. Ei tea HV-s neid niiöelda peitetuid foorumeid, äkki kaob teema kuhugi sinna vms.
Asi on põhimõttes põhimõttes. Ja ega ainult Keevitaja pole hakanud kommenteerima tema profiili peale kitsa pannud isiku. Näiteks, kui viskasin mingi väga haige teema modeerimist vajavate linkide hulka, tuli kohe neutraalne:
| Maksuamet kirjutas: |
| ega mõistus pole enda teha. |
+ neutraalsega vastas ka ta sõber. Jääb mulje, et HV reeglitest kinnihoidmine on nagu viga, mismõttu ei tasugi neid jälgida. Tulemuseks võib olla naljakas profiili rikkumine.
viimati muutis Format 08.08.2004 09:22:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 307 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
12 :: |
11 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
08.08.2004 09:13:05
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
erkki, ei tea mispärast, normaalne lahendus ju  |
Tänud
Mul oleks veel ühtteist asjast Digebenile rääkida, aga no las ta siis olla.
viimati muutis Max Powers 08.08.2004 09:18:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
08.08.2004 09:13:11
|
|
|
| Fast&Furious kirjutas: |
| Troll kirjutas: |
| dvd vader kirjutas: |
| ma ei ole rahul sellega, et moderaatorid peituvad anonüümsuse taha. tihti, kui keegi midagi kustutab, kinni paneb või muud trikki teeb, ei ole teada mitte kuidagi, kes seda täpselt tegi. sooviks, et selles osas muutuks midagi - et oleks konkreetselt näha, kelle kohta peretensioone esitada hiljem. kui aga mitte kuidagi ei ole võimalik tuvastada moderaatorit, siis ei saa ka pretensioon esitada. ainus asi, millega saab oma pahameelt avaldada, on jälle mingi teema "miks kustutati mu postitus" vmt. |
DVD-vader, oleks nagu aeg teada, et teema liigutamisel saadetakse automaatselt privasõnum teemaalgatajale s.o mingist anonüümsusest pole juttugi! |
kas teema kustutamisel ka? |
Jah. Siis ka.
Sest teema kustutamine tähendab tegelikult teema liigutamist algsest foorumist "Prügikasti" nimelisse foorumisse. Kõik kustutatud teemad pesitsevad mõnda aega enne automaatset kustutamist prügikastis - et vajadusel teema ennistada. Aga tavaliselt ei ennistata midagi ja nii käibki ajapikku "automaatne kustutamine" ka neist üle.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|