Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  Moderaatorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hvl2hballa
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2004




sõnum 07.08.2004 15:22:35 Moderaatorid vasta tsitaadiga

Kõigepealt, palun ära kustutage seda teemat ära.
Räägitakse palju moderaatoritest ja õigustatult. HV-s on enamus modet mõttetud. Käivad siin väga harva ja jne. Ei tegele oma tööga.
Noored moded teevad vähemasti oma tööd korralikult. Moblade foorum ja ostuabi on korras, aga üldfoorum ja teised on prahti täis.
Kiitused ka naljafoorumi modele !

Võtke modestaatus ära inimestelt kes käivad siin harva ja andke see noortele hakkajatele modedele thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 15:24:00 vasta tsitaadiga

oota esimese septembrini....
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 07.08.2004 15:25:24 vasta tsitaadiga

Mina olen küll modede tööga rahul...

OT: Muide kuida sina seda tead, kuidas ja korralikult HV moded oma tööd teevad, kui sa alles täna liitusid ja sal on üks post icon_lol.gif ?


pl1600, no tegelt ka seda jah...


viimati muutis one 07.08.2004 15:26:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 07.08.2004 15:25:53 Re: Moderaatorid vasta tsitaadiga

hvl2hballa kirjutas:
...andke see noortele hakkajatele modedele thumbs_up.gif


On neid siis jalaga segada või?
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 15:26:02 vasta tsitaadiga

YX666 kirjutas:
Mina olen küll modede tööga rahul...

OT: Muide kuida sina seda tead, kuidas ja korralikult HV moded oma tööd teevad, kui sa alles täna liitusid ja sal on üks post icon_lol.gif ?


heh, lugeda saab foorumit ka ilma liitumata

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 07.08.2004 15:28:25 vasta tsitaadiga

JUmalast normaalsed moded on seal üldformulas aga seal mängu foorumis on üks eriline icon_evil.gif peni kes vahest suvalt mõne väga tehtsa teema lukku paneb ja poste ka veel ette kuulutamatta ära kustutab.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 07.08.2004 15:33:20 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
JUmalast normaalsed moded on seal üldformulas aga seal mängu foorumis on üks eriline icon_evil.gif peni kes vahest suvalt mõne väga tehtsa teema lukku paneb ja poste ka veel ette kuulutamatta ära kustutab.


Eks too näide, kus sinu teema vastab reeglitele ja mode on seda kustutades/muutes eksinud.
Lahmida võib igaüks...a tõestust tahaks näha.
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 16:09:16 vasta tsitaadiga

YX666 kirjutas:
Mina olen küll modede tööga rahul...

OT: Muide kuida sina seda tead, kuidas ja korralikult HV moded oma tööd teevad, kui sa alles täna liitusid ja sal on üks post icon_lol.gif ?


pl1600, no tegelt ka seda jah...


Pigem ta mõni vana frustreerunud kasutaja
Aga räägib ta õiget juttu
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 20:35:24 vasta tsitaadiga

noh tore ju siis, kes tahab modeks hakata, toome äkki rate moded üle, need ju üliaktiivised.


Edit:Pigem peaksime parem need sisse ostma, ega need niisama tule.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 20:36:43 Re: Moderaatorid vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
hvl2hballa kirjutas:
...andke see noortele hakkajatele modedele thumbs_up.gif


On neid siis jalaga segada või?


kui pakutaks, siis mina võtaks küll mode staatuse vastu, sest käin HV peaaegu iga päev. icon_wink.gif

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 20:43:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

sest käin HV PEAAEGU iga päev.




Aktiivsed kasutajad käivad ja pressivad vähemalt igatund refreshi
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 20:50:36 vasta tsitaadiga

Ma elangi nagu HV-s, äkki olen nüüd HVPEDE icon_biggrin.gif

Edit: Võtaks ka moderaatrori töö vastu icon_razz.gif aga kes seda ikka annab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 20:51:35 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
JUmalast normaalsed moded on seal üldformulas aga seal mängu foorumis on üks eriline icon_evil.gif peni kes vahest suvalt mõne väga tehtsa teema lukku paneb ja poste ka veel ette kuulutamatta ära kustutab.

... HV foorum pole lastead ja siin kehtivad reeglid ! Kuid kui foorumi kasutaja sellest tõsiasjast midagi kuulda ei taha, siis mis respekti ootad Sa moderaatorilt ?

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 20:58:40 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
486 kirjutas:
JUmalast normaalsed moded on seal üldformulas aga seal mängu foorumis on üks eriline icon_evil.gif peni kes vahest suvalt mõne väga tehtsa teema lukku paneb ja poste ka veel ette kuulutamatta ära kustutab.

... HV foorum pole lastead ja siin kehtivad reeglid ! Kuid kui foorumi kasutaja sellest tõsiasjast midagi kuulda ei taha, siis mis respekti ootad Sa moderaatorilt ?



Jätke meelde et siin kehtivad reeglid icon_lol.gif
JA see ei ole lasteaed ka mitte
Siin asub link mis seletab ühtteist


viimati muutis Max Powers 08.08.2004 09:44:27, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 07.08.2004 21:00:33 vasta tsitaadiga

Ja sellelt samalt modelt Keevitajalt peaks moderaatori õigused ära võtma
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 07.08.2004 21:12:36 vasta tsitaadiga

hvl2hballa, miks sa oma mõtteid oma õige nime all ei avalda?
Mina tegin seda: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=101234

Aga jah, see Keevitaja lugu on häbiasi, iga tavaline kasutaja oleks sellise käitumise eest ammu bänni saanud.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 21:18:22 vasta tsitaadiga

hvl2hballa, kas sul on konkreetseid etteheiteid foorumi alajaotuse "Raud" modereerimise kohta?
Kui on, anna tulla! Enda arust on mainitud alajaotusega mitu kuud juba kõik korras.
Nii imelik kui se ka ei tundu, on kasutajad intuitiivselt teemasid õigete kategooriate alla tegema hakanud.
Kui mõne kuu eest tuli päevas mitu teemat ümber tõsta, siis nüüd tuleb sama hulka 1 nädala kohta liigutada.
Teemasid, mis on nö. piiri peal või sobivad mitme kategooria alla (nt. emaplaadid), mina ei puutu.
Samas on kõik ettepanekud väga teretulnud.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 21:23:36 vasta tsitaadiga

ttt

... iga moderaator vastutab personaalset oma sõnade je tegude eest !

... samas, mida Sa ootasid seesuguse lapsiku ilkumisega kuulda saada ? Peab moderaator iga mõttetu provokatsiooni puhul tolerantsust üles näitama ? Ma arvan, et mitte, moderaator on kah inimene ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 21:24:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sa ootasid seesuguse lapsiku ilkumisega kuulda saada




Kus ma ilkusin?
Terminator juhtis tema tähelepanu - sai negatiivse kommentaari - minule oli see imelik - tegin
selle kohta teema - sain negatiivse kommentaari.
Ilkumist oli kõvasti


viimati muutis Max Powers 07.08.2004 21:27:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 21:27:07 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:
tsitaat:

Sa ootasid seesuguse lapsiku ilkumisega kuulda saada




Kus ma ilkusin?

... arvasid Sa tõesti, et Keevitaja jätab oma avatari nõuetekohaseks muutmata ? Oli seda nüüd vaja iga hinna eest nina alla hõõruda, et Keevitaja midagi sellist ütleks, mida pärast tervele foorumile kilgata saaks ? Kui see pole lapsik ilkumine, siis mis see on ?

_________________


viimati muutis DigeBeni 07.08.2004 21:28:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 21:27:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

... arvasid Sa tõesti, et Keevitaja jätab oma avatari nõuetekohaseks muutmata ?



Point pole ju ainult avataris enam.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 07.08.2004 21:28:26 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:

... arvasid Sa tõesti, et Keevitaja jätab oma avatari nõuetekohaseks muutmata ?


Muudab või mitte, ttt ja Terminaator said väga mittevajalikud kommentaarid.
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 21:29:00 vasta tsitaadiga

Format kirjutas:
DigeBeni kirjutas:

... arvasid Sa tõesti, et Keevitaja jätab oma avatari nõuetekohaseks muutmata ?


Muudab või mitte, ttt ja Terminaator said väga mittevajalikud kommentaarid.

... oled Sa kindel, et need on mittevajalikud ? Praegust teemaarengut arvesse võttes, poleks mina selles küll kindel ...

_________________


viimati muutis DigeBeni 07.08.2004 21:29:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 21:29:07 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:
tsitaat:

sest käin HV PEAAEGU iga päev.


Aktiivsed kasutajad käivad ja pressivad vähemalt igatund refreshi


ei saa aru, mida sa sellega mõelda/öelda tahtsid??

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 21:30:53 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Format kirjutas:
DigeBeni kirjutas:

... arvasid Sa tõesti, et Keevitaja jätab oma avatari nõuetekohaseks muutmata ?


Muudab või mitte, ttt ja Terminaator said väga mittevajalikud kommentaarid.

... oled Sa kindel, et need on mittevajalikud ? Praegust teemaarengut arvesse võttes, poleks mina selles küll kindel ...


sõber kaitseb ikka sõpra. reeglid ei ole sellejaoks, et neid rikkuda, vaid et neid järgida. seaduse ees oleme me kõik võrdsed.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 21:33:48 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Format kirjutas:
DigeBeni kirjutas:

... arvasid Sa tõesti, et Keevitaja jätab oma avatari nõuetekohaseks muutmata ?


Muudab või mitte, ttt ja Terminaator said väga mittevajalikud kommentaarid.

... oled Sa kindel, et need on mittevajalikud ? Praegust teemaarengut arvesse võttes, poleks mina selles küll kindel ...


Vaat mul ükskõik.
Minu pärast võib mul ka 100 sellist kommentaari seal olla. Need ei näita midagi.
Lihtsalt ei tohiks teha erandeid. Mõni saanud aeg maha XX ka palju väiksemate asjade eest.
Ja mis krdi asjade käigust Sa räägid?
Et nüüd olen mina paha et teema tegin?
Et ma seda ikka meelde tuletan?
Saan aru et olete sõbrad, kuid mõned reeglid võiksid siiski kõigile kehtida
Nagu tsensuuri teemast lugeda võis siis on omanikel suht vabad käed tegutsemiseks.
Keevitaja jne isikud pole küll omanikud kuid omanikele suht lähedal seisvad.
Ehh, vahet pole - who cares anyway


viimati muutis Max Powers 07.08.2004 21:40:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 07.08.2004 21:40:43 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:


... arvasid Sa tõesti, et Keevitaja jätab oma avatari nõuetekohaseks muutmata ? Oli seda nüüd vaja iga hinna eest nina alla hõõruda, et Keevitaja midagi sellist ütleks, mida pärast tervele foorumile kilgata saaks ?


Seda nõuetekohaseks muutmist tuleks vaadata enne avatari muutmist/lisamist . Kui kellelgi on midagi valesti siis kilgatakse küll sellest ja mitte rohkem ega vähem kui kellegi mode puhul icon_neutral.gif

edaspidi ma vaikin. Paluks mitte näkku ega makku lüüa. See on ainult ühe tühise kasutaja tühine arvamus icon_neutral.gif

EDIT: olen tähele pannud et kui midagi DigeBenile ei meeldi siis läheb teema lukku (ei meeldi ei pruugi alati tähendada mitte foorumi nõuetele vastamist ) icon_rolleyes.gif

Vast ei saa bänni selle arvamuse eest, kuigi selline võimalus on täiesti olemas icon_neutral.gif


viimati muutis pang 07.08.2004 21:43:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 21:42:53 vasta tsitaadiga

[quote="pang"]
DigeBeni kirjutas:


... arvasid Sa tõesti, et Keevitaja jätab oma avatari nõuetekohaseks muutmata ? Oli seda nüüd vaja iga hinna eest nina alla hõõruda, et Keevitaja midagi sellist ütleks, mida pärast tervele foorumile kilgata saaks ?


Jah ikka on.
Ja kas pead oma postistusi editima?
Ma nägin alles pang´i postitusest et sa sinna midagi juurde kirjutasid
Tahad öelda et meie provotseerisime keevitajat midagi sellist ütlema?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 07.08.2004 22:07:46 vasta tsitaadiga

Kõik vaidlused foorumi modede üle lõpevad sarnaselt ,sest kõik moded on teineteise tutvuse abil saanud modeks ja pole ime ,et sama suhtumine neil(välja arvatud Voyager Est).Mind sõimas näiteks Digebeni selle eest(loomulikult ka minu teema kustutati) ,et julgesin mängufoorumis küsida infot Heroes 5 kohta-see pidi tema arvates olema sama mis küsida millal Doom 10 tuleb...kommentaarid on liigsed.Tänavu pidi Heroes 5 tulema.Vaatasin just sama mode ise 2002 jaanuaris tegi teema Doom 3 üle...Foorum kus moded on suurem proble kui kasutajad võiks Guinessi raamatusse pääseda.

viimati muutis soodent 07.08.2004 22:38:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 22:23:42 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:

Ja kas pead oma postistusi editima?
Ma nägin alles pang´i postitusest et sa sinna midagi juurde kirjutasid

... ma pole robot, et jõuaks sama kiiresti kirjutada, kui 10 inimest vastata, tihti jääb mõte lõpetamata ja vaja midagi, väljaöeldu selguse mõttes, juurde lisada ...
ttt kirjutas:

Tahad öelda et meie provotseerisime keevitajat midagi sellist ütlema?

... ja tahad öelda, et teil polnud sellega miskit tegemist, olite puu otsas, kui pauk käis ?
pang kirjutas:
EDIT: olen tähele pannud et kui midagi DigeBenile ei meeldi siis läheb teema lukku (ei meeldi ei pruugi alati tähendada mitte foorumi nõuetele vastamist ) icon_rolleyes.gif

... oled Sa ikka kõike asjakohast tähele pannud ? Ma arvan, et mitte ja see on vabandatav, kuna Sa ei saakski kõike tähele panna, mida moderaatorid teevad, kuid kahjuks ei võta Sa seda (ja mitte ainult Sina), järeldusi tehes, arvesse ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 07.08.2004 22:32:29 vasta tsitaadiga

see mida te siin teete on 1 suurOT, mine arutage oma egoprobleeme kuskil mujal. Ärge solkige teemat icon_rolleyes.gif


väike OT minu poolt:
DigeBeni kirjutas:

... oled Sa ikka kõike asjakohast tähele pannud ? Ma arvan, et mitte ja see on vabandatav, kuna Sa ei saakski kõike tähele panna, mida moderaatorid teevad, kuid kahjuks ei võta Sa seda (ja mitte ainult Sina), järeldusi tehes, arvesse ...


70% minu poolt nähtud teemadest lõppevad " kummaliselt" (digeBeni poolt suletud)

ehk siis need teemad mida mina olen näinud. Nendest 70% lõppevad"kummaliselt" (neile kes esimesest reast veel aru ei saanud)

EDIT: trükivead


viimati muutis pang 07.08.2004 22:36:38, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 22:34:59 vasta tsitaadiga

soodent, aga muidugi lõppevad samamoodi ... kellelegi ei meeldi kui tullakse ütlema, et tee nüüd nii või naa. Ja peaks mainima, et moderaatori staatuse saanud isikud on valitud Administraatori(te) poolt ja kui nad ei pea otstarbekaks midagi sellel teemal ette võtta siis nad ka ei võta.

Ja need postitused erinevates teemades a'la "ma tahaks modeks saada" on ikka väga mõttetud. Kui mõned erandid välja jätta siis üldiselt võetakse moderaatoriks inimene keda ollakse näost näkku näinud ja tead kellega täpselt tegu on. Tegu on siiski foorumi käekäigu usaldamisega kellegi kätesse ... ja võhivõõrale nagu eriti ei usaldaks ju? Või kuidas?

Kolmandaks siis seda, et kas Keevitaja asjus on keegi mõnele administraatorile teada andnud? Vaevalt. Palun tehke seda ja eks näeb mis otsustatakse.

Igatahes kõike paremat kõigile ... ehk aitab argumenteerimata vaidlustest? Minul on kopp ees igatahes nendest icon_confused.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 22:39:42 vasta tsitaadiga

Poisid leppige nüüd ära ja ärge vaielge. Ei ole vaja tülli minna icon_evil.gif Muidu saate veel kõik naha peale 8)
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 22:44:34 vasta tsitaadiga

pang kirjutas:
väike OT minu poolt:
DigeBeni kirjutas:

... oled Sa ikka kõike asjakohast tähele pannud ? Ma arvan, et mitte ja see on vabandatav, kuna Sa ei saakski kõike tähele panna, mida moderaatorid teevad, kuid kahjuks ei võta Sa seda (ja mitte ainult Sina), järeldusi tehes, arvesse ...


70% minu poolt nähtud teemadest lõppevad " kummaliselt" (digeBeni poolt suletud)

ehk siis need teemad mida mina olen näinud. Nendest 70% lõppevad"kummaliselt" (neile kes esimesest reast veel aru ei saanud)

... milles on moderaator süüdi, kui kasutaja ei küündi pealiskaudsusest kaugemale ?

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 22:45:08 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
Poisid leppige nüüd ära ja ärge vaielge. Ei ole vaja tülli minna :evil: Muidu saate veel kõik naha peale 8)


Kas te aru ei saanud :evil:


viimati muutis WerteX 07.08.2004 22:49:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 22:48:46 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:
tsitaat:

sest käin HV PEAAEGU iga päev.

Aktiivsed kasutajad käivad ja pressivad vähemalt igatund refreshi


peaaegu on nüüd küll heal juhul harrastaja-hinnavaatleja. ise kui arvutis olen, on mul kogu aeg IE suunatud HV peale. pmst võiks öelda, et nii palju kui ma arvutisolen, nii palju olen ma ka HV's.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pang
HV veteran

liitunud: 14.05.2003




sõnum 07.08.2004 22:49:10 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
WerteX kirjutas:
Poisid leppige nüüd ära ja ärge vaielge. Ei ole vaja tülli minna icon_evil.gif Muidu saate veel kõik naha peale 8)


Kas te aru ei saanud icon_evil.gif
Mina tõmban siit minema a la Targem ja egoprobleemideta inimene annab järele.

(PS, see pole nii et annan alla ja kaon siit, lihtsalt mul on muuf ka teha kui päevad otsa siis vaielda ja õigust taga otsida)

a la don quijote
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 22:50:17 vasta tsitaadiga

Vähemalt keegi jättis järele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 23:50:46 vasta tsitaadiga

Format kirjutas:
DigeBeni kirjutas:

... arvasid Sa tõesti, et Keevitaja jätab oma avatari nõuetekohaseks muutmata ?


Muudab või mitte, ttt ja Terminaator said väga mittevajalikud kommentaarid.

negatiivsed kommentaarid ttt-lt, Terminaatorilt kõrvaldatud ja Keevitaja juurdluse lõpuni moderaatori kohustustustest vabastatatud icon_exclaim.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003




sõnum 08.08.2004 00:02:23 vasta tsitaadiga

mul on tunne et asi läheb varsti kohtusse juba icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2004 01:23:42 vasta tsitaadiga

erkki, ei tea mispärast, normaalne lahendus ju thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erkki
Kreisi kasutaja
erkki

liitunud: 27.11.2003




sõnum 08.08.2004 01:28:03 vasta tsitaadiga

ma arvan, et las iga üks teeb oma tööd nii nagu ta teeb ja kui ta reeglitest kinni ei pea siis lihtsalt tagandatakse
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2004 01:41:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui pakutaks, siis mina võtaks küll mode staatuse vastu, sest käin HV peaaegu iga päev.

ja kas see tõstaks su EGO ? või mis ? icon_neutral.gif
muig...

pole küll nagu midagi modede tööpeale kuid, mõned moded võiks suhtuda uuematesse kasutajatesse vähe paremini icon_exclaim.gif
(ei hakka näpuga näitma)

IMO
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2004 03:20:34 vasta tsitaadiga

ma ei ole rahul sellega, et moderaatorid peituvad anonüümsuse taha. tihti, kui keegi midagi kustutab, kinni paneb või muud trikki teeb, ei ole teada mitte kuidagi, kes seda täpselt tegi. sooviks, et selles osas muutuks midagi - et oleks konkreetselt näha, kelle kohta peretensioone esitada hiljem. kui aga mitte kuidagi ei ole võimalik tuvastada moderaatorit, siis ei saa ka pretensioon esitada. ainus asi, millega saab oma pahameelt avaldada, on jälle mingi teema "miks kustutati mu postitus" vmt.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 08.08.2004 04:26:19 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
ma ei ole rahul sellega, et moderaatorid peituvad anonüümsuse taha. tihti, kui keegi midagi kustutab, kinni paneb või muud trikki teeb, ei ole teada mitte kuidagi, kes seda täpselt tegi. sooviks, et selles osas muutuks midagi - et oleks konkreetselt näha, kelle kohta peretensioone esitada hiljem. kui aga mitte kuidagi ei ole võimalik tuvastada moderaatorit, siis ei saa ka pretensioon esitada. ainus asi, millega saab oma pahameelt avaldada, on jälle mingi teema "miks kustutati mu postitus" vmt.

DVD-vader, oleks nagu aeg teada, et teema liigutamisel saadetakse automaatselt privasõnum teemaalgatajale s.o mingist anonüümsusest pole juttugi!

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2004 04:30:20 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
dvd vader kirjutas:
ma ei ole rahul sellega, et moderaatorid peituvad anonüümsuse taha. tihti, kui keegi midagi kustutab, kinni paneb või muud trikki teeb, ei ole teada mitte kuidagi, kes seda täpselt tegi. sooviks, et selles osas muutuks midagi - et oleks konkreetselt näha, kelle kohta peretensioone esitada hiljem. kui aga mitte kuidagi ei ole võimalik tuvastada moderaatorit, siis ei saa ka pretensioon esitada. ainus asi, millega saab oma pahameelt avaldada, on jälle mingi teema "miks kustutati mu postitus" vmt.

DVD-vader, oleks nagu aeg teada, et teema liigutamisel saadetakse automaatselt privasõnum teemaalgatajale s.o mingist anonüümsusest pole juttugi!

kas teema kustutamisel ka?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2004 08:45:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ja kas see tõstaks su EGO ? või mis ?


ei tõstaks. ma võin ka tavaline kasutaja olla, sest foorum ei ole elu. aga oleks tore ka moderaator olla. icon_confused.gif

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 08.08.2004 09:11:22 vasta tsitaadiga

Automaatne kiri peaks minema teema ümbertõstmisel ja kustutamisel, aga alati ei lähe. Ei tea HV-s neid niiöelda peitetuid foorumeid, äkki kaob teema kuhugi sinna vms.
Asi on põhimõttes põhimõttes. Ja ega ainult Keevitaja pole hakanud kommenteerima tema profiili peale kitsa pannud isiku. Näiteks, kui viskasin mingi väga haige teema modeerimist vajavate linkide hulka, tuli kohe neutraalne:
Maksuamet kirjutas:
ega mõistus pole enda teha.
+ neutraalsega vastas ka ta sõber. Jääb mulje, et HV reeglitest kinnihoidmine on nagu viga, mismõttu ei tasugi neid jälgida. Tulemuseks võib olla naljakas profiili rikkumine.

viimati muutis Format 08.08.2004 09:22:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2004 09:13:05 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
erkki, ei tea mispärast, normaalne lahendus ju thumbs_up.gif




Tänud thumbs_up.gif

Mul oleks veel ühtteist asjast Digebenile rääkida, aga no las ta siis olla.


viimati muutis Max Powers 08.08.2004 09:18:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2004 09:13:11 vasta tsitaadiga

Fast&Furious kirjutas:
Troll kirjutas:
dvd vader kirjutas:
ma ei ole rahul sellega, et moderaatorid peituvad anonüümsuse taha. tihti, kui keegi midagi kustutab, kinni paneb või muud trikki teeb, ei ole teada mitte kuidagi, kes seda täpselt tegi. sooviks, et selles osas muutuks midagi - et oleks konkreetselt näha, kelle kohta peretensioone esitada hiljem. kui aga mitte kuidagi ei ole võimalik tuvastada moderaatorit, siis ei saa ka pretensioon esitada. ainus asi, millega saab oma pahameelt avaldada, on jälle mingi teema "miks kustutati mu postitus" vmt.

DVD-vader, oleks nagu aeg teada, et teema liigutamisel saadetakse automaatselt privasõnum teemaalgatajale s.o mingist anonüümsusest pole juttugi!

kas teema kustutamisel ka?

Jah. Siis ka.
Sest teema kustutamine tähendab tegelikult teema liigutamist algsest foorumist "Prügikasti" nimelisse foorumisse. Kõik kustutatud teemad pesitsevad mõnda aega enne automaatset kustutamist prügikastis - et vajadusel teema ennistada. Aga tavaliselt ei ennistata midagi ja nii käibki ajapikku "automaatne kustutamine" ka neist üle.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  Moderaatorid mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.